تجربه سواری با جک جی 5 در جاده چالوس

پدرام جعفرزاده۱۳۹۷/۱۲/۱۳ ۰۱:۱۶:۲۰ 17

هفته گذشته سفری به قلعه رودخان در شهرستان فومن داشتم که در 95 درصد طول آن سفر روی حالت درایو (D) و بدون استفاده از تیپ ترونیک رانندگی کرده بودم. اما این دفعه قصد داشتم روی حالت تیپ ترونیک جک را تست کنم همه چی عالی بود هندلینگ خوب و پایداری قابل قبول در پیچهای این جاده از نظر من نمره قبولی را راحت گرفت

سلام بر همه دوستان  
5 شنبه 18 تیرماه 1394 به همراه همسر و دختر 11 ماهه ام سفر دوم خود را با جک جی 55 اتومات به سمت چالوس و ساحل دریای خزر شروع کردیم. خوب با نی نی سفر رفتن مشکلات خاص خودش را دارد بطوریکه صبح زودمان شد ساعت 10 صبح، از همان ابتدا به ساکن کولر جکی رو روشن کردم و حرکت کردیم (تا پایان این تجربه کولر همیشه روشن بوده و هرتست کششی که انجام دادم با کولر روشن بوده و اصلا یادم نبود تا تست بدون کولر را هم انجام بدم و باید بگویم عمکرد کولر جک قابل قبول بود و خوشبختانه تاثیر محسوسی بر عملکرد موتورجی 5 نداشت. که خود این موضوع در شیبهای سنگین جاده چالوس برگ برنده ای بود)

      هفته گذشته سفری به قلعه رودخان در شهرستان فومن داشتم که در 95 درصد طول آن سفر روی حالت درایو (D) و بدون استفاده از تیپ ترونیک رانندگی کرده بودم. اما این دفعه قصد داشتم روی حالت تیپ ترونیک جک را تست کنم همه چی عالی بود هندلینگ خوب و پایداری قابل قبول در پیچهای این جاده از نظر من نمره قبولی را راحت گرفت (میتوان گفت نسبت به ماشینهای هم رده و هم قیمت خودش عملکرد بهتری دارد) سیستم تعلیق نسبتا قابل قبول که الحق بعد از 4000 کیلومتر پیماش بهتر هم شده بود. سربالایی ها را جک با قدرت بالا میرفت، بدون اینکه من درگیری ذهنی خاصی داشته باشم ولی به خاطر ضرایب دنده نامتعارف جک همش یه دلهره ای داشتم که نکند در سبقت آنهم در سربالایی کم بیارم؟ (به نظرم در انتخاب مود گیربکس جک و نرم افزارش کمی بد سلیقگی شده و خیلی زود دنده رو سبک میکند) تو حالتهای مختلف کشش و شتاب جک رو تست می کردم و با اینکه مشکلی نمی دیدم باز قانع نشده بود با هر گردنه سنگین دوباره تست شروع می شد (قبل از جک پارس موتور زانتیا elx داشتم کسایی که تجربه رانندگی با این خودرو را دارند می دانند جدای ال نود و پارس معمولی و ریو و ... هست، مثلا گردنه هایی که بقیه ماشینهایی از این دست با شصت یا هفتاد کیلومتر درساعت بالا می آیند، elx به راحتی با سرعت 90 تا 110 تا طی می کند و البته با شتاب مناسب و بدون ترس از کم آوردن در سبقت).
مقاله مرتبط
#من و جک جی5 پس از دو سال و اندی

بگذریم،پس از پیست دیزین با یک شیب بد و سنگین مواجه شدم هرچی زور زدم و پدال گاز را روی تیپ ترونیک و دنده 2 تخته کردم جک سرعتش به زور به 50 هم نرسید، بدجوری خورد تو ذوقم صدای موتور و عدم کشش مناسب باعث آبروریزی حداقل پیش خودم شد حتی همسرم که صندلی عقب با دخترم نشسته بودند، هم متوجه شد گفت کم آورد! منم با سرافکندگی گفتم بله کم آورد. در بقیه مسیر مشکل خاصی نبود حتی مجبور به زورآزمایی با یک مزدا 3 که راننده اش با بی احتیاطی کامل دختر بچه ای را پشت فرمان در آغوش گرفته و با موبایل هم حرف میزد شدم، چرا که هر چقدر چراغ میدادم و بوق میزدم بیشتر لج میکرد و راه نمیداد، دنده را معکوس دادم به یک و تا دور موتور 6 هزار و دنده بعدی.. و ازش سبقت گرفتم و در چشم بهم زدنی سبقت تکمیل شده و از وی گذشتم. بدجوری برخورد بهش و هرچقدر گاز میداد نمی‌رسید (البته مسلما راننده نبود وگرنه به این راحتی هم نمیشد حریفش شد) ولی هرچی بود روش کم شد و مشخص بود که باورش نمی شده بتونم با جکی یهویی بکنم و سبقت بگیرم. اما همه اینها باعث نمیشد که اون ضعف در کشش بعد از پیست دیزین از ذهنم خارج بشه حالم گرفته بود از طرفی جک خیلی عالی پیچهای جاده چالوس رو می‌پیچید و بدون خستگی و در کمال آرامش منو با کمک جی چی اس و نقشه سخنگوی پارسی به مقصد رسوند و همین باعث میشد تا مرهمی باشد بر این موضوع. اما کمی که با خودم فکر کردم یادم افتاد که قبل از گردنه و شیب، یک پیچ تند بود و چون رو تیپ ترونیک بودم دنده رو از دو به یک سبک نکرده بودم و با همون دور موتور پایین و دنده 2 وارد پیچ و بعدش گردنه شدم و عاجزانه پدال گاز رو تخته کرده بودم و جکی هم زور میزد! (گیر کار را یافتم) بیصبرانه منتظر مسیر بازگشت و اینبار تست مجدد جک بودم.

       در چالوس هم هرچی انتظار کشیدم تا دورتند فن خاموش بشه برخلاف دوستانی که تجربه خاموش شدن دور تند شدن در شمال کشور را داشتند این اتفاق نیفتاد(مشکل خاموش نشدن دور تند فن در خیلی از جکها به صورت رندم و تصادفی وجود دارد) در مسیر برگشت فرصتی شد تا دوباره جک رو تست کنم اینبار روی تیپ ترونیک دنده یک دور موتور را به 5500 رسوندم و بعد دنده 2 رفتم و بارها این تست رو انجام دادم جک جی اتومات به خوبی گردنهای سنگین رو میرفت بالا و عمکرد رضایت بخشی داشت، بله حدسم درست بود موقع استفاده از تیپ ترونیک باید بهترین دنده را انتخاب کرد که در اون گردنه این اتفاق نیافتاده بود و متوجه شدم مشکل از خودم بوده نه جک و اون دلهره کم آوردن جکی در سبقتها به کمترین حد ممکن رسید (من در این مورد به شدت وسواسی هستم). اما ذکر این نکته خالی از لطف نیست باز هم عمکلردش به پای پارس ELX در سربالایی نمی‌رسد یعنی اون حس اطمینان که الان معکوس میکشم میرم بالا و از همه به راحتی و اطمینان خاطر سبقت میگریم وجود نداشت ولی حداقل مطمئن شدم جک هم همین شیبهای سنگین رو بالا میره و جای نگرانی نیست ولی با قلق خاص خودش و باید حتما محاسبات دقیق تری نسبت به پارس ELX در سبقت خودتان اعمال کنید مخصوصا به جد توصیه می کنم در اینگونه شیبها حتما تیپ ترونیک استفاده کنید چون در حالت درایو کوچکترین حرکت اشتباه در فشردن پدال گاز و نیز میل شدید جک به سبک کردن زود هنگام دنده کار دستتان خواهد داد و با افت توان و کشش محسوسی مواجه خواهید شد پس تیپ ترونیک و مطمئن برانید. به نظرم من توان و اسب بخار جی۵ نسبت به وزن و حجم موتورش معقوله ولی گشتاور پایینی دارد که باعث میشود بر خلاف شتاب ثانویه عالی اش شتاب اولیه پایینی داشته باشد، ولی در عوض موتور پر قدرتی دارد. به عنوان مثال از شیب رمپ پارکینگ در یک روز برفی جی۵ خیلی راحت تر از یک ال۹۰ بالا می آید. در اواسط مسیر کنار جاده برای استراحت و صرف ناهار (درست کردن کباب کوبیده بر روی زغال و منقل) توقف کردم که درکمال ناباوری متوجه شدم فن دور تند کار نمی کند ولی تا آمدم کمی خوشحالی کنم مجدد دور تند روشن شد!

     البته اشتباه نشه من جنگ نرفته بودم! قصدم صرفا تست جک بود و در تجربه بعدیم (سفربه اصفهان) برای آخرین بار جک رو تست کردم که به زودی راجع به آن هم خواهم نوشت و در سفرهای آتی اگر عمری بود صرفا قصد دارم از این خودرو لذت ببرم و اینهمه درگیری ذهنی برای خودم ایجاد نکنم. من به شخصه تجربه سواری با سیتروئن New C5 رو داشتم تو سربالایی های مشابه عمکلرد مطلوب و درخشانی نداشت و باید تیپ ترونیک استفاده میشد ولی واقعا اتاق خلبانی و متریال اون کجا جک جی۵  کجا خوب موتورش 2000 سی سی هست و 4دنده اتومات با وزن 1521 کیلوگرم صفر تا صد 9.7 ثانیه ولی نهایتا دارای 143 اسب بخار قدرت دارد. فراموش نباید کرد که جک با وزن 1315 کیلوگرم و حجم موتور 1834 سی سی و گیربکس 4 دنده اتومات با این ضرایب دنده محافظه کارانه عملکرد مطلوبی دارد، دقت کنید شتاب صفر تا صد 12 ثانیه ای با این مشخصات قابل قبول به نظر میرسد، پارس اتومات صفر با قیمتی معادل حدودا 54 میلیون با وزن حدود 100 کیلوگرم کمتر شتاب صفر تا صد 14.2ثانیه ای مطابق اعلام سازنده دارد. و اصولا مقایسه این خودرو با یک خودروی دنده دستی 5 دنده اشتباه محض هست و توصیه من به کسانی که قصد خرید جک جی 5 اتومات دارند اینست که اولا در مورد ذات ماشینهای اتومات و سبک رانندگی و مشخصات فنی آنها کمی تحقیق کنند دوما این خودرو را با توجه به جغرافیای محل زندگی خود خرید نمایند، مثلا شخصی که درنقاط کوهستانی با آسفالتهای مواج و نامناسب زندگی می‌کند، مسلما به اندازه شخصی که در شهری مثل اصفهان با آسفالت عالی زندگی میکند لذت نخواهد برد و به دلیل طراحی اسپرت، سیستم تعلیق این ماشین شما باید کوبش بیشتری رو تحمل نماید. اما به شخصه سیستم تعلیق جک را نرمال میدانم.

 در خصوص ارتفاع پایین جک جی که بعضی از دارندگان آن را به شکایت وا داشته باید بگویم مگر نه این است که اسم و کاربرد سرعت گیرها کاملا واضح هست و ما باید به قانون و هدف این سرعت گیرها احترام بزاریم و با سرعت خیلی کم از آنها عبور کنیم؟ واقعا برام جالبه میبینم بعضیها با سرعت 40 تا 50 تا از روی اینها رد می شوند و انتظار دارند کف یک خودروی اسپرت در این حالت به زمین گیر نکند؟ زیر جک جی 5 من فقط دوبار گیر کرده آنهم به این دلیل که اگر زیادی ترمز می گرفتم رانندههای فوق با سرعت از پشتم با من تصادف می کردند که مجبور شدم به دلیل جلوگیری از تصادف با سرعت رد بشم. خوب به نظرم متمدنانه تره که آروم و با سرعت مطمئنه از روی سرعت گیر و دست انداز رد بشیم، مثلما زیر بند ماشینتون هم سالم تر خواهد ماند و هم اتاق کمتر به صدا می افتد. کاربری به نام حسن از آمل با 40 هزارکیلومتر کارکرد هنوز اتاقش کوچکترین صدایی نداره و تاکید دارد که همیشه مراعات کرده، نه تنها در دست اندازها و سرعت گیرها، بلکه با سرعت کمتری در آسفالتهای بد رانندگی کرده است. نکته دیگه اینکه همیشه موقع رانندگی حواستون به جلو باشد و فرمان را تا آنجایی که مقدور هست دو دست بگیرید، شما هنرپیشه فیلمهای سینمایی نیستید که یه دستی فرمان رو می گیرند و سرشون را نود درجه به سمت شاگرد می‌چرخانند و رانندگی می کنند وقتی شما دست انداز رو نمی بینید تقصیر ارتفاع پایین جک نیست! چی؟ بعضی دست اندازها شبرنگ نداره دیدنشان در شب سخت است؟ خوب تا اونجا که میتوانید رفتار خودروهای جلویی خود را کنترل کنید با حفظ فاصله مناسب چراغ خطر ترمزشان را چک نمایید وقتی ماشین جلویی روی سرعت گیر می رود کاملا مشخص است و شما هم پیشگیری لازم را بنمایید .( هنوز درک نکردم چرا بعضیا سپر به سپر ماشین جلویی میرانند!) چی؟ جاده خلوت است؟ و راه سازی یک سرعت گیر غیر استاندارد ساخته؟ خوب من دیگه راه حلی به ذهنم نمیرسه توکل به خدا، احتیاط، سرعت مطمئنه، چاره ای نیست.      

      مصرف سوخت من در این سفر مشابه سفر قبلی مجدد حدود صدی 11 شد که با توجه به فشاری که به موتور میاوردم و سبک رانندگی اسپرت و تست کردنهای زیاد کولر روشن و صندوق عقب پر به نظرم قابل قبوله نوش جونش. چرا؟ به خاطر حس امنیت خوبی که به من داد سواری رضایت بخشش، بدون خستگی و سرحال به منزل بازگشتم.
ارادتمند شما پدرام

 favorite_border 24
loyalty 

شاهین جان نمیدونم کجایی شما اما احتمالا ایران نیستی چون اینجا این خودروها یک گزینه و اتفاقا گزینه منطقی برای دسته کثیری از مردم هستند پس ارزش انشا و بررسی دارن. برای همین بازار دارندلال صفت ها از ماشین جک بد میگن.اصلا نباید با ال نود و پژو مقایسه کرد.بلکه جک یک کلاس بالاتر هست...لذت رانندگی این ماشین کجا و ال نود و پژو کجا...اونایی که نمیتونند سوار سند بد میگن.سلام جك رو من 2 ساله جي 5 دارم و اينقدر راضيم كه حد نداره به خدا خيلي گشتم و ديدم مردم در مورد چيني بد نوشتن داشتم پشيمون ميشدم و الان ميگم چه كار خوب بود خريدم فقط چون سيني كف انداختم توي چاله ها كفش گير ميكنه همين كه اونم اگه سيني نباشه گير نميكنه و كمكاش يه خورده نرم و خوابيده است به خاطر زيبايي اين كارو كردن ولي از هر نظر عاليه و برادرم هم برليانس 320 داره با اونم خيلي جاها رفتيم جک جی 5 و برليانس 2 خودرويي هستن كه ما هر ماه باهاش جاده چالوسيم چون خانوادم متل قو و ما تهران زندگي ميكنيم و هر ماه ميريم توي جاده فوق العاده عمل ميكنه و قبلش 206 داشتم تيپ 2 كه سربالايي بايد حلش ميداديمباسلام بنده پژو 83داشتم 13سال سوار شدم مدت این همه سال قطری روغن کم نکرد مثل روز اولش بود حالا جک اس فایو خریدم. خیلی راضیم قدرت موتور خیلی خوب است 40سال هم رانندگی کردم بدون مشکلی حتی یک خط هم ماشن نخورد واقعا ماشین جک موتور خوبی داردتجربه دلنشینی بود عاااالیخوب بود استفاده کردم


     
آشغالترین ماشین تو اروپا پژو هست نه ماشین چینی


     
کار کرد جک جی 5 اتوماتیک مدل 93 بنده 174 هزار کیلومتر است و نه آخ گفته نه روغن کم کرده مصرف سوختش هم از صفری تا 5 هزار کیلومتر روز به روز کمتر هم شد از صدی 13 به صدی 9.5 در شهر رسید و این داستانهای روغن کم کردن اینا برای پژو و ماشینهای فرانسویه داداش نه برای موتور میتسوبیشی و یک نکته را عرض کنم که شما یه صندلی چوبی بخوانید ال نود داشته باش 10 سال بزار گوشه اتاق، اگر موریانه نخوردش آخ نمیگه. ولی یه صندلی ماساژور برقی با گرم سرد کن، بخوانید جک جی5 اگر یک فیوزش بسوزه ممکنه که دوتا از سرویسهایی که بهت میده از کار بیافته و نیاز به نگهداری و سرویس بیشتر از اون صندلی چوبیه داره. از نظر شما ظاهرا اون صندلی چهارپایه چوبی ساده که آخ نمیگه بهتره. دیگه حرفی نمی مونه موفق و خوشحال باشاگه جک توانست مثل ال90 به کارکرد 470 هزار کیلومتر برسه و موتورش یه قطره روغن کم نکنه و مصرف سوختش مثل روز اول بمونه و افت قدرت نداشته باشه اون وقت بیا در مورد جک صحبت کنمن مدتی است جک جی۵ دارم وازش راضی هستم. مطالبتون کاملا درست بود ولی من توجاده های معمولی با رعایت سرعت و بااستفاده از کولر وفشار نیاوردن به ماشین صدی ۷ میسوزونم ولی اگر از بنزین سوپر خوب استفاده بشه تا ۶ هم میرسه. ولی بنظرم کلا ماشین قلق داریست حتما باید باهاش آشنا باشی.


     
کشورهایی مثل روسیه و اوکراین و... اروپایی هستند نکنه شما اروپا رو فقط بلوک غربشو میدونید اخوی! اما در خصوص آمریکا در آمریکای جنوبی مثل برزیل که خودش جز کشورهای توسعه یافته هست و در صنعت خودرو و موتور گیربکس سازی حرفی باسه گفتن داره هم جی ۵ حضور داره و جالبه بدونی همین نزدیکی در امارات متحده عربی نمایندگی رسمی داره جی۵ که البته اون جی۵ دوبی کجا اینکه در ایرانه کجا!


     
اروپا و آمریکا؟! یک عدد هم وارد اتحادیه اروپا یا آمریکای شمالی نشده، چون اصلا تست های تصادف رو نمیتونه پاس کنه و سعی هم نکردن!سلام باتشکر از سبقت ازاد و دوستان عزیز لازم بذکر هست که خودرو جک جی فایو اتومات برند دوم چین هست که با افزایش فروش در چند کشور اروپایی و کانادا .برزیل .تایوان .ایران .مالزی.و چند کشور مطرح دیگر به فروش خوب و قابل قبولی دست پیدا کرده ..و اصلا نمیشه هیچ خودرویی چینی رو با خودروهایی کشورمون مقایسه کرد ..البته متاسفم که این حرف رو میزنم ..و امیدوارم تلخی این ماجرا هر چه سریعتر به دست توانایی جوانان مظلوم این اب و خاک حل بشه و همه جونان این کشور بتونن روزی ماشینی در حد و اندازه لیاقتشون سوار بشن ...انشالله ...ولی فعلا با عدم مدیریت و ناتوانی بحث مدیریت شاهد عدم بروز رسانی طراحی و مقوله خودرو سازی مدرن هستیم و مجبوریم برندهای چینی .کره ای .گاهااروپایی الرقم قیمت بالا و خروج بی رویه ارز رو خریداری کنیم ...دوستان عزیز بنده تا اونجایی که توان مالی داشتم تمام خودروهای تا قیمت ۲۰۰ تا ۲۵۰ میلیونی رو سوار شدم و امروز میتونم بگم دوتا ماشین من رو متحیر کردند و یکی از اونها جک جی ۵ و دیگری محصول قابل قبول ایران خودرو با ظاهری به روزتر و موتور نسبتا بی صدا و رام EF7دنا بوده که واقعا با کمی تلاش در مورد طراحی به روزتر و استفاده ا ایده جوانان بهتر هم خواهد شد به هر حال با قیمتی که برای جک جی ۵ پرداخت میشه میشه گفت پرداخت عادلانه و خوبی انجام دادیم ..البته با در نظر گرفتن قیمت بالا و موارد دیگر در کشور این موضوع اهمیت پیدا میکنه سپاس از دوستان محترم #مهندس مهدی روا کارشناس عمران


     
دقیقا با نظرت موافقمخودروی جک عالبه بهتر از بهترین ماشین ایرانیه یعنی اصلا قابل مقایسه نیستشبابا مدونیم جک داری .ولش کن دگه.یه رانا وردار بررسی کنآشغال های چینی ارزش اینهمه انشا نوشتنو ندارند


لطفا کد را در کادر وارد نمایید
عناوین مرتبط با این مطلب
پربازدیدترین ها
grade ارزان‌تر از پراید؛ پیشنهاد توسعۀ یک الگوی مفهومی به خودروسازان داخلی
grade ساخت باتری خودروی برقی که ده دقیقه‌ای شارژ می‌شود
grade اعلام شرایط فروش وانت کارا و کاپرا 2 + قیمت
grade محصول جدید چانگان به دنبال کسب جایگاه تسلا
grade احتمال کاهش 50 تا 80 درصدی قیمت خودروهای وارداتی
grade قطعات یدکی محصولات کرمان موتور را اینترنتی بخرید
grade صف عجیب و غریب لندکروز!
grade طرح ساماندهی واردات خودرو در مجلس تصویب شد
grade با پلتفرم جدید MEB-Small فولکس واگن آشنا شوید
grade هیوندای آیونیک 5 روبوتاکسی به زودی عرضه می شود
grade رخ نمایی مرسدس بنز EQE در نمایشگاه مونیخ/سدانی شیک با 288 اسب بخار قدرت
grade مرسدس بنز c کلاس 2022 در نمایشگاه مونیخ؛ خودرویی با قابلیت آفرود در ابعاد جمع و جور!
grade ترافیک محصولات جدید در جاده مخصوص
grade فروش فوق‌العاده سه محصول ایران خودرو از 21 شهریورماه/ پخش زنده قرعه‌کشی روز چهارشنبه
grade سفری خاطره‌انگیز به کیش با اجاره خودرو
grade معرفی بدفروش ترین خودروهای بازار ایران
grade ثبت نام خودرو فیدلیتی
grade ماجرای بیمه‌نامه‌هایی که پس از تحویل خودرو صادر می‌شود!
grade اینفینیتی QX60؛ معیاری برای کیفیت در کلاس شاسی بلند
grade نمایش گربه های چینی در آلمان/ "اورا" در اندیشه حضور در بازارهای اروپایی
grade مکانی مخفی برای بوگاتی شیرون
grade آغاز طرح جدید برخورد با سرعت غیر مجاز در تهران؛ رانندگان متخلف چگونه شناسایی شده و چه سرنوشتی در انتظارشان است/ کدام خودروها در چه اتوبان هایی بیشترین تخلف را مرتکب می شوند؟
grade چگونگی ارزش‌گذاری خودروهای لوکس برای اخذ مالیات
grade خودروی موفق آمریکایی و حضور یک مدل جدید در بازار جهانی/ فیستا 2022 با تغییرات جدید و پیشرانه کوچک!
grade تفاوت جریمه اعلامی با میزان درج شده در پیامک!
grade اصیل ژاپنی؛ افتخار کمپانی نیسان و یک تریم اختصاصی محدود به 100 دستگاه
grade نخستین آزمایش لاستیک بدون هوای ضد پنچری در دنیای واقعی
grade لوسید ایر دوربرد ترین خودرو برقی جهان و رقیب تسلا
grade تیگوان 2022؛ یکی از پرفروش ترین خودروهای فولکس واگن با تریم پرچمدار 38 هزار دلاری
grade ب‌ ام‌ و "آی ویژن سرکیولار"؛ خودرویی که 100 درصد قابل بازیافت است!
grade دلایل کم شدن آب رادیاتور
grade رفع ابهامات طرح واردات خودرو
grade تاثیر رنگ بر فروش خودروهای دست‌دوم
grade طرح فروش هایما S7 بدون قرعه کشی
grade فیلم بررسی دیگنیتی پرایم گروه بهمن
grade فیلم تست و بررسی پیکاپ جک t8 کرمان موتور
grade فیلم تست و بررسی فیدلیتی بهمن خودرو
grade تست رانندگی مرسدس بنز یونیماگ یو 4000
grade Road Zipper، ماشین انتقال موانع بتونی در مسیرها
grade رنو مگان ای ویژن، چشم اندازی از محصولات برقی آینده رنو
grade فرمول یک 'سبز' می‌شود؟
grade سه چرخه برقی Iris eTrike
grade نوآوری ‌های دنیای موتورسیکلت ‌ها
grade سیستم هشدار دهنده‌ای برای جلوگیری از جاماندن کودک در خودرو
grade همه چیز در مورد آیرودینامیک خودرو
grade سیر تا پیاز موتورهای TGDI
grade بدون دردسر و با اطمینان خودروی خود را بفروشید
grade اجاره خودرو در عید نوروز | عید امسال را با خودروهای لوکس خوش بگذرانید
grade مفهوم فیس لیفت در خودروسازان ایران و جهان
grade اجاره خودرو خدمتی خاص و فوق العاده کاربردی در ایام نوروز
grade راهکار جک اس ۵ جدید برای کاهش مصرف سوخت
grade خودروهای هاچبک با قدرت بیشتر از 300 اسب بخار
grade مرسدس بنز سی کلاس مدل 2022 معرفی شد
grade مک لارن آرتورا مدل 2022، اولین ابرخودرو پلاگین هیبریدی تاریخ مک لارن
grade افتتاح پیشرفته‌ترین کارخانه تولید موتورهای پرقدرت و کم مصرف یورو 6
grade ثبت رکوردهای تحسین برانگیز توسط محصول جدید کیا موتورز
grade فیدلیتی یک خودروی لوکس و خانوادگی با امکانات منحصر به فرد
grade جک iEVA50, نسخه الکتریکی JAC J5
grade مزایای استفاده از فرمان برقی در خودروها
grade رونمایی مپنا از اتوبوس برقی ایرانی در مشهد
grade مقایسه کامل گیربکس اتوماتیک با CVT
grade آئودی ای ترون جی تی 2022، رقیب سرسخت پورشه تایکان
grade معرفی انواع ترموستات خودرو همراه با توضیح عملکرد آن ها
grade رانا پلاس جدید رو نبینی از کفت رفته! + فیلم
grade تست رانندگی بی ام و M340i مدل 2020
grade قیمت رپورتاژ آگهی درمقایسه با سایر روش های سئو سایت و تبلیغات آنلاین
grade بی ام و M5 CS مدل 2022
grade تجربه رانندگی با تویوتا کمری XSE هیبریدی 2021
grade علت ترکیدن تایر حین رانندگی چیست؟
grade آموزش شستن کفپوش خودرو
grade چری برند متفاوت چینی
grade بهترین مدل های فراری در تاریخ
grade کمیاب ترین محصولات تاریخ پورشه
grade مراحل ساخت یک پیست مسابقه اتومبیلرانی
grade فرق اسب بخار با کیلو وات در خودروهای برقی
grade معرفی نمایندگی زیرووات، آاگ و کنوود
grade دانگ فنگ ix5 (دیگنیتی)، شاسی بلند جدید چینی بهمن موتور
grade با کاربردی‌ترین گجت هوشمند خودرو آشنا شوید
grade همه چیز در مورد اسب بخار در دنیای خودرو
grade لاستیک جدید را روی چرخ عقب بندازیم یا جلو؟
grade نحوه عملکرد دوربین‌های چراغ راهنما
grade لامبورگینی، خلق یک اثر هنری از فولاد سخت!
grade مقایسه سه خودروی شاسی بلند جمع و جور چینی: هایما اس 7، جک اس 5 و تیگو 5 اسپرت
grade احتمال حضور جک A5 زیباترین سدان JAC در ایران
grade جنسیس GV60 هاچبک لوکس به سبک هیوندای
grade زمزمه های ورود محصولات فیات به ایران، از حرف تا عمل
grade نسل جدید ال نود، داچیا لوگان 2021 رونمایی شد
grade منصوری همیشه آماده رونمایی از قدرتمندترین‌ها است
grade مقایسه کیا اپتیما 2017 با رنو تالیسمان 2017
grade از روشن نشدن تارا تا خفن بودن پژو 206
grade مشخصات فنی و آپشن های رفاهی تارا محصول جدید ایران خودرو K132
grade مشخصات کیا ریو سایپا و سرنوشت آن در ایران
grade بی ام و M5 CS مدل 2022، قدرتمندترین بی ام و M تاریخ
grade پیوند خودروسازان و قطعه سازان
grade کمپانی سونی با معرفی خودروی ویژن اس به جمع خودروسازان پیوست
grade جنرال موتورز هامر مدل 2022، بازگشت پادشاه با 1000 اسب بخار
grade خودروسازان در بازی مافیا
grade لامبورگینی SC20 مدل 2021، موشک بدون سقف لامبورگینی
grade کراس اوور زوتی T600 رقیبی برای هاوال h2 ، چری تیگو 5 ، جک اس 5 و هایما اس 7
grade تسلا مدل اس فیس لیفت 2021 معرفی شد
grade چری آریزو استار، کانسپت جذاب چینی
grade با پادشاه جدید سرعت جهان آشنا شوید، SSC تواتارا
grade با 300 میلیون چه خودرو چینی بخریم؟!
grade آش جدید گروه بهمن برای مشتریان
grade فیلم بررسی داچیا لوگان مدل 2021
grade همه چیز در مورد Jetour، برند لوکس چری
grade واکنش مدیرعامل ولوو به بنز مایلر زرد
grade فولکس واگن Touareg R
grade ماجرای پیرزنی که 700 تا پورشه را مثل نخود و لوبیا وارد کرد + فیلم
grade جنسیس جی وی 70 مدل 2022، رقیب جدید شاسی بلندهای لوکس آلمانی
grade مرسدس بنز میباخ اس کلاس مدل 2021، نهایت لوکس بودن یک خودرو
grade هنسی ونوم اف 5 مدل 2021، ابرخودرو 1800 اسب بخاری آمریکایی
grade پر شتاب ترین پیکاپ های دنیا در سال 2020
grade 6 خودروی جذاب سال 2020
grade لامبورگینی هوراکان STO مدل 2021، خشمگین ترین نسخه هوراکان
grade فیلم مشخصات هامر الکتریکی جدید
grade ارزان‌تر از پراید؛ پیشنهاد توسعۀ یک الگوی مفهومی به خودروسازان داخلی
grade جشن 50 سالگی پنج نسل سری XJ جگوار
grade فراری SF90 اسپایدر مدل 2021، ابرخودرو بدون سقف ایتالیایی
grade جنگ ستارگان خودروهای داخلی
grade بوگاتی بولاید معرفی شد، ابرخودرو مسابقه ای 1825 اسب بخاری
grade ساخت باتری خودروی برقی که ده دقیقه‌ای شارژ می‌شود
grade نیسان وانت با موتور جدید می آید؟
grade باکیفیت و بی‌کیفیت‌ترین خودروهای داخلی معرفی شدند
grade بالاخره پایان نیسان آبی فرا رسید
grade فیلم بررسی شاسی بلند جنسیس GV70
grade مرسدس بنز کلاسیک 170V با اتاق W136
grade بزرگترین اتفاقات صنعت خودرو در سال 2020
grade بی ام و iX مدل 2022، پرچمدار الکتریکی باوارایی ها رونمایی شد
grade محبوب ترین رنگ خودرو در بین مردم دنیا
grade فیلم بررسی مرسدس بنز میباخ اس کلاس 2021
grade وزیر صمت مشخص شد
grade رنو قاجار؛ شاهزاده قاجاری اصیل
grade فیلم بررسی پژو 508 PSE قدرتمندترین خودرو جاده ای تاریخ پژو
grade زمان قرعه کشی هشتمین مرحله فروش فوق‌العاده ایران‌ خودرو
grade برابوس راکت 900، موشک 900 اسب بخاری برابوس
grade برای واردات خودرو گلنار به دلت نمال!
grade رضوانی هرکول 6x6 مدل 2020، هرکول ایرانی وارد می شود
grade فولکس واگن آی دی 4 مدل 2021، شاسی بلند الکتریکی فولکس واگن
grade مقایسه دو خودروی کراس اوور اسپرت لوکس؛ بی ام و X3 و ولوو XC60
grade طرح تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - آبان 99
grade آخرین گزارش ارزیابی کیفی خودروهای کشور: تولید 5 خودرو سواری با چهار ستاره
grade ماجرای فراری ترامپ و مهریه ملانیا
grade ریزش قیمت در بازار خودرو
grade فیلم بررسی فولکس واگن گلف آر مدل 2022 قدرتمند‌ترین گلف تاریخ
grade تنها نمایشگاه خودروی امسال در پکن
grade مجلس آماده رسیدگی به تخلفات خودروسازان
grade سریعترین شاسی بلند های دنیا در سال 2020
grade احتمال ریزش قیمت کدام خودروها وجود دارد؟
grade بررسی کلی محصولات کیا، معایب و مزایای مشترک
grade مقصر آلودگی هوا مازوت یا اگزوز خاور ؟
grade فیلم بررسی رضوانی هرکول پیکاپ 6×6
grade Laffite X-Road؛ اولین خودروی سوپراسپرت آفرود همه جا رو
grade کاهش قیمت خودروها در بازار سرعت بیشتری گرفت
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 9 آذر 99
grade تولید انبوه ال 90 با قطعات داخلی / ادعای کاهش قیمت
grade شرایط جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو اعلام شد - 29 آبان 99
grade خودروهای بالای 1 میلیارد تومان مشمول مالیات می‌شوند
grade قیمت جدید کارخانه‌ای محصولات MVM و چری اعلام شد
grade مک لارن سابر (Sabre)، قدرتمندترین محصول غیر هیبریدی تاریخ مک لارن
grade فروش فوق العاده ایران خودرو با عرضه رانا پلاس و سورن پلاس
grade شرایط جدید فروش فوری پنج محصول ایران خودرو اعلام شد
grade موتورسیکلت بی ام و با طرح وسپا معرفی شد
grade قیمت جدید 2 محصول ایران خودرو اعلام شد - آذر 99
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - مهر 99
grade قیمت جدید برخی از خودروها در بازار تهران
grade قیمت سایپا شاهین مشخص شد
grade مشخصات فنی سورن پلاس، محصول جدید ایران خودرو
grade فولکس واگن گلف آر مدل 2022، قدرتمندترین گلف تاریخ
grade خودرو خودران اپل چگونه خواهد بود؟ + فیلم
grade مقایسه بی ام و 2002tii مدل 1972 و بی ام و M235i مدل 2014
grade شرایط جدید فروش جک S3 ویژه فروردین 1400
grade تولید خودرو برقی ملی تا 18 ماه آینده
grade آمار فروش فوق‌العاده مرحله ششم ایران خودرو اعلام شد
grade نارنجی شدن برخی از شهرهای قرمز از جمله تهران و تغییر محدودیت‌ها
grade قیمت جدید کلیه محصولات ایران خودرو اعلام شد - پاییز 99
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - دی ماه 99
grade اعلام اولین شرایط فروش محصولات ایران خودرو در سال 1400
grade فیلم بررسی بوگاتی بولاید 1825 اسب بخاری
grade تازه‌ترین قیمت انواع خودرو/ پژو 206 ارزان شد
grade فیلم معرفی بی ام و ix مدل 2022
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 22 مهر 99
grade تحریم‌ها، فرصتی برای توسعه محصولات بهمن موتور
grade شرکت خودروسازی سانگ‌یانگ باز هم اعلام ورشکستگی کرد
grade خداحافظی تویوتا با لندکروز
grade راهکارهای پیشنهادی ساماندهی بازار خودرو
grade احتمال توقف تولید برخی خودروها
grade وقتی وزیر راه از مسافرکشی با هواپیمای شخصی میگه! + فیلم
grade سفید، محبوب ترین رنگ خودرو
grade جدیدترین لیست باکیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد
grade اگر ماشینت نامتعارفه تصادف نکن که به فنا رفتی!
grade با هدف توسعه فرهنگی دوچرخه‌سواری کمپین دوچرخه‌سوارم آغاز به کار کرد
grade شرایط جدید فروش فوری محصولات سایپا - 20 آبان 99
grade آخرین وضعیت شماره‌گذاری خودروهای وارداتی و لاکچری‌
grade قیمت جدید و قطعی 5 محصول شرکت سایپا - آبان 99
grade جزئیات جدید از عرضه خودرو در بورس
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 24 آذر 99
grade قیمت‌گذاری خودرو این هفته اصلاح می‌شود؟
grade پلاک‌های غیربومی تهرانی‌ها جریمه نمی‌شود
grade خودروسازان پاسخگوی کیفیت باشند
grade امروز 11 آذر خودرو بخریم یا نه؟
grade جزئیات طرح مجلسی ها برای آزادسازی قیمت بنزین
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 10 آبان 99
grade آزادسازی قسطی قیمت خودرو
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه بهمن 99
grade نرخ جدید و مصوب لاستیک‌های یزدتایر - آذر 99
grade جریمه 40 هزار تومانی در انتظار خودروهایی که عوارض نمی‌دهند
grade طرح جدید تبدیل حواله‌های محصولات ایران خودرو - آذر 99
grade تبدیل خودرو پلاک منطقه آزاد به پلاک ملی امکان پذیر شد
grade زمان قرعه کشی پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه بهمن 99
grade شیب نزولی قیمت خودرو متوقف شد
grade هشدار رئیس شورای رقابت به خودروسازان
grade موفقیت موتور خودروی شاهين در آزمون‌های عملکردی
grade آشنایی با شرایط فروش مدیران خودرو
grade قرعه‌کشی ایران خودرو انجام شد
grade تولید 405 هزار خودرو سواری در نیمه نخست سال جاری
grade خودرو رنو 5 دوباره زنده می شود
grade زمان قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده محصولات ایران ‌خودرو
grade شریک خودرویی در راه ایران؟
grade آغاز ثبت‌نام دوگانه‌سوزکردن مسافربر‌های اینترنتی
grade 31 هزار و 450 برنده ایران خودرو مشخص شدند
grade آغاز پروژه تولید نخستین خودرو شاسی‌بلند آفرودی در گروه سایپا/ SUV جدید سایپا به زودی رونمایی و سال آینده وارد بازار می‌شود
grade شرایط منعطف فروش محصولات کرمان موتور بزودی آغاز می‌شود
grade پرداخت یکسان خسارت بیمه به خودرو میلیاردی و 220 میلیونی
grade معادلات بازار خودرو تغییر کرد
grade هشدار به کاربران تاکسی‌های اینترنتی
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 23 دی ماه 99
grade شرایط‌ پیش فروش ایران خودرو تارا اعلام شد
grade جزئیات طرح آزادسازی قیمت خودرو
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات سایپا - آبان 99
grade شرایط جدید واردات خودرو به کشور
grade آغاز حذف یارانه پنهان خودرو
grade طرح تبدیل حواله‌های خودرو هایما S5 به سایر محصولات/ مهر 99
grade 9 طرح پیشنهادی برای واردات خودرو
grade اعلام طرح فروش فوق‌العاده محصولات سایپا ویژه مهرماه 99
grade محصولات ایران خودرو با نسل جدید قوای محرکه در راه بازار
grade ابهامات قرعه کشی خودرو
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 29 بهمن 99
grade رده‌بندی جدید باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد
grade موتور سه استوانه جایگزین موتورهای ایران خودرو می‌شود
grade شورای رقابت می‌ماند
grade موتور سه استوانه ملی وارد مرحله صنعتی سازی می شود
grade خودرو چقدر ارزان خواهد شد؟
grade فروش فوق‌العاده خودروسازان معطل مجوز افزایش قیمت
grade بازار خودرو از دلار و سکه پیشی گرفت
grade عجیب ترین قوانین خودرویی دنیا
grade طرح تبدیل حواله‌های خودرو هایما S7 به سایر محصولات مهر 99
grade لیست باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد
grade زمان جدید طرح قرعه‌کشی محصولات سایپا
grade تولید خودرو هایما در ایران خودرو رسما متوقف شد
grade قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده سایپا فردا انجام می‌شود
grade چرا شرط پیش پرداخت مبلغ خودرو دوباره حذف شد؟
grade انتشار اولین تصاویر‌ گرافیکی از ال 90 ایرانی
grade آشنایی کامل با مراحل و شرایط شماره‌گذاری اینترنتی خودرو
grade چه بر سر بازار خودرو آمده است؟
grade قیمت خودرو 207 اتوماتیک با سقف شیشه ای مشخص شد
grade وعده مجلس برای فروکش کردن قیمت خودرو
grade دلیل تولید خودرو با کسری قطعه
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 30 آذر 99
grade آیا قیمت‌گذاری خودرو آزاد می‌شود؟
grade خودکفایی کرمان موتور در تولید برخی از قطعات خودروهای جک
grade نسخه های اولیه KMC T8 از خط تولید کرمان موتور عبور کرد
grade سه سناریوی واردات خودرو
grade شرایط تبدیل تعهدات منقضی محصولات ایران خودرو
grade آغاز تولید انبوه گیربکس 6 سرعته با طراحی داخلی ایران خودرو
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - آذر 99
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق‌العاده مرحله دهم
grade زمان قرعه کشی طرح فروش نقدی ایران خودرو مرحله یازدهم
grade محصول جدید شرکت سایپا با نام آریا وارد بازار خواهد شد
grade آزادسازی قیمت 10 خودرو در دستور شورای رقابت
grade قرعه کشی، تجویز اشتباه شورای رقابت برای بازار خودرو
grade طرح جدید فروش فوری دنا پلاس اتوماتیک توربو - اسفند 99
grade ارزان‌ترین محصولات تولیدی خودروسازها
grade فرمول قیمت‌گذاری 18 خودرو تغییر کرد + لیست خودروهای مشمول
grade قیمت خودرو پژو 207 اتوماتیک پانوراما مشخص شد
grade ماجرای بنز، بی ام دبلیو و پورشه های غیراستاندارد!
grade بازگشت قیمت لحظه ای خودرو و مسکن به سایت‌های مرجع
grade اولین دستور خودرویی وزیر صمت
grade دو سناریو برای تغییر توزیع یارانه بنزین
grade افزایش درآمد خودروسازان از کاهش فروش!
grade جزئیات طرح عرضه خودرو در بورس
grade زمان قرعه کشی پیش‌فروش محصولات ایران خودرو مشخص شد
grade ریزش قیمت‌ها و نگرانی دلالان
grade مهلت ثبت‌نام پیش‌فروش ایران‌خودرو تمدید شد
grade تغییر ساعت محدودیت‌های کرونایی از امروز
grade الزامات همکاری 25 ساله ایران با چین در صنعت خودرو
grade موفقیت سایپا شاهین در تست تصادف ECE R95 اروپا
grade ادامه رکوردهای فروش تسلا
grade جزئیات تکمیلی از خودروهای وارداتی در مناطق آزاد
grade قیمت‌گذاری جدید خودروهای کارخانه تا پایان هفته جاری
grade تشدید چالش صنعت خودرو با فروش به شیوه قرعه کشی
grade صدرنشینی تویوتا در نظرسنجی ژاپنی
grade جنگ زرگری قطعه سازان و خودروسازان برای افزایش قیمت خودرو
grade قیمت 18 خودرو اول بهمن ماه گران می شود؟
grade خودروسازان ملزم به عرضه محصولات در بورس می‌شوند
grade نهاد قیمت گذاری خودرو تغییر نخواهد کرد
grade خودروسازان داخلی مجوز افزایش قیمت گرفتند
grade بازار خودرو در خواب/ تعطیلی بازار خودرو تنها به دلیل محدودیت‌های کرونایی
grade ثبات در بازار خودرو - 19 آذر
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - آذر 99
grade آخرین وضعیت عرضه خودرو در بورس
grade مجوز افزایش 50 درصدی قیمت روغن موتور
grade طرح های جدید شرکت سایپا برای تبدیل محصولات رنو
grade دستور رئیس‌جمهوری برای ترخیص 2000 کامیون صادر شد
grade در 3 سال گذشته، بازار خودرو چنین ریزشی را تجربه نکرده بود
grade جولان قیمت های نجومی در بازار خودرو
grade استقبال گسترده از طرح پیش فروش محصولات سایپا با اعمال قیمت های جدید شورای رقابت
grade عرضه خودرو در بورس منتفی شد
grade تغییر قیمت کارخانه‌ای برخی خودروها تا چند روز دیگر
grade ثبت 4100 شکایت خودرویی در تهران
grade نسخه گازسوز فولکس واگن گلف 2020 معرفی شد‌
grade پایان انزوای خودرویی ایران با احیای برجام
grade کرمان موتور در تولید پیشرانه جک J4 خودکفا خواهد شد
grade شماره گذاری خودروهای رنو بلامانع اعلام شد
grade پیشنهاد واردات خودروی کارکرده به کشور
grade جزئیات ممنوعیت سفرهای نوروزی با خودروی شخصی
grade قیمت‌های عجیب در بازار خودرو/ پراید 135 میلیون تومان شده است؟
grade اما و اگرها درباره طرح مالیات بر خودرو
grade تجدید نظر در قیمت گذاری تایر
grade زمان قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو مرحله هفتم
grade آغاز شماره گذاری نیسان وانت‌های زامیاد از چند روز آینده
grade پر فروش ترین خودروهای الکتریکی کدامند؟
grade تشدید آلودگی هوا در کشورهای درحال توسعه با واردات خودروهای دست دوم
grade اعلام ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق‌العاده
grade منع تردد شبانه برای 278 شهر نارنجی
grade خودروسازان به جای تحویل خودرو، آن را در بازار می فروشند
grade سازمان حمایت به جای شورای رقابت در طرح خودرویی مجلس
grade همه چیز درباره طرح هوای پاک محصولات کرمان موتور
grade 31 هزار برنده در قرعه کشی پیش فروش یک ساله سایپا
grade طرح تبدیل حواله‌های دنا پلاس اتوماتیک به سایر محصولات - آذر 99
grade محدودیت تردد بین استانی تا آخر آذرماه ادامه دارد
grade وزیر صمت، نام محصول جدید ایران‌خودرو را اعلام کرد
grade صف طویل ثبت نام خودرو با کارت ملی اجاره‌ای!؟
grade شورای رقابت بازار خودرو را به هم ریخت؟
grade اولین محدودیت‌ جدید کرونایی در لحظات آخر لغو شد
grade فروش پورشه تایکان از 10 هزار دستگاه گذشت
grade طرح ساماندهی خودرو امروز نهایی می‌شود
grade قیمت قطعی دو خودرو BYD تانگ و F3 در ایران مشخص شد
grade انتقاد وزیر صمت از شورای رقابت
grade خودروهای غیربومی ساکن تهران در صورت تردد جریمه‌ می‌شوند
grade بازیافت باتری خودروهای برقی کلید خورد
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق‌العاده مرحله دوازدهم (شرایط دهه فجر)
grade کاهش 60 درصدی فروش بنزین سوپر در جایگاه‌ها
grade زمان ورود تسلا به بازار هند مشخص شد
grade معمای صادرات خودرو به اسپانیا
grade تصمیم نهایی برای صنعت و بازار خودرو
grade خروج تدریجی دلالان از بازار خودرو
grade سرنوشت خودرو در نیم‌سال دوم
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو مشخص شد
grade قیمت گذاری لاستیک خودرو آزاد شد
grade قیمت‌های جدید خودرو به زودی اعلام می‌شود
grade پراید 130 میلیون تومانی در سایه سکوت نهادهای نظارتی
grade مرحله جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - شهریور 1400
grade جزییات ممنوعیت تردد خودروها در شب یلدا
grade عرضه خودرو در بورس احتمالا منتفی می‌شود
grade تلاش لابی ضد ایرانی برای تحریم ایران ‌خودرو و سایپا
grade برترین خودروسازان الکتریکی جهان در سال 2020
grade مانور مدیران ایران خودرو بر روی هیچ
grade بازی با برگ خودرو در بودجه 1400
grade ممنوعیت تردد شبانه خودروها ادامه دارد
grade کوییک اس زمستان امسال وارد بازار می‌شود
grade فروش‌ فوق‌العاده خودروسازان با قیمت‌های قبلی به اتمام رسید
grade واردات خودرو به مناطق آزاد در سال آینده ممنوع است
grade اعلام اسامی برندگان قرعه کشی طرح فروش فوق العاده ایران خودرو
grade تعرفه 86 درصدی برای واردات خودرو در سال آینده
grade خودرو‌های یورو 4 مدل 99، پلاک نمی‌شوند
grade ایست منابع ارزی به واردات خودرو
grade چند دستگی بر سر قیمت خودرو
grade موافقت مشروط با آزادسازی قیمت بخشی از خودروها
grade تصمیم تولید کنندگان لاستیک به افزایش 50 درصدی قیمت
grade آغاز تولید انبوه خودرو شاهین سایپا
grade نخستین پیکاپ های T8 تحویل مشتریان کرمان موتور شد
grade ماشین دونالد ترامپ به حراج گذاشته شد
grade روایت‌هایی از آزادسازی واردات خودرو در سال 1400
grade شبهه در عرضه خودرو به بورس
grade آیا در قیمت‌های جدید شرکت سایپا تخلفی رخ داده است؟
grade لغو مجوز تردد خودروهای شخصی در تعطیلات پیش رو/جریمه ها دو برابر می شوند
grade آغاز شماره گذاری 3000 خودرو رنو مانده در‌ پارکینگ
grade مجوز شماره‌گذاری 30 دستگاه خودروی برقی صادر شد
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوری اعلام شد
grade زمان قرعه کشی طرح پیش فروش خودرو تارا مشخص شد
grade مرسدس بنز برای هفتمین بار پیاپی قهرمان مسابقات فرمول یک شد
grade آرتورا نام محصول هیبریدی جدید مک لارن خواهد بود
grade طرح تبدیل خودروهایما S7 توربوشارژ اعلام شد - بهمن 99
grade راه ورود خودرو به بورس، بسته شد
grade حرکت همه جانبه ولوو به سمت الکتریکی شدن
grade آئودی به زودی صاحب بنتلی خواهد شد
grade شرایط فروش محصولات زامیاد اعلام شد
grade محدودیت های کرونایی ادامه دارد
grade زیان انباشته قطعه سازان به 10 هزار میلیارد تومان رسید
grade رکود بازار خودرو با محدودیت‌های کرونایی
grade ترخیص بنز تا بی‌ام‌و های دپو شده در گمرک قوت گرفت
grade بررسی طرح ساماندهی خودرو در مجلس
grade افزایش 5 درصدی جرائم رانندگی در سال 1400
grade جشنواره دانش‌آموز و ترافیک
grade احتمال حذف شیوه قرعه کشی خودروسازان
grade تاثیر تصمیم شورای رقابت بر بازار خودرو
grade پاسخ گمرک به استاندارد درباره ترخیص خودروهای دپو شده
grade سرمایه‌گذاری تویوتا در خودروهای متصل
grade کدام خودروهای دپویی، متروکه می‌شوند؟
grade تاثیر قیمت خودرو روی افزایش هزینه خانوار
grade انعکاس تورم انتظاری در پیش فروش خودرو
grade تکلیف خودروسازان با مدعیان قیمت‌گذاری
grade فولکس واگن به دنبال فروش لامبورگینی
grade شروط مجلس برای آزادسازی قیمت خودرو
grade تعطیلی مراکز تعویض پلاک در شهرهای قرمز
grade هوندا در مسیر حذف بنزینی‌ها
grade دیگر شاهد موج گرانی در بازار خودرو نخواهیم بود
grade زمان قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده سایپا ویژه آبان 99
grade طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا - 25 دی ماه 99
grade قیمت خودرو در 1400 آزاد می‌شود
grade 152 هزار خودرو در پارکینگ تولید
grade رکود ادامه دار در بازار خودرو
grade لغو طرح ترافیک و تعطیلی مراکز معاینه فنی تا 30 مرداد
grade امتیاز مشروط صمت به خودروسازان
grade اعلام ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح پیش فروش یکساله
grade بازگشت لامبورگینی کانتاچ بعد از 30 سال!
grade پارادوکس عرضه در بازار خودرو
grade نیسان وانت از چرخه تولید خارج می‌شود
grade سرمایه گذاری هنگفت جنرال موتورز بر روی تولید خودروهای برقی
grade خودروسازان به مدت 4 روز تعطیل شدند
grade فروش خودروسازها اوج گرفت
grade درباره آزادسازی قیمت خودرو در جلسه سران قوا تصمیمی گرفته نشد
grade مقایسه تولید خودروی ایران با جهان
grade عملیاتی شدن واردات خودرو حداقل 9 ماه زمان می برد
grade بازگشایی مراکز تعویض پلاک در مراکز استان‌های نارنجی از شنبه
grade پایداری رانت خودرو با تعویق آزادسازی قیمت
grade 18 درصد خودروهای تولیدی ناقص است
grade بروزرسانی سیستمی تسلا دو هفته دیگر عرضه می شود
grade طرح ساماندهی تولید و بازار خودرو در کمیسیون صنایع مجلس دنبال می‌شود
grade سونامی باتری‌های فرسوده در راه است
grade ایران خودرو و سایپا تا پایان سال هیچ افزایش قیمتی نخواهند داشت
grade وزارت صمت اهداف کیفی صنعت خودرو را ابلاغ کرد
grade مخالفت با ترانزیت خودروهای آمریکایی در مناطق آزاد
grade لزوم تغییر فرمول قیمت‌گذاری خودرو
grade قیمت کارخانه ای محصولات ایران خودرو ویژه بهمن ماه 99
grade ضربه نرخ‌گذاری دستوری به جهش تولید خودرو
grade تعیین تکلیف بورسی شدن خودرو تا پایان سال
grade خدمات پس ‌از فروش در صدر شکایات خودرویی
grade قیمت‌گذاری در بازار خودرو سلیقه‌ای شد
grade بانوان گروه بهمن برای دومین بار متوالی قهرمان لیگ برتر بسکتبال شد
grade بوگاتی چهل دستگاه مدل بولید تولید خواهد کرد
grade بازار خودروهای داخلی رقابتی نیست
grade شرکت در قرعه‌کشی به قصد سرمایه‌گذاری
grade قیمت خودرو به‌ زودی اصلاح می‌شود
grade آثار طولانی‌مدت کرونا بر صنعت خودرو
grade آخرین وضعیت خودروهای دپویی
grade اعلام شرایط فروش وانت کارا و کاپرا 2 + قیمت
grade رضایت از فروش، قربانی تعهدات معوق خودرو
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا ویژه دی ماه 99
grade ناجا: ممنوعیت تردد خودروها از 18 بهمن در بسیاری از شهرها
grade قیمت قطعی کوییک S و ساینا S مشخص شد - بهمن 99
grade خودرو برقی اپل سال آینده از راه خواهد رسید
grade خودروهای رفع توقیف شده، فعلا امکان ترخیص ندارند
grade اعلام متناقض مناطق آزاد برای ترانزیت خودرو آمریکایی/ کار به ریاست جمهوری کشید
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - اسفند 99
grade طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا - آذر 99
grade خودروهای همکلاس از قیمت گذاری خارج می شوند
grade قرعه‌کشی 8 محصول طرح فروش فوق العاده سایپا انجام شد
grade موافقت مجلس با تحقیق و تفحص از شرکت‌های خودروسازی
grade 20 هزار خودرو معطل پلاک و شماره‌گذاری
grade نوسازی پل‌های مکانیزه عابران پیاده در تهران
grade ترخیص خودروهای دپویی به بن‌بست خورد
grade آخرین خبرها از آزادسازی قیمت خودرو
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا ویژه اسفند 99
grade تدوین دستورالعمل ممنوعیت کامل تردد توسط پلیس
grade مجلس به حذف شورای رقابت از قیمت گذاری خودرو رای داد
grade تسلا با ارزش ترین برند خودرویی جهان شد
grade طرح تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - بهمن 99
grade معافیت خودروهای کم‌تیراژ از عرضه در بورس
grade دستور رفع توقیف قضایی خودروهای دپویی
grade تولید خودرو کاهشی شد
grade تلاش استون مارتین برای تحولی عظیم
grade مراکز تعویض پلاک دوشنبه و سه‌شنبه باز است
grade هدف‌گذاری در 3 شاخص کیفیت‌، فروش و خدمات پس از فروش
grade توقف فروش فوق العاده خودروسازان
grade فروختن لندکروز 2022 ممنوع شد!
grade مخدوش کردن پلاک خودرو جرم است و زندان دارد
grade پیش ‌فروش مرحله سوم تارا از فردا آغاز می شود
grade سازمان حمل ونقل رتبه برتر در دو بخش از هفت محور جایزه جهانی خشت طلایی را کسب کرد
grade سهمیه بنزین دیماه امشب شارژ می‌شود
grade محصولات ایرانخودرو بروز رسانی می‌ شوند
grade آئودی بزودی کنترل بنتلی را بدست خواهد گرفت
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده مرحله چهاردهم ایران خودرو
grade ثبت معامله خودرو در دفاتر اسناد رسمی الزامی نیست
grade آغاز فروش فوری محصولات ایران خودرو با قیمت جدید - خرداد 1400
grade پرداخت تسهیلات به قطعه‌سازان
grade کاهش تقاضای خودرو
grade پشت صحنه لغو مصوبات شورای رقابت
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده محصولات سایپا اعلام شد
grade خروج خودروهای لوکس از یک زیان بیمه ای!
grade ثبت‌نام در هر دو فروش سایپا ممکن شد
grade سهمیه بنزین بهمن‌ماه امشب واریز خواهد شد
grade شیوه قرعه‌کشی برخی از محصولات سایپا حذف خواهد شد
grade اطلاعیه پلیس درباره جریمه 1 میلیون تومانی خودروهای غیربومی
grade طرح جدید پیش فروش محصولات سایپا با قیمت غیرقطعی ویژه دهه مبارک فجر
grade استارت حذف قرعه‌کشی
grade پیشنهاد عجیب شیوا به خریداران خودرو
grade طرح جدید پیش فروش محصولات زامیاد بدون محدودیت
grade مردی در خودروی بی ام و خود ریگ استخراج ارز دیجیتال کار گذاشت
grade تویوتا برترین فروشنده خودرو در سال 2020 شد
grade تعویق زمان فروش خودرو فیدلیتی بهمن موتور
grade مرسدس بنز S680 گارد مدل 2022؛ فرمول لوکس و فناناپذیر آلمانی برای مشتریان خاص
grade حذف ثبت محضری خودرو کلید خورده است
grade عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک 25 درصد افزایش یافت
grade راه‌اندازی اولین خط اتوبوس‌های فول‌الکتریک در تهران
grade شروط وزیر پیشنهادی صمت برای واردات خودرو
grade محصول جدید چانگان به دنبال کسب جایگاه تسلا
grade مدیرعامل گروه بهمن موتور خبر از محصولات جدید داد
grade هتل مشهد را از چه سایتی رزرو کنیم؟
grade مجلس به دنبال واردات خودروهای کارکرده
grade آزادسازی قیمت خودرو به شرط واردات
grade احتمال افزایش 15 درصدی قیمت لاستیک
grade کانسپت جدید لکسوس، نمادی از آینده
grade طرح جدید پیش فروش سایپا بدون محدودیت و قرعه کشی
grade طرح تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - اسفند 99
grade دوره تغییر قیمت خودرو 6 ماهه شد
grade نرخ جدید معاینه فنی خودرو اعلام شد
grade انتقال تخفیف بیمه شخص ثالث به خودروی صفر چگونه است؟
grade طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا - خرداد 1400
grade طرح تبدیل حواله های ایران خودرو-فروردین 1400
grade انتقاد از ظاهر محصولات بی ام و با عرضه سری 4 به اوج رسید
grade فرصت 3 ماهه ابطال گارانتی خودروها به 5 ماه افزایش یافت
grade آغاز صدور فاکتور فروش «شاهین» با مدل 1400 همزمان با عید مبعث
grade شرایط جدید فروش محصولات کرمان موتور اعلام شد
grade افزایش تقاضای خرید کارکرده‌ها
grade اعلام برنامه تولید خودرو در 1400
grade افت تولید دی ماه علیرغم افزایش آمار تولید خودروسازان اصلی طی ١٠ ماهه امسال
grade لوگو جدید پژو رونمایی شد
grade ایرادات مجلس به برنامه‌های خودرویی وزیر پیشنهادی صمت
grade آخرین وضعیت بی‌ام‌و و بنز‌های دپویی
grade وعده عرضه خودروهای جدید از سوی دو خودروساز بزرگ
grade تخلف در نحوه محاسبه مالیات نقل و انتقال وارداتی‌ها
grade طرح تابستانی "خدمات مطمئن هیوندای با  "KTL آغاز می شود
grade اخذ مالیات در یک قدمی صاحبان خودروهای لوکس
grade فروش مرحله دوم فیدلیتی در پنجم مرداد ماه
grade جدایی دایملر از مرسدس بنز
grade عرضه محصولات ایران خودرو دیزل با قوای محرکه جدید
grade فروش فوری وانت آریسان ویژه اسفند 99 (بدون محدودیت پلاک)
grade خانه‌تکانی در لوتوس
grade فروش مرحله دوم فیدلیتی بهمن موتور در دوازدهم مرداد ماه
grade داخلی سازی قطعات موتور و گیربکس محصولات سیبا موتور محقق شد
grade سایپا آریا و سایپا اطلس تا پایان سال به بازار می‌ آیند
grade قیمت خودرو قرنطینه را شکست
grade بازگشت 32 میلیون پلاک فک شده خودرو به چرخه شماره‌گذاری
grade تسلا در هند خودرو می‌سازد
grade احتمال کاهش 50 تا 80 درصدی قیمت خودروهای وارداتی
grade توقف مذاکرات هیوندای موتور و کیا با اپل در مورد ساخت خودروی بدون راننده
grade تغییر بزرگ در جنرال‌موتورز
grade عدم انطباق مشخصات راننده و بیمه گذار مانع دریافت خسارت نیست
grade بازدید اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بهمن موتور
grade ممنوعیت تردد تا پنجم شهریور ماه ادامه دارد
grade شرایط فروش نقد و اقساط وانت کارا 2000cc - اسفند 99
grade زمان قرعه کشی پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه اسفند 99
grade معذرت‌خواهی فولکس‌واگن به خاطر یک شوخی
grade واردات خودرو از مناطق آزاد انجام می‌شود
grade قطعات یدکی محصولات کرمان موتور را اینترنتی بخرید
grade عرضه تسلا رودستر تا 2022 تاخیر خورد
grade راهنمای خرید خودرو کارکرده
grade کمیسیون صنایع مجلس با افزایش قیمت خودرو مخالف است
grade مالیات جدید خودرو چگونه محاسبه می‌شود؟
grade گرفتن مالیات از خودروهای لوکس، بازار آنها را کساد می کند؟
grade افتتاح خط تولید محصول جدید بهمن دیزل با حضور عضو کمیسیون صنایع مجلس
grade افزایش ساعت کار مراکز شماره‌گذاری خودرو در سراسر کشور
grade صف عجیب و غریب لندکروز!
grade خودروهای بالای یک میلیارد تومان مشمول مالیات شدند
grade ایران خودرو فروش اقساطی ندارد
grade موفقیت کروز بر مدیریت توانمند تکیه زده است
grade طرح ساماندهی واردات خودرو در مجلس تصویب شد
grade از بازار خودرو چه خبر ؟
grade داخلی سازی مینی‌بوس پگاسون و کامیونت شیلر توسط بهمن دیزل
grade 10 کشور برتر دنیا در صنعت خودرو
grade مجلس با واردات خودرو از مناطق آزاد مخالفت کرد
grade سیگنال تعرفه‌ای به واردات خودرو؟
grade شرایط فروش وانت کارا و کاپرا دو کابین فروردین ماه 1400
grade وجود 70 هزار خودرو ناقص در ایران خودرو
grade بی ام و بزرگ‌ترین صادر‌کننده خودرو در آمریکا شد
grade شورای رقابت نرخ پایه خودرو در بورس را تعیین می‌کند
grade رسیدگی به وضعیت بازار خودرو در کمیسیون اصل نود مجلس
grade با پلتفرم جدید MEB-Small فولکس واگن آشنا شوید
grade واردات قطعات داخلی سازی شده منتفی است
grade هیوندای آیونیک 5 روبوتاکسی به زودی عرضه می شود
grade اخذ مالیات از خودروهای گران‌قیمت امکان‌پذیر است؟
grade رخ نمایی مرسدس بنز EQE در نمایشگاه مونیخ/سدانی شیک با 288 اسب بخار قدرت
grade افزایش قیمت خودرو توسط خودروسازان در بهار امسال تایید شد
grade زیاد روشن بودن خودرو در حال خلاص به موتور لطمه میزند؟
grade جزئیات طرح اختصاص سهمیه بنزین به خانوارهای فاقد خودرو
grade شرط و شروط «صمت» برای خودروسازان خارجی
grade فروش قطعات استوک ممنوع است
grade تویوتا بیشترین برند جستجو شده در سال 2020 شد
grade تبعات مثبت و منفی عرضه خودرو در بورس کالا
grade طراحی سامانه ثبت معاملات خودرو
grade برای طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان از چه شیشه هایی استفاده می شود؟
grade مرسدس بنز c کلاس 2022 در نمایشگاه مونیخ؛ خودرویی با قابلیت آفرود در ابعاد جمع و جور!
grade انتقاد وزارت‌صمت از تعلل شورای‌رقابت در اعلام نرخ جدید خودرو
grade دنده عقب خودروسازان در جاده عرضه
grade 140 هزار خودرو انبار شده است
grade سرمایه گذاری عربستان در پاگانی ایتالیا
grade برنامه خودرویی صمت محقق نشد
grade بزرگترین کارخانه تولید موتورهای پرقدرت و کم مصرف در آستانه افتتاح
grade برترین خودروهای 2021
grade رشد 13.9 درصدی تولید سواری‌ ها در 10 ماهه امسال
grade واردات خودرو از مناطق آزاد مسکوت ماند
grade کیا سراتو 2022 فیس لیفت با ظاهری زیباتر و لوکس تر از گذشته
grade ایران خودرو و سایپا فعلا مجوز اجرای فروش فوری را ندارند
grade ایران‌خودرو برای نوسازی تاکسی‌ها اعلام آمادگی کرد
grade ترافیک محصولات جدید در جاده مخصوص
grade همکاری فورد و گوگل در زمینه ساخت خودرو
grade انتشار لیست جدید باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای تولید داخل
grade پرفروش ترین خودروها در ایران و دنیا کدامند
grade فروش فوق‌العاده سه محصول ایران خودرو از 21 شهریورماه/ پخش زنده قرعه‌کشی روز چهارشنبه
grade اهمیت خرید قطعات یدکی ام وی ام از فروشگاه دکترماشینت
grade تعطیلات تابستانی خودروسازان آغاز شد
grade شاخص «معاینه فنی» برای سن فرسودگی قابل اطمینان نیست
grade بازدید عضو هیات رییسه کمسیون اقتصادی مجلس از شرکت کروز
grade ترکیب شرکای خارجی خودروسازان خصوصی
grade تعدادی از متقاضیان دیگنیتی به دلیل تکمیل ظرفیت راهی مرحله دوم فروش شدند
grade رشد تولید بهاری خودروسازان خصوصی
grade اعلام اولین طرح پیش فروش ایران خودرو در سال 1400
grade تصویب آیین‌نامه اجرایی تعیین سن فرسودگی خودروها
grade ادارات تهران و البرز از فردا تا یکشنبه هفته‌آینده تعطیل شد
grade امداد نوروزی بهمن در پی شیوع ویروس کرونا فقط برای سفرهای ضروری اجرا می شود
grade افزایش ظرفیت مرکز مدرن خدمات خودرویی گروه بهمن
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - تیر 1400
grade 10 خودروی برقی با بیشترین پیمایش
grade طرح سرویس تابستانه خودروهای هیوندای در ایران
grade برای تعویض پلاک خودرو چه مدارکی لازم است؟
grade فروش فوق العاده خودروسازان متوقف شده است
grade شرایط و نحوه فروش دیگنیتی بهمن موتوراعلام شد
grade دناپلاس 6 سرعته دستی در آستانه تولید انبوه
grade برخی محدودیت‌ها از ثبت نام سایپا و ایران خودرو حذف می‌شود
grade پژو به آمریکا نمی‌رود
grade واگذاری حواله‌های ثبت نامی خودروها غیرقانونی است
grade بهترین خودرو‌های جهان در سال 2021
grade کسب 5 ستاره کیفی محصول بهمن دیزل
grade انحراف به چپ قیمت‌گذاری خودرو
grade تخفیف‌ بیمه شخص ثالث، قابل انتقال به خودروی دیگر است
grade رونمایی جنرال موتورز از دومین هامر الکتریکی
grade اعلام طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - تیر 1400 (مرحله دوم)
grade مرسدس بنز تمام برقی می شود!
grade نبض واقعی تولید خودرو کند شد
grade دفاع شیوا از فرمول قیمت‌گذاری خودرو
grade مدیر تعمیرگاه مرکزی گروه بهمن : مشتریان دیگنیتی در شبکه خدمات پس از فروش بدون نوبت خدمات دریافت می کنند
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات سایپا به مناسبت عید فطر
grade رونمایی از نخستین نمونه تارای تمام برقی تا پایان سال/ تکمیل نرم افزار تحلیل تست تصادف عابر پیاده
grade سیتروئن امی؛ خودرویی که رانندگی با آن گواهینامه لازم ندارد!
grade افزایش ساعت کار مراکز شماره گذاری
grade رنو هم سراغ خودروهای برقی می رود
grade شرکت مینی در راه تبدیل شدن به تولیدکننده خودروهای برقی
grade سانتا کروز 2022؛ پیکاپ مطرح هیوندای و جزئیات تایید شده نمونه تولید انبوه
grade مرسدس بنز از مدل برقی خودروی پرچمدار خود رونمایی کرد
grade بخشودگی جرایم رانندگی 2 برابر شده تا پایان سال 99
grade حذف یا ادامه قیمت گذاری دستوری خودرو؟
grade اخذ مالیات از خودروهای لوکس معنایی ندارد
grade ایران و رنو منجی هم می‌شوند
grade جزئیات تغییر سهمیه سوخت وانت‌بارها
grade رشد تورم فصلی و سالانه خودرو
grade هشدار در مورد فروش دعوتنامه‌های جعلی خودرو
grade وکالتنامه های خرید و فروش خودرو قابل تمدید است
grade اطلاعیه ناجا در خصوص خرید و فروش وکالتنامه ای خودرو
grade سفری خاطره‌انگیز به کیش با اجاره خودرو
grade طرح تبدیل حواله های ایران خودرو به سایر محصولات - خرداد 1400
grade همکاری رنو و جیلی
grade افزایش بی رویه و غیر منطقی قیمت خودرو به مشکل لاینحل و کلاف پیچیده‌ای تبدیل شده است.
grade ارجاع طرح ساماندهی صنعت خودرو به کمیسیون صنایع
grade نامه رئیس سازمان بورس احتمال بورسی شدن خودرو را بیشتر کرد
grade بسته‌ای دیگر برای اصلاح صنعت خودرو
grade آماده‌باش رنو برای بازگشت به ایران
grade پیگیریهای دولتی برای آزادسازی هزاران خودرو فاقد ثبت سفارش
grade اصل ماجرای افزایش قیمت اخیر خودرو
grade چند نرخی بودن لاستیک‌ خودرو در بازار
grade معرفی بدفروش ترین خودروهای بازار ایران
grade شورای رقابت عامل زیان‌ده شدن خودروسازان
grade واردات خودرو؛ اهرمی برای شکست انحصار و کاهش قیمت
grade اولین مانع رونق خودروی 1400
grade واردات خودرو انحصاری خواهد شد؟
grade گزارش وضعیت ارزیابی خدمات فروش شرکت‌های خودرویی
grade خودروسازان افزایش قیمت 9 درصدی را قبول نکرده‌اند
grade بلاتکلیفی بازار خودرو در روزهای پایانی دولت!
grade کمیسیون صنایع مجلس به افزایش قیمت خودرو ورود می‌کند
grade فروش مجدد دیگنیتی در ماه آینده انجام می شود
grade طرح جدید فروش فوری و پیش فروش خودرو کوییک R - تیر 1400
grade ثبت نام خودرو فیدلیتی
grade راه اندازی و تولید خط موتورهای یورو6
grade مخالفت مجلس با افزایش قیمت خودرو اعلام شد
grade تانگ به کارمانیا رسید
grade پیشنهاد گمرک برای حل مشکل فهرست ارزش خودرو‌های خارجی
grade ابهامات عرضه خودرو در بورس
grade پلتفرم آماده
grade آخرین جزئیات از لغو طرح ترافیک شهر تهران
grade شورای رقابت درباره قیمت خودرو به نتیجه نرسید
grade نامه نگاری بورس با شورای رقابت برای معرفی قیمت گذاران خودرو
grade تعطیلی مراکز تعویض پلاک تا نارنجی شدن شهرهای قرمز
grade آمادگی برای همکاری با خودروسازان خارجی‌
grade کاهش استانداردهای خودرویی به تصادفات جاده‌ای دامن می‌زند
grade تعطیلی دو ساعته جایگاه های سوخت CNG در ساعات پیک
grade فعالیت دوباره قیمت‌سازان بازار خودرو
grade ماجرای بیمه‌نامه‌هایی که پس از تحویل خودرو صادر می‌شود!
grade بحران تراشه و میلیون‌ها ماشینی که تولید نمی‌شود
grade محصولات ایران خودرو بیش از 9 درصد گران شدند!
grade افت 60 درصدی صادرات خودروسازان
grade لیست جدید باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد
grade مرسدس بنز جدید ضدگلوله، مقاوم در برابر نارنجک و مسلسل
grade خرید و فروش خودروهای گذر موقت مشمول مقررات قاچاق است
grade چکش کاری طرح عرضه خودرو در بورس
grade شیفت واردکنندگان خودرو به تولید
grade شورای رقابت قیمت خودرو را افزایش داد
grade کدام خودروها در صف رونمایی هستند؟
grade بلاتکلیفی 2249 خودرو در گمرک
grade عجیب اما واقعی شیائومی خودرو ساز می‌‌ شود
grade پیشنهادات خودروسازان برای قیمت‌گذاری محصولات خود
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو مرحله هجدهم
grade پاکبان‌های خودران به خیابان آمدند
grade نحوه محاسبه مالیات نقل‌وانتقال خودرو اعلام شد
grade ایران خودرو و سایپا فعلا فروش فوری نخواهند داشت
grade آغاز سیستم شماره‌گذاری اینترنتی در دو مرکز تهران
grade دعوای برگ سبز خودرو دوباره بالا گرفت؛‌ تهدید مجموعه‌های دستگاه قضائی توسط کانون سردفتران!
grade آغاز طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو - تیر 1400
grade شرایط فروش جک S5 اتوماتیک ویژه خرداد 1400
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو مرحله شانزدهم
grade جدیدترین رده بندی کامیون های تولید داخل اعلام شد
grade قیمت خودرو امروز تعیین تکلیف می‌شود
grade آغاز اجرای تعهدات ایران خودرو تارا ظرف چند روز آینده
grade تغییر زمانی قیمت‌گذاری خودرو در سال جدید
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - خرداد 1400
grade خودروهای لوکسی که قاچاقی تردد می‌کنند
grade تولید خودروهای ناقص با وجود شعار ساخت داخل!
grade درآمد 70 هزار میلیارد تومانی واسطه‌ها از قیمت‌گذاری دستوری خودرو
grade قیمت انواع محصولات ایران خودرو در تیرماه 1400 اعلام شد
grade بحران تراشه به خودروسازی ایران هم رسید
grade هزینه محضر خودروهای خارجی 40 درصد کاهش یافت
grade تعیین تکلیف عرضه خودرو در بورس در هفته آینده
grade رکوردشکنی «یوآن» در خودروسازی ایران
grade رکود در بازار خودرو همچنان ادامه دارد...
grade انصراف رنو از توسعه موتورهای دیزلی
grade تحول در شیوه نام‌گذاری خودرو
grade ادامه بلاتکلیفی بسته اصلاح صنعت خودرو
grade طرح وزارت صمت برای قیمت‌گذاری خودرو به مجلس ارائه شد
grade چهره جدید تویوتا تاندرا لو رفت
grade آغاز مرحله جدید فروش پیکاپ فوتون با تخفیف ویژه
grade قیمت جدید 7 محصول شرکت سایپا اعلام شد
grade حجم تقاضاهای کاذب خودرو زمینه‌ساز رانت 120 هزار میلیارد تومانی
grade تولید بالغ بر 9000 خودرو ناقص در بهار امسال
grade طرح ساماندهی صنعت خودرو به کمیسیون صنایع ارجاع شد
grade انحصاری جدید از جنس قطعه‌سازی؟
grade عملیات نابودسازی خودروهای لوکس قاچاق در فیلیپین
grade از حرف تا عمل داخلی‌سازی در خصوصی‌ها
grade سرمایه‌گذاری مشترک پورشه و شرکت آلمانی برای ساخت باتری خودروهای برقی
grade مرز بین رویا و واقعیت در تولید خودروی ارزان
grade رشد 9.5 درصدی تولید خودرو در بهار 1400
grade اینفینیتی QX60؛ معیاری برای کیفیت در کلاس شاسی بلند
grade نمایش گربه های چینی در آلمان/ "اورا" در اندیشه حضور در بازارهای اروپایی
grade مکانی مخفی برای بوگاتی شیرون
grade آغاز طرح جدید برخورد با سرعت غیر مجاز در تهران؛ رانندگان متخلف چگونه شناسایی شده و چه سرنوشتی در انتظارشان است/ کدام خودروها در چه اتوبان هایی بیشترین تخلف را مرتکب می شوند؟
grade چگونگی ارزش‌گذاری خودروهای لوکس برای اخذ مالیات
grade خودروی موفق آمریکایی و حضور یک مدل جدید در بازار جهانی/ فیستا 2022 با تغییرات جدید و پیشرانه کوچک!
grade تفاوت جریمه اعلامی با میزان درج شده در پیامک!
grade اصیل ژاپنی؛ افتخار کمپانی نیسان و یک تریم اختصاصی محدود به 100 دستگاه
grade نخستین آزمایش لاستیک بدون هوای ضد پنچری در دنیای واقعی
grade لوسید ایر دوربرد ترین خودرو برقی جهان و رقیب تسلا
grade تیگوان 2022؛ یکی از پرفروش ترین خودروهای فولکس واگن با تریم پرچمدار 38 هزار دلاری
grade ب‌ ام‌ و "آی ویژن سرکیولار"؛ خودرویی که 100 درصد قابل بازیافت است!
grade دلایل کم شدن آب رادیاتور
grade رفع ابهامات طرح واردات خودرو
grade تاثیر رنگ بر فروش خودروهای دست‌دوم
grade طرح فروش هایما S7 بدون قرعه کشی
grade رده بندی جدید باکیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد