کامل‌ترین بررسی کوپا T210 محصول ریگان خودرو برای اولین بار در ایران

شهاب الدین مفیدی۱۳۹۷/۰۴/۰۲ ۱۴:۲۲:۳۷ 22

خودروی کوپا T210 آپشن کم نداشت و با انبوهی از آپشن روبرو بودیم که در ادامه سعی خواهیم کرد به همه آنها اشاره کنیم.

روز یکشنبه 5 فروردین 1397 فرصتی دست داد تا در هوای ابری و دلپذیر پایتخت که به لطف تعطیلات نوروزی خیابانهایش نیز خلوت شده بود، بتوانیم ملاقاتی با خودروی کوپا T210 محصول جدید شرکت ریگان خودرو داشته باشیم و آن را مورد بررسی فنی قرار دهیم. این خودرو محصول اختصاصی شرکت ریگان خودرو از زیر مجموعه‌های گروه صنعتی کرمان خودرو است. خودرویی که لایسنس آن توسط ریگان خودرو از شرکت هونان جیانگ‌نان چین از زیر مجموعه‌های خودروسازی زوتی خریداری شده است و به صورت جوینت ونچر قرار است توسط ریگان خودرو در ایران تولید و داخلی سازی شود. پس در قدم اول باید بدانیم که برخلاف اکثر چینی‌های موجود در بازار ایران، این خودرو محصول اختصاصی ریگان خودرو است. زادگاه کوپا T210 شهر چانگشا واقع در استان هونان چین است. پیش از حضور این خودرو در ایران، تمام مراحل طراحی، ساخت، تولید و تست خودرو در مجتمع صنعتی شهر چانگشا انجام می‌شد که این خط تولید در حال حاضر به ایران منتقل شده است.

کوپا T210

من به همراه پدرام و طاها تصمیم گرفتیم تا برای انجام این تست فنی به سمت پارک آبشار تهران برویم. در طول مسیر و تا رسیدن به محل مورد نظر، خودروی کوپا T210 من را به عنوان سرنشین عقب میزبانی کرد. نرمی T210 و تکان‌های این خودرو برای من که عقب نشسته بودم، بعنوان یک خودروی شاسی بلند قابل قبول بود. در پیچ‌های تند نیز طوری بود که سرنشین در جای خود تکان زیادی نداشت و سرنشین به خوبی از سمت صندلی‌ها حمایت می‌شد. فضای پا و سر برای من مناسب بود و در پشت صندلی‌های ردیف جلو، فرورفتگی‌هایی برای زانوی سرنشینان عقب تعبیه شده بود تا فضای پای بیشتری را برای سرنشینان عقب فراهم کند.

در حال برانداز کردن داخل خودرو بودم که صدای یک نوع بوق هشدار در حین حرکت ما را متوجه خود کرد، سنسور حرکت بین خطوط بود که با خارج شدن از خط هشدار می‌داد. آپشن بسیار خوب و کارآمدیست که البته برای رانندگی در شهری مثل تهران (یا شاید بسیاری از شهرهای ایران) باید این آپشن را خاموش کرد. خوشبختانه دکمه آن دم دست و کنار مانیتور تعبیه شده است.

آپشن دیگری که از همان ابتدا به کارمان آمد، شارژر وایرلس گوشی بود. که پدرام پس از سوار شدن، گوشی خود را روی آن قرار داد و شروع به استفاده از شارژ وایرلس کرد.

کوپا T210

خودروی کوپا T210 از این قبیل آپشن‌ها کم نداشت و با انبوهی از آپشن روبرو بودیم که در ادامه سعی می‌کنم به همه آنها اشاره کنم.

طراحی خارجی:

در نمای جلوی خودرو، شباهت خاصی با محصولات شاسی بلند فولکس واگن مخصوصا تیگوان به چشم می‌آید ولی نمی‌توان آن را یک کپی ناقص دانست زیرا که T210 در عین شباهت، امضای خود را در طراحی دارد. خطوط کرومی افقی روی جلوپنجره به زیبایی در داخل کاسه چراغ امتداد یافته‌اند. در کاسه چراغ یک لنز برای هدلایت وجود دارد و LED های نواری چراغ راهنما به بهترین نحو این طراحی را تکمیل می‌کنند. در نمای کناری اول از همه رینگ‌های نسبتا زیبا و بزرگ 18 اینچی خودرو به چشم می‌آیند که با لاستیک‌های 235 و فاق 60 جای هیچ صحبتی باقی نمی‌گذارند.

کوپا T210

دستگیره‌ها کرومی هستند و نورپردازی ملایم سفید رنگی پشت دستگیره‌ها وجود دارد که در تاریکی می‌تواند به خوبی دستگیره‌ها را نمایان کند. از نمای جانبی یک نوار کرومی بالای دو پنجره عقب وجود دارد که در انتها به لچکی خاص این خودرو می‌رسد. شیشه‌های عقب خودرو به همراه لچکی به صورت فابریک با درصد نسبتا بالایی دودی بوده که باب دل دودی پسندان خواهد بود!
آینه‌های جانبی اندازه معقولی دارند و در زیر آینه‌ها شاهد چراغ خوش‌آمد (welcome light) و دوربین هستیم.
در نمای عقب کوپا T210، نوار کرومی لبه در صندوق جزو مواردی است که جلب توجه می‌کند. چراغ‌های عقب روی قوس در عقب قرار دارند که این قوس هر چه به سمت کناره‌ها پیش می‌رود، بیشتر به خط شبیه می‌شود و در نهایت به یک خط تبدیل می‌شود که تا بالای دستگیره‌های عقب امتداد می‌یابد. بطور کلی نمای پشت خودرو طراحی پخته‌ای دارد و به همراه فونت نوشتاری کوپا شباهتی به پورشه ماکان را تداعی می‌کند. به طور کلی طراحی ظاهری این خودرو بی‌شباهت به شاسی‌بلندهای با فرم کوپه نیست.

ابعاد خودرو:

طول 4654 میلی متر
عرض 1893 میلی متر
ارتفاع 1696 میلی متر
فاصله بین دو محور 2805 میلی متر
فاصله از سطح زمین 178 میلیمتر
وزن 1661 کیلوگرم

نمای داخلی:

هنگامی که پشت فرمان برقی خودرو نشستم، اولین چیزی که نظرم را جلب کرد، پشت آمپر تمام دیجیتال T210 بود. افکت حرکتی پشت آمپر هنگام روشن و خاموش شدن خودرو، در نگاه اول جالب است اما به نظر می‌رسد در دراز مدت جذابیت دیداری اولیه را نخواهد داشت. نشانگر باز و بسته بودن درب‌ها در هنگام خاموش بودن خودرو نیز در همین پشت آمپر به نمایش درمی‌آید.
خودرو به سیستم ورود بدون کلید مجهز است و روی دستگیره درب‌های جلو در هر دو طرف دکمه قفل و باز وجود دارد. دکمه استارت به نظر جنس استیل دارد که احتمالا جذب کننده چربی نوک انگشتان شما خواهد بود و سعی شده با قسمت کرمی رنگ فرمان ست شود و البته که کیلس استارتر در جای مناسبی سمت راست فرمان تعبیه شده است.
در قسمت پشتی فرمان دسته‌های راهنما و برف‌پاک‌کن در طرفین قرار گرفته بودند. البته کوپا T210 هم به سنسور نور مجهز بود (اتولایت) و هم به سنسور باران (رین سنسور) که تا حد زیادی نیاز شما را برای استفاده کردن از این دسته‌ها مرتفع می‌سازد و عملاً فقط برای راهنما زدن به آن نیاز دارید.

پایین‌تر از دسته راهنما در سمت چپ فرمان، یک دسته نیز برای کروز کنترل تعبیه شده بود و کروز این خودرو بصورت دکمه‌های روی فرمان نبود. هر چند در اولین برخورد باید زمانی را صرف یادگیری جهت‌های دسته کروز کنترل کنید، اما پس از عادت به آن، استفاده‌اش راحت به نظر می‌رسد. به شخصه ترجیح می‌دهم دکمه‌های استفاده از کروز کنترل بر روی فرمان تعبیه شده باشند. در طراحی فرمان چرمی D شکل کوپا T210 سعی بر این شده تا حس اسپرت بودن به راننده منتقل شود. دکمه‌های کنترلی روی آن بزرگ و در دسترس هستند. هرچند که هرگز نتوانستم با دکمه‌های چرخشی و گردون کم و زیاد میزان صدا در سمت چپ فرمان و دکمه‌های تعویض ترک موزیک در سمت راست فرمان ارتباط برقرار کنم. 

کوپا T210

سمت چپ فرمان، کمی پایینتر، دکمه‌های تنظیم نور پشت آمپر قرار دارند و در کنار آنها چند دکمه بدون استفاده هست که تصور اینکه چه آپشنی باقی مانده تا بتوان دکمه‌های آن را اینجا قرار داد برایم سخت است! طراحی دستگیره‌های روی در به دو صورت هستند. یکی عمودی که دست در پشت آن قرار می‌گیرد، و یکی افقی که انگشت‌ها داخل آن می‌رود تا برای بستن درهای کوپا که اتفاقا از رگلاژ مناسبی هم بهره می‌برند هیچ مشکلی نداشته باشید. روی در راننده، بین این دو دستگیره، دکمه بالابر شیشه‌ها قرار گرفته که هر 4 شیشه بصورت اتوماتیک با یک فشار تا انتها بالا و یا پایین می‌روند و البته در برخورد با مانع، متوقف می‌شوند. این آپشن برای هر خودرویی که از پاور ویندو (بالارفتن اتوماتیک شیشه پس از خروج از خودرو و قفل کردن درها) و پاور سانروف در فهرست تجهیزات جانبی خود بهره می‌برد الزامی و عقلانی به نظر می‌رسد. تنظیم برقی آینه‌ها و دکمه جمع شدن و باز شدن آینه‌ها هم همینجا قرار گرفته است. نکته جالب اینجاست که با قفل کردن درب‌ها توسط سوئیچ ریموت، آینه‌ها بطور اتوماتیک جمع شده و با نگه داشتن دکمه قفل برای مدت زمان بیشتری، شیشه‌ها نیز بالا رفته و سقف پانورامای خودرو بسته می‌شود.

آفتاب‌گیرها در هر دو طرف راننده و شاگرد، دارای آینه به همراه چراغ هستند. آینه وسط الکتروکرومیک است و بالاتر از آینه شاهد دکمه‌های کنترلی برای باز و بسته شدن سقف پانورامیک و همچنین چراغ‌های مطالعه سرنشینان جلو هستیم. 

صندلی‌های خودرو در ردیف جلو مجهز به تنظیم برقی هستند البته بدون حافظه! صندلی راننده در 8 جهت و صندلی شاگرد در 4 جهت به همراه تنظیم گودی کمر. دکمه‌های تنظیم صندلی شاگرد، هم در سمت راست صندلی قرار دارند و هم برا دسترسی راننده، در سمت چپ صندلی بالاتر از کنسول وسط قرار گرفته‌اند. البته این مورد شدیداً سرنشین عقب را ترغیب به سر به سر گذاشتن سرنشین جلو می‌کند! فضای پا و سر برای من پشت فرمان مناسب بود اما "سقف تا پدرام" قسمت راننده صفر بود و سر پدرام با سقف مماس بود. پاهای پدرام نیز در پایین‌ترین حالت صندلی، باز هم فاصله خیلی کمی تا فرمان داشت. 

لیبل ایربگ در کنار صندلی‌های ردیف جلو خودنمایی می‌کند که ایربگ‌های جانبی را نشان می‌دهد. در کل کوپا T210 مجهز به 6 کیسه هواست که دو عدد سرنشینان جلو، دو عدد جانبی و دو عدد پرده‌ای را شامل می‌شود.

ریگان خودرو از ترکیب چرم مصنوعی و پلاستیک سخت برای داشبورد و رودری‌ها استفاده کرده است. جنس داشبورد خودرو خوب و خصوصاً در بازه قیمتی اعلامی، قابل قبول به نظر می‌رسد و در وسط داشبورد آن، یک مانیتور لمسی 8 اینچی قرار گرفته است. هدیونیت کاملی دارد. از نقشه و GPS پشتیبانی می‌کند و روی خودروی مورد تست ما، نرم‌افزار رهیاب تارگت بخوبی کار می‌کرد. رادیو را نیز تست کردیم. از طریق بلوتوث، با گوشی طاها ارتباط گرفتیم که براحتی و به سرعت اتصال انجام شد. یک موسیقی پخش کردیم و 8 بلندگوی این سیستم را به چالش کشیدیم که صدای قابل قبولی ارائه داد و تفکیک صداهای بم و ریز به خوبی انجام می‌شد. در مانیتور برای هر چرخ می‌توانید بصورت تصویری اطلاعات مربوط به باد و دمای لاستیک‌ها را که از سنسور TPMS ارسال می‌گردد با جزییات مشاهده کنید.

در سمت راست مانیتور، 4 دکمه وجود دارد. دکمه اول دوربین 360 درجه خودرو را به نمایش درمی‌آورد که البته در سرعت پایین قابل انجام است. در صورت استفاده از دنده عقب نیز، دوربین 360 درجه بطور خودکار به همراه دوربین دنده عقب با خطوط هماهنگ با فرمان به نمایش گذاشته می‌شود. دکمه دوم هشدار خروج از خط است که در ابتدای مقاله به آن اشاره کردم. یک چراغ کوچک روی این دکمه هست که وضعیت روشن یا خاموش بودن این آپشن را نشان می‌دهد. هنگامیکه از خط خارج شوید، علاوه بر هشدار آلارم، در صفحه پشت آمپر خودرو نیز هشدار تصویری خروج از خط را می‌بینید. دکمه سوم مربوط به رادار نقطه کور است. این دکمه نیز چراغ کوچکی برای نشان دادن وضعیت فعال یا غیرفعال بودن این آپشن در کنار دکمه دارد که نور ضعیفی دارد و در روز و روشنایی آفتاب جهان تاب عملا دیده نمی‌شود! با روشن بودن این آپشن، هشدار نقطه کور را به صورت یک آیکون زرد رنگ در گوشه‌ی آینه بغل‌ها مشاهده خواهید کرد. این آپشن کاربردی در صورتی به شما هشدار می‌دهد که خودرویی در نقطه کور شما باشد و با استفاده از آیینه‌ها قابل مشاهده نباشد. دکمه چهارم مربوط به تصفیه هوای داخل اتاق است و اطلاعات مربوط به آلودگی خارج خودرو و میزان ذرات معلق داخل اتاق را روی صفحه مانیتور 8 اینچی خودرو نمایش می‌دهد. در پایین صفحه نمایش 8 اینچی، 8 دکمه وجود دارد که راننده در حال رانندگی، بجای لمس صفحه می‌تواند براحتی از این دکمه‌ها برای کنترل صفحه نمایش استفاده کند.

دریچه‌های تهویه داخل خودرو بزرگ و افقی طراحی شده‌اند ولی هوا آنقدر گرم نبود که بتوان سرمایش آن و توانایی خنک کردن اتاق را به چالش کشید. سیستم تهویه کوپا T210 دو کاناله است و با اینکه در وسط صفحه کنترلی آن یک نمایشگر کوچک تعبیه شده و کاملا قابل دیدن است، ولی هنگامیکه تغییری در سیستم تهویه می‌دهید، به شکل بزرگتری روی مانیتور 8 اینچی نیز نمایش داده می‌شود. در قسمت وسط و بالای دکمه‌های کنترل تهویه، دکمه فلاشر تعبیه شده که با وجود قرار گرفتن در محل مناسب، اندازه آن اندکی کوچک به نظر می‌رسد. در طرفین فلاشر، دکمه سنسور جلو و سامانه کنترل پایداری (ESP) به چشم می‌خورد که بطور پیش فرض روشن هستند و با زدن این دکمه‌ها می‌توان آن را خاموش کرد. پایینتر و در طرفین این قسمت، دکمه‌های گرمکن صندلی برای سرنشینان جلو وجود دارد که سه مرحله‌ای هستند و میزان حرارت را با چراغ‌های کوچکی که روی آنها تعبیه شده نمایش می‌دهند.

دو عدد ورودی USB و دو عدد ورودی AUX برای سیستم صوتی پایینتر از دکمه‌های کنترل تهویه تعبیه شده و در طرفین این درگاه‌ها، یک جای فندکی و یک خروجی 12 ولت وجود دارد.
دسته دنده خوش‌دست است و در جای مناسبی قرار گرفته است. مود S برای حالت رانندگی اسپرت و دکمه ترمز پارک برقی نیز کنار دسته دنده قرار دارند. در کنار دکمه ترمز پارک برقی، دکمه اتوهولد قرار دارد.
عقب‌تر دو جالیوانی بزرگ و مناسب و در کنار آن محل قرارگیری گوشی وجود دارد که شارژ وایرلس را نیز انجام می‌دهد. کنسول وسط بزرگ و جادار است. در آن بصورت دو تکه طراحی شده و با زدن یک دکمه، در کنسول به طرفین باز می‌شود.
پشت کنسول دریچه‌های تهویه عقب قرار دارد و پایینتر از آن خروجی 12 ولت و یک ورودی USB وجود دارد که برای سرنشینان عقب کاربردی به نظر می‌رسد. صندلی عقب همانگونه که عنوان کردم، راحت بود. زیر آرنجی همراه با جالیوانی نیز برای ردیف عقب وجود داشت. دستگیره بالای پنجره‌ها حالت آرام بند دارد و در کنار دستگیره‌ها در ردیف عقب چراغ مطالعه برای سرنشینان عقب قرار گرفته است.

صندوق عقب این خودرو با 334 لیتر حجم، فضای خوبی را نسبت به جثه خودرو ارائه می‌دهد و یکی از مزایای این قسمت دسترسی به چرخ زاپاس از داخل صندوق است. البته با تا شدن صندلی‌های عقب این فضا افزایش پیدا خواهد کرد. نکته جالب صندوق، باز و بسته شدن در آن بطور اتوماتیک است که هم از روی سوئیچ، هم از طریق دکمه روی در انجام می‌شود. همچنین وجود سنسور پا در کوپا T210 باز کردن صندوق را بسیار آسان کرده بطوریکه با نزدیک بودن سوئیچ و رد کردن پا از پایین سپر عقب، در صندوق بطور اتوماتیک باز و بسته می‌شود.


 

تجربه رانندگی:
خودروی کوپا T210 به یک موتور 1.5 لیتری توربوشارژ مجهز است که توان 156 اسب بخار با گشتاور 210 نیوتن متر را توسط یک گیریکس 6 سرعته اتوماتیک راهی چرخ‌های جلو می‌کند. جالب است بدانید که نام خودرو با توجه به گشتاور تولیدی و توربو بودن این خودرو انتخاب شده است و گیربکس آن برای میتسوبیشی ژاپن است که توسط شرکت DE در چین تولید می‌شود.
با فشردن دکمه استارت خودرو را روشن می‌کنم. از صدای موتور خبری نیست. دنده را وضعیت D قرار داده و شروع به حرکت می‌کنیم. با تعویض حالت دسته دنده، هیچ تکانی به اتاق منتقل نمی‌شود. در حین حرکت، تاخیر موتور توربوشارژ T210 همانند اکثر همتایان خود وجود دارد. از دور موتور 2500 به بالا توربو وارد مدار می‌شود. البته این تاخیر محسوس نیست تا زمانیکه وارد شیب‌های سنگین شوید. هر چند عملکرد این پیشرانه و گیربکس مناسب است و دغدغه خاطری برای شما فراهم نمی‌کند. البته باید دید در دراز مدت کیفیت توربو این خودرو و سازگاری آن با جغرافیا و سوخت ایرانی چگونه خواهد بود.
صدای غرش پیشرانه خودرو در دور موتورهای بالا و حتی کات آف خیلی کم به داخل اتاق راه می‌یابد که نشان از عایق بندی خوب کابین کوپا T210 دارد. شتاب گیری و توانایی‌های حرکتی با توجه به وزن و قدرت پیشرانه مناسب بوده و باعث چابکی خودرو شده است. با فشار بیشتر روی پدال گاز، گیربکس براحتی معکوس می‌کشد و شتاب ثانویه مناسبی ارائه می‌دهد. در واقع به نظر می‌رسد در هنگام رانندگی با آن هیچگاه مجبور به استفاده از حالت تیپ‌ترونیک (تعویض دنده‌ها بصورت دستی) نخواهید شد. تا آنجا که توانستم چرخهای خودرو را بر روی سرعت‌گیرها، چاله چوله‌ها و دست‌اندازهای بدفرم مسیر تست رقصاندم. در مقایسه با جک اس 5، چری تیگو 5 و هایما S7 تعیلق نرم‌تری دارد چیزی شبیه تعلیق میتسوبیشی اوتلندر و در مقایسه با لیفان X60 تعلیق ایکس 60 نرم‌تر به نظر می‌رسد که بعنوان یک کراس اوور شهری قابل قبول است اما در تکانهای عرضی همانند مابقی همتایان خود بوده و البته که در مقایسه با خودرویی چون اوتلندر در کنترل تکانهای عرضی ضعیف‌تر عمل می‌کند.
از شعاع گردش عالی و فرمان پذیری خوب کوپا T210 نمی‌توان گذشت. مزیتی که در ترافیک‌های شهری و خیابان‌های شلوغ به شما این امکان را می‌دهد که براحتی بین خطوط جابجا شوید و بدون استرس دور بزنید. هدلینگ کوپا همانند رقبای چینی است و چیز بیشتری ارانه نمی‌دهد و چه بسا که با ختلاف کمی بتوان هندلینگ چری تیگو 7 را بهتر دانست.
ترمزها همانی است که از یک خودروی خوب انتظار دارید. در هنگام ترمزگیری ترمزها بخوبی وارد عمل می‌شوند. همان چیزی است که در ترافیک‌های شهری برای ترمزگیری‌های مدوام و بدون انتقال استرس و نیروی کنترل نشده به اتاق نیاز دارید و باید گفت در صورت ترمز ناگهانی نیز بخوبی خودرو را نگه می‌دارد.
با توجه به ثبت نام‌های انجام شده، کوپا T210 بزودی راهی بازار می‌شود و از اردیبهشت ماه 97 باید شاهد حضور اولین سری تحویلی این خودرو در سطح کشور باشیم. در نهایت با توجه به انبوه آپشن‌های موجود، توانایی‌های حرکتی مناسب و کیفیت مناسب ادوات و قطعات، می‌توانیم خودروی کوپا T210 را با توجه به رنج قیمتی عنوان شده، خودرویی ارزنده بدانیم.

کوپا T210 احتمالا در دو تیپ پایه و فول آپشن عرضه خواهد شد که قیمت تیپ پایه که فاقد برخی آپشن‌ها از جمله تنظیم برقی صندلی‌ها، پشت آمپر دیجیتال و... است، چیزی حدود 105 میلیون تومان در بازار به فروش خواهد رسید و تیپ فول آپشن آن احتمالا قیمتی بین 130 تا 135 میلیون خواهد داشت.

مزایا

  • کیفیت اداوات و متریال قابل قبول
  • قدرت پیشرانه مناسب و هماهنگی خوب با گیربکس 6 سرعته اتوماتیک
  • ترمزهای عالی
  • کوهی از آپشن‌ها، تجهیزات رفاهی و امنیتی
  • ظاهر زیبا و قابل قبول
  • بهره گیری از شبکه خدمات پس از فروش گسترده گروه کرمان خودرو

معایب

  • صندلی‌های جلو می‌توانست از ارگونومی بهتر و کاهش ارتفاع بیشتری برخوردار باشد
  • طراحی ساده داشبورد
  • نداشتن حافظه صندلی برقی برای راننده

نکته: در مدت زمان کوتاه تست خودروی کوپا T210 توسط تیم خودروی پایگاه خبری سبقت آزاد، امکان سنجش میزان مصرف سوخت و شتاب صفر تا صد این خودرو میسر نبود که امیدواریم در فرصت‌های آتی نیز میزان دقیق آن را محاسبه و اعلام نماییم.

در انتهای این مقاله می‌توانید شاهد تصاویر بیشتری از خودروی کوپا T210 باشید.

 favorite_border 58
loyalty 
تصاویر مطلب

خسته نباشید بزرگواران میخواستم ماشین بخرم بین هایما ۷اس و جک اس۵و کوپا موندم میدونم که اختلاف قیمت هم دارن به نظر شما کدوم بهترهسلام خدمت همه دوستان من کوپافلگشیب دارم خیلی ماشین عالی وفول آپشنی هست فقط توروخدا حیف این ماشینه نمایندگی ها و لوازم یدکی و بیشتر کنید واقعا از خیلی ازماشینای برند بهتر وعالیتره


     
هیچکدام انتخاب بین بد و بدتره. نه کرمان موتور قطعه داره نه ایرانخودرو ولی هایما قطعاتش نسبت به جک راحت تر پیدا میشهاین ماشین عالی هستش از نظر اپشن خوبه از نظر شتاب هم تو ماشین های هم رده مناسبه ولی تنها بدیش نداشتن قطعات یدکی ما تصادف کردیم یه سپر نتونستن ب ما بدن میگن بابد وایسید از چین بیاد رادیاتور سوراخ شده ماشین نمیتونه حرکت کنه باید 6 ماه بخابه پارکینگ


     
خود ماشینش گیر نمیاد تحویل نمیده شرکت شما دنبال قطعه هستی؟با سلام ميخواستم بپرسم ايا لوازم يدكى كوپا ريگان تو بازار گير مياد يا نه؟اگر نمايندگى خدمات پس از فروش داره معرفى كنيدمقاله بسیار عالی و کامل بود، ممنون اگر امکانش باشه و کوپا t210 را در یک سفر چند روزه در جادهای کوهستانی و کویری تست کنید بسیار عالی خواهد. مثلا شروع سفر از جاده چالوس و برگشت از مشهد به سمت تهران که تقریبا انواع آب و هوا و جاده در این مسیر موجود است باز هم سپاسسلام بر ارش و پدرام و شهاب عزیز و دوست داشتنی بسیار تیم حرفه ای دارید و در عین حال ساده از نظر بی حاشیه بودن و اینکه بی غرض بودن و یه جورایی بدون تکبر و کامل خودرو ها رو تست میکنید که این موضوع بدل ادم میشینه دمتون گرم مخصوصا اپشنهای خودرو که تمام و کمال میگید این برای ما ایرانیا که خیلی از دنیا عقب هستیم و قشر زیادی ا ز مردم مجبورن پراید و پژو پوکیدهای بی اپشن و درب و داغون ویران خودرو سایپای مال و جون مردم خور رو سوار بشیم واقعا لذت بخشه میخام خواهشی بکنم و اون اینکه لطفا هایما اس پنج که مشکل بالا نرفتن از شیبها رو داره هرچند اجمالی بررسی کنید خیلی از مردم خریدن و پشیمونن و این خیلی خطرناکه تو جاده ها اگر بالا نره جون مردم بخطر میفته شما اگه این موضوع رو بررسی کنید ایران خودروی بیمعرفت مجبوره یه فکر اساسی برای این ماشین بکنه پس خواهش میکنم برای جون و مال مردمی که صد میلیون پول با بدبختی میدن ولی نا امید میشن ارزش قایل بشید و هایما اس پنج رو بررسی کنید. مرسی از همه شما عزیزان


     
علی عزیز سپاس از شما. واقعیت این است که اگر این خودرو در اختیار ما قرار داده شود. حتما برای شما مخاطبین گرامی آن را بررسی خواهیم کرد.با سلام خدمت تیم سبقت آزاد خواهشمندم یه بررسی از سایپا کوییک برا ما فقیر بیچاره ها که زانودرد کلاچ گیری داریم هم بزارید


     
علی عزیز تا به امروز امکان ساخت و تولید کلیپ مورد نظر شما برای ما مهیا نشده است. اما در خصوص مقاله اینکار در بهمن سال 95 در وب سایت سبقت آزاد انجام شده کافیه عبارت هایما s7 را در قسمت جستجو سرچ کنیدآقا پدرام شما زحمت کشیدید و جک s5 رو تست و برسی کردید اون هم به صورت فیلم حالا من یه درخواست دارم که لطفا رقیبش رو یعنی هایما s7 توربو رو حداقل به صورت مقاله بنویسیدش و با هم مقایسه کنید تا ببینیم بالاخره کدوم شون بهتره؟ ممنون میشم جواب بدید


     
آقا پدرام عزیز من به سایت شما و عملکرد شما ایمان دارم نوشته آقای امیری در مورد خودروی کوپاهمین پلاک گذرموقت خودرو567 را از سایت خودرو بانک برای شما کپی می کنم تا متوجه شوید دو نظر متفاوت از یک خودرو ارائه شده و البته از نزدیک همین خودرو را سوار شدمسمت شاگرد👈👈👈 درهر صورت به لطف وجود سیستم کنترل پایداری، کنترل اتومبیل از دست خارج نشد اما به هر حال با کوپا نمی‌توانید در فرمان دادن‌های سریع حس چسبندگی مشابه با یک سدان یا کراس‌اوور اسپرت را تجربه کنید. ترمزها نیز قدرتمند هستند اما کمی قلق دارند؛ در واقع در ابتدا حس می‌شود که پدال ترمز مقداری دیر عمل می‌کند اما وقتی به این مورد عادت کنید و اصطلاحاً قلقش دستتان بیاید از میزان قدرت و کارایی آن‌ها ابراز رضایت خواهید کرد. در مورد عایق بندی و صداهای ورودی به کابین نیز باید بگوئیم که در رانندگی عادی صدای چندانی به داخل اتاق نفوذ نمی‌کند اما با افزایش دور موتور، میتوان صدای انجین را بهمراه سوت توربو به راحتی شنید که البته این قضیه ممکن است برای برخی از عشق ماشین‌ها حتی خوشایند هم باشد


     
جناب پیرسرایی عزیز تا این سیب به زمین برسد هزار چرخ خواهد خورد. در خصوص صفر تاصد تا زمانیکه شرایط نرمال و استاندارد تست این آیتم برای ما مهیا نشود از ارائه آمار اشتباه به مخاطبین معذوریم. در خصوص ترمزها قطع به یقین نسخه ای که مورد تست ما بود یکی از با کیفیت ترین ترمزهایی بود که تا به امروز در خودروهای چینی دیده بودم. اما در خصوص تیپ ها و خدمات پس از فروش زمان همه چیز را مشخص میکند و ما هم به نو به خود اطلاع رسانی دقیق تری خواهیم کرد.باسلام و تشکر از تیم سبقت آزاد کامل توضیح دادید و پس از شما خودروبانک نیز خودرو را بررسی کرد و شتاب 0تا100 رو حدود 10.7ثانیه ثبت کرد و از ترمزهایش تعریف کرد اما به صورت جد اعلام کرد قلق دارد و کمی بالا ترمز عمل می کند ولی راضی کننده است. کوپا یا زوتی t600کوپه در ایران در 3تیپآپشنی ارائه می شود و در سایت ریگان خودرو شرایط هر 3تیپ موجوده که شما در مقاله به 2تیپ اشاره فرمودید. باآقای پارسیان حضوری صحبت کردم و از قیمت 97میلیون تا 103میلیون پایه رو اعلام کرده بود که شما قیمت 105 اعلام کردید که نشان می دهد خود شرکت درگیر قیمت دلار است و امیدوارم با تصویب قیمت 4200دلار دیگه شرکت قیمت های متفاوت اعلام نکند. نکته آخر اینکه هنوز منشی شرکت ریگان موتور در مورد اعلام اسامی نمایندگی های کرمان موتور جهت خدمات پس از فروش اطلاعاتی تا امروز به من نداده است پس جز مزایا قرار دادن آن از نظر من اشتباه است. با تشکر از شماام وی ام ایکس 22 بررسی کنید لطفاخیلی جالب بود . خیلی کامل و عالی. ممنون از سبقت آزاد مثل همیشه پیشتازبسیار خوشحالم که می بینم چنین تیم قوی و خوبی در ایران فعالیت می کنند که انقدر دقیق همه چیز را توضیح داده و بررسی می کنند. ابتدا به نظرم تیتر غلو شده آمد اما با باز کردن لینک پی بردم که براستی کاملترین بررسی را می خوانم. بسیار ممنون از شماممنون. واقعا کامل بود.


     
ممنون از تذکرتون. همیشه خیلی سعی می‌کنم اشتباه تایپی نداشته باشم. این یک مورد در رفته بود که به لطف شما اصلاح شد. ابعاد خودرو هم اضافه گردید. در مورد شتابگیری هم تا آنجا که تست کردم توضیحاتی ارائه شد. اگر مورد خاصی مد نظرتون هست بفرمایید.عالیه این ماشینباتشکر از زحمات شما چند نکته را ضروری میدونم که از قلم افتاده اند. یکی شتابگیری دومی ابعاد و وزن خودرو . یک کلمه هم اشتباه تایپی شده جثه.


لطفا کد را در کادر وارد نمایید
عناوین مرتبط با این مطلب
پربازدیدترین ها
grade بهترین زمان سفر به دبی
grade قیمت فونیکس تیگو 8 پرو گران‌ترین چینی بازار اعلام شد!
grade پای مدیران ایران خودرو و سایپا سازمان بازرسی باز شد
grade اندازه خودرو در ایمنی آن نقش دارد؟
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - دی 1400
grade چطور معاینه فنی برتر بگیرم؟
grade زمستانی سبز با خدمات هیوندای
grade آغاز فروش زمستانه محصولات هایما/ دی ماه (قرعه کشی)
grade تاریخ جدید طرح فروش خودروهای دیگنیتی و فیدلیتی اعلام شد
grade طرح تبدیل حواله های ایران خودرو به سایر محصولات
grade خداحافظی باشکوه بنتلی با موتور بنزینی
grade شرایط جدید فروش فوری محصولات سایپا - دی 1400
grade اولین فروش زمستانه خودروهای دیگنیتی و فیدلیتی
grade جزئیات جدید از طرح اختصاص بنزین به هر فرد
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - دی 1400
grade حذف رسمی شورای رقابت از قیمت گذاری خودرو
grade ایران‌خودرو می‌تواند به قول خود وفا کند؟
grade طرح جدید فروش فوری وانت کارا تک کابین و دوکابین
grade مردودی 33‌ درصد از خودروهای داخلی در آزمون آلایندگی
grade رشد تولید خودروهای تجاری در پاییز
grade خرید آنلاین بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه جک اس 5 از کارگزاری معتبر بیمه دات کام
grade تغییر روند قیمتی بازار خودرو
grade نحوه پرداخت مالیات خودروها اعلام شد
grade اصرار شورای رقابت بر قیمت‌گذاری خودرو
grade بهترین برندهای لوازم یدکی بنز و بی ام و
grade واردات محدود خودرو بدون انتقال ارز
grade ناامیدی واردکنندگان خودرو از طرح مجلس
grade واکنش پلیس راهور به اظهارات معاون کیفیت ایران خودرو
grade لیست جدید باکیفیت و بی کفیت ترین خودروهای داخلی
grade طرح جدید فروش فوری 3 محصول ایران خودرو - بهمن 1400
grade طرح فروش فوری 6 محصول شرکت سایپا - بهمن 1400
grade فیلم تست و بررسی پیکاپ جک t8 کرمان موتور
grade فیلم تست و بررسی فیدلیتی بهمن خودرو
grade فیلم بررسی تیگو 8 پرو مدیران خودرو
grade سیر تا پیاز موتورهای TGDI
grade بدون دردسر و با اطمینان خودروی خود را بفروشید
grade اجاره خودرو در عید نوروز | عید امسال را با خودروهای لوکس خوش بگذرانید
grade راهکار جک اس ۵ جدید برای کاهش مصرف سوخت
grade اجاره خودرو خدمتی خاص و فوق العاده کاربردی در ایام نوروز
grade خودروهای هاچبک با قدرت بیشتر از 300 اسب بخار
grade مرسدس بنز سی کلاس مدل 2022 معرفی شد
grade تجربه رانندگی با تویوتا کمری XSE هیبریدی 2021
grade مک لارن آرتورا مدل 2022، اولین ابرخودرو پلاگین هیبریدی تاریخ مک لارن
grade فیدلیتی یک خودروی لوکس و خانوادگی با امکانات منحصر به فرد
grade با کاربردی‌ترین گجت هوشمند خودرو آشنا شوید
grade منصوری همیشه آماده رونمایی از قدرتمندترین‌ها است
grade افتتاح پیشرفته‌ترین کارخانه تولید موتورهای پرقدرت و کم مصرف یورو 6
grade ثبت رکوردهای تحسین برانگیز توسط محصول جدید کیا موتورز
grade ارزان‌تر از پراید؛ پیشنهاد توسعۀ یک الگوی مفهومی به خودروسازان داخلی
grade جنسیس GV60 هاچبک لوکس به سبک هیوندای
grade جک iEVA50, نسخه الکتریکی JAC J5
grade ساخت باتری خودروی برقی که ده دقیقه‌ای شارژ می‌شود
grade رونمایی مپنا از اتوبوس برقی ایرانی در مشهد
grade تست رانندگی بی ام و M340i مدل 2020
grade مقایسه انواع مدل‌های پژو پارس
grade بی ام و M5 CS مدل 2022
grade آئودی ای ترون جی تی 2022، رقیب سرسخت پورشه تایکان
grade تجربه رانندگی با هیوندای سوناتا 2018
grade مشهورترین رانندگان فرمول یک جهان
grade کمیاب ترین محصولات تاریخ پورشه
grade چری برند متفاوت چینی
grade بهترین مدل های فراری در تاریخ
grade پیوند خودروسازان و قطعه سازان
grade زمزمه های ورود محصولات فیات به ایران، از حرف تا عمل
grade مشخصات کیا ریو سایپا و سرنوشت آن در ایران
grade تسلا مدل اس فیس لیفت 2021 معرفی شد
grade مهلت ثبت‌نام پیش‌فروش ایران‌خودرو تمدید شد
grade ارزان‌ترین محصولات تولیدی خودروسازها
grade بی ام و M5 CS مدل 2022، قدرتمندترین بی ام و M تاریخ
grade بانوان گروه بهمن برای دومین بار متوالی قهرمان لیگ برتر بسکتبال شد
grade انتقال تخفیف بیمه شخص ثالث به خودروی صفر چگونه است؟
grade خروج خودروهای لوکس از یک زیان بیمه ای!
grade برای تعویض پلاک خودرو چه مدارکی لازم است؟
grade انتقاد وزارت‌صمت از تعلل شورای‌رقابت در اعلام نرخ جدید خودرو
grade معرفی باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی
grade عجیب اما واقعی شیائومی خودرو ساز می‌‌ شود
grade آخرین جزئیات از لغو طرح ترافیک شهر تهران
grade آماده‌باش رنو برای بازگشت به ایران
grade افزایش 5 درصدی جرائم رانندگی در سال 1400
grade جدیدترین لیست باکیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد
grade پژو 206: مشخصات فنی، ایمنی و تاریخچه 206
grade تدوین دستورالعمل ممنوعیت کامل تردد توسط پلیس
grade آغاز فروش فوری محصولات ایران خودرو با قیمت جدید - خرداد 1400
grade نخستین پیکاپ های T8 تحویل مشتریان کرمان موتور شد
grade افت تولید دی ماه علیرغم افزایش آمار تولید خودروسازان اصلی طی ١٠ ماهه امسال
grade برترین خودروسازان الکتریکی جهان در سال 2020
grade طرح تبدیل حواله های ایران خودرو به سایر محصولات - خرداد 1400
grade فروش مجدد دیگنیتی در ماه آینده انجام می شود
grade طرح تبدیل حواله های ایران خودرو-فروردین 1400
grade شرایط جدید فروش جک S3 ویژه فروردین 1400
grade ترافیک محصولات جدید در جاده مخصوص
grade تعویق زمان فروش خودرو فیدلیتی بهمن موتور
grade افت 60 درصدی صادرات خودروسازان
grade محصولات ایران خودرو بیش از 9 درصد گران شدند!
grade تولید خودرو کاهشی شد
grade ترکیب شرکای خارجی خودروسازان خصوصی
grade تعطیلات تابستانی خودروسازان آغاز شد
grade تعدادی از متقاضیان دیگنیتی به دلیل تکمیل ظرفیت راهی مرحله دوم فروش شدند
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - اسفند 99
grade توقف مذاکرات هیوندای موتور و کیا با اپل در مورد ساخت خودروی بدون راننده
grade سرمایه گذاری عربستان در پاگانی ایتالیا
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق‌العاده مرحله دوازدهم (شرایط دهه فجر)
grade راه‌اندازی اولین خط اتوبوس‌های فول‌الکتریک در تهران
grade ماجرای بیمه‌نامه‌هایی که پس از تحویل خودرو صادر می‌شود!
grade نحوه محاسبه مالیات نقل‌وانتقال خودرو اعلام شد
grade طرح جدید فروش فوری دنا پلاس اتوماتیک توربو - اسفند 99
grade تحریم‌ها، فرصتی برای توسعه محصولات بهمن موتور
grade 140 هزار خودرو انبار شده است
grade هتل مشهد را از چه سایتی رزرو کنیم؟
grade سرمایه‌گذاری مشترک پورشه و شرکت آلمانی برای ساخت باتری خودروهای برقی
grade تانگ به کارمانیا رسید
grade انحصاری جدید از جنس قطعه‌سازی؟
grade جزئیات طرح اختصاص سهمیه بنزین به خانوارهای فاقد خودرو
grade تبعات مثبت و منفی عرضه خودرو در بورس کالا
grade نبض واقعی تولید خودرو کند شد
grade طرح جدید پیش فروش محصولات زامیاد بدون محدودیت
grade خودروهای لوکسی که قاچاقی تردد می‌کنند
grade نمایش گربه های چینی در آلمان/ "اورا" در اندیشه حضور در بازارهای اروپایی
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات سایپا به مناسبت عید فطر
grade هدف‌گذاری در 3 شاخص کیفیت‌، فروش و خدمات پس از فروش
grade حذف ثبت محضری خودرو کلید خورده است
grade شروط وزیر پیشنهادی صمت برای واردات خودرو
grade اعلام اولین شرایط فروش محصولات ایران خودرو در سال 1400
grade مخالفت مجلس با افزایش قیمت خودرو اعلام شد
grade وعده عرضه خودروهای جدید از سوی دو خودروساز بزرگ
grade جزئیات تغییر سهمیه سوخت وانت‌بارها
grade شیفت واردکنندگان خودرو به تولید
grade طرح های جدید شرکت سایپا برای تبدیل محصولات رنو
grade مدیرعامل گروه بهمن موتور خبر از محصولات جدید داد
grade ثبت معامله خودرو در دفاتر اسناد رسمی الزامی نیست
grade قیمت خودرو قرنطینه را شکست
grade آخرین وضعیت بی‌ام‌و و بنز‌های دپویی
grade انتشار لیست جدید باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای تولید داخل
grade 10 خودروی برقی با بیشترین پیمایش
grade سفری خاطره‌انگیز به کیش با اجاره خودرو
grade تغییر ساعت محدودیت‌های کرونایی از امروز
grade مخدوش کردن پلاک خودرو جرم است و زندان دارد
grade افزایش قیمت خودرو توسط خودروسازان در بهار امسال تایید شد
grade طرح واردات خودرو سه شنبه نهایی خواهد شد
grade مرسدس بنز تمام برقی می شود!
grade مرحله جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - شهریور 1400
grade پرفروش ترین خودروها در ایران و دنیا کدامند
grade خرید و فروش خودروهای گذر موقت مشمول مقررات قاچاق است
grade تخلف در نحوه محاسبه مالیات نقل و انتقال وارداتی‌ها
grade تویوتا برترین فروشنده خودرو در سال 2020 شد
grade بخشودگی جرایم رانندگی 2 برابر شده تا پایان سال 99
grade واگذاری حواله‌های ثبت نامی خودروها غیرقانونی است
grade مجلس به دنبال واردات خودروهای کارکرده
grade انحراف به چپ قیمت‌گذاری خودرو
grade خودروسازان افزایش قیمت 9 درصدی را قبول نکرده‌اند
grade تعطیلی دو ساعته جایگاه های سوخت CNG در ساعات پیک
grade تحول در شیوه نام‌گذاری خودرو
grade اطلاعیه ناجا در خصوص خرید و فروش وکالتنامه ای خودرو
grade ابهامات عرضه خودرو در بورس
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو مرحله شانزدهم
grade طرح ساماندهی واردات خودرو در مجلس تصویب شد
grade قیمت انواع محصولات ایران خودرو در تیرماه 1400 اعلام شد
grade فروش نقدی فیدلیتی و دیگنیتی احتمالا هفته آینده برگزار می شود
grade قیمت جدید 7 محصول شرکت سایپا اعلام شد
grade واردات خودرو از مناطق آزاد انجام می‌شود
grade فعالیت دوباره قیمت‌سازان بازار خودرو
grade رشد 13.9 درصدی تولید سواری‌ ها در 10 ماهه امسال
grade شورای رقابت نرخ پایه خودرو در بورس را تعیین می‌کند
grade بازگشت لامبورگینی کانتاچ بعد از 30 سال!
grade راهنمای اجاره خودرو در تهران
grade چگونگی ارزش‌گذاری خودروهای لوکس برای اخذ مالیات
grade زمان قرعه کشی پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه بهمن 99
grade هزینه محضر خودروهای خارجی 40 درصد کاهش یافت
grade استارت حذف قرعه‌کشی
grade جدیدترین رده بندی کامیون های تولید داخل اعلام شد
grade اخذ مالیات از خودروهای لوکس معنایی ندارد
grade افزایش ظرفیت مرکز مدرن خدمات خودرویی گروه بهمن
grade شورای رقابت عامل زیان‌ده شدن خودروسازان
grade تسلا در هند خودرو می‌سازد
grade ایران خودرو فروش اقساطی ندارد
grade آغاز مرحله جدید فروش پیکاپ فوتون با تخفیف ویژه
grade قیمت کارخانه ای کلیه محصولات ایران خودرو - مهر 1400
grade عرضه 4 محصول جدید از سوی بهمن موتور
grade کانسپت جدید لکسوس، نمادی از آینده
grade نرخ جدید معاینه فنی خودرو اعلام شد
grade لوسید ایر دوربرد ترین خودرو برقی جهان و رقیب تسلا
grade عدم انطباق مشخصات راننده و بیمه گذار مانع دریافت خسارت نیست
grade آشنایی با شرایط فروش مدیران خودرو
grade هشدار به کاربران تاکسی‌های اینترنتی
grade تعیین تکلیف عرضه خودرو در بورس در هفته آینده
grade مرسدس بنز از مدل برقی خودروی پرچمدار خود رونمایی کرد
grade محصول جدید چانگان به دنبال کسب جایگاه تسلا
grade اخذ مالیات در یک قدمی صاحبان خودروهای لوکس
grade فرصت 3 ماهه ابطال گارانتی خودروها به 5 ماه افزایش یافت
grade تعرفه 86 درصدی برای واردات خودرو در سال آینده
grade اهمیت خرید قطعات یدکی ام وی ام از فروشگاه دکترماشینت
grade رونمایی از نخستین نمونه تارای تمام برقی تا پایان سال/ تکمیل نرم افزار تحلیل تست تصادف عابر پیاده
grade ایرادات مجلس به برنامه‌های خودرویی وزیر پیشنهادی صمت
grade برخی محدودیت‌ها از ثبت نام سایپا و ایران خودرو حذف می‌شود
grade صف عجیب و غریب لندکروز!
grade شرایط فروش جک S5 اتوماتیک ویژه خرداد 1400
grade مکانی مخفی برای بوگاتی شیرون
grade ممنوعیت تردد تا پنجم شهریور ماه ادامه دارد
grade قیمت کارخانه ای کلیه محصولات سایپا - مهر 1400
grade رشد 9.5 درصدی تولید خودرو در بهار 1400
grade آغاز طرح جدید برخورد با سرعت غیر مجاز در تهران؛ رانندگان متخلف چگونه شناسایی شده و چه سرنوشتی در انتظارشان است/ کدام خودروها در چه اتوبان هایی بیشترین تخلف را مرتکب می شوند؟
grade بحران تراشه و میلیون‌ها ماشینی که تولید نمی‌شود
grade واردات قطعات داخلی سازی شده منتفی است
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - تیر 1400
grade لوگو جدید پژو رونمایی شد
grade بازدید اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بهمن موتور
grade شورای رقابت قیمت خودرو را افزایش داد
grade تفاوت جریمه اعلامی با میزان درج شده در پیامک!
grade شرایط فروش وانت کارا و کاپرا دو کابین فروردین ماه 1400
grade تولید خودروهای ناقص با وجود شعار ساخت داخل!
grade اطلاعیه پلیس درباره جریمه 1 میلیون تومانی خودروهای غیربومی
grade حمایت مجلس از لغو قیمت گذاری دستوری خودرو
grade مانور مدیران ایران خودرو بر روی هیچ
grade قیمت جدید خودرو جک S3 اعلام شد - آبان 1400
grade واردات خودرو؛ اهرمی برای شکست انحصار و کاهش قیمت
grade فروش قطعات استوک ممنوع است
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوری اعلام شد
grade وکالتنامه های خرید و فروش خودرو قابل تمدید است
grade قیمت قطعی دو خودرو BYD تانگ و F3 در ایران مشخص شد
grade نامه رئیس سازمان بورس احتمال بورسی شدن خودرو را بیشتر کرد
grade رکوردشکنی «یوآن» در خودروسازی ایران
grade جزئیات ممنوعیت سفرهای نوروزی با خودروی شخصی
grade از بازار خودرو چه خبر ؟
grade دعوای برگ سبز خودرو دوباره بالا گرفت؛‌ تهدید مجموعه‌های دستگاه قضائی توسط کانون سردفتران!
grade هشدار در مورد فروش دعوتنامه‌های جعلی خودرو
grade آزادسازی قیمت خودرو منتفی شد؟
grade عملیات نابودسازی خودروهای لوکس قاچاق در فیلیپین
grade لغو طرح ترافیک و تعطیلی مراکز معاینه فنی تا 30 مرداد
grade اعلام شرایط فروش وانت کارا و کاپرا 2 + قیمت
grade افزایش بی رویه و غیر منطقی قیمت خودرو به مشکل لاینحل و کلاف پیچیده‌ای تبدیل شده است.
grade طرح تبدیل خودروهایما S7 توربوشارژ اعلام شد - بهمن 99
grade طرح سرویس تابستانه خودروهای هیوندای در ایران
grade بحران تراشه به خودروسازی ایران هم رسید
grade اصیل ژاپنی؛ افتخار کمپانی نیسان و یک تریم اختصاصی محدود به 100 دستگاه
grade پیش ‌فروش مرحله سوم تارا از فردا آغاز می شود
grade ثبت نام خودرو فیدلیتی
grade عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک 25 درصد افزایش یافت
grade خانه‌تکانی در لوتوس
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 29 بهمن 99
grade شیوه قرعه‌کشی برخی از محصولات سایپا حذف خواهد شد
grade احتمال کاهش 50 تا 80 درصدی قیمت خودروهای وارداتی
grade خودروی موفق آمریکایی و حضور یک مدل جدید در بازار جهانی/ فیستا 2022 با تغییرات جدید و پیشرانه کوچک!
grade قیمت قطعی کوییک S و ساینا S مشخص شد - بهمن 99
grade قیمت کارخانه ای محصولات ایران خودرو ویژه بهمن ماه 99
grade ناجا: ممنوعیت تردد خودروها از 18 بهمن در بسیاری از شهرها
grade وزارت صمت اهداف کیفی صنعت خودرو را ابلاغ کرد
grade تغییر زمانی قیمت‌گذاری خودرو در سال جدید
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده محصولات سایپا اعلام شد
grade فروختن لندکروز 2022 ممنوع شد!
grade قیمت خودرو به‌ زودی اصلاح می‌شود
grade ب‌ ام‌ و "آی ویژن سرکیولار"؛ خودرویی که 100 درصد قابل بازیافت است!
grade کیا سراتو 2022 فیس لیفت با ظاهری زیباتر و لوکس تر از گذشته
grade افتتاح خط تولید محصول جدید بهمن دیزل با حضور عضو کمیسیون صنایع مجلس
grade ابتکار جدید ایرانخودرو برای افزایش قیمت خودروها
grade پیشنهاد عجیب شیوا به خریداران خودرو
grade مرسدس بنز S680 گارد مدل 2022؛ فرمول لوکس و فناناپذیر آلمانی برای مشتریان خاص
grade گزارش وضعیت ارزیابی خدمات فروش شرکت‌های خودرویی
grade اعلام برنامه تولید خودرو در 1400
grade خودروهای بالای یک میلیارد تومان مشمول مالیات شدند
grade کمیسیون صنایع مجلس با افزایش قیمت خودرو مخالف است
grade ایران‌خودرو برای نوسازی تاکسی‌ها اعلام آمادگی کرد
grade 10 کشور برتر دنیا در صنعت خودرو
grade قرعه کشی، تجویز اشتباه شورای رقابت برای بازار خودرو
grade تصویب آیین‌نامه اجرایی تعیین سن فرسودگی خودروها
grade سدان و ون جدید بهمن موتور بزودی معرفی خواهند شد
grade طرح جدید فروش فیدلیتی با قیمت جدید
grade افزایش تقاضای خرید کارکرده‌ها
grade طرح جدید پیش فروش سایپا بدون محدودیت و قرعه کشی
grade رنو هم سراغ خودروهای برقی می رود
grade مردی در خودروی بی ام و خود ریگ استخراج ارز دیجیتال کار گذاشت
grade مرسدس بنز c کلاس 2022 در نمایشگاه مونیخ؛ خودرویی با قابلیت آفرود در ابعاد جمع و جور!
grade آزادسازی قیمت خودرو به شرط واردات
grade سیگنال تعرفه‌ای به واردات خودرو؟
grade همکاری فورد و گوگل در زمینه ساخت خودرو
grade نامه نگاری بورس با شورای رقابت برای معرفی قیمت گذاران خودرو
grade شرکت مینی در راه تبدیل شدن به تولیدکننده خودروهای برقی
grade بهترین خودرو‌های جهان در سال 2021
grade طرح وزارت صمت برای قیمت‌گذاری خودرو به مجلس ارائه شد
grade عرضه تسلا رودستر تا 2022 تاخیر خورد
grade مالیات جدید خودرو چگونه محاسبه می‌شود؟
grade شرط و شروط «صمت» برای خودروسازان خارجی
grade زیاد روشن بودن خودرو در حال خلاص به موتور لطمه میزند؟
grade بزرگترین کارخانه تولید موتورهای پرقدرت و کم مصرف در آستانه افتتاح
grade آغاز سیستم شماره‌گذاری اینترنتی در دو مرکز تهران
grade مرسدس بنز جدید ضدگلوله، مقاوم در برابر نارنجک و مسلسل
grade شرایط فروش نقد و اقساط وانت کارا 2000cc - اسفند 99
grade برای طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان از چه شیشه هایی استفاده می شود؟
grade موفقیت کروز بر مدیریت توانمند تکیه زده است
grade فروش مرحله دوم فیدلیتی بهمن موتور در دوازدهم مرداد ماه
grade پاکبان‌های خودران به خیابان آمدند
grade ایران خودرو و سایپا فعلا مجوز اجرای فروش فوری را ندارند
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - خرداد 1400
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو مشخص شد
grade لغو مجوز تردد خودروهای شخصی در تعطیلات پیش رو/جریمه ها دو برابر می شوند
grade فروش فوق‌العاده سه محصول ایران خودرو از 21 شهریورماه/ پخش زنده قرعه‌کشی روز چهارشنبه
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو مرحله هجدهم
grade پژو به آمریکا نمی‌رود
grade ادارات تهران و البرز از فردا تا یکشنبه هفته‌آینده تعطیل شد
grade با پلتفرم جدید MEB-Small فولکس واگن آشنا شوید
grade شاخص «معاینه فنی» برای سن فرسودگی قابل اطمینان نیست
grade مرز بین رویا و واقعیت در تولید خودروی ارزان
grade اعلام اولین طرح پیش فروش ایران خودرو در سال 1400
grade ایران و رنو منجی هم می‌شوند
grade درآمد 70 هزار میلیارد تومانی واسطه‌ها از قیمت‌گذاری دستوری خودرو
grade رونمایی جنرال موتورز از دومین هامر الکتریکی
grade لیست جدید باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی
grade موتور سه استوانه ملی وارد مرحله صنعتی سازی می شود
grade حجم تقاضاهای کاذب خودرو زمینه‌ساز رانت 120 هزار میلیارد تومانی
grade پیگیریهای دولتی برای آزادسازی هزاران خودرو فاقد ثبت سفارش
grade مجلس به حذف شورای رقابت از قیمت گذاری خودرو رای داد
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - مهر 1400
grade فک رهن شدن خودروهای شرکت سایپا فراهم شد
grade حذف یا ادامه قیمت گذاری دستوری خودرو؟
grade واردات خودرو انحصاری خواهد شد؟
grade کدام خودروها در صف رونمایی هستند؟
grade طرح فروش هایما S7 بدون قرعه کشی
grade آغاز اجرای تعهدات ایران خودرو تارا ظرف چند روز آینده
grade پیشنهاد گمرک برای حل مشکل فهرست ارزش خودرو‌های خارجی
grade راه اندازی و تولید خط موتورهای یورو6
grade طرح ساماندهی صنعت خودرو به کمیسیون صنایع ارجاع شد
grade بلاتکلیفی بازار خودرو در روزهای پایانی دولت!
grade داخلی سازی مینی‌بوس پگاسون و کامیونت شیلر توسط بهمن دیزل
grade احتمال افزایش 15 درصدی قیمت لاستیک
grade تعطیلی مراکز تعویض پلاک تا نارنجی شدن شهرهای قرمز
grade سازمان حمل ونقل رتبه برتر در دو بخش از هفت محور جایزه جهانی خشت طلایی را کسب کرد
grade بوگاتی چهل دستگاه مدل بولید تولید خواهد کرد
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده مرحله چهاردهم ایران خودرو
grade بهانه جدید تولیدکنندگان برای دپوی خودرو جور شد
grade آغاز صدور فاکتور فروش «شاهین» با مدل 1400 همزمان با عید مبعث
grade مصوبه آزادسازی واردات خودرو اصلاح شد
grade شایعه‌سازی علیه برگ سبز خودرو!
grade فروش فوری وانت آریسان ویژه اسفند 99 (بدون محدودیت پلاک)
grade سازمان بورس خواستار خروج خودرو از قیمت‌گذاری دستوری شد
grade انتقاد از ظاهر محصولات بی ام و با عرضه سری 4 به اوج رسید
grade بازگشت 32 میلیون پلاک فک شده خودرو به چرخه شماره‌گذاری
grade طرح تابستانی "خدمات مطمئن هیوندای با  "KTL آغاز می شود
grade معذرت‌خواهی فولکس‌واگن به خاطر یک شوخی
grade بازیافت باتری خودروهای برقی کلید خورد
grade معرفی بدفروش ترین خودروهای بازار ایران
grade بررسی طرح ساماندهی خودرو در مجلس
grade امداد نوروزی بهمن در پی شیوع ویروس کرونا فقط برای سفرهای ضروری اجرا می شود
grade قیمت خودرو در 1400 آزاد می‌شود
grade دنده عقب خودروسازان در جاده عرضه
grade شورای رقابت : خودروسازان مجاز به افزایش قیمت نیستند
grade با کارینزو، حال ماشینتو خوب کن!
grade کمیسیون صنایع مجلس به افزایش قیمت خودرو ورود می‌کند
grade اولین مانع رونق خودروی 1400
grade انتقاد قطعه سازان از بلاتکلیفی اصلاح قیمت خودرو
grade بسته‌ای دیگر برای اصلاح صنعت خودرو
grade رشد تورم فصلی و سالانه خودرو
grade چند نرخی بودن لاستیک‌ خودرو در بازار
grade طرح جدید فروش اقساطی جک اس 3 آبان 1400
grade فیدلیتی و دیگنیتی دوشنبه هفدهم آبان به فروش می رسند
grade هیچ شبه ای در مورد سند خودرو وجود ندارد
grade سایپا آریا و سایپا اطلس تا پایان سال به بازار می‌ آیند
grade رسیدگی به وضعیت بازار خودرو در کمیسیون اصل نود مجلس
grade برنامه خودرویی صمت محقق نشد
grade تغییر بزرگ در جنرال‌موتورز
grade طرح تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - بهمن 99
grade طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا - خرداد 1400
grade آغاز طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو - تیر 1400
grade رشد تولید بهاری خودروسازان خصوصی
grade خودروسازان به مدت 4 روز تعطیل شدند
grade امسال خبری از واردات خودرو نیست
grade افزایش تولید خودرو؛ وعده جدید وزیر صمت
grade سیتروئن امی؛ خودرویی که رانندگی با آن گواهینامه لازم ندارد!
grade پیگیری سازمان ‌بازرسی از خودروسازان برای تحویل خودروهای کف کارخانه
grade بازدید عضو هیات رییسه کمسیون اقتصادی مجلس از شرکت کروز
grade تاثیر رنگ بر فروش خودروهای دست‌دوم
grade برترین خودروهای 2021
grade وجود 70 هزار خودرو ناقص در ایران خودرو
grade واردات خودرو از مناطق آزاد مسکوت ماند
grade زمان قرعه کشی پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه اسفند 99
grade توقف فروش فوق العاده خودروسازان
grade تخفیف‌ بیمه شخص ثالث، قابل انتقال به خودروی دیگر است
grade تولید بالغ بر 9000 خودرو ناقص در بهار امسال
grade مراکز تعویض پلاک دوشنبه و سه‌شنبه باز است
grade دفاع شیوا از فرمول قیمت‌گذاری خودرو
grade ارجاع طرح ساماندهی صنعت خودرو به کمیسیون صنایع
grade محصولات ایرانخودرو بروز رسانی می‌ شوند
grade پشت صحنه لغو مصوبات شورای رقابت
grade طرح جدید پیش فروش محصولات سایپا با قیمت غیرقطعی ویژه دهه مبارک فجر
grade اخذ مالیات از خودروهای گران‌قیمت امکان‌پذیر است؟
grade طرح جدید فروش فوری و پیش فروش خودرو کوییک R - تیر 1400
grade امكان فك رهن محصولات ايران خودرو زودتر از موعد محیا شد
grade فروش خودروسازها اوج گرفت
grade دلایل کم شدن آب رادیاتور
grade جدایی دایملر از مرسدس بنز
grade شرایط فروش محصولات زامیاد اعلام شد
grade قیمت خودرو امروز تعیین تکلیف می‌شود
grade پیشنهادات خودروسازان برای قیمت‌گذاری محصولات خود
grade کاهش استانداردهای خودرویی به تصادفات جاده‌ای دامن می‌زند
grade شرایط جدید فروش محصولات کرمان موتور اعلام شد
grade ثبت‌نام در هر دو فروش سایپا ممکن شد
grade رخ نمایی مرسدس بنز EQE در نمایشگاه مونیخ/سدانی شیک با 288 اسب بخار قدرت
grade هیوندای آیونیک 5 روبوتاکسی به زودی عرضه می شود
grade عرضه محصولات ایران خودرو دیزل با قوای محرکه جدید
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا ویژه اسفند 99
grade سانتا کروز 2022؛ پیکاپ مطرح هیوندای و جزئیات تایید شده نمونه تولید انبوه
grade کسب 5 ستاره کیفی محصول بهمن دیزل
grade افت دنباله‌دار قیمت‌ها در بازار خودرو
grade رکود در بازار خودرو همچنان ادامه دارد...
grade فروش مرحله دوم فیدلیتی در پنجم مرداد ماه
grade داخلی سازی قطعات موتور و گیربکس محصولات سیبا موتور محقق شد
grade قطعات یدکی محصولات کرمان موتور را اینترنتی بخرید
grade رئیس شورای رقابت: قیمت خودرو منصفانه است!
grade شرایط و نحوه فروش دیگنیتی بهمن موتوراعلام شد
grade کاهش تقاضای خودرو
grade گرفتن مالیات از خودروهای لوکس، بازار آنها را کساد می کند؟
grade پازل حذف قرعه‌ کشی خودرو
grade مجلس با واردات خودرو از مناطق آزاد مخالفت کرد
grade ایران خودرو و سایپا فعلا فروش فوری نخواهند داشت
grade دوره تغییر قیمت خودرو 6 ماهه شد
grade بی ام و بزرگ‌ترین صادر‌کننده خودرو در آمریکا شد
grade لیست جدید باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد
grade رفع ابهامات طرح واردات خودرو
grade فروش فوق العاده خودروسازان متوقف شده است
grade طرح تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - اسفند 99
grade ادامه بلاتکلیفی بسته اصلاح صنعت خودرو
grade تویوتا بیشترین برند جستجو شده در سال 2020 شد
grade مدیر تعمیرگاه مرکزی گروه بهمن : مشتریان دیگنیتی در شبکه خدمات پس از فروش بدون نوبت خدمات دریافت می کنند
grade راهنمای خرید خودرو کارکرده
grade انصراف رنو از توسعه موتورهای دیزلی
grade آماری که بیمه شخص ثالث موتور را در پاییز 1400 اجباری کرد
grade افزایش ساعت کار مراکز شماره‌گذاری خودرو در سراسر کشور
grade دناپلاس 6 سرعته دستی در آستانه تولید انبوه
grade اعلام طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - تیر 1400 (مرحله دوم)
grade همکاری رنو و جیلی
grade افزایش ساعت کار مراکز شماره گذاری
grade لوازم یدکی پراید
grade پلتفرم آماده
grade شورای رقابت درباره قیمت خودرو به نتیجه نرسید
grade طراحی سامانه ثبت معاملات خودرو
grade نخستین آزمایش لاستیک بدون هوای ضد پنچری در دنیای واقعی
grade بلاتکلیفی 2249 خودرو در گمرک
grade ورژن جدید قیمت دستوری خودرو
grade آمادگی برای همکاری با خودروسازان خارجی‌
grade تولید ١.٦ میلیون دستگاه خودرو در 1401 شدنی است؟
grade صادر شدن برگ سبزهای جدید خودرو با یک عنوان جدید
grade طرح جدید فروش KMC T8 ویژه آبان 1400 اعلام شد
grade مراسم رونمایی از کامیونت فورس محصول بهمن دیزل + قیمت و زمان عرضه
grade تیگوان 2022؛ یکی از پرفروش ترین خودروهای فولکس واگن با تریم پرچمدار 38 هزار دلاری
grade قیمت خودرو آزاد نخواهد شد
grade از حرف تا عمل داخلی‌سازی در خصوصی‌ها
grade ورود به شهرهای نارنجی مشمول جریمه 1 میلیون تومانی شد
grade فروش نقدی هایما S7 پلاس با دو ابهام!
grade رسوب 150 هزار خودرو در پارکینگ خودروسازان
grade اصل ماجرای افزایش قیمت اخیر خودرو
grade چکش کاری طرح عرضه خودرو در بورس
grade جزییات ممنوعیت هوشمند سفر از اول آذر ماه
grade چهره جدید تویوتا تاندرا لو رفت
grade فک رهن اسناد محصولات ایران خودرو ادامه دارد
grade اینفینیتی QX60؛ معیاری برای کیفیت در کلاس شاسی بلند
grade افزایش قیمت خودرو از آذر ماه اعمال می‌شود
grade اطلس، جایگزین ساینا و تیبا خواهد شد
grade جدیدترین شرایط واردات خودرو اعلام شد
grade واکنش شورای نگهبان به مصوبه واردات خودرو
grade افزایش عرضه خودروهای داخلی به بازار از هفته آینده
grade قیمت گذاری خودرو به ستاد تنظیم بازار محول شد
grade تخلف و دلالی در خودروهای گذر موقت
grade خودروسازان به وعده کاهش دپو خودرو عمل نکردند
grade تحقق داخلی سازی قطعات های تک صنعت خودرو توسط کروز
grade واریز سهمیه جبرانی به کارت‌های سوخت تا پایان ماه
grade قیمت جدید خودروها این هفته اعلام نخواهد شد
grade طرح جدید فروش هایما اس 7 بدون قرعه کشی
grade بهترین زمان سفر به دبی
grade موافقت مجلس با واردات خودرو
grade ستاد تنظیم بازار تصمیمی در مورد خودرو نگرفته است
grade دریافت پلاک تاریخی برای خودروهای بالای 30 سال
grade 6 شرط ترخیص خودروهای وارداتی دپو شده گمرک
grade مرسدس بنز از طرح اولیه کارآمدترین خودرویش رونمایی می کند
grade شرکت شیائومی، خودرو تولید می‌کند
grade پرونده قیمت خودرو روز چهارشنبه نهایی می‌شود
grade شهرداری تهران: ساعات ورود به محدوده طرح ترافیک تغییر نمی‌ کند
grade قیمت فونیکس تیگو 8 پرو گران‌ترین چینی بازار اعلام شد!
grade سوییچ اولین خودروهای جک اس5 توربو GDI به مشتریان تحویل شد
grade اجرای آزمایشی اختصاص سهمیه بنزین به افراد
grade طرح جدید فروش فوری ایران خودرو - 30 آذر 1400
grade قیمت فروش نقدی دو خودرو دیگنیتی و فیدلیتی اعلام شد
grade طرح جدید فروش فوری هایما S5 و S7 - آذر 1400
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو با قیمت جدید - آذر 1400
grade پیش فروش 130هزار خودرو برای سال آینده / امیدواریم بازار خودرو متعادل شود
grade اجاره خودرو و نکات مهمی که باید بدانید | آیا همه موسسات رنت اتومبیل قابل اطمینان هستند؟
grade رای بدون مصوبه به واردات خودرو
grade پای مدیران ایران خودرو و سایپا سازمان بازرسی باز شد
grade اندازه خودرو در ایمنی آن نقش دارد؟
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - دی 1400
grade چرا طرح واردات خودرو دوباره به مجلس برگشت؟
grade جزئیات مالیات بر خودروهای لوکس در سال 1401
grade چطور معاینه فنی برتر بگیرم؟
grade زمستانی سبز با خدمات هیوندای
grade آغاز فروش زمستانه محصولات هایما/ دی ماه (قرعه کشی)
grade تاریخ جدید طرح فروش خودروهای دیگنیتی و فیدلیتی اعلام شد
grade طرح تبدیل حواله های ایران خودرو به سایر محصولات
grade خداحافظی باشکوه بنتلی با موتور بنزینی
grade شرایط جدید فروش فوری محصولات سایپا - دی 1400
grade اولین فروش زمستانه خودروهای دیگنیتی و فیدلیتی
grade نرخ جرائم رانندگی در سال 1401، 5 درصد گران می‌شود
grade جزئیات جدید از طرح اختصاص بنزین به هر فرد
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - دی 1400
grade حذف رسمی شورای رقابت از قیمت گذاری خودرو
grade ایران‌خودرو می‌تواند به قول خود وفا کند؟
grade طرح جدید فروش فوری وانت کارا تک کابین و دوکابین
grade مردودی 33‌ درصد از خودروهای داخلی در آزمون آلایندگی
grade رشد تولید خودروهای تجاری در پاییز
grade خرید آنلاین بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه جک اس 5 از کارگزاری معتبر بیمه دات کام
grade تغییر روند قیمتی بازار خودرو
grade نحوه پرداخت مالیات خودروها اعلام شد
grade اصرار شورای رقابت بر قیمت‌گذاری خودرو
grade بهترین برندهای لوازم یدکی بنز و بی ام و
grade واردات محدود خودرو بدون انتقال ارز
grade ناامیدی واردکنندگان خودرو از طرح مجلس
grade واکنش پلیس راهور به اظهارات معاون کیفیت ایران خودرو
grade لیست جدید باکیفیت و بی کفیت ترین خودروهای داخلی
grade طرح جدید فروش فوری 3 محصول ایران خودرو - بهمن 1400
grade طرح فروش فوری 6 محصول شرکت سایپا - بهمن 1400
grade رده بندی جدید باکیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد