کامل‌ترین بررسی کوپا T210 محصول ریگان خودرو برای اولین بار در ایران

شهاب الدین مفیدی۱۳۹۷/۰۴/۰۲ ۱۴:۲۲:۳۷ 22

خودروی کوپا T210 آپشن کم نداشت و با انبوهی از آپشن روبرو بودیم که در ادامه سعی خواهیم کرد به همه آنها اشاره کنیم.

روز یکشنبه 5 فروردین 1397 فرصتی دست داد تا در هوای ابری و دلپذیر پایتخت که به لطف تعطیلات نوروزی خیابانهایش نیز خلوت شده بود، بتوانیم ملاقاتی با خودروی کوپا T210 محصول جدید شرکت ریگان خودرو داشته باشیم و آن را مورد بررسی فنی قرار دهیم. این خودرو محصول اختصاصی شرکت ریگان خودرو از زیر مجموعه‌های گروه صنعتی کرمان خودرو است. خودرویی که لایسنس آن توسط ریگان خودرو از شرکت هونان جیانگ‌نان چین از زیر مجموعه‌های خودروسازی زوتی خریداری شده است و به صورت جوینت ونچر قرار است توسط ریگان خودرو در ایران تولید و داخلی سازی شود. پس در قدم اول باید بدانیم که برخلاف اکثر چینی‌های موجود در بازار ایران، این خودرو محصول اختصاصی ریگان خودرو است. زادگاه کوپا T210 شهر چانگشا واقع در استان هونان چین است. پیش از حضور این خودرو در ایران، تمام مراحل طراحی، ساخت، تولید و تست خودرو در مجتمع صنعتی شهر چانگشا انجام می‌شد که این خط تولید در حال حاضر به ایران منتقل شده است.

کوپا T210

من به همراه پدرام و طاها تصمیم گرفتیم تا برای انجام این تست فنی به سمت پارک آبشار تهران برویم. در طول مسیر و تا رسیدن به محل مورد نظر، خودروی کوپا T210 من را به عنوان سرنشین عقب میزبانی کرد. نرمی T210 و تکان‌های این خودرو برای من که عقب نشسته بودم، بعنوان یک خودروی شاسی بلند قابل قبول بود. در پیچ‌های تند نیز طوری بود که سرنشین در جای خود تکان زیادی نداشت و سرنشین به خوبی از سمت صندلی‌ها حمایت می‌شد. فضای پا و سر برای من مناسب بود و در پشت صندلی‌های ردیف جلو، فرورفتگی‌هایی برای زانوی سرنشینان عقب تعبیه شده بود تا فضای پای بیشتری را برای سرنشینان عقب فراهم کند.

در حال برانداز کردن داخل خودرو بودم که صدای یک نوع بوق هشدار در حین حرکت ما را متوجه خود کرد، سنسور حرکت بین خطوط بود که با خارج شدن از خط هشدار می‌داد. آپشن بسیار خوب و کارآمدیست که البته برای رانندگی در شهری مثل تهران (یا شاید بسیاری از شهرهای ایران) باید این آپشن را خاموش کرد. خوشبختانه دکمه آن دم دست و کنار مانیتور تعبیه شده است.

آپشن دیگری که از همان ابتدا به کارمان آمد، شارژر وایرلس گوشی بود. که پدرام پس از سوار شدن، گوشی خود را روی آن قرار داد و شروع به استفاده از شارژ وایرلس کرد.

کوپا T210

خودروی کوپا T210 از این قبیل آپشن‌ها کم نداشت و با انبوهی از آپشن روبرو بودیم که در ادامه سعی می‌کنم به همه آنها اشاره کنم.

طراحی خارجی:

در نمای جلوی خودرو، شباهت خاصی با محصولات شاسی بلند فولکس واگن مخصوصا تیگوان به چشم می‌آید ولی نمی‌توان آن را یک کپی ناقص دانست زیرا که T210 در عین شباهت، امضای خود را در طراحی دارد. خطوط کرومی افقی روی جلوپنجره به زیبایی در داخل کاسه چراغ امتداد یافته‌اند. در کاسه چراغ یک لنز برای هدلایت وجود دارد و LED های نواری چراغ راهنما به بهترین نحو این طراحی را تکمیل می‌کنند. در نمای کناری اول از همه رینگ‌های نسبتا زیبا و بزرگ 18 اینچی خودرو به چشم می‌آیند که با لاستیک‌های 235 و فاق 60 جای هیچ صحبتی باقی نمی‌گذارند.

کوپا T210

دستگیره‌ها کرومی هستند و نورپردازی ملایم سفید رنگی پشت دستگیره‌ها وجود دارد که در تاریکی می‌تواند به خوبی دستگیره‌ها را نمایان کند. از نمای جانبی یک نوار کرومی بالای دو پنجره عقب وجود دارد که در انتها به لچکی خاص این خودرو می‌رسد. شیشه‌های عقب خودرو به همراه لچکی به صورت فابریک با درصد نسبتا بالایی دودی بوده که باب دل دودی پسندان خواهد بود!
آینه‌های جانبی اندازه معقولی دارند و در زیر آینه‌ها شاهد چراغ خوش‌آمد (welcome light) و دوربین هستیم.
در نمای عقب کوپا T210، نوار کرومی لبه در صندوق جزو مواردی است که جلب توجه می‌کند. چراغ‌های عقب روی قوس در عقب قرار دارند که این قوس هر چه به سمت کناره‌ها پیش می‌رود، بیشتر به خط شبیه می‌شود و در نهایت به یک خط تبدیل می‌شود که تا بالای دستگیره‌های عقب امتداد می‌یابد. بطور کلی نمای پشت خودرو طراحی پخته‌ای دارد و به همراه فونت نوشتاری کوپا شباهتی به پورشه ماکان را تداعی می‌کند. به طور کلی طراحی ظاهری این خودرو بی‌شباهت به شاسی‌بلندهای با فرم کوپه نیست.

ابعاد خودرو:

طول 4654 میلی متر
عرض 1893 میلی متر
ارتفاع 1696 میلی متر
فاصله بین دو محور 2805 میلی متر
فاصله از سطح زمین 178 میلیمتر
وزن 1661 کیلوگرم

نمای داخلی:

هنگامی که پشت فرمان برقی خودرو نشستم، اولین چیزی که نظرم را جلب کرد، پشت آمپر تمام دیجیتال T210 بود. افکت حرکتی پشت آمپر هنگام روشن و خاموش شدن خودرو، در نگاه اول جالب است اما به نظر می‌رسد در دراز مدت جذابیت دیداری اولیه را نخواهد داشت. نشانگر باز و بسته بودن درب‌ها در هنگام خاموش بودن خودرو نیز در همین پشت آمپر به نمایش درمی‌آید.
خودرو به سیستم ورود بدون کلید مجهز است و روی دستگیره درب‌های جلو در هر دو طرف دکمه قفل و باز وجود دارد. دکمه استارت به نظر جنس استیل دارد که احتمالا جذب کننده چربی نوک انگشتان شما خواهد بود و سعی شده با قسمت کرمی رنگ فرمان ست شود و البته که کیلس استارتر در جای مناسبی سمت راست فرمان تعبیه شده است.
در قسمت پشتی فرمان دسته‌های راهنما و برف‌پاک‌کن در طرفین قرار گرفته بودند. البته کوپا T210 هم به سنسور نور مجهز بود (اتولایت) و هم به سنسور باران (رین سنسور) که تا حد زیادی نیاز شما را برای استفاده کردن از این دسته‌ها مرتفع می‌سازد و عملاً فقط برای راهنما زدن به آن نیاز دارید.

پایین‌تر از دسته راهنما در سمت چپ فرمان، یک دسته نیز برای کروز کنترل تعبیه شده بود و کروز این خودرو بصورت دکمه‌های روی فرمان نبود. هر چند در اولین برخورد باید زمانی را صرف یادگیری جهت‌های دسته کروز کنترل کنید، اما پس از عادت به آن، استفاده‌اش راحت به نظر می‌رسد. به شخصه ترجیح می‌دهم دکمه‌های استفاده از کروز کنترل بر روی فرمان تعبیه شده باشند. در طراحی فرمان چرمی D شکل کوپا T210 سعی بر این شده تا حس اسپرت بودن به راننده منتقل شود. دکمه‌های کنترلی روی آن بزرگ و در دسترس هستند. هرچند که هرگز نتوانستم با دکمه‌های چرخشی و گردون کم و زیاد میزان صدا در سمت چپ فرمان و دکمه‌های تعویض ترک موزیک در سمت راست فرمان ارتباط برقرار کنم. 

کوپا T210

سمت چپ فرمان، کمی پایینتر، دکمه‌های تنظیم نور پشت آمپر قرار دارند و در کنار آنها چند دکمه بدون استفاده هست که تصور اینکه چه آپشنی باقی مانده تا بتوان دکمه‌های آن را اینجا قرار داد برایم سخت است! طراحی دستگیره‌های روی در به دو صورت هستند. یکی عمودی که دست در پشت آن قرار می‌گیرد، و یکی افقی که انگشت‌ها داخل آن می‌رود تا برای بستن درهای کوپا که اتفاقا از رگلاژ مناسبی هم بهره می‌برند هیچ مشکلی نداشته باشید. روی در راننده، بین این دو دستگیره، دکمه بالابر شیشه‌ها قرار گرفته که هر 4 شیشه بصورت اتوماتیک با یک فشار تا انتها بالا و یا پایین می‌روند و البته در برخورد با مانع، متوقف می‌شوند. این آپشن برای هر خودرویی که از پاور ویندو (بالارفتن اتوماتیک شیشه پس از خروج از خودرو و قفل کردن درها) و پاور سانروف در فهرست تجهیزات جانبی خود بهره می‌برد الزامی و عقلانی به نظر می‌رسد. تنظیم برقی آینه‌ها و دکمه جمع شدن و باز شدن آینه‌ها هم همینجا قرار گرفته است. نکته جالب اینجاست که با قفل کردن درب‌ها توسط سوئیچ ریموت، آینه‌ها بطور اتوماتیک جمع شده و با نگه داشتن دکمه قفل برای مدت زمان بیشتری، شیشه‌ها نیز بالا رفته و سقف پانورامای خودرو بسته می‌شود.

آفتاب‌گیرها در هر دو طرف راننده و شاگرد، دارای آینه به همراه چراغ هستند. آینه وسط الکتروکرومیک است و بالاتر از آینه شاهد دکمه‌های کنترلی برای باز و بسته شدن سقف پانورامیک و همچنین چراغ‌های مطالعه سرنشینان جلو هستیم. 

صندلی‌های خودرو در ردیف جلو مجهز به تنظیم برقی هستند البته بدون حافظه! صندلی راننده در 8 جهت و صندلی شاگرد در 4 جهت به همراه تنظیم گودی کمر. دکمه‌های تنظیم صندلی شاگرد، هم در سمت راست صندلی قرار دارند و هم برا دسترسی راننده، در سمت چپ صندلی بالاتر از کنسول وسط قرار گرفته‌اند. البته این مورد شدیداً سرنشین عقب را ترغیب به سر به سر گذاشتن سرنشین جلو می‌کند! فضای پا و سر برای من پشت فرمان مناسب بود اما "سقف تا پدرام" قسمت راننده صفر بود و سر پدرام با سقف مماس بود. پاهای پدرام نیز در پایین‌ترین حالت صندلی، باز هم فاصله خیلی کمی تا فرمان داشت. 

لیبل ایربگ در کنار صندلی‌های ردیف جلو خودنمایی می‌کند که ایربگ‌های جانبی را نشان می‌دهد. در کل کوپا T210 مجهز به 6 کیسه هواست که دو عدد سرنشینان جلو، دو عدد جانبی و دو عدد پرده‌ای را شامل می‌شود.

ریگان خودرو از ترکیب چرم مصنوعی و پلاستیک سخت برای داشبورد و رودری‌ها استفاده کرده است. جنس داشبورد خودرو خوب و خصوصاً در بازه قیمتی اعلامی، قابل قبول به نظر می‌رسد و در وسط داشبورد آن، یک مانیتور لمسی 8 اینچی قرار گرفته است. هدیونیت کاملی دارد. از نقشه و GPS پشتیبانی می‌کند و روی خودروی مورد تست ما، نرم‌افزار رهیاب تارگت بخوبی کار می‌کرد. رادیو را نیز تست کردیم. از طریق بلوتوث، با گوشی طاها ارتباط گرفتیم که براحتی و به سرعت اتصال انجام شد. یک موسیقی پخش کردیم و 8 بلندگوی این سیستم را به چالش کشیدیم که صدای قابل قبولی ارائه داد و تفکیک صداهای بم و ریز به خوبی انجام می‌شد. در مانیتور برای هر چرخ می‌توانید بصورت تصویری اطلاعات مربوط به باد و دمای لاستیک‌ها را که از سنسور TPMS ارسال می‌گردد با جزییات مشاهده کنید.

در سمت راست مانیتور، 4 دکمه وجود دارد. دکمه اول دوربین 360 درجه خودرو را به نمایش درمی‌آورد که البته در سرعت پایین قابل انجام است. در صورت استفاده از دنده عقب نیز، دوربین 360 درجه بطور خودکار به همراه دوربین دنده عقب با خطوط هماهنگ با فرمان به نمایش گذاشته می‌شود. دکمه دوم هشدار خروج از خط است که در ابتدای مقاله به آن اشاره کردم. یک چراغ کوچک روی این دکمه هست که وضعیت روشن یا خاموش بودن این آپشن را نشان می‌دهد. هنگامیکه از خط خارج شوید، علاوه بر هشدار آلارم، در صفحه پشت آمپر خودرو نیز هشدار تصویری خروج از خط را می‌بینید. دکمه سوم مربوط به رادار نقطه کور است. این دکمه نیز چراغ کوچکی برای نشان دادن وضعیت فعال یا غیرفعال بودن این آپشن در کنار دکمه دارد که نور ضعیفی دارد و در روز و روشنایی آفتاب جهان تاب عملا دیده نمی‌شود! با روشن بودن این آپشن، هشدار نقطه کور را به صورت یک آیکون زرد رنگ در گوشه‌ی آینه بغل‌ها مشاهده خواهید کرد. این آپشن کاربردی در صورتی به شما هشدار می‌دهد که خودرویی در نقطه کور شما باشد و با استفاده از آیینه‌ها قابل مشاهده نباشد. دکمه چهارم مربوط به تصفیه هوای داخل اتاق است و اطلاعات مربوط به آلودگی خارج خودرو و میزان ذرات معلق داخل اتاق را روی صفحه مانیتور 8 اینچی خودرو نمایش می‌دهد. در پایین صفحه نمایش 8 اینچی، 8 دکمه وجود دارد که راننده در حال رانندگی، بجای لمس صفحه می‌تواند براحتی از این دکمه‌ها برای کنترل صفحه نمایش استفاده کند.

دریچه‌های تهویه داخل خودرو بزرگ و افقی طراحی شده‌اند ولی هوا آنقدر گرم نبود که بتوان سرمایش آن و توانایی خنک کردن اتاق را به چالش کشید. سیستم تهویه کوپا T210 دو کاناله است و با اینکه در وسط صفحه کنترلی آن یک نمایشگر کوچک تعبیه شده و کاملا قابل دیدن است، ولی هنگامیکه تغییری در سیستم تهویه می‌دهید، به شکل بزرگتری روی مانیتور 8 اینچی نیز نمایش داده می‌شود. در قسمت وسط و بالای دکمه‌های کنترل تهویه، دکمه فلاشر تعبیه شده که با وجود قرار گرفتن در محل مناسب، اندازه آن اندکی کوچک به نظر می‌رسد. در طرفین فلاشر، دکمه سنسور جلو و سامانه کنترل پایداری (ESP) به چشم می‌خورد که بطور پیش فرض روشن هستند و با زدن این دکمه‌ها می‌توان آن را خاموش کرد. پایینتر و در طرفین این قسمت، دکمه‌های گرمکن صندلی برای سرنشینان جلو وجود دارد که سه مرحله‌ای هستند و میزان حرارت را با چراغ‌های کوچکی که روی آنها تعبیه شده نمایش می‌دهند.

دو عدد ورودی USB و دو عدد ورودی AUX برای سیستم صوتی پایینتر از دکمه‌های کنترل تهویه تعبیه شده و در طرفین این درگاه‌ها، یک جای فندکی و یک خروجی 12 ولت وجود دارد.
دسته دنده خوش‌دست است و در جای مناسبی قرار گرفته است. مود S برای حالت رانندگی اسپرت و دکمه ترمز پارک برقی نیز کنار دسته دنده قرار دارند. در کنار دکمه ترمز پارک برقی، دکمه اتوهولد قرار دارد.
عقب‌تر دو جالیوانی بزرگ و مناسب و در کنار آن محل قرارگیری گوشی وجود دارد که شارژ وایرلس را نیز انجام می‌دهد. کنسول وسط بزرگ و جادار است. در آن بصورت دو تکه طراحی شده و با زدن یک دکمه، در کنسول به طرفین باز می‌شود.
پشت کنسول دریچه‌های تهویه عقب قرار دارد و پایینتر از آن خروجی 12 ولت و یک ورودی USB وجود دارد که برای سرنشینان عقب کاربردی به نظر می‌رسد. صندلی عقب همانگونه که عنوان کردم، راحت بود. زیر آرنجی همراه با جالیوانی نیز برای ردیف عقب وجود داشت. دستگیره بالای پنجره‌ها حالت آرام بند دارد و در کنار دستگیره‌ها در ردیف عقب چراغ مطالعه برای سرنشینان عقب قرار گرفته است.

صندوق عقب این خودرو با 334 لیتر حجم، فضای خوبی را نسبت به جثه خودرو ارائه می‌دهد و یکی از مزایای این قسمت دسترسی به چرخ زاپاس از داخل صندوق است. البته با تا شدن صندلی‌های عقب این فضا افزایش پیدا خواهد کرد. نکته جالب صندوق، باز و بسته شدن در آن بطور اتوماتیک است که هم از روی سوئیچ، هم از طریق دکمه روی در انجام می‌شود. همچنین وجود سنسور پا در کوپا T210 باز کردن صندوق را بسیار آسان کرده بطوریکه با نزدیک بودن سوئیچ و رد کردن پا از پایین سپر عقب، در صندوق بطور اتوماتیک باز و بسته می‌شود.


 

تجربه رانندگی:
خودروی کوپا T210 به یک موتور 1.5 لیتری توربوشارژ مجهز است که توان 156 اسب بخار با گشتاور 210 نیوتن متر را توسط یک گیریکس 6 سرعته اتوماتیک راهی چرخ‌های جلو می‌کند. جالب است بدانید که نام خودرو با توجه به گشتاور تولیدی و توربو بودن این خودرو انتخاب شده است و گیربکس آن برای میتسوبیشی ژاپن است که توسط شرکت DE در چین تولید می‌شود.
با فشردن دکمه استارت خودرو را روشن می‌کنم. از صدای موتور خبری نیست. دنده را وضعیت D قرار داده و شروع به حرکت می‌کنیم. با تعویض حالت دسته دنده، هیچ تکانی به اتاق منتقل نمی‌شود. در حین حرکت، تاخیر موتور توربوشارژ T210 همانند اکثر همتایان خود وجود دارد. از دور موتور 2500 به بالا توربو وارد مدار می‌شود. البته این تاخیر محسوس نیست تا زمانیکه وارد شیب‌های سنگین شوید. هر چند عملکرد این پیشرانه و گیربکس مناسب است و دغدغه خاطری برای شما فراهم نمی‌کند. البته باید دید در دراز مدت کیفیت توربو این خودرو و سازگاری آن با جغرافیا و سوخت ایرانی چگونه خواهد بود.
صدای غرش پیشرانه خودرو در دور موتورهای بالا و حتی کات آف خیلی کم به داخل اتاق راه می‌یابد که نشان از عایق بندی خوب کابین کوپا T210 دارد. شتاب گیری و توانایی‌های حرکتی با توجه به وزن و قدرت پیشرانه مناسب بوده و باعث چابکی خودرو شده است. با فشار بیشتر روی پدال گاز، گیربکس براحتی معکوس می‌کشد و شتاب ثانویه مناسبی ارائه می‌دهد. در واقع به نظر می‌رسد در هنگام رانندگی با آن هیچگاه مجبور به استفاده از حالت تیپ‌ترونیک (تعویض دنده‌ها بصورت دستی) نخواهید شد. تا آنجا که توانستم چرخهای خودرو را بر روی سرعت‌گیرها، چاله چوله‌ها و دست‌اندازهای بدفرم مسیر تست رقصاندم. در مقایسه با جک اس 5، چری تیگو 5 و هایما S7 تعیلق نرم‌تری دارد چیزی شبیه تعلیق میتسوبیشی اوتلندر و در مقایسه با لیفان X60 تعلیق ایکس 60 نرم‌تر به نظر می‌رسد که بعنوان یک کراس اوور شهری قابل قبول است اما در تکانهای عرضی همانند مابقی همتایان خود بوده و البته که در مقایسه با خودرویی چون اوتلندر در کنترل تکانهای عرضی ضعیف‌تر عمل می‌کند.
از شعاع گردش عالی و فرمان پذیری خوب کوپا T210 نمی‌توان گذشت. مزیتی که در ترافیک‌های شهری و خیابان‌های شلوغ به شما این امکان را می‌دهد که براحتی بین خطوط جابجا شوید و بدون استرس دور بزنید. هدلینگ کوپا همانند رقبای چینی است و چیز بیشتری ارانه نمی‌دهد و چه بسا که با ختلاف کمی بتوان هندلینگ چری تیگو 7 را بهتر دانست.
ترمزها همانی است که از یک خودروی خوب انتظار دارید. در هنگام ترمزگیری ترمزها بخوبی وارد عمل می‌شوند. همان چیزی است که در ترافیک‌های شهری برای ترمزگیری‌های مدوام و بدون انتقال استرس و نیروی کنترل نشده به اتاق نیاز دارید و باید گفت در صورت ترمز ناگهانی نیز بخوبی خودرو را نگه می‌دارد.
با توجه به ثبت نام‌های انجام شده، کوپا T210 بزودی راهی بازار می‌شود و از اردیبهشت ماه 97 باید شاهد حضور اولین سری تحویلی این خودرو در سطح کشور باشیم. در نهایت با توجه به انبوه آپشن‌های موجود، توانایی‌های حرکتی مناسب و کیفیت مناسب ادوات و قطعات، می‌توانیم خودروی کوپا T210 را با توجه به رنج قیمتی عنوان شده، خودرویی ارزنده بدانیم.

کوپا T210 احتمالا در دو تیپ پایه و فول آپشن عرضه خواهد شد که قیمت تیپ پایه که فاقد برخی آپشن‌ها از جمله تنظیم برقی صندلی‌ها، پشت آمپر دیجیتال و... است، چیزی حدود 105 میلیون تومان در بازار به فروش خواهد رسید و تیپ فول آپشن آن احتمالا قیمتی بین 130 تا 135 میلیون خواهد داشت.

مزایا

  • کیفیت اداوات و متریال قابل قبول
  • قدرت پیشرانه مناسب و هماهنگی خوب با گیربکس 6 سرعته اتوماتیک
  • ترمزهای عالی
  • کوهی از آپشن‌ها، تجهیزات رفاهی و امنیتی
  • ظاهر زیبا و قابل قبول
  • بهره گیری از شبکه خدمات پس از فروش گسترده گروه کرمان خودرو

معایب

  • صندلی‌های جلو می‌توانست از ارگونومی بهتر و کاهش ارتفاع بیشتری برخوردار باشد
  • طراحی ساده داشبورد
  • نداشتن حافظه صندلی برقی برای راننده

نکته: در مدت زمان کوتاه تست خودروی کوپا T210 توسط تیم خودروی پایگاه خبری سبقت آزاد، امکان سنجش میزان مصرف سوخت و شتاب صفر تا صد این خودرو میسر نبود که امیدواریم در فرصت‌های آتی نیز میزان دقیق آن را محاسبه و اعلام نماییم.

در انتهای این مقاله می‌توانید شاهد تصاویر بیشتری از خودروی کوپا T210 باشید.

 favorite_border 58
loyalty 
تصاویر مطلب

خسته نباشید بزرگواران میخواستم ماشین بخرم بین هایما ۷اس و جک اس۵و کوپا موندم میدونم که اختلاف قیمت هم دارن به نظر شما کدوم بهترهسلام خدمت همه دوستان من کوپافلگشیب دارم خیلی ماشین عالی وفول آپشنی هست فقط توروخدا حیف این ماشینه نمایندگی ها و لوازم یدکی و بیشتر کنید واقعا از خیلی ازماشینای برند بهتر وعالیتره


     
هیچکدام انتخاب بین بد و بدتره. نه کرمان موتور قطعه داره نه ایرانخودرو ولی هایما قطعاتش نسبت به جک راحت تر پیدا میشهاین ماشین عالی هستش از نظر اپشن خوبه از نظر شتاب هم تو ماشین های هم رده مناسبه ولی تنها بدیش نداشتن قطعات یدکی ما تصادف کردیم یه سپر نتونستن ب ما بدن میگن بابد وایسید از چین بیاد رادیاتور سوراخ شده ماشین نمیتونه حرکت کنه باید 6 ماه بخابه پارکینگ


     
خود ماشینش گیر نمیاد تحویل نمیده شرکت شما دنبال قطعه هستی؟با سلام ميخواستم بپرسم ايا لوازم يدكى كوپا ريگان تو بازار گير مياد يا نه؟اگر نمايندگى خدمات پس از فروش داره معرفى كنيدمقاله بسیار عالی و کامل بود، ممنون اگر امکانش باشه و کوپا t210 را در یک سفر چند روزه در جادهای کوهستانی و کویری تست کنید بسیار عالی خواهد. مثلا شروع سفر از جاده چالوس و برگشت از مشهد به سمت تهران که تقریبا انواع آب و هوا و جاده در این مسیر موجود است باز هم سپاسسلام بر ارش و پدرام و شهاب عزیز و دوست داشتنی بسیار تیم حرفه ای دارید و در عین حال ساده از نظر بی حاشیه بودن و اینکه بی غرض بودن و یه جورایی بدون تکبر و کامل خودرو ها رو تست میکنید که این موضوع بدل ادم میشینه دمتون گرم مخصوصا اپشنهای خودرو که تمام و کمال میگید این برای ما ایرانیا که خیلی از دنیا عقب هستیم و قشر زیادی ا ز مردم مجبورن پراید و پژو پوکیدهای بی اپشن و درب و داغون ویران خودرو سایپای مال و جون مردم خور رو سوار بشیم واقعا لذت بخشه میخام خواهشی بکنم و اون اینکه لطفا هایما اس پنج که مشکل بالا نرفتن از شیبها رو داره هرچند اجمالی بررسی کنید خیلی از مردم خریدن و پشیمونن و این خیلی خطرناکه تو جاده ها اگر بالا نره جون مردم بخطر میفته شما اگه این موضوع رو بررسی کنید ایران خودروی بیمعرفت مجبوره یه فکر اساسی برای این ماشین بکنه پس خواهش میکنم برای جون و مال مردمی که صد میلیون پول با بدبختی میدن ولی نا امید میشن ارزش قایل بشید و هایما اس پنج رو بررسی کنید. مرسی از همه شما عزیزان


     
علی عزیز سپاس از شما. واقعیت این است که اگر این خودرو در اختیار ما قرار داده شود. حتما برای شما مخاطبین گرامی آن را بررسی خواهیم کرد.با سلام خدمت تیم سبقت آزاد خواهشمندم یه بررسی از سایپا کوییک برا ما فقیر بیچاره ها که زانودرد کلاچ گیری داریم هم بزارید


     
علی عزیز تا به امروز امکان ساخت و تولید کلیپ مورد نظر شما برای ما مهیا نشده است. اما در خصوص مقاله اینکار در بهمن سال 95 در وب سایت سبقت آزاد انجام شده کافیه عبارت هایما s7 را در قسمت جستجو سرچ کنیدآقا پدرام شما زحمت کشیدید و جک s5 رو تست و برسی کردید اون هم به صورت فیلم حالا من یه درخواست دارم که لطفا رقیبش رو یعنی هایما s7 توربو رو حداقل به صورت مقاله بنویسیدش و با هم مقایسه کنید تا ببینیم بالاخره کدوم شون بهتره؟ ممنون میشم جواب بدید


     
آقا پدرام عزیز من به سایت شما و عملکرد شما ایمان دارم نوشته آقای امیری در مورد خودروی کوپاهمین پلاک گذرموقت خودرو567 را از سایت خودرو بانک برای شما کپی می کنم تا متوجه شوید دو نظر متفاوت از یک خودرو ارائه شده و البته از نزدیک همین خودرو را سوار شدمسمت شاگرد👈👈👈 درهر صورت به لطف وجود سیستم کنترل پایداری، کنترل اتومبیل از دست خارج نشد اما به هر حال با کوپا نمی‌توانید در فرمان دادن‌های سریع حس چسبندگی مشابه با یک سدان یا کراس‌اوور اسپرت را تجربه کنید. ترمزها نیز قدرتمند هستند اما کمی قلق دارند؛ در واقع در ابتدا حس می‌شود که پدال ترمز مقداری دیر عمل می‌کند اما وقتی به این مورد عادت کنید و اصطلاحاً قلقش دستتان بیاید از میزان قدرت و کارایی آن‌ها ابراز رضایت خواهید کرد. در مورد عایق بندی و صداهای ورودی به کابین نیز باید بگوئیم که در رانندگی عادی صدای چندانی به داخل اتاق نفوذ نمی‌کند اما با افزایش دور موتور، میتوان صدای انجین را بهمراه سوت توربو به راحتی شنید که البته این قضیه ممکن است برای برخی از عشق ماشین‌ها حتی خوشایند هم باشد


     
جناب پیرسرایی عزیز تا این سیب به زمین برسد هزار چرخ خواهد خورد. در خصوص صفر تاصد تا زمانیکه شرایط نرمال و استاندارد تست این آیتم برای ما مهیا نشود از ارائه آمار اشتباه به مخاطبین معذوریم. در خصوص ترمزها قطع به یقین نسخه ای که مورد تست ما بود یکی از با کیفیت ترین ترمزهایی بود که تا به امروز در خودروهای چینی دیده بودم. اما در خصوص تیپ ها و خدمات پس از فروش زمان همه چیز را مشخص میکند و ما هم به نو به خود اطلاع رسانی دقیق تری خواهیم کرد.باسلام و تشکر از تیم سبقت آزاد کامل توضیح دادید و پس از شما خودروبانک نیز خودرو را بررسی کرد و شتاب 0تا100 رو حدود 10.7ثانیه ثبت کرد و از ترمزهایش تعریف کرد اما به صورت جد اعلام کرد قلق دارد و کمی بالا ترمز عمل می کند ولی راضی کننده است. کوپا یا زوتی t600کوپه در ایران در 3تیپآپشنی ارائه می شود و در سایت ریگان خودرو شرایط هر 3تیپ موجوده که شما در مقاله به 2تیپ اشاره فرمودید. باآقای پارسیان حضوری صحبت کردم و از قیمت 97میلیون تا 103میلیون پایه رو اعلام کرده بود که شما قیمت 105 اعلام کردید که نشان می دهد خود شرکت درگیر قیمت دلار است و امیدوارم با تصویب قیمت 4200دلار دیگه شرکت قیمت های متفاوت اعلام نکند. نکته آخر اینکه هنوز منشی شرکت ریگان موتور در مورد اعلام اسامی نمایندگی های کرمان موتور جهت خدمات پس از فروش اطلاعاتی تا امروز به من نداده است پس جز مزایا قرار دادن آن از نظر من اشتباه است. با تشکر از شماام وی ام ایکس 22 بررسی کنید لطفاخیلی جالب بود . خیلی کامل و عالی. ممنون از سبقت آزاد مثل همیشه پیشتازبسیار خوشحالم که می بینم چنین تیم قوی و خوبی در ایران فعالیت می کنند که انقدر دقیق همه چیز را توضیح داده و بررسی می کنند. ابتدا به نظرم تیتر غلو شده آمد اما با باز کردن لینک پی بردم که براستی کاملترین بررسی را می خوانم. بسیار ممنون از شماممنون. واقعا کامل بود.


     
ممنون از تذکرتون. همیشه خیلی سعی می‌کنم اشتباه تایپی نداشته باشم. این یک مورد در رفته بود که به لطف شما اصلاح شد. ابعاد خودرو هم اضافه گردید. در مورد شتابگیری هم تا آنجا که تست کردم توضیحاتی ارائه شد. اگر مورد خاصی مد نظرتون هست بفرمایید.عالیه این ماشینباتشکر از زحمات شما چند نکته را ضروری میدونم که از قلم افتاده اند. یکی شتابگیری دومی ابعاد و وزن خودرو . یک کلمه هم اشتباه تایپی شده جثه.


لطفا کد را در کادر وارد نمایید
عناوین مرتبط با این مطلب
پربازدیدترین ها
grade طرح فروش هایما 8S در بورس اعلام شد + قیمت پایه
grade موتورسیکلت های تهران برقی می‌شوند
grade محصول جدید خودروسازی بم BAC X3 به بازار می آید
grade فروش تیگو 8 پرو مکس آغاز شد + قیمت و مشخصات
grade فروش فونیکس FX پریمیوم آغاز شد +قیمت
grade خودرو با ورود شورای رقابت رسماً گران می‌شود؟
grade خودرو KMC K7 روی خط تولید
grade به بهانه یازدهمین نمایشگاه خودرو کرمان؛ ام وی ام همچنان از چهره جدیدش می‌گوید
grade ای کاش به جای قیمت خودرو، چگونگی خودروی ایمن ساختن را کشف می کردیم
grade نیم نگاه به KMC K7، KMC J7، جک اس 5 جدید و جک جی 4 کرمان موتور
grade 3 دلیل برای انتخاب ایکس22پرو: نگاه‌ها به سمت شما خواهد بود
grade  رادارهای نقطه کور: وقتی حادثه خبر می‌کند
grade سریعترین شورلت کوروت به بازار آمد
grade کانسپت سوزوکی eVX در نمایشگاه خودروی هند رونمایی شد
grade آموزش افتتاح حساب وکالتی برای خرید خودرو
grade این خودروها معاف از مالیات می‌شوند
grade فیلم بررسی مشخصات فونیکس FX مدیران خودرو
grade شرایط فروش فوق العاده لاماری ایما دی ماه 1401
grade خرید لوازم یدکی و دغدغه‌های قبل از خرید
grade شش ماه حبس در انتظار مخدوش کنندگان پلاک خودرو
grade توقف عرضه خودرو در بورس کالا، صحت ندارد
grade نوزدهمین شعبه خودرو 45 افتتاح شد
grade طرح ترافیک را با 30 درصد تخفیف بخرید
grade آغاز چهارمین مرحله از عرضه لاماری ایما در بورس کالا
grade نهال «خودروی بورسی» در حال خشک شدن است!!
grade مهلت کلینیک زمستانه خودروهای هیوندای تمدید شد
grade کروز در رتبه 55 پانصد شرکت برتر ایران قرار گرفت
grade گروه بهمن رتبه 54 پانصد شرکت برتر ایران را به خود اختصاص داد
grade تست درایو لاماری ایما در پیست آزادی
grade تجربه رانندگی ام وی ام X55 پرو در پیست آزادی
grade بهترین لوازم جانبی خودرو در سال 2021
grade بهترین پمپهای باد پایی مخصوص خودرو در سال 2021
grade بهترین نرم افزارهای بازی رانندگی خودرو برای تلفن همراه
grade آنچه که باید در خصوص خودروهای گذر موقت باید بدانیم
grade افزایش اقبال 31 درصدی رنگ مشکی میکا کرمان موتور
grade خودروهای کرمان موتور در خط رنگ تمام اتوماتیک
grade نیم نگاه به جک J7 کرمان موتور + فیلم
grade اولین تجربه رانندگی با جنسیس G90 مدل 2023
grade روشن کردن خودرو با جامپ استارتر وقتی باتری ماشین خوابیده
grade جک J7 محصول جدید کرمان موتور با لوگوی جدید رونمایی شد + قیمت
grade اشکودا کوشاک 2022 امپراطوری دورگه از اروپا و آسیا
grade مزایای فرمان برقی نسبت به فرمان هیدرولیک +فیلم
grade مزایا و معایب عرضه خودرو در بورس کالا
grade چانگان یونی تی سایپا چه مشخصاتی خواهد داشت + فیلم
grade استون مارتین والهالا مدل 2022
grade آموزش خرید دیگنیتی و فیدلیتی از طریق بورس کالا
grade رونمایی از اولین محصول لاماری در ایران - ایما در راه بازار
grade هایما 7X مینی ون جدید ایران خودرو
grade مشخصات جک J7 مدل 2021 محصول احتمالی کرمان موتور
grade مستند گاندوهای نستوه جاده‌های محجور
grade فیلم معرفی و مشخصات دیگنیتی پرستیژ
grade معرفی مینی ون فردا فورتینگ M4
grade چری رسما از تصاویر آریزو 8 رونمایی کرد
grade محصول جدید کرمان موتور KMC K7 در یک نگاه
grade بررسی هیوندای الانترا N 2022 و مقایسه آن با هوندا سیویک و فولکس واگن جتا
grade اتوشناس خلاق در خدمات خودرویی
grade اولین رویارویی با مزدا 3 توربو 2022: پله پله تا ملاقات تجمل!
grade رونمایی شگفت انگیز فردا فورتینگ ام4 FM4
grade اولین تجربه رانندگی با لینکلن نویگیتور 2022: باور کن نگاه ما به جاده است!
grade سانتافه ایرانی، 600 میلیون تومان! خودروی ریرا چه مشخصاتی دارد؟
grade شاسی بلند جدید رنو رونمایی شد
grade لوسید ایر مدل گراند تورینگ پرفورمنس 2022 در نگاه اول
grade رونمایی از تیگارد x35
grade نسخه ارتقاء یافته خودروی جی 4 با امکانات بیشتر روانه بازار می شود
grade مشخصات و بررسی هایما 8S در شهر آفتاب
grade لیموزین الکتریکی چینی
grade واردات به سبک ایران خودرو آزاد شد
grade ریسپکت تنها سدان جدیدنمایشگاه شهر آفتاب
grade قیمت لاماری ایما رسما اعلام شد: 989 میلیون تومان
grade بنتلی بنتایگا و بنتلی بنتایگا اسپید 2021
grade اولین رانندگی مزدا CX-50 مدل 2023 یک شاسی بلند فوق اسپرت
grade دلالی جدید خودرو به سبک بورس کالا
grade تصویر اولیه مرسدس بنز کلاس تی جدید
grade آموزش خرید لاماری ایما در بورس کالا
grade معرفی هوندا HR-V مدل 2023 پیش از رونمایی
grade شاسی بلند هیوندای پالسید 2023 چهره جدید خود را به رخ کشید
grade رونمایی از فونیکس FX مدیران خودرو در 3 تیپ
grade آیا ایران خودرو قصد مونتاژ مرسدس بنز E200 را دارد؟
grade سدان پرچمدار الکتریکی مرسدس AMG EQS مدل 2022
grade خرید خودرو در بورس مشروط شد
grade کیا تلوراید جدید بزودی معرفی می‌شود
grade طرح تبدیل پارس معمولی به پارس سفارشی
grade شرایط فروش جدید کرمان موتور ویژه فروردین 1401
grade طرح فروش هایما 8S در بورس اعلام شد + قیمت پایه
grade گزارشی خودمانی از تحویل اولین سری خودروهای لاماری ایما
grade موتورسیکلت های تهران برقی می‌شوند
grade نمایشگاه خودروی پکن در تهران افتتاح شد
grade محصول جدید خودروسازی بم BAC X3 به بازار می آید
grade دنا پلاس اتوماتیک یا تارا اتوماتیک ؛ مقایسه طراحی، مشخصات و امکانات
grade پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو به دو شیوه ممکن شد
grade شرایط جدید فروش سه محصول کرمان موتور اعلام شد
grade شروط واردات خودرو در 1401
grade حضور پر قدرت کرمان موتور در نمایشگاه خودرو کرمان
grade ارتقا سطح کیفی جک S5 TGDI
grade در حاشیه چهارمین نمایشگاه خودرو؛ گروه بهمن چهار محصول جدید خود را معرفی کرد
grade طرح جدید پیش فروش خودرو تارا اتوماتیک - بهمن 1400
grade طرح جدید پیش فروش محصولات سایپا (ویژه دهه فجر)
grade نام جدیدی برای شرکت دایملر
grade سایپا شاهین وارد بورس شد
grade بالنو، خودرو اقتصادی سوزوکی برای بازار هند
grade رونمایی محصول جدید بهمن موتور؛
grade آغاز پیش فروش لاماری ایما
grade طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا - دهه فجر 1400
grade آیا امکان برگرداندن اکانت اینستاگرام وجود دارد ؟
grade فروش تیگو 8 پرو مکس آغاز شد + قیمت و مشخصات
grade افزایش ساعت کار شماره گذاری و مراکز تعویض پلاک خودرو در اسفند 1400
grade ثبت نام شاهین سایپا بدون قرعه کشی
grade خودروی برقی کرمان موتور خرداد 1401 می آید
grade طرح ارائه خدمات پس از فروش کرمان موتور در نوروز 1401
grade فروش فونیکس FX پریمیوم آغاز شد +قیمت
grade اثر 8 دستور رییس جمهور بر خودروسازی کشور
grade طرح جدید فروش نقدی فیدلیتی و دیگنیتی با قیمت جدید
grade تعطیلی 8 کارخانه فورد به دلیل کمبود تراشه
grade وضعیت طرح ترافیک در سال 1401
grade طرح جدید پیش فروش 8 محصول ایران خودرو - اسفند 1400
grade بازدید سفیر کره جنوبی از غرفه کرمان موتور و ابراز امیدواری برای بازگشت هیوندای
grade وضع قوانین به نفع دلالان
grade شرایط فروش دیگنیتی ‌پرایم و فیدلیتی پرایم
grade 8 دستور رییس جمهور برای صنعت خودرو ابلاغ شد
grade آغاز دومین مرحله ثبت نام لاماری ایما از شنبه
grade طرح جدید فروش محصولات سایپا ویژه بهمن 1400
grade مشکل عجیب خودروی تیبا؛ فروخته می‌شود، اما پلاک نمی‌شود
grade نیروی انتظامی مرجع صدور سند شد
grade آمار ناامیدکننده خودروسازان
grade افزایش ساعت کاری مراکز معاینه فنی خودرو تا ساعت 18
grade طرح فروش فوری محصولات زامیاد
grade خودرو با ورود شورای رقابت رسماً گران می‌شود؟
grade خودرو KMC K7 روی خط تولید
grade نرخ‌های جدید طرح ترافیک اعلام شد
grade خودروهای کنترل از راه دور و فناوری نسل پنج
grade سامانه مالیات نقل و انتقال خودرو راه اندازی شد
grade شرایط جدید کرونایی برای سفر های جاده ای اعلام شد
grade دولت باید از صنعت خودرو کنار بکشد
grade فروش نقدی محصولات ایران خودرو - ویژه دهه فجر 1400
grade بخشنامه جدید فروش فوری ایران خودرو ; اسفند 1400
grade اعلام جزئیات فروش و حفظ سهمیه جدید بنزین یارانه‌ای
grade به بهانه یازدهمین نمایشگاه خودرو کرمان؛ ام وی ام همچنان از چهره جدیدش می‌گوید
grade نشست خبری گروه بهمن در نمایشگاه خودرو
grade بازی خودروسازان با قیمت در سایه فقدان کیفیت/ «چوب حراج» ایران خودرو و سایپا به اعتماد افکارعمومی
grade افزایش کرایه‌های مترو، اتوبوس و تاکسی
grade نرخ بیمه نامه شخص ثالث خودروها در سال 1401
grade دوگانه سوزها در خط پایان تولید
grade دلایل ناتوانی خودروسازان برای عرضه محصولات جدید
grade متمایز بودن در عرضه محصولات ویژگی منحصر گروه بهمن
grade اعلام اولین طرح فروش فوری سایپا در سال 1401
grade طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا - اسفند 1400
grade واکنش خودروسازی جهان به جنگ اوکراین
grade تعویض پلاک خودرو و موتورسیکلت آنلاین می‌شود
grade پاسخ محیط زیست به پلیس راهور درباره کیفیت خودروها
grade نارضایتی مردم موجب بازدید آیت‌الله رئیسی از ایران‌خودرو شد/تاکید رئیس جمهور بر رفع انحصار خودرو
grade توضیح پلیس درباره شماره‌گذاری خودرو در درب منزل
grade ای کاش به جای قیمت خودرو، چگونگی خودروی ایمن ساختن را کشف می کردیم
grade مخالفان واردات خودرو چه می‌گویند؟
grade خودروهای لوکس تا پایان سال 1400 امحاء می‌شوند
grade آمادگی مراکز معاینه فنی برای مراجعه شهروندان
grade لیست قیمت جدید کارخانه ای محصولات ایران خودرو
grade رانت‌های هنگفتی که دلالان خودرو به جیب می‌زنند/ 175 هزار میلیارد ناقابل در جیب سوداگران
grade فروش خودروسازان تا اطلاع ثانوی متوقف شد
grade نیم نگاه به KMC K7، KMC J7، جک اس 5 جدید و جک جی 4 کرمان موتور
grade کمیسیون تلفیق مجلس واردات خودرو را تصویب کرد
grade رای مثبت مجلس به واردات 70‌هزار دستگاهی خودرو
grade سایپا: شاهین پلاس می آید
grade جریمه خودرو‌هایی که پشت آمبولانس‌ها حرکت می‌کنند
grade فیدلیتی و دیگنیتی قرعه کشی خواهند شد؟!
grade بحران تردد 8 میلیون دستگاه خودروی فرسوده
grade خودروسازان ملی جان مردم را شوخی گرفتند
grade پیش فروش عادی فیدلیتی پرایم شنبه هفدهم اردیبهشت
grade خروج و تردد خودرو بدون پلاک از کارخانه ممنوع است
grade ایران؛ تنها کشور جهان که واردات خودرو در آن ممنوع است!
grade شرایط فروش جدید کرمان موتور ویژه عید سعید فطر
grade تردد دودزاها بدون محدودیت
grade مدیر عامل اسنا به نامه اخیر شهرداری تهران واکنش نشان داد
grade فروش اقساطی پیکاپ KMC T8 خرداد 1401
grade فروش اقساطی KMC T8 تیر 1401
grade جک j4 اولین محصول بومی تمام برقی کرمان موتور به بازار می آید
grade بهانه‌های خودروسازان در توجیه ایمنی پایین خودرو‌ها مردم را بیشتر عصبانی می‌کند
grade نماینده مجلس: قرار است ارز گوشی آیفون به واردات خودرو اختصاص یابد
grade دعوای ایران خودرو و وزارت صمت بر سر قرعه کشی خودرو در سامانه یکپارچه|توپ در زمین یک شرکت ناشناس
grade اتمام حجت سطوح عالی کشور با خودروسازان
grade ایران خودرو ری را ، اولین شاسی بلند ملی معرفی شد
grade بهبود کیفی خودرو با شعاردرمانی؟
grade معرفی عظیم‌ ترین کامیون‌ های جهان
grade تسلا دیگر پرفروش‌ترین خودروساز الکتریکی جهان نیست
grade افزایش بی‌سابقه نرخ عوارض آزاد راه‌ها تا 101 درصد+ جدول
grade افتتاح دو کارخانه قطعه سازی با حضور مدیرعامل قوای محرکه کرمان خودرو
grade تخصیص خودرو به منتخبان فهرست ذخیره برای اولین بار
grade تولید خودروی لادا بدون تجهیزات ایمنی در روسیه به دلیل تحریم‌
grade برنامه ایران خودرو برای افزایش تولید و عرضه هایما
grade آغاز اولین طرح فروش نقدی و اقساطی KMC J7 کرمان موتور
grade کرمان موتور از پلتفرم اختصاصی PS1 در نمایشگاه تحول صنعت خودرو رونمایی می‌کند
grade مدیران خودرو با تجارت شتاب گرفت
grade پذیره‌نویسی اوراق مرابحه «کرمان» در همان روز اول به پایان رسید
grade بازدید استاندار کرمان از کارخانه کرمان موتور
grade همکاری باشگاه مشتریان کرمان موتور و بیمه سامان برای صدور بیمه پیمایشی
grade به بهانه خبر وزیر صمت درباره واردات خودروی 10 هزار دلاری با گزینه های چینی و بین المللی آشنا شوید
grade تغییرات قیمتی بازار خودرو در هفته‌ای که گذشت
grade 3 دلیل برای انتخاب ایکس22پرو: نگاه‌ها به سمت شما خواهد بود
grade جزئیات تولید خودروی مشترک ایران، روس و ترکیه | خط تولید این خودرو در کدام کشور فعال می‌شود؟
grade  رادارهای نقطه کور: وقتی حادثه خبر می‌کند
grade نمایش توانمندی‌های ایران خودرو و 21 سازنده داخلی در روسیه
grade برخی خودروسازان از سیستم قرعه کشی خارج شدند
grade باشگاه مشتریان کرمان موتور پنج ساله شد
grade مرحله‌ی سوم «فروش خودرو» در سامانه جامع یکپارچه خودرو به زودی برگزار می‌شود
grade بازدید مدیرعامل بانک تجارت از شرکت کرمان موتور
grade باکیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای ساخت داخل مشخص شدند
grade خودروی 10 هزار دلاری سیتروئن و رکورد فروش 17 دقیقه ای
grade سریعترین شورلت کوروت به بازار آمد
grade آماده باش امدادخودرو کرمان موتور به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی
grade ماجرای واردات خودرو به کجا رسید؟
grade خودروی ملی بر پایه پلتفورم PS1 کرمان موتور و مپنا در ونزوئلا
grade خودروهای ناقص سایت مرکزی ایران خودرو صفر شد
grade کانسپت سوزوکی eVX در نمایشگاه خودروی هند رونمایی شد
grade آموزش افتتاح حساب وکالتی برای خرید خودرو
grade واردات خودرو نهایی شده است
grade احراز اصالت قطعات یدکی فقط با یک پیامک
grade ممنوعیت عرضه بدون شناسه لوازم یدکی و قطعات خودرو
grade ارتقای کیفی 59 قطعه از محصولات ایران خودرو
grade نام خودروی جدید کرمان موتور را پیشنهاد کنید و همان خودرو را جایزه بگیرید
grade تکذیب واردات خودرو با رمز ارز (22 مردادماه 1401)
grade زمان برگزاری سومین فروش یکپارچه خودرو مشخص شد
grade تفاهم امدادخودرو ایران و بانک آینده برای تلفیق خدمات خودرویی و بانکی
grade کلاسیک‌سواران در انتظار اصلاح مصوبه هیات دولت
grade برگزاری آزمون فنی اختصاصی هیوندای در ايران
grade سفر به بابلسر از دریا تا جنگل
grade این خودروها معاف از مالیات می‌شوند
grade فیلم بررسی مشخصات فونیکس FX مدیران خودرو
grade عرضه جک s5, جک j4 و کی ام سی T8 کرمان موتور در بورس کالا + فیلم
grade لاماری ایما را با قیمت قبلی بخرید +جزئیات شرایط فروش
grade امروز آخرین مهلت شرکت در مسابقه نام گذاری خودرو جدید کرمان موتور
grade اولویت شرکت آرین موتور، ارائه خودروهای با کیفیت است
grade لوازم و قطعات خودرو را از یدک مارکت بخرید
grade راه اندازی سرویس در محل کرمان موتور در شهر مشهد (+جزئیات)
grade امکان خرید آنلاین لوازم یدکی محصولات کرمان موتور فراهم شد+ جزئیات و آدرس سایت
grade شرایط فروش لاماری ایما - آذر ماه ۱۴۰۱
grade شرایط فروش فوق العاده لاماری ایما دی ماه 1401
grade حذف مدت پنج ماه از تاریخ تحویل و با حداقل ۱۰۰۰ کیلومتر کارکرد از گارانتی خودرو
grade اسامی نخستین خودروهای وارداتی اعلام شد
grade خرید لوازم یدکی و دغدغه‌های قبل از خرید
grade شش ماه حبس در انتظار مخدوش کنندگان پلاک خودرو
grade توقف عرضه خودرو در بورس کالا، صحت ندارد
grade نوزدهمین شعبه خودرو 45 افتتاح شد
grade طرح ترافیک را با 30 درصد تخفیف بخرید
grade آغاز چهارمین مرحله از عرضه لاماری ایما در بورس کالا
grade نهال «خودروی بورسی» در حال خشک شدن است!!
grade مهلت کلینیک زمستانه خودروهای هیوندای تمدید شد
grade کروز در رتبه 55 پانصد شرکت برتر ایران قرار گرفت
grade گروه بهمن رتبه 54 پانصد شرکت برتر ایران را به خود اختصاص داد