من و جک جی5 پس از دو سال و اندی

احسان رجبی۱۳۹۷/۰۸/۳۰ ۰۳:۱۹:۴۶ 11

مطالبی را که در این مقاله می خوانید صرفا نظرات شخصی یکی از مخاطبین عزیز وب سایت سبقت آزاد می باشد که بیش از 2 سال است مالک خودروی جک جی5 است. شما نیز می توانید تجارب رانندگی و سفر خود را از طریق ایمیل contact@sebghatazad.com در رابطه با هر خودرویی برای ما ارسال نمایید.

جان من است او، هی مزنیدش
هرچه فکر می کنیم تاریخش را خوب به خاطر نمی آوریم اما سال هاست که به بهانه های مختلف مجبوریم بین عقل و دلمان هیچکدام را برای خرید خودرو مورد لطف قرار ندهیم! یعنی اساساً خرید خودرو در آشفته بازار این سالها نه کاری عقلانی به نظر می رسد و نه البته دلمان عمیقاً راضی می شود که یک محصول چند تُنی را به ضرب و زور داخل سبد خریدمان قرار دهیم. در این کش و قوس هستیم که خبر می رسد چینی های دوست داشتنی با محصولاتی اقتصادی بازهم از بی برنامگی مسئولین داخلی استفاده کرده اند و تولیدات دل فریب خود را به بازار ایران عرضه داشته اند.
وارد نمایندگی می شویم، رخشی که ستاره پنچ پَر به پیشانی دارد توجه مان را به خودش جلب می کند، وارد کابین می شویم، بد نیست! حداقل به لحاظ طراحی از تولیدات وطنی چندین کیلومتر جلوتر است ( و افسوس برای تولیداتی که باید از این طراحی آبَکی چند کیلومتر عقب بمانند). نماینده محترم را فرا می خواینم، پیش می آید و یک مثنوی هفتاد مَن تحویلمان می دهد:
" ببین آقا، بذار کاپوت ماشین رو بزنم بالا. بیا جلوتر، ببین چقدر سنگینه! (کاپوت را می دهد دست ما و عقب می رود) و بادی به غبغب می اندازد و می گوید این تو هیچ تصادفی آخ نمی گه. از آپشن هاش هم برات اینجور بگم که همه چیز داره. سانروف، تهویه اتومات، TPMS، سیستم پایداری، گیربکس اتوماتیک تیپ ترونیک، سنسور عقب، اتولایت و ...."
راستش را بخواهید دلمان حسابی گرفت. انصافاً کدام یک از این موارد در سال 2015 آپشن محسوب می شود؟ مجدداً ماشین را بررسی می کنم و دست اخر جهت تحقیقات بیشتر از نمایندگی خارج می شویم.
فروم های اینترنتی، وب سایت های نقد و بررسی و خلاصه هر جاندار و بی جانی را مورد پرسش قرار می دهیم و هر لحظه مسئله پیچیده تر می شود. گروهی کاملاً راضی، عده ناراضی و دسته ای هم سردرگم! القصه، هرچه سبک و سنگین می کنیم در بازار تولیدات وطنی نام و مدلی دلمان را نمی لرزاند فلذا همین چینی پرطمطراق را بر می گزنیم.


شمع دل است او، پیش کشیدش
حدود 2 سال و چند ماهی از خرید JAC J5  اتوماتیک می گذرد، هزاران کیلومتر آن را در شهر و جاده رانده ایم و مرتب آن را به سرویس دوره ای برده ایم. نمایندگی های مختلف را بررسی کرده ایم، کیفیت خودرو و خودروساز را جملگی به چالش کشیده ایم و نتیجه را برایتان آماده کرده ایم. این محصول از مجموع مونتاژهای کرمان موتور 2 سال یا 50هزار کیلومتر گارانتی دارد که نویسنده از همین تریبون اعلام می کنید این مقدار به شدت کم است. اصولاً و پیرو مکتب مورد پسند هر ایرانی که چیزی جز "هرچی بیشتر، بهتر" نیست، معتقدیم این خودرو با توجه به نکاتی که به آنها خواهیم پرداخت می توانست دارای گارانتی طویل المدت تری باشد! 
شما می بایست در برخورد با اتومبیل خود قدری بیش از قدری دقت به خرج دهید. همواره اصوات تولید شده از گوشه و کنار اتومبیل های امروزی را جدی بگیرد و آنها را به امان خدا رها نکنید! دیگر زمان آن گذشته است که با این تصور پشت فرمان بنشینید که اتومبیل شما تشکیل شده است از یک موتور، چند عدد مخزن آب و روغن و چهار تا در! خودروهای امروزی به شدت نیازمند توجه و مراقبت هستند و جک هم از این قاعده مستثنا نیست. نکاتی مانند اصلاح ترموستات، فیلترهوا، ترمزها و گیربکس (که البته تا حدی توسط کرمان موتور مرتفع شده ) را از قلم نیاندازید. اگر صبح ها خودروی شما به خوبی استارت نخورد، موتورش نرم کار نکرد و ... بدانید و آگاه باشید که سنسور مپ و باتری و شمع ها و اویل مپ و ... نیازمند بررسی هستند و به اینها بیافزاید انژکتور ها را!
بعد از گذشت دو سال و در شرایطی که جی 5 خود را همچون جگرگوشه خود عزیز داشته ایم و لی لی به لالایش گذاشته ایم، کمک فنر ها ناله می کنند، اویل مپ ندا میدهد که حالش خوش نیست، آمپر بنزین حالش را ندارد که سر جای خودش بیاستد، کابین صدای مزاحم دارد و .... . اینها هر کدام بالای 200هزار تومان ناقابل خرج دارند و اگر شما هم مثل بنده وسواس خاصی داشته باشید از خرج خانه و زندگیتان می زنید و در اسرع وقت اقدام به رفع عیوب مورد اشاره می پردازید. اما سوال اینجاست، آیا این هزینه ها طبیعی هستند؟ 
به عقیده نگارنده، بله! قطعات مکانیکی عموماً استهلاک دارند و خرج روی دست صاحبشان می گذارند و از قضا این هزینه ها اصلاً سرشان نمی شود که کیلومتر ماشین شما چه عددی را نشان می دهد. پس چرا ما به آنها پرداختیم؟
پاسخ مشخص است. نقطعه ضعف اساسی محصولات کرمان موتور(خاصه جی 5) گارانتی ضعیف آن است. ولی قبل از آن مایلیم که نمایندگی های کرمان موتور را به باد انتقاد بگیریم! راستش را بخواهید از غربی ترین تا شرقی ترین نمایندگی را تست کرده ایم، کار را به جنوبی ترین نمایندگی تهران هم کشانده ایم بلکه اتفاقی بیافتد اما ....
نگارنده معتقد است دانش فنی در کادر مکانیک و الکترونیک نمایندگی ها در سطح مطلوبی قرار ندارد و چهره برخی از تعمیرکاران محترم این نمایندگی ها ما را یاد بچه دبیرستانی هایی می اندازد که هر روز عصر و جهت "همینجوری بی کار نگشتن" در نمایندگی ها کار می کنند! فی المثل یکی از همین نمایندگی ها سرویس 30هزار کیلومتر ما را به نحوی انجام داد که در مسیر برگشت متوجه شدیم پیچ سیلندر ترمز را نبسته است و اگر در ترافیک نمانده و قدری شتاب گرفته بودیم در حال حاضر مشغول مخابره پیام از آسمان هفتم بودیم! به همین سادگی. 
همه آنها (نمایندگی ها) در صف ورودی و نوبت دهی از شما ایرادات را می پرسند ولی در زمان تحویل خواهید دید که تعداد زیادی از موارد یاد شده اصلا چک نشده است که ما خودمان در این خصوص ید طولایی در مُچ گیری داریم! نکته جالبتر آنکه تا زمانی که مشمول گارانتی هستید عمده موارد گزارش شده از سوی شما توسط نامبردگان اصلا قابل رویت نیست ویا طبیعی است و خلاصه اینکه"همینی که هست" ! ولی به مجرد اتمام گارانتی و مراجعه با اشکی بر چشم و با دلسوزی می گویند : "این رو زمان گارانتی میاوردی دیگه! الان باید کلی هزینه کنی"!!!!!!!!! القصه، پولش را باید بپردازید و خلاص! 
پایداری و ایمنی
تجربه شخصی نگارنده در این خصوص جک جی 5 یک عدد ضمانت نامه پنج ستاره در خصوص این خودرو به خریدار می دهد. جی 5 خودرویی است که باید یک پا شوماخر کاملاً بی اعصاب باشید تا بتوانید آن را چپ کنید و یا هندلینگ آن را زیر سوال ببرید. اگر چنین نبود بنده حقیر در حال حاضر در قید حیات نبودم که برایتان نقد و بررسی بنویسم و یک سال پیش تر از این دست نوشته دار فانی را وداع گفته بودم! فنربندی کوتاه این خودرو به شما ضمانت می دهد که در جاده ها، پیچ ها و خلاصه هرجا که می ترسیدید فرمان خودروهای وطنی را در دست بگیرید و باد شما را با خودش ببرد، دچار مشکل نخواهید شد. البته این خود از زاویه ای می تواند یک نقطه ضعف باشد چرا که به لطف مسئولین زحمتکش و چاله چوله های پرتعداد تهران و سایر شهرها، ممکن است کوبش اتومبیل شما را برنجاند. ولی به شما قول می دهیم که جک یکی دو درجه از مزدا سه (کابین قدیم) بهتر است. سخن به داراز نکشد بهتر است. بدانید و آگاه باشید که جک در تعلیق و هندلینگ در رنج قیمت خودش یکی از بهترین نمونه های بازار است.

کانسپتم آرزوست!
فریاد بر می آوریم که خودمان نیز کاملاً آگاهی داریم، حالا و بعد از دو سال، سخن از Design خودرو به میان آوردن کاری خلاقانه و حتی حرفه ای نیست. اما هستند عزیزانی که هنوز در خرید این خودرو تردید دارند ویا فکر می کنند که آیا خرید خودرویی که دو سه سالی است به بازار آمده کار درستی است؟ چطور است برویم سمت چینی های جدیدتر ویا وطنی ها سرخاب سفیداب شده!؟ پاسخ این عزیزان را در چند خط خواهیم داد. 
جک اگر چه چند سالی است که به بازار کشورمان وارده شده و اصلاً در سال 2012 طراحی شده است اما همچنان ضعف خاصی در شکل و شمایلش نمی بینیم. هنوز هم زیباست و شیک! درست است که نمای بیرونی آن خیلی پیچ و خم ندارد، خطوط بدنه بسیار ساده هستند و چراغ های عقب هیچ خط و ربطی با کانسپت ها ندارند اما، باید پذیرفت که همه عناصر بصری در خصوص جک جی 5 به نحوی طراحی شده است که به سان پراید و پرشیا هرگز از مد نخواهد افتاد! پس نگران این موضوع نباشید.
طراحی داخلی اما درست نقطه ای قرار دارد که مصداق بارز ضرب المثل "بُکش و خشگلم کن" است! جک در نمای داخلی با اینکه ساده است و تریم تیره ای دارد، فعلاً اجازه نداده است که آبدوغ خیار های تولید داخل ویا مونتاژ شده از آن پیشی بگیرند. نور پس زمینه کلید ها و کلیومتر همچنان در شب چشم نواز هستند و همه چیز هم سر جای خودش است. ( ای کاش کامپیوتر سفری را هم آن وسط ها یک طوری جا می دادند) . کارشناسان طراح اصلاً علاقه ای نداشته اند که در طراحی داشبورد، کنسول، رو دری ها و امثالهم از ایده هایی نظیر دوخت و بافت و ... استفاده کنند. طراحی داخل اتومبیل در یک اتفاق عجیب، بیشتر زمانی خودش را نشان می دهد که شما نقش راننده را بازی نکنید! یعنی راننده کمتر از سایر سرنشینان از این خودرو لذت می برد! دلیل؟ پاراگراف بعدی را بخوانید.
این طراحی چند تکه و این متریال ( به لحاظ کیفی ) بعلاوه ارتفاع کم خودرو که همراه است با کوبش های گاه و بی گاه، بعد از طی مسافت 30-40 هزار کیلومتری و در صورتی که شما انسان ملاحظه گر و مهربانی نباشد، باعث می شود که شما در صورت خاموش نمودن سیستم صوتی شاهد این باشید که داشبورد، کنسول، درها و تاقچه عقب به رهبری مجموعه آمپر، سونات شماره هشت بتهوون (سونات مهتاب) را به زیبایی هرچه تمام تر برای شما بنوازند! 
باز هم بانگ بر می آوریم، نگران نباشید. این سر و صداها و این کیفیت متریال ده ها برابر بهتر از تولیدات داخلی است.


تعمیرپذیری و چند توصیه
جک جی 5 خودرویی است که اگر تعمیرکار انتخابی شما صندوق عقب وانت را از صندلی جلوی آن تشخیص دهد می تواند تعمیرش کند. به گواه جلوبندی کاران مختلف و تعمیرکاران شایسته سراسر استان، سر و کله زدن با جک جی 5 کار سختی نیست ولی پیشنهاد می شود سراغ آن دسته از تعمیرکارانی که خیلی اهل سهل انگاری و ادعا هستند نروید. مشارالیه تجارب گران بهای خود را به خیک ماشین ناز نازی شما می بندد و دیری نمی پاید که گیربکس و موتور و ... را تعطیل می کند. سعی کنید جک را بعد از اتمام دوره گارانتی نزد آن دسته از تعمیرکارانی ببرید که اصطلاحاً "خارجی کار" هستند. اما چند توصیه ساده:
1.    روغن و فیلرها (روغن، بنزین، کابین، هوا) را هر 5هزار کیلومتر تعویض کنید و جنس خوب استفاده کنید. روغن هایی نظیر کاسترول مگنتک، هیوندای اکستیر نمونه های خوبی هستند که البته بهتر است هر بار برند روغن خود را عوض نکنید. راستی، فراموش نشود که در فصول سرد سال روغنی انتخاب کنید که دارای ویسکوزیته 5W-40 باشد.
2.    تا زمانی که اتومبیل مشمول گارانتی است سرویس های دوره ای را حداقل یکی در میان مخصوصا سرویس های با ضریب 10000 کیلومتر را در نمایندگی انجام دهید تا خدای نکرده و در صورت بروز مشکلی که مشمول گارانتی است، دچار مشکل نشوید.
3.    حتی المقدور از انژکتورشور و ... استفاده نکنید و بعد از 40 هزار کیلومتر این کار را با استفاده از دستگاه و نزد تعمیرکار حرفه ای انجام دهید. اکتان بوستر و ترکیبات مشابه را هم قلم بگیرید. 
4.    بعد از اتمام دوره گارانتی هم آچارکشی دوره ای و سرویس نمودن خودرو را از قلم نیاندازید. ملاک مناسب می تواند همان دفترچه راهنما باشد. هنگام مراجعه به تعمیرگاه بخواهید که آیتم ها را مطابق دفترچه برای شما چک کند.
5.    در فصول گرم سال، نه هزینه بی مورد برای عایق کاری لوله کولر بپردازید و نه هی چپ و راست گاز کولر را پر و خالی کنید. خرجش یک عدد کاور آفتاب گیر پشت شیشه جلو است! همین و بس. با توجه به تریم پلاستیکی و سراسر مشکی، تنها راه حل ممکن، کنترل ورود نور و گرما به داخل کابین است که دودی کردن شیشه و همین آفتابگیر خیلی کارساز خواهد بود. در غیر این صورت می بایست مسیر محل کار تا خانه را در انتظار خنک شدن باد کولر عرق بریزید!
6.    به عنوان توصیه آخر، اصوات تولیدی از ماشین را جدی بگیرید!


می خوای بخر می خوای نخر!
کلام آخر اما! دقت کنید که تمام محصولات چینی بازار دسته دوم خوبی ندارند. یعنی خرید و فروش برقرار است اما افت قیمت بسیار زیادی دارند و اصلا هم توجه نمی کنند که شما کوهی از آپشن روی خودرو سوار کریده اید یا نه. یعنی دو میلیون آپشن اضافه، در بازار دست دوم 500هزار تومن روی قیمت ماشین شما می ارزد! پس اگر از آن دسته افرادی هستید که می خرید و می فروشید، دل به این گزینه ها خوش نکنید که دست آخر متضرر خواهید بود. اینجور چیزها فقط به درد مصرف کننده واقعی می خورد. به عنوان نمونه و صرفاً جهت خالی نبودن عریضه به این مثال توجه کنید:
در زمان نگارش این مقاله، خودرو جک جی 5 اتومات در حال حاضر چیزی بیش از 63 میلیون قیمت دارد ولی نمونه سالم و بدون رنگ مدل 93 آن که 40-50هزار کیلومتر راه رفته باشد بدون آپشن تقریباً 48 میلیون می ارزد. اگر کروز کنترل و ضبط تصویری و کی لس استارت را به آن بیافزایید، 48.5 الی 49 میلیون خریدار دارد. یادمان نرود که این آتیش ها از گور دلالان و مافیای بازار، تنوره می کشد و اساساً پرت و پلا و غیرمنصفانه است. یک دلیل اصلی آن هم این است که خریدار را از خرید خودرو چینی منصرف کنند.
ضمناً فراموش نکنید که کیفیت رنگ محصول موصوف خیلی هم مالی نیست و بهتر است سمت رنگ های تیره نروید. نقره ای و سفید را می پسندیم، نوک مدادی را هم! 

 favorite_border 15
loyalty 

سلام آقا اگر کسی تعمیرکار جی5 که خوب باشه معرفی کنه ممنون میشم، بیشتر شرق تهران مد نظرمبهتر است با خودرو دنده اتوماتیک وقتی وارد شیب مثبت میشویم با توجه به نوع شیب و وزن خودرو و ترافیک دسته تعویض دنده را از Dدرایو خارج و دنده سنگین مناسب را انتخاب و کمی بالاتر از سرگاز پدال گاز را فشار دهیم تا خودرو با قدرت بیشتری سیب را طی کند و از لغزش صفحات کلاچ روغنی موجود در گیربکس نیز جلوگیری کنیمسلام کرمان موتور بدترین ساپورت رادرخودروهای تولیدی خودش داره ونمایندگی لوازم گران وباارزش افزوده بالا بامشتری حساب میکنه وضمنا آپشن های فابریک رااز روی خودروبرمیداره، آخه به چه قیمتی؟ پول آپشن هاروهم بگیرید.با درود و سپاس خدمت دوستان، من بیش از یک سال است که جک j5 اتومات گرفته و بخاطر کارم زیاد مسافرت می روم و از آن استفاده می نمایم، در رنج قیمت خود خودرویی را پیدا نکرده ام که به این خوبی برایم کار کرده و کوچکترین هزینه ایی نیز برایم نداشته است، بسیار پیش امده در جاده با اقسام خودروهای خارجی دیگر همراه گشته ام ولی خوشبختانه کم نیاورده است چه در کفی و چه سربالایی از کسانی که قصد خرید خودرو دارند با خیال راحت میتوانند جک j5 اتومات را خریداری و از آن لذت ببرند.نقد و بررسی دلکش و ادبی و در عین حال کاملا فنی و نکته سنج و جالب بود. تشکر.بعد دو ماه میشه 4 سال که جک دنده ای دارم تا حالا 71000 کار کرده ، یه سری ایرادات داره که رو اعصابه و واقعا یا باید بی خیالش بشی و یا هزینه زیاد بکنی تا برطرف بشه ولی شرف داره به محصولات داخلی ، توی این مدت لوازم مصرفی از قبیل باطری و لنت و لاستیک عوض کردم هنوز هم پر شتاب و سرحاله من راضیم ازش ، یه سری صداهایی تو اتاق داشت که خودم با حوصله برطرفش کردم تصمیم دارم حالا حالاها سوارش بشم چون از لحاظ موتوری و گیربکس واقعا بی ایراد و خوب هستشسلام من ۶ ماه جک جی۵ دارم خیلی خیلی راضیمAhm@d N: (نکاتی در مورد JAC J5 / AT)سلام و درود به همه دوستان عزیز و احترام به اعضای گروه بررسی جک J5 -نکته مهمی که باید عرض کنم این است که اگر به قدرت بیشتر موتور J5 اتوماتیک برای افزایش سرعت در یک سربالایی با شیب تند نیاز داریم هیچگاه از اول نباید پا را آرام روی پدال گاز قرار داد, چون در سربالایی موتور در دام گشتاور کند و تنبل اسیر و زندانی می شود.پس در سربالایی از همان اول باید تند و سریع پر گاز شروع به شتابگیری کنید و دور موتور را به کمی بالاتر از 3800RPM افزایش دهیم , سپس قدری زمان بسیار کوتاه مثلا در حدود فقط 3 ثانیه فشار پا را روی پدال گاز کاهش دهیم و گیربکس اتوماتیک جک خودش فورا دنده را سبک می کند, حالا دیگر نباید تعلل کرد که به دام گشتاور اسیر شویم , بلکه باید فورا فشار پا روی پدال گاز را به آرامی و مستمرا افزایش دهیم تا به قدرت و سرعت مورد نظر و متناسب با زاویه شیب جاده و با توجه به سایر پارامترهای قابل توجه نظیر ترافیک و وزن بار و مسافر حمل شده توسط جک J5 اتوماتیک برسیم.!!! پس اگر بخواهیم در دنده سنگین حرکت کنیم باید گاز را سریعا و به سرعت فشار دهیم تا دنده سنگین شود وبعد فشار گاز را به ملایمت کاهش دهیم تا دنده فورا سبک نشود و نیز بتوانیم سرعت جک را کنترل کنیم. یعنی پس از سنگین کردن دنده اگر فشار پا را بسرعت از پدال گاز کم کنیم و با تاخیر بیش از 5 ثانیه مجددا با ملایمت فشار پدال گاز را افزایش دهیم با توجه به سرعت خودرو و نیز مقدار لحظه ای دور موتور توسط گیربکس اتوماتیک انتقال به دنده سبکتر فورا انجام می شود. یعنی همه چیز به قلق گیری توسط راننده یعنی نحوه فشار پای راننده بر روی پدال گاز و پاسخ گیربکس و زمانبندی مناسب راننده با توجه به شرایط خودرو (دور موتور و سرعت) و حجم ترافیک جاده , بزرگراه و یا خیابان و زاویه شیب جاده بستگی دارد در واقع و مهمتر از همه عوامل فوق الذکر , راندن صحیح خودروی اتوماتیک به دانش علمی و مهارت عملی و نیز به قدرت تمرکز و تسلط و شناخت فنی راننده از خودرو بستگی دارد. البته بدیهی است که با گذشت زمان , و به تدریج با زیاد شدن تجربیات و دانش علمی و عملی مالک و راننده خودرو , با داشتن دقت و صبر و حوصله کافی, و با رعایت تمام نکات لازم انشاالله رانندگی با خوروی دارای گیربکس اتوماتیک به مرور ایام برای همه بسیار لذت بخش خواهد گردید.مقاله خوب ومفیدی بود امیدوارم باز هم از تجربیات شما بهرمند شویمبسیار مقاله جالب و مفیدی بود سپاس از نگارنده بخاطر قلم زیبایی که به خرج دادنماشین چینی مفت گرونه. به خاطر قطعات نایاب و گران قیمت! من یک برلیانس خریدم واقعا سولری خوبی داره ولی خیلی پشیمونم چون حتی لامپ مه شکنش گیر نمیاد! ماشین چینی نخرید.


لطفا کد را در کادر وارد نمایید
عناوین مرتبط با این مطلب
پربازدیدترین ها
grade دناپلاس 6 سرعته دستی در آستانه تولید انبوه
grade اعلام اولین طرح پیش فروش ایران خودرو در سال 1400
grade شرایط فروش وانت کارا و کاپرا دو کابین فروردین ماه 1400
grade اخذ مالیات از خودروهای لوکس معنایی ندارد
grade شورای رقابت عامل زیان‌ده شدن خودروسازان
grade مدیرعامل گروه بهمن موتور خبر از محصولات جدید داد
grade تخلف در نحوه محاسبه مالیات نقل و انتقال وارداتی‌ها
grade کیا سراتو 2022 فیس لیفت با ظاهری زیباتر و لوکس تر از گذشته
grade مرسدس بنز از مدل برقی خودروی پرچمدار خود رونمایی کرد
grade فروش مجدد دیگنیتی در ماه آینده انجام می شود
grade مدیر تعمیرگاه مرکزی گروه بهمن : مشتریان دیگنیتی در شبکه خدمات پس از فروش بدون نوبت خدمات دریافت می کنند
grade ارجاع طرح ساماندهی صنعت خودرو به کمیسیون صنایع
grade فعالیت دوباره قیمت‌سازان بازار خودرو
grade انحراف به چپ قیمت‌گذاری خودرو
grade تخفیف‌ بیمه شخص ثالث، قابل انتقال به خودروی دیگر است
grade بخشودگی جرایم رانندگی 2 برابر شده تا پایان سال 99
grade تغییر زمانی قیمت‌گذاری خودرو در سال جدید
grade سانتا کروز 2022؛ پیکاپ مطرح هیوندای و جزئیات تایید شده نمونه تولید انبوه
grade شرکت مینی در راه تبدیل شدن به تولیدکننده خودروهای برقی
grade تعدادی از متقاضیان دیگنیتی به دلیل تکمیل ظرفیت راهی مرحله دوم فروش شدند
grade اجاره خودرو خدمتی خاص و فوق العاده کاربردی در ایام نوروز
grade جک iEVA50, نسخه الکتریکی JAC J5
grade افتتاح پیشرفته‌ترین کارخانه تولید موتورهای پرقدرت و کم مصرف یورو 6
grade ثبت رکوردهای تحسین برانگیز توسط محصول جدید کیا موتورز
grade راهکار جک اس ۵ جدید برای کاهش مصرف سوخت
grade شرایط جدید فروش جک S3 ویژه فروردین 1400
grade اعلام اولین شرایط فروش محصولات ایران خودرو در سال 1400
grade تغییر ساعت محدودیت‌های کرونایی از امروز
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوری اعلام شد
grade تحریم‌ها، فرصتی برای توسعه محصولات بهمن موتور
grade طرح تبدیل حواله های ایران خودرو-فروردین 1400
grade پیشنهاد عجیب شیوا به خریداران خودرو
grade ارزان‌ترین محصولات تولیدی خودروسازها
grade اعلام برنامه تولید خودرو در 1400
grade معذرت‌خواهی فولکس‌واگن به خاطر یک شوخی
grade موفقیت کروز بر مدیریت توانمند تکیه زده است
grade از بازار خودرو چه خبر ؟
grade افزایش قیمت خودرو توسط خودروسازان در بهار امسال تایید شد
grade اهمیت خرید قطعات یدکی ام وی ام از فروشگاه دکترماشینت
grade دناپلاس 6 سرعته دستی در آستانه تولید انبوه
grade اعلام اولین طرح پیش فروش ایران خودرو در سال 1400
grade بزرگترین کارخانه تولید موتورهای پرقدرت و کم مصرف در آستانه افتتاح
grade کانسپت جدید لکسوس، نمادی از آینده
grade شرایط فروش وانت کارا و کاپرا دو کابین فروردین ماه 1400
grade رونمایی جنرال موتورز از دومین هامر الکتریکی
grade شرایط و نحوه فروش دیگنیتی بهمن موتوراعلام شد
grade اخذ مالیات از خودروهای لوکس معنایی ندارد
grade شورای رقابت عامل زیان‌ده شدن خودروسازان
grade بسته‌ای دیگر برای اصلاح صنعت خودرو
grade راه اندازی و تولید خط موتورهای یورو6
grade آماده‌باش رنو برای بازگشت به ایران
grade مدیرعامل گروه بهمن موتور خبر از محصولات جدید داد
grade تخلف در نحوه محاسبه مالیات نقل و انتقال وارداتی‌ها
grade کیا سراتو 2022 فیس لیفت با ظاهری زیباتر و لوکس تر از گذشته
grade عجیب اما واقعی شیائومی خودرو ساز می‌‌ شود
grade وکالتنامه های خرید و فروش خودرو قابل تمدید است
grade افزایش بی رویه و غیر منطقی قیمت خودرو به مشکل لاینحل و کلاف پیچیده‌ای تبدیل شده است.
grade مرسدس بنز از مدل برقی خودروی پرچمدار خود رونمایی کرد
grade فروش مجدد دیگنیتی در ماه آینده انجام می شود
grade مدیر تعمیرگاه مرکزی گروه بهمن : مشتریان دیگنیتی در شبکه خدمات پس از فروش بدون نوبت خدمات دریافت می کنند
grade نرخ جدید معاینه فنی خودرو اعلام شد
grade ارجاع طرح ساماندهی صنعت خودرو به کمیسیون صنایع
grade فعالیت دوباره قیمت‌سازان بازار خودرو
grade انحراف به چپ قیمت‌گذاری خودرو
grade تخفیف‌ بیمه شخص ثالث، قابل انتقال به خودروی دیگر است
grade بخشودگی جرایم رانندگی 2 برابر شده تا پایان سال 99
grade تغییر زمانی قیمت‌گذاری خودرو در سال جدید
grade سانتا کروز 2022؛ پیکاپ مطرح هیوندای و جزئیات تایید شده نمونه تولید انبوه
grade شرکت مینی در راه تبدیل شدن به تولیدکننده خودروهای برقی
grade تعدادی از متقاضیان دیگنیتی به دلیل تکمیل ظرفیت راهی مرحله دوم فروش شدند
grade فیلم بررسی دیگنیتی پرایم گروه بهمن
grade بی ام و سری 4 مدل 2021، نسل جدید سری 4 محبوب باوارایی ها
grade احتمال حذف نام رنو برای همیشه پس از ورشکستگی
grade هیوندای سانتافه مدل 2021، فیس لیفتی برای شاسی بلند محبوب کره ای
grade ساینا اس توسط سایپا معرفی شد
grade پراید، داستانی تکراری در صنعت خودروسازی ایران
grade آکورا TLX مدل 2021، زنگ خطر برای رقبای آلمانی
grade جی ام سی S350، محصول میلیاردی جدید ریگان خودرو
grade وقتی به جای نیسان با کارکرد یک میلیون مایل بهت نیسان صفر مجانی میدن!
grade مقایسه لیفان ایکس 70، چری تیگو 5 و هاوال H2
grade تویوتا سینا مدل 2021، مینی ون هیبریدی جدید تویوتا
grade کراس جدید سایپا رونمایی شد
grade تا اینجای فصل 2020 فرمول یک چه گذشته است!
grade مسابقات فرمول 1 گرندپری انگلستان (سیلواستون 2020)
grade مقایسه لیفان X60 اتوماتیک و چانگان CS35 اتوماتیک
grade فورد برانکو شاه شاهان آفرود مدل 2021 معرفی شد
grade مشخصات پژو 208 مدل 2020
grade نسل جدید نیسان ماکسیما تمام الکتریکی خواهد بود
grade تویوتا هایلوکس مدل 2021، مدل جدید پیکاپ تویوتا با چهره ای تازه
grade خودرو برلیانس H330 به خط تولید شرکت سایپا بازگشت
grade تویوتا یاریس کراس مدل 2021 با پیشرانه هیبریدی معرفی شد
grade بوگاتی چنتودیچی، هدیه گران قیمت رونالدو به خودش
grade جیپ گلادیاتور 6x6 مدل 2020، هیولا شش چرخ جیپ
grade مکانیزم کلاس بندی خودروها
grade مشخصات پژو 2008 مدل 2020
grade لامبورگینی سیان رودستر، سریعترین خودرو کروک هیبریدی جهان
grade دوج دورانگو SRT هلکت مدل 2021، قدرتمندترین شاسی بلند کارخانه‌ای دنیا متولد شد
grade دوج چارجر SRT هلکت Redeye، قدرتمندترین سدان جهان
grade رم TRX 1500 مدل 2021، قدرتمندترین پیکاپ جهان
grade مقایسه وانت آریسان و تندر پیکاپ
grade فراری 360 مادنا لیموزین، سریعترین لیموزین جهان
grade تاریخچه بوگاتی ویرون
grade به کارواش رفتن شورولت کوروت استینگری مدل 1967 پس از 33 سال
grade نیسان آریا مدل 2022، شاسی بلند الکتریکی جدید نیسان
grade دوج چلنجر SRT سوپر استاک سریعترین خودرو عضلانی در دنیا
grade بهترین لامپ های خودرو
grade نادر ترین خودروهای عضلانی آمریکایی کدامند؟
grade بهترین خودروهای کوپه های 2020
grade هیوندای النترا تیپ N Line مدل 2021، سدان جدید هیوندای
grade همه چیز درباره کوییک GR محصول جدید سایپا
grade مرسدس بنز AMG جی 63 Inkas، شاسی بلند لوکس ضد گلوگه
grade مشخصات فنی و امکانات ساینا آپشنال مشخص شد
grade مسابقات فرمول یک گرندپری اسپانیا (بارسلونا 2020)
grade تجربه رانندگی با وانت تویوتا تاکوما تی آر دی
grade فرمول یک 'سبز' می‌شود؟
grade تست رانندگی مرسدس بنز یونیماگ یو 4000
grade Road Zipper، ماشین انتقال موانع بتونی در مسیرها
grade رنو مگان ای ویژن، چشم اندازی از محصولات برقی آینده رنو
grade سه چرخه برقی Iris eTrike
grade جدول نرخ جرایم رانندگی در سال 99 + کد تخلف
grade مفهوم فیس لیفت در خودروسازان ایران و جهان
grade نوآوری ‌های دنیای موتورسیکلت ‌ها
grade مزایای استفاده از فرمان برقی در خودروها
grade سیستم هشدار دهنده‌ای برای جلوگیری از جاماندن کودک در خودرو
grade همه چیز در مورد آیرودینامیک خودرو
grade سیر تا پیاز موتورهای TGDI
grade تویوتا لونار کروزر، خودرو ماه پیما تویوتا
grade S-A1 تاکسی هوایی هیوندای اوبر
grade بدون دردسر و با اطمینان خودروی خود را بفروشید
grade فیدلیتی یک خودروی لوکس و خانوادگی با امکانات منحصر به فرد
grade اجاره خودرو در عید نوروز | عید امسال را با خودروهای لوکس خوش بگذرانید
grade خودروهای هاچبک با قدرت بیشتر از 300 اسب بخار
grade مقایسه کامل گیربکس اتوماتیک با CVT
grade آئودی ای ترون جی تی 2022، رقیب سرسخت پورشه تایکان
grade قیمت رپورتاژ آگهی درمقایسه با سایر روش های سئو سایت و تبلیغات آنلاین
grade مرسدس بنز سی کلاس مدل 2022 معرفی شد
grade علت ترکیدن تایر حین رانندگی چیست؟
grade چری برند متفاوت چینی
grade مک لارن آرتورا مدل 2022، اولین ابرخودرو پلاگین هیبریدی تاریخ مک لارن
grade بهترین مدل های فراری در تاریخ
grade فرق اسب بخار با کیلو وات در خودروهای برقی
grade معرفی نمایندگی زیرووات، آاگ و کنوود
grade کمیاب ترین محصولات تاریخ پورشه
grade مراحل ساخت یک پیست مسابقه اتومبیلرانی
grade رانا پلاس جدید رو نبینی از کفت رفته! + فیلم
grade معرفی انواع ترموستات خودرو همراه با توضیح عملکرد آن ها
grade همه چیز در مورد اسب بخار در دنیای خودرو
grade دانگ فنگ ix5 (دیگنیتی)، شاسی بلند جدید چینی بهمن موتور
grade نحوه عملکرد دوربین‌های چراغ راهنما
grade لاستیک جدید را روی چرخ عقب بندازیم یا جلو؟
grade لامبورگینی و شیائومی خودروی کارتینگ الکتریکی می‌سازند
grade مشخصات لیفان ایکس 70، محصول احتمالی خودروسازان بم
grade آموزش شستن کفپوش خودرو
grade لامبورگینی، خلق یک اثر هنری از فولاد سخت!
grade مقایسه سه خودروی شاسی بلند جمع و جور چینی: هایما اس 7، جک اس 5 و تیگو 5 اسپرت
grade جک ایکس 7 مدل 2020، بزودی در بازار ایران
grade چگونه بفهمیم عمر باتری خودرو رو به اتمام است؟
grade جایگزین خودرو MG360 به مشتریان این محصول اعلام شد
grade زمزمه های ورود محصولات فیات به ایران، از حرف تا عمل
grade مقایسه برلیانس c3 کراس، ساندرو استپ وی و دانگ فنگ اچ 30 کراس
grade نسل جدید ال نود، داچیا لوگان 2021 رونمایی شد
grade تاریخچه شرکت خودروسازی بی ام و
grade بهتر است با بنزین انتهای باک حرکت نکنیم
grade لوازم یدکی پژو چقدر گران شده است؟
grade قابل اعتماد ترین شاسی بلندهای مدل 2020 کدامند؟
grade مشخصات کیا ریو سایپا و سرنوشت آن در ایران
grade احتمال حضور جک A5 زیباترین سدان JAC در ایران
grade مقایسه کیا اپتیما 2017 با رنو تالیسمان 2017
grade از روشن نشدن تارا تا خفن بودن پژو 206
grade پیوند خودروسازان و قطعه سازان
grade مقایسه دو برادر: هیوندای سوناتا 2019 و کیا اپتیما 2019
grade ایرانخودرو ‌قیمت دنا پلاس توربو اتوماتیک را اعلام کرد
grade آئودی آر اس کیو 8 RS Q8، تلفیقی از هنر و تکنولوژی
grade پژو 207 پانوراما با یک موتور جدید به بازار می‌آید
grade بی ام و M5 CS مدل 2022، قدرتمندترین بی ام و M تاریخ
grade قرعه‌کشی محصولات ایران خودرو به پایان رسید + جدول اعلام
grade کمپانی سونی با معرفی خودروی ویژن اس به جمع خودروسازان پیوست
grade مشخصات فنی و آپشن های رفاهی تارا محصول جدید ایران خودرو K132
grade اجاره خودرو خدمتی خاص و فوق العاده کاربردی در ایام نوروز
grade جنرال موتورز هامر مدل 2022، بازگشت پادشاه با 1000 اسب بخار
grade بی ام و M5 کامپتیشن مدل 2021 معرفی شد
grade تسلا مدل اس فیس لیفت 2021 معرفی شد
grade تشریح جزئیات طرح پلاک سوم خودروها
grade خودروسازان در بازی مافیا
grade زمان پیش فروش سایپا شاهین اعلام شد
grade تویوتا ونزا مدل 2021، بازگشت کراس‌اوور تویوتا با پیشرانه هیبریدی
grade کراس اوور زوتی T600 رقیبی برای هاوال h2 ، چری تیگو 5 ، جک اس 5 و هایما اس 7
grade زمان برگزاری مسابقات فرمول یک به وقت تهران + جزئیات پیست سیلوراستون 2020
grade پیش فروش جدید سایپا بدون سود مشارکت و سود انصراف!
grade چری آریزو استار، کانسپت جذاب چینی
grade اطلاعیه جدید ایران‌خودرو و سایپا در خصوص فرآیند قرعه‌کشی
grade فورد F-150 مدل 2021، نسل جدید پر فروش ترین پیکاپ تاریخ
grade با پادشاه جدید سرعت جهان آشنا شوید، SSC تواتارا
grade با 300 میلیون چه خودرو چینی بخریم؟!
grade بهترین گیج های باد لاستیک در سال 2020
grade معروفترین کلکسیونرهای خودرو در دنیا
grade مرسدس بنز S کلاس مدل 2021، تعریف نوین لوکس بودن
grade اعلام زمان پیش فروش و عرضه خودروی شاهین
grade مازراتی MC20 مدل 2021، قدرتمندترین خودرو شش سیلندر دنیا
grade فیلم بررسی داچیا لوگان مدل 2021
grade شرایط فروش جدید جک اس 5 اتوماتیک ویژه مرداد 99
grade پورشه ماکان اس 2019
grade ماجرای پیرزنی که 700 تا پورشه را مثل نخود و لوبیا وارد کرد + فیلم
grade مشخصات اولیه پروژه K132 ایران خودرو مشخص شد
grade واکنش مدیرعامل ولوو به بنز مایلر زرد
grade احتمال اجرای طرح ترافیک در تهران پس از شب‌های قدر
grade آش جدید گروه بهمن برای مشتریان
grade خودرو صفر فقط باید 10 درصد بالای قیمت کارخانه فروخته شود
grade پلیس پیگیر اعتبار وکالتنامه‌های فروش خودرو
grade فقط 16 روز تا پایان مهلت ترخیص خودروهای دپو شده
grade فولکس واگن Touareg R
grade دستورالعمل قیمتی 8 خودروی دیگر ایران خودرو ابلاغ شد
grade مشخصات کیا سلتوس 2021
grade لکسوس IS مدل 2021 معرفی شد
grade خودروی کلاس A ایران خودرو بهمن ماه معرفی می‌شود
grade طرح تبدیل حواله محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - خرداد 99
grade همه چیز در مورد Jetour، برند لوکس چری
grade رندرهای جدید از نسل جدید هیوندای توسان منتشر شد
grade با تصویب مجلس؛ واحد پول ایران تومان خواهد شد
grade گلایه مردم از شرط عدم پلاک فعال در خانواده
grade بهترین محصولات مرسدس بنز در دهه گذشته
grade لامبورگینی SC20 مدل 2021، موشک بدون سقف لامبورگینی
grade 6 خودروی جذاب سال 2020
grade کیا سورنتو مدل 2021، تحولی نوین برای شاسی بلند محبوب کره ای
grade قیمت جدید 8 محصول شرکت ایران خودرو منتشر شد
grade مهلت 3ماهه خریداران خودروی صفرکیلومتر برای فعال کردن گارانتی
grade فیلم مشخصات هامر الکتریکی جدید
grade کمپین اینستاگرامی کرمان موتور با حضور پیکاپ جک T8
grade خودروی جدید ایران خودرو K132 به نمایش گذاشته شد
grade توقف تولید 405 از اواخر خرداد/ حذف ستادهای ترخیص خودرو در آینده نزدیک
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 20 شهریور 99
grade جزئیات تکمیلی طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو
grade دستورالعمل قیمت‌گذاری 5 محصول جدید ایران خودرو ابلاغ شد
grade پژو 508 PSE مدل 2021، قدرتمندترین خودرو جاده ای تاریخ پژو
grade مشخصات خودرو تمام برقی EK1 جدید ترین محصول کارمانیا
grade رندرهایی از نسل جدید بی‌ام‌و E24 سری 6 منتشر شد
grade آغاز پیش‌فروش خودرو با تحویل یک‌ساله
grade هنسی ونوم اف 5 مدل 2021، ابرخودرو 1800 اسب بخاری آمریکایی
grade شرایط و محصولات پیش فروش یکساله ایران خودرو اعلام شد
grade امکانات و مشخصات فنی جک T8 کرمان موتور مشخص شد
grade قیمت‌گذاری بازار خودرو، نهایی نشده است
grade قیمت رسمی پژو 207 پانوراما مشخص شد
grade پر شتاب ترین پیکاپ های دنیا در سال 2020
grade رعایت معیارهای فنی برای تسهیل در رفت و آمد شهروندان
grade مهلت واریز وجه خودروهای پیش فروش ایران‌خودرو تمدید شد
grade مرسدس بنز میباخ اس کلاس مدل 2021، نهایت لوکس بودن یک خودرو
grade جزئیات کامل از نحوه و شرایط ثبت نام خودرو در سال 99
grade نیسان GT-R50 به صورت محدود به فروش خواهد رسید
grade مرسدس بنز AMG جی تی Black Series مدل 2021، هیولای جدید بنز وارد می شود
grade جنسیس جی وی 70 مدل 2022، رقیب جدید شاسی بلندهای لوکس آلمانی
grade جشن 50 سالگی پنج نسل سری XJ جگوار
grade گشت و گذاری جذاب در منصوری
grade اعلام قیمت جدید کارخانه ای برخی از محصولات سایپا - تیر 99
grade جنگ ستارگان خودروهای داخلی
grade زمان واریز سهمیه بنزین مرداد 99 اعلام شد
grade فروش و عرضه خودرو معطل قیمت
grade جانشین پراید از آلمان می‌آید؟ | نسل جدید مرسدس بنز اس کلاس هیبرید 2021
grade خداحافظی کیا با نام اپتیما
grade لوگوی جدید نیسان رونمایی شد
grade قیمت خودرو‌های ایران خودرو امروز دوشنبه 10 شهریور 99 + جدول
grade 87 سال خاطره با جلوپنجره افسانه ای بی‌ ام‌ و
grade ولوو XC90 ضدگلوله
grade بوگاتی بولاید معرفی شد، ابرخودرو مسابقه ای 1825 اسب بخاری
grade صعودی شدن دوباره قیمت‌ها در بازار خودرو
grade 10 خودرو پر سرعت دنیا
grade طرح فروش خودرو جدید K132 شرکت ایران خودرو منتشر شد - تیر 99
grade استلانتیس، نام جدیدترین ابرخودروساز جهان
grade تولید اولین بی ‌ام ‌و هیدروژنی
grade 3 روش فروش خودرو مصوب شد
grade جزئیات فروش فوق‌العاده ایران خودرو مشخص شد
grade جک iEVA50, نسخه الکتریکی JAC J5
grade نسل جدید هوندا سیویک سال آینده معرفی خواهد شد
grade مشخصات انواع تیپ‌های خودرو شاهین منتشر شد
grade محدودیت پرداخت وجه برندگان قرعه کشی خودرو
grade تمامی خودروهای ایران‌خودرو و سایپا مشمول قیمت‌گذاری شد + فرمول
grade نسخه کاغذی بیمه ‌نامه شخص ثالث حذف شد
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق ‌العاده
grade سرکش شدن مجدد قیمت خودرو در بازار
grade بزرگترین اتفاقات صنعت خودرو در سال 2020
grade شرایط تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - اردیبهشت 99
grade نیسان وانت با موتور جدید می آید؟
grade پژو 207 پانوراما قیمت خورد
grade بالاخره پایان نیسان آبی فرا رسید
grade قرعه‌کشی، تقاضای خاموش را بیدار کرد
grade آغاز جریمه خودروهای بدون معاینه فنی از 16 اردیبهشت ماه
grade لامبورگینی هوراکان STO مدل 2021، خشمگین ترین نسخه هوراکان
grade قیمت جدید انواع لاستیک خارجی در بازار 29 شهریور 99
grade محبوب ترین رنگ خودرو در بین مردم دنیا
grade فراری SF90 اسپایدر مدل 2021، ابرخودرو بدون سقف ایتالیایی
grade لیست محصولات قابل عرضه ایران خودرو آب رفت!
grade دلایل واریز 50 درصد از وجه خودرو در طرح فروش ویژه
grade 4 شرط جدید ایران خودرو در طرح جدید پیش فروش یکساله
grade کاربرد آلومینیوم به جای فولاد در فورد F-150
grade عرضه 43 هزار خودرو به بازار طی هفته‌های آینده
grade خودروی ال90 ایرانی تولید می‌شود
grade توقیف خودروهای بالای 1 میلیون تومان جریمه
grade مرسدس بنز کلاسیک 170V با اتاق W136
grade رنو قاجار؛ شاهزاده قاجاری اصیل
grade بی ام و iX مدل 2022، پرچمدار الکتریکی باوارایی ها رونمایی شد
grade کادیلاک لایریک مدل 2023، محصول الکتریکی کادیلاک از آینده
grade فیلم بررسی پژو 508 PSE قدرتمندترین خودرو جاده ای تاریخ پژو
grade کدام خودروها از گمرک ترخیص می‌شوند؟
grade بهترین چراغ قوه های مخصوص خودرو
grade فایل افزایش قیمت خودرو باز شد
grade سهمیه سوخت وانت بارها کاهش یافت
grade همکاری مشترک خودروسازان با شرکت‌های سازنده ساعت
grade تبدیل طرح فروش فوری خودرو به نسبتا فوری!
grade پلستار پرسپت، کانسپتی از آینده محصولات برقی ولوو
grade فیلم بررسی شاسی بلند جنسیس GV70
grade شماره‌گذاری خودروها اینترنتی شد
grade خبر بد برای دوست داران فورد برانکو !
grade شرط جدید کمیته خودرو برای ثبت‌نام در فروش‌های فوق‌العاده
grade ماجرای فراری ترامپ و مهریه ملانیا
grade محصولات ایران خودرو 10 درصد و سایپا 23 درصد گران شد
grade مقایسه شورولت کامارو اس‌ اس مدل 1971 با مدل 2014
grade مجلس آماده رسیدگی به تخلفات خودروسازان
grade باکیفیت و بی‌کیفیت‌ترین خودروهای داخلی معرفی شدند
grade ثبت نام 1.5 میلیون نفر در پیش فروش ایران خودرو
grade سانگ یانگ به دنبال خریدار جدید
grade اعلام قیمت‌های جدید شورای رقابت برای خودروهای داخلی
grade اختلاف سازمان حمایت و شورای رقابت بر سر قیمت خودرو
grade برنامه فروش ایران‌خودرو براساس مصوب ستاد تنظیم بازار
grade شیوه تعیین قیمت متعارف خودرو اعلام شد
grade برابوس راکت 900، موشک 900 اسب بخاری برابوس
grade خودرو در مسیر کاهش قیمت قرار گرفت
grade مقصر آلودگی هوا مازوت یا اگزوز خاور ؟
grade جدیدترین گزارش کیفیت خودروهای داخلی/ تولید خودروهای پرتیراژ با سطح کیفی 3 ستاره
grade فیلم بررسی فولکس واگن گلف آر مدل 2022 قدرتمند‌ترین گلف تاریخ
grade شرایط تبدیل محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - اردیبهشت 99
grade مقایسه دو خودروی کراس اوور اسپرت لوکس؛ بی ام و X3 و ولوو XC60
grade برندگان قرعه‌کشی خودرو، فروشنده شدند
grade خودرو الکتریکی کیا سال 2021 از راه می‌رسد
grade رضوانی هرکول 6x6 مدل 2020، هرکول ایرانی وارد می شود
grade سریعترین شاسی بلند های دنیا در سال 2020
grade ثبت‌نام واردات کامیون‌های دست دوم از 3 خرداد آغاز می‌شود
grade احتمال ریزش قیمت کدام خودروها وجود دارد؟
grade پاجرو در آستانه پیوستن به تاریخ
grade پارکینگ‌ها از پذیرش خودرو بدون پلاک محروم شدند
grade بررسی کلی محصولات کیا، معایب و مزایای مشترک
grade چه خودروهایی فقط تا مردادماه سهمیه بنزین دریافت می‌کنند؟
grade فیلم بررسی مرسدس بنز میباخ اس کلاس 2021
grade تیوولی‌های 553 میلیونی
grade نوبت ‌دهی اینترنتی تعویض پلاک در سراسر کشور از اوایل پاییز
grade اعلام پیش فروش خودروی K132 بزودی/ تحویل از بهمن 99
grade کوچولوی زیبا و چابک؛ کیا ریو 2017
grade بی وای دی هان EV آماده رقابت با تسلا
grade دستورالعمل قیمت گذاری خودرو بازنگری می‌شود
grade شروط پیش فروش خودرو؛ بی ماشینی شرط ثبت نام ماشین
grade خودروسازان کشور سال جدید را با افت تولید شروع کردند
grade قیمت جدید تمامی لاستیک های خودرو سواری ساخت کره
grade تولید پراید 111 به پایان رسید
grade ورود قطب سوم خودروسازی؟
grade ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو آغاز شد
grade طرح تبدیل تعهدات معوق خانواده رنو شرکت سایپا به کوییک R
grade سیتروئن که بود؟
grade سازمان بازرسی، افزایش قیمت خودروها را مشروط کرد
grade قرعه کشی محصولات سایپا روز یکشنبه انجام خواهد شد
grade هیچ خودروی جدیدی ثبت سفارش نمی‌شود
grade شوک نرخ مصوب به بازار خودرو
grade نگهداری خودروی صفر ممنوع
grade افتتاح پیشرفته‌ترین کارخانه تولید موتورهای پرقدرت و کم مصرف یورو 6
grade تداوم تولید خودروهای ناقص
grade شارژ قیمت خودرو از چهار منبع
grade طرح تبدیل تعهدات معوق خودرو اچ سی کراس - مرداد 99
grade فراری F42، کانسپتی جذاب برای نسخه مدرن فراری F40
grade پیشنهاد عرضه خودرو در بورس کالا
grade شماره گذاری آزمایشی خودروها ازطریق اینترنت از هفته آتی
grade ثبت رکوردهای تحسین برانگیز توسط محصول جدید کیا موتورز
grade گرانی خودرو در بازار، بهانه خودروسازان برای افزایش قیمت
grade خودروهای رنو پلاک نمی‌شوند
grade سقف پرداخت خسارت بدون کروکی در تصادفات مشخص شد
grade اقدام عجیب ولوو در محدود کردن سرعت محصولات جدید خود
grade طرح تبدیل حواله خودرو وانت آریسان به سایر محصولات
grade لغو قیمت‌گذاری برای بازار
grade کاهش 41 درصدی مراجعه به مراکز شماره‌گذاری
grade رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور:اتخاذ راهكار موقت برای خودروهای فاقد استانداردهای تکمیلی و زيست محيطی
grade تعلل دو ماهه برای صدور کارت سوخت توجیهی ندارد
grade فرمانروای سرکوب قیمت خودرو کیست؟
grade وزیر صمت برکنار شد
grade بازار داغ دلالی
grade برای واردات خودرو گلنار به دلت نمال!
grade Laffite X-Road؛ اولین خودروی سوپراسپرت آفرود همه جا رو
grade سرنوشت خودروهای حذفی در فروردین
grade شرایط جدید فروش 9 محصول سایپا اعلام شد
grade پارس خودرو محصول جدید کوییک آر پلاس را رونمایی کرد
grade مک لارن سابر (Sabre)، قدرتمندترین محصول غیر هیبریدی تاریخ مک لارن
grade برخلاف وعده شورای رقابت قیمت رسمی خودروها اعلام نشد
grade موتورسیکلت بی ام و با طرح وسپا معرفی شد
grade آغاز مرحله دوم طرح فروش فوق العاده ایران خودرو با عرضه پنج محصول پر متقاضی از امروز
grade لزوم عدم تحویل خودرو بدون پلاک انتظامی به مشتری
grade تاریخ عرضه تسلا رودستر تاخیر خورد
grade هشدار سایپا به فروشندگان و خریداران حواله خودرو
grade فردا، قیمت جدید خودروهای داخلی به خودروسازان ابلاغ می‌شود
grade فروش فوق العاده ایران خودرو با عرضه رانا پلاس و سورن پلاس
grade طرح تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - آبان 99
grade شرایط جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو اعلام شد - 29 آبان 99
grade طرح تبدیل حواله محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - شهریور 99
grade تسلا مدل اس و پورشه تایکان در میان پر شتاب ترین خودروهای دنیا
grade انحرافات دومینوی فروش خودرو
grade فروش فوری خودروسازان در سال 99 آغاز می‌شود
grade زمان قرعه کشی هشتمین مرحله فروش فوق‌العاده ایران‌ خودرو
grade هشدار جدی برای بازگشت خودروهای ناقص
grade وزیر صمت مشخص شد
grade شرایط جدید فروش فوری پنج محصول ایران خودرو اعلام شد
grade محرومیت 3 ساله در ثبت نام خودرو با درج اطلاعات غلط
grade آغاز فعالیت مراکز شماره‌گذاری خودرو به صورت زوج و فرد
grade هفتمین قرعه‌کشی عرضه محصولات سایپا انجام شد
grade تولید بی ام و i8 برای همیشه متوقف شد
grade ساعت بوگاتی شیرون سوپر اسپرت با قیمتی عجیب رونمایی شد
grade معاملات خودرو تقریبا به صفر رسید
grade باید در زمینه ضوابط واردات خودرو تجدید نظر کنیم
grade خودرو رانا پلاس از مهرماه امسال به بازار می‌آید
grade اجرای استاندارد یورو5 در انتظار تصمیم هیات دولت
grade خودرو خودران اپل چگونه خواهد بود؟ + فیلم
grade شاسی بلند الکتریکی Maple 30x، محصول برقی چینی
grade جیپ گرند واگونیر مدل 2020 کانسپت، بازگشتی رویایی پس از 30 سال
grade کاهش شدید تقاضا برای خودرو در بازار/ فرمول 10درصد بالاتر از قیمت مصوب هنوز انجام نمی‌شود
grade بازنگری فرمول دستورالعمل قیمت گذاری خودرو تکذیب شد
grade فروش خودروهای هیبریدی تویوتا از 15 میلیون دستگاه گذشت
grade کاهش ماهانه 20 درصدی از سهمیه بنزین وانت‌بار‌ها
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات سایپا + جدول
grade هفتادمین سالگرد فرمول یک
grade طرح های ترافیکی تهران تا اطلاع ثانوی اجرا نمی شود
grade فیلم بررسی رضوانی هرکول پیکاپ 6×6
grade آخرین گزارش ارزیابی کیفی خودروهای کشور: تولید 5 خودرو سواری با چهار ستاره
grade حادثه اتمی فوکوشیما و نمایشگاه متروکه خودروهای کلاسیک ارزشمند!
grade ضرر 145 میلیون دلاری استون مارتین از ویروس کرونا
grade موج جدید افزایش قیمت خودرو آغاز شد
grade سهم خودرو از تورم، سهم تورم از خودرو
grade هشدارهای پلیس به متقاضیان خرید محصولات ایران‌خودرو و سایپا
grade طرح جدید مجلس برای ساماندهی بازار خودرو
grade قیمت سایپا شاهین مشخص شد
grade فولکس واگن گلف آر مدل 2022، قدرتمندترین گلف تاریخ
grade قیمت گذاری دنا پلاس توربو اتوماتیک در آستانه تصویب
grade کشف دو پارکینگ بزرگ خودرو با ارزش 6 تریلیون ریالی در تهران!
grade تولید اتوبوس برقی در دستور کار ایران خودرو قرار گرفت
grade یک جفت لاستیک بنز به قیمت پراید کار کرده
grade مصوبه‌ای جدید برای پلاک کردن خودرو
grade پیش فروش تابستانه ایران خودرو به زودی آغاز می‌شود
grade افت 42 درصدی فروش کیاموتورز
grade اسامی برندگان رزرو فروش فوق العاده ایران خودرو اعلام شد
grade امسال هیچ خودرویی شماره‌گذاری نشده است
grade احتمال لغو ممنوعیت ورود خودروهای بالای 2500 سی‌سی برای سرمایه‌گذاران
grade جشن تولد پنجاه سالگی رنجروور با مدلی خاص
grade ماشین‌های کنترلی هم قیمت ماشین های واقعی!
grade تنها نمایشگاه خودروی امسال در پکن
grade کشف 5 هزار خودروی بدون پلاک در کشور
grade برنامه بلند پروازانه اینفینیتی با مدیر ایرانی خود
grade طرح جدید پیش فروش محصولات سایپا از فردا آغاز می‌شود
grade درج قیمت خودرو در آگهی‌های اینترنتی ممنوع شد
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - مهر 99
grade اجرای طرح ترافیک پس از عید سعید فطر
grade خبری از نسل دوم کیا استینگر نخواهد بود
grade چراغ سبز خودروسازی کشور به صنایع نظامی
grade هیوندای توسان مدل 2022، شاسی بلند جدید و مدرن هیوندای
grade تولید انبوه موتور XU پلاس تا پایان امسال
grade شورای رقابت هیچ قیمت جدیدی برای خودرو منتشر نکرده است
grade آینده گروه‌های خودرویی در بورس چه می‌شود؟
grade خودروهای بالای 2500 سی‌سی متروکه شد
grade دپوی خودروها به پایان می رسد؟
grade فولکس واگن آی دی 4 مدل 2021، شاسی بلند الکتریکی فولکس واگن
grade جابجایی دفتر و نمایشگاه مرکزی خودروسازی کارمانیا
grade قیمت‌گذاری خودرو به شورای رقابت واگذار شد
grade مهلت ترخیص خودرو‌های دپو شده در گمرک 3 ماه تمدید شد
grade ریزش قیمت در بازار خودرو
grade قیمت جدید 2 محصول ایران خودرو اعلام شد - آذر 99
grade کلید دیجیتال اپل برای اتومبیل‌ها معرفی شد
grade ابعاد تازه از خودروهای دپو شده/ حذف محدودیت زمانی برای ترخیص 2471 دستگاه
grade نوبت‌دهی اینترنتی شماره‌گذاری خودرو در 15 استان دیگر
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 9 آذر 99
grade نیسان ماکسیما مدل 2021، بزرگداشت 40 سالگی این محبوب بازار ایران
grade آمار فروش فوق‌العاده مرحله ششم ایران خودرو اعلام شد
grade رئیس شورای رقابت: فعلا خودرو نخرید
grade دستگیری در انتظار فروشندگان امتیاز خودروهای قرعه کشی شده
grade شیوه جدید سهمیه‌بندی بنزین اجرایی خواهد شد؟
grade ممنوعیت درج قیمت خودرو، هیچ دردی از بازار دوا نکرد
grade قیمت جدید کلیه محصولات ایران خودرو اعلام شد - پاییز 99
grade همه لاستیک‌ها باید در سامانه جامع تجارت عرضه شود
grade توجه دوباره به فرمول‌نویسی شورای رقابت
grade لوسید ایر مدل 2021، خداحافظی تسلا با تاج پادشاهی خودروهای برقی
grade تازه‌ترین قیمت انواع خودرو/ پژو 206 ارزان شد
grade سیاست‌گذاری نادرست درباره قیمت خودرو
grade واردات خودروهای سواری برقی از ارائه گواهی اسقاط معاف شد
grade فیلم بررسی بوگاتی بولاید 1825 اسب بخاری
grade روش ناجا در نقل و انتقال سند خودرو قانونی نیست ؟
grade جلسات پلیس با وزارت صمت درباره بازار خودرو
grade موج جدید گرانی خودرو در بازار
grade رایزنی برای تمدید مهلت خودروهای دپویی
grade نارنجی شدن برخی از شهرهای قرمز از جمله تهران و تغییر محدودیت‌ها
grade بی‌اثری رشد عرضه بر تقاضا
grade مسوولیت فروش حواله خودروهای در رهن ایران خودرو، برعهده مالک است
grade راهکار جک اس ۵ جدید برای کاهش مصرف سوخت
grade لغو طرح ترافیک، 56 درصد مسافران تاکسی را کاهش داد
grade بوگاتی دیوو به زودی به دست مشتریان خود می رسد
grade افزایش 5 تا 70 میلیونی قیمت محصولات یک خودروساز نسبت به بازار
grade کاهش قیمت خودروها در بازار سرعت بیشتری گرفت
grade مهلت ترخیص خودروهای دپو شده تمام شد
grade قیمت جدید برخی از خودروها در بازار تهران
grade رشد قیمت خودرو از کانال قطعات
grade سه نوع گیربکس جدید تولید آزمایشی می‌شوند
grade خودروهای بالای 1 میلیارد تومان مشمول مالیات می‌شوند
grade نوبت دهی همه مراکز تعویض پلاک تهران از امروز
grade فولکس واگن مالک تام آئودی می‌شود؟
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 22 مهر 99
grade قیمت دنا پلاس چقدر تمام می‌شود؟
grade تعدیل نیرو 1000 نفری بنتلی به خاطر ویروس کرونا
grade قیمت خودرو‌های سایپا امروز دوشنبه 31 شهریور 99 + جدول
grade تولید انبوه ال 90 با قطعات داخلی / ادعای کاهش قیمت
grade سهمیه بنزین تیرماه، امشب واریز می‌شود
grade دعوت به همکاری معاونت آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حمل و نقل و ترافیک از سمن ها
grade محصول جدید لامبورگینی به زودی معرفی می شود
grade مجوز خارج از نوبت برای خودروهای یورو 4
grade فروش امتیاز خودرو غیرقانونی است
grade مقایسه بی ام و 2002tii مدل 1972 و بی ام و M235i مدل 2014
grade تصمیمات لاستیکی ستاد تنظیم بازار
grade فیلم معرفی بی ام و ix مدل 2022
grade بحران شدید اقتصادی بی ام و به خاطر کرونا
grade قیمت خودرو در بازار همچنان صعودی! / محصولات ثبت نامی چه زمانی تحویل داده می‌شوند؟
grade فروش خودروهای فاقد استاندارد یورو 5 ممنوع است
grade قیمت جدید کارخانه‌ای محصولات MVM و چری اعلام شد
grade پروژه مشترک بنز و بی ام و ناتمام ماند
grade خودروهای عتیقه در ایتالیا
grade خودروی سوپراسپرت Dallara Stradale مدل 2019
grade قیمت قطعی خودرو رانا پلاس مشخص شد - مهر 99
grade تسلا مدل S اولین خودرو الکتریکی با رنج مسافتی بیش از 644 کیلومتر
grade تمام خودروهای رامک خودرو ترخیص شد/ گمرک هیچ مسئولیتی ندارد
grade خداحافظی با پراید؛ آخرین خودرو از خط تولید گذشت
grade خبری از نمایشگاه ژنو در سال آینده هم نخواهد بود
grade مشخصات فنی سورن پلاس، محصول جدید ایران خودرو
grade بوگاتی شیرون رودستر در راه است
grade قرعه‌کشی خودرو هیچ دردی از بازار خودرو دوا نکرد
grade ارائه خدمات سوخت به خودروهای وارداتی پولی می‌شود
grade رولز رویس گوست مدل 2021، سدان ابرلوکس جدید انگلیسی
grade معرفی مدل‌های مختلف تویوتا پریوس
grade شگفت زدگی تویوتا از آمار پیش فروش تویوتا ونزا
grade احتمال توقف تولید برخی خودروها
grade شرایط جدید فروش جک S3 ویژه فروردین 1400
grade شرایط جدید فروش فوری محصولات سایپا - 20 آبان 99
grade اوپل کورسا 2020
grade راه‌اندازی اولین تاکسی بدون راننده در روسیه تا 4 سال آینده
grade تولید خودرو برقی ملی تا 18 ماه آینده
grade ایران خودرو مجوز افزایش قیمت گرفت
grade وقتی وزیر راه از مسافرکشی با هواپیمای شخصی میگه! + فیلم
grade سمند، رانا و دنا به سقف پانوراما مجهز خواهند شد
grade قیمت جدید و قطعی 5 محصول شرکت سایپا - آبان 99
grade جزئیات شیوه جدید فروش خودرو
grade اگر کارت سوخت مفقود شد به کجا مراجعه کنیم؟
grade موافقت با افزایش مجدد قیمت تایر/ تولیدکنندگان تایر از حضور خصولتی‌ها نگرانند
grade استقبال بینظیر طرفداران از فورد برانکو 2021
grade بزرگترین صادرکنندگان خودرو کدام کشورها هستند؟
grade اگر ماشینت نامتعارفه تصادف نکن که به فنا رفتی!
grade راه‌اندازی پویش سفر عشق از عاشورا تا اربعین
grade طرح ترافیک از اول شهریور اجرا می‌شود
grade نمایش توانایی ماشین‌های الکتریکی فورد با ساخت یک مدل 1400 اسب بخاری
grade تشکیل کمیته مشترک قطعه‌سازی
grade توزیع سیستمی تایر خودرو‌های سواری از امروز
grade طرح تبدیل حواله‌های دنا پلاس اتوماتیک توربو به سایر محصولات
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 24 آذر 99
grade خودرو به بورسی‌ها ملحق می‌شود؟
grade گیربکس شش سرعته جدید ایران خودرو در کدام خودروها استفاده می‌شود؟
grade پژو 206 صندوق دار رکوددار گرانی شد/ پراید 100 میلیون را رد کرد
grade بزرگ ترین تولیدکنندگان تایر خودرو کدام اند؟
grade امروز 11 آذر خودرو بخریم یا نه؟
grade سردرگمی قطعه‌سازان از ناهماهنگی تعطیلات تابستانی خودروسازان
grade کاهش 30 درصدی فروش جهانی خودروهای فولکس واگن
grade اشکودا Mountiaq؛ محصول پروژه Azubi دانش آموزان مدرسه فنی و حرفه ای اشکودا
grade پیشنهادات 11 گانه برای واردات خودرو
grade خداحافظی تویوتا با لندکروز
grade قیمت خودروها کمی شیب نزولی گرفت
grade آزادسازی قسطی قیمت خودرو
grade نسل جدید کیا اسپورتیج سال آینده از راه می رسد
grade مالیات‌ستانی از محتکران خودرو
grade رشد 74 درصدی فروش ایران خودرو
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - دی ماه 99
grade برتری‌ها و ضعف‌های هیوندای سوناتا هیبریدی
grade رقم پیش ‌فروش خودرو در نیمه دوم سال تعیین شد
grade نخستین بوگاتی دیوو از خط تولید خارج شد
grade تولید زیرزمینی پراید / تولید پراید متوقف نشد
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 10 آبان 99
grade آشنایی با برترین موتورسازان جهان
grade راهکارهای پیشنهادی ساماندهی بازار خودرو
grade هشدار رئیس شورای رقابت به خودروسازان
grade گزارشی از خرید و فروش خودروهای وارداتی در بازار تهران
grade محصولات مدیران‌خودرو 63 تا 170 میلیون تومان گران شد
grade 16 هزار نفر از برندگان محصولات ایران ‌خودرو مشخص شدند
grade نرخ جدید و مصوب لاستیک‌های یزدتایر - آذر 99
grade جزئیات طرح مجلسی ها برای آزادسازی قیمت بنزین
grade مقصر افزایش تعداد خودروهای ناقص کیست؟
grade همکاری ایران خودرو و مپنا برای تولید خودروی برقی
grade پرونده خودروهای ترخیص نشده بسته نشده است
grade کرونا تحویل فراری SF90 استراداله را به تعویق انداخت
grade شیب نزولی قیمت خودرو متوقف شد
grade زمان قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده محصولات ایران ‌خودرو
grade شرط نداشتن پلاک فعال در ثبت‌نام فروش فوق‌العاده برداشته شد
grade شرایط منعطف فروش محصولات کرمان موتور بزودی آغاز می‌شود
grade شرکت خودروسازی سانگ‌یانگ باز هم اعلام ورشکستگی کرد
grade قرعه‌کشی ایران خودرو انجام شد
grade سهام هیوندای موتور با اعلام برنامه ساخت خودروی برقی 10 درصد افزایش یافت
grade تولید 405 هزار خودرو سواری در نیمه نخست سال جاری
grade خودرو در دوراهی آزادسازی و واقعی‌سازی
grade طرح جدید تبدیل حواله‌های محصولات ایران خودرو - آذر 99
grade طرح تبدیل حواله‌های خودرو هایما S5 به سایر محصولات/ مهر 99
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات سایپا - آبان 99
grade 31 هزار و 450 برنده ایران خودرو مشخص شدند
grade آشنایی با شرایط فروش مدیران خودرو
grade جدیدترین لیست باکیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد
grade تولید 6 ماهه ایران خودرو اعلام شد
grade فروش خودرو به صورت قرعه‌کشی، جولانگاهی برای دلالان
grade مدرس خیابانی وزیر صنعت و معدن نشد
grade پرداخت غرامت 2/2 میلیاردی دایملر
grade شریک خودرویی در راه ایران؟
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 23 دی ماه 99
grade آخرین مهلت ترخیص خودروهای دپویی
grade اظهار و ترخیص خودروهای دپو شده ممنوع شد/کار به متروکه کشید
grade جزئیات طرح آزادسازی قیمت خودرو
grade شرایط جدید واردات خودرو به کشور
grade اعلام طرح فروش فوق‌العاده محصولات سایپا ویژه مهرماه 99
grade سفید، محبوب ترین رنگ خودرو
grade دنا پلاس و نمایندگان ما/ نخست وزیر هلند دوچرخه سوار می‌شود، چون آنجا منطقه صعب العبور ندارد!
grade تولید لامبورگینی اوروس از 10 هزار دستگاه گذشت
grade معادلات بازار خودرو تغییر کرد
grade قیمت‌گذاری خودرو این هفته اصلاح می‌شود؟
grade 9 طرح پیشنهادی برای واردات خودرو
grade پرداخت یکسان خسارت بیمه به خودرو میلیاردی و 220 میلیونی
grade آغاز حذف یارانه پنهان خودرو
grade لیست باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد
grade جریمه 40 هزار تومانی در انتظار خودروهایی که عوارض نمی‌دهند
grade ترخیص 300 هزار حلقه لاستیک با ارز دولتی
grade تبدیل خودرو پلاک منطقه آزاد به پلاک ملی امکان پذیر شد
grade ابهامات قرعه کشی خودرو
grade پلاک‌های غیربومی تهرانی‌ها جریمه نمی‌شود
grade اعلام اولین شرایط فروش محصولات ایران خودرو در سال 1400
grade شرایط‌ پیش فروش ایران خودرو تارا اعلام شد
grade آخرین وضعیت شماره‌گذاری خودروهای وارداتی و لاکچری‌
grade موتور سه استوانه جایگزین موتورهای ایران خودرو می‌شود
grade جزئیات جدید از عرضه خودرو در بورس
grade عجیب ترین قوانین خودرویی دنیا
grade بازار خودرو از دلار و سکه پیشی گرفت
grade محصولات ایران خودرو با نسل جدید قوای محرکه در راه بازار
grade فروش فوق‌العاده خودروسازان معطل مجوز افزایش قیمت
grade طرح تبدیل حواله‌های خودرو هایما S7 به سایر محصولات مهر 99
grade خودرو رنو 5 دوباره زنده می شود
grade انتشار اولین تصاویر‌ گرافیکی از ال 90 ایرانی
grade خودرو چقدر ارزان خواهد شد؟
grade پورشه 911 توربو اس کوپه و کابریولت مدل 2021
grade دبیر انجمن واردکنندگان خودرو: بعید است مهلت مصوبه ترخیص خودروها تمدید شود
grade روش قرعه‌کشی خودرو جوابگو نیست
grade زیرمجموعه سایپا برنامه افزایش سرمایه از محلی جذاب داد
grade قیمت خودرو پژو 207 اتوماتیک پانوراما مشخص شد
grade بی ام و جریمه شد
grade آغاز پروژه تولید نخستین خودرو شاسی‌بلند آفرودی در گروه سایپا/ SUV جدید سایپا به زودی رونمایی و سال آینده وارد بازار می‌شود
grade زمان جدید طرح قرعه‌کشی محصولات سایپا
grade با هدف توسعه فرهنگی دوچرخه‌سواری کمپین دوچرخه‌سوارم آغاز به کار کرد
grade ورود خودرو به بورس منتفی شد
grade خودروسازان پاسخگوی کیفیت باشند
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - آذر 99
grade وعده مجلس برای فروکش کردن قیمت خودرو
grade آزادسازی قیمت 10 خودرو در دستور شورای رقابت
grade چرا شرط پیش پرداخت مبلغ خودرو دوباره حذف شد؟
grade قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده سایپا فردا انجام می‌شود
grade چه بر سر بازار خودرو آمده است؟
grade طرح جدید فروش فوری دنا پلاس اتوماتیک توربو - اسفند 99
grade قیمت خودرو 207 اتوماتیک با سقف شیشه ای مشخص شد
grade زمان قرعه کشی طرح فروش نقدی ایران خودرو مرحله یازدهم
grade موفقیت موتور خودروی شاهين در آزمون‌های عملکردی
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 30 آذر 99
grade رده‌بندی جدید باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد
grade تولید خودرو هایما در ایران خودرو رسما متوقف شد
grade فعلا از بازار، خودرو نخرید
grade شورای رقابت می‌ماند
grade افزایش گرایش خانواده‌های ایرانی به بازارهای واسطه‌ای و دلالی
grade بازگشت پژو به مسابقات اتومبیلرانی لمانز با ابرخودرویی جدید
grade اولین دستور خودرویی وزیر صمت
grade شرایط تبدیل تعهدات منقضی محصولات ایران خودرو
grade آیا قیمت‌گذاری خودرو آزاد می‌شود؟
grade نسخه های اولیه KMC T8 از خط تولید کرمان موتور عبور کرد
grade فرمول قیمت‌گذاری 18 خودرو تغییر کرد + لیست خودروهای مشمول
grade تاکید مقیمی بر سرعت فرآیند تجدید ارزیابی دارایی‌های نماد خمهر
grade فروش ماهانه خودرو با قیمت فصلی
grade خودروی مسابقه ای کیا اپتیما جی.تی.اس
grade دو سناریو برای تغییر توزیع یارانه بنزین
grade محصول جدید شرکت سایپا با نام آریا وارد بازار خواهد شد
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق‌العاده مرحله دهم
grade تغییر ساعت محدودیت‌های کرونایی از امروز
grade خودکفایی کرمان موتور در تولید برخی از قطعات خودروهای جک
grade آغاز تولید انبوه گیربکس 6 سرعته با طراحی داخلی ایران خودرو
grade زمان قرعه کشی پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه بهمن 99
grade موفقیت سایپا شاهین در تست تصادف ECE R95 اروپا
grade قیمت 18 خودرو اول بهمن ماه گران می شود؟
grade ماجرای بنز، بی ام دبلیو و پورشه های غیراستاندارد!
grade اختتامیه ارزیابی خدمات پس از فروش صنعت خودرو برگزار شد
grade سهم شورای رقابت در نابسامانی‌های بازار خودرو چقدر است؟
grade رویکرد متفاوت مجلس و شورای رقابت در قبال قیمت خودرو
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه بهمن 99
grade دلیل تولید خودرو با کسری قطعه
grade افزایش درآمد خودروسازان از کاهش فروش!
grade جایگزین پراید چقدر قیمت خورد؟
grade آیا ریماک صاحب جدید بوگاتی خواهد شد؟
grade مذاکرات ایران و روسیه در بخش خودرو پیشرفت محسوسی نداشت
grade آشنایی کامل با مراحل و شرایط شماره‌گذاری اینترنتی خودرو
grade زمان قرعه کشی پیش‌فروش محصولات ایران خودرو مشخص شد
grade نهاد قیمت گذاری خودرو تغییر نخواهد کرد
grade نرخ معاینه فنی خودروها حداقل 40 درصد گران می‌شود
grade ریزش قیمت‌ها و نگرانی دلالان
grade الزامات همکاری 25 ساله ایران با چین در صنعت خودرو
grade نسخه گازسوز فولکس واگن گلف 2020 معرفی شد‌
grade قیمت‌گذاری جدید خودروهای کارخانه تا پایان هفته جاری
grade بازگشت قیمت لحظه ای خودرو و مسکن به سایت‌های مرجع
grade خودروسازان داخلی مجوز افزایش قیمت گرفتند
grade سه سناریوی واردات خودرو
grade مزایا و معایب قیمت‌گذاری فصلی خودرو
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - آذر 99
grade پایان انزوای خودرویی ایران با احیای برجام
grade جزئیات تکمیلی از خودروهای وارداتی در مناطق آزاد
grade جزئیات طرح عرضه خودرو در بورس
grade نحوه عرضه خودرو در بورس توسط مجلس مشخص شد
grade آخرین وضعیت عرضه خودرو در بورس
grade هشدار به کاربران تاکسی‌های اینترنتی
grade ثبت 4100 شکایت خودرویی در تهران
grade جولان قیمت های نجومی در بازار خودرو
grade فقط 8 روز برای تعیین تکلیف هزاران خودروی دپو شده
grade آغاز ثبت‌نام دوگانه‌سوزکردن مسافربر‌های اینترنتی
grade مجوز افزایش 50 درصدی قیمت روغن موتور
grade صدرنشینی تویوتا در نظرسنجی ژاپنی
grade جزئیات ممنوعیت سفرهای نوروزی با خودروی شخصی
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 29 بهمن 99
grade تحقیق و تفحص از خودروسازان در مجلس یازدهم کلید خورد
grade برنامه بلندپروازانه تسلا برای پیکاپ سایبرتراک
grade عرضه خودرو در بورس منتفی شد
grade خودروسازان ملزم به عرضه محصولات در بورس می‌شوند
grade ادامه رکوردهای فروش تسلا
grade اما و اگرها درباره طرح مالیات بر خودرو
grade تشدید چالش صنعت خودرو با فروش به شیوه قرعه کشی
grade طرح های جدید شرکت سایپا برای تبدیل محصولات رنو
grade قیمت‌های عجیب در بازار خودرو/ پراید 135 میلیون تومان شده است؟
grade شماره گذاری خودروهای رنو بلامانع اعلام شد
grade پر فروش ترین خودروهای الکتریکی کدامند؟
grade در 3 سال گذشته، بازار خودرو چنین ریزشی را تجربه نکرده بود
grade پیشنهاد واردات خودروی کارکرده به کشور
grade ثبات در بازار خودرو - 19 آذر
grade موتور سه استوانه ملی وارد مرحله صنعتی سازی می شود
grade 31 هزار برنده در قرعه کشی پیش فروش یک ساله سایپا
grade منع تردد شبانه برای 278 شهر نارنجی
grade استقبال گسترده از طرح پیش فروش محصولات سایپا با اعمال قیمت های جدید شورای رقابت
grade صف طویل ثبت نام خودرو با کارت ملی اجاره‌ای!؟
grade دستور رئیس‌جمهوری برای ترخیص 2000 کامیون صادر شد
grade طرح جدید مجلس؛ آزادسازی مشروط واردات خودرو
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق‌العاده مرحله دوازدهم (شرایط دهه فجر)
grade حریری: 700 پورشه مگر نخودلوبیاست که واردکننده اش معلوم نباشد؟ وزیر و وکیلش هم معلومند
grade جزییات ممنوعیت تردد خودروها در شب یلدا
grade تجدید نظر در قیمت گذاری تایر
grade شورای رقابت بازار خودرو را به هم ریخت؟
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو مشخص شد
grade زمان قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو مرحله هفتم
grade ممنوعیت تردد شبانه خودروها ادامه دارد
grade طرح ساماندهی خودرو امروز نهایی می‌شود
grade بازار خودرو در خواب/ تعطیلی بازار خودرو تنها به دلیل محدودیت‌های کرونایی
grade خروج تدریجی دلالان از بازار خودرو
grade جولان قطعات بی کیفیت در بازار
grade محدودیت تردد بین استانی تا آخر آذرماه ادامه دارد
grade همزمان با روز جهانی بدون خودرو صورت ميگيرد؛ برپايی همايش دوچرخه سوارى با همراهى شهردار تهران
grade انتقاد وزیر صمت از شورای رقابت
grade خودروسازان به جای تحویل خودرو، آن را در بازار می فروشند
grade خودروهای غیربومی ساکن تهران در صورت تردد جریمه‌ می‌شوند
grade زمان ورود تسلا به بازار هند مشخص شد
grade اما و اگرهای طرح عرضه خودرو در بورس
grade کرمان موتور در تولید پیشرانه جک J4 خودکفا خواهد شد
grade خودرو‌های یورو 4 مدل 99، پلاک نمی‌شوند
grade بازی با برگ خودرو در بودجه 1400
grade وزیر صمت، نام محصول جدید ایران‌خودرو را اعلام کرد
grade کاهش 60 درصدی فروش بنزین سوپر در جایگاه‌ها
grade سازمان حمایت به جای شورای رقابت در طرح خودرویی مجلس
grade آغاز شماره گذاری نیسان وانت‌های زامیاد از چند روز آینده
grade تصمیم نهایی برای صنعت و بازار خودرو
grade معمای صادرات خودرو به اسپانیا
grade طرح تبدیل حواله‌های دنا پلاس اتوماتیک به سایر محصولات - آذر 99
grade تشدید آلودگی هوا در کشورهای درحال توسعه با واردات خودروهای دست دوم
grade اولین محدودیت‌ جدید کرونایی در لحظات آخر لغو شد
grade حرکت همه جانبه ولوو به سمت الکتریکی شدن
grade فروش پورشه تایکان از 10 هزار دستگاه گذشت
grade قیمت‌های جدید خودرو به زودی اعلام می‌شود
grade حضور شورای رقابت در کنار لغو نظام قیمت‌گذاری
grade ماشین دونالد ترامپ به حراج گذاشته شد
grade تلاش لابی ضد ایرانی برای تحریم ایران ‌خودرو و سایپا
grade احتمال حذف شیوه قرعه کشی خودروسازان
grade زمان قرعه کشی طرح پیش فروش خودرو تارا مشخص شد
grade اعلام ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق‌العاده
grade همه چیز درباره طرح هوای پاک محصولات کرمان موتور
grade شرایط فروش محصولات زامیاد اعلام شد
grade کوییک اس زمستان امسال وارد بازار می‌شود
grade تغییر قیمت کارخانه‌ای برخی خودروها تا چند روز دیگر
grade جنگ زرگری قطعه سازان و خودروسازان برای افزایش قیمت خودرو
grade آغاز تولید انبوه خودرو شاهین سایپا
grade شکایت تسلا از دولت ترامپ به علت تعرفه‌های بالا بر واردات قطعات از چین
grade پراید 130 میلیون تومانی در سایه سکوت نهادهای نظارتی
grade واردات خودرو به مناطق آزاد در سال آینده ممنوع است
grade فروش‌ فوق‌العاده خودروسازان با قیمت‌های قبلی به اتمام رسید
grade موافقت مشروط با آزادسازی قیمت بخشی از خودروها
grade قیمت گذاری لاستیک خودرو آزاد شد
grade تصمیم تولید کنندگان لاستیک به افزایش 50 درصدی قیمت
grade محدودیت های کرونایی ادامه دارد
grade سرنوشت خودرو در نیم‌سال دوم
grade آیا در قیمت‌های جدید شرکت سایپا تخلفی رخ داده است؟
grade سرمایه‌گذاری تویوتا در خودروهای متصل
grade روایت‌هایی از آزادسازی واردات خودرو در سال 1400
grade نخستین پیکاپ های T8 تحویل مشتریان کرمان موتور شد
grade ترخیص خودروهای توقیفی از طریق پلیس +10
grade تاثیر تصمیم شورای رقابت بر بازار خودرو
grade انعکاس تورم انتظاری در پیش فروش خودرو
grade ایست منابع ارزی به واردات خودرو
grade شروط مجلس برای آزادسازی قیمت خودرو
grade چند دستگی بر سر قیمت خودرو
grade رکود بازار خودرو با محدودیت‌های کرونایی
grade مجوز شماره‌گذاری 30 دستگاه خودروی برقی صادر شد
grade قرعه کشی، تجویز اشتباه شورای رقابت برای بازار خودرو
grade آغاز شماره گذاری 3000 خودرو رنو مانده در‌ پارکینگ
grade آئودی به زودی صاحب بنتلی خواهد شد
grade تکلیف خودروسازان با مدعیان قیمت‌گذاری
grade تاثیر قیمت خودرو روی افزایش هزینه خانوار
grade نیسان وانت از چرخه تولید خارج می‌شود
grade مقایسه تولید خودروی ایران با جهان
grade اعلام اسامی برندگان قرعه کشی طرح فروش فوق العاده ایران خودرو
grade کدام خودروهای دپویی، متروکه می‌شوند؟
grade طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا - 25 دی ماه 99
grade دیگر شاهد موج گرانی در بازار خودرو نخواهیم بود
grade زیان انباشته قطعه سازان به 10 هزار میلیارد تومان رسید
grade تعطیلی مراکز تعویض پلاک در شهرهای قرمز
grade رنوهایی که در پیچ پلاک ‌گذاری مانده اند
grade شبهه در عرضه خودرو به بورس
grade پاسخ گمرک به استاندارد درباره ترخیص خودروهای دپو شده
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوری اعلام شد
grade مرسدس بنز برای هفتمین بار پیاپی قهرمان مسابقات فرمول یک شد
grade فولکس واگن به دنبال فروش لامبورگینی
grade رکود ادامه دار در بازار خودرو
grade قیمت قطعی کوییک S و ساینا S مشخص شد - بهمن 99
grade 152 هزار خودرو در پارکینگ تولید
grade اعلام ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح پیش فروش یکساله
grade 18 درصد خودروهای تولیدی ناقص است
grade راه ورود خودرو به بورس، بسته شد
grade پایداری رانت خودرو با تعویق آزادسازی قیمت
grade ترخیص بنز تا بی‌ام‌و های دپو شده در گمرک قوت گرفت
grade درباره آزادسازی قیمت خودرو در جلسه سران قوا تصمیمی گرفته نشد
grade رضایت از فروش، قربانی تعهدات معوق خودرو
grade زمان قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده سایپا ویژه آبان 99
grade سرمایه گذاری هنگفت جنرال موتورز بر روی تولید خودروهای برقی
grade هوندا در مسیر حذف بنزینی‌ها
grade قیمت‌گذاری در بازار خودرو سلیقه‌ای شد
grade خدمات پس ‌از فروش در صدر شکایات خودرویی
grade امتیاز مشروط صمت به خودروسازان
grade آرتورا نام محصول هیبریدی جدید مک لارن خواهد بود
grade پارادوکس عرضه در بازار خودرو
grade لزوم تغییر فرمول قیمت‌گذاری خودرو
grade مخالفت با ترانزیت خودروهای آمریکایی در مناطق آزاد
grade عملیاتی شدن واردات خودرو حداقل 9 ماه زمان می برد
grade ضربه نرخ‌گذاری دستوری به جهش تولید خودرو
grade قیمت خودرو به‌ زودی اصلاح می‌شود
grade سونامی باتری‌های فرسوده در راه است
grade جشنواره دانش‌آموز و ترافیک
grade بازگشایی مراکز تعویض پلاک در مراکز استان‌های نارنجی از شنبه
grade ایران خودرو و سایپا تا پایان سال هیچ افزایش قیمتی نخواهند داشت
grade شرکت در قرعه‌کشی به قصد سرمایه‌گذاری
grade قیمت کارخانه ای محصولات ایران خودرو ویژه بهمن ماه 99
grade طرح تبدیل خودروهایما S7 توربوشارژ اعلام شد - بهمن 99
grade تعیین تکلیف بورسی شدن خودرو تا پایان سال
grade بازار خودروهای داخلی رقابتی نیست
grade دستور رفع توقیف قضایی خودروهای دپویی
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - اسفند 99
grade ناجا: ممنوعیت تردد خودروها از 18 بهمن در بسیاری از شهرها
grade بروزرسانی سیستمی تسلا دو هفته دیگر عرضه می شود
grade خودرو برقی اپل سال آینده از راه خواهد رسید
grade آخرین وضعیت خودروهای دپویی
grade طرح ساماندهی تولید و بازار خودرو در کمیسیون صنایع مجلس دنبال می‌شود
grade عرضه خودرو در بورس احتمالا منتفی می‌شود
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا ویژه اسفند 99
grade طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا - آذر 99
grade 20 هزار خودرو معطل پلاک و شماره‌گذاری
grade طرح تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - بهمن 99
grade نوسازی پل‌های مکانیزه عابران پیاده در تهران
grade اعلام متناقض مناطق آزاد برای ترانزیت خودرو آمریکایی/ کار به ریاست جمهوری کشید
grade معافیت خودروهای کم‌تیراژ از عرضه در بورس
grade تسلا با ارزش ترین برند خودرویی جهان شد
grade خودروهای رفع توقیف شده، فعلا امکان ترخیص ندارند
grade ترخیص خودروهای دپویی به بن‌بست خورد
grade خودروهای همکلاس از قیمت گذاری خارج می شوند
grade آخرین خبرها از آزادسازی قیمت خودرو
grade آثار طولانی‌مدت کرونا بر صنعت خودرو
grade بازیافت باتری خودروهای برقی کلید خورد
grade موافقت مجلس با تحقیق و تفحص از شرکت‌های خودروسازی
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا ویژه دی ماه 99
grade قرعه‌کشی 8 محصول طرح فروش فوق العاده سایپا انجام شد
grade مجلس به حذف شورای رقابت از قیمت گذاری خودرو رای داد
grade سهمیه بنزین دیماه امشب شارژ می‌شود
grade آئودی بزودی کنترل بنتلی را بدست خواهد گرفت
grade سهمیه بنزین بهمن‌ماه امشب واریز خواهد شد
grade پرداخت تسهیلات به قطعه‌سازان
grade تلاش استون مارتین برای تحولی عظیم
grade خروج خودروهای لوکس از یک زیان بیمه ای!
grade مانور مدیران ایران خودرو بر روی هیچ
grade تویوتا برترین فروشنده خودرو در سال 2020 شد
grade برترین خودروسازان الکتریکی جهان در سال 2020
grade حذف ثبت محضری خودرو کلید خورده است
grade سازمان حمل ونقل رتبه برتر در دو بخش از هفت محور جایزه جهانی خشت طلایی را کسب کرد
grade پیش ‌فروش مرحله سوم تارا از فردا آغاز می شود
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده مرحله چهاردهم ایران خودرو
grade تحریم‌ها، فرصتی برای توسعه محصولات بهمن موتور
grade پشت صحنه لغو مصوبات شورای رقابت
grade ثبت‌نام در هر دو فروش سایپا ممکن شد
grade شیوه قرعه‌کشی برخی از محصولات سایپا حذف خواهد شد
grade تولید خودرو کاهشی شد
grade طرح جدید پیش فروش محصولات سایپا با قیمت غیرقطعی ویژه دهه مبارک فجر
grade بررسی طرح ساماندهی خودرو در مجلس
grade مردی در خودروی بی ام و خود ریگ استخراج ارز دیجیتال کار گذاشت
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده محصولات سایپا اعلام شد
grade کاهش تقاضای خودرو
grade قیمت خودرو در 1400 آزاد می‌شود
grade افزایش 5 درصدی جرائم رانندگی در سال 1400
grade راه‌اندازی اولین خط اتوبوس‌های فول‌الکتریک در تهران
grade عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک 25 درصد افزایش یافت
grade مجلس به دنبال واردات خودروهای کارکرده
grade تعرفه 86 درصدی برای واردات خودرو در سال آینده
grade آخرین وضعیت بی‌ام‌و و بنز‌های دپویی
grade دوره تغییر قیمت خودرو 6 ماهه شد
grade انتقال تخفیف بیمه شخص ثالث به خودروی صفر چگونه است؟
grade آزادسازی قیمت خودرو به شرط واردات
grade طرح تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - اسفند 99
grade اخذ مالیات در یک قدمی صاحبان خودروهای لوکس
grade افزایش تقاضای خرید کارکرده‌ها
grade هتل مشهد را از چه سایتی رزرو کنیم؟
grade طرح تبدیل حواله های ایران خودرو-فروردین 1400
grade پیشنهاد عجیب شیوا به خریداران خودرو
grade انتقاد از ظاهر محصولات بی ام و با عرضه سری 4 به اوج رسید
grade ارزان‌ترین محصولات تولیدی خودروسازها
grade آغاز صدور فاکتور فروش «شاهین» با مدل 1400 همزمان با عید مبعث
grade عرضه تسلا رودستر تا 2022 تاخیر خورد
grade عرضه محصولات ایران خودرو دیزل با قوای محرکه جدید
grade شرایط فروش نقد و اقساط وانت کارا 2000cc - اسفند 99
grade اعلام برنامه تولید خودرو در 1400
grade لوگو جدید پژو رونمایی شد
grade معذرت‌خواهی فولکس‌واگن به خاطر یک شوخی
grade افت تولید دی ماه علیرغم افزایش آمار تولید خودروسازان اصلی طی ١٠ ماهه امسال
grade واردات خودرو از مناطق آزاد انجام می‌شود
grade بازگشت 32 میلیون پلاک فک شده خودرو به چرخه شماره‌گذاری
grade 10 کشور برتر دنیا در صنعت خودرو
grade جدایی دایملر از مرسدس بنز
grade داخلی سازی قطعات موتور و گیربکس محصولات سیبا موتور محقق شد
grade تغییر بزرگ در جنرال‌موتورز
grade فروش فوری وانت آریسان ویژه اسفند 99 (بدون محدودیت پلاک)
grade تبعات مثبت و منفی عرضه خودرو در بورس کالا
grade زمان قرعه کشی پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه اسفند 99
grade خانه‌تکانی در لوتوس
grade تسلا در هند خودرو می‌سازد
grade بازدید اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بهمن موتور
grade عدم انطباق مشخصات راننده و بیمه گذار مانع دریافت خسارت نیست
grade خودروهای بالای یک میلیارد تومان مشمول مالیات شدند
grade توقف مذاکرات هیوندای موتور و کیا با اپل در مورد ساخت خودروی بدون راننده
grade واردات قطعات داخلی سازی شده منتفی است
grade سیگنال تعرفه‌ای به واردات خودرو؟
grade اخذ مالیات از خودروهای گران‌قیمت امکان‌پذیر است؟
grade موفقیت کروز بر مدیریت توانمند تکیه زده است
grade رشد 13.9 درصدی تولید سواری‌ ها در 10 ماهه امسال
grade افتتاح خط تولید محصول جدید بهمن دیزل با حضور عضو کمیسیون صنایع مجلس
grade بانوان گروه بهمن برای دومین بار متوالی قهرمان لیگ برتر بسکتبال شد
grade بی ام و بزرگ‌ترین صادر‌کننده خودرو در آمریکا شد
grade فرصت 3 ماهه ابطال گارانتی خودروها به 5 ماه افزایش یافت
grade شورای رقابت نرخ پایه خودرو در بورس را تعیین می‌کند
grade تویوتا بیشترین برند جستجو شده در سال 2020 شد
grade واردات خودرو از مناطق آزاد مسکوت ماند
grade جزئیات طرح اختصاص سهمیه بنزین به خانوارهای فاقد خودرو
grade همکاری فورد و گوگل در زمینه ساخت خودرو
grade گرفتن مالیات از خودروهای لوکس، بازار آنها را کساد می کند؟
grade افزایش ساعت کار مراکز شماره‌گذاری خودرو در سراسر کشور
grade مجلس با واردات خودرو از مناطق آزاد مخالفت کرد
grade طراحی سامانه ثبت معاملات خودرو
grade از بازار خودرو چه خبر ؟
grade ترکیب شرکای خارجی خودروسازان خصوصی
grade افزایش قیمت خودرو توسط خودروسازان در بهار امسال تایید شد
grade داخلی سازی مینی‌بوس پگاسون و کامیونت شیلر توسط بهمن دیزل
grade دفاع شیوا از فرمول قیمت‌گذاری خودرو
grade برنامه خودرویی صمت محقق نشد
grade اهمیت خرید قطعات یدکی ام وی ام از فروشگاه دکترماشینت
grade افزایش ساعت کار مراکز شماره گذاری
grade امداد نوروزی بهمن در پی شیوع ویروس کرونا فقط برای سفرهای ضروری اجرا می شود
grade حذف یا ادامه قیمت گذاری دستوری خودرو؟
grade بازدید عضو هیات رییسه کمسیون اقتصادی مجلس از شرکت کروز
grade دناپلاس 6 سرعته دستی در آستانه تولید انبوه
grade اعلام اولین طرح پیش فروش ایران خودرو در سال 1400
grade بزرگترین کارخانه تولید موتورهای پرقدرت و کم مصرف در آستانه افتتاح
grade افزایش ظرفیت مرکز مدرن خدمات خودرویی گروه بهمن
grade رنو هم سراغ خودروهای برقی می رود
grade کانسپت جدید لکسوس، نمادی از آینده
grade برای طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان از چه شیشه هایی استفاده می شود؟
grade جزئیات تغییر سهمیه سوخت وانت‌بارها
grade کسب 5 ستاره کیفی محصول بهمن دیزل
grade شرایط فروش وانت کارا و کاپرا دو کابین فروردین ماه 1400
grade رونمایی جنرال موتورز از دومین هامر الکتریکی
grade واگذاری حواله‌های ثبت نامی خودروها غیرقانونی است
grade شرایط و نحوه فروش دیگنیتی بهمن موتوراعلام شد
grade پژو به آمریکا نمی‌رود
grade اخذ مالیات از خودروهای لوکس معنایی ندارد
grade شورای رقابت عامل زیان‌ده شدن خودروسازان
grade بسته‌ای دیگر برای اصلاح صنعت خودرو
grade راه اندازی و تولید خط موتورهای یورو6
grade آماده‌باش رنو برای بازگشت به ایران
grade مدیرعامل گروه بهمن موتور خبر از محصولات جدید داد
grade تخلف در نحوه محاسبه مالیات نقل و انتقال وارداتی‌ها
grade کیا سراتو 2022 فیس لیفت با ظاهری زیباتر و لوکس تر از گذشته
grade عجیب اما واقعی شیائومی خودرو ساز می‌‌ شود
grade وکالتنامه های خرید و فروش خودرو قابل تمدید است
grade افزایش بی رویه و غیر منطقی قیمت خودرو به مشکل لاینحل و کلاف پیچیده‌ای تبدیل شده است.
grade مرسدس بنز از مدل برقی خودروی پرچمدار خود رونمایی کرد
grade فروش مجدد دیگنیتی در ماه آینده انجام می شود
grade مدیر تعمیرگاه مرکزی گروه بهمن : مشتریان دیگنیتی در شبکه خدمات پس از فروش بدون نوبت خدمات دریافت می کنند
grade نرخ جدید معاینه فنی خودرو اعلام شد
grade ارجاع طرح ساماندهی صنعت خودرو به کمیسیون صنایع
grade فعالیت دوباره قیمت‌سازان بازار خودرو
grade انحراف به چپ قیمت‌گذاری خودرو
grade تخفیف‌ بیمه شخص ثالث، قابل انتقال به خودروی دیگر است
grade بخشودگی جرایم رانندگی 2 برابر شده تا پایان سال 99
grade تغییر زمانی قیمت‌گذاری خودرو در سال جدید
grade سانتا کروز 2022؛ پیکاپ مطرح هیوندای و جزئیات تایید شده نمونه تولید انبوه
grade شرکت مینی در راه تبدیل شدن به تولیدکننده خودروهای برقی
grade تعدادی از متقاضیان دیگنیتی به دلیل تکمیل ظرفیت راهی مرحله دوم فروش شدند