لیفان 820 پیش به سوی اعتبار

پدرام جعفرزاده۱۳۹۷/۱۱/۰۹ ۰۳:۵۶:۰۶ 0

لیفان 820 را شاید بتوان نقطه شروعی برای اعتبار سنجی به برند لیفان دانست، جایی که این شرکت شیوه دیگر برندهای مطرح چینی را ادامه داده و خودرویی در کلاس D طراحی و عرضه کرده، اما به روش خود، به این معنی که لیفان با کرمان موتور در بازار ایران همانند چری و مدیران خودرو سعی داشت، با توجه به افزایش نرخ تورم در این چند سال اخیر، تجربه خودرویی برای مشتریان ایرانی فراهم آورد که با قیمتی مناسب از لحاظ به روز بودن، فاصله زیادی با دو خودرو سازبزرگ وطنی داشته باشد.

برای اولین بار سبقت آزاد به بررسی خودرویی پرداخت که هنوز وارد بازار ایران نشده، فرصتی که باعث شد تا با افقهای جدیدی از  صنعت خودرو سازی چین آشنا شویم و اکنون می خواهیم این تجربه را با شما به اشتراک بگذاریم.

لیفان 820 را شاید بتوان نقطه شروعی برای اعتبار سنجی به برند لیفان دانست، جایی که این شرکت شیوه دیگر برندهای مطرح چینی را ادامه داده و خودرویی در کلاس D طراحی و عرضه کرده، اما به روش خود، به این معنی که لیفان با کرمان موتور در بازار ایران همانند چری و مدیران خودرو سعی داشت، با توجه به افزایش نرخ تورم در این چند سال اخیر، تجربه خودرویی برای مشتریان ایرانی فراهم آورد که با قیمتی مناسب از لحاظ به روز بودن، فاصله زیادی با دو خودرو سازبزرگ وطنی داشته باشد. با عرضه لیفان 520 و 620 که از لحاظ ظاهری با کرولا مشابه بودند، به کسانیکه علاقه ای به گزینهای محدود، خسته کنند و تکراری وطنی نداشتند، تجربه ای هرچند ناقص از این خودروی پر افتخار هدیه داده شد و یا وقتی که با عرضه X50  و X60 تجربه استفاده از کراس آورها را با قیمتی نزدیک به سدان های متوسط ارائه داد. حال لیفان 820 اینجاست تا تجربه کلاس بالاتری از این خودروها را، با قیمتی بسیار کمتر از نمونه های وارداتی موجود در بازار ایران از این کلاس برای مردم فراهم کند ( حتی ارزان تر از نیسان تینا که مونتاژ داخل هم است!) هرچند این تجربه طعمی لیفانی داشته باشد که حتی تا دیروز از لحاظ کیفی به پای رقبای چینی خود نیز در این کلاس نمی رسید، شاید خریداران این کلاس که تا امروز با بودجه زیر 100 میلیون تنها امکان انتخاب نسخه های قدیمی با کارکردهای نسبتا بالای خودروساران معتبر شرق و غربی را داشته اند. ولی این بار 820  صفر کیلومتر با قیمت قطعی 82 میلیون تومان همراه با گارانتی 5 ساله به بازار آمده است. با سبقت آزاد همراه باشید تا  به بررسی اجمالی این سوغات جدید چینی بپردازیم.

طراحی خارجی

 در این بخش است که ما متوجه دیدی که لیفان برای جهانی شدن دارد می شویم، این بار با طراحی پخته تر و مدرنی طرف هستیم که شاید نزدیک به طراحی هم کلاسهای به روز و معتبر خود باشد.

 ابعاد بزرگ بدنه و هماهنگی خطوط هجومی موجود در هدلایتها، خطوط نرم روی در موتور، دیلایتهای LED و همینطور استفاده زیاد از قطعات کرومی شکل چاشنی این طراحی استاندارد شده است. در نمای جلوی، چراغهای کشیده اش ما را به یاد آئودی A6 می اندازد و جلو پنجره اش هم الهام گرفته از  فورد تاروس به نظر می رسد و سلسله led هایی که برای چراغ کوچیکهاش استفاده شده و نیز چراغهاي روزتاب یا همون دیلایتها  که زير سپر جلو از تعبیه شده اند ظاهر زیبایش را تکمیل کرده اند.

در نمای کناری، یک خط سرتاسری وجود دارد، که بدنه خودرو را تنومندتر جلوه می دهد و به نظر ما رینگ های ۱۶ اینچی جذابش برای جثه 820 کمی کوچک می باشد.

در نمای عقب هم ترکیبی از هیوندای سوناتا و چراغ های آئودی A8 را خواهیم داشت. مه شکن ها در چراغهای عقب و به صورت دو تا مثلث طرفین پلاک جا خوش کرده اند. صندوق عقب ۵۱۰ لیتریش بزرگتر از صندوق ۴۳۶ لیتری تویوتا کمری و ۴۶۴ لیتریه هیوندای سوناتاست که مناسب برای مسافرت های خانوادگی می باشد. داخل صندوق عقب هم دستگیره ای برای باز کردن در صندوق از داخل وجود دارد.

 

 

طراحی داخلی

هنگام ورود به داخل کابین و تجربه استفاده از در سنگین و خوش ساخت این خودرو اولین و مهمترین نکته ای که توجه را جلب می کند، تریم داخل اتاق مشکی است و صندلی ها نیز مشکی با دوخت آبی رنگ. بکلایت کلیه کلیدهای داخل اتاق سفید رنگ، شیک و سنگین جلوه می کند. و البته تنظیم صندلی راننده برقی است که جا داشت صندلی شاگرد نیز به همین شکل می بود!

 کنسول میان دو صندلی است که با حذف شدن ترمز دستی و تبدیل آن به پدال پایی و همینطور طرح چوب انتخاب شده برای این قطعه ناخودآگاه حس لوکس بودن خودور را منتقل می کند. البته در عین حال طرح دایره شکل روی دسته دنده که هیچ جذابیت ظاهری ندارد به کنار، با هیچ نقطه دیگر  کابین خودرو نیز هماهنگی ندارد.

اما فرم کلی دسته دنده و صفحه ی انتخاب حالت گیربکس و همینطور دکمه های زیبای کنار آن که شامل سنسورهای پارک و حالت برف گیربکس و گرم کن صندلی دو حالته که فقط برای صندلی راننده تعبیه شده کاملا ضعف طرح روی دسته دنده را پوشش می دهد، از نکات جالب کابین 820 می توان از استفاده متعدد از باکسهایی گوناگون جهت کاربردهای مختلف یاد کرد، برای مثال جهت اتصال دستگاه ها به پورتهای USB و AUX در جلوی همان مجموعه فوق الذکر باکسی طراحی شده و با فشردن درب آن با فاصله حدود 50 سانت دو پورت دیده می شود! گویا قصد طراحان این بوده که فرد راننده به هیچ وجه نتواند حین رانندگی دستگاه های خود را متصل کند و برای این کار حتما مجبور به متوقف کردن خودرو بشود، به غیر از این محفظه اسرار آمیز دو باکس دیگر در پشت پنل انتخاب وضعیت دنده وجود دارد که یکی از آنها محل قرار دادن لیوان های بسیار کوچک و فندک برقی می باشد که خوشبختانه به همراه درب فشاری است و دیگری گویا برای قرار دادن تلفن همراه تعبیه شده که اگر اینگونه باشد باید احتمال داد که حداقل طراحی این بخش به قبل از سال 2012  برمی گردد زیرا فضای موجود تنها برای قرار دادن گوشی هایی با قد و قواره  iphone6 یا کوچکتر از آن طراحی شده!  نکته بعدی زیر آرنجی یک حالته و بزرگ و جادار این خودرو ست که قابلیت جا به جایی افقی (جلو و عقب) نیز دارد و در کل این مجموعه را می توانیم قابل قبول بدانیم.

 اما به سراغ کنسول مرکزی برویم جایی که طراحی آن خوب شروع شده ولی سعی شده تمرکز روی مانیتور 9 اینچی باشد که به نحوی همه کاره این کنسول است و حتی وظیفه نمایش تغییرات حالت سیستم تهویه مطبوع را نیز برعهده گرفته (چه زمان خاموش بودن یونیت و چه به هنگام پخش مدیا)، اما هر چقدر به سمت بالا حرکت می کنیم به جای طراحی سیال و زیبا از طراحی ساده تری به همراه اشکال چهار گوش و پلاستیک خشک تر مواجه می شویم که جذابیت بصری این کنسول را کاهش می دهد.

بر عکس کنسول مرکزی که به مرکزیت یک صفحه نمایش توجه شده در مجموعه پشت آمپر از سه قسمت جداگانه کریستال مایع یا LCD استفاده شده، که دو تا از آنها در مرکز نشانگرهای دور موتور و سرعت سنج هستند که به ترتیب به جهت نمایش دمای موتور و سطح بنزین طراحی شده اند و نمایشگر بزرگتر سوم هم وظیفه نمایش اطلاعات کامپیوتر سفری و میزان مصرف سوخت، سرعت سنج دیجیتال، وضعیت دربها و حالت دنده را برعهده دارند. به طور کلی می توان به نورپردازی زیبا و مناسب خودرو اشاره کرد و نکته جالب آن تغییر رنگ به رنگ قرمز دکمه های شیشه بالا بر در صورت قفل کردن آنها توسط راننده اشاره کرد.

 دکمه های روی فرمان با طراحی نا متعارف اش زیبا به نظر نمی رسد ولی ارگونومی نسبتا مناسبی را جهت اعمال تغییرات کروز کنترل و یونیت در اختیار قرار شما می دهد.

صندلی ردیف عقب برخلاف صندلی های نسبتا خشک جلو، واقعاً راحت و مناسب سفرهای طولانی مدت است و درهای عقب در زمان باز شدن، کامل به صورت۹۰ درجه باز می شوند که سرنشین خیلی راحت بتواند سوار و یا پیاده شود.

 در نهایت کیفیت کلی قطعات داخل اتاق تقریبا در سطح کلاس خود قرار می گیرد ولی نباید فراموش شود که  مونتاژ آن در سطح همان لیفان رعایت شده است. و صد البته کرمان موتور نشان داده هرچند با تاخیر ولی همیشه سعی بر این دارد که مشکلات مونتاژی خودروهای چینی خود را به مرور رفع کند.

تجربه رانندگی

هنگامی که با فشردن پدال ترمز و دکمه استارت موتور خودرو شروع به فعالیت می کند یک تکان کوچک در خودروی تستی که در اختیار سبقت آزاد قرار داشت مشاهده می شد که قابل چشم پوشی است! در زمان حرکت به دلیل عایق بندی بسیار مناسبب  صدای بسیار کمی از محفظه موتور به داخل اتاق نفوذ می کند.

اما نکته بسیار جالب برای سبقت آزاد استفاده از گیربکس DSI استرالیا در کنار موتور 2400 سی سی این خودرو است، چر ا که از سال 2007 میلادی  DSI  تحت تملّک جیلی چین است و برای اولین بار پس از واگذاری این شرکت اقدام به طراحی و ساختت گیربکس خودروی چینی با برندی غیر جیلی نموده است. نتیجه این انتخاب لیفان هم مثبت بوده و در کل عملکرد گیربکس چه از لحاظ سرعت و هوشمندی در عملکرد و چه عدم وجود تکانهای حین تعویض دنده مناسب است.

در مورد قدرت موتور باید بگوییم که راضی کننده است و تنها موردی که می توان به آن اشاره کرد اگر ضریب دنده 3 کمی سنگین تر بود شتاب گیری لذت بخش تر انجام می شد. البته فراموش نکنیم گیربکس ۶ سرعته این ماشین واقعا به چالاکی آن کمک کرده است.820 در تست ترمز هم سربلند بود و حس اطمینان را کاملا به القا کرد.

در دنده عقب  از آنجاییکه جثه بزرگ و شیشه عقبی کوچک دارد ، دوربین واید انگل به کمک راننده آمده و بدون نگرانی دستیار مناسبی برای وی خواهد بود.

سوال اینجاست موتور این خودرو که از لحاظ نمونه ی اقتباس شده ازکدام نسل خودروهای ژاپنی است؟ و بر سر آن حرف و حدیث وجود دارد، با ما همراه باشید تا جواب این سوال را در کلیپ تست و بررسی اختصاصی ما مشاهده کنید.  هرچه هست این موتورر در زمان تست میدانی هزار کیلومتری سبقت آزاد سازگاری مناسبی با بنزین ایران از خود نشان داد ولیی احتمالا به این خاطر که اولا تست های انجام شده به صورت پر گاز انجام شد و ثانیا کارکرد موتور با توجه به کیلومتر پایین خودرو به حالت بهینه نرسیده بود، مصرف سوخت بالای 10 تا 17 لیتر در صد کیلومتر را تجربه کردیم، ولی به احتمال زیاد با کارکرد بیشتر مصرف سوخت نسبت به روز اول بسیار کمتر و منطقی تر شد و احتمالا پس از پایان دوران آب بندی خودرو این عدد به اعداد ذکر شده در کاتالوگ نزدیک تر خواهد شد.

حال نوبت  اصلی ترین نقطه قوت این خودرو است که شما نمی توانید بر روی کاتالوگ مشخصات فنی آن پیدا کنید. سیستم تعلیق این خودرو که با وجود اینکه به صورت چند اتصالی در عقب و مک فرسون در جلو طراحی شده، اما به صورت خارق العاده ای در تمامی شرایط، سواری نرمی در کنار پایداری عالی در سرعتهای بالا به دلیل استفاده از سامانه کنترل پایداری (ESP) و عدم ورود تکانهای عرضی به کابین را در اختیار سرنشنیان قرار می دهد. به نحوی که با در نظر گرفتن نرمی و راحتی فوق العاده صندلی های ردیف عقب و فضای پای بسیار مناسب برای تمامی سرنشینان آن ، با اطمینان می توان از لیفان 820 به عنوان خودرویی مسافرتی یاد کرد.

در پایان حضور لیفان 820 را به بازار ایران به فال نیک گرفته و امیدواریم این خودرو باعث شود موج جدیدی که خودروهای چینی به سوی جهانی شدن و معتبر شدن در این بازار راه انداخته اند، با این حضور به ایران نیز منتقل شود و ما به زودی شاهد عرضه این خودرو ها چه بسا برای رقابت با رقبای ایرانی خود باشیم.

نویسندگان:

سهیل سیاوشی – پدرام جعفرزاده

 

 لینک مشاهده کلیپ جامع تست و بررسی لیفان 820 توسط سبقت آزاد

 favorite_border 3
loyalty 
اولین دیدگاه را شما بنویسید :)
لطفا کد را در کادر وارد نمایید
عناوین مرتبط با این مطلب
پربازدیدترین ها
grade خودرو برلیانس H330 به خط تولید شرکت سایپا بازگشت
grade تویوتا هایلوکس مدل 2021، مدل جدید پیکاپ تویوتا با چهره ای تازه
grade هیوندای سانتافه مدل 2021، فیس لیفتی برای شاسی بلند محبوب کره ای
grade بی ام و سری 4 مدل 2021، نسل جدید سری 4 محبوب باوارایی ها
grade ساینا اس توسط سایپا معرفی شد
grade مقایسه برلیانس c3 کراس، ساندرو استپ وی و دانگ فنگ اچ 30 کراس
grade جایگزین خودرو MG360 به مشتریان این محصول اعلام شد
grade قرعه‌کشی محصولات ایران خودرو به پایان رسید + جدول اعلام
grade مقایسه لیفان ایکس 70، چری تیگو 5 و هاوال H2
grade زمان پیش فروش سایپا شاهین اعلام شد
grade پیش فروش جدید سایپا بدون سود مشارکت و سود انصراف!
grade صعودی شدن دوباره قیمت‌ها در بازار خودرو
grade کیا سورنتو مدل 2021، تحولی نوین برای شاسی بلند محبوب کره ای
grade شرایط و محصولات پیش فروش یکساله ایران خودرو اعلام شد
grade خودروی کلاس A ایران خودرو بهمن ماه معرفی می‌شود
grade 4 شرط جدید ایران خودرو در طرح جدید پیش فروش یکساله
grade لیست محصولات قابل عرضه ایران خودرو آب رفت!
grade فایل افزایش قیمت خودرو باز شد
grade خودروی جدید ایران خودرو K132 به نمایش گذاشته شد
grade سرکش شدن مجدد قیمت خودرو در بازار
grade سانگ یانگ به دنبال خریدار جدید
grade آئودی آر اس کیو 8 RS Q8، تلفیقی از هنر و تکنولوژی
grade شرط جدید کمیته خودرو برای ثبت‌نام در فروش‌های فوق‌العاده
grade بی ام و M5 کامپتیشن مدل 2021 معرفی شد
grade نادر ترین خودروهای عضلانی آمریکایی کدامند؟
grade نسخه کاغذی بیمه ‌نامه شخص ثالث حذف شد
grade ثبت نام 1.5 میلیون نفر در پیش فروش ایران خودرو
grade دستورالعمل قیمت گذاری خودرو بازنگری می‌شود
grade شماره‌گذاری خودروها اینترنتی شد
grade برندگان قرعه‌کشی خودرو، فروشنده شدند
grade قرعه کشی محصولات سایپا روز یکشنبه انجام خواهد شد
grade لکسوس IS مدل 2021 معرفی شد
grade فرمانروای سرکوب قیمت خودرو کیست؟
grade انحرافات دومینوی فروش خودرو
grade محدودیت پرداخت وجه برندگان قرعه کشی خودرو
grade شماره گذاری آزمایشی خودروها ازطریق اینترنت از هفته آتی
grade باید در زمینه ضوابط واردات خودرو تجدید نظر کنیم
grade شارژ قیمت خودرو از چهار منبع
grade لغو قیمت‌گذاری برای بازار
grade سهمیه سوخت وانت بارها کاهش یافت
grade هشدارهای پلیس به متقاضیان خرید محصولات ایران‌خودرو و سایپا
grade محرومیت 3 ساله در ثبت نام خودرو با درج اطلاعات غلط
grade کاهش شدید تقاضا برای خودرو در بازار/ فرمول 10درصد بالاتر از قیمت مصوب هنوز انجام نمی‌شود
grade تولید بی ام و i8 برای همیشه متوقف شد
grade ساعت بوگاتی شیرون سوپر اسپرت با قیمتی عجیب رونمایی شد
grade قیمت‌گذاری بازار خودرو، نهایی نشده است
grade سهم خودرو از تورم، سهم تورم از خودرو
grade چراغ سبز خودروسازی کشور به صنایع نظامی
grade کشف دو پارکینگ بزرگ خودرو با ارزش 6 تریلیون ریالی در تهران!
grade کشف 5 هزار خودروی بدون پلاک در کشور
grade جشن تولد پنجاه سالگی رنجروور با مدلی خاص
grade فروش امتیاز خودرو غیرقانونی است
grade هشدار سایپا به فروشندگان و خریداران حواله خودرو
grade مهلت واریز وجه خودروهای پیش فروش ایران‌خودرو تمدید شد
grade بازنگری فرمول دستورالعمل قیمت گذاری خودرو تکذیب شد
grade تعدیل نیرو 1000 نفری بنتلی به خاطر ویروس کرونا
grade دستگیری در انتظار فروشندگان امتیاز خودروهای قرعه کشی شده
grade معاملات خودرو تقریبا به صفر رسید
grade فولکس واگن مالک تام آئودی می‌شود؟
grade بحران شدید اقتصادی بی ام و به خاطر کرونا
grade کلید دیجیتال اپل برای اتومبیل‌ها معرفی شد
grade مهلت ترخیص خودرو‌های دپو شده در گمرک 3 ماه تمدید شد
grade مسوولیت فروش حواله خودروهای در رهن ایران خودرو، برعهده مالک است
grade تولید اتوبوس برقی در دستور کار ایران خودرو قرار گرفت
grade تسلا مدل S اولین خودرو الکتریکی با رنج مسافتی بیش از 644 کیلومتر
grade پروژه مشترک بنز و بی ام و ناتمام ماند
grade سهمیه بنزین تیرماه، امشب واریز می‌شود
grade فورد F-150 مدل 2021، نسل جدید پر فروش ترین پیکاپ تاریخ
grade برنامه بلند پروازانه اینفینیتی با مدیر ایرانی خود
grade تصمیمات لاستیکی ستاد تنظیم بازار
grade پیش فروش تابستانه ایران خودرو به زودی آغاز می‌شود
grade بوگاتی شیرون رودستر در راه است
grade خبری از نمایشگاه ژنو در سال آینده هم نخواهد بود
grade آموزش ساده رانندگی با خودروی دنده اتوماتیک
grade فیلم تست و بررسی دنا پلاس
grade نقاط ضعف و قوت ام وی ام X55 مدیران خودرو
grade آمیکو با آسنا به نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید آمد
grade بررسی جک اس 4 محصول پسا تحریمی کرمان موتور
grade فیلم بررسی بسترن B30
grade تشخیص نوع و برند خودرو فقط با لمس کردن
grade جک T8 محصول جدید کرمان موتور چه مشخصاتی دارد
grade 17 حقیقت در مورد شورولت کامارو که هر علاقه‌مندی باید بداند
grade تکامل لوگو بی‌ ام‌ و در طول تاریخ
grade احتمال حذف نام رنو برای همیشه پس از ورشکستگی
grade آئودی Q3 اسپرت بک 2020 کوپه جذاب آلمانی معرفی شد
grade فورد جی تی مدل 2020 با بدنه تمام کربن معرفی شد
grade نسل جدید هیوندای i20 مدل 2019؛ ترکیبی از تکنولوژی، ایمنی و زیبایی
grade کیا اپتیما 2021 نماد رشد و نبوغ خودروساز کره ای
grade مازراتی لوانته تروفئو ناویتک، سریعترین شاسی بلند دنیا
grade اولین تصاویر واقعی و قیمت کوییک آر
grade جی ام سی یوکان مدل 2021، شاسی بلند قلدر و شیک آمریکایی
grade پژو 206 تیپ 2 بخریم یا تیبا 2 ؟ + فیلم
grade دنا پلاس با نام خزر! در میان بهترین‌های نمایشگاه خودروی مسکو 2018
grade مرسدس بنز GLA مدل 2021، کراس‌اوور جمع و جور بنز
grade فیلم مقایسه 207 اتوماتیک و دانگ فنگ H30 کراس
grade عمر مفید خودرو در ایران و سایر کشورهای جهان
grade آذویکو نه ام جی ۳۶۰ تحویل می‌دهد نه پاسخگوی مشتریان است
grade رهام و ساینا EV در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید
grade حضور ایران خودرو با پژو 301 در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید
grade فناوری‌های کاربردی در کابین خودرو
grade تفاوت موتورهای بنزینی و دیزلی + فیلم
grade مقایسه فورد ماستنگ شلبی GT500 مدل 2020 و دوج چلنجر SRT Redeye مدل 2019
grade درباره ما
grade علائم هشدار جهت تعویض لاستیک‌های خودرو
grade لوتوس Evija قدرتمندترین ابرخودرو تاریخ معرفی شد
grade چند نکته فنی ساده برای نگهداری خودرو
grade بوگاتی چنتودیچی هیولای جدید بوگاتی معرفی شد
grade اهداف پروژه داخلی سازی پژو 301 از زبان مدیر عامل ساپکو
grade با 3 میلیون تومان محصولات جک را اقساطی و بدون بهره بخرید
grade تست و بررسی خودرو به سبک گاراژ بخردی
grade پژو 207 اتوماتیک بخریم یا رنو ساندرو؟
grade همه چیز‌ درباره سیستم ورود بدون کلید خودرو یا ‌کیلس
grade فیلم بررسی کیا سراتو آپشنال سایپا
grade همه چیز در مورد سیم بکسل خودرو
grade پیکاپ تایگر با ریگان خودرو در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید حضور یافت
grade همه چیز درباره جک اس 7، شاسی بلندی که در 11 کشور به فروش می‌رسد
grade فیلم بررسی ام جی 360 توربو - MG 360
grade تویوتا سینا مدل 2021، مینی ون هیبریدی جدید تویوتا
grade سایپا عاجز از اعلام درست مشخصات فنی سایپا شاهین
grade 10 تا از جذاب‌ترین خودروهای جرمی کلارکسون
grade سیتروئن C3-XR SUV مدل 2019
grade مشخصات پژو 208 مدل 2020
grade بی‌ام‌و X6 مدل 2020 کرگدن باوارایی رونمایی شد
grade تجربه رانندگی پاگانی هوایرا مدل 2015
grade خودرو برلیانس H330 به خط تولید شرکت سایپا بازگشت
grade بررسی شلبی کبرا دیتونا کوپه مدل 1960
grade تویوتا هایلوکس مدل 2021، مدل جدید پیکاپ تویوتا با چهره ای تازه
grade مک‌لارن سنا هنسی 2019، تزریق قدرت اضافه به ابرخودرو انگلیسی
grade مشخصات پژو 2008 مدل 2020
grade مشخصات رولزرویس کولینان کوست لاین منصوری
grade دی اس 9، سدان جدید برند دی اس رونمایی شد
grade استون مارتین ونتیج رودستر مدل 2021، الهه زیبایی انگلیسی
grade هیوندای سانتافه مدل 2021، فیس لیفتی برای شاسی بلند محبوب کره ای
grade چرا هیوندای توسان 2020 نخریم؟
grade بنتلی فلایین اسپور V8 پا به سن گذاشته جذاب
grade مهمترین خودروهای تاریخ
grade بررسی اجمالی دانگ فنگ SX6
grade بی ام و سری 4 مدل 2021، نسل جدید سری 4 محبوب باوارایی ها
grade مکانیزم کلاس بندی خودروها
grade زینگر 21C، نخستین ابرخودرو با چاپ سه بعدی
grade تویوتا یاریس کراس مدل 2021 با پیشرانه هیبریدی معرفی شد
grade نانوتکنولوژی در صنعت خودرو
grade پراید، داستانی تکراری در صنعت خودروسازی ایران
grade مشخصات جنسیس G80 مدل 2021، نسل سوم سدان لوکس کره ای
grade فولکس واگن پولو GTI مدل 2018
grade 15 مدل از بدترین شورولت کوروت های تاریخ
grade حداکثر سرعت کوئنیگزگ جسکو ابسلوت چه قدر است؟
grade ساینا اس توسط سایپا معرفی شد
grade فراری 360 مادنا لیموزین، سریعترین لیموزین جهان
grade هامر جدید 1000 اسب بخار قدرت خواهد داشت
grade تاریخچه بوگاتی ویرون
grade پژو لندترک مدل 2021، پیکاپ جدید پژو رونمایی شد
grade آئودی S4 مدل 2020، سدان اسپرت همه چیز تمام آلمانی
grade بی‌ام‌و کانسپت i4، رقیب جدید تسلا از سوی باوارایی ها
grade چانگان یونی تی مدل 2020، کراس اوور مدرن و جذاب چینی
grade از هد آپ و دوربین در کلاه ایمنی، تا تمام تکنولوژی های موتورسیکلت ‌های بی ام و
grade 8 خودرو اسپرت کلاسیک گران‌‌ قیمت تاریخ
grade به کارواش رفتن شورولت کوروت استینگری مدل 1967 پس از 33 سال
grade نسل چهارم رنجرور، مهمانی آشنا از بریتانیا
grade سیتروئن از خودرو شهری خود با نام سیتروئن Ami پرده برداشت
grade بررسی پرفروش ترین مدل نیسان در اروپا؛ نیسان قشقایی 2018
grade کادیلاک اسکالید مدل 2021، شاسی بلند سوپرلوکس آمریکایی
grade چرا خودروها از فرمان برقی استفاده می کنند؟
grade هیوندای i20 مدل 2020 با طراحی جدید و پیشرانه هیبریدی معرفی شد
grade تسلا رودستر سافاری با طراحی آخر الزمانی
grade تست فنی نسخه خاص GMC سیرا مدل 2016
grade 8 خودرویی که شرکت های سازنده خود را از ورشستگی نجات دادند
grade کیا تلوراید بهترین خودرو سال 2020 شد
grade آکورا TLX مدل 2021، زنگ خطر برای رقبای آلمانی
grade عوارض جدید آزادراه تهران-قم و کرج-قزوین
grade شرایط جدید فروش نقدی و اقساطی محصولات جک
grade فیلم بررسی ولکس C30 - سی 30
grade قطع سهمیه بنزین وانت‌ بار های بدون کارت هوشمند
grade معرفی دنا پلاس توربوشارژ و مقایسه مشخصات با دنا پلاس
grade پیکاپ جک T8 رقیب قدر آسنا در راه بازار ایران
grade سوراخ شدن اگزوز چه اثراتی بر عملکرد خودرو دارد؟
grade شرایط فروش جک اس 5، اس 3 و جی 4 کرمان موتور با 3 میلیون تومان
grade دنا پلاس توربو و پژو 207 سقف پانوراما
grade جک S4 به کرمان موتور رسید
grade شرایط پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک به مناسبت عید فطر + مشخصات فنی و تجهیزات
grade با 55 میلیون مالک جک جی 4 اتوماتیک شوید
grade ایکو K132 خودرو جدید ایرانخودرو معرفی شد
grade داستان پارس خودرو و مونتاژ بیوک و کادیلاک
grade لیست قیمت جدید لاستیک‌های شرکت بارز اعلام گردید
grade مقرون به صرفه ترین خودروها برای مشتریان در سال 2019
grade نحوه محاسبه دقیق افت قیمت خودرو در ایران چگونه است؟
grade 206 تیپ 5 در 2 مدل ساده و فول آپشن ارائه خواهد شد
grade خودروی دنا پلاس از این پس بدون سانروف و رینگ آلومینیومی
grade افزایش هزینه نقل و انتقال خودرو در مراکز تعویض پلاک؛ برگ سبز سند رسمی است
grade آیا شرکت آذویکو در آستانه تعطیلی است؟
grade قیمت جدید پژو 207 دنده ای ویژه مرداد ماه 98
grade با 55 میلیون تومان جک جی 4 بخرید
grade دنا پلاس اتومات به بازار می آید
grade شرایط فروش پژو 207 با سقف پانوراما اعلام شد
grade شرایط فروش اقساطی جک S3 ویژه تیرماه 1398
grade جک سدان جدید خود را به زودی معرفی خواهد کرد
grade سیستم تعلیق فعال الکترومغناطیسی EASS
grade شرایط فروش جدید سایپا با تحویل فوری پراید 111 اعلام شد
grade تفاوت کوئیک و کوئیک آر در چیست؟
grade طرح تبدیل خودرو ساندرو به چانگان CS35 - دی 98
grade هیوندای النترا 2019 ارزان، ایمن و محبوب
grade اعلام طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 25 آذر 98
grade داستان تیکه انداختن انگلیسی‌ها به پژو و ایران خودرو چه بود؟
grade معرفی 10 تولیدکننده برتر لاستیک خودرو در جهان
grade نکات کلیدی برای استفاده از ترمز دستی
grade بهترین و ارگونومیک ترین خودروها برای افراد کوتاه قد
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه مرداد 98
grade نتیجه شکایت 37 نفر از شرکت سایپا سیتروئن در تهران
grade بهترین خودروهای لوکس با قیمت کمتر از 30 هزار دلار
grade سیکل اسقاط کردن خودروهای فرسوده در کشورهای پیشرفته
grade بهترین زمان برای خرید خودرو چه زمانی است؟
grade جدول نرخ جرایم رانندگی در سال 99 + کد تخلف
grade هیوندای اکسنت جدید مدل 2020، زیبا اما ضعیف
grade چه نوع شمعی برای خودروی ما مناسب است؟
grade فروش فوری سراتو آپشنال از سوی سایپا
grade دنا پلاس به ناوگان پلیس سنگال پيوست
grade 15 هشدار برای جلوگیری از خرابی جلوبندی خودرو
grade چگونه مراقب واشر سرسیلندر خودروی خود باشیم؟
grade فناوری‌های جدید ساخت لاستیک خودرو
grade لامبورگینی سیان اولین خودرو هیبرید و قدرتمند‌ترین خودرو لامبورگینی در نمایشگاه فرانکفورت 2019 معرفی شد
grade هنگام ترکیدن لاستیک خودرو چه کنیم؟
grade جک A5 در نمایشگاه چانگدو 2019 رونمایی شد
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو اعلام شد
grade 8 تا از بهترین خودروهای ریچارد هموند
grade بهترین تلمبه‌های همراه خودرو در سال 2018
grade شرایط جدید فروش فوری چهار محصول ایران خودرو با قیمت جدید
grade قیمت خودرو امروز 1398/05/27| پژو پارس 96 میلیون تومان شد
grade پژو 301 اولین خودروی ایرانی که در افتتاح خط تولیدش هیچ خارجی وجود نداشت
grade قیمت جدید خودروی ساینا اعلام شد - تیر 98
grade طرح جدید تبدیل محصولات ایران خودرو شهریور 98
grade برای رمزگشایی کارت سوخت به کجا مراجعه کنیم؟
grade تبدیل محصولات رنو و برلیانس با سراتو به تعداد محدود
grade واردات خودرو احتمالا از سال 99 آزاد می‌شود
grade چانگان اوشان X7 مدل 2019 و تشخیص چهره مالک
grade طرح جدید تبدیل تعهدات معوق ایران‌ خودرو
grade بررسی شورولت کوروت C8 استینگری مدل 2020
grade آسیب‌پذیری شدید خودروهای دارای کیلس استارتر
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه شهریور 98
grade قیمت انواع خودروهای وارداتی
grade تولید سراتو در سایپا متوقف شد
grade شرایط جدید فروش اعتباری سه محصول ایران خودرو
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو اعلام شد
grade فرار تاریخی از دیوار برلین با بی ام و ایستا
grade بررسی فورد ماستنگ تمام الکتریکی مدل 1967
grade در زمان پارک خودروی اتوماتیک به این موارد توجه کنید تا گیربکس خودرو دچار مشکل جدی نشود
grade آغاز فروش ام وی ام ایکس 55 توسط شرکت مدیران خودرو
grade نیسان تایتان 2020، پیکاپ قدرتمند و جذاب ژاپنی
grade تحویل خودرو اتومات به معلولان با قیمت‌های قبل
grade بررسی استون مارتین DBS سوپرلگرا ولانته 2020
grade شرایط فروش جدید سایپا ویژه 17 مرداد
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو اعلام شد - ویژه مرداد 98
grade نیسان جوک مدل 2020 با ویژگی‌ها و چهره‌ای جدید رونمایی شد
grade هشدار پلیس درباره خودروهای دو تکه‌ای
grade سردرگمی ادامه دار مشتریان کارمانیا به دلیل عدم انجام تعهد
grade مقایسه قیمت خودروهای داخلی با قیمت دو هفته پیش
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه آبان 98
grade ترخیص خودروهای دپو شده را فراموش کنید!
grade شرایط فروش نقد و اقساط محصولات شرکت سایپا ویژه 8 مرداد
grade همه اول شدند؟ فریب مردم با رتبه اول خدمات پس از فروش
grade وانت‌بارها 100 لیتر سهمیه سوخت اضافه می‌گیرند
grade طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - 8 آبان 98
grade طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو
grade احتمال آزادسازی واردات خودرو در سال آینده قوت گرفت
grade هرجا سخن از بی اعتمادیست نام سیف خودرو می‌درخشد
grade پارسه پول خرد ایران می‌شود / سکه و دلار با پول جدید چند ؟
grade طرح تبدیل ساندرو اتوماتیک به سراتو - آبان 98
grade همه چیز درباره نیسان ورسا 2020
grade بهترین دوربین‌های داشبوردی خودرو
grade فیلم بررسی بی ام و سری 8 گرن کوپه
grade ماشین‌های الکتریکی تویوتا از سال 2023 در شبکه تاکسیرانی استفاده خواهد شد
grade بزودی فروش 3 محصول جدید سایپا آغاز می‌شود
grade تایرها را احتکار کرده‌اند
grade کاهش قیمت خودرو در یک هفته گذشته
grade مرسدس بنز EQS کانسپت برقی اس کلاس آینده بنز در فرانکفورت 2019 معرفی شد
grade کمپانی بنز، چینی‌تر شد
grade شرایط فروش اقساطی جدید جک جی 4 کرمان موتور ویژه آبان 98 اعلام شد
grade خودروهای لاکچری با پلاک‌های رند توقیف می‌شوند
grade آغاز فروش فوری پراید و ساینا از 5 مرداد ماه
grade خداحافظی خودروهای کلاسیک با کارت سوخت
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه 19 آبان 98
grade آیا 250 میلیون دلار برای طراحی صندوق عقب 206 توجیه دارد؟
grade لوگوی جدید فولکس واگن برای فرافکنی رونمایی شد
grade پارس اتوماتیک به لیست فروش فوری ایران خودرو اضافه شد + شرایط فروش
grade باز هم افزایش قیمت محصولات مدیران‌خودرو
grade 11 خطای رانندگی که به ضرر خودرو است
grade بازگشت قیمت‌ها به سایت‌های خرید و فروش
grade دلایل برکناری و بازداشت مدیرعامل ایران خودرو
grade عوارض بیمه شخص ثالث شامل بیمه حوادث راننده نمی‌شود
grade شنبه 5 مرداد آخرین مهلت ثبت نام جک جی 4 و اس 3 با شرایط ویژه
grade بدترین خودروهایی که در دهه گذشته معرفی شدند
grade دوج چلنجر موپار 1971؛ خودرویی متفاوت از دهه طلایی
grade تسلا مشتریان خود را فریب داد
grade بنتلی EXP 100 GT، چشم اندازی از آینده خودروهای لوکس
grade نحوه نگهداری از روکش آلکانتارا در صندلی و داشبورد خودرو
grade سایبر تراک وانت برقی خیره کننده تسلا
grade پیامک غیرمنتظره از طرح ترافیک
grade بزرگترین گردهمایی خودروهای کلاسیک در پیست آزادی
grade ممنوع الخروجی مدیرعامل سایپا
grade جدیدترین طرح فروش محصولات جک با قیمت قطعی
grade طراحان ایرانی خودرو در عرصه بین المللی
grade صبا باتری حریفی قدر برای رقبای خارجی
grade چرا موتور خودرو یکباره خاموش می شود؟
grade بزودی از سوی کرمان موتور، فروش اقساطی جک جی 4 بدون بهره
grade نرخ جدید عوارض آزادراه‌های کشور اعلام شد
grade بوگاتی رکورد سرعت در دنیا را با سرعت 490 کیلومتر بر ساعت شکست
grade مراسم رونمایی از خودروی نفربر پیشرفته زرهی، ضد مین و ضد
grade یکه زارع مدیرعامل ایران‌خودرو بازداشت شد
grade سیان، نام ابرخودروی هیبریدی لامبورگینی از کجا آمده؟
grade احیای کارت سوخت به معنای گران شدن بنزین نیست
grade ماشین حساب به دست بگیرید تا سهمیه بنزین‌ تان غیب نشود
grade مالیات و عوارض خودرو برای سال 99 تعیین شد
grade فروش اقساطی دنا پلاس و پژو پارس توسط ایران خودرو در چهارشنبه 6 شهریور
grade مشخصات فنی فولکس واگن گلف 2018
grade رونمایی از لوگوی جدید فولکس واگن با گلف
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو تیر 98
grade شاسی بلندهای پرفروش در بازار چین
grade قیمت محصولات مدیران‌خودرو در دست بررسی است
grade فولکس قورباغه‌ای به آخر خط رسید
grade مصوبه واگذاری خودرویی‌ها فعلا قابل اجرا نیست
grade نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2019 آغاز به کار کرد
grade هشدار مهم سازمان حمایت به خریداران خودرو
grade برای دریافت کارت سوخت دیگر به پست مراجعه نکنید
grade مایکل شوماخر پس از 6سال کما به هوش آمد!
grade خودروی تسلا صورت و پلاک خودرو را شناسایی می کند
grade نیسان آریا Ariya، چشم اندازی از کراس‌اوورهای آینده نیسان
grade وانت 18 هزار دلاری ام جی معرفی شد
grade صدرو بیمه نامه خودروهای سایپا متوقف شده
grade اصالت از نوع آلمانی، کانسپت فولکس واگن دیزاین ویژن جی.تی.آی
grade شرایط فروش جدید سایپا ویژه 20 مرداد
grade سازمان حمایت به نفع مشتریان تیوولی نظر داد
grade لامبورگینی سیان Sian، نخستین هیبریدی و قدرتمند‌ترین لامبورگینی تاریخ
grade ویژگی‌های تویوتا پریوس 2019
grade دولت بنزین را 3 برابر گران کرد/سهمیه 1500، آزاد 3000 تومان
grade سهمیه بنزین اول هر ماه شارژ می‌شود
grade 10 دلیل جهانی برای خرید خودرو‌های ژاپنی
grade شرایط فروش جدید سایپا ویژه 15 مرداد، سایپا 111 به فروش اعتباری اضافه شد
grade پرفروش‌ترین خودروهای پژو کدامند؟
grade نوآوری های خودروهای کاروان یا کمپر ون
grade فروش ویژه محصولات جک به زودی توسط کرمان موتور
grade معرفی بیسو T3 و بیسو T5 شرکت سیف خودرو
grade معرفی تویوتا راو4 مدل 2019
grade قیمت تمام شده خودروهای داخلی بزودی اعلام می‌شود
grade میباخ GLS مدل 2020 رونمایی شد
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو خرداد 98
grade بازداشت 6 نفر در پرونده شرکت سایپا
grade 10 خودروی پلاگین هیبریدی برتر 2019
grade مرسدس بنز جی ال سی 300 مدل 2020، شاسی بلند 40 هزار دلاری مرسدس بنز
grade طرح تبدیل خودرو سمند دوگانه‌سوز و H30 کراس اتوماتیک
grade کریستال آبی؛ یک کادیلاک کلکسیونی
grade جدیدترین طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو - 21 آبان 98
grade جریمه‌های رانندگی را اقساطی پرداخت کنید
grade مشخصات بی‌ام‌و 2020 پلاگین هیبریدی
grade بهترین گیجهای اندازه گیری باد و عمق آج لاستیک در سال 2019
grade الزامات پیش از واگذاری خودروسازی‌ها
grade بی ام و ایکس 7 مدل 2019؛ تکنولوژی به نام آلمان و کام آمریکا
grade اطلاعیه کرمان موتور در خصوص تامین قطعات و تعهدات
grade کیا اپتیما مدل 2021، نسل پنجم سدان کره‌ای پر طرفدار
grade اسپارک اول با 2000 اسب بخار پر قدرت‌ترین خودرو تاریخ
grade فهرست خودروهای پرفروش روسیه منتشر شد
grade مک‌لارن F1 LM گرانترین خودروی ساخت بریتانیا می‌شود؟
grade رسوایی جدید فورد
grade وقتی M به جان BMW بیفتد؛ بی‌ام‌و X6 M Performance Parts
grade مدیرعامل ایران خودرو: تولید 200 هزار دستگاه پژو 301 بدون حضور پژو
grade بنز خودروی 1932 خود را بازسازی کرد
grade تبعات حذف بی‌جایگزینی پراید
grade معرفی بهترین خودروهای هاچ‌بک سال 2019
grade احتمال لغو عوارض ورود به محدوده زوج و فرد تهران
grade کانسپت 4 نسل آینده سری 4 بی‌ام‌و در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی شد
grade نخستین خودرو الکتریکی ملی ترکیه رونمایی شد
grade وزیر صنعت: اجازه نمی‌دهیم خودروسازان قطعه سازی کنند
grade بدعهدی بسیار عجیب شرکت سایپا در تحویل محصولات
grade افزایش واردات قطعات یدکی قاچاق به کشور
grade ونکوییش؛ فراری آستون مارتین و اولین محصول موتور وسط آستون
grade انواع لاستیک خودرو را بهتر بشناسیم / تفاوت تایرها در چیست؟
grade ماشین پرنده پورشه
grade سانگ یانگ اطلاعات فنی نسخه الکتریکی کوراندو را منتشر کرد
grade کوئیک کراس به پارس خودرو رفت
grade معرفی هیوندای i10، محصول ارزان قیمت هیوندای
grade ادامه گران‌فروشی‌ خودروسازی که پرونده‌اش تعزیراتی شده است
grade صدور کارت سوخت هوشمند المثنی فقط از طریق دفاتر پلیس +10
grade تغییر کاربری دفتر یک خودروساز در جاده مخصوص/ سرنوشت صنعت خودرو آذربایجان چه می‌شود؟
grade یک شاسی‌بلند جایگزین تویوتا کرولا می‌شود
grade بی‌ام‌و X6 2020 با طراحی وانتابلک به نمایشگاه فرانکفورت 2019 آمد
grade جایگزین پراید مشخص شد
grade هزینه 250 میلیون دلاری برای طراحی صندوق پژو 206
grade ترخیص 6653 خودرو وارداتی براساس مصوبه دولت
grade فرماندار تهران: عوارض زوج و فرد سال 97 حذف می‌شود
grade تسلا مدل 3؛ ایمن‌ترین خودروی سدان جهان
grade واریز ریالی سهمیه بنزین وانت بارها در انتظار تایید وزارت کشور
grade خودروهای لوکس قاچاق در انبار اموال تملیکی خاک می‌خورند
grade مدیرعامل ایران خودرو برکنار شد
grade بررسی سوپراسپرت اتریشی KTM X-Bow GT
grade پورشه در کدام کشورها بیشترین طرفدار را دارد؟
grade تحویل 20000 خودروی دپوشده به مردم
grade شرایط جدید فروش محصولات جک با قیمت قطعی
grade شرایط جدید فروش نقدی و اعتباری سایپا ویژه 16 و 17 شهریور
grade پرفروش‌ترین خودروهای برقی چینی کدامند؟
grade چه عاملی مانع رشد خودروهای برقی می‌شود؟
grade شیشه‌های سرامیکی با استحکام بالا برای خودروهای زره پوش
grade مزدا MX-30 مدل 2020، نخستین محصول الکتریکی مزدا
grade نسل جدید لندرور دیفیندر در نمایشگاه فرانکفورت 2019 رونمایی شد
grade ترخیص خودروهای وارداتی از سر گرفته شد
grade خودروی برقی که سقف آن پنل خورشیدی دارد!
grade ایران خودرو: تولید آزمایشی پژو 301 ایرانی از امروز آغاز می‌شود
grade سونی با رونمایی از خودرو الکتریکی ویژن اس خودروساز شد
grade تولید وانت هیوندای در آمریکای شمالی
grade نیسان پاترول 2020 در امارات دیده شد
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه شهریور اعلام شد
grade نمایش فیلم‌های سه‌بعدی و استفاده از واقعیت مجازی در نسل بعدی نمایشگر‌های داخل خودرو
grade توقف شماره‌گذاری خودرو پراید از سال آینده
grade سایپا حق بیمه‌ های دریافتی از خریداران را چه می کند؟
grade دختران مکانیک
grade نیسان لیف پرفروش ترین خودرو برقی جهان
grade رده بندی پرفروش ترین خودروها در بازار ژاپن
grade خبری از مک لارن برقی در آینده نزدیک نخواهد بود
grade سهمیه‌ بنزین برای نوروز زیاد می‌شود؟
grade مقایسه برلیانس c3 کراس، ساندرو استپ وی و دانگ فنگ اچ 30 کراس
grade شرایط جدید ثبت نام اقساطی ایران خودرو - 3 دی 98
grade آغاز داخلی‌سازی 35 قطعه حساس خودرو
grade سوناتا هیبرید جدید با نور خورشید شارژ می‌شود
grade پرونده 5 شرکت خودرویی روی میز تعزیرات
grade هیوندای از کانسپت الکتریکی 45 در نمایشگاه فرانکفورت 2019 رونمایی کرد
grade جدیدترین طرح فروش اقساطی محصولات ایران خودرو ویژه 3 مهرماه 98
grade تولید نسل جدید ماشین هیدروژنی تویوتا
grade شورای نگهبان به طرح ساماندهی صنعت خودرو ایراد گرفت
grade تسلا 3 رکورد زد!
grade خودروهای بدون معاینه فنی 50 هزار تومان جریمه می‌ شوند
grade راه‌اندازی 12 تاکسی هوایی در آسمان ایران تا پایان سال
grade بلاتکلیفی ثبت‌نام کنندگان خودروهای وارداتی
grade برای ساماندهی تولید خودرو، دولت باید کنار بکشد
grade تا زمانی که خودروسازی خصوصی نداشته باشیم، مشکلات صنعت خودرو حل نمی‌شود
grade حذف شدن 20 محصول از خودروسازی کشور
grade شرایط فروش مشارکت در تولید محصولات جک
grade رنو کپچر برای اولین بار با موتور پلاگین هیبرید ساخته خواهد شد
grade معرفی محبوب‌ترین خودروهای کراس‌‌اوور 2019
grade تحول مدیریتی در اتحاد رنو-نیسان
grade اتصال کارت بانکی به کارت سوخت منتفی شد
grade افزایش قیمت مجدد جیلی GC6 توسط خودروسازان بم
grade پیشنهاد جدید برای ترخیص سریع 1048 خودرو دپو شده
grade آشنایی با کارکردهای اصلی روغن موتور خودرو و سایر روغن ها
grade تکذیب افزایش بهای محصولات ایران خودرو
grade شرایط جدید فروش فوری سایپا ویژه 24 شهریورماه
grade تصاویر رندر شده از رنو ساندرو جدید، ساندرو در لباس کلیو
grade فورد ماستنگ شلبی GT500 تیونینگ هنسی رونمایی شد
grade چگونگی محافظت از شیشه خودرو
grade صدور فرمان عرضه خودروهای جدید
grade کد یکتا جایگزین بیمه‌نامه‌های کاغذی شخص ثالث می‌شود
grade امید به نجات کارخانه فورد با شاسی بلند جدید پوما
grade ارز ارزان شد
grade چرا مدیرعاملی علی‌آبادی در ایران خودرو رسماً اعلام نشد؟
grade یکی از مدل‌های پراید تا چند روز دیگر از تولید خارج می‌شود
grade فولکس واگن بالاخره از خودروی برقی خود، فولکس واگن ID.3 رونمایی کرد
grade جلوگیری از بالارفتن بیش از حد دمای آب خودرو
grade دنا اتوماتیک تا پایان امسال به تولید می‌رسد
grade پورشه تایکان رونمایی شد، خط و نشان پورشه برای تسلا
grade شرایط ترخیص خودروهای خارجی دپو شده در منطقه آزاد اروند اعلام شد
grade محصولات کرمان موتور را اینترنتی بخرید
grade خودروسازان ارابه مرگ تولید می‌کنند
grade تحويل 70 هزار محصول سايپا به مشتریان در دو ماه
grade استفاده از کارت سوخت چه فوایدی دارد؟
grade برخی ویژگی‌های فنی پژو 301 تولید داخل مشخص شد
grade شرایط جدید پیش فروش جک j4 و جک s3 اعلام شد
grade دوربین عقب خودروهای بی‌ام‌و مشکل دارد
grade فروش اعتباری ساینا از سوی سایپا
grade جزئیات فروش فوری و پیش فروش محصولات جدید سایپا
grade تست رانندگی بی‌ام‌و X2 M35i مرز بین هاچ بک و کراس اوور
grade 770 هزار کارت سوخت همچنان معطل در پست
grade جای خالی خودروسازان آمریکایی در نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2019
grade میتسوبیشی Mi-Tech، کانسپت بدون سقف و خیره کننده میتسوبیشی
grade سرنوشت موتورسیکلت‌ها و خودروهای فرسوده بدون کارت سوخت چه می‌شود؟
grade بهترین خودروهای مدل 2019
grade صدور سند خودرو فقط در دفاتر اسناد رسمی
grade بنزین ایران چه کیفیتی دارد؟
grade فاکتورشدن 3 هزار برلیانس توسط سایپا تکذیب شد
grade کدام خودرو بهترین خودروی سال دانمارک شد؟
grade دومینوی توقف تولید خودروهای مونتاژی
grade خودروسازان ترکیه و روسی به ایران می‌آیند
grade افشای تخلفات جدید از رئیس کنار گذاشته شده نیسان و رنو
grade جزئیات محاکمه 26 مدیر سابق شرکت سایپا
grade هوندا e از سال آینده در خیابان های اروپا
grade انجمن واردکنندگان خودرو به دنبال آزادسازی واردات
grade دفتر اسناد رسمی یا دفاتر تعویض پلاک؟
grade اختلافات بانک مرکزی و خودروسازان بر سر زیاده‌خواهی خودروسازان
grade جزئیات جدید درباره ثبت‌نام متقاضیان کارت سوخت/ برای پیگیری به پلیس 10+ مراجعه نکنید
grade کارت جایگاه‌داران تا اطلاع ثانوی در اختیار مردم است
grade 10 شاسی بلند لوکس با قیمت جالب در بازار جهانی
grade فاو-فولکس‌واگن رکورد زد
grade ایرانخودرو تولید محصولات خود با پیشرانه یورو 5 را آغاز کرد
grade سود معتبرترین خودروساز چینی در جهان 40 درصد سقوط کرد
grade انتشار لیست قیمت جدید خودروهای داخلی در بازار - 19 دی 98
grade ستاد توسعه و تعمیق ساخت داخل محصولات ایران خودرو تشکیل شد
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه مهر اعلام شد
grade مسئولیت مدنی سازنده خودرو نسبت به ایمنی در تصادف
grade فروش اقساطی 5 خودروی سایپا ویژه دوشنبه 4 شهریور
grade طرح جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 27 شهریورماه
grade مشتریان سایپا در دام بی‌تدبیری مدیران قبلی
grade جریمه میلیاردی دایملر بخاطر تقلب در موتورهای دیزل
grade مزایا و فواید خودروهای برقی
grade مخالفت شورای نگهبان با صفر کردن تعرفه خودروهای هیبرید
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو مرداد 98
grade مرسدس بنز ویژن AVTR، اوج شکوفایی تکنولوژی و هنر بنز
grade فروش اموال مازاد خودروسازان کلید خورد
grade سرمايه گذاری های ايران خودرو در اولويت تجديد ارزيابی
grade فراخوان تویوتا راوفور به دلیل نقص فنی دوربین عقب
grade نمایش پورشه تایکان در چین
grade کانسپت خیره کننده آئودی AI:TRAIL Quattro در نمایشگاه فرانکفورت به نمایش در آمد
grade آغاز سال تحصیلی با مسابقه کرمان موتور
grade خودروسازی در یک‌ سالگی تحریم
grade بازداشت 2 مدیر ارشد ایران‌ خودرو
grade میزان سوختگیری با کارت سوخت جایگاهداران نصف شد
grade افزایش قیمت محصولات ایران‌ خودرو و سایپا در بازار
grade وعده تولید پژو 301 و تحویل معوقات پژو ۲۰۰۸
grade خودروهای محبوب انگلیسی‌ها کدامند؟
grade طرح جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 17 مهرماه
grade وعده مدیر عامل جدید ایران خودرو درباره اجرای استانداردها
grade کانسپت هیوندای 45 طرحی از خودروهای برقی آینده
grade متهم به اخلال در بازار خودرو در هیات تفحص از خودرو
grade توقف تولید خودروهایی که ارتقاء کیفیت نداده‌اند
grade آینده مبهم شرکت آستون مارتین
grade سایپا افزایش قیمت محصولات خود را تکذیب کرد
grade مشتریان عظیم‌ خودرو همچنان در بلاتکلیفی
grade اندونزی در تلاش برای توسعه بازار خودروهای برقی
grade بوگاتی شیرون هرمس مانی خوشبین آماده شد
grade موتورسیکلت های سری S1000 بی‌ام‌‌و
grade آلمانی ها چه خودروهایی سوار می شوند؟!
grade جگوار اف تایپ مدل 2021 معرفی شد
grade طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 11 دی 98
grade ايران خودرو به سامانه اطلاعات مكانی (GIS) پيوست
grade تویوتا میرای مدل 2021 با طراحی انقلابی معرفی شد
grade مرسدس بنز هیبریدی در راه است
grade الزامی شدن کارت شخصی سوخت 2 روز به تعویق افتاد
grade استفاده از کارت سوخت شخصی در پمپ بنزین‌ها از امروز الزامی شد
grade موافقت سران سه قوه با واگذاری سهام دولت در ایران خودرو و سایپا
grade سرمایه‌ هنگفت برای تولید فیات برقی
grade خودروسازان به تعطیلات تابستانی رفتند
grade طرح ترافیک تهران امروز اجرا نمی‌شود
grade کدام برندها خودروی برقی و هیبریدی تولید کرده‌اند؟
grade برگزاری 5 میز تعمیق ساخت داخل خودرو تا پایان سال
grade بی‌ام‌و M2 Competition مدل 2019
grade تولید خودرو نصف شد
grade قلب ايرانی خودروی 301 در مدار توليد
grade 10 خودرو پرفروش تاریخ
grade محصولات جدید جایگزین پراید و 405 می‌شوند
grade خودروسازان چینی استرالیا را فتح می‌کنند!؟
grade بازار خودروهای دیزلی در ورطه سقوط
grade خودرو یا بنزین؛ عامل آلودگی هوا کدام است؟
grade محدودیتی برای سوختگیری با کارت سوخت شخصی وجود ندارد
grade بنز، آئودی و بی‌ام‌و متحد شدند
grade عبور خودروهای تكميلی ايران خودرو از تعداد 71 هزار دستگاه
grade خودروهای پرتیراژ داخلی از امنیت کافی برخوردار نیستند
grade بزرگ‌ترین ضرر مزدا از 2012
grade پاکستان خودروی کم مصرف پرنس را روانه بازار می‌ کند
grade نارضایتی شدید مردم از تاخیر در تحویل خودرو
grade تویوتا یاریس GR گرگی در لباس میش معرفی شد
grade جزئیات طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو
grade پایگاه فروش اینترنتی محصولات کرمان موتور معرفی شد
grade نحوه تعمیر شیشه برقی خودرو
grade واردات خودروهای روسی به کشور چقدر جدی است؟
grade ایجاد محدودیت در کارت سوخت جایگاه‌ها از چند روز دیگر
grade سردرگمی شورای رقابت در بازار خودرو
grade افت 68 درصدی فروش پژو در خاورمیانه و آفریقا با خروج از ایران
grade سایپا افزایش قیمت خودروی ساینا را تکذیب کرد
grade دنا پلاس به سیستم تعویض دنده کابلی تجهیز می‌شود
grade واتر پمپ چگونه کار می‌کند و علائم خرابی آن چیست؟
grade فروش موفقیت‌آمیز بنز در چین
grade خصوصی‌سازی خودروسازان سخت است
grade بی‌ام‌و ویژن ای‌نکست چشم اندازی از نسل آینده
grade خداحافظی با آینه‌های جانبی خودروها؟
grade گلایه شدید مشتریان از روند تحویل خودروها
grade مرسدس بنز G-Class مدل 2019 برابوس در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی شد
grade خالکوبی مشهود مانع صدور گواهینامه می‌شود
grade تحويل حضوری خودرو به مشتريان درسايت مركزی ايران خودرو
grade خودروهای تمام‌برقی در کدام کشورهای اروپایی مشتری دارند؟
grade سه فراری جدید در مسیر رونمایی تا پایان سال 2019
grade آنچه باید درباره کارت سوخت بدانید
grade پایان داستان پراید از زبان مدیرعامل سایپا
grade بی کیفیت‌ترین خودروها با گران‌ترین قیمت به مردم فروخته می‌شود
grade پشت پرده مخالفت‌ها با واگذاری سهام دولت در ایران خودرو و سایپا
grade جزییات اجرای طرح پلیس دوچرخه سوار
grade خودرویی که اتوماتیک خودش دریفت می‌ زند
grade شرایط پیش فروش پژو 207i با سقف شیشه ای اعلام شد
grade این خودروسازی فشل را تا کجا باید ادامه دهیم؟
grade رشد قیمت لوازم یدکی خودرو
grade پایان تولید خودروهای دارای کسری قطعات در سایپا
grade اطلاعیه جدید ایران‌خودرو و سایپا در خصوص فرآیند قرعه‌کشی
grade توقیف روزانه و ساعتی خودروهای متخلف در دستورکار جدی پلیس
grade لوگو کمپانی کیا موتورز تغییر خواهد کرد
grade شاسی‌بلند جدید آئودی برای رانندگانی که شاسی‌بلند نمی‌خواهند
grade سایه سازمان استاندارد روی خودروهای ناقص
grade بزرگترین صادرکنندگان موتورسیکلت در جهان
grade اولین تصاویر شاسی بلند استون مارتین DBX بدون استتار
grade خودروهای ناقص کف کارخانه‌ها تا یک ماه و نیم آینده تکمیل می‌شوند
grade خودروهای وارداتی در یک قدمی متروکه شدن
grade ايران خودرو در تعطيلات تابستانی خودرو تحويل مشتريان می دهد
grade آغاز فروش کوییک آر از اول بهمن
grade اولین مدل الکتریکی فولکس‌واگن دو ماه دیگر رونمایی می‌شود
grade حذف تعمدی یا خودسرانه آپشن وارداتی‌ها
grade آشفتگی عجیب در بازار خودرو
grade نحوه تشخیص تایر های جدید از انبار شده‌ ها
grade برنامه‌ریزی برای تولید پژو 207 صندوق‌دار
grade فروش منطقه‌ای رنو بعد از خروج از ایران کاهش یافت
grade تسلا سایبر تراک به ناوگان پلیس دبی خواهد پیوست
grade هاچبک برقی هوندا E در نمایشگاه فرانکفورت 2019 رونمایی شد
grade دردسر قضایی برای فروشندگان کارت سوخت
grade تولید قدرتمندترین موتور خودرو و شکستن رکورد سرعت
grade تسلا سردمدار سرچ‌های اینترنتی برای خودروهای برقی
grade نخستین ون برقی مرسدس‌ بنز
grade تلاش وزارت صنعت برای افزایش تعرفه واردات تلفن همراه
grade معرفی 10 اتومبیل لوکس آمریکایی
grade ترخیص خودروهای دپو شده به کجا رسید؟
grade تسلا 3 پرفروش‌ترین خودروی برقی اروپا شد
grade رامک‌ خودرو به نظر سازمان حمایت عمل نکرد
grade طرح تبدیل محصولات ایران خودرو ویژه آذرماه 98
grade تایید بازداشت دو نماینده مجلس
grade وعده وزیر صمت؛ تحویل تمام معوقات 2 خودروساز بزرگ کشور تا پایان 98
grade شرایط جدید فروش جک S5 و S3 اعلام شد
grade قطعه سازی که خودروسازان با مجموعه‌اش همکاری نمی‌کنند، به مجلس گزارش کند
grade لامبورگینی وننو رودستر، گران‌ترین لامبورگینی فروخته شده در یک مزایده
grade احیای بنتلی کورنیش کلاسیک پس از 80 سال
grade اجرای مرحله دوم پیش فروش عادی مهرماه محصولات ایران خودرو
grade کاهش حدود 41 درصدی تولید خودرو در بهار 98
grade آیا سوپراسپرت هیبریدی لامبورگینی موج بعدی در فناوری خودروهای برقی است؟
grade نسل ششم شورولت کامارو COPO در نمایشگاه SEMA
grade طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 10 بهمن ماه 98
grade فقط فرش! دستگیری خودروسازان را از قوه قضاییه بپرسید
grade اولین مینی‌ون جهان
grade چرا اتصال کارت سوخت به کارت بانکی اجرا نشد؟
grade حمايت وزارت كشور از گام های توسعه ای در صنعت خودرو/ضرورت تزریق نقدینگی به خودروسازان داخلی
grade اشعه لیزر جایگزین برف پاک کن می شود
grade چرا آمار زیان واقعی خودروسازی‌ها اعلام نمی‌شود؟
grade طرح هوای پاک شرکت کرمان موتور در زمستان 98
grade انصراف آئودی و بی‌ام‌و از نمایشگاه توکیو
grade سهمیه سوخت سرویس مدارس اعلام شد
grade آزادراه تهران-شمال ساخته شد+ جزییات
grade خودتان را برای ورود تویوتا لندکروز جدید آماده کنید
grade اعتراضات بنزینی در چند شهر کشور
grade بی‌ام‌و سری 8 گرن کوپه مدل 2020، سدان اسپرت و جذاب باوارایی
grade پراید و پژو 405 رفتنی نیستند!
grade خودروی برقی جدید نیسان در راه است!
grade بی‌ام‌و i8 رودستر، خودروی ایمنی مسابقات اتومبیلرانی
grade سازمان حمایت پیش‌فروش خودرو بعد از ممنوعیت واردات را تکذیب کرد
grade معرفی متخلفان خودرویی به تعزیرات
grade بازار خودرو آشفته و غیرقابل پیش بینی شده است
grade بنز و بی‌‌ام‌و پروژه مشترک خودروهای خودران سطح 4 را کلید زدند
grade مخالفت با ورود تاکسی هیبرید
grade پيش فروش محصولات ايران خودرو از 15 مهرماه آغاز می شود
grade طرح تبدیل خودرو سوزوکی ویتارا به سایر محصولات - آذر 98
grade لکسوس سال آینده خودرو تمام الکتریکی عرضه می‌کند
grade راهکار پورشه برای کاهش آلایندگی خودروها و حفظ محیط زیست
grade 3 میلیون دلار برای اولین دستگاه شورولت کوروت استینگری!
grade اینفینیتی پروجکت بلک اس، کوپه‌ای با تکنولوژی فرمول یک
grade احتمال بازگشت هامر به مجموعه محصولات جنرال موتورز
grade علت گرانی این روزهای بازار خودرو از زبان وزیر صنعت
grade مروری بر شاسی‌بلند کوچک و جدید بی‌ام‌و X1
grade خودروهای گرانقیمت مشمول مالیات شدند
grade مشتریان هندی؛ چشم انتظار خودروهای برقی جدید!
grade مشخصات لیفان ایکس 70، محصول احتمالی خودروسازان بم
grade کاهش حجم خودرو‌های کف پارکینگ خودروسازان
grade فولکس واگن گلف، نسل هشتم یکی از محبوب‌ترین هاچ‌بک‌های تاریخ
grade واردات قطعاتی که امکان داخلی‌سازی‌ دارد، ممنوع شد
grade قیمت خودرو امروز 1398/06/03| ثبات قیمت‌ خودرو در رکود معاملات
grade خودروهای لوکس چینی آماده ورود به بازارهای جهانی
grade شرایط فروش محصولات گروه سایپا به مناسبت دهه مبارک فجر
grade صدور کارت سوخت متقاضیان تا پایان مهر انجام خواهد شد
grade تحویل ندادن خودروهای پیش فروش شده جرم است
grade تکلیف کارت سوخت خودروهای صفر چه می‌ شود؟
grade خودروسازان بازار را تشنه نگه داشته‌اند
grade انتقاد رانندگان از فناوری خودران جدید تسلا
grade پایان یکی از غول‌ های خودروسازی جهان
grade پیش فروش محصولات ایران خودرو - 16 آذر 98
grade افزایش روغن‌های تقلبی در بازار
grade تویوتا راو4، ماشین برتر سال ژاپن
grade طرح جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 22 مهرماه
grade فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران‌ خودرو شد
grade لامبورگینی V12 ویژن جی تی رونمایی شد
grade بررسی همکاری ایران با روسیه در خودروسازی
grade کوئنیگزگ رگرا رکورد صفر تا 400 کیلومتر بر ساعت دنیا را شکست
grade چراغ خاموش برخی جایگاهداران برای کم فروشی بنزین
grade اطلاعیه مجمع تشخیص مصلحت: قیمت بنزین ربطی به ما ندارد
grade خرید و فروش وکالتی خودرو چه مشکلاتی برای فروشنده در پی دارد؟
grade 10 خودروی پر فروش فرانسه
grade دناپلاس و 4 محصول دیگر در مرحله سوم پیش فروش ایران‌ خودرو
grade کارگردان مستند اختاپوس بازداشت و آزاد شد
grade جزئیات جدید از بازداشت دو نماینده مجلس به دلیل اخلال در بازار خودرو
grade بیتل‌ها برقی می‌شوند
grade ایراد دوباره به طرح ساماندهی خودرو
grade خودروی برقی جدید و هوشمند ام‌جی ZS
grade رشد 90 درصدی استقبال از خودروهای برقی در آمریکای لاتین
grade امکان ادغام پژو با فیات کرایسلر قوت پیدا کرد
grade 7500 دستگاه خودرو در گمرک‌ باقی مانده‌اند
grade فراخوان 145 هزار آئودی در آمریکا
grade فرمول محاسبات خسارت تصادفات اصلاح شد
grade ماجرای مبهم مجوز 2 ماهه تردد خودروهای مناطق آزاد
grade بهانه‌تراشی خصوصی‌سازی برای جلوگیری از واگذاری خودروسازها
grade محبوب‌ترین خودرو در هر کشور اروپایی کدام است؟
grade آيا آمادگی پذيرش خودروهای خودران را داريم؟
grade تولید ناوگان برقی جگوار در بریتانیا
grade بی ام و i8 به انتهای راه رسید
grade بررسی ارتباط صنعت ساعت و خودرو
grade تاکسی هوایی هیوندای به زودی از راه می رسد
grade توقف تولید 2 خودرو در انتظار تصمیم شورای عالی استاندارد
grade پیشنهاد پارلمان بریتانیا برای ممنوعیت خودرو شخصی
grade علت غیبت چند هفته‌ای دوچرخه های نارنجی رنگ تهران چیست؟
grade کوئنیگزگ جسکو Absolut، سریعترین خودرو تاریخ کوئنیگزگ
grade توجیه تعهدات معوق خودروسازان با فورس ماژور!
grade دیفرانسیل خودرو چیست و چه کاربردی دارد؟
grade پیکاپ برقی تسلا؛ مسافری غول‌پیکر از آینده
grade آخرین وضعیت خودروهای مانده در گمرک
grade یکه‌تازی شاسی‌بلند‌ها در اروپا
grade چرا اتاق خودرو به صدا می‌افتد؟
grade اتوبوس آینده شهر لندن برای کاهش آلودگی محیط زیست
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 17 آذر
grade 9 محصول جدید ایران‌ خودرو در راه بازار
grade بررسی یک نسخه خاص فراری؛ فراری 458 Speciale
grade جزئیات پیشنهاد قطعه‌سازان به وزیر صنعت/ واردات خودرو با شروطی آزاد شود
grade تویوتا به علت تقلب در قیمت‌گذاری لکسوس جریمه شد
grade وزیر صمت باید پاسخگوی قصور و تخلفات احتمالی مدیرعامل سابق ایران خودرو باشد
grade ژاپن بازار خودروی نیوزلند را هم قرق کرده است
grade اجرای استانداردهای 85 گانه خودرو به شوخی گرفته شده است
grade جزئیات جدید از خودروهای دپو شده در گمرک
grade اگر خودروسازی خصوصی بود از کره هم جلو زده بودیم
grade لامبورگینی و مدلی که فقط یک دستگاه از آن موجود است
grade تصاویری که نسل جدید اشکودا اوکتاویا را لو داد!
grade رییس اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی: گرانی 2.5 برابری قطعات یدکی طبیعی است
grade تشریح جزئیات طرح پلاک سوم خودروها
grade پژو 301 شهریورماه 99 به تولید انبوه می‌رسد
grade شفافیت نداشتن اصلاحیه جدید خسارت خودروهای غیر متعارف
grade واردات خودرو مشروط می‌ شود
grade خودروهای پاک بی‌ام‌و روی سراشیبی صعود
grade نگاهی به مدل‌های پرفروش کیا موتورز
grade نفربرهای زره پوش جدید
grade احتمال واگذاری خودروهای مانده در گمرک به سازمان اموال تملیکی
grade پراید در سال آینده قطعا پلاک نمی‌شود
grade دریافت وجه بابت استفاده از کارت سوخت جایگاه، تخلف است
grade افت فروش خودروهای سواری در آلمان!
grade حرکت پرشتاب پژو به سوی برقی‌سازی
grade سایپا و ایران‌خودرو دیزل هم به جمع گران‌فروشان پیوستند
grade بنتلی مولسان نسخه 6.75 مدل 2020، پایان خوش سدان لوکس بنتلی
grade فرمول سال 99 طرح ترافیک شهر تهران
grade مروری بر نسخه تمام الکتریکی ولوو XC40
grade تویوتا مشخصات فنی نسخه مسابقه تویوتا سوپرا را منتشر کرد
grade ایساکو با گذر از تحریم‌ها، برای دهمین سال متوالی در ارائه خدمات پس از فروش اول شد
grade کوئنیگزگ Gemera، نخستین ابرخودرو چهار سرنشین دنیا
grade اقدام تویوتا برای افزایش ضمانت باتری خودروهای برقی
grade با بزرگترین خودروسازان دنیا آشنا شوید
grade گیربکس خودروهای بی‌ ام‌ و مشکل دارد!
grade امنیت تیبا و پراید هیچ تفاوتی با هم ندارد
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 19 آذر
grade ایتالیایی‌ها خودروهای وطنی را ترجیح می‌دهند
grade نیسان لیف در آمریکا جان گرفت
grade تصور خودروسازان از خودروی آینده؛ خودروی کانسپت e-Bee
grade خودرو سوپرلوکس بنتلی به زودی از راه خواهد رسید
grade شفاف‌سازی ISQI در مورد حاشیه‌های ارزیابی خدمات پس از فروش خودرو؛ ایساکو رتبه اول
grade 290 یورو صرفه جویی ارزی سایپا با افزایش داخلی سازی قطعات پراید و تیبا
grade جایگزین خودرو MG360 به مشتریان این محصول اعلام شد
grade قابل توجه کسانی که رمز کارت سوخت خود را فراموش کرده‌اند
grade پاگانی هوایرا Imola مدل 2020، قدرتمندترین پاگانی تاریخ
grade کراس‌اوور جدید جیلی
grade شاهکار دو رگه آلمانی- ایتالیایی؛ بی‌ ام ‌و پینین فارینا گرن لوسو کوپه
grade ربات هوشمند فولکس واگن برای شارژ خودروهای الکتریکی
grade کرمان‌ موتور در کنار مشتریان با طرح امداد غدیر
grade اسباب بازی رانندگان تیم اتومبیلرانی استون مارتین قبل از رقابت Le Mans
grade دارندگان بیش از یک خودرو باید مالیات بپردازند
grade مسابقه عکاسی کرمان موتور به مناسبت عید غدیر
grade جگوار برای ساخت موتور الکتریکی مدل‌های جدید خود با بی‌ام‌و همکاری می‌کند
grade خاص‌ترین رنگ‌های خودرو در جهان
grade تولید پراید 132 متوقف شد
grade نیسان لیف در برابر ام‌جی زد اس
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 21 اسفند 98
grade کرونا نمایشگاه خودروی پکن 2020 را هم به تاخیر انداخت
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 4 اسفند 98
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - 26 بهمن 98
grade توضیحات سازمان حمایت درباره خودروهای تحویل نشده به مشتریان
grade ساخت کوئیک،تیبا و ساینا در آفریقای جنوبی
grade روسیه تولید انبوه لیموزین خود را آغاز می‌کند
grade تسلا و طراحی نامتعارف پارکینگ برای وانت سایبری
grade واردات خودرو آزاد می‌شود؟
grade احتمال تغییر موعد اجباری شدن استفاده از کارت سوخت
grade هزاران خودروی برقی تویوتا در صف انتظار بازی‌های المپیک توکیو
grade عجیب ترین خودروهای آبی- خاکی جهان
grade سایپا تولید خودرو تلفیقی برای جایگزینی پراید را تکذیب کرد
grade بی‌ خیال مکمل‌ های بنزین شوید
grade بررسی کوپه تورینگ اسپرت فراری؛ فراری F12 برلینتا لوسو
grade دستورالعمل قیمتی 8 خودروی دیگر ایران خودرو ابلاغ شد
grade خبری از فراری برقی تا قبل از سال 2025 نخواهد بود
grade افزایش مصرف سوخت پس از سهمیه‌بندی بنزین/ عدم شماره‌گذاری پراید و پژو 405 از سال آینده
grade چارجر دایتونا موشک افسانه‌ای مسابقات ناسکار
grade ضرورت برخورد با کم‌ فروشی در برخی پمپ بنزین‌ ها
grade فروش فوری پژو 405 دوگانه سوز و پارس TU5 در یکشنبه 15 دی ماه
grade نسل جدید ولوو XC90 تمام الکتریکی خواهد بود
grade مقایسه دو برادر: هیوندای سوناتا 2019 و کیا اپتیما 2019
grade حدود 3 هزار خودروی وارداتی متروکه می‌شوند
grade مار افعی از سرزمین ماتادورها؛ سوپراسپرت آی.اف.آر اَسپید GT21 اینویکتوس
grade خودروی وارداتی را نمی‌توان جایگزین خودروهای بازنشسته کرد
grade پوشش تمامی تعهدهای قبل سال 98 سایپا تا اواسط مهرماه
grade همکاری چری با آلمانی ها برای تولید خودروهای تجاری – برقی
grade چالش اشتغال در واگذاری سهام خودروسازان
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 26 بهمن 98
grade آینده شرکت لکسوس
grade رونمایی و معرفی 3 محصول ایران خودرو فردا چهارشنبه
grade رئیس سابق نیسان از ژاپن به لبنان گریخت
grade فروش اینترنتی محصولات کرمان موتور برای مقابله با کرونا
grade مشخصات فنی هیوندای النترا مدل 2021 با پیشرانه هیبریدی
grade کیسه‌های هوا از همه‌طرف هوای شما را دارند!
grade پاییز معاملات در بازار خودرو
grade استون مارتین DBS GT زاگاتو با ظاهری خیره کننده رونمایی شد
grade فراری روما معرفی شد
grade قرعه‌کشی محصولات ایران خودرو به پایان رسید + جدول اعلام
grade پرداخت وام به متقاضیان دوگانه‌ سوز کردن خودروها
grade زمان انتظار برای صدور کارت سوخت جدید چقدر است؟
grade تصویب ناگهانی طرح سامان‌دهی خودرو
grade نهادهای نظارتی دستور توقف ترخیص 1048 خودرو را صادر کردند
grade خودروهای اروندی آزاد می‌شوند؛ 6400 دستگاه دیگر چطور؟
grade کیاموتورز پیش‌تر از این‌ها به همکاری خود با ایران پایان داده بود
grade انتشار تصاویر آستون مارتین جدید
grade وُکسان واتمن قویترین موتورسیکلت برقی جهان
grade پیش‌فروش خودرو با آلایندگی یورو 4 را متوقف کنید
grade مجلس علیه طرح ساماندهی صنعت خودرو
grade نشانه های خرابی دینام خودرو
grade طرح تبدیل محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - بهمن 98
grade بیمه شخص ثالث از سال آینده راننده محور می‌شود
grade نقص سیستم هیدرولیک دلیل فراخوان عظیم فورد
grade برنامه مازراتی برای معرفی ده مدل جدید در چهار سال آینده
grade سیاست‌های ارزی دولت و عدم توجه وزارت صمت، کمر خودروسازان کرمان را شکسته
grade چه سرنوشتی در انتظار خودروهای دپو شده است؟
grade مابه‌التفاوت نقدی، جایگزین سهمیه سوخت سواری‌ های کرایه شد
grade مرسدس بنز تاریخ تحویل ابر خودرو پراجکت وان را اعلام کرد
grade نخستین خودروی برقی چینی در اروپا
grade طرح امداد اربعین کرمان موتور
grade وقتی خودروسازان برخی قطعات و آپشن‌ها را حذف می‌کنند!
grade ورود محصول جدید کوپا به بازار ایران + قیمت
grade آسان‌موتور، النترا را 44 میلیون گران‌تر از بازار می‌فروشد!
grade بنیانگذار شرکت ایران خودرو درگذشت
grade قیمت ساینا و سراتو در دست بررسی است/ برخورد با خودروسازان متخلف
grade مدیر سابق نیسان چگونه از ژاپن گریخت؟
grade پژو 208 الکتریکی؛ رقیبی تازه‌کار یا جوان‌پسند؟
grade خط قرمزی برای نمایندگان متخلف فروش تایر
grade آئودی یک کراس اوور برقی جدید رو می‌کند
grade وضعیت نامعلوم مشتریان آرین‌موتور پویا
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو آذر 98
grade سوبارو سوار بر بازار خودروهای استیشن آمریکا
grade بنتلی باکالار، سوپر لوکس جدید بنتلی
grade اعلان قرمز اینترپل برای بازداشت رئیس سابق نیسان در لبنان
grade محدودیت سوختگیری با کارت بنزین جایگاه برداشته شد
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 12 آذر 98
grade مقایسه لیفان ایکس 70، چری تیگو 5 و هاوال H2
grade تولید کوییک آر از مرز 100 دستگاه در روز گذشت
grade شایعه تک نرخی شدن قیمت بنزین تکذیب شد
grade ارائه تاتا آلتروز برقی در هند برای سال 2020 تایید شد
grade فورد ماستنگ فیلم سرقت در 60 ثانیه با قیمت 852.500 دلار به فروش رسید
grade سهم کارت سوخت جایگاهداران باز هم کم می‌شود؟
grade قیمت و مشخصات هوندا CR-V مدل 2020
grade فروش اعتباری پژو پارس از سوی ایران خودرو
grade 10 خودروی پرفروش آلمان کدامند؟
grade اکثر خودروها به موتور پایه گازسوز مجهز خواهند شد
grade جزئیات جدید از خودروهای ترخیص شده و موجود در گمرک
grade تجمع اعتراضی خریداران محصولات برلیانس و رنو
grade شرایط فروش غیر قطعی محصولات جک
grade سخنگوی شرکت ملی پخش: تا این لحظه هیچ تصمیم و برنامه‌ای برای سهمیه‌بندی بنزین نداریم
grade کاهش 25 درصدی تولید خودرو در 9 ماهه امسال
grade سهمیه کارت سوخت جایگاه‌داران باز هم کاهش می‌یابد؟
grade قیمت جدید 8 محصول شرکت ایران خودرو منتشر شد
grade اعتراض به توقیف 30 ماهه 5000 خودرو در گمرک
grade دستور ترخیص 1048 خودروی دپو شده صادر شد
grade ترخیص همه خودرو‌های پلاک اروندی دپو شده در گمرک خرمشهر
grade شاهین جایگزین رهام شد
grade زمان طرح ترافیک تهران کاهش یافت
grade مردودی 50 درصد خودروهای یورو 5 در آزمون‌ تطابق تولید/ تحریم و سوخت بهانه است
grade ممنوعیت سوختگیری خودروهایی که غیرقانونی گازسوز شدند
grade قیمت خودروهای سایپا امروز 98/11/13| پراید 62 میلیون تومان شد
grade پرفروش‌ترین خودروهای کامپکت لوکس در اروپا
grade نتیجه ادغام دو خودروساز بزرگ چیست؟
grade نرخ پیشنهادی دولت برای عوارض قطعه یک آزادراه تهران - شمال
grade جریمه 22 میلیون دلاری برای نیسان
grade میزان سوختگیری بنزین با کارت جایگاه‌داران کاهش یافت
grade صنایع دفاع به کمک صنعت قطعه‌ سازی می‌ آیند
grade بوگاتی به دنبال ساخت خودروی سدان الکتریکی
grade سايت فروش ايران خودرو فردا برای مشاركت‌ كنندگان در توليد 207 پانوراما فعال می‌ شود
grade هنگام رانندگی جریمه و نمره منفی از آنِ کیست; مالک یا راننده؟
grade دایملر: فعلا برای توسعه خودروهای آلاینده برنامه‌ای نداریم
grade تست فنی نسل هشتم هیوندای سوناتا
grade بدعهدی‌ جدید در خودروسازی کشور
grade بهترین مینی‌ون‌های 2019
grade فولکس واگن به دنبال تسخیر بازارهای جهانی در سال 2020
grade تولید ۶۰۰ هزار خودرو هدف ایران خودرو در سال ۱۳۹۹
grade خودروهایی که در سال 99 مشمول انجام معاینه فنی هستند
grade دارندگان وسایل نقلیه عمومی مشمول مالیات بر درآمد می‌ شوند
grade همکاری استون مارتین با ایرباس برای تولید هلیکوپتر
grade طرح پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک توربوشارژ - بهمن 98
grade فروش اعتباری پراید 131 از سوی سایپا ویژه 19 آذر
grade قدرتمندترین خودروی بی‌ام‌و برقی است!
grade سهمیه کارت سوخت جایگاه‌ داران کاهش می‌یابد
grade تولید خودروهای برقی تویوتا با همکاری FAW چین
grade بزرگترین سازنده چینی خودروهای برقی با تویوتا همکاری می‌کند
grade پیش فروش محصولات ایران خودرو به مناسبت دهه فجر
grade طرح ساماندهی صنعت خودرو مسکوت ماند
grade عرضه بنزین سوپر در کشور بسیار محدود است
grade پیشرانه‌های شش سیلندر خورجینی چه موتور‌هایی هستند؟
grade کیا اپتیما جدید احتمالا با نام جدیدی عرضه خواهد شد
grade مرسدس بنز در چین به مشکل خورد
grade نسخه آمریکایی هیوندای سوناتا 2018
grade تسلا مشتریان خودروهای پورشه را به خود جذب کرد
grade فرانسه‌‌زدایی از خودروسازی ایران
grade هامر الکتریکی به جنگ تسلا سایبر تراک می رود
grade جریمه 80 میلیون دلاری یک خودروساز به‌ علت مصرف سوخت بالا
grade ادغام پژو و فیات کرایسلر رسمی شد
grade خودرو الکتریکی بنتلی تا پیش از سال 2025 عرضه نخواهد شد
grade تویوتا سوپرا 2020 ویژه بازار آمریکا
grade خط و نشان خودرویی‌ها برای رییس کل بانک مرکزی
grade خسارات نجومی تصادفات رانندگی در ایران
grade پیام مدیر عامل صنایع خودروسازی کرمان به مناسبت شهادت سردار پر افتخار قاسم سلیمانی
grade فولکس واگن سرمایه‌گذاری خود در ترکیه را به دلیل حمله این کشور به شمال سوریه متوقف کرد
grade آغاز پیش‌فروش خودرو با تحویل یک‌ساله
grade شرط دولت برای واگذاری سهام خودروسازان
grade خودروهای الکتریکی با بیشترین توان پیمایش مسافت
grade فروش فوری خودرو، به نام مردم به کام سوداگران
grade حذف خودروهای قدیمی؛ بدون تاریخ، بدون جانشین
grade نسل جدید سورنتو هیبریدی می‌ شود
grade خصوصی‌سازی خودروسازی، بازی جدید انحصارگرایان
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 30 بهمن 98
grade هیچ مجوزی برای خودرو آب‌سوز صادر نشده است
grade مصرف سوخت سوناتا هیبرید جدید چقدر است؟
grade مشتریان آذویکو (MG) همچنان در انتظار خودرو
grade پیشنهاد وزیر اقتصاد به دولت برای ترخیص 5100 خودرو دپو شده
grade مصوبه شورای عالی استاندارد درباره پراید و پژو 405
grade شاسی بلند جدید لکسوس به زودی معرفی خواهد شد
grade احتمال آزاد شدن واردات خودرو
grade امکان سوختگیری بنزین با قیمت آزاد با کارت سوخت شخصی
grade زمان پیش فروش سایپا شاهین اعلام شد
grade مشکلی در ترخیص خودروهای دپو شده نیست / وزارت صمت پیگیری کند
grade تولید روزانه هایما تا بهمن به 80 دستگاه می رسد
grade وانت هیوندای به پیشرانه توربو دیزلی مجهز خواهد شد
grade تست سواری موتورسیکلت یاماها FZ-10 مدل 2017 در کارولینای شمالی
grade قهر نخستین خودروی الکتریکی لکسوس با آمریکا
grade مقاومت خودروسازان در برابر اصلاح نحوه پیش فروش خودرو
grade اظهارات وزیر صنعت درباره حذف الزام نصب فیلتر دوده در خودروهای دیزلی
grade وزیر صنعت از 9 واحد تولیدی بم بازدید کرد
grade تکذیب سهمیه‌بندی شدن کارت‌های سوخت شخصی
grade در سال 99 چه خودروهایی مشمول مالیات می‌شوند؟
grade هدیه کریسمس تسلا به صاحبان خودروهای برقی
grade کاهش یک ساعته زمان اجرای طرح ترافیک
grade آینه وسطی که همزمان سه تصویر نشان می‌ دهد
grade سیر تکاملی وانت‌ های شورولت
grade شرایط پیش فروش پژو 207 با سقف پانوراما
grade تخلف خودروسازی آذویکو محرز شد
grade نسخه الکتریکی مرسدس بنز جی کلاس به زودی روانه بازار خواهد شد
grade رشد باورنکردنی فروش خودروهای پلاگین هیبرید در اروپا
grade خیز شهرداری برای افزایش 40 درصدی نرخ طرح ترافیک
grade ترخیص خودروهای وارداتی چه تاثیری بر بازار خواهد گذاشت؟
grade رانندگی و پرواز را باهم تجربه کنید
grade چرا فرمول کاهش اختلاف قیمت خودرو موفق نشد؟
grade تولید محدود محصولات رنو در ایران آغاز شد
grade تصمیم مهم برای تعیین تکلیف 5100 خودروی دپو شده
grade نخستین خودروی برقی شورولت در راه بازار چین
grade فراری قدرتمندترین برند جهان
grade 13 تکنولوژی جدید و جذاب صنعت خودرو
grade قابل اعتماد ترین شاسی بلندهای مدل 2020 کدامند؟
grade فروش خودرو 5 درصد زیر قیمت بازار پذیرفتنی نیست
grade 10 درصد خودروهای کشور فاقد بیمه هستند
grade برای هر خودرو چند بار کارت سوخت صادر می‌ شود؟
grade کاهش 9.4 درصدی فروش خودروسازی ژاپنی در آمریکا
grade یک بیوک برقی قدرتمند در راه چین
grade تست خودرو های دوگانه‌ سوز غیر کارخانه‌ ای
grade نرخ کرایه حمل و نقل عمومی سال آینده افزایش می یابد
grade نیسان V-motion 2.0 کانسپت؛ نسل بعدی نیسان آلتیما
grade پیش فروش جدید سایپا بدون سود مشارکت و سود انصراف!
grade شرط توقف تولید خودروهای ناقص از بهمن‌ ماه
grade بقای خودروهای الکتریکی در گرو حمایت دولت
grade جریمه 30 هزار تومانی نپرداختن عوارض آزاد راه حذف می‌شود
grade صعودی شدن دوباره قیمت‌ها در بازار خودرو
grade کیا سورنتو مدل 2021، تحولی نوین برای شاسی بلند محبوب کره ای
grade وعده بی‌ سرانجام وزارت صنعت برای تکمیل خودروهای کف کارخانه و کاهش قیمت‌‌ ها
grade 8 خودروی جدید به بازار می آید
grade صعود بی‌ام‌و در آمریکا
grade دومين مرحله فروش فوری و اعتباری پرايد 131؛ چهارشنبه، سیزده آذر
grade فروش خودروهای پاک هیوندای نزولی شد
grade فروش تسلا در چین بالا گرفت
grade شرایط و محصولات پیش فروش یکساله ایران خودرو اعلام شد
grade پیش‌بینی استقبال بی‌نظیر از پورشه تایکان
grade احتمال مجهز شدن فورد ماستنگ Mach-E به پلتفرم فولکس واگن
grade لزوم گسترش فروش قسطی خودرو
grade سبدی خالی‌ تر از گذشته
grade بازنشستگی زود هنگام پیکاپ مرسدس بنز کلاس X
grade چالش جدید سر راه تامین قطعات خارجی خودرو
grade چرا موتورسیکلت‌های برقی جایگزین کاربراتوری نمی‌شود!؟
grade میتسوبیشی میراژ G4 مدل 2017
grade برنامه بلند پروازانه لامبورگینی برای سال 2020
grade پیام مدیرعامل کرمان موتور به مناسبت شهادت سردار پر افتخار قاسم سلیمانی
grade قبل از اتمام عملیات سوخت‌گیری، کارت سوخت را خارج نکنید
grade تعطیلی برخی از مراکز شماره گذاری به دلیل پیشگیری از کرونا
grade بازگشت شورای رقابت به قیمت گذاری خودرو
grade توسعه خدمات الکترونیک خودرو
grade خودروسازان بزرگ 80 هزار نفر را اخراج می‌کنند!
grade رونمایی از خودروی برقی جدید پورشه
grade آیا کوئنیگزگ به زودی رکورد بوگاتی را خواهد شکست؟
grade مدیرعامل سايپا يدک: قيمت قطعات يدكی سايپا افزايش نخواهد يافت
grade جزئیات تکمیلی طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو
grade بی‌ برنامگی برای تخلیه تقاضای بازار خودرو
grade ابرخودرو SCC Tautara با قدرتی عجیب رونمایی شد
grade شرکت خودروسازی فولکس واگن دوباره متهم شد
grade 87 سال خاطره با جلوپنجره افسانه ای بی‌ ام‌ و
grade جزئیات رزروی شدن طرح ترافیک در پایتخت اعلام شد
grade هزینه تعویض پلاک خودروهای سواری چقدر است؟
grade همکاری جیلی و دایملر
grade شعار درمانی در صنعت خودرو
grade دولت با ترخیص خودروهای دپو شده موافقت کرد
grade ویروس کرونا باعث کاهش 92 درصدی فروش خودرو در چین شد
grade مکانیزم عملکرد سیستم تعلیق در خودرو
grade سری X خودروهای BMW هیدروژنی می‌شود؟
grade قیمت جدید خودرو کوییک R - فروردین 99
grade 6 عامل گرانی خودرو
grade کارخانه اختصاصی خودروهای برقی فولکس واگن در چین
grade تخفیف 5000 دلاری برای مشتریان فورد!
grade تولید سراتو بالاخره متوقف شد/ پژو 301 به تولید نرسید
grade نقل وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی الزامی شد
grade توليد نخستين گيربكس شش سرعته دستی و اتوماتيک ايرانی
grade جریمه 86 میلیون دلاری فولکس واگن در استرالیا
grade خودروی کلاس A ایران خودرو بهمن ماه معرفی می‌شود
grade خودروی مسابقه ای برقی فولکس
grade افت خرید صنعتی از آلمان؛ قدرت اقتصادی اول اروپا با فقر تولید روبروست
grade تعیین قیمت در حاشیه بازار، راه حذف دلالان خودرو
grade آزادراه تهران ـ شمال از صبح هشتم اسفند باز است
grade ممنوعیت دوباره درج قیمت خودرو
grade کمپین اینستاگرامی کرمان موتور با حضور پیکاپ جک T8
grade قیمت خودرو از زبان خودروسازان
grade آغاز تردد آزمایشی آزادراه تهران - شمال/ عوارض آزادراه زیر 50 هزار تومان است!
grade گشت و گذاری جذاب در منصوری
grade مدل جدید کیا برای رقابت با بنز و تسلا
grade میتسوبیشی GC-PHEV کانسپت، نسل آینده خودروهای کراس اوور
grade تمرکز کیاموتورز بر خودروهای برقی
grade رکورد شکنی فراری در سال 2019
grade راه‌اندازی خط تولید گیربکس اتوماتیک ایران خودرو در شهریورماه 99
grade اعلام زمان پیش فروش و عرضه خودروی شاهین
grade متهمان اصلی افزایش قیمت خودرو در بازار
grade جزئیات فروش فوق‌العاده ایران خودرو مشخص شد
grade ردپای چینی‌ها در طراحی محصولات جدید خودروسازان
grade احتمال حذف قیمت خودرو از سایت‌ های آگهی
grade واردات خودروهای سبک و سنگین آزاد شده است
grade لوگوی جدید هیوندای برای پیشگیری از کرونا
grade تب گرانی خودرو با تولید محصولات جدید فروکش می‌کند؟
grade درخواست بنزین سفر به دولت و وزارت نفت داده شده است
grade کرونا تولید چه خودروهایی را در جهان متوقف کرد؟
grade 120 لیتر بنزین برای هر کارت سوخت در ایام نوروز
grade خودنمایی بوگاتی با خاص ترین خط تولید دنیا به قیمت 38.6 میلیون دلار
grade 10 خودرو پر سرعت دنیا
grade تمامی خودروهای ایران‌خودرو و سایپا مشمول قیمت‌گذاری شد + فرمول
grade معاملات در بازار خودرو به پایین‌ ترین حد خود رسید
grade راهکارهای مقابله با کرونا در جایگاه‌های عرضه سوخت
grade طرح تشویقی برای مشتریان بدهکار ایران خودرو
grade طرح تبدیل سمند EF7 دوگانه و 206 صندوقدار به 206 تیپ 5  
grade تجربه رانندگی با وانت تویوتا تاکوما تی آر دی
grade سیاست جدید ولوو: تولید خودروهای پاک به جای پرداخت جریمه تقلب آلایندگی
grade شایعه اخذ مالیات از نقل و انتقال خودرو
grade نیسان 370Zki خودروی اسکی باز
grade شرایط تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - اسفند 98
grade مردم نگران تعویض پلاک خودرو نباشند
grade افزایش حق بیمه خودرو در سال 99 چقدر خواهد بود؟
grade تولید خودروهای برقی جگووار متوقف شد!
grade خداحافظی با خودرو یورو 4 قطعی است
grade قرعه‌کشی، تقاضای خاموش را بیدار کرد
grade کرونا باعث قرنطینه شدن 150 نفر از کارکنان بی‌ ام‌ و شد
grade رانا هیبرید؛ خودرویی برای سال جدید
grade بنزین تک نرخی نمی شود
grade انگلیس ممنوعیت فروش خودروهای غیرالکتریکی را جلو انداخت
grade 4 شرط جدید ایران خودرو در طرح جدید پیش فروش یکساله
grade تکلیف سهمیه بنزین 6 ماهه چه می شود؟
grade نمایشگاه خودرو پاریس هم قربانی ویروس کرونا شد
grade لیست محصولات قابل عرضه ایران خودرو آب رفت!
grade خودروی سال اروپا انتخاب شد/ پژو بار دیگر با یک محصول اقتصادی رکورد زد!
grade کرونا نمایشگاه خودرو ژنو را لغو کرد
grade واردات خودرو در سال 99 منتفی شد
grade قیمت خودرو در بازار براساس چه ساز و کاری تعیین می‌شود؟
grade تعویض پلاک خودروها زوج و فرد می‌شود
grade خداحافظی کیا با نام اپتیما
grade تعطیلی مراکز تعویض پلاک تا اطلاع ثانوی ادامه دارد
grade دست‌و‌دلبازی در صدور مجوز پیش‌فروش
grade تعویق دوباره استاندارد یورو 5 خودروهای داخلی
grade طرح امداد فجر 98 در دستور کار امداد خودرو کرمان موتور قرار گرفت
grade افت شدید معاملات خودرو
grade نیسان GT-R50 به صورت محدود به فروش خواهد رسید
grade زمان واریز بنزین نوروزی هنوز مشخص نیست
grade 3 روش فروش خودرو مصوب شد
grade کلاهبرداری دلالان در فروش خودروهای هیبریدی
grade فایل افزایش قیمت خودرو باز شد
grade جزئیات کامل از نحوه و شرایط ثبت نام خودرو در سال 99
grade سهمیه بنزین نوروزی پس از شکست کرونا واریز می‌شود
grade واکنش دولت به پیشنهاد واردات خودرو
grade نسل آینده توسان، هیوندای اینترادو کانسپت
grade مرکز تعویض پلاک قم تا اطلاع ثانوی تعطیل شد
grade مراکز تعویض پلاک آغاز به کار کردند
grade سه سناریو برای کاهش التهاب بازار
grade طرح تبدیل حواله‌های خودرو دنا به پارس TU5
grade اختصاص سهمیه بنزین نوروزی هنوز قطعی نشده است
grade همکاری مشترک خودروسازان با شرکت‌های سازنده ساعت
grade محدودیت مراجع نظارتی برای ورود به بازار خودرو
grade معرفی دو خودروی پرنده
grade اروپا از میزبانی تویوتا سوپرا محروم شد
grade مشخصات کیا سلتوس 2021
grade طرح تبدیل حواله محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - خرداد 99
grade یاماها YZ450F؛ موتورسیکلتی با قابلیت تنظیم فنی از روی گوشی تلفن
grade شرایط تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - اردیبهشت 99
grade اقدام اینستاگرامی مرسدس بنز و بی ام و علیه تبعیض نژادی
grade کرونا یقه هیوندای را هم گرفت
grade راه‌اندازی خط تولید بدنه محصولات X200
grade ضد عفونی کردن پمپ بنزین‌ها آغاز شد
grade خودروی جدید ایران خودرو K132 به نمایش گذاشته شد
grade تاثیر واردات خودرو بر بازار
grade هیوندای ولستر و ولستر N مدل 2019
grade جریمه پرتاب زباله از خودرو و شست‌وشوی در کنار معابر
grade سرکش شدن مجدد قیمت خودرو در بازار
grade آغاز فصلی جدید برای قیمت‌گذاری خودرو
grade ارايه غيرحضوری خدمات فروش ايران خودرو به مشتريان برای مقابله با شیوع ویروس کرونا
grade نفس قطعه سازان به شماره افتاد
grade کوچولوی زیبا و چابک؛ کیا ریو 2017
grade فروش و عرضه خودرو معطل قیمت
grade تعیین مرجعی برای قیمت خودرو در سایت‌ها
grade فروشنده در بازار خودرو زیاد شد
grade بیمه نامه شخص ثالث از امروز بدون حضور مالک خودرو صادر می‌شود
grade امسال هیچ خودرویی با استاندارد یورو 4، پلاک گذاری نمی‌شود
grade فروش تویوتا 41 درصد کم شد!
grade تداوم عملکرد درخشان بی‌ام‌و در سال 2020
grade افق نه چندان روشن خودروسازی کشور در سال 99
grade بازار خودرو تهران تعطیل است
grade جریمه ورود به منطقه طرح ترافیک 5 برابر می‌شود
grade کرونا تولید ایران خودرو را متوقف کرد
grade دلایل واریز 50 درصد از وجه خودرو در طرح فروش ویژه
grade مهلت اعلام خسارت خودرو به بیمه به 20 روز افزایش یافت
grade سوار کردن 3 مسافر در عقب تاکسی‌ها ممنوع شد
grade مورگان آئرو 8، لوکس بودن به سبک انگلیسی ها
grade تویوتا ونزا مدل 2021، بازگشت کراس‌اوور تویوتا با پیشرانه هیبریدی
grade اعتبار سهمیه‌های طرح ترافیک به دلیل شیوع کرونا تمدید شد
grade الزام استاندارد یورو 5 به پایان سال 99 موکول شود
grade زمان دقیق خداحافظی با پراید مشخص شد
grade واکسهال وی.ایکس.آر 8، ترکیبی از سه مدل شورولت
grade فولکس‌ واگن به مشتریان آلمانی 830 میلیون یورو خسارت می‌دهد
grade فعلا قیمت‌های اعلام شده در بازار خودرو بی‌اعتبار است
grade خودروهای وارداتی در سال 99 ارزان نخواهند شد
grade نوآوری دنیای دوچرخه های الکتریکی
grade اعلام قیمت‌های جدید شورای رقابت برای خودروهای داخلی
grade برنامه فروش ایران‌خودرو براساس مصوب ستاد تنظیم بازار
grade مقر اصلی نمایشگاه خودرو نیویورک به بیمارستان تبدیل خواهد شد
grade کاربرد آلومینیوم به جای فولاد در فورد F-150
grade بی وای دی هان EV آماده رقابت با تسلا
grade ساعت بوگاتی با قیمتی عجیب معرفی شد!
grade سانگ یانگ به دنبال خریدار جدید
grade تبدیل طرح فروش فوری خودرو به نسبتا فوری!
grade پورشه ماکان اس 2019
grade منتظر سهمیه بنزین تابستان باشیم؟
grade با تصویب مجلس؛ واحد پول ایران تومان خواهد شد
grade آئودی آر اس کیو 8 RS Q8، تلفیقی از هنر و تکنولوژی
grade شرط جدید کمیته خودرو برای ثبت‌نام در فروش‌های فوق‌العاده
grade پلیس پیگیر اعتبار وکالتنامه‌های فروش خودرو
grade شیوه تعیین قیمت متعارف خودرو اعلام شد
grade بهترین محصولات مرسدس بنز در دهه گذشته
grade ولوو XC90 ضدگلوله
grade کرونا نمایشگاه خودرو دیترویت 2020 را نیز لغو کرد
grade بازگشایی کارخانه‌های مرسدس بنز در بحبوحه کرونا!
grade کدام خودروها از گمرک ترخیص می‌شوند؟
grade امشب سهمیه بنزین خودرو‌ها واریز می‌شود + جزئیات
grade محصولات ایران خودرو 10 درصد و سایپا 23 درصد گران شد
grade بررسی VIN خودروهای وارداتی برای ترخیص الزامی است
grade چگونگی محاسبه حق بیمه و بیمه شخص ثالث
grade بهانه تراشی خودروسازان برای عدم ارتقای استاندارد خودروها
grade خودرو در مسیر کاهش قیمت قرار گرفت
grade بی ام و M5 کامپتیشن مدل 2021 معرفی شد
grade تست سواری موتورسیکلت هوندا CBR1000RR مدل 2017 در کشور پرتغال
grade نادر ترین خودروهای عضلانی آمریکایی کدامند؟
grade نسخه کاغذی بیمه ‌نامه شخص ثالث حذف شد
grade کرونا برگزاری نمایشگاه خودرو نیویورک 2020 را تا تابستان به تعویق انداخت
grade خودرو صفر فقط باید 10 درصد بالای قیمت کارخانه فروخته شود
grade پلستار پرسپت، کانسپتی از آینده محصولات برقی ولوو
grade مراجعه حضوری به سازمان فروش سایپا فعلا ممنوع
grade نگهداری خودروی صفر ممنوع
grade خودروسازی کشور تا 20 فروردین تعطیل خواهد بود
grade اختلاف سازمان حمایت و شورای رقابت بر سر قیمت خودرو
grade ثبت نام 1.5 میلیون نفر در پیش فروش ایران خودرو
grade سهمیه بنزین نوروز به تابستان می‌رسد؟
grade سازمان بازرسی، افزایش قیمت خودروها را مشروط کرد
grade دستورالعمل قیمت گذاری خودرو بازنگری می‌شود
grade شماره‌گذاری خودروها اینترنتی شد
grade برندگان قرعه‌کشی خودرو، فروشنده شدند
grade جزئیات رزرو صندلی اتوبوس دربستی در تهران + جدول قیمت‌
grade گرانی خودرو در بازار، بهانه خودروسازان برای افزایش قیمت
grade اقدام عجیب ولوو در محدود کردن سرعت محصولات جدید خود
grade رندرهای جدید از نسل جدید هیوندای توسان منتشر شد
grade سقف ذخیره سهمیه بنزین در کارت‌های سوخت افزایش یافت
grade هیچ خودروی جدیدی ثبت سفارش نمی‌شود
grade شرایط تبدیل محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - اردیبهشت 99
grade چه خودروهایی فقط تا مردادماه سهمیه بنزین دریافت می‌کنند؟
grade فقط 16 روز تا پایان مهلت ترخیص خودروهای دپو شده
grade قرعه کشی محصولات سایپا روز یکشنبه انجام خواهد شد
grade فروش فوری خودروسازان در سال 99 آغاز می‌شود
grade سقف پرداخت خسارت بدون کروکی در تصادفات مشخص شد
grade احتمال اجرای طرح ترافیک در تهران پس از شب‌های قدر
grade 180 جایگاه در تهران بنزین سوپر دارند
grade کاهش 41 درصدی مراجعه به مراکز شماره‌گذاری
grade هوندا کارخانه خود در ووهان چین را بازگشایی کرد
grade احتمال افزایش سطح ذخیره بنزین در کارت های سوخت
grade آغاز جریمه خودروهای بدون معاینه فنی از 16 اردیبهشت ماه
grade لکسوس IS مدل 2021 معرفی شد
grade مهلت 3ماهه خریداران خودروی صفرکیلومتر برای فعال کردن گارانتی
grade هشدار ناجا به خریداران خودرو با پلاک گذر موقت
grade امسال هیچ خودرویی شماره‌گذاری نشده است
grade تداوم تولید خودروهای ناقص
grade توقیف خودروهای بالای 1 میلیون تومان جریمه
grade فراری F42، کانسپتی جذاب برای نسخه مدرن فراری F40
grade سرنوشت خودروهای حذفی در فروردین
grade قیمت‌گذاری جدید خودرو بی‌نتیجه ماند
grade فرمانروای سرکوب قیمت خودرو کیست؟
grade تولید پراید 111 به پایان رسید
grade کاهش 13 درصدی تولید خودرو در سال 98
grade خودرو الکتریکی کیا سال 2021 از راه می‌رسد
grade آغاز تولید ایران خودرو پس از تعطیلات بهاره
grade تعلل دو ماهه برای صدور کارت سوخت توجیهی ندارد
grade تاریخ عرضه تسلا رودستر تاخیر خورد
grade رندرهایی از نسل جدید بی‌ام‌و E24 سری 6 منتشر شد
grade فروش تویوتا راو4 از 10 میلیون دستگاه گذشت
grade خبری از نسل دوم کیا استینگر نخواهد بود
grade بوگاتی دیوو به زودی به دست مشتریان خود می رسد
grade خودروسازان کشور سال جدید را با افت تولید شروع کردند
grade توقف تولید 405 از اواخر خرداد/ حذف ستادهای ترخیص خودرو در آینده نزدیک
grade انجمن خودروسازان خواستار اعلام قیمت‌های جدید خودرو شد
grade انحرافات دومینوی فروش خودرو
grade اجرای استاندارد یورو5 در انتظار تصمیم هیات دولت
grade کاهش ماهانه 20 درصدی از سهمیه بنزین وانت‌بار‌ها
grade شاسی بلند الکتریکی Maple 30x، محصول برقی چینی
grade ثبت‌نام واردات کامیون‌های دست دوم از 3 خرداد آغاز می‌شود
grade محدودیت پرداخت وجه برندگان قرعه کشی خودرو
grade تمدید ثبت سفارش‌ خودروهای دپویی
grade برخلاف وعده شورای رقابت قیمت رسمی خودروها اعلام نشد
grade شورای رقابت هیچ قیمت جدیدی برای خودرو منتشر نکرده است
grade شماره گذاری آزمایشی خودروها ازطریق اینترنت از هفته آتی
grade باید در زمینه ضوابط واردات خودرو تجدید نظر کنیم
grade پیشنهاد عرضه خودرو در بورس کالا
grade طرح تبدیل تعهدات معوق خانواده رنو شرکت سایپا به کوییک R
grade فروش خودروهای هیبریدی تویوتا از 15 میلیون دستگاه گذشت
grade ایران خودرو: تولید پژو 405 تابستان متوقف می شود
grade آغاز فعالیت مراکز شماره‌گذاری خودرو به صورت زوج و فرد
grade فردا، قیمت جدید خودروهای داخلی به خودروسازان ابلاغ می‌شود
grade شارژ قیمت خودرو از چهار منبع
grade سیاست‌گذاری نادرست درباره قیمت خودرو
grade پارکینگ‌ها از پذیرش خودرو بدون پلاک محروم شدند
grade رعایت معیارهای فنی برای تسهیل در رفت و آمد شهروندان
grade لغو قیمت‌گذاری برای بازار
grade خودروهای بالای 2500 سی‌سی متروکه شد
grade تسلا مدل اس و پورشه تایکان در میان پر شتاب ترین خودروهای دنیا
grade کاهش 66 درصدی فروش بنزین در جایگاه‌های سوخت
grade جابجایی دفتر و نمایشگاه مرکزی خودروسازی کارمانیا
grade سهمیه سوخت وانت بارها کاهش یافت
grade لزوم عدم تحویل خودرو بدون پلاک انتظامی به مشتری
grade هشدارهای پلیس به متقاضیان خرید محصولات ایران‌خودرو و سایپا
grade توجه دوباره به فرمول‌نویسی شورای رقابت
grade وزیر صمت برکنار شد
grade جلسات پلیس با وزارت صمت درباره بازار خودرو
grade دپوی خودروها به پایان می رسد؟
grade لغو طرح ترافیک، 56 درصد مسافران تاکسی را کاهش داد
grade اجرای طرح ترافیک پس از عید سعید فطر
grade واردات خودروهای سواری برقی از ارائه گواهی اسقاط معاف شد
grade رئیس شورای رقابت: فعلا خودرو نخرید
grade طرح های ترافیکی تهران تا اطلاع ثانوی اجرا نمی شود
grade محرومیت 3 ساله در ثبت نام خودرو با درج اطلاعات غلط
grade افت 42 درصدی فروش کیاموتورز
grade درج قیمت خودرو در آگهی‌های اینترنتی ممنوع شد
grade ضرر 145 میلیون دلاری استون مارتین از ویروس کرونا
grade کاهش شدید تقاضا برای خودرو در بازار/ فرمول 10درصد بالاتر از قیمت مصوب هنوز انجام نمی‌شود
grade محصول جدید لامبورگینی به زودی معرفی می شود
grade تولید بی ام و i8 برای همیشه متوقف شد
grade هشدار جدی برای بازگشت خودروهای ناقص
grade احتمال لغو ممنوعیت ورود خودروهای بالای 2500 سی‌سی برای سرمایه‌گذاران
grade ساعت بوگاتی شیرون سوپر اسپرت با قیمتی عجیب رونمایی شد
grade دعوت به همکاری معاونت آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حمل و نقل و ترافیک از سمن ها
grade مهلت ترخیص خودروهای دپو شده تمام شد
grade قیمت‌گذاری خودرو به شورای رقابت واگذار شد
grade قیمت‌گذاری بازار خودرو، نهایی نشده است
grade سهم خودرو از تورم، سهم تورم از خودرو
grade چراغ سبز خودروسازی کشور به صنایع نظامی
grade رایزنی برای تمدید مهلت خودروهای دپویی
grade ابعاد تازه از خودروهای دپو شده/ حذف محدودیت زمانی برای ترخیص 2471 دستگاه
grade کشف دو پارکینگ بزرگ خودرو با ارزش 6 تریلیون ریالی در تهران!
grade کشف 5 هزار خودروی بدون پلاک در کشور
grade جشن تولد پنجاه سالگی رنجروور با مدلی خاص
grade فروش امتیاز خودرو غیرقانونی است
grade هشدار سایپا به فروشندگان و خریداران حواله خودرو
grade مهلت واریز وجه خودروهای پیش فروش ایران‌خودرو تمدید شد
grade بازنگری فرمول دستورالعمل قیمت گذاری خودرو تکذیب شد
grade تعدیل نیرو 1000 نفری بنتلی به خاطر ویروس کرونا
grade دستگیری در انتظار فروشندگان امتیاز خودروهای قرعه کشی شده
grade معاملات خودرو تقریبا به صفر رسید
grade فولکس واگن مالک تام آئودی می‌شود؟
grade بحران شدید اقتصادی بی ام و به خاطر کرونا
grade کلید دیجیتال اپل برای اتومبیل‌ها معرفی شد
grade مهلت ترخیص خودرو‌های دپو شده در گمرک 3 ماه تمدید شد
grade مسوولیت فروش حواله خودروهای در رهن ایران خودرو، برعهده مالک است
grade تولید اتوبوس برقی در دستور کار ایران خودرو قرار گرفت
grade تسلا مدل S اولین خودرو الکتریکی با رنج مسافتی بیش از 644 کیلومتر
grade پروژه مشترک بنز و بی ام و ناتمام ماند
grade سهمیه بنزین تیرماه، امشب واریز می‌شود
grade فورد F-150 مدل 2021، نسل جدید پر فروش ترین پیکاپ تاریخ
grade برنامه بلند پروازانه اینفینیتی با مدیر ایرانی خود
grade تصمیمات لاستیکی ستاد تنظیم بازار
grade پیش فروش تابستانه ایران خودرو به زودی آغاز می‌شود
grade بوگاتی شیرون رودستر در راه است
grade خبری از نمایشگاه ژنو در سال آینده هم نخواهد بود