کامل‌ترین بررسی کوپا T210 محصول ریگان خودرو برای اولین بار در ایران

شهاب الدین مفیدی۱۳۹۷/۰۴/۰۲ ۱۴:۲۲:۳۷ 22

خودروی کوپا T210 آپشن کم نداشت و با انبوهی از آپشن روبرو بودیم که در ادامه سعی خواهیم کرد به همه آنها اشاره کنیم.

روز یکشنبه 5 فروردین 1397 فرصتی دست داد تا در هوای ابری و دلپذیر پایتخت که به لطف تعطیلات نوروزی خیابانهایش نیز خلوت شده بود، بتوانیم ملاقاتی با خودروی کوپا T210 محصول جدید شرکت ریگان خودرو داشته باشیم و آن را مورد بررسی فنی قرار دهیم. این خودرو محصول اختصاصی شرکت ریگان خودرو از زیر مجموعه‌های گروه صنعتی کرمان خودرو است. خودرویی که لایسنس آن توسط ریگان خودرو از شرکت هونان جیانگ‌نان چین از زیر مجموعه‌های خودروسازی زوتی خریداری شده است و به صورت جوینت ونچر قرار است توسط ریگان خودرو در ایران تولید و داخلی سازی شود. پس در قدم اول باید بدانیم که برخلاف اکثر چینی‌های موجود در بازار ایران، این خودرو محصول اختصاصی ریگان خودرو است. زادگاه کوپا T210 شهر چانگشا واقع در استان هونان چین است. پیش از حضور این خودرو در ایران، تمام مراحل طراحی، ساخت، تولید و تست خودرو در مجتمع صنعتی شهر چانگشا انجام می‌شد که این خط تولید در حال حاضر به ایران منتقل شده است.

کوپا T210

من به همراه پدرام و طاها تصمیم گرفتیم تا برای انجام این تست فنی به سمت پارک آبشار تهران برویم. در طول مسیر و تا رسیدن به محل مورد نظر، خودروی کوپا T210 من را به عنوان سرنشین عقب میزبانی کرد. نرمی T210 و تکان‌های این خودرو برای من که عقب نشسته بودم، بعنوان یک خودروی شاسی بلند قابل قبول بود. در پیچ‌های تند نیز طوری بود که سرنشین در جای خود تکان زیادی نداشت و سرنشین به خوبی از سمت صندلی‌ها حمایت می‌شد. فضای پا و سر برای من مناسب بود و در پشت صندلی‌های ردیف جلو، فرورفتگی‌هایی برای زانوی سرنشینان عقب تعبیه شده بود تا فضای پای بیشتری را برای سرنشینان عقب فراهم کند.

در حال برانداز کردن داخل خودرو بودم که صدای یک نوع بوق هشدار در حین حرکت ما را متوجه خود کرد، سنسور حرکت بین خطوط بود که با خارج شدن از خط هشدار می‌داد. آپشن بسیار خوب و کارآمدیست که البته برای رانندگی در شهری مثل تهران (یا شاید بسیاری از شهرهای ایران) باید این آپشن را خاموش کرد. خوشبختانه دکمه آن دم دست و کنار مانیتور تعبیه شده است.

آپشن دیگری که از همان ابتدا به کارمان آمد، شارژر وایرلس گوشی بود. که پدرام پس از سوار شدن، گوشی خود را روی آن قرار داد و شروع به استفاده از شارژ وایرلس کرد.

کوپا T210

خودروی کوپا T210 از این قبیل آپشن‌ها کم نداشت و با انبوهی از آپشن روبرو بودیم که در ادامه سعی می‌کنم به همه آنها اشاره کنم.

طراحی خارجی:

در نمای جلوی خودرو، شباهت خاصی با محصولات شاسی بلند فولکس واگن مخصوصا تیگوان به چشم می‌آید ولی نمی‌توان آن را یک کپی ناقص دانست زیرا که T210 در عین شباهت، امضای خود را در طراحی دارد. خطوط کرومی افقی روی جلوپنجره به زیبایی در داخل کاسه چراغ امتداد یافته‌اند. در کاسه چراغ یک لنز برای هدلایت وجود دارد و LED های نواری چراغ راهنما به بهترین نحو این طراحی را تکمیل می‌کنند. در نمای کناری اول از همه رینگ‌های نسبتا زیبا و بزرگ 18 اینچی خودرو به چشم می‌آیند که با لاستیک‌های 235 و فاق 60 جای هیچ صحبتی باقی نمی‌گذارند.

کوپا T210

دستگیره‌ها کرومی هستند و نورپردازی ملایم سفید رنگی پشت دستگیره‌ها وجود دارد که در تاریکی می‌تواند به خوبی دستگیره‌ها را نمایان کند. از نمای جانبی یک نوار کرومی بالای دو پنجره عقب وجود دارد که در انتها به لچکی خاص این خودرو می‌رسد. شیشه‌های عقب خودرو به همراه لچکی به صورت فابریک با درصد نسبتا بالایی دودی بوده که باب دل دودی پسندان خواهد بود!
آینه‌های جانبی اندازه معقولی دارند و در زیر آینه‌ها شاهد چراغ خوش‌آمد (welcome light) و دوربین هستیم.
در نمای عقب کوپا T210، نوار کرومی لبه در صندوق جزو مواردی است که جلب توجه می‌کند. چراغ‌های عقب روی قوس در عقب قرار دارند که این قوس هر چه به سمت کناره‌ها پیش می‌رود، بیشتر به خط شبیه می‌شود و در نهایت به یک خط تبدیل می‌شود که تا بالای دستگیره‌های عقب امتداد می‌یابد. بطور کلی نمای پشت خودرو طراحی پخته‌ای دارد و به همراه فونت نوشتاری کوپا شباهتی به پورشه ماکان را تداعی می‌کند. به طور کلی طراحی ظاهری این خودرو بی‌شباهت به شاسی‌بلندهای با فرم کوپه نیست.

ابعاد خودرو:

طول 4654 میلی متر
عرض 1893 میلی متر
ارتفاع 1696 میلی متر
فاصله بین دو محور 2805 میلی متر
فاصله از سطح زمین 178 میلیمتر
وزن 1661 کیلوگرم

نمای داخلی:

هنگامی که پشت فرمان برقی خودرو نشستم، اولین چیزی که نظرم را جلب کرد، پشت آمپر تمام دیجیتال T210 بود. افکت حرکتی پشت آمپر هنگام روشن و خاموش شدن خودرو، در نگاه اول جالب است اما به نظر می‌رسد در دراز مدت جذابیت دیداری اولیه را نخواهد داشت. نشانگر باز و بسته بودن درب‌ها در هنگام خاموش بودن خودرو نیز در همین پشت آمپر به نمایش درمی‌آید.
خودرو به سیستم ورود بدون کلید مجهز است و روی دستگیره درب‌های جلو در هر دو طرف دکمه قفل و باز وجود دارد. دکمه استارت به نظر جنس استیل دارد که احتمالا جذب کننده چربی نوک انگشتان شما خواهد بود و سعی شده با قسمت کرمی رنگ فرمان ست شود و البته که کیلس استارتر در جای مناسبی سمت راست فرمان تعبیه شده است.
در قسمت پشتی فرمان دسته‌های راهنما و برف‌پاک‌کن در طرفین قرار گرفته بودند. البته کوپا T210 هم به سنسور نور مجهز بود (اتولایت) و هم به سنسور باران (رین سنسور) که تا حد زیادی نیاز شما را برای استفاده کردن از این دسته‌ها مرتفع می‌سازد و عملاً فقط برای راهنما زدن به آن نیاز دارید.

پایین‌تر از دسته راهنما در سمت چپ فرمان، یک دسته نیز برای کروز کنترل تعبیه شده بود و کروز این خودرو بصورت دکمه‌های روی فرمان نبود. هر چند در اولین برخورد باید زمانی را صرف یادگیری جهت‌های دسته کروز کنترل کنید، اما پس از عادت به آن، استفاده‌اش راحت به نظر می‌رسد. به شخصه ترجیح می‌دهم دکمه‌های استفاده از کروز کنترل بر روی فرمان تعبیه شده باشند. در طراحی فرمان چرمی D شکل کوپا T210 سعی بر این شده تا حس اسپرت بودن به راننده منتقل شود. دکمه‌های کنترلی روی آن بزرگ و در دسترس هستند. هرچند که هرگز نتوانستم با دکمه‌های چرخشی و گردون کم و زیاد میزان صدا در سمت چپ فرمان و دکمه‌های تعویض ترک موزیک در سمت راست فرمان ارتباط برقرار کنم. 

کوپا T210

سمت چپ فرمان، کمی پایینتر، دکمه‌های تنظیم نور پشت آمپر قرار دارند و در کنار آنها چند دکمه بدون استفاده هست که تصور اینکه چه آپشنی باقی مانده تا بتوان دکمه‌های آن را اینجا قرار داد برایم سخت است! طراحی دستگیره‌های روی در به دو صورت هستند. یکی عمودی که دست در پشت آن قرار می‌گیرد، و یکی افقی که انگشت‌ها داخل آن می‌رود تا برای بستن درهای کوپا که اتفاقا از رگلاژ مناسبی هم بهره می‌برند هیچ مشکلی نداشته باشید. روی در راننده، بین این دو دستگیره، دکمه بالابر شیشه‌ها قرار گرفته که هر 4 شیشه بصورت اتوماتیک با یک فشار تا انتها بالا و یا پایین می‌روند و البته در برخورد با مانع، متوقف می‌شوند. این آپشن برای هر خودرویی که از پاور ویندو (بالارفتن اتوماتیک شیشه پس از خروج از خودرو و قفل کردن درها) و پاور سانروف در فهرست تجهیزات جانبی خود بهره می‌برد الزامی و عقلانی به نظر می‌رسد. تنظیم برقی آینه‌ها و دکمه جمع شدن و باز شدن آینه‌ها هم همینجا قرار گرفته است. نکته جالب اینجاست که با قفل کردن درب‌ها توسط سوئیچ ریموت، آینه‌ها بطور اتوماتیک جمع شده و با نگه داشتن دکمه قفل برای مدت زمان بیشتری، شیشه‌ها نیز بالا رفته و سقف پانورامای خودرو بسته می‌شود.

آفتاب‌گیرها در هر دو طرف راننده و شاگرد، دارای آینه به همراه چراغ هستند. آینه وسط الکتروکرومیک است و بالاتر از آینه شاهد دکمه‌های کنترلی برای باز و بسته شدن سقف پانورامیک و همچنین چراغ‌های مطالعه سرنشینان جلو هستیم. 

صندلی‌های خودرو در ردیف جلو مجهز به تنظیم برقی هستند البته بدون حافظه! صندلی راننده در 8 جهت و صندلی شاگرد در 4 جهت به همراه تنظیم گودی کمر. دکمه‌های تنظیم صندلی شاگرد، هم در سمت راست صندلی قرار دارند و هم برا دسترسی راننده، در سمت چپ صندلی بالاتر از کنسول وسط قرار گرفته‌اند. البته این مورد شدیداً سرنشین عقب را ترغیب به سر به سر گذاشتن سرنشین جلو می‌کند! فضای پا و سر برای من پشت فرمان مناسب بود اما "سقف تا پدرام" قسمت راننده صفر بود و سر پدرام با سقف مماس بود. پاهای پدرام نیز در پایین‌ترین حالت صندلی، باز هم فاصله خیلی کمی تا فرمان داشت. 

لیبل ایربگ در کنار صندلی‌های ردیف جلو خودنمایی می‌کند که ایربگ‌های جانبی را نشان می‌دهد. در کل کوپا T210 مجهز به 6 کیسه هواست که دو عدد سرنشینان جلو، دو عدد جانبی و دو عدد پرده‌ای را شامل می‌شود.

ریگان خودرو از ترکیب چرم مصنوعی و پلاستیک سخت برای داشبورد و رودری‌ها استفاده کرده است. جنس داشبورد خودرو خوب و خصوصاً در بازه قیمتی اعلامی، قابل قبول به نظر می‌رسد و در وسط داشبورد آن، یک مانیتور لمسی 8 اینچی قرار گرفته است. هدیونیت کاملی دارد. از نقشه و GPS پشتیبانی می‌کند و روی خودروی مورد تست ما، نرم‌افزار رهیاب تارگت بخوبی کار می‌کرد. رادیو را نیز تست کردیم. از طریق بلوتوث، با گوشی طاها ارتباط گرفتیم که براحتی و به سرعت اتصال انجام شد. یک موسیقی پخش کردیم و 8 بلندگوی این سیستم را به چالش کشیدیم که صدای قابل قبولی ارائه داد و تفکیک صداهای بم و ریز به خوبی انجام می‌شد. در مانیتور برای هر چرخ می‌توانید بصورت تصویری اطلاعات مربوط به باد و دمای لاستیک‌ها را که از سنسور TPMS ارسال می‌گردد با جزییات مشاهده کنید.

در سمت راست مانیتور، 4 دکمه وجود دارد. دکمه اول دوربین 360 درجه خودرو را به نمایش درمی‌آورد که البته در سرعت پایین قابل انجام است. در صورت استفاده از دنده عقب نیز، دوربین 360 درجه بطور خودکار به همراه دوربین دنده عقب با خطوط هماهنگ با فرمان به نمایش گذاشته می‌شود. دکمه دوم هشدار خروج از خط است که در ابتدای مقاله به آن اشاره کردم. یک چراغ کوچک روی این دکمه هست که وضعیت روشن یا خاموش بودن این آپشن را نشان می‌دهد. هنگامیکه از خط خارج شوید، علاوه بر هشدار آلارم، در صفحه پشت آمپر خودرو نیز هشدار تصویری خروج از خط را می‌بینید. دکمه سوم مربوط به رادار نقطه کور است. این دکمه نیز چراغ کوچکی برای نشان دادن وضعیت فعال یا غیرفعال بودن این آپشن در کنار دکمه دارد که نور ضعیفی دارد و در روز و روشنایی آفتاب جهان تاب عملا دیده نمی‌شود! با روشن بودن این آپشن، هشدار نقطه کور را به صورت یک آیکون زرد رنگ در گوشه‌ی آینه بغل‌ها مشاهده خواهید کرد. این آپشن کاربردی در صورتی به شما هشدار می‌دهد که خودرویی در نقطه کور شما باشد و با استفاده از آیینه‌ها قابل مشاهده نباشد. دکمه چهارم مربوط به تصفیه هوای داخل اتاق است و اطلاعات مربوط به آلودگی خارج خودرو و میزان ذرات معلق داخل اتاق را روی صفحه مانیتور 8 اینچی خودرو نمایش می‌دهد. در پایین صفحه نمایش 8 اینچی، 8 دکمه وجود دارد که راننده در حال رانندگی، بجای لمس صفحه می‌تواند براحتی از این دکمه‌ها برای کنترل صفحه نمایش استفاده کند.

دریچه‌های تهویه داخل خودرو بزرگ و افقی طراحی شده‌اند ولی هوا آنقدر گرم نبود که بتوان سرمایش آن و توانایی خنک کردن اتاق را به چالش کشید. سیستم تهویه کوپا T210 دو کاناله است و با اینکه در وسط صفحه کنترلی آن یک نمایشگر کوچک تعبیه شده و کاملا قابل دیدن است، ولی هنگامیکه تغییری در سیستم تهویه می‌دهید، به شکل بزرگتری روی مانیتور 8 اینچی نیز نمایش داده می‌شود. در قسمت وسط و بالای دکمه‌های کنترل تهویه، دکمه فلاشر تعبیه شده که با وجود قرار گرفتن در محل مناسب، اندازه آن اندکی کوچک به نظر می‌رسد. در طرفین فلاشر، دکمه سنسور جلو و سامانه کنترل پایداری (ESP) به چشم می‌خورد که بطور پیش فرض روشن هستند و با زدن این دکمه‌ها می‌توان آن را خاموش کرد. پایینتر و در طرفین این قسمت، دکمه‌های گرمکن صندلی برای سرنشینان جلو وجود دارد که سه مرحله‌ای هستند و میزان حرارت را با چراغ‌های کوچکی که روی آنها تعبیه شده نمایش می‌دهند.

دو عدد ورودی USB و دو عدد ورودی AUX برای سیستم صوتی پایینتر از دکمه‌های کنترل تهویه تعبیه شده و در طرفین این درگاه‌ها، یک جای فندکی و یک خروجی 12 ولت وجود دارد.
دسته دنده خوش‌دست است و در جای مناسبی قرار گرفته است. مود S برای حالت رانندگی اسپرت و دکمه ترمز پارک برقی نیز کنار دسته دنده قرار دارند. در کنار دکمه ترمز پارک برقی، دکمه اتوهولد قرار دارد.
عقب‌تر دو جالیوانی بزرگ و مناسب و در کنار آن محل قرارگیری گوشی وجود دارد که شارژ وایرلس را نیز انجام می‌دهد. کنسول وسط بزرگ و جادار است. در آن بصورت دو تکه طراحی شده و با زدن یک دکمه، در کنسول به طرفین باز می‌شود.
پشت کنسول دریچه‌های تهویه عقب قرار دارد و پایینتر از آن خروجی 12 ولت و یک ورودی USB وجود دارد که برای سرنشینان عقب کاربردی به نظر می‌رسد. صندلی عقب همانگونه که عنوان کردم، راحت بود. زیر آرنجی همراه با جالیوانی نیز برای ردیف عقب وجود داشت. دستگیره بالای پنجره‌ها حالت آرام بند دارد و در کنار دستگیره‌ها در ردیف عقب چراغ مطالعه برای سرنشینان عقب قرار گرفته است.

صندوق عقب این خودرو با 334 لیتر حجم، فضای خوبی را نسبت به جثه خودرو ارائه می‌دهد و یکی از مزایای این قسمت دسترسی به چرخ زاپاس از داخل صندوق است. البته با تا شدن صندلی‌های عقب این فضا افزایش پیدا خواهد کرد. نکته جالب صندوق، باز و بسته شدن در آن بطور اتوماتیک است که هم از روی سوئیچ، هم از طریق دکمه روی در انجام می‌شود. همچنین وجود سنسور پا در کوپا T210 باز کردن صندوق را بسیار آسان کرده بطوریکه با نزدیک بودن سوئیچ و رد کردن پا از پایین سپر عقب، در صندوق بطور اتوماتیک باز و بسته می‌شود.


 

تجربه رانندگی:
خودروی کوپا T210 به یک موتور 1.5 لیتری توربوشارژ مجهز است که توان 156 اسب بخار با گشتاور 210 نیوتن متر را توسط یک گیریکس 6 سرعته اتوماتیک راهی چرخ‌های جلو می‌کند. جالب است بدانید که نام خودرو با توجه به گشتاور تولیدی و توربو بودن این خودرو انتخاب شده است و گیربکس آن برای میتسوبیشی ژاپن است که توسط شرکت DE در چین تولید می‌شود.
با فشردن دکمه استارت خودرو را روشن می‌کنم. از صدای موتور خبری نیست. دنده را وضعیت D قرار داده و شروع به حرکت می‌کنیم. با تعویض حالت دسته دنده، هیچ تکانی به اتاق منتقل نمی‌شود. در حین حرکت، تاخیر موتور توربوشارژ T210 همانند اکثر همتایان خود وجود دارد. از دور موتور 2500 به بالا توربو وارد مدار می‌شود. البته این تاخیر محسوس نیست تا زمانیکه وارد شیب‌های سنگین شوید. هر چند عملکرد این پیشرانه و گیربکس مناسب است و دغدغه خاطری برای شما فراهم نمی‌کند. البته باید دید در دراز مدت کیفیت توربو این خودرو و سازگاری آن با جغرافیا و سوخت ایرانی چگونه خواهد بود.
صدای غرش پیشرانه خودرو در دور موتورهای بالا و حتی کات آف خیلی کم به داخل اتاق راه می‌یابد که نشان از عایق بندی خوب کابین کوپا T210 دارد. شتاب گیری و توانایی‌های حرکتی با توجه به وزن و قدرت پیشرانه مناسب بوده و باعث چابکی خودرو شده است. با فشار بیشتر روی پدال گاز، گیربکس براحتی معکوس می‌کشد و شتاب ثانویه مناسبی ارائه می‌دهد. در واقع به نظر می‌رسد در هنگام رانندگی با آن هیچگاه مجبور به استفاده از حالت تیپ‌ترونیک (تعویض دنده‌ها بصورت دستی) نخواهید شد. تا آنجا که توانستم چرخهای خودرو را بر روی سرعت‌گیرها، چاله چوله‌ها و دست‌اندازهای بدفرم مسیر تست رقصاندم. در مقایسه با جک اس 5، چری تیگو 5 و هایما S7 تعیلق نرم‌تری دارد چیزی شبیه تعلیق میتسوبیشی اوتلندر و در مقایسه با لیفان X60 تعلیق ایکس 60 نرم‌تر به نظر می‌رسد که بعنوان یک کراس اوور شهری قابل قبول است اما در تکانهای عرضی همانند مابقی همتایان خود بوده و البته که در مقایسه با خودرویی چون اوتلندر در کنترل تکانهای عرضی ضعیف‌تر عمل می‌کند.
از شعاع گردش عالی و فرمان پذیری خوب کوپا T210 نمی‌توان گذشت. مزیتی که در ترافیک‌های شهری و خیابان‌های شلوغ به شما این امکان را می‌دهد که براحتی بین خطوط جابجا شوید و بدون استرس دور بزنید. هدلینگ کوپا همانند رقبای چینی است و چیز بیشتری ارانه نمی‌دهد و چه بسا که با ختلاف کمی بتوان هندلینگ چری تیگو 7 را بهتر دانست.
ترمزها همانی است که از یک خودروی خوب انتظار دارید. در هنگام ترمزگیری ترمزها بخوبی وارد عمل می‌شوند. همان چیزی است که در ترافیک‌های شهری برای ترمزگیری‌های مدوام و بدون انتقال استرس و نیروی کنترل نشده به اتاق نیاز دارید و باید گفت در صورت ترمز ناگهانی نیز بخوبی خودرو را نگه می‌دارد.
با توجه به ثبت نام‌های انجام شده، کوپا T210 بزودی راهی بازار می‌شود و از اردیبهشت ماه 97 باید شاهد حضور اولین سری تحویلی این خودرو در سطح کشور باشیم. در نهایت با توجه به انبوه آپشن‌های موجود، توانایی‌های حرکتی مناسب و کیفیت مناسب ادوات و قطعات، می‌توانیم خودروی کوپا T210 را با توجه به رنج قیمتی عنوان شده، خودرویی ارزنده بدانیم.

کوپا T210 احتمالا در دو تیپ پایه و فول آپشن عرضه خواهد شد که قیمت تیپ پایه که فاقد برخی آپشن‌ها از جمله تنظیم برقی صندلی‌ها، پشت آمپر دیجیتال و... است، چیزی حدود 105 میلیون تومان در بازار به فروش خواهد رسید و تیپ فول آپشن آن احتمالا قیمتی بین 130 تا 135 میلیون خواهد داشت.

مزایا

  • کیفیت اداوات و متریال قابل قبول
  • قدرت پیشرانه مناسب و هماهنگی خوب با گیربکس 6 سرعته اتوماتیک
  • ترمزهای عالی
  • کوهی از آپشن‌ها، تجهیزات رفاهی و امنیتی
  • ظاهر زیبا و قابل قبول
  • بهره گیری از شبکه خدمات پس از فروش گسترده گروه کرمان خودرو

معایب

  • صندلی‌های جلو می‌توانست از ارگونومی بهتر و کاهش ارتفاع بیشتری برخوردار باشد
  • طراحی ساده داشبورد
  • نداشتن حافظه صندلی برقی برای راننده

نکته: در مدت زمان کوتاه تست خودروی کوپا T210 توسط تیم خودروی پایگاه خبری سبقت آزاد، امکان سنجش میزان مصرف سوخت و شتاب صفر تا صد این خودرو میسر نبود که امیدواریم در فرصت‌های آتی نیز میزان دقیق آن را محاسبه و اعلام نماییم.

در انتهای این مقاله می‌توانید شاهد تصاویر بیشتری از خودروی کوپا T210 باشید.

 favorite_border 57
loyalty 
تصاویر مطلب

خسته نباشید بزرگواران میخواستم ماشین بخرم بین هایما ۷اس و جک اس۵و کوپا موندم میدونم که اختلاف قیمت هم دارن به نظر شما کدوم بهترهسلام خدمت همه دوستان من کوپافلگشیب دارم خیلی ماشین عالی وفول آپشنی هست فقط توروخدا حیف این ماشینه نمایندگی ها و لوازم یدکی و بیشتر کنید واقعا از خیلی ازماشینای برند بهتر وعالیتره


     
هیچکدام انتخاب بین بد و بدتره. نه کرمان موتور قطعه داره نه ایرانخودرو ولی هایما قطعاتش نسبت به جک راحت تر پیدا میشهاین ماشین عالی هستش از نظر اپشن خوبه از نظر شتاب هم تو ماشین های هم رده مناسبه ولی تنها بدیش نداشتن قطعات یدکی ما تصادف کردیم یه سپر نتونستن ب ما بدن میگن بابد وایسید از چین بیاد رادیاتور سوراخ شده ماشین نمیتونه حرکت کنه باید 6 ماه بخابه پارکینگ


     
خود ماشینش گیر نمیاد تحویل نمیده شرکت شما دنبال قطعه هستی؟با سلام ميخواستم بپرسم ايا لوازم يدكى كوپا ريگان تو بازار گير مياد يا نه؟اگر نمايندگى خدمات پس از فروش داره معرفى كنيدمقاله بسیار عالی و کامل بود، ممنون اگر امکانش باشه و کوپا t210 را در یک سفر چند روزه در جادهای کوهستانی و کویری تست کنید بسیار عالی خواهد. مثلا شروع سفر از جاده چالوس و برگشت از مشهد به سمت تهران که تقریبا انواع آب و هوا و جاده در این مسیر موجود است باز هم سپاسسلام بر ارش و پدرام و شهاب عزیز و دوست داشتنی بسیار تیم حرفه ای دارید و در عین حال ساده از نظر بی حاشیه بودن و اینکه بی غرض بودن و یه جورایی بدون تکبر و کامل خودرو ها رو تست میکنید که این موضوع بدل ادم میشینه دمتون گرم مخصوصا اپشنهای خودرو که تمام و کمال میگید این برای ما ایرانیا که خیلی از دنیا عقب هستیم و قشر زیادی ا ز مردم مجبورن پراید و پژو پوکیدهای بی اپشن و درب و داغون ویران خودرو سایپای مال و جون مردم خور رو سوار بشیم واقعا لذت بخشه میخام خواهشی بکنم و اون اینکه لطفا هایما اس پنج که مشکل بالا نرفتن از شیبها رو داره هرچند اجمالی بررسی کنید خیلی از مردم خریدن و پشیمونن و این خیلی خطرناکه تو جاده ها اگر بالا نره جون مردم بخطر میفته شما اگه این موضوع رو بررسی کنید ایران خودروی بیمعرفت مجبوره یه فکر اساسی برای این ماشین بکنه پس خواهش میکنم برای جون و مال مردمی که صد میلیون پول با بدبختی میدن ولی نا امید میشن ارزش قایل بشید و هایما اس پنج رو بررسی کنید. مرسی از همه شما عزیزان


     
علی عزیز سپاس از شما. واقعیت این است که اگر این خودرو در اختیار ما قرار داده شود. حتما برای شما مخاطبین گرامی آن را بررسی خواهیم کرد.با سلام خدمت تیم سبقت آزاد خواهشمندم یه بررسی از سایپا کوییک برا ما فقیر بیچاره ها که زانودرد کلاچ گیری داریم هم بزارید


     
علی عزیز تا به امروز امکان ساخت و تولید کلیپ مورد نظر شما برای ما مهیا نشده است. اما در خصوص مقاله اینکار در بهمن سال 95 در وب سایت سبقت آزاد انجام شده کافیه عبارت هایما s7 را در قسمت جستجو سرچ کنیدآقا پدرام شما زحمت کشیدید و جک s5 رو تست و برسی کردید اون هم به صورت فیلم حالا من یه درخواست دارم که لطفا رقیبش رو یعنی هایما s7 توربو رو حداقل به صورت مقاله بنویسیدش و با هم مقایسه کنید تا ببینیم بالاخره کدوم شون بهتره؟ ممنون میشم جواب بدید


     
آقا پدرام عزیز من به سایت شما و عملکرد شما ایمان دارم نوشته آقای امیری در مورد خودروی کوپاهمین پلاک گذرموقت خودرو567 را از سایت خودرو بانک برای شما کپی می کنم تا متوجه شوید دو نظر متفاوت از یک خودرو ارائه شده و البته از نزدیک همین خودرو را سوار شدمسمت شاگرد👈👈👈 درهر صورت به لطف وجود سیستم کنترل پایداری، کنترل اتومبیل از دست خارج نشد اما به هر حال با کوپا نمی‌توانید در فرمان دادن‌های سریع حس چسبندگی مشابه با یک سدان یا کراس‌اوور اسپرت را تجربه کنید. ترمزها نیز قدرتمند هستند اما کمی قلق دارند؛ در واقع در ابتدا حس می‌شود که پدال ترمز مقداری دیر عمل می‌کند اما وقتی به این مورد عادت کنید و اصطلاحاً قلقش دستتان بیاید از میزان قدرت و کارایی آن‌ها ابراز رضایت خواهید کرد. در مورد عایق بندی و صداهای ورودی به کابین نیز باید بگوئیم که در رانندگی عادی صدای چندانی به داخل اتاق نفوذ نمی‌کند اما با افزایش دور موتور، میتوان صدای انجین را بهمراه سوت توربو به راحتی شنید که البته این قضیه ممکن است برای برخی از عشق ماشین‌ها حتی خوشایند هم باشد


     
جناب پیرسرایی عزیز تا این سیب به زمین برسد هزار چرخ خواهد خورد. در خصوص صفر تاصد تا زمانیکه شرایط نرمال و استاندارد تست این آیتم برای ما مهیا نشود از ارائه آمار اشتباه به مخاطبین معذوریم. در خصوص ترمزها قطع به یقین نسخه ای که مورد تست ما بود یکی از با کیفیت ترین ترمزهایی بود که تا به امروز در خودروهای چینی دیده بودم. اما در خصوص تیپ ها و خدمات پس از فروش زمان همه چیز را مشخص میکند و ما هم به نو به خود اطلاع رسانی دقیق تری خواهیم کرد.باسلام و تشکر از تیم سبقت آزاد کامل توضیح دادید و پس از شما خودروبانک نیز خودرو را بررسی کرد و شتاب 0تا100 رو حدود 10.7ثانیه ثبت کرد و از ترمزهایش تعریف کرد اما به صورت جد اعلام کرد قلق دارد و کمی بالا ترمز عمل می کند ولی راضی کننده است. کوپا یا زوتی t600کوپه در ایران در 3تیپآپشنی ارائه می شود و در سایت ریگان خودرو شرایط هر 3تیپ موجوده که شما در مقاله به 2تیپ اشاره فرمودید. باآقای پارسیان حضوری صحبت کردم و از قیمت 97میلیون تا 103میلیون پایه رو اعلام کرده بود که شما قیمت 105 اعلام کردید که نشان می دهد خود شرکت درگیر قیمت دلار است و امیدوارم با تصویب قیمت 4200دلار دیگه شرکت قیمت های متفاوت اعلام نکند. نکته آخر اینکه هنوز منشی شرکت ریگان موتور در مورد اعلام اسامی نمایندگی های کرمان موتور جهت خدمات پس از فروش اطلاعاتی تا امروز به من نداده است پس جز مزایا قرار دادن آن از نظر من اشتباه است. با تشکر از شماام وی ام ایکس 22 بررسی کنید لطفاخیلی جالب بود . خیلی کامل و عالی. ممنون از سبقت آزاد مثل همیشه پیشتازبسیار خوشحالم که می بینم چنین تیم قوی و خوبی در ایران فعالیت می کنند که انقدر دقیق همه چیز را توضیح داده و بررسی می کنند. ابتدا به نظرم تیتر غلو شده آمد اما با باز کردن لینک پی بردم که براستی کاملترین بررسی را می خوانم. بسیار ممنون از شماممنون. واقعا کامل بود.


     
ممنون از تذکرتون. همیشه خیلی سعی می‌کنم اشتباه تایپی نداشته باشم. این یک مورد در رفته بود که به لطف شما اصلاح شد. ابعاد خودرو هم اضافه گردید. در مورد شتابگیری هم تا آنجا که تست کردم توضیحاتی ارائه شد. اگر مورد خاصی مد نظرتون هست بفرمایید.عالیه این ماشینباتشکر از زحمات شما چند نکته را ضروری میدونم که از قلم افتاده اند. یکی شتابگیری دومی ابعاد و وزن خودرو . یک کلمه هم اشتباه تایپی شده جثه.


لطفا کد را در کادر وارد نمایید
عناوین مرتبط با این مطلب
پربازدیدترین ها
grade فیلم تست و بررسی پیکاپ جک t8 کرمان موتور
grade رونمایی مپنا از اتوبوس برقی ایرانی در مشهد
grade طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا - خرداد 1400
grade تصویب آیین‌نامه اجرایی تعیین سن فرسودگی خودروها
grade طرح سرویس تابستانه خودروهای هیوندای در ایران
grade تانگ به کارمانیا رسید
grade طرح تبدیل حواله های ایران خودرو به سایر محصولات - خرداد 1400
grade انتشار لیست جدید باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای تولید داخل
grade خودروهای لوکسی که قاچاقی تردد می‌کنند
grade شیفت واردکنندگان خودرو به تولید
grade برای تعویض پلاک خودرو چه مدارکی لازم است؟
grade آغاز سیستم شماره‌گذاری اینترنتی در دو مرکز تهران
grade دعوای برگ سبز خودرو دوباره بالا گرفت؛‌ تهدید مجموعه‌های دستگاه قضائی توسط کانون سردفتران!
grade شرایط فروش جک S5 اتوماتیک ویژه خرداد 1400
grade جدیدترین رده بندی کامیون های تولید داخل اعلام شد
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو مرحله شانزدهم
grade پیشنهادات خودروسازان برای قیمت‌گذاری محصولات خود
grade رکود در بازار خودرو همچنان ادامه دارد...
grade تولید خودروهای ناقص با وجود شعار ساخت داخل!
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - خرداد 1400
grade درآمد 70 هزار میلیارد تومانی واسطه‌ها از قیمت‌گذاری دستوری خودرو
grade برخی محدودیت‌ها از ثبت نام سایپا و ایران خودرو حذف می‌شود
grade حجم تقاضاهای کاذب خودرو زمینه‌ساز رانت 120 هزار میلیارد تومانی
grade طرح تابستانی "خدمات مطمئن هیوندای با  "KTL آغاز می شود
grade پیشنهاد گمرک برای حل مشکل فهرست ارزش خودرو‌های خارجی
grade بحران تراشه به خودروسازی ایران هم رسید
grade رکوردشکنی «یوآن» در خودروسازی ایران
grade طرح وزارت صمت برای قیمت‌گذاری خودرو به مجلس ارائه شد
grade از حرف تا عمل داخلی‌سازی در خصوصی‌ها
grade سرمایه‌گذاری مشترک پورشه و شرکت آلمانی برای ساخت باتری خودروهای برقی
grade عملیات نابودسازی خودروهای لوکس قاچاق در فیلیپین
grade چهره جدید تویوتا تاندرا لو رفت
grade طرح ساماندهی صنعت خودرو به کمیسیون صنایع ارجاع شد
grade فیلم بررسی دیگنیتی پرایم گروه بهمن
grade جی ام سی S350، محصول میلیاردی جدید ریگان خودرو
grade فیلم تست و بررسی پیکاپ جک t8 کرمان موتور
grade وقتی به جای نیسان با کارکرد یک میلیون مایل بهت نیسان صفر مجانی میدن!
grade مقایسه لیفان ایکس 70، چری تیگو 5 و هاوال H2
grade تا اینجای فصل 2020 فرمول یک چه گذشته است!
grade کراس جدید سایپا رونمایی شد
grade مقایسه لیفان X60 اتوماتیک و چانگان CS35 اتوماتیک
grade مسابقات فرمول 1 گرندپری انگلستان (سیلواستون 2020)
grade فورد برانکو شاه شاهان آفرود مدل 2021 معرفی شد
grade نسل جدید نیسان ماکسیما تمام الکتریکی خواهد بود
grade بوگاتی چنتودیچی، هدیه گران قیمت رونالدو به خودش
grade جیپ گلادیاتور 6x6 مدل 2020، هیولا شش چرخ جیپ
grade رم TRX 1500 مدل 2021، قدرتمندترین پیکاپ جهان
grade دوج دورانگو SRT هلکت مدل 2021، قدرتمندترین شاسی بلند کارخانه‌ای دنیا متولد شد
grade لامبورگینی سیان رودستر، سریعترین خودرو کروک هیبریدی جهان
grade دوج چارجر SRT هلکت Redeye، قدرتمندترین سدان جهان
grade مقایسه وانت آریسان و تندر پیکاپ
grade تست رانندگی مرسدس بنز یونیماگ یو 4000
grade فرمول یک 'سبز' می‌شود؟
grade دوج چلنجر SRT سوپر استاک سریعترین خودرو عضلانی در دنیا
grade نیسان آریا مدل 2022، شاسی بلند الکتریکی جدید نیسان
grade بهترین لامپ های خودرو
grade بهترین خودروهای کوپه های 2020
grade Road Zipper، ماشین انتقال موانع بتونی در مسیرها
grade رنو مگان ای ویژن، چشم اندازی از محصولات برقی آینده رنو
grade هیوندای النترا تیپ N Line مدل 2021، سدان جدید هیوندای
grade همه چیز درباره کوییک GR محصول جدید سایپا
grade سه چرخه برقی Iris eTrike
grade مرسدس بنز AMG جی 63 Inkas، شاسی بلند لوکس ضد گلوگه
grade مشخصات فنی و امکانات ساینا آپشنال مشخص شد
grade مسابقات فرمول یک گرندپری اسپانیا (بارسلونا 2020)
grade مفهوم فیس لیفت در خودروسازان ایران و جهان
grade نوآوری ‌های دنیای موتورسیکلت ‌ها
grade سیستم هشدار دهنده‌ای برای جلوگیری از جاماندن کودک در خودرو
grade همه چیز در مورد آیرودینامیک خودرو
grade سیر تا پیاز موتورهای TGDI
grade بدون دردسر و با اطمینان خودروی خود را بفروشید
grade اجاره خودرو در عید نوروز | عید امسال را با خودروهای لوکس خوش بگذرانید
grade خودروهای هاچبک با قدرت بیشتر از 300 اسب بخار
grade فیدلیتی یک خودروی لوکس و خانوادگی با امکانات منحصر به فرد
grade مرسدس بنز سی کلاس مدل 2022 معرفی شد
grade مک لارن آرتورا مدل 2022، اولین ابرخودرو پلاگین هیبریدی تاریخ مک لارن
grade مزایای استفاده از فرمان برقی در خودروها
grade اجاره خودرو خدمتی خاص و فوق العاده کاربردی در ایام نوروز
grade تویوتا لونار کروزر، خودرو ماه پیما تویوتا
grade جک iEVA50, نسخه الکتریکی JAC J5
grade افتتاح پیشرفته‌ترین کارخانه تولید موتورهای پرقدرت و کم مصرف یورو 6
grade S-A1 تاکسی هوایی هیوندای اوبر
grade راهکار جک اس ۵ جدید برای کاهش مصرف سوخت
grade ثبت رکوردهای تحسین برانگیز توسط محصول جدید کیا موتورز
grade مقایسه کامل گیربکس اتوماتیک با CVT
grade آئودی ای ترون جی تی 2022، رقیب سرسخت پورشه تایکان
grade قیمت رپورتاژ آگهی درمقایسه با سایر روش های سئو سایت و تبلیغات آنلاین
grade رانا پلاس جدید رو نبینی از کفت رفته! + فیلم
grade علت ترکیدن تایر حین رانندگی چیست؟
grade چری برند متفاوت چینی
grade معرفی انواع ترموستات خودرو همراه با توضیح عملکرد آن ها
grade بهترین مدل های فراری در تاریخ
grade آموزش شستن کفپوش خودرو
grade فرق اسب بخار با کیلو وات در خودروهای برقی
grade معرفی نمایندگی زیرووات، آاگ و کنوود
grade کمیاب ترین محصولات تاریخ پورشه
grade مراحل ساخت یک پیست مسابقه اتومبیلرانی
grade دانگ فنگ ix5 (دیگنیتی)، شاسی بلند جدید چینی بهمن موتور
grade همه چیز در مورد اسب بخار در دنیای خودرو
grade لاستیک جدید را روی چرخ عقب بندازیم یا جلو؟
grade نحوه عملکرد دوربین‌های چراغ راهنما
grade لامبورگینی، خلق یک اثر هنری از فولاد سخت!
grade لامبورگینی و شیائومی خودروی کارتینگ الکتریکی می‌سازند
grade جک ایکس 7 مدل 2020، بزودی در بازار ایران
grade مقایسه سه خودروی شاسی بلند جمع و جور چینی: هایما اس 7، جک اس 5 و تیگو 5 اسپرت
grade چگونه بفهمیم عمر باتری خودرو رو به اتمام است؟
grade زمزمه های ورود محصولات فیات به ایران، از حرف تا عمل
grade نسل جدید ال نود، داچیا لوگان 2021 رونمایی شد
grade احتمال حضور جک A5 زیباترین سدان JAC در ایران
grade تاریخچه شرکت خودروسازی بی ام و
grade لوازم یدکی پژو چقدر گران شده است؟
grade بهتر است با بنزین انتهای باک حرکت نکنیم
grade مقایسه کیا اپتیما 2017 با رنو تالیسمان 2017
grade پژو 207 پانوراما با یک موتور جدید به بازار می‌آید
grade مشخصات کیا ریو سایپا و سرنوشت آن در ایران
grade از روشن نشدن تارا تا خفن بودن پژو 206
grade ایرانخودرو ‌قیمت دنا پلاس توربو اتوماتیک را اعلام کرد
grade مشخصات فنی و آپشن های رفاهی تارا محصول جدید ایران خودرو K132
grade پیوند خودروسازان و قطعه سازان
grade بی ام و M5 CS مدل 2022، قدرتمندترین بی ام و M تاریخ
grade معروفترین کلکسیونرهای خودرو در دنیا
grade کمپانی سونی با معرفی خودروی ویژن اس به جمع خودروسازان پیوست
grade جنرال موتورز هامر مدل 2022، بازگشت پادشاه با 1000 اسب بخار
grade بهترین گیج های باد لاستیک در سال 2020
grade زمان برگزاری مسابقات فرمول یک به وقت تهران + جزئیات پیست سیلوراستون 2020
grade خودروسازان در بازی مافیا
grade کراس اوور زوتی T600 رقیبی برای هاوال h2 ، چری تیگو 5 ، جک اس 5 و هایما اس 7
grade فورد F-150 مدل 2021، نسل جدید پر فروش ترین پیکاپ تاریخ
grade تسلا مدل اس فیس لیفت 2021 معرفی شد
grade مازراتی MC20 مدل 2021، قدرتمندترین خودرو شش سیلندر دنیا
grade مرسدس بنز S کلاس مدل 2021، تعریف نوین لوکس بودن
grade چری آریزو استار، کانسپت جذاب چینی
grade پژو 508 PSE مدل 2021، قدرتمندترین خودرو جاده ای تاریخ پژو
grade با پادشاه جدید سرعت جهان آشنا شوید، SSC تواتارا
grade با 300 میلیون چه خودرو چینی بخریم؟!
grade لامبورگینی SC20 مدل 2021، موشک بدون سقف لامبورگینی
grade فیلم بررسی داچیا لوگان مدل 2021
grade شرایط فروش جدید جک اس 5 اتوماتیک ویژه مرداد 99
grade آش جدید گروه بهمن برای مشتریان
grade ماجرای پیرزنی که 700 تا پورشه را مثل نخود و لوبیا وارد کرد + فیلم
grade فولکس واگن Touareg R
grade رونمایی مپنا از اتوبوس برقی ایرانی در مشهد
grade واکنش مدیرعامل ولوو به بنز مایلر زرد
grade مشخصات اولیه پروژه K132 ایران خودرو مشخص شد
grade همه چیز در مورد Jetour، برند لوکس چری
grade گلایه مردم از شرط عدم پلاک فعال در خانواده
grade دستورالعمل قیمت‌گذاری 5 محصول جدید ایران خودرو ابلاغ شد
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 20 شهریور 99
grade 6 خودروی جذاب سال 2020
grade مشخصات خودرو تمام برقی EK1 جدید ترین محصول کارمانیا
grade مرسدس بنز میباخ اس کلاس مدل 2021، نهایت لوکس بودن یک خودرو
grade پر شتاب ترین پیکاپ های دنیا در سال 2020
grade فیلم مشخصات هامر الکتریکی جدید
grade امکانات و مشخصات فنی جک T8 کرمان موتور مشخص شد
grade استلانتیس، نام جدیدترین ابرخودروساز جهان
grade خودروی جدید ایران خودرو K132 به نمایش گذاشته شد
grade جنسیس جی وی 70 مدل 2022، رقیب جدید شاسی بلندهای لوکس آلمانی
grade هنسی ونوم اف 5 مدل 2021، ابرخودرو 1800 اسب بخاری آمریکایی
grade قیمت رسمی پژو 207 پانوراما مشخص شد
grade مرسدس بنز AMG جی تی Black Series مدل 2021، هیولای جدید بنز وارد می شود
grade زمان واریز سهمیه بنزین مرداد 99 اعلام شد
grade لوگوی جدید نیسان رونمایی شد
grade جانشین پراید از آلمان می‌آید؟ | نسل جدید مرسدس بنز اس کلاس هیبرید 2021
grade اعلام قیمت جدید کارخانه ای برخی از محصولات سایپا - تیر 99
grade جشن 50 سالگی پنج نسل سری XJ جگوار
grade جنگ ستارگان خودروهای داخلی
grade قیمت خودرو‌های ایران خودرو امروز دوشنبه 10 شهریور 99 + جدول
grade نسل جدید هوندا سیویک سال آینده معرفی خواهد شد
grade بوگاتی بولاید معرفی شد، ابرخودرو مسابقه ای 1825 اسب بخاری
grade طرح فروش خودرو جدید K132 شرکت ایران خودرو منتشر شد - تیر 99
grade پژو 207 پانوراما قیمت خورد
grade لامبورگینی هوراکان STO مدل 2021، خشمگین ترین نسخه هوراکان
grade تولید اولین بی ‌ام ‌و هیدروژنی
grade کادیلاک لایریک مدل 2023، محصول الکتریکی کادیلاک از آینده
grade بهترین چراغ قوه های مخصوص خودرو
grade فراری SF90 اسپایدر مدل 2021، ابرخودرو بدون سقف ایتالیایی
grade مشخصات انواع تیپ‌های خودرو شاهین منتشر شد
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق ‌العاده
grade نیسان وانت با موتور جدید می آید؟
grade عرضه 43 هزار خودرو به بازار طی هفته‌های آینده
grade بزرگترین اتفاقات صنعت خودرو در سال 2020
grade بالاخره پایان نیسان آبی فرا رسید
grade قیمت جدید انواع لاستیک خارجی در بازار 29 شهریور 99
grade خبر بد برای دوست داران فورد برانکو !
grade فیلم بررسی شاسی بلند جنسیس GV70
grade محبوب ترین رنگ خودرو در بین مردم دنیا
grade مقایسه شورولت کامارو اس‌ اس مدل 1971 با مدل 2014
grade باکیفیت و بی‌کیفیت‌ترین خودروهای داخلی معرفی شدند
grade بی ام و iX مدل 2022، پرچمدار الکتریکی باوارایی ها رونمایی شد
grade رنو قاجار؛ شاهزاده قاجاری اصیل
grade خودروی ال90 ایرانی تولید می‌شود
grade فیلم بررسی پژو 508 PSE قدرتمندترین خودرو جاده ای تاریخ پژو
grade مرسدس بنز کلاسیک 170V با اتاق W136
grade پاجرو در آستانه پیوستن به تاریخ
grade فیلم بررسی مرسدس بنز میباخ اس کلاس 2021
grade نوبت ‌دهی اینترنتی تعویض پلاک در سراسر کشور از اوایل پاییز
grade برابوس راکت 900، موشک 900 اسب بخاری برابوس
grade رضوانی هرکول 6x6 مدل 2020، هرکول ایرانی وارد می شود
grade جدیدترین گزارش کیفیت خودروهای داخلی/ تولید خودروهای پرتیراژ با سطح کیفی 3 ستاره
grade ماجرای فراری ترامپ و مهریه ملانیا
grade مجلس آماده رسیدگی به تخلفات خودروسازان
grade قیمت جدید تمامی لاستیک های خودرو سواری ساخت کره
grade سیتروئن که بود؟
grade فیلم بررسی فولکس واگن گلف آر مدل 2022 قدرتمند‌ترین گلف تاریخ
grade مقایسه دو خودروی کراس اوور اسپرت لوکس؛ بی ام و X3 و ولوو XC60
grade احتمال ریزش قیمت کدام خودروها وجود دارد؟
grade سریعترین شاسی بلند های دنیا در سال 2020
grade بازار داغ دلالی
grade مقصر آلودگی هوا مازوت یا اگزوز خاور ؟
grade وزیر صمت مشخص شد
grade تیوولی‌های 553 میلیونی
grade بررسی کلی محصولات کیا، معایب و مزایای مشترک
grade ورود قطب سوم خودروسازی؟
grade شروط پیش فروش خودرو؛ بی ماشینی شرط ثبت نام ماشین
grade شوک نرخ مصوب به بازار خودرو
grade اعلام پیش فروش خودروی K132 بزودی/ تحویل از بهمن 99
grade رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور:اتخاذ راهكار موقت برای خودروهای فاقد استانداردهای تکمیلی و زيست محيطی
grade زمان قرعه کشی هشتمین مرحله فروش فوق‌العاده ایران‌ خودرو
grade برای واردات خودرو گلنار به دلت نمال!
grade ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو آغاز شد
grade طرح تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - آبان 99
grade طرح تبدیل حواله خودرو وانت آریسان به سایر محصولات
grade طرح تبدیل تعهدات معوق خودرو اچ سی کراس - مرداد 99
grade لغو قیمت‌گذاری برای بازار
grade فولکس واگن آی دی 4 مدل 2021، شاسی بلند الکتریکی فولکس واگن
grade خودروهای رنو پلاک نمی‌شوند
grade هفتمین قرعه‌کشی عرضه محصولات سایپا انجام شد
grade پارس خودرو محصول جدید کوییک آر پلاس را رونمایی کرد
grade آغاز مرحله دوم طرح فروش فوق العاده ایران خودرو با عرضه پنج محصول پر متقاضی از امروز
grade آخرین گزارش ارزیابی کیفی خودروهای کشور: تولید 5 خودرو سواری با چهار ستاره
grade تنها نمایشگاه خودروی امسال در پکن
grade Laffite X-Road؛ اولین خودروی سوپراسپرت آفرود همه جا رو
grade طرح تبدیل حواله محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - شهریور 99
grade شرایط جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو اعلام شد - 29 آبان 99
grade فیلم بررسی رضوانی هرکول پیکاپ 6×6
grade جیپ گرند واگونیر مدل 2020 کانسپت، بازگشتی رویایی پس از 30 سال
grade خودرو رانا پلاس از مهرماه امسال به بازار می‌آید
grade شرایط جدید فروش 9 محصول سایپا اعلام شد
grade موتورسیکلت بی ام و با طرح وسپا معرفی شد
grade مک لارن سابر (Sabre)، قدرتمندترین محصول غیر هیبریدی تاریخ مک لارن
grade فروش فوق العاده ایران خودرو با عرضه رانا پلاس و سورن پلاس
grade شرایط جدید فروش فوری پنج محصول ایران خودرو اعلام شد
grade معاملات خودرو تقریبا به صفر رسید
grade هفتادمین سالگرد فرمول یک
grade ریزش قیمت در بازار خودرو
grade ماشین‌های کنترلی هم قیمت ماشین های واقعی!
grade قیمت سایپا شاهین مشخص شد
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات سایپا + جدول
grade هیوندای توسان مدل 2022، شاسی بلند جدید و مدرن هیوندای
grade تولید انبوه موتور XU پلاس تا پایان امسال
grade خودرو خودران اپل چگونه خواهد بود؟ + فیلم
grade نیسان ماکسیما مدل 2021، بزرگداشت 40 سالگی این محبوب بازار ایران
grade قیمت گذاری دنا پلاس توربو اتوماتیک در آستانه تصویب
grade موج جدید افزایش قیمت خودرو آغاز شد
grade طرح جدید مجلس برای ساماندهی بازار خودرو
grade نوبت‌دهی اینترنتی شماره‌گذاری خودرو در 15 استان دیگر
grade حادثه اتمی فوکوشیما و نمایشگاه متروکه خودروهای کلاسیک ارزشمند!
grade یک جفت لاستیک بنز به قیمت پراید کار کرده
grade فولکس واگن گلف آر مدل 2022، قدرتمندترین گلف تاریخ
grade اسامی برندگان رزرو فروش فوق العاده ایران خودرو اعلام شد
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 9 آذر 99
grade پیش فروش تابستانه ایران خودرو به زودی آغاز می‌شود
grade برنامه بلند پروازانه اینفینیتی با مدیر ایرانی خود
grade کاهش قیمت خودروها در بازار سرعت بیشتری گرفت
grade طرح جدید پیش فروش محصولات سایپا از فردا آغاز می‌شود
grade بی‌اثری رشد عرضه بر تقاضا
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - مهر 99
grade قیمت جدید کارخانه‌ای محصولات MVM و چری اعلام شد
grade مصوبه‌ای جدید برای پلاک کردن خودرو
grade خودروهای بالای 1 میلیارد تومان مشمول مالیات می‌شوند
grade شرایط جدید فروش جک S3 ویژه فروردین 1400
grade تولید انبوه ال 90 با قطعات داخلی / ادعای کاهش قیمت
grade قیمت جدید برخی از خودروها در بازار تهران
grade قیمت جدید 2 محصول ایران خودرو اعلام شد - آذر 99
grade لوسید ایر مدل 2021، خداحافظی تسلا با تاج پادشاهی خودروهای برقی
grade ممنوعیت درج قیمت خودرو، هیچ دردی از بازار دوا نکرد
grade روش ناجا در نقل و انتقال سند خودرو قانونی نیست ؟
grade نوبت دهی همه مراکز تعویض پلاک تهران از امروز
grade آمار فروش فوق‌العاده مرحله ششم ایران خودرو اعلام شد
grade آینده گروه‌های خودرویی در بورس چه می‌شود؟
grade همه لاستیک‌ها باید در سامانه جامع تجارت عرضه شود
grade قیمت جدید کلیه محصولات ایران خودرو اعلام شد - پاییز 99
grade کلید دیجیتال اپل برای اتومبیل‌ها معرفی شد
grade نارنجی شدن برخی از شهرهای قرمز از جمله تهران و تغییر محدودیت‌ها
grade تمام خودروهای رامک خودرو ترخیص شد/ گمرک هیچ مسئولیتی ندارد
grade مقایسه بی ام و 2002tii مدل 1972 و بی ام و M235i مدل 2014
grade موج جدید گرانی خودرو در بازار
grade رشد قیمت خودرو از کانال قطعات
grade مشخصات فنی سورن پلاس، محصول جدید ایران خودرو
grade افزایش 5 تا 70 میلیونی قیمت محصولات یک خودروساز نسبت به بازار
grade شیوه جدید سهمیه‌بندی بنزین اجرایی خواهد شد؟
grade تازه‌ترین قیمت انواع خودرو/ پژو 206 ارزان شد
grade فیلم بررسی بوگاتی بولاید 1825 اسب بخاری
grade سه نوع گیربکس جدید تولید آزمایشی می‌شوند
grade فیلم معرفی بی ام و ix مدل 2022
grade مجوز خارج از نوبت برای خودروهای یورو 4
grade قیمت دنا پلاس چقدر تمام می‌شود؟
grade خودروهای عتیقه در ایتالیا
grade قیمت خودرو در بازار همچنان صعودی! / محصولات ثبت نامی چه زمانی تحویل داده می‌شوند؟
grade خودروی سوپراسپرت Dallara Stradale مدل 2019
grade قیمت خودرو‌های سایپا امروز دوشنبه 31 شهریور 99 + جدول
grade تولید خودرو برقی ملی تا 18 ماه آینده
grade تصمیمات لاستیکی ستاد تنظیم بازار
grade فروش خودروهای فاقد استاندارد یورو 5 ممنوع است
grade خبری از نمایشگاه ژنو در سال آینده هم نخواهد بود
grade معرفی مدل‌های مختلف تویوتا پریوس
grade قیمت قطعی خودرو رانا پلاس مشخص شد - مهر 99
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 22 مهر 99
grade خداحافظی با پراید؛ آخرین خودرو از خط تولید گذشت
grade قرعه‌کشی خودرو هیچ دردی از بازار خودرو دوا نکرد
grade اوپل کورسا 2020
grade تحریم‌ها، فرصتی برای توسعه محصولات بهمن موتور
grade ارائه خدمات سوخت به خودروهای وارداتی پولی می‌شود
grade بوگاتی شیرون رودستر در راه است
grade رولز رویس گوست مدل 2021، سدان ابرلوکس جدید انگلیسی
grade شگفت زدگی تویوتا از آمار پیش فروش تویوتا ونزا
grade احتمال توقف تولید برخی خودروها
grade جزئیات شیوه جدید فروش خودرو
grade ایران خودرو مجوز افزایش قیمت گرفت
grade سمند، رانا و دنا به سقف پانوراما مجهز خواهند شد
grade راه‌اندازی پویش سفر عشق از عاشورا تا اربعین
grade موافقت با افزایش مجدد قیمت تایر/ تولیدکنندگان تایر از حضور خصولتی‌ها نگرانند
grade راه‌اندازی اولین تاکسی بدون راننده در روسیه تا 4 سال آینده
grade استقبال بینظیر طرفداران از فورد برانکو 2021
grade وقتی وزیر راه از مسافرکشی با هواپیمای شخصی میگه! + فیلم
grade خداحافظی تویوتا با لندکروز
grade اگر کارت سوخت مفقود شد به کجا مراجعه کنیم؟
grade بزرگترین صادرکنندگان خودرو کدام کشورها هستند؟
grade شرایط جدید فروش فوری محصولات سایپا - 20 آبان 99
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - دی ماه 99
grade نمایش توانایی ماشین‌های الکتریکی فورد با ساخت یک مدل 1400 اسب بخاری
grade قیمت جدید و قطعی 5 محصول شرکت سایپا - آبان 99
grade طرح ترافیک از اول شهریور اجرا می‌شود
grade طرح تبدیل حواله‌های دنا پلاس اتوماتیک توربو به سایر محصولات
grade اگر ماشینت نامتعارفه تصادف نکن که به فنا رفتی!
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 24 آذر 99
grade تشکیل کمیته مشترک قطعه‌سازی
grade پژو 206 صندوق دار رکوددار گرانی شد/ پراید 100 میلیون را رد کرد
grade گیربکس شش سرعته جدید ایران خودرو در کدام خودروها استفاده می‌شود؟
grade خودرو به بورسی‌ها ملحق می‌شود؟
grade راهکارهای پیشنهادی ساماندهی بازار خودرو
grade توزیع سیستمی تایر خودرو‌های سواری از امروز
grade برتری‌ها و ضعف‌های هیوندای سوناتا هیبریدی
grade سردرگمی قطعه‌سازان از ناهماهنگی تعطیلات تابستانی خودروسازان
grade کاهش 30 درصدی فروش جهانی خودروهای فولکس واگن
grade بزرگ ترین تولیدکنندگان تایر خودرو کدام اند؟
grade اشکودا Mountiaq؛ محصول پروژه Azubi دانش آموزان مدرسه فنی و حرفه ای اشکودا
grade امروز 11 آذر خودرو بخریم یا نه؟
grade قیمت خودروها کمی شیب نزولی گرفت
grade رشد 74 درصدی فروش ایران خودرو
grade پیشنهادات 11 گانه برای واردات خودرو
grade شرکت خودروسازی سانگ‌یانگ باز هم اعلام ورشکستگی کرد
grade مالیات‌ستانی از محتکران خودرو
grade آزادسازی قسطی قیمت خودرو
grade اعلام اولین شرایط فروش محصولات ایران خودرو در سال 1400
grade نسل جدید کیا اسپورتیج سال آینده از راه می رسد
grade جزئیات طرح مجلسی ها برای آزادسازی قیمت بنزین
grade نخستین بوگاتی دیوو از خط تولید خارج شد
grade آشنایی با برترین موتورسازان جهان
grade تولید زیرزمینی پراید / تولید پراید متوقف نشد
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 10 آبان 99
grade رقم پیش ‌فروش خودرو در نیمه دوم سال تعیین شد
grade گزارشی از خرید و فروش خودروهای وارداتی در بازار تهران
grade محصولات مدیران‌خودرو 63 تا 170 میلیون تومان گران شد
grade سفید، محبوب ترین رنگ خودرو
grade مقصر افزایش تعداد خودروهای ناقص کیست؟
grade 16 هزار نفر از برندگان محصولات ایران ‌خودرو مشخص شدند
grade پرونده خودروهای ترخیص نشده بسته نشده است
grade جدیدترین لیست باکیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد
grade نرخ جدید و مصوب لاستیک‌های یزدتایر - آذر 99
grade شیب نزولی قیمت خودرو متوقف شد
grade هشدار رئیس شورای رقابت به خودروسازان
grade کرونا تحویل فراری SF90 استراداله را به تعویق انداخت
grade پلاک‌های غیربومی تهرانی‌ها جریمه نمی‌شود
grade جزئیات جدید از عرضه خودرو در بورس
grade قرعه‌کشی ایران خودرو انجام شد
grade آخرین وضعیت شماره‌گذاری خودروهای وارداتی و لاکچری‌
grade سهام هیوندای موتور با اعلام برنامه ساخت خودروی برقی 10 درصد افزایش یافت
grade همکاری ایران خودرو و مپنا برای تولید خودروی برقی
grade طرح جدید تبدیل حواله‌های محصولات ایران خودرو - آذر 99
grade قیمت‌گذاری خودرو این هفته اصلاح می‌شود؟
grade شرط نداشتن پلاک فعال در ثبت‌نام فروش فوق‌العاده برداشته شد
grade تولید 405 هزار خودرو سواری در نیمه نخست سال جاری
grade زمان قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده محصولات ایران ‌خودرو
grade شریک خودرویی در راه ایران؟
grade جریمه 40 هزار تومانی در انتظار خودروهایی که عوارض نمی‌دهند
grade تولید 6 ماهه ایران خودرو اعلام شد
grade با هدف توسعه فرهنگی دوچرخه‌سواری کمپین دوچرخه‌سوارم آغاز به کار کرد
grade مدرس خیابانی وزیر صنعت و معدن نشد
grade شرایط منعطف فروش محصولات کرمان موتور بزودی آغاز می‌شود
grade آخرین مهلت ترخیص خودروهای دپویی
grade آشنایی با شرایط فروش مدیران خودرو
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات سایپا - آبان 99
grade جزئیات طرح آزادسازی قیمت خودرو
grade خودرو در دوراهی آزادسازی و واقعی‌سازی
grade اظهار و ترخیص خودروهای دپو شده ممنوع شد/کار به متروکه کشید
grade 31 هزار و 450 برنده ایران خودرو مشخص شدند
grade تبدیل خودرو پلاک منطقه آزاد به پلاک ملی امکان پذیر شد
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 23 دی ماه 99
grade طرح تبدیل حواله‌های خودرو هایما S5 به سایر محصولات/ مهر 99
grade خودرو رنو 5 دوباره زنده می شود
grade فروش خودرو به صورت قرعه‌کشی، جولانگاهی برای دلالان
grade آغاز حذف یارانه پنهان خودرو
grade خودروسازان پاسخگوی کیفیت باشند
grade معادلات بازار خودرو تغییر کرد
grade شرایط‌ پیش فروش ایران خودرو تارا اعلام شد
grade پرداخت غرامت 2/2 میلیاردی دایملر
grade شرایط جدید واردات خودرو به کشور
grade اعلام طرح فروش فوق‌العاده محصولات سایپا ویژه مهرماه 99
grade ابهامات قرعه کشی خودرو
grade دنا پلاس و نمایندگان ما/ نخست وزیر هلند دوچرخه سوار می‌شود، چون آنجا منطقه صعب العبور ندارد!
grade پورشه 911 توربو اس کوپه و کابریولت مدل 2021
grade 9 طرح پیشنهادی برای واردات خودرو
grade خودرو چقدر ارزان خواهد شد؟
grade پرداخت یکسان خسارت بیمه به خودرو میلیاردی و 220 میلیونی
grade تولید لامبورگینی اوروس از 10 هزار دستگاه گذشت
grade رده‌بندی جدید باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد
grade بی ام و جریمه شد
grade موتور سه استوانه جایگزین موتورهای ایران خودرو می‌شود
grade محصولات ایران خودرو با نسل جدید قوای محرکه در راه بازار
grade عجیب ترین قوانین خودرویی دنیا
grade ترخیص 300 هزار حلقه لاستیک با ارز دولتی
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه بهمن 99
grade فروش فوق‌العاده خودروسازان معطل مجوز افزایش قیمت
grade دبیر انجمن واردکنندگان خودرو: بعید است مهلت مصوبه ترخیص خودروها تمدید شود
grade بازار خودرو از دلار و سکه پیشی گرفت
grade موفقیت موتور خودروی شاهين در آزمون‌های عملکردی
grade لیست باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد
grade زمان جدید طرح قرعه‌کشی محصولات سایپا
grade ورود خودرو به بورس منتفی شد
grade زیرمجموعه سایپا برنامه افزایش سرمایه از محلی جذاب داد
grade آغاز پروژه تولید نخستین خودرو شاسی‌بلند آفرودی در گروه سایپا/ SUV جدید سایپا به زودی رونمایی و سال آینده وارد بازار می‌شود
grade شورای رقابت می‌ماند
grade روش قرعه‌کشی خودرو جوابگو نیست
grade طرح تبدیل حواله‌های خودرو هایما S7 به سایر محصولات مهر 99
grade انتشار اولین تصاویر‌ گرافیکی از ال 90 ایرانی
grade زمان قرعه کشی پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه بهمن 99
grade چه بر سر بازار خودرو آمده است؟
grade فعلا از بازار، خودرو نخرید
grade بازگشت پژو به مسابقات اتومبیلرانی لمانز با ابرخودرویی جدید
grade وعده مجلس برای فروکش کردن قیمت خودرو
grade قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده سایپا فردا انجام می‌شود
grade چرا شرط پیش پرداخت مبلغ خودرو دوباره حذف شد؟
grade آیا قیمت‌گذاری خودرو آزاد می‌شود؟
grade تولید خودرو هایما در ایران خودرو رسما متوقف شد
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - آذر 99
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 30 آذر 99
grade آغاز ثبت‌نام دوگانه‌سوزکردن مسافربر‌های اینترنتی
grade آزادسازی قیمت 10 خودرو در دستور شورای رقابت
grade قیمت خودرو 207 اتوماتیک با سقف شیشه ای مشخص شد
grade قیمت خودرو پژو 207 اتوماتیک پانوراما مشخص شد
grade شرایط تبدیل تعهدات منقضی محصولات ایران خودرو
grade افزایش گرایش خانواده‌های ایرانی به بازارهای واسطه‌ای و دلالی
grade تاکید مقیمی بر سرعت فرآیند تجدید ارزیابی دارایی‌های نماد خمهر
grade آغاز تولید انبوه گیربکس 6 سرعته با طراحی داخلی ایران خودرو
grade نسخه های اولیه KMC T8 از خط تولید کرمان موتور عبور کرد
grade محصول جدید شرکت سایپا با نام آریا وارد بازار خواهد شد
grade ارزان‌ترین محصولات تولیدی خودروسازها
grade طرح جدید فروش فوری دنا پلاس اتوماتیک توربو - اسفند 99
grade فروش ماهانه خودرو با قیمت فصلی
grade زمان قرعه کشی طرح فروش نقدی ایران خودرو مرحله یازدهم
grade دلیل تولید خودرو با کسری قطعه
grade خودکفایی کرمان موتور در تولید برخی از قطعات خودروهای جک
grade فرمول قیمت‌گذاری 18 خودرو تغییر کرد + لیست خودروهای مشمول
grade خودروی مسابقه ای کیا اپتیما جی.تی.اس
grade تغییر ساعت محدودیت‌های کرونایی از امروز
grade مذاکرات ایران و روسیه در بخش خودرو پیشرفت محسوسی نداشت
grade اولین دستور خودرویی وزیر صمت
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق‌العاده مرحله دهم
grade هشدار به کاربران تاکسی‌های اینترنتی
grade سهم شورای رقابت در نابسامانی‌های بازار خودرو چقدر است؟
grade سه سناریوی واردات خودرو
grade ماجرای بنز، بی ام دبلیو و پورشه های غیراستاندارد!
grade دو سناریو برای تغییر توزیع یارانه بنزین
grade آشنایی کامل با مراحل و شرایط شماره‌گذاری اینترنتی خودرو
grade جایگزین پراید چقدر قیمت خورد؟
grade اختتامیه ارزیابی خدمات پس از فروش صنعت خودرو برگزار شد
grade بازگشت قیمت لحظه ای خودرو و مسکن به سایت‌های مرجع
grade زمان قرعه کشی پیش‌فروش محصولات ایران خودرو مشخص شد
grade افزایش درآمد خودروسازان از کاهش فروش!
grade ریزش قیمت‌ها و نگرانی دلالان
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 29 بهمن 99
grade آیا ریماک صاحب جدید بوگاتی خواهد شد؟
grade رویکرد متفاوت مجلس و شورای رقابت در قبال قیمت خودرو
grade جزئیات طرح عرضه خودرو در بورس
grade موفقیت سایپا شاهین در تست تصادف ECE R95 اروپا
grade نرخ معاینه فنی خودروها حداقل 40 درصد گران می‌شود
grade الزامات همکاری 25 ساله ایران با چین در صنعت خودرو
grade قیمت 18 خودرو اول بهمن ماه گران می شود؟
grade موتور سه استوانه ملی وارد مرحله صنعتی سازی می شود
grade ادامه رکوردهای فروش تسلا
grade نهاد قیمت گذاری خودرو تغییر نخواهد کرد
grade قیمت‌گذاری جدید خودروهای کارخانه تا پایان هفته جاری
grade جزئیات تکمیلی از خودروهای وارداتی در مناطق آزاد
grade خودروسازان داخلی مجوز افزایش قیمت گرفتند
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - آذر 99
grade صدرنشینی تویوتا در نظرسنجی ژاپنی
grade آخرین وضعیت عرضه خودرو در بورس
grade مزایا و معایب قیمت‌گذاری فصلی خودرو
grade نسخه گازسوز فولکس واگن گلف 2020 معرفی شد‌
grade عرضه خودرو در بورس منتفی شد
grade تشدید چالش صنعت خودرو با فروش به شیوه قرعه کشی
grade ثبات در بازار خودرو - 19 آذر
grade خودروسازان ملزم به عرضه محصولات در بورس می‌شوند
grade تحقیق و تفحص از خودروسازان در مجلس یازدهم کلید خورد
grade جولان قیمت های نجومی در بازار خودرو
grade مجوز افزایش 50 درصدی قیمت روغن موتور
grade فقط 8 روز برای تعیین تکلیف هزاران خودروی دپو شده
grade نحوه عرضه خودرو در بورس توسط مجلس مشخص شد
grade برنامه بلندپروازانه تسلا برای پیکاپ سایبرتراک
grade استقبال گسترده از طرح پیش فروش محصولات سایپا با اعمال قیمت های جدید شورای رقابت
grade ثبت 4100 شکایت خودرویی در تهران
grade پایان انزوای خودرویی ایران با احیای برجام
grade پر فروش ترین خودروهای الکتریکی کدامند؟
grade جزئیات ممنوعیت سفرهای نوروزی با خودروی شخصی
grade در 3 سال گذشته، بازار خودرو چنین ریزشی را تجربه نکرده بود
grade تجدید نظر در قیمت گذاری تایر
grade شماره گذاری خودروهای رنو بلامانع اعلام شد
grade پیشنهاد واردات خودروی کارکرده به کشور
grade طرح جدید مجلس؛ آزادسازی مشروط واردات خودرو
grade قیمت‌های عجیب در بازار خودرو/ پراید 135 میلیون تومان شده است؟
grade اما و اگرها درباره طرح مالیات بر خودرو
grade دستور رئیس‌جمهوری برای ترخیص 2000 کامیون صادر شد
grade منع تردد شبانه برای 278 شهر نارنجی
grade بازار خودرو در خواب/ تعطیلی بازار خودرو تنها به دلیل محدودیت‌های کرونایی
grade حریری: 700 پورشه مگر نخودلوبیاست که واردکننده اش معلوم نباشد؟ وزیر و وکیلش هم معلومند
grade صف طویل ثبت نام خودرو با کارت ملی اجاره‌ای!؟
grade زمان قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو مرحله هفتم
grade طرح های جدید شرکت سایپا برای تبدیل محصولات رنو
grade 31 هزار برنده در قرعه کشی پیش فروش یک ساله سایپا
grade همزمان با روز جهانی بدون خودرو صورت ميگيرد؛ برپايی همايش دوچرخه سوارى با همراهى شهردار تهران
grade طرح ساماندهی خودرو امروز نهایی می‌شود
grade کرمان موتور در تولید پیشرانه جک J4 خودکفا خواهد شد
grade آغاز شماره گذاری نیسان وانت‌های زامیاد از چند روز آینده
grade اعلام ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق‌العاده
grade قرعه کشی، تجویز اشتباه شورای رقابت برای بازار خودرو
grade محدودیت تردد بین استانی تا آخر آذرماه ادامه دارد
grade جزییات ممنوعیت تردد خودروها در شب یلدا
grade زمان ورود تسلا به بازار هند مشخص شد
grade سازمان حمایت به جای شورای رقابت در طرح خودرویی مجلس
grade قیمت‌های جدید خودرو به زودی اعلام می‌شود
grade خودروسازان به جای تحویل خودرو، آن را در بازار می فروشند
grade طرح تبدیل حواله‌های دنا پلاس اتوماتیک به سایر محصولات - آذر 99
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو مشخص شد
grade خروج تدریجی دلالان از بازار خودرو
grade جولان قطعات بی کیفیت در بازار
grade اما و اگرهای طرح عرضه خودرو در بورس
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق‌العاده مرحله دوازدهم (شرایط دهه فجر)
grade معمای صادرات خودرو به اسپانیا
grade شورای رقابت بازار خودرو را به هم ریخت؟
grade اولین محدودیت‌ جدید کرونایی در لحظات آخر لغو شد
grade خودروهای غیربومی ساکن تهران در صورت تردد جریمه‌ می‌شوند
grade سرنوشت خودرو در نیم‌سال دوم
grade همه چیز درباره طرح هوای پاک محصولات کرمان موتور
grade تشدید آلودگی هوا در کشورهای درحال توسعه با واردات خودروهای دست دوم
grade قیمت گذاری لاستیک خودرو آزاد شد
grade بازی با برگ خودرو در بودجه 1400
grade انتقاد وزیر صمت از شورای رقابت
grade تصمیم نهایی برای صنعت و بازار خودرو
grade کاهش 60 درصدی فروش بنزین سوپر در جایگاه‌ها
grade وزیر صمت، نام محصول جدید ایران‌خودرو را اعلام کرد
grade ممنوعیت تردد شبانه خودروها ادامه دارد
grade فروش پورشه تایکان از 10 هزار دستگاه گذشت
grade حضور شورای رقابت در کنار لغو نظام قیمت‌گذاری
grade خودرو‌های یورو 4 مدل 99، پلاک نمی‌شوند
grade ترخیص خودروهای توقیفی از طریق پلیس +10
grade چند دستگی بر سر قیمت خودرو
grade تلاش لابی ضد ایرانی برای تحریم ایران ‌خودرو و سایپا
grade پراید 130 میلیون تومانی در سایه سکوت نهادهای نظارتی
grade ماشین دونالد ترامپ به حراج گذاشته شد
grade زمان قرعه کشی طرح پیش فروش خودرو تارا مشخص شد
grade ایست منابع ارزی به واردات خودرو
grade آئودی به زودی صاحب بنتلی خواهد شد
grade تغییر قیمت کارخانه‌ای برخی خودروها تا چند روز دیگر
grade واردات خودرو به مناطق آزاد در سال آینده ممنوع است
grade جنگ زرگری قطعه سازان و خودروسازان برای افزایش قیمت خودرو
grade آغاز تولید انبوه خودرو شاهین سایپا
grade احتمال حذف شیوه قرعه کشی خودروسازان
grade شکایت تسلا از دولت ترامپ به علت تعرفه‌های بالا بر واردات قطعات از چین
grade حرکت همه جانبه ولوو به سمت الکتریکی شدن
grade تصمیم تولید کنندگان لاستیک به افزایش 50 درصدی قیمت
grade محدودیت های کرونایی ادامه دارد
grade انعکاس تورم انتظاری در پیش فروش خودرو
grade نخستین پیکاپ های T8 تحویل مشتریان کرمان موتور شد
grade موافقت مشروط با آزادسازی قیمت بخشی از خودروها
grade فروش‌ فوق‌العاده خودروسازان با قیمت‌های قبلی به اتمام رسید
grade کوییک اس زمستان امسال وارد بازار می‌شود
grade روایت‌هایی از آزادسازی واردات خودرو در سال 1400
grade سرمایه‌گذاری تویوتا در خودروهای متصل
grade اعلام اسامی برندگان قرعه کشی طرح فروش فوق العاده ایران خودرو
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوری اعلام شد
grade آیا در قیمت‌های جدید شرکت سایپا تخلفی رخ داده است؟
grade شرایط فروش محصولات زامیاد اعلام شد
grade مجوز شماره‌گذاری 30 دستگاه خودروی برقی صادر شد
grade شروط مجلس برای آزادسازی قیمت خودرو
grade شبهه در عرضه خودرو به بورس
grade تاثیر تصمیم شورای رقابت بر بازار خودرو
grade آغاز شماره گذاری 3000 خودرو رنو مانده در‌ پارکینگ
grade رکود بازار خودرو با محدودیت‌های کرونایی
grade تاثیر قیمت خودرو روی افزایش هزینه خانوار
grade زیان انباشته قطعه سازان به 10 هزار میلیارد تومان رسید
grade راه ورود خودرو به بورس، بسته شد
grade تعطیلی مراکز تعویض پلاک در شهرهای قرمز
grade تکلیف خودروسازان با مدعیان قیمت‌گذاری
grade فولکس واگن به دنبال فروش لامبورگینی
grade پاسخ گمرک به استاندارد درباره ترخیص خودروهای دپو شده
grade مرسدس بنز برای هفتمین بار پیاپی قهرمان مسابقات فرمول یک شد
grade طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا - 25 دی ماه 99
grade هوندا در مسیر حذف بنزینی‌ها
grade رکود ادامه دار در بازار خودرو
grade نیسان وانت از چرخه تولید خارج می‌شود
grade اعلام ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح پیش فروش یکساله
grade مقایسه تولید خودروی ایران با جهان
grade کدام خودروهای دپویی، متروکه می‌شوند؟
grade 18 درصد خودروهای تولیدی ناقص است
grade آرتورا نام محصول هیبریدی جدید مک لارن خواهد بود
grade رنوهایی که در پیچ پلاک ‌گذاری مانده اند
grade 152 هزار خودرو در پارکینگ تولید
grade زمان قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده سایپا ویژه آبان 99
grade امتیاز مشروط صمت به خودروسازان
grade جشنواره دانش‌آموز و ترافیک
grade ترخیص بنز تا بی‌ام‌و های دپو شده در گمرک قوت گرفت
grade دیگر شاهد موج گرانی در بازار خودرو نخواهیم بود
grade پارادوکس عرضه در بازار خودرو
grade درباره آزادسازی قیمت خودرو در جلسه سران قوا تصمیمی گرفته نشد
grade طرح تبدیل خودروهایما S7 توربوشارژ اعلام شد - بهمن 99
grade پایداری رانت خودرو با تعویق آزادسازی قیمت
grade سرمایه گذاری هنگفت جنرال موتورز بر روی تولید خودروهای برقی
grade بازگشایی مراکز تعویض پلاک در مراکز استان‌های نارنجی از شنبه
grade لزوم تغییر فرمول قیمت‌گذاری خودرو
grade بازیافت باتری خودروهای برقی کلید خورد
grade عملیاتی شدن واردات خودرو حداقل 9 ماه زمان می برد
grade سونامی باتری‌های فرسوده در راه است
grade خدمات پس ‌از فروش در صدر شکایات خودرویی
grade قیمت‌گذاری در بازار خودرو سلیقه‌ای شد
grade قیمت قطعی کوییک S و ساینا S مشخص شد - بهمن 99
grade طرح ساماندهی تولید و بازار خودرو در کمیسیون صنایع مجلس دنبال می‌شود
grade ضربه نرخ‌گذاری دستوری به جهش تولید خودرو
grade بروزرسانی سیستمی تسلا دو هفته دیگر عرضه می شود
grade تعیین تکلیف بورسی شدن خودرو تا پایان سال
grade رضایت از فروش، قربانی تعهدات معوق خودرو
grade ایران خودرو و سایپا تا پایان سال هیچ افزایش قیمتی نخواهند داشت
grade مخالفت با ترانزیت خودروهای آمریکایی در مناطق آزاد
grade مانور مدیران ایران خودرو بر روی هیچ
grade شرکت در قرعه‌کشی به قصد سرمایه‌گذاری
grade عرضه خودرو در بورس احتمالا منتفی می‌شود
grade برترین خودروسازان الکتریکی جهان در سال 2020
grade بازار خودروهای داخلی رقابتی نیست
grade آخرین وضعیت خودروهای دپویی
grade قیمت کارخانه ای محصولات ایران خودرو ویژه بهمن ماه 99
grade قیمت خودرو به‌ زودی اصلاح می‌شود
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - اسفند 99
grade 20 هزار خودرو معطل پلاک و شماره‌گذاری
grade خودرو برقی اپل سال آینده از راه خواهد رسید
grade نوسازی پل‌های مکانیزه عابران پیاده در تهران
grade دستور رفع توقیف قضایی خودروهای دپویی
grade ناجا: ممنوعیت تردد خودروها از 18 بهمن در بسیاری از شهرها
grade خودروهای رفع توقیف شده، فعلا امکان ترخیص ندارند
grade آثار طولانی‌مدت کرونا بر صنعت خودرو
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا ویژه دی ماه 99
grade قرعه‌کشی 8 محصول طرح فروش فوق العاده سایپا انجام شد
grade طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا - آذر 99
grade خودروهای همکلاس از قیمت گذاری خارج می شوند
grade آخرین خبرها از آزادسازی قیمت خودرو
grade موافقت مجلس با تحقیق و تفحص از شرکت‌های خودروسازی
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا ویژه اسفند 99
grade ترخیص خودروهای دپویی به بن‌بست خورد
grade اعلام متناقض مناطق آزاد برای ترانزیت خودرو آمریکایی/ کار به ریاست جمهوری کشید
grade معافیت خودروهای کم‌تیراژ از عرضه در بورس
grade تسلا با ارزش ترین برند خودرویی جهان شد
grade طرح تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - بهمن 99
grade تلاش استون مارتین برای تحولی عظیم
grade مجلس به حذف شورای رقابت از قیمت گذاری خودرو رای داد
grade پیش ‌فروش مرحله سوم تارا از فردا آغاز می شود
grade تولید خودرو کاهشی شد
grade بررسی طرح ساماندهی خودرو در مجلس
grade افزایش 5 درصدی جرائم رانندگی در سال 1400
grade آئودی بزودی کنترل بنتلی را بدست خواهد گرفت
grade سهمیه بنزین دیماه امشب شارژ می‌شود
grade تعرفه 86 درصدی برای واردات خودرو در سال آینده
grade قیمت خودرو در 1400 آزاد می‌شود
grade پرداخت تسهیلات به قطعه‌سازان
grade خروج خودروهای لوکس از یک زیان بیمه ای!
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده مرحله چهاردهم ایران خودرو
grade سهمیه بنزین بهمن‌ماه امشب واریز خواهد شد
grade سازمان حمل ونقل رتبه برتر در دو بخش از هفت محور جایزه جهانی خشت طلایی را کسب کرد
grade تویوتا برترین فروشنده خودرو در سال 2020 شد
grade پشت صحنه لغو مصوبات شورای رقابت
grade ثبت‌نام در هر دو فروش سایپا ممکن شد
grade کاهش تقاضای خودرو
grade حذف ثبت محضری خودرو کلید خورده است
grade طرح جدید پیش فروش محصولات سایپا با قیمت غیرقطعی ویژه دهه مبارک فجر
grade شیوه قرعه‌کشی برخی از محصولات سایپا حذف خواهد شد
grade آغاز فروش فوری محصولات ایران خودرو با قیمت جدید - خرداد 1400
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده محصولات سایپا اعلام شد
grade مردی در خودروی بی ام و خود ریگ استخراج ارز دیجیتال کار گذاشت
grade پیشنهاد عجیب شیوا به خریداران خودرو
grade راه‌اندازی اولین خط اتوبوس‌های فول‌الکتریک در تهران
grade عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک 25 درصد افزایش یافت
grade مجلس به دنبال واردات خودروهای کارکرده
grade انتقال تخفیف بیمه شخص ثالث به خودروی صفر چگونه است؟
grade آخرین وضعیت بی‌ام‌و و بنز‌های دپویی
grade آزادسازی قیمت خودرو به شرط واردات
grade طرح تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - اسفند 99
grade طرح تبدیل حواله های ایران خودرو-فروردین 1400
grade دوره تغییر قیمت خودرو 6 ماهه شد
grade افزایش تقاضای خرید کارکرده‌ها
grade هتل مشهد را از چه سایتی رزرو کنیم؟
grade بانوان گروه بهمن برای دومین بار متوالی قهرمان لیگ برتر بسکتبال شد
grade طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا - خرداد 1400
grade آغاز صدور فاکتور فروش «شاهین» با مدل 1400 همزمان با عید مبعث
grade انتقاد از ظاهر محصولات بی ام و با عرضه سری 4 به اوج رسید
grade اعلام برنامه تولید خودرو در 1400
grade لوگو جدید پژو رونمایی شد
grade اخذ مالیات در یک قدمی صاحبان خودروهای لوکس
grade افت تولید دی ماه علیرغم افزایش آمار تولید خودروسازان اصلی طی ١٠ ماهه امسال
grade عرضه محصولات ایران خودرو دیزل با قوای محرکه جدید
grade معذرت‌خواهی فولکس‌واگن به خاطر یک شوخی
grade جدایی دایملر از مرسدس بنز
grade فرصت 3 ماهه ابطال گارانتی خودروها به 5 ماه افزایش یافت
grade شرایط فروش نقد و اقساط وانت کارا 2000cc - اسفند 99
grade عرضه تسلا رودستر تا 2022 تاخیر خورد
grade خانه‌تکانی در لوتوس
grade بازگشت 32 میلیون پلاک فک شده خودرو به چرخه شماره‌گذاری
grade تغییر بزرگ در جنرال‌موتورز
grade واردات خودرو از مناطق آزاد انجام می‌شود
grade داخلی سازی قطعات موتور و گیربکس محصولات سیبا موتور محقق شد
grade تسلا در هند خودرو می‌سازد
grade زمان قرعه کشی پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه اسفند 99
grade فروش فوری وانت آریسان ویژه اسفند 99 (بدون محدودیت پلاک)
grade توقف مذاکرات هیوندای موتور و کیا با اپل در مورد ساخت خودروی بدون راننده
grade بازدید اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بهمن موتور
grade 10 کشور برتر دنیا در صنعت خودرو
grade خودروهای بالای یک میلیارد تومان مشمول مالیات شدند
grade عدم انطباق مشخصات راننده و بیمه گذار مانع دریافت خسارت نیست
grade موفقیت کروز بر مدیریت توانمند تکیه زده است
grade تبعات مثبت و منفی عرضه خودرو در بورس کالا
grade شورای رقابت نرخ پایه خودرو در بورس را تعیین می‌کند
grade افتتاح خط تولید محصول جدید بهمن دیزل با حضور عضو کمیسیون صنایع مجلس
grade کانسپت جدید لکسوس، نمادی از آینده
grade واردات قطعات داخلی سازی شده منتفی است
grade سیگنال تعرفه‌ای به واردات خودرو؟
grade جزئیات طرح اختصاص سهمیه بنزین به خانوارهای فاقد خودرو
grade اخذ مالیات از خودروهای گران‌قیمت امکان‌پذیر است؟
grade افزایش ساعت کار مراکز شماره‌گذاری خودرو در سراسر کشور
grade شرایط فروش وانت کارا و کاپرا دو کابین فروردین ماه 1400
grade شرط و شروط «صمت» برای خودروسازان خارجی
grade از بازار خودرو چه خبر ؟
grade گرفتن مالیات از خودروهای لوکس، بازار آنها را کساد می کند؟
grade مجلس با واردات خودرو از مناطق آزاد مخالفت کرد
grade افزایش قیمت خودرو توسط خودروسازان در بهار امسال تایید شد
grade بی ام و بزرگ‌ترین صادر‌کننده خودرو در آمریکا شد
grade داخلی سازی مینی‌بوس پگاسون و کامیونت شیلر توسط بهمن دیزل
grade تویوتا بیشترین برند جستجو شده در سال 2020 شد
grade همکاری فورد و گوگل در زمینه ساخت خودرو
grade طراحی سامانه ثبت معاملات خودرو
grade رشد 13.9 درصدی تولید سواری‌ ها در 10 ماهه امسال
grade واردات خودرو از مناطق آزاد مسکوت ماند
grade برنامه خودرویی صمت محقق نشد
grade برای طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان از چه شیشه هایی استفاده می شود؟
grade اهمیت خرید قطعات یدکی ام وی ام از فروشگاه دکترماشینت
grade مدیرعامل گروه بهمن موتور خبر از محصولات جدید داد
grade ترکیب شرکای خارجی خودروسازان خصوصی
grade اعلام اولین طرح پیش فروش ایران خودرو در سال 1400
grade دناپلاس 6 سرعته دستی در آستانه تولید انبوه
grade تخلف در نحوه محاسبه مالیات نقل و انتقال وارداتی‌ها
grade دفاع شیوا از فرمول قیمت‌گذاری خودرو
grade امداد نوروزی بهمن در پی شیوع ویروس کرونا فقط برای سفرهای ضروری اجرا می شود
grade بزرگترین کارخانه تولید موتورهای پرقدرت و کم مصرف در آستانه افتتاح
grade نرخ جدید معاینه فنی خودرو اعلام شد
grade کیا سراتو 2022 فیس لیفت با ظاهری زیباتر و لوکس تر از گذشته
grade بازدید عضو هیات رییسه کمسیون اقتصادی مجلس از شرکت کروز
grade بهترین خودرو‌های جهان در سال 2021
grade افزایش ظرفیت مرکز مدرن خدمات خودرویی گروه بهمن
grade افزایش ساعت کار مراکز شماره گذاری
grade کسب 5 ستاره کیفی محصول بهمن دیزل
grade پژو به آمریکا نمی‌رود
grade انحراف به چپ قیمت‌گذاری خودرو
grade شرایط و نحوه فروش دیگنیتی بهمن موتوراعلام شد
grade رونمایی جنرال موتورز از دومین هامر الکتریکی
grade حذف یا ادامه قیمت گذاری دستوری خودرو؟
grade مدیر تعمیرگاه مرکزی گروه بهمن : مشتریان دیگنیتی در شبکه خدمات پس از فروش بدون نوبت خدمات دریافت می کنند
grade اخذ مالیات از خودروهای لوکس معنایی ندارد
grade واگذاری حواله‌های ثبت نامی خودروها غیرقانونی است
grade رنو هم سراغ خودروهای برقی می رود
grade جزئیات تغییر سهمیه سوخت وانت‌بارها
grade تخفیف‌ بیمه شخص ثالث، قابل انتقال به خودروی دیگر است
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات سایپا به مناسبت عید فطر
grade تصویب آیین‌نامه اجرایی تعیین سن فرسودگی خودروها
grade ایران و رنو منجی هم می‌شوند
grade تعدادی از متقاضیان دیگنیتی به دلیل تکمیل ظرفیت راهی مرحله دوم فروش شدند
grade مرسدس بنز از مدل برقی خودروی پرچمدار خود رونمایی کرد
grade کمیسیون صنایع مجلس با افزایش قیمت خودرو مخالف است
grade سیتروئن امی؛ خودرویی که رانندگی با آن گواهینامه لازم ندارد!
grade اصل ماجرای افزایش قیمت اخیر خودرو
grade سانتا کروز 2022؛ پیکاپ مطرح هیوندای و جزئیات تایید شده نمونه تولید انبوه
grade بخشودگی جرایم رانندگی 2 برابر شده تا پایان سال 99
grade طرح سرویس تابستانه خودروهای هیوندای در ایران
grade شورای رقابت عامل زیان‌ده شدن خودروسازان
grade شرکت مینی در راه تبدیل شدن به تولیدکننده خودروهای برقی
grade آماده‌باش رنو برای بازگشت به ایران
grade بسته‌ای دیگر برای اصلاح صنعت خودرو
grade رسیدگی به وضعیت بازار خودرو در کمیسیون اصل نود مجلس
grade وکالتنامه های خرید و فروش خودرو قابل تمدید است
grade ارجاع طرح ساماندهی صنعت خودرو به کمیسیون صنایع
grade ابهامات عرضه خودرو در بورس
grade مخالفت مجلس با افزایش قیمت خودرو اعلام شد
grade واردات خودرو؛ اهرمی برای شکست انحصار و کاهش قیمت
grade پیگیریهای دولتی برای آزادسازی هزاران خودرو فاقد ثبت سفارش
grade اولین مانع رونق خودروی 1400
grade فروش مجدد دیگنیتی در ماه آینده انجام می شود
grade راه اندازی و تولید خط موتورهای یورو6
grade انتقاد وزارت‌صمت از تعلل شورای‌رقابت در اعلام نرخ جدید خودرو
grade خودروسازان افزایش قیمت 9 درصدی را قبول نکرده‌اند
grade افزایش بی رویه و غیر منطقی قیمت خودرو به مشکل لاینحل و کلاف پیچیده‌ای تبدیل شده است.
grade آخرین جزئیات از لغو طرح ترافیک شهر تهران
grade عجیب اما واقعی شیائومی خودرو ساز می‌‌ شود
grade آمادگی برای همکاری با خودروسازان خارجی‌
grade پلتفرم آماده
grade شورای رقابت درباره قیمت خودرو به نتیجه نرسید
grade تانگ به کارمانیا رسید
grade پاکبان‌های خودران به خیابان آمدند
grade کاهش استانداردهای خودرویی به تصادفات جاده‌ای دامن می‌زند
grade شورای رقابت قیمت خودرو را افزایش داد
grade کمیسیون صنایع مجلس به افزایش قیمت خودرو ورود می‌کند
grade تعطیلی مراکز تعویض پلاک تا نارنجی شدن شهرهای قرمز
grade گزارش وضعیت ارزیابی خدمات فروش شرکت‌های خودرویی
grade تعطیلی دو ساعته جایگاه های سوخت CNG در ساعات پیک
grade طرح تبدیل حواله های ایران خودرو به سایر محصولات - خرداد 1400
grade تغییر زمانی قیمت‌گذاری خودرو در سال جدید
grade فعالیت دوباره قیمت‌سازان بازار خودرو
grade قیمت خودرو امروز تعیین تکلیف می‌شود
grade انتشار لیست جدید باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای تولید داخل
grade چکش کاری طرح عرضه خودرو در بورس
grade خودروهای لوکسی که قاچاقی تردد می‌کنند
grade شیفت واردکنندگان خودرو به تولید
grade نحوه محاسبه مالیات نقل‌وانتقال خودرو اعلام شد
grade بحران تراشه و میلیون‌ها ماشینی که تولید نمی‌شود
grade تعیین تکلیف عرضه خودرو در بورس در هفته آینده
grade خرید و فروش خودروهای گذر موقت مشمول مقررات قاچاق است
grade برای تعویض پلاک خودرو چه مدارکی لازم است؟
grade هزینه محضر خودروهای خارجی 40 درصد کاهش یافت
grade آغاز سیستم شماره‌گذاری اینترنتی در دو مرکز تهران
grade ایران خودرو و سایپا فعلا فروش فوری نخواهند داشت
grade محصولات ایران خودرو بیش از 9 درصد گران شدند!
grade ادامه بلاتکلیفی بسته اصلاح صنعت خودرو
grade دعوای برگ سبز خودرو دوباره بالا گرفت؛‌ تهدید مجموعه‌های دستگاه قضائی توسط کانون سردفتران!
grade شرایط فروش جک S5 اتوماتیک ویژه خرداد 1400
grade انصراف رنو از توسعه موتورهای دیزلی
grade قیمت جدید 7 محصول شرکت سایپا اعلام شد
grade جدیدترین رده بندی کامیون های تولید داخل اعلام شد
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو مرحله شانزدهم
grade پیشنهادات خودروسازان برای قیمت‌گذاری محصولات خود
grade رکود در بازار خودرو همچنان ادامه دارد...
grade تولید خودروهای ناقص با وجود شعار ساخت داخل!
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - خرداد 1400
grade درآمد 70 هزار میلیارد تومانی واسطه‌ها از قیمت‌گذاری دستوری خودرو
grade برخی محدودیت‌ها از ثبت نام سایپا و ایران خودرو حذف می‌شود
grade حجم تقاضاهای کاذب خودرو زمینه‌ساز رانت 120 هزار میلیارد تومانی
grade طرح تابستانی "خدمات مطمئن هیوندای با  "KTL آغاز می شود
grade پیشنهاد گمرک برای حل مشکل فهرست ارزش خودرو‌های خارجی
grade بحران تراشه به خودروسازی ایران هم رسید
grade رکوردشکنی «یوآن» در خودروسازی ایران
grade طرح وزارت صمت برای قیمت‌گذاری خودرو به مجلس ارائه شد
grade از حرف تا عمل داخلی‌سازی در خصوصی‌ها
grade سرمایه‌گذاری مشترک پورشه و شرکت آلمانی برای ساخت باتری خودروهای برقی
grade عملیات نابودسازی خودروهای لوکس قاچاق در فیلیپین
grade چهره جدید تویوتا تاندرا لو رفت
grade طرح ساماندهی صنعت خودرو به کمیسیون صنایع ارجاع شد
grade رده بندی جدید باکیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد