رهیاب نید یا راهیاب تارگت؟ کدام شما را بهتر راهنمایی می کند؟

شهاب الدین مفیدی۱۳۹۷/۰۸/۲۰ ۰۷:۰۸:۳۹ 32

در روزهای پایانی سال ۹۴ این دو شرکت بسته‌های به ‌روزرسان را برای نقشه‌ها عرضه نمودند که از طریق وب سایت‌شان قابل دانلود است و نسخه این نرم‌افزارها را می توانید به نسخه ۱/۷ ارتقا بدهید. در این مجال سبقت آزاد هر دو نرم‌افزار را بررسی نموده و قصد داریم شما را بیشتر با این دو آشنا کنیم.

اگر از طرفداران رهیاب های خودرویی باشید، حتماً دو نرم‌افزار مطرح را در این زمینه می‌شناسید. "نید" و "تارگت" دو گزینه از بهترین ها برای خودروهایی هستند که در حال حاضر با سیستم عامل windows CE کار می‌کنند، هر چند که نسخه اندروید این نرم‌افزارها نیز موجود است. نرم افزارهای  دیگری که در بازار به نامهای هلیکس، پرونیکس و ... می بینید، معمولاً نرم‌افزار نید هستند که شرکت‌های وارد کننده DVDهای خودرو، آنرا به نام خود سفارشی کرده‌اند.

در روزهای پایانی سال ۹۴ این دو شرکت بسته‌های به ‌روزرسان را برای نقشه‌ها عرضه نمودند که از طریق وب سایت‌شان قابل دانلود است و نسخه این نرم‌افزارها را می توانید به نسخه ۱/۷ ارتقا بدهید. در این مجال سبقت آزاد هر دو نرم‌افزار را بررسی نموده و قصد داریم شما را بیشتر با این دو آشنا کنیم. حال باید دید در تنوع خدماتی که نید و تارگت ارائه می‌دهند، کدام برای شما جذاب‌تر است:

 ۱. سرعت اتصال به ماهواره

قائدتاً سرعت اتصال به ماهواره یک بحث سخت افزاریست و مواردی همچون دید به آسمان، موقعیت مکانی، وضعیت جوی و... به شدت روی اتصال تاثیرگذار است. اما در هر صورت احساس کردیم هنگامی که نقشهء تارگت در دستگاه قرار داشت اتصال زودتر برقرار می شد. دلیل آنهم می‌تواند این باشد که به محض درخواست اجرای تارگت و در هنگام نمایش صفحه بارگذاری، جستجو برای ماهواره در تارگت آغاز می‌گردد.

 

تصویری از رهیاب تارگت

۲. جستجوی معابر

در نسخه سابق این دو نرم‌افزار، تفاوت فاحشی در جستجوی معابر وجود داشت و نید از خاصیتی بهره می‌برد که قادر بود به راحتی هر تقاطعی را پیدا کند. اما در تارگت ابتدا باید یک نام را وارد می‌کردید و با انبوهی از گزینه های پیش رو مواجه می‌شدید که نام محله آنها متفاوت بود و بطور معمول برای عزیمت به یک خیابان ناآشنا، محله آن نیز برای کاربر نامشخص است.

بگذریم، در نسخه فعلی که در اختیار سبقت آزاد قرار دارد، ورق به کلی برگشته است.

حال گزینه‌ای در منوی جستجوی تارگت به نام "جستجوی تقاطع" اضافه گشته که دو جای خالی در آن موجود است و کافیست یک تقاطع را در نظر گرفته و نام خیابان‌های متقاطع را در محل‌های مربوطه وارد کنید تا براحتی به تقاطع مورد نظر هدایت شوید.

اما نکته قابل تامل اینجاست که چرا این خاصیت که زمانی برای نید یک برگ برنده به شمار می‌رفت  در نسخه جدید این نرم‌افزار کمرنگ شده است؟

۳. تنظیمات صدا و سخنگو

اگر بخواهیم منصفانه قضاوت کنیم، صدای سخنگوی هر دو نرم‌افزار دلنشین است اما اگر مسیریابی کنید و منتظر راهنمایی باشید، سخنگوی تارگت آنقدر پشت سر هم صحبت می‌کند که ممکن است شما را کلافه می‌کند! یا باید تیک مربوط به گزینه های اخطارهای مختلف را از منوی تنظیمات بردارید و یا کلاً سخنگو را خاموش کنید! اما بطبع می توان گفت تارگت بهتر از نید هشدارهایی از قبیل "سرعت خود را کاهش دهید" در نزدیکی تقاطع ها و سرعت گیرهایی که حدس می زند بر اساس وجود تقاطع ممکن است وجود داشته باشد را تذکر می دهد. هوشمندی تارگت تا جایی پیش می رود که در سر پیچهای تند نیز این هشدار را به شما می دهد.

برای کم و زیاد کردن صدای سخنگو هم، تنظیمات نید بسیار در دسترس‌تر بود و نسبت به تارگت خیلی راحت‌تر می‌شود تنظیمات و بلندی صدا را اعمال کرد.

 ۴. مسیریابی

حال مقصد را یافته و می‌خواهیم به سمت مقصد مسیریابی کنیم. نرم‌افزار نید دو مسیر روی نقشه نشان داده و مسافت و زمان تخمینی هر مسیر را اعلام می‌کند. شما باید انتخاب کنید از کدام مسیر مایلید حرکت کنید. این روند در تارگت اتفاق نمی افتد و تنها گزینه ای که در اختیار دارید این است که در منوی تنظیمات، گزینه سریعترین مسیر یا کوتاهترین مسیر را برگزینید لذا هر بار بخواهید مسیریابی انجام دهید دیگر از شما سوال نمی‌شود. پیش فرض این گزینه نیز روی سریعترین مسیر است و معابری را برمی‌گزیند که با سرعت بالاتری می‌توان در آن تردد نمود. نتیجه اینکه در پیش نمایش مسیر نید از آپشن کارآمدتری بهره می برد.

ناگفته نماند، در این قسمت گزینه اضافه‌ای که تارگت در اختیار دارد، "نقطهء میانی" است که توسط آن می‌توان مشخص کرد مسیر مورد نظر از نقطه‌ای خاص بگذرد.

 ۵. مسیریابی مجدد

فرض را بر این می‌گیریم که شما مقصد را مشخص کرده و مسیریابی را به سمت مقصد انجام می دهید. حال اگر از مسیر معرفی شده خارج شوید، نرم‌افزارها مسیریابی مجدد انجام می‌دهند و مسیر جدیدی برای شما به سوی مقصد انتخاب می‌کنند.

این عمل در تارگت به سرعت اتفاق می‌افتد اما در نید پیغامی که زیاد می‌شنوید این است: جهت حرکت اشتباه است، دور بزنید!

این مورد خصوصاً هنگامی بیشتر پیش می‌آید که شما دقیقاً در خلاف جهت معرفی شده حرکت کنید.

 ۶. دوربین‌های کنترل سرعت

دوربین‌های کنترل سرعتی که در بزرگراه ها نصب شده اند در هر دو نرم‌افزار معرفی شده و قبل از رسیدن به آن، برنامه به شما هشدار می‌دهد. جالب است که به نظر می‌رسد علائم دوربین در نرم‌افزار نید مدتهاست به‌روزرسانی نشده و در عوض برای اینکه جریمه نشوید تا حد زیادی می‌توانید روی تارگت حساب کنید.

 ۷. جستجوی اماکن

اماکن زیادی در نرم‌افزارهای فوق معرفی شده اند. از نانوایی گرفته تا بیمارستان و پارکینگ‌های عمومی و حتی سرویس‌های بهداشتی سطح شهر. بررسی دقیق این مورد که کدام اماکن بیشتری در خود جای داده‌اند، براحتی مسیر نیست اما هر دو می‌توانند نزدیکترین محل مورد نظر مثلاً نزدیکترین رستوران، نزدیکترین هتل، نزدیکترین بانک و... را برای شما جستجو کنند و با درج مسافت به شما نشان دهند. هرچند که برای این کار در تارگت، روی صفحه میانبر وجود دارد که باز هم سریعتر بتوانید موارد اضطراری مثلاً پمپ بنزین نزدیک خود را بیابید.

یک گزینه جالب هم در تارگت موجود بود. آنهم اینکه یک نقطه را در نقشه به عنوان "خانه" علامتگذاری می‌کنید و از هر محلی که باشید فقط و فقط کافیست از میانبرهای روی صفحه، دکمهء خانه را زده و مسیریابی کنید تا شما را به خانه هدایت کند.

 ۸. نمایش نقشه

هر دو نرم‌افزار حالت نمایش دوبعدی و سه‌بعدی دارند که بسته به سلیقه خود می‌توانید انتخاب کنید کدام حالت نمایش داده شود. برای تغییر حالت نمایش نقشه نیز در هر دو نرم افزار میانبری روی صفحه وجود دارد. از نظر سبقت آزاد، نید همچنان در نمایش سه‌بعدی نقشه آنچنان که باید کاربر پسند نیست و ترجیح میدهیم نید را دوبعدی ببینیم.

تارگت نمای دوبعدی را بخوبی نشان می‌دهد اما نمای سه‌بعدی جذاب‌تری دارد. در نمای سه‌بعدی تارگت، فلش راهنما هم سه‌بعدی روی نقشه خم می‌شود و فضای آسمان زیاد و ناکارآمدی که در نید وجود دارد، در تارگت آزارتان نخواهد داد. علاوه بر آن تارگت قابلیت بزرگنمایی و کوچکنمایی هوشمند تصویر نقشه در هنگام رسیدن به تقاطع و میدانها و ورودی خروجی های اتوبانها دارد تا با کاربر بتواند با دقت بیشتری مسیر مورد نظر را انتخاب نماید.

نید از نسخهء سابق، نمایش سه‌بعدی ساختمان‌ها و شماره پلاک منازل را در خود داشت و همچنان در نسخه فعلی نیز به خوبی ساختمانها را نمایش می‌دهد. تارگت نیز در این نسخه امکان نمایش سه‌بعدی ساختمان‌ها را اضافه نموده که برخلاف نید، نه امکان خاموش کردن نمایش ساختمان‌ها در آن وجود دارد و نه به راحتی نمایش داده می‌شوند! در مکان‌هایی که شما تراکم ساختمان را شاهد هستید، باید انتظار کندی نمایش نقشه را در تارگت داشته باشید. صدالبته اگر دستگاه شما قوی‌تر باشد شاید این مشکل به وجود نیاید ولی مسئله اینجاست که نید در دستگاه‌های ضعیفتر هم ساختمان‌های سه‌بعدی را به خوبی نمایش می‌دهد.

تصاویری از رهیاب نید

نکته جالبی که سبقت آزاد با آن روبرو شد، مسیرهایی بود که در تونل طی می‌کردیم و طبیعتاً در تونل ماهواره قابل ردیابی نبود. در این حالت نید و تارگت عکس‌العمل‌های متفاوتی از خود نشان می‌دهند! نید کاربر را رها کرده و به حالت "در انتظار سیگنال" می‌رود و دیگر موقعیت شما را روی نقشه نشان نمی‌دهد. تارگت مسیر شما را تخمین زده و طبق سرعت و مسیری که تا ابتدای تونل طی کرده بودید، همچنان محل حدودی شما را در تونل نشان می‌دهد! و پس از بیرون آمدن شما از تونل موقعیت دقیقتان را خواهید دید.

 

حال سبقت آزاد مطابق معمول همیشه، برداشت منصفانه خود را از آنچه بود بیان نمود و حالا این شما هستید که انتخاب می‌کنید. از انتخاب خود لذت ببرید.

 favorite_border 13
loyalty 

من از رهیاب نید استفاده میکنم وقتی برای آپدیت به شرکت نید رفتم رم دستگاه رو تحویل دادم اما اونا میگن این رم مال شرکت ما نیست واقعا کارشون حرف نداره . رمی که خودم قبلا ازشون گرفتم رو حالا نمیخوان آپدیت کنن . فکر کنم میخوان 130 تومان پول زور بگیرن. خیلی از این کارشون بدم اومد. خدا ازشون نگذره که سر مردم رو اینجوری کلاه میزارن.من لیفان 620 دارم نرم افزار نید رو پاک کردم چجوری نصب کنم خودم میتونم نصب کنم یا به بیرون بدم کجا ببرم پشتیبانی جواب نمیدهسلام با تشکر . من از تارگت استفاده می کنم . با وجودی که آخرین ورژن مربوط به آخر سال 98 ررو خریدم ولی هنوز بسیاری از تغییرات مربوط به5 سال اخیر در محله های اصلی شهر در آن لحاظ نشده . مثلا نزدیک منزل ما 3-4 سال است که دور برگردانی بسته شده و ولی این حالیش نمیشهبا سلام بنده 2 سال ویتارا و نرم افزار تارگت داشتم راضی بودم یکبار خودم آپدیت کردم هر چی خواستم داشت. حالا جک با نرم افزار نید خریدم موقع مسیر یابی پیام خطا در مسیر یابی میدهدبا شرکت تماس گرفتم گفتند رم را بفرست 20 هزارتومن هم هزینه پست بذار تو پاکت . انجام دادم رفت و با 11 هزار تومن هزینه پست برگشت اما درست نشد الانم هرچی زنگ میزنم شرکت جواب نمیدهند با شرکت تارگت تماس گرفتم نرم افزارشون 90 هزارتومنه میخوام بخرم و نید را بندازم دور .من از تارگت استفاده کردم ، از گرافیک فوق العاده ضعیف و معایب خود نقشه و ضعفهایی که داره بگذریم برخورد پرسنل شرکت تارکت واقعا افتضاحه ... هر چند وقت هم نقشه به مشکل میخوره یه پولی ازت میگیرن ، ربطی هم به مدت پشتیبانی رم نداره ، خود من ۲ هفته پیش رم رو ازشون خریدم بعدش متوجه یه سری اشکالات تو نقشه شدم واسه برطرف شدنش هزینه گرفتن و گفتن پشتیبانی به این مسئله مربوط نمیشه من که کلا بیخیال شدم از ویز موبایلم استفاده میکنم چون نقشه افلاین فارسی بدردبخور فکر نمیکنم باشه ..سلام من هیلیکس نصب کرده ام ادرس که میدم نمیاره و تو جاده هم بعد از ۱۰ دقیقه اعلام دوربین و سرعت مجاز دیگه قطع میشه و باید از هر ۱۰ دقیقه خاموش و روشن کنم تا اعلام کنه.من از هر دو برنامه استفاده کرده ام و گفته های مقاله را تایید میکنم من ورژن جدید نید را از سایتشون دانلود کردم البته به شرطی که مموری شما ۴ باشه میتونید خودتون با استفاده از راهنمایی سایت آبدیت رو انجام بدید و من با موفقیت انجام دادم ولی تصمیم دارم نرم افزارم رو با تارگت تعویض کنم چون امکاناتش در عمل بهتره مخصوصا نمایش نقشه ها که خیلی خیلی به روز ترهاحتمالا پوشه صدا از نرم افزار حذف شده مموری را به سیستم وصل کرده و بررسی کنید اگر مشکل رفع نشد یا بروزرسانی کنید یا مموری را فرمت کرده و مجددا نرم افزار را دانلود و به مموری انتقال دهیدتو اهواز کسی سراغ نداره که کجا میفروشنورژن جدید نید روی مموری ۲گیگ نصب نمیشه حجمش افزایش پیدا کرده ؛ تماس گرفتم گفتن باید بفرستید شرکت در صورت تایید یه مموری با حجم بیشتر و با هزینه خودمون برامون ارسال میشه؛ از خیرش گذشتم.صدا گوینده از بلندگو های جلو میاد تو تنظیمات بلندگو حتما صدای جلو رو قطع کردیبا سلام حضور دوستان گرامی بنده یک مشکل دارم از نرم افزار نید استفاده میکنم .متاسفانه صدای گوینده جی پی اس را ندارم در تنظیمات گوینده را انتخاب میکنم نمونه صوتی هم پخش نمیشود .بنظر دوستان علت چه میتواند باشد .متشکرمهر دو اشغال به تمام معنی هستند واقعا مایه خجالته اگر هیچ نرم افزار فارسی نباشه بهتره تا این آشغالها. من دو ساله دارم ولی آخرش برای مسیریابی از موبایل و ویز استفاده میکنم کاملا افتضاحه افتضاح اگر پولی باشه ۱۰۰۰ تومن هم حاضر نیستم برای اینها هزینه کنم


     
ازتارگت استفاده می کند


     
با سلام نید افتضاحه


     
برو بازار بخرشچطوری میتونم نرم افزار نید رو تهیه کنم؟با سلام خدمت دوستان عزیز. من دو سال هست که رهیاب نید استفاده میکنم. اول خوب بود اما آپ دیت 1.4 را که نصب کردم خیلی اشکال داشت. خیلی از دوربین های جاده را اصلا اعلام نمیکنه حتی با این که روی نقشه خود نید هست. سرعت مجاز خیلی از خیابانها و جاده ها اشتباه است. آپدیت 1.7 و 2 هم نصب نمیشه وقتی که با شرکت تماس گرفتم میگه باید حتما بفرستید شرکت تا آپدیت کنیم اینترنتی نمیشه. برای ما توی شهرستان هستیم اصلا فایده نداره که پست کنم تازه برگشت پول پست را خودم بدم و برای هر آپدیت همین کار را بکنم. اینجا به من گفتن که بیا اون نقشه را بده تا یه نقشه رهیاب دیگه بهت بدیم فک میکنم این کار خیلی معقول تره. کنار اینها شما با شرکت نید تماس بگیرید. اصلا برخورد بسیار بد و بی ادبانه و طلبکارانه بخش پشتیبانی شرکت نید را که ببیند اصلا از خرید نید پشیمون میشید.من از نسخه ۲.۰ رهیاب نید استفاده میکنم. نسخه بهار ۹۷ تارگت رو هم دارم. باید بگم تارگت دیگه هیچ حرفی برای گفتن جلوی نید نداره. نسخه ۱.۸ نید در مقابل تارگت ضعیف تر بود ولی نسخه ۲.۰ نید فاصله زیادی با تارگت داره. تقریبا به غیر از ظواهر، همه چیز تغییر کرده و به روز شده. تقریبا تمام اماکن با شماره تلفنشون موجوده که خیلی به درد بخور و سریعه. مسیریابی هم عالی شده. من چند روزه دارم استفاده میکنم حتی یک خطا هم نداشته. تارگت هم بد نیست ولی دقت نقشه های تارگت خیلی پایین تر از نیده و اماکنش هم اصلا کامل نیست.سلام چنانچه از مانیتور اندرویدی استفاده میکنید یا امکان میرور کردن تصویر موبایل روی مانیتور خودرو رو دارید یا حتی خیلی ساده موبایل خودتون رو به داشبورد متصل میکنید ، پیشنهاد بنده استفاده از رهیاب رایگان و اندرویدی magic earth هست که میتونید از آدرس زیر دریافت کنید : https:www.p30world.com24729 مزایا : زبان فارسی نقشه راهنمای صوتی فارسی با صدای خانم و آقا آپدیت زود به زود نقشه ایران و تمام جهان بر اساس پروژه osm مسیر های جایگزین نمایش نقشه بصورت 3 بعدی و 2 بعدی و کلی امکانات جالب دیگر تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید دانلود از آدرس زیر : https:www.p30world.com24729سلام مقایسه دو نرم افزار نید و تارگت مفید بود از راهنمایی شما متشکرم رهیاب نید را بنده استفاده میکنم اولا نقشه‌های آن فکر کنم حداقل 5 سال پیش میباشد راهنمایی مسیرش نسبتا خوب است و بعضی مواقع مسیریابی‌اش خیلی گمراه کننده میشود این هم احتمالا به علت به روز نبودن نرم‌افزار چون اطلاعات پنج سال قبل را برای بیشتر استانها دارد. وفتی نرم‌افزاری ارائه میشود بایستی در ارتقا و کیفیت آن نیز تلاش شود که متاسفانه نظارتی نیست و حقوق مشتری رعایت نمیشود و فقط به دریافت پول نرم‌افزار میباشد اگر قرار است از تولید ایرانی حمایت شود نیاز است از حقوق مشتری هم حمایت شود.من نید را نصب کردم اصلا راضی نیستم آدرس دادن که مشکل دارد محل تقاطع نشانه گذاری دستی بسیار آزار دهنده است هشدارها اصلا با جاده ها مطابقت ندارد مثل هشدارهای سرعت و دوربینها نقشه ها بسیار قدیمی هستند و اصلا خیلی جاها مطابقت ندارند در صورت خروج از جاده بلاتکلیف بودهبا سلام من تارگت رو استفاده نکردم ولی نید واقعا افتضاحه نقشه جاده های برون شهریش مال ۱۰۰۰ سال پیش از عصر دایناسوراس برای کسی که بخواد به نقشه ی نید برا سفر تکیه کنه واقعا عذاب آوره جاده های یک طرفه رو دوطرفه میزنه جاده های جدید حتی تا سه چهار سال گذشته رو نداره دوربین ها رو که نداره الکی هم هشدار دوربین میده کلا منکه ازش ناراضیم


     
سلام والا من که خودم رایگان دانلود و نصب کردم بدون مشکل. اما در کل پشتیبانی ضعیفه و الا رفع مشکل نرم افزاری که قانونی خریداری شده از ابتدایی ترین وظایف تولیدکننده س. من خودم در مورد نرم افزار mapfactor که تو همین سایت هم باهاش آشنا شدم و خیلی هم کیف کردم، مشکل داشتم و به سازنده اش ایمیل زدم، علیرغم اینکه از نسخه رایگانش استفادهمی کنم اما چندین سری به ایمیل هام جواب دادن و راهنمایی کردن . هر چند مشکلم حل نشد ولی از پاسخگویی شون واقعا کیف کردم.با سلام خدمت همه دوستان این رهیاب نید را استفاده میکنند .دقیقآ رهنمای آن مثل قوانین جمهوری اسلامی میباشد.به نظرم نرم افزار راهیاب تارگت اصلا قابل قیاس با نید نیستسلام .لطفا مجددا نسخه جدید این نرم افزار ها را مقایسه کنید .با تشکربا سلام بنده از NID استفاده می کنم اصلا قابلیت جستجویش به درد نمی خورد از آخرین آبدیتش استفاده می کنم ولی قابلیت راهنمایی مسیرش بیخود است و مقصدیابی مطلقا ضعیف.سلام بر خلاف متنی که آقای مصطفی پور گذاشتند و نوشتند آپدیت ورژن 1.8 برنامه نید مجانی می خوام عرض کنم که برنامه مذکور را از طریق اینترنت دریافت کردم ولی وقتی می خوام آپدیت کنم می گه با مشکل مواجه شده . چند بار بار شرکت تماس گرفتم ولی راهنمایی درست نمی کنند و می گنند یا از طریق پست بفرست تهران یا صبر کن تا چند وقت آینده نمایندگی در اصفهان می ذاریم و با 15000 تومان برات آپدیت می کنه . ممنون


     
رهیاب معروف در ایران دو رهیاب تارگت و نید هستند که کافیست هر کدام را تمایل دارید خریداری کنید و مموری کارت آن را در خشاب صفحه نمایش خودروی خود قرار دهیدسلام ممنون - روی h30 چه رهیابی نصب هست و برای تغییر برنامه خودمون میتونیم انجام بدیم یا باید جایی ببریم ؟سلام با تشکر از مقایسه من که الان دارم از نسخه 1.8 نید استفاده می کنم، باید عرض کنم که واقعا ضعیفه، بروزرسانی افتضاح، حتی حداکثر سرعتها اغلب نادرست هستن، خیابانی که 10 ساله، یکطرفه س، دوطرفه و مسیر میده که دردسر درست می کنه، کافیه یه جا مسیر اشتباه بری، همش میگه جهت اشتباهه، حیف پول تنها حسنی که الان نید داره اینه که آپدیت رایگانه، چه آپدیت هایی!!!


لطفا کد را در کادر وارد نمایید
عناوین مرتبط با این مطلب
پربازدیدترین ها
grade ارزان‌تر از پراید؛ پیشنهاد توسعۀ یک الگوی مفهومی به خودروسازان داخلی
grade ساخت باتری خودروی برقی که ده دقیقه‌ای شارژ می‌شود
grade مرحله جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - شهریور 1400
grade اعلام شرایط فروش وانت کارا و کاپرا 2 + قیمت
grade توقف فروش فوق العاده خودروسازان
grade محصول جدید چانگان به دنبال کسب جایگاه تسلا
grade ایرادات مجلس به برنامه‌های خودرویی وزیر پیشنهادی صمت
grade احتمال کاهش 50 تا 80 درصدی قیمت خودروهای وارداتی
grade قطعات یدکی محصولات کرمان موتور را اینترنتی بخرید
grade صف عجیب و غریب لندکروز!
grade طرح ساماندهی واردات خودرو در مجلس تصویب شد
grade با پلتفرم جدید MEB-Small فولکس واگن آشنا شوید
grade رخ نمایی مرسدس بنز EQE در نمایشگاه مونیخ/سدانی شیک با 288 اسب بخار قدرت
grade هیوندای آیونیک 5 روبوتاکسی به زودی عرضه می شود
grade مرسدس بنز c کلاس 2022 در نمایشگاه مونیخ؛ خودرویی با قابلیت آفرود در ابعاد جمع و جور!
grade ترافیک محصولات جدید در جاده مخصوص
grade فروش فوق‌العاده سه محصول ایران خودرو از 21 شهریورماه/ پخش زنده قرعه‌کشی روز چهارشنبه
grade معرفی بدفروش ترین خودروهای بازار ایران
grade سفری خاطره‌انگیز به کیش با اجاره خودرو
grade ماجرای بیمه‌نامه‌هایی که پس از تحویل خودرو صادر می‌شود!
grade ثبت نام خودرو فیدلیتی
grade نمایش گربه های چینی در آلمان/ "اورا" در اندیشه حضور در بازارهای اروپایی
grade اینفینیتی QX60؛ معیاری برای کیفیت در کلاس شاسی بلند
grade آغاز طرح جدید برخورد با سرعت غیر مجاز در تهران؛ رانندگان متخلف چگونه شناسایی شده و چه سرنوشتی در انتظارشان است/ کدام خودروها در چه اتوبان هایی بیشترین تخلف را مرتکب می شوند؟
grade مکانی مخفی برای بوگاتی شیرون
grade چگونگی ارزش‌گذاری خودروهای لوکس برای اخذ مالیات
grade تفاوت جریمه اعلامی با میزان درج شده در پیامک!
grade خودروی موفق آمریکایی و حضور یک مدل جدید در بازار جهانی/ فیستا 2022 با تغییرات جدید و پیشرانه کوچک!
grade اصیل ژاپنی؛ افتخار کمپانی نیسان و یک تریم اختصاصی محدود به 100 دستگاه
grade نخستین آزمایش لاستیک بدون هوای ضد پنچری در دنیای واقعی
grade تیگوان 2022؛ یکی از پرفروش ترین خودروهای فولکس واگن با تریم پرچمدار 38 هزار دلاری
grade ب‌ ام‌ و "آی ویژن سرکیولار"؛ خودرویی که 100 درصد قابل بازیافت است!
grade دلایل کم شدن آب رادیاتور
grade لوسید ایر دوربرد ترین خودرو برقی جهان و رقیب تسلا
grade فیلم بررسی دیگنیتی پرایم گروه بهمن
grade فیلم تست و بررسی پیکاپ جک t8 کرمان موتور
grade فیلم تست و بررسی فیدلیتی بهمن خودرو
grade تست رانندگی مرسدس بنز یونیماگ یو 4000
grade Road Zipper، ماشین انتقال موانع بتونی در مسیرها
grade رنو مگان ای ویژن، چشم اندازی از محصولات برقی آینده رنو
grade فرمول یک 'سبز' می‌شود؟
grade سه چرخه برقی Iris eTrike
grade نوآوری ‌های دنیای موتورسیکلت ‌ها
grade سیستم هشدار دهنده‌ای برای جلوگیری از جاماندن کودک در خودرو
grade همه چیز در مورد آیرودینامیک خودرو
grade سیر تا پیاز موتورهای TGDI
grade بدون دردسر و با اطمینان خودروی خود را بفروشید
grade اجاره خودرو در عید نوروز | عید امسال را با خودروهای لوکس خوش بگذرانید
grade مفهوم فیس لیفت در خودروسازان ایران و جهان
grade اجاره خودرو خدمتی خاص و فوق العاده کاربردی در ایام نوروز
grade راهکار جک اس ۵ جدید برای کاهش مصرف سوخت
grade خودروهای هاچبک با قدرت بیشتر از 300 اسب بخار
grade مرسدس بنز سی کلاس مدل 2022 معرفی شد
grade مک لارن آرتورا مدل 2022، اولین ابرخودرو پلاگین هیبریدی تاریخ مک لارن
grade افتتاح پیشرفته‌ترین کارخانه تولید موتورهای پرقدرت و کم مصرف یورو 6
grade ثبت رکوردهای تحسین برانگیز توسط محصول جدید کیا موتورز
grade فیدلیتی یک خودروی لوکس و خانوادگی با امکانات منحصر به فرد
grade جک iEVA50, نسخه الکتریکی JAC J5
grade مزایای استفاده از فرمان برقی در خودروها
grade رونمایی مپنا از اتوبوس برقی ایرانی در مشهد
grade S-A1 تاکسی هوایی هیوندای اوبر
grade مقایسه کامل گیربکس اتوماتیک با CVT
grade آئودی ای ترون جی تی 2022، رقیب سرسخت پورشه تایکان
grade رانا پلاس جدید رو نبینی از کفت رفته! + فیلم
grade معرفی انواع ترموستات خودرو همراه با توضیح عملکرد آن ها
grade قیمت رپورتاژ آگهی درمقایسه با سایر روش های سئو سایت و تبلیغات آنلاین
grade تست رانندگی بی ام و M340i مدل 2020
grade علت ترکیدن تایر حین رانندگی چیست؟
grade آموزش شستن کفپوش خودرو
grade بی ام و M5 CS مدل 2022
grade چری برند متفاوت چینی
grade تجربه رانندگی با تویوتا کمری XSE هیبریدی 2021
grade بهترین مدل های فراری در تاریخ
grade کمیاب ترین محصولات تاریخ پورشه
grade مراحل ساخت یک پیست مسابقه اتومبیلرانی
grade فرق اسب بخار با کیلو وات در خودروهای برقی
grade معرفی نمایندگی زیرووات، آاگ و کنوود
grade دانگ فنگ ix5 (دیگنیتی)، شاسی بلند جدید چینی بهمن موتور
grade با کاربردی‌ترین گجت هوشمند خودرو آشنا شوید
grade همه چیز در مورد اسب بخار در دنیای خودرو
grade لاستیک جدید را روی چرخ عقب بندازیم یا جلو؟
grade نحوه عملکرد دوربین‌های چراغ راهنما
grade لامبورگینی، خلق یک اثر هنری از فولاد سخت!
grade مقایسه سه خودروی شاسی بلند جمع و جور چینی: هایما اس 7، جک اس 5 و تیگو 5 اسپرت
grade احتمال حضور جک A5 زیباترین سدان JAC در ایران
grade زمزمه های ورود محصولات فیات به ایران، از حرف تا عمل
grade نسل جدید ال نود، داچیا لوگان 2021 رونمایی شد
grade جنسیس GV60 هاچبک لوکس به سبک هیوندای
grade مقایسه کیا اپتیما 2017 با رنو تالیسمان 2017
grade منصوری همیشه آماده رونمایی از قدرتمندترین‌ها است
grade از روشن نشدن تارا تا خفن بودن پژو 206
grade مشخصات کیا ریو سایپا و سرنوشت آن در ایران
grade مشخصات فنی و آپشن های رفاهی تارا محصول جدید ایران خودرو K132
grade بی ام و M5 CS مدل 2022، قدرتمندترین بی ام و M تاریخ
grade پیوند خودروسازان و قطعه سازان
grade کمپانی سونی با معرفی خودروی ویژن اس به جمع خودروسازان پیوست
grade جنرال موتورز هامر مدل 2022، بازگشت پادشاه با 1000 اسب بخار
grade خودروسازان در بازی مافیا
grade لامبورگینی SC20 مدل 2021، موشک بدون سقف لامبورگینی
grade کراس اوور زوتی T600 رقیبی برای هاوال h2 ، چری تیگو 5 ، جک اس 5 و هایما اس 7
grade تسلا مدل اس فیس لیفت 2021 معرفی شد
grade چری آریزو استار، کانسپت جذاب چینی
grade با پادشاه جدید سرعت جهان آشنا شوید، SSC تواتارا
grade با 300 میلیون چه خودرو چینی بخریم؟!
grade آش جدید گروه بهمن برای مشتریان
grade فیلم بررسی داچیا لوگان مدل 2021
grade همه چیز در مورد Jetour، برند لوکس چری
grade فولکس واگن Touareg R
grade واکنش مدیرعامل ولوو به بنز مایلر زرد
grade ماجرای پیرزنی که 700 تا پورشه را مثل نخود و لوبیا وارد کرد + فیلم
grade جنسیس جی وی 70 مدل 2022، رقیب جدید شاسی بلندهای لوکس آلمانی
grade مرسدس بنز میباخ اس کلاس مدل 2021، نهایت لوکس بودن یک خودرو
grade هنسی ونوم اف 5 مدل 2021، ابرخودرو 1800 اسب بخاری آمریکایی
grade پر شتاب ترین پیکاپ های دنیا در سال 2020
grade 6 خودروی جذاب سال 2020
grade لامبورگینی هوراکان STO مدل 2021، خشمگین ترین نسخه هوراکان
grade فیلم مشخصات هامر الکتریکی جدید
grade جشن 50 سالگی پنج نسل سری XJ جگوار
grade فراری SF90 اسپایدر مدل 2021، ابرخودرو بدون سقف ایتالیایی
grade جنگ ستارگان خودروهای داخلی
grade بوگاتی بولاید معرفی شد، ابرخودرو مسابقه ای 1825 اسب بخاری
grade ارزان‌تر از پراید؛ پیشنهاد توسعۀ یک الگوی مفهومی به خودروسازان داخلی
grade نیسان وانت با موتور جدید می آید؟
grade باکیفیت و بی‌کیفیت‌ترین خودروهای داخلی معرفی شدند
grade بالاخره پایان نیسان آبی فرا رسید
grade فیلم بررسی شاسی بلند جنسیس GV70
grade مرسدس بنز کلاسیک 170V با اتاق W136
grade بزرگترین اتفاقات صنعت خودرو در سال 2020
grade بی ام و iX مدل 2022، پرچمدار الکتریکی باوارایی ها رونمایی شد
grade محبوب ترین رنگ خودرو در بین مردم دنیا
grade فیلم بررسی مرسدس بنز میباخ اس کلاس 2021
grade وزیر صمت مشخص شد
grade رنو قاجار؛ شاهزاده قاجاری اصیل
grade فیلم بررسی پژو 508 PSE قدرتمندترین خودرو جاده ای تاریخ پژو
grade زمان قرعه کشی هشتمین مرحله فروش فوق‌العاده ایران‌ خودرو
grade برابوس راکت 900، موشک 900 اسب بخاری برابوس
grade برای واردات خودرو گلنار به دلت نمال!
grade ساخت باتری خودروی برقی که ده دقیقه‌ای شارژ می‌شود
grade رضوانی هرکول 6x6 مدل 2020، هرکول ایرانی وارد می شود
grade مقایسه دو خودروی کراس اوور اسپرت لوکس؛ بی ام و X3 و ولوو XC60
grade فولکس واگن آی دی 4 مدل 2021، شاسی بلند الکتریکی فولکس واگن
grade طرح تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - آبان 99
grade ماجرای فراری ترامپ و مهریه ملانیا
grade آخرین گزارش ارزیابی کیفی خودروهای کشور: تولید 5 خودرو سواری با چهار ستاره
grade ریزش قیمت در بازار خودرو
grade فیلم بررسی فولکس واگن گلف آر مدل 2022 قدرتمند‌ترین گلف تاریخ
grade تنها نمایشگاه خودروی امسال در پکن
grade مجلس آماده رسیدگی به تخلفات خودروسازان
grade احتمال ریزش قیمت کدام خودروها وجود دارد؟
grade سریعترین شاسی بلند های دنیا در سال 2020
grade بررسی کلی محصولات کیا، معایب و مزایای مشترک
grade مقصر آلودگی هوا مازوت یا اگزوز خاور ؟
grade فیلم بررسی رضوانی هرکول پیکاپ 6×6
grade نوبت‌دهی اینترنتی شماره‌گذاری خودرو در 15 استان دیگر
grade Laffite X-Road؛ اولین خودروی سوپراسپرت آفرود همه جا رو
grade نیسان ماکسیما مدل 2021، بزرگداشت 40 سالگی این محبوب بازار ایران
grade کاهش قیمت خودروها در بازار سرعت بیشتری گرفت
grade شرایط جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو اعلام شد - 29 آبان 99
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 9 آذر 99
grade تولید انبوه ال 90 با قطعات داخلی / ادعای کاهش قیمت
grade خودروهای بالای 1 میلیارد تومان مشمول مالیات می‌شوند
grade قیمت جدید کارخانه‌ای محصولات MVM و چری اعلام شد
grade مک لارن سابر (Sabre)، قدرتمندترین محصول غیر هیبریدی تاریخ مک لارن
grade فروش فوق العاده ایران خودرو با عرضه رانا پلاس و سورن پلاس
grade شرایط جدید فروش فوری پنج محصول ایران خودرو اعلام شد
grade موتورسیکلت بی ام و با طرح وسپا معرفی شد
grade قیمت جدید 2 محصول ایران خودرو اعلام شد - آذر 99
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - مهر 99
grade قیمت سایپا شاهین مشخص شد
grade قیمت جدید برخی از خودروها در بازار تهران
grade فولکس واگن گلف آر مدل 2022، قدرتمندترین گلف تاریخ
grade مشخصات فنی سورن پلاس، محصول جدید ایران خودرو
grade خودرو خودران اپل چگونه خواهد بود؟ + فیلم
grade مقایسه بی ام و 2002tii مدل 1972 و بی ام و M235i مدل 2014
grade شرایط جدید فروش جک S3 ویژه فروردین 1400
grade تولید خودرو برقی ملی تا 18 ماه آینده
grade آمار فروش فوق‌العاده مرحله ششم ایران خودرو اعلام شد
grade قیمت جدید کلیه محصولات ایران خودرو اعلام شد - پاییز 99
grade نارنجی شدن برخی از شهرهای قرمز از جمله تهران و تغییر محدودیت‌ها
grade اوپل کورسا 2020
grade فیلم بررسی بوگاتی بولاید 1825 اسب بخاری
grade اعلام اولین شرایط فروش محصولات ایران خودرو در سال 1400
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - دی ماه 99
grade تازه‌ترین قیمت انواع خودرو/ پژو 206 ارزان شد
grade فیلم معرفی بی ام و ix مدل 2022
grade معرفی مدل‌های مختلف تویوتا پریوس
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 22 مهر 99
grade تحریم‌ها، فرصتی برای توسعه محصولات بهمن موتور
grade قیمت قطعی خودرو رانا پلاس مشخص شد - مهر 99
grade برتری‌ها و ضعف‌های هیوندای سوناتا هیبریدی
grade خداحافظی تویوتا با لندکروز
grade شرکت خودروسازی سانگ‌یانگ باز هم اعلام ورشکستگی کرد
grade راهکارهای پیشنهادی ساماندهی بازار خودرو
grade احتمال توقف تولید برخی خودروها
grade وقتی وزیر راه از مسافرکشی با هواپیمای شخصی میگه! + فیلم
grade جدیدترین لیست باکیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد
grade سفید، محبوب ترین رنگ خودرو
grade اگر ماشینت نامتعارفه تصادف نکن که به فنا رفتی!
grade با هدف توسعه فرهنگی دوچرخه‌سواری کمپین دوچرخه‌سوارم آغاز به کار کرد
grade شرایط جدید فروش فوری محصولات سایپا - 20 آبان 99
grade آخرین وضعیت شماره‌گذاری خودروهای وارداتی و لاکچری‌
grade قیمت جدید و قطعی 5 محصول شرکت سایپا - آبان 99
grade قیمت‌گذاری خودرو این هفته اصلاح می‌شود؟
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 24 آذر 99
grade جزئیات جدید از عرضه خودرو در بورس
grade پلاک‌های غیربومی تهرانی‌ها جریمه نمی‌شود
grade خودروسازان پاسخگوی کیفیت باشند
grade جزئیات طرح مجلسی ها برای آزادسازی قیمت بنزین
grade امروز 11 آذر خودرو بخریم یا نه؟
grade آزادسازی قسطی قیمت خودرو
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 10 آبان 99
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه بهمن 99
grade نسل جدید کیا اسپورتیج سال آینده از راه می رسد
grade نرخ جدید و مصوب لاستیک‌های یزدتایر - آذر 99
grade جریمه 40 هزار تومانی در انتظار خودروهایی که عوارض نمی‌دهند
grade طرح جدید تبدیل حواله‌های محصولات ایران خودرو - آذر 99
grade تبدیل خودرو پلاک منطقه آزاد به پلاک ملی امکان پذیر شد
grade زمان قرعه کشی پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه بهمن 99
grade شیب نزولی قیمت خودرو متوقف شد
grade هشدار رئیس شورای رقابت به خودروسازان
grade موفقیت موتور خودروی شاهين در آزمون‌های عملکردی
grade آشنایی با شرایط فروش مدیران خودرو
grade تولید 405 هزار خودرو سواری در نیمه نخست سال جاری
grade قرعه‌کشی ایران خودرو انجام شد
grade خودرو رنو 5 دوباره زنده می شود
grade زمان قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده محصولات ایران ‌خودرو
grade شریک خودرویی در راه ایران؟
grade آغاز ثبت‌نام دوگانه‌سوزکردن مسافربر‌های اینترنتی
grade شرایط منعطف فروش محصولات کرمان موتور بزودی آغاز می‌شود
grade 31 هزار و 450 برنده ایران خودرو مشخص شدند
grade معادلات بازار خودرو تغییر کرد
grade پرداخت یکسان خسارت بیمه به خودرو میلیاردی و 220 میلیونی
grade آغاز پروژه تولید نخستین خودرو شاسی‌بلند آفرودی در گروه سایپا/ SUV جدید سایپا به زودی رونمایی و سال آینده وارد بازار می‌شود
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 23 دی ماه 99
grade هشدار به کاربران تاکسی‌های اینترنتی
grade جزئیات طرح آزادسازی قیمت خودرو
grade شرایط‌ پیش فروش ایران خودرو تارا اعلام شد
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات سایپا - آبان 99
grade شرایط جدید واردات خودرو به کشور
grade آغاز حذف یارانه پنهان خودرو
grade طرح تبدیل حواله‌های خودرو هایما S5 به سایر محصولات/ مهر 99
grade بی ام و جریمه شد
grade ابهامات قرعه کشی خودرو
grade اعلام طرح فروش فوق‌العاده محصولات سایپا ویژه مهرماه 99
grade 9 طرح پیشنهادی برای واردات خودرو
grade محصولات ایران خودرو با نسل جدید قوای محرکه در راه بازار
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 29 بهمن 99
grade رده‌بندی جدید باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد
grade موتور سه استوانه جایگزین موتورهای ایران خودرو می‌شود
grade شورای رقابت می‌ماند
grade فروش فوق‌العاده خودروسازان معطل مجوز افزایش قیمت
grade خودرو چقدر ارزان خواهد شد؟
grade عجیب ترین قوانین خودرویی دنیا
grade بازار خودرو از دلار و سکه پیشی گرفت
grade موتور سه استوانه ملی وارد مرحله صنعتی سازی می شود
grade لیست باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد
grade طرح تبدیل حواله‌های خودرو هایما S7 به سایر محصولات مهر 99
grade زمان جدید طرح قرعه‌کشی محصولات سایپا
grade تولید خودرو هایما در ایران خودرو رسما متوقف شد
grade قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده سایپا فردا انجام می‌شود
grade انتشار اولین تصاویر‌ گرافیکی از ال 90 ایرانی
grade چرا شرط پیش پرداخت مبلغ خودرو دوباره حذف شد؟
grade آشنایی کامل با مراحل و شرایط شماره‌گذاری اینترنتی خودرو
grade چه بر سر بازار خودرو آمده است؟
grade قیمت خودرو 207 اتوماتیک با سقف شیشه ای مشخص شد
grade دلیل تولید خودرو با کسری قطعه
grade وعده مجلس برای فروکش کردن قیمت خودرو
grade خودکفایی کرمان موتور در تولید برخی از قطعات خودروهای جک
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 30 آذر 99
grade آیا قیمت‌گذاری خودرو آزاد می‌شود؟
grade نسخه های اولیه KMC T8 از خط تولید کرمان موتور عبور کرد
grade سه سناریوی واردات خودرو
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - آذر 99
grade آغاز تولید انبوه گیربکس 6 سرعته با طراحی داخلی ایران خودرو
grade شرایط تبدیل تعهدات منقضی محصولات ایران خودرو
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق‌العاده مرحله دهم
grade محصول جدید شرکت سایپا با نام آریا وارد بازار خواهد شد
grade آزادسازی قیمت 10 خودرو در دستور شورای رقابت
grade زمان قرعه کشی طرح فروش نقدی ایران خودرو مرحله یازدهم
grade فروش ماهانه خودرو با قیمت فصلی
grade طرح جدید فروش فوری دنا پلاس اتوماتیک توربو - اسفند 99
grade فرمول قیمت‌گذاری 18 خودرو تغییر کرد + لیست خودروهای مشمول
grade ارزان‌ترین محصولات تولیدی خودروسازها
grade قرعه کشی، تجویز اشتباه شورای رقابت برای بازار خودرو
grade قیمت خودرو پژو 207 اتوماتیک پانوراما مشخص شد
grade ماجرای بنز، بی ام دبلیو و پورشه های غیراستاندارد!
grade بازگشت قیمت لحظه ای خودرو و مسکن به سایت‌های مرجع
grade اولین دستور خودرویی وزیر صمت
grade دو سناریو برای تغییر توزیع یارانه بنزین
grade افزایش درآمد خودروسازان از کاهش فروش!
grade جزئیات طرح عرضه خودرو در بورس
grade تغییر ساعت محدودیت‌های کرونایی از امروز
grade ریزش قیمت‌ها و نگرانی دلالان
grade زمان قرعه کشی پیش‌فروش محصولات ایران خودرو مشخص شد
grade مهلت ثبت‌نام پیش‌فروش ایران‌خودرو تمدید شد
grade الزامات همکاری 25 ساله ایران با چین در صنعت خودرو
grade موفقیت سایپا شاهین در تست تصادف ECE R95 اروپا
grade ادامه رکوردهای فروش تسلا
grade جزئیات تکمیلی از خودروهای وارداتی در مناطق آزاد
grade قیمت‌گذاری جدید خودروهای کارخانه تا پایان هفته جاری
grade صدرنشینی تویوتا در نظرسنجی ژاپنی
grade تشدید چالش صنعت خودرو با فروش به شیوه قرعه کشی
grade قیمت 18 خودرو اول بهمن ماه گران می شود؟
grade تحقیق و تفحص از خودروسازان در مجلس یازدهم کلید خورد
grade برنامه بلندپروازانه تسلا برای پیکاپ سایبرتراک
grade نهاد قیمت گذاری خودرو تغییر نخواهد کرد
grade جنگ زرگری قطعه سازان و خودروسازان برای افزایش قیمت خودرو
grade ثبات در بازار خودرو - 19 آذر
grade خودروسازان داخلی مجوز افزایش قیمت گرفتند
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - آذر 99
grade خودروسازان ملزم به عرضه محصولات در بورس می‌شوند
grade مجوز افزایش 50 درصدی قیمت روغن موتور
grade بازار خودرو در خواب/ تعطیلی بازار خودرو تنها به دلیل محدودیت‌های کرونایی
grade دستور رئیس‌جمهوری برای ترخیص 2000 کامیون صادر شد
grade آخرین وضعیت عرضه خودرو در بورس
grade جولان قیمت های نجومی در بازار خودرو
grade استقبال گسترده از طرح پیش فروش محصولات سایپا با اعمال قیمت های جدید شورای رقابت
grade عرضه خودرو در بورس منتفی شد
grade در 3 سال گذشته، بازار خودرو چنین ریزشی را تجربه نکرده بود
grade تغییر قیمت کارخانه‌ای برخی خودروها تا چند روز دیگر
grade طرح های جدید شرکت سایپا برای تبدیل محصولات رنو
grade کرمان موتور در تولید پیشرانه جک J4 خودکفا خواهد شد
grade نسخه گازسوز فولکس واگن گلف 2020 معرفی شد‌
grade پایان انزوای خودرویی ایران با احیای برجام
grade ثبت 4100 شکایت خودرویی در تهران
grade جزئیات ممنوعیت سفرهای نوروزی با خودروی شخصی
grade شماره گذاری خودروهای رنو بلامانع اعلام شد
grade پیشنهاد واردات خودروی کارکرده به کشور
grade قیمت‌های عجیب در بازار خودرو/ پراید 135 میلیون تومان شده است؟
grade اما و اگرها درباره طرح مالیات بر خودرو
grade پر فروش ترین خودروهای الکتریکی کدامند؟
grade تجدید نظر در قیمت گذاری تایر
grade زمان قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو مرحله هفتم
grade آغاز شماره گذاری نیسان وانت‌های زامیاد از چند روز آینده
grade تشدید آلودگی هوا در کشورهای درحال توسعه با واردات خودروهای دست دوم
grade اعلام ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق‌العاده
grade خودروسازان به جای تحویل خودرو، آن را در بازار می فروشند
grade منع تردد شبانه برای 278 شهر نارنجی
grade سازمان حمایت به جای شورای رقابت در طرح خودرویی مجلس
grade همه چیز درباره طرح هوای پاک محصولات کرمان موتور
grade طرح تبدیل حواله‌های دنا پلاس اتوماتیک به سایر محصولات - آذر 99
grade محدودیت تردد بین استانی تا آخر آذرماه ادامه دارد
grade 31 هزار برنده در قرعه کشی پیش فروش یک ساله سایپا
grade صف طویل ثبت نام خودرو با کارت ملی اجاره‌ای!؟
grade اولین محدودیت‌ جدید کرونایی در لحظات آخر لغو شد
grade فروش پورشه تایکان از 10 هزار دستگاه گذشت
grade شورای رقابت بازار خودرو را به هم ریخت؟
grade خودروهای غیربومی ساکن تهران در صورت تردد جریمه‌ می‌شوند
grade حضور شورای رقابت در کنار لغو نظام قیمت‌گذاری
grade وزیر صمت، نام محصول جدید ایران‌خودرو را اعلام کرد
grade طرح ساماندهی خودرو امروز نهایی می‌شود
grade انتقاد وزیر صمت از شورای رقابت
grade بازیافت باتری خودروهای برقی کلید خورد
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق‌العاده مرحله دوازدهم (شرایط دهه فجر)
grade قیمت قطعی دو خودرو BYD تانگ و F3 در ایران مشخص شد
grade معمای صادرات خودرو به اسپانیا
grade زمان ورود تسلا به بازار هند مشخص شد
grade کاهش 60 درصدی فروش بنزین سوپر در جایگاه‌ها
grade خروج تدریجی دلالان از بازار خودرو
grade جولان قطعات بی کیفیت در بازار
grade اما و اگرهای طرح عرضه خودرو در بورس
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو مشخص شد
grade قیمت گذاری لاستیک خودرو آزاد شد
grade قیمت‌های جدید خودرو به زودی اعلام می‌شود
grade تصمیم نهایی برای صنعت و بازار خودرو
grade پراید 130 میلیون تومانی در سایه سکوت نهادهای نظارتی
grade سرنوشت خودرو در نیم‌سال دوم
grade تلاش لابی ضد ایرانی برای تحریم ایران ‌خودرو و سایپا
grade مرحله جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - شهریور 1400
grade مانور مدیران ایران خودرو بر روی هیچ
grade جزییات ممنوعیت تردد خودروها در شب یلدا
grade بازی با برگ خودرو در بودجه 1400
grade ممنوعیت تردد شبانه خودروها ادامه دارد
grade برترین خودروسازان الکتریکی جهان در سال 2020
grade شکایت تسلا از دولت ترامپ به علت تعرفه‌های بالا بر واردات قطعات از چین
grade کوییک اس زمستان امسال وارد بازار می‌شود
grade واردات خودرو به مناطق آزاد در سال آینده ممنوع است
grade فروش‌ فوق‌العاده خودروسازان با قیمت‌های قبلی به اتمام رسید
grade عرضه خودرو در بورس احتمالا منتفی می‌شود
grade اعلام اسامی برندگان قرعه کشی طرح فروش فوق العاده ایران خودرو
grade تعرفه 86 درصدی برای واردات خودرو در سال آینده
grade ایست منابع ارزی به واردات خودرو
grade خودرو‌های یورو 4 مدل 99، پلاک نمی‌شوند
grade موافقت مشروط با آزادسازی قیمت بخشی از خودروها
grade آغاز تولید انبوه خودرو شاهین سایپا
grade چند دستگی بر سر قیمت خودرو
grade تصمیم تولید کنندگان لاستیک به افزایش 50 درصدی قیمت
grade آیا در قیمت‌های جدید شرکت سایپا تخلفی رخ داده است؟
grade نخستین پیکاپ های T8 تحویل مشتریان کرمان موتور شد
grade شبهه در عرضه خودرو به بورس
grade ماشین دونالد ترامپ به حراج گذاشته شد
grade آغاز شماره گذاری 3000 خودرو رنو مانده در‌ پارکینگ
grade مجوز شماره‌گذاری 30 دستگاه خودروی برقی صادر شد
grade مرسدس بنز برای هفتمین بار پیاپی قهرمان مسابقات فرمول یک شد
grade روایت‌هایی از آزادسازی واردات خودرو در سال 1400
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوری اعلام شد
grade آرتورا نام محصول هیبریدی جدید مک لارن خواهد بود
grade محدودیت های کرونایی ادامه دارد
grade لغو مجوز تردد خودروهای شخصی در تعطیلات پیش رو/جریمه ها دو برابر می شوند
grade زمان قرعه کشی طرح پیش فروش خودرو تارا مشخص شد
grade آئودی به زودی صاحب بنتلی خواهد شد
grade طرح تبدیل خودروهایما S7 توربوشارژ اعلام شد - بهمن 99
grade شرایط فروش محصولات زامیاد اعلام شد
grade حرکت همه جانبه ولوو به سمت الکتریکی شدن
grade زیان انباشته قطعه سازان به 10 هزار میلیارد تومان رسید
grade راه ورود خودرو به بورس، بسته شد
grade جشنواره دانش‌آموز و ترافیک
grade رکود بازار خودرو با محدودیت‌های کرونایی
grade بررسی طرح ساماندهی خودرو در مجلس
grade تاثیر تصمیم شورای رقابت بر بازار خودرو
grade ترخیص بنز تا بی‌ام‌و های دپو شده در گمرک قوت گرفت
grade احتمال حذف شیوه قرعه کشی خودروسازان
grade سرمایه‌گذاری تویوتا در خودروهای متصل
grade کدام خودروهای دپویی، متروکه می‌شوند؟
grade پاسخ گمرک به استاندارد درباره ترخیص خودروهای دپو شده
grade افزایش 5 درصدی جرائم رانندگی در سال 1400
grade انعکاس تورم انتظاری در پیش فروش خودرو
grade تاثیر قیمت خودرو روی افزایش هزینه خانوار
grade تکلیف خودروسازان با مدعیان قیمت‌گذاری
grade فولکس واگن به دنبال فروش لامبورگینی
grade هوندا در مسیر حذف بنزینی‌ها
grade شروط مجلس برای آزادسازی قیمت خودرو
grade تعطیلی مراکز تعویض پلاک در شهرهای قرمز
grade طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا - 25 دی ماه 99
grade دیگر شاهد موج گرانی در بازار خودرو نخواهیم بود
grade رکود ادامه دار در بازار خودرو
grade زمان قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده سایپا ویژه آبان 99
grade قیمت خودرو در 1400 آزاد می‌شود
grade 152 هزار خودرو در پارکینگ تولید
grade لغو طرح ترافیک و تعطیلی مراکز معاینه فنی تا 30 مرداد
grade اعلام ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح پیش فروش یکساله
grade بازگشت لامبورگینی کانتاچ بعد از 30 سال!
grade امتیاز مشروط صمت به خودروسازان
grade پارادوکس عرضه در بازار خودرو
grade نیسان وانت از چرخه تولید خارج می‌شود
grade خودروسازان به مدت 4 روز تعطیل شدند
grade درباره آزادسازی قیمت خودرو در جلسه سران قوا تصمیمی گرفته نشد
grade سرمایه گذاری هنگفت جنرال موتورز بر روی تولید خودروهای برقی
grade مقایسه تولید خودروی ایران با جهان
grade فروش خودروسازها اوج گرفت
grade عملیاتی شدن واردات خودرو حداقل 9 ماه زمان می برد
grade رنوهایی که در پیچ پلاک ‌گذاری مانده اند
grade بازگشایی مراکز تعویض پلاک در مراکز استان‌های نارنجی از شنبه
grade 18 درصد خودروهای تولیدی ناقص است
grade پایداری رانت خودرو با تعویق آزادسازی قیمت
grade بروزرسانی سیستمی تسلا دو هفته دیگر عرضه می شود
grade طرح ساماندهی تولید و بازار خودرو در کمیسیون صنایع مجلس دنبال می‌شود
grade ایران خودرو و سایپا تا پایان سال هیچ افزایش قیمتی نخواهند داشت
grade سونامی باتری‌های فرسوده در راه است
grade مخالفت با ترانزیت خودروهای آمریکایی در مناطق آزاد
grade وزارت صمت اهداف کیفی صنعت خودرو را ابلاغ کرد
grade خدمات پس ‌از فروش در صدر شکایات خودرویی
grade قیمت کارخانه ای محصولات ایران خودرو ویژه بهمن ماه 99
grade قیمت‌گذاری در بازار خودرو سلیقه‌ای شد
grade لزوم تغییر فرمول قیمت‌گذاری خودرو
grade ضربه نرخ‌گذاری دستوری به جهش تولید خودرو
grade بانوان گروه بهمن برای دومین بار متوالی قهرمان لیگ برتر بسکتبال شد
grade تعیین تکلیف بورسی شدن خودرو تا پایان سال
grade بوگاتی چهل دستگاه مدل بولید تولید خواهد کرد
grade بازار خودروهای داخلی رقابتی نیست
grade شرکت در قرعه‌کشی به قصد سرمایه‌گذاری
grade قیمت خودرو به‌ زودی اصلاح می‌شود
grade آثار طولانی‌مدت کرونا بر صنعت خودرو
grade آخرین وضعیت خودروهای دپویی
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا ویژه دی ماه 99
grade رضایت از فروش، قربانی تعهدات معوق خودرو
grade ناجا: ممنوعیت تردد خودروها از 18 بهمن در بسیاری از شهرها
grade اعلام شرایط فروش وانت کارا و کاپرا 2 + قیمت
grade خودرو برقی اپل سال آینده از راه خواهد رسید
grade قیمت قطعی کوییک S و ساینا S مشخص شد - بهمن 99
grade خودروهای رفع توقیف شده، فعلا امکان ترخیص ندارند
grade موافقت مجلس با تحقیق و تفحص از شرکت‌های خودروسازی
grade اعلام متناقض مناطق آزاد برای ترانزیت خودرو آمریکایی/ کار به ریاست جمهوری کشید
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - اسفند 99
grade طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا - آذر 99
grade خودروهای همکلاس از قیمت گذاری خارج می شوند
grade قرعه‌کشی 8 محصول طرح فروش فوق العاده سایپا انجام شد
grade 20 هزار خودرو معطل پلاک و شماره‌گذاری
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا ویژه اسفند 99
grade ترخیص خودروهای دپویی به بن‌بست خورد
grade نوسازی پل‌های مکانیزه عابران پیاده در تهران
grade آخرین خبرها از آزادسازی قیمت خودرو
grade تدوین دستورالعمل ممنوعیت کامل تردد توسط پلیس
grade مجلس به حذف شورای رقابت از قیمت گذاری خودرو رای داد
grade تسلا با ارزش ترین برند خودرویی جهان شد
grade طرح تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - بهمن 99
grade معافیت خودروهای کم‌تیراژ از عرضه در بورس
grade تولید خودرو کاهشی شد
grade دستور رفع توقیف قضایی خودروهای دپویی
grade تلاش استون مارتین برای تحولی عظیم
grade مراکز تعویض پلاک دوشنبه و سه‌شنبه باز است
grade هدف‌گذاری در 3 شاخص کیفیت‌، فروش و خدمات پس از فروش
grade مخدوش کردن پلاک خودرو جرم است و زندان دارد
grade فروختن لندکروز 2022 ممنوع شد!
grade توقف فروش فوق العاده خودروسازان
grade پیش ‌فروش مرحله سوم تارا از فردا آغاز می شود
grade سازمان حمل ونقل رتبه برتر در دو بخش از هفت محور جایزه جهانی خشت طلایی را کسب کرد
grade سهمیه بنزین دیماه امشب شارژ می‌شود
grade آئودی بزودی کنترل بنتلی را بدست خواهد گرفت
grade محصولات ایرانخودرو بروز رسانی می‌ شوند
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده مرحله چهاردهم ایران خودرو
grade ثبت معامله خودرو در دفاتر اسناد رسمی الزامی نیست
grade آغاز فروش فوری محصولات ایران خودرو با قیمت جدید - خرداد 1400
grade پرداخت تسهیلات به قطعه‌سازان
grade کاهش تقاضای خودرو
grade خروج خودروهای لوکس از یک زیان بیمه ای!
grade پشت صحنه لغو مصوبات شورای رقابت
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده محصولات سایپا اعلام شد
grade ثبت‌نام در هر دو فروش سایپا ممکن شد
grade شیوه قرعه‌کشی برخی از محصولات سایپا حذف خواهد شد
grade سهمیه بنزین بهمن‌ماه امشب واریز خواهد شد
grade طرح جدید پیش فروش محصولات سایپا با قیمت غیرقطعی ویژه دهه مبارک فجر
grade استارت حذف قرعه‌کشی
grade پیشنهاد عجیب شیوا به خریداران خودرو
grade طرح جدید پیش فروش محصولات زامیاد بدون محدودیت
grade تعویق زمان فروش خودرو فیدلیتی بهمن موتور
grade حذف ثبت محضری خودرو کلید خورده است
grade مردی در خودروی بی ام و خود ریگ استخراج ارز دیجیتال کار گذاشت
grade تویوتا برترین فروشنده خودرو در سال 2020 شد
grade اطلاعیه پلیس درباره جریمه 1 میلیون تومانی خودروهای غیربومی
grade عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک 25 درصد افزایش یافت
grade مرسدس بنز S680 گارد مدل 2022؛ فرمول لوکس و فناناپذیر آلمانی برای مشتریان خاص
grade راه‌اندازی اولین خط اتوبوس‌های فول‌الکتریک در تهران
grade شروط وزیر پیشنهادی صمت برای واردات خودرو
grade محصول جدید چانگان به دنبال کسب جایگاه تسلا
grade مجلس به دنبال واردات خودروهای کارکرده
grade مدیرعامل گروه بهمن موتور خبر از محصولات جدید داد
grade آزادسازی قیمت خودرو به شرط واردات
grade احتمال افزایش 15 درصدی قیمت لاستیک
grade هتل مشهد را از چه سایتی رزرو کنیم؟
grade کانسپت جدید لکسوس، نمادی از آینده
grade طرح جدید پیش فروش سایپا بدون محدودیت و قرعه کشی
grade طرح تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - اسفند 99
grade دوره تغییر قیمت خودرو 6 ماهه شد
grade انتقال تخفیف بیمه شخص ثالث به خودروی صفر چگونه است؟
grade نرخ جدید معاینه فنی خودرو اعلام شد
grade طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا - خرداد 1400
grade فرصت 3 ماهه ابطال گارانتی خودروها به 5 ماه افزایش یافت
grade طرح تبدیل حواله های ایران خودرو-فروردین 1400
grade انتقاد از ظاهر محصولات بی ام و با عرضه سری 4 به اوج رسید
grade افزایش تقاضای خرید کارکرده‌ها
grade اعلام برنامه تولید خودرو در 1400
grade شرایط جدید فروش محصولات کرمان موتور اعلام شد
grade آغاز صدور فاکتور فروش «شاهین» با مدل 1400 همزمان با عید مبعث
grade لوگو جدید پژو رونمایی شد
grade افت تولید دی ماه علیرغم افزایش آمار تولید خودروسازان اصلی طی ١٠ ماهه امسال
grade آخرین وضعیت بی‌ام‌و و بنز‌های دپویی
grade اخذ مالیات در یک قدمی صاحبان خودروهای لوکس
grade طرح تابستانی "خدمات مطمئن هیوندای با  "KTL آغاز می شود
grade فروش مرحله دوم فیدلیتی در پنجم مرداد ماه
grade وعده عرضه خودروهای جدید از سوی دو خودروساز بزرگ
grade ایرادات مجلس به برنامه‌های خودرویی وزیر پیشنهادی صمت
grade تخلف در نحوه محاسبه مالیات نقل و انتقال وارداتی‌ها
grade جدایی دایملر از مرسدس بنز
grade عرضه محصولات ایران خودرو دیزل با قوای محرکه جدید
grade خانه‌تکانی در لوتوس
grade فروش مرحله دوم فیدلیتی بهمن موتور در دوازدهم مرداد ماه
grade فروش فوری وانت آریسان ویژه اسفند 99 (بدون محدودیت پلاک)
grade سایپا آریا و سایپا اطلس تا پایان سال به بازار می‌ آیند
grade داخلی سازی قطعات موتور و گیربکس محصولات سیبا موتور محقق شد
grade قیمت خودرو قرنطینه را شکست
grade تسلا در هند خودرو می‌سازد
grade بازگشت 32 میلیون پلاک فک شده خودرو به چرخه شماره‌گذاری
grade تغییر بزرگ در جنرال‌موتورز
grade توقف مذاکرات هیوندای موتور و کیا با اپل در مورد ساخت خودروی بدون راننده
grade ممنوعیت تردد تا پنجم شهریور ماه ادامه دارد
grade عدم انطباق مشخصات راننده و بیمه گذار مانع دریافت خسارت نیست
grade احتمال کاهش 50 تا 80 درصدی قیمت خودروهای وارداتی
grade شرایط فروش نقد و اقساط وانت کارا 2000cc - اسفند 99
grade معذرت‌خواهی فولکس‌واگن به خاطر یک شوخی
grade بازدید اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بهمن موتور
grade زمان قرعه کشی پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه اسفند 99
grade واردات خودرو از مناطق آزاد انجام می‌شود
grade راهنمای خرید خودرو کارکرده
grade عرضه تسلا رودستر تا 2022 تاخیر خورد
grade گرفتن مالیات از خودروهای لوکس، بازار آنها را کساد می کند؟
grade قطعات یدکی محصولات کرمان موتور را اینترنتی بخرید
grade افزایش ساعت کار مراکز شماره‌گذاری خودرو در سراسر کشور
grade ایران خودرو فروش اقساطی ندارد
grade افتتاح خط تولید محصول جدید بهمن دیزل با حضور عضو کمیسیون صنایع مجلس
grade موفقیت کروز بر مدیریت توانمند تکیه زده است
grade مالیات جدید خودرو چگونه محاسبه می‌شود؟
grade خودروهای بالای یک میلیارد تومان مشمول مالیات شدند
grade صف عجیب و غریب لندکروز!
grade از بازار خودرو چه خبر ؟
grade کمیسیون صنایع مجلس با افزایش قیمت خودرو مخالف است
grade 10 کشور برتر دنیا در صنعت خودرو
grade مجلس با واردات خودرو از مناطق آزاد مخالفت کرد
grade داخلی سازی مینی‌بوس پگاسون و کامیونت شیلر توسط بهمن دیزل
grade شرایط فروش وانت کارا و کاپرا دو کابین فروردین ماه 1400
grade طرح ساماندهی واردات خودرو در مجلس تصویب شد
grade سیگنال تعرفه‌ای به واردات خودرو؟
grade وجود 70 هزار خودرو ناقص در ایران خودرو
grade بی ام و بزرگ‌ترین صادر‌کننده خودرو در آمریکا شد
grade شورای رقابت نرخ پایه خودرو در بورس را تعیین می‌کند
grade اخذ مالیات از خودروهای گران‌قیمت امکان‌پذیر است؟
grade رسیدگی به وضعیت بازار خودرو در کمیسیون اصل نود مجلس
grade واردات قطعات داخلی سازی شده منتفی است
grade افزایش قیمت خودرو توسط خودروسازان در بهار امسال تایید شد
grade جزئیات طرح اختصاص سهمیه بنزین به خانوارهای فاقد خودرو
grade با پلتفرم جدید MEB-Small فولکس واگن آشنا شوید
grade رخ نمایی مرسدس بنز EQE در نمایشگاه مونیخ/سدانی شیک با 288 اسب بخار قدرت
grade هیوندای آیونیک 5 روبوتاکسی به زودی عرضه می شود
grade شرط و شروط «صمت» برای خودروسازان خارجی
grade فروش قطعات استوک ممنوع است
grade زیاد روشن بودن خودرو در حال خلاص به موتور لطمه میزند؟
grade تویوتا بیشترین برند جستجو شده در سال 2020 شد
grade تبعات مثبت و منفی عرضه خودرو در بورس کالا
grade طراحی سامانه ثبت معاملات خودرو
grade برای طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان از چه شیشه هایی استفاده می شود؟
grade مرسدس بنز c کلاس 2022 در نمایشگاه مونیخ؛ خودرویی با قابلیت آفرود در ابعاد جمع و جور!
grade 140 هزار خودرو انبار شده است
grade دنده عقب خودروسازان در جاده عرضه
grade بزرگترین کارخانه تولید موتورهای پرقدرت و کم مصرف در آستانه افتتاح
grade سرمایه گذاری عربستان در پاگانی ایتالیا
grade برنامه خودرویی صمت محقق نشد
grade کیا سراتو 2022 فیس لیفت با ظاهری زیباتر و لوکس تر از گذشته
grade برترین خودروهای 2021
grade رشد 13.9 درصدی تولید سواری‌ ها در 10 ماهه امسال
grade انتقاد وزارت‌صمت از تعلل شورای‌رقابت در اعلام نرخ جدید خودرو
grade واردات خودرو از مناطق آزاد مسکوت ماند
grade ایران خودرو و سایپا فعلا مجوز اجرای فروش فوری را ندارند
grade ایران‌خودرو برای نوسازی تاکسی‌ها اعلام آمادگی کرد
grade همکاری فورد و گوگل در زمینه ساخت خودرو
grade اهمیت خرید قطعات یدکی ام وی ام از فروشگاه دکترماشینت
grade پرفروش ترین خودروها در ایران و دنیا کدامند
grade تعطیلات تابستانی خودروسازان آغاز شد
grade بازدید عضو هیات رییسه کمسیون اقتصادی مجلس از شرکت کروز
grade ترافیک محصولات جدید در جاده مخصوص
grade انتشار لیست جدید باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای تولید داخل
grade شاخص «معاینه فنی» برای سن فرسودگی قابل اطمینان نیست
grade فروش فوق‌العاده سه محصول ایران خودرو از 21 شهریورماه/ پخش زنده قرعه‌کشی روز چهارشنبه
grade تعدادی از متقاضیان دیگنیتی به دلیل تکمیل ظرفیت راهی مرحله دوم فروش شدند
grade ترکیب شرکای خارجی خودروسازان خصوصی
grade رشد تولید بهاری خودروسازان خصوصی
grade اعلام اولین طرح پیش فروش ایران خودرو در سال 1400
grade تصویب آیین‌نامه اجرایی تعیین سن فرسودگی خودروها
grade ادارات تهران و البرز از فردا تا یکشنبه هفته‌آینده تعطیل شد
grade افزایش ظرفیت مرکز مدرن خدمات خودرویی گروه بهمن
grade 10 خودروی برقی با بیشترین پیمایش
grade امداد نوروزی بهمن در پی شیوع ویروس کرونا فقط برای سفرهای ضروری اجرا می شود
grade دناپلاس 6 سرعته دستی در آستانه تولید انبوه
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - تیر 1400
grade شرایط و نحوه فروش دیگنیتی بهمن موتوراعلام شد
grade فروش فوق العاده خودروسازان متوقف شده است
grade پژو به آمریکا نمی‌رود
grade طرح سرویس تابستانه خودروهای هیوندای در ایران
grade برای تعویض پلاک خودرو چه مدارکی لازم است؟
grade بهترین خودرو‌های جهان در سال 2021
grade کسب 5 ستاره کیفی محصول بهمن دیزل
grade انحراف به چپ قیمت‌گذاری خودرو
grade تخفیف‌ بیمه شخص ثالث، قابل انتقال به خودروی دیگر است
grade واگذاری حواله‌های ثبت نامی خودروها غیرقانونی است
grade برخی محدودیت‌ها از ثبت نام سایپا و ایران خودرو حذف می‌شود
grade رونمایی جنرال موتورز از دومین هامر الکتریکی
grade دفاع شیوا از فرمول قیمت‌گذاری خودرو
grade مرسدس بنز تمام برقی می شود!
grade نبض واقعی تولید خودرو کند شد
grade اعلام طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - تیر 1400 (مرحله دوم)
grade رونمایی از نخستین نمونه تارای تمام برقی تا پایان سال/ تکمیل نرم افزار تحلیل تست تصادف عابر پیاده
grade سیتروئن امی؛ خودرویی که رانندگی با آن گواهینامه لازم ندارد!
grade شرکت مینی در راه تبدیل شدن به تولیدکننده خودروهای برقی
grade مدیر تعمیرگاه مرکزی گروه بهمن : مشتریان دیگنیتی در شبکه خدمات پس از فروش بدون نوبت خدمات دریافت می کنند
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات سایپا به مناسبت عید فطر
grade افزایش ساعت کار مراکز شماره گذاری
grade رنو هم سراغ خودروهای برقی می رود
grade سانتا کروز 2022؛ پیکاپ مطرح هیوندای و جزئیات تایید شده نمونه تولید انبوه
grade مرسدس بنز از مدل برقی خودروی پرچمدار خود رونمایی کرد
grade بخشودگی جرایم رانندگی 2 برابر شده تا پایان سال 99
grade ایران و رنو منجی هم می‌شوند
grade حذف یا ادامه قیمت گذاری دستوری خودرو؟
grade جزئیات تغییر سهمیه سوخت وانت‌بارها
grade اخذ مالیات از خودروهای لوکس معنایی ندارد
grade رشد تورم فصلی و سالانه خودرو
grade وکالتنامه های خرید و فروش خودرو قابل تمدید است
grade اطلاعیه ناجا در خصوص خرید و فروش وکالتنامه ای خودرو
grade هشدار در مورد فروش دعوتنامه‌های جعلی خودرو
grade طرح تبدیل حواله های ایران خودرو به سایر محصولات - خرداد 1400
grade همکاری رنو و جیلی
grade نامه رئیس سازمان بورس احتمال بورسی شدن خودرو را بیشتر کرد
grade افزایش بی رویه و غیر منطقی قیمت خودرو به مشکل لاینحل و کلاف پیچیده‌ای تبدیل شده است.
grade بسته‌ای دیگر برای اصلاح صنعت خودرو
grade ارجاع طرح ساماندهی صنعت خودرو به کمیسیون صنایع
grade آماده‌باش رنو برای بازگشت به ایران
grade اولین مانع رونق خودروی 1400
grade پیگیریهای دولتی برای آزادسازی هزاران خودرو فاقد ثبت سفارش
grade اصل ماجرای افزایش قیمت اخیر خودرو
grade واردات خودرو؛ اهرمی برای شکست انحصار و کاهش قیمت
grade چند نرخی بودن لاستیک‌ خودرو در بازار
grade شورای رقابت عامل زیان‌ده شدن خودروسازان
grade خودروسازان افزایش قیمت 9 درصدی را قبول نکرده‌اند
grade گزارش وضعیت ارزیابی خدمات فروش شرکت‌های خودرویی
grade واردات خودرو انحصاری خواهد شد؟
grade معرفی بدفروش ترین خودروهای بازار ایران
grade بلاتکلیفی بازار خودرو در روزهای پایانی دولت!
grade فروش مجدد دیگنیتی در ماه آینده انجام می شود
grade کمیسیون صنایع مجلس به افزایش قیمت خودرو ورود می‌کند
grade تانگ به کارمانیا رسید
grade راه اندازی و تولید خط موتورهای یورو6
grade ابهامات عرضه خودرو در بورس
grade مخالفت مجلس با افزایش قیمت خودرو اعلام شد
grade پلتفرم آماده
grade طرح جدید فروش فوری و پیش فروش خودرو کوییک R - تیر 1400
grade آخرین جزئیات از لغو طرح ترافیک شهر تهران
grade پیشنهاد گمرک برای حل مشکل فهرست ارزش خودرو‌های خارجی
grade شورای رقابت درباره قیمت خودرو به نتیجه نرسید
grade نامه نگاری بورس با شورای رقابت برای معرفی قیمت گذاران خودرو
grade تعطیلی مراکز تعویض پلاک تا نارنجی شدن شهرهای قرمز
grade آمادگی برای همکاری با خودروسازان خارجی‌
grade کاهش استانداردهای خودرویی به تصادفات جاده‌ای دامن می‌زند
grade تعطیلی دو ساعته جایگاه های سوخت CNG در ساعات پیک
grade سفری خاطره‌انگیز به کیش با اجاره خودرو
grade لیست جدید باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد
grade افت 60 درصدی صادرات خودروسازان
grade بلاتکلیفی 2249 خودرو در گمرک
grade مرسدس بنز جدید ضدگلوله، مقاوم در برابر نارنجک و مسلسل
grade ماجرای بیمه‌نامه‌هایی که پس از تحویل خودرو صادر می‌شود!
grade فعالیت دوباره قیمت‌سازان بازار خودرو
grade خرید و فروش خودروهای گذر موقت مشمول مقررات قاچاق است
grade بحران تراشه و میلیون‌ها ماشینی که تولید نمی‌شود
grade چکش کاری طرح عرضه خودرو در بورس
grade محصولات ایران خودرو بیش از 9 درصد گران شدند!
grade شیفت واردکنندگان خودرو به تولید
grade کدام خودروها در صف رونمایی هستند؟
grade عجیب اما واقعی شیائومی خودرو ساز می‌‌ شود
grade شورای رقابت قیمت خودرو را افزایش داد
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو مرحله هجدهم
grade دعوای برگ سبز خودرو دوباره بالا گرفت؛‌ تهدید مجموعه‌های دستگاه قضائی توسط کانون سردفتران!
grade پاکبان‌های خودران به خیابان آمدند
grade نحوه محاسبه مالیات نقل‌وانتقال خودرو اعلام شد
grade ایران خودرو و سایپا فعلا فروش فوری نخواهند داشت
grade آغاز طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو - تیر 1400
grade پیشنهادات خودروسازان برای قیمت‌گذاری محصولات خود
grade جدیدترین رده بندی کامیون های تولید داخل اعلام شد
grade شرایط فروش جک S5 اتوماتیک ویژه خرداد 1400
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو مرحله شانزدهم
grade آغاز سیستم شماره‌گذاری اینترنتی در دو مرکز تهران
grade آغاز اجرای تعهدات ایران خودرو تارا ظرف چند روز آینده
grade تغییر زمانی قیمت‌گذاری خودرو در سال جدید
grade قیمت خودرو امروز تعیین تکلیف می‌شود
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - خرداد 1400
grade خودروهای لوکسی که قاچاقی تردد می‌کنند
grade درآمد 70 هزار میلیارد تومانی واسطه‌ها از قیمت‌گذاری دستوری خودرو
grade قیمت انواع محصولات ایران خودرو در تیرماه 1400 اعلام شد
grade تولید خودروهای ناقص با وجود شعار ساخت داخل!
grade بحران تراشه به خودروسازی ایران هم رسید
grade تعیین تکلیف عرضه خودرو در بورس در هفته آینده
grade هزینه محضر خودروهای خارجی 40 درصد کاهش یافت
grade رکود در بازار خودرو همچنان ادامه دارد...
grade رکوردشکنی «یوآن» در خودروسازی ایران
grade انصراف رنو از توسعه موتورهای دیزلی
grade تحول در شیوه نام‌گذاری خودرو
grade قیمت جدید 7 محصول شرکت سایپا اعلام شد
grade حجم تقاضاهای کاذب خودرو زمینه‌ساز رانت 120 هزار میلیارد تومانی
grade چهره جدید تویوتا تاندرا لو رفت
grade آغاز مرحله جدید فروش پیکاپ فوتون با تخفیف ویژه
grade ادامه بلاتکلیفی بسته اصلاح صنعت خودرو
grade طرح وزارت صمت برای قیمت‌گذاری خودرو به مجلس ارائه شد
grade تولید بالغ بر 9000 خودرو ناقص در بهار امسال
grade ثبت نام خودرو فیدلیتی
grade طرح ساماندهی صنعت خودرو به کمیسیون صنایع ارجاع شد
grade انحصاری جدید از جنس قطعه‌سازی؟
grade عملیات نابودسازی خودروهای لوکس قاچاق در فیلیپین
grade از حرف تا عمل داخلی‌سازی در خصوصی‌ها
grade سرمایه‌گذاری مشترک پورشه و شرکت آلمانی برای ساخت باتری خودروهای برقی
grade مرز بین رویا و واقعیت در تولید خودروی ارزان
grade رشد 9.5 درصدی تولید خودرو در بهار 1400
grade نمایش گربه های چینی در آلمان/ "اورا" در اندیشه حضور در بازارهای اروپایی
grade اینفینیتی QX60؛ معیاری برای کیفیت در کلاس شاسی بلند
grade آغاز طرح جدید برخورد با سرعت غیر مجاز در تهران؛ رانندگان متخلف چگونه شناسایی شده و چه سرنوشتی در انتظارشان است/ کدام خودروها در چه اتوبان هایی بیشترین تخلف را مرتکب می شوند؟
grade مکانی مخفی برای بوگاتی شیرون
grade چگونگی ارزش‌گذاری خودروهای لوکس برای اخذ مالیات
grade تفاوت جریمه اعلامی با میزان درج شده در پیامک!
grade خودروی موفق آمریکایی و حضور یک مدل جدید در بازار جهانی/ فیستا 2022 با تغییرات جدید و پیشرانه کوچک!
grade اصیل ژاپنی؛ افتخار کمپانی نیسان و یک تریم اختصاصی محدود به 100 دستگاه
grade نخستین آزمایش لاستیک بدون هوای ضد پنچری در دنیای واقعی
grade تیگوان 2022؛ یکی از پرفروش ترین خودروهای فولکس واگن با تریم پرچمدار 38 هزار دلاری
grade ب‌ ام‌ و "آی ویژن سرکیولار"؛ خودرویی که 100 درصد قابل بازیافت است!
grade دلایل کم شدن آب رادیاتور
grade لوسید ایر دوربرد ترین خودرو برقی جهان و رقیب تسلا
grade رده بندی جدید باکیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد