دادا محسن ناجی خانواده جی۵ سوار بعد از تصادف

آریا۱۳۹۴/۰۹/۰۹ ۰۳:۰۶:۵۸ 6

بنده آریا کارمند بانک و ساکن شهر اراک هستم. با گرفتن وام و کمی کمک 8 ماه پیش یک دستگاه خودوروی Jac J5 اتومات از بنگاه تهیه کردم. بیشتر در شهر استفاده می کردم تا اینکه چند وقت پیش به دعوت بستگان قرار شد تا همراه با خانواده (خودم, همسرم و 2 دخترم) به خوزستان برویم. فرصت خوبی بود که با جک در مسیر طولانی رانندگی کنم.

من یکی از کاربرهای نسبتا قدیمی فرومهای سایتهای خودرویی هستم. سال گذشته قصد خرید خودرو جک جی۵ رو داشتم و در فروم خودروهای چینی، مطالب و کامنتهای کاربری فعال، فنی و محبوب از اصفهان که همه دادا محسن خطابش می کردند را پیگیری می کردم. این کاربر مدتها بود که در فروم ‌فعالیت نمیکرد. خیلی دوست داشتم‌‌ بیشتر ‌بشناسمش‌‌ ولی افسوس که دیگر کامنتی نمی گذاشت و من دیر رسیده بودم.  بعدها به صورت اتفاقی عضو یکی از شبکه های اجتماعی مجازی شده و از قضا کاربری وارد گروه شد که دادا محسن را می شناخت. داستان زیر از زبان ایشان و نحوه آشنایش با دادا محسن می باشد. توصیه میکنیم حتما مطالعه کنید که خالی از لطف نیست.


بنده آریا کارمند بانک و ساکن شهر اراک هستم. با گرفتن وام و کمی کمک 8 ماه پیش یک دستگاه خودوروی Jac J5 اتومات از بنگاه تهیه کردم. بیشتر در شهر استفاده می کردم تا اینکه چند وقت پیش به دعوت بستگان قرار شد تا همراه با خانواده (خودم, همسرم و 2 دخترم) به خوزستان برویم. فرصت خوبی بود که با جک در مسیر طولانی رانندگی کنم.
مسیر از اراک شروع شده ‌و‌ به ترتیب شهرهای بروجرد، خرم آباد، دزفول طی شده و نهایتا به اهواز ختم می شد. شب هنگام راه افتادم که از خلوتی مسیر استفاده کنم و برای همین هLL جاده قدیم را به جای اتوبان انتخاب کردم. دم دمهای صبح به نزدیکی دزفول رسیده بودیم که خوابم گرفته بود اما چون در اواسط جاده برون شهری بودیم با خود گفتم هر طور شده به دزفول برسم و  سپس برای رفع خستگی کمی بخوابم.
 چشمهایم خیلی خسته بود و‌مرتب پلک میزدم، که ناگهان متوجه ریزش سنگ در وسط جاده  شدم. انگار از پشت یه کامیون ریخته بود و من فرصت فرار پیدا نکرده و  از روی اجبار به روی سنگها رفتم،  یک دفعه متوجه شدم انگاری دیگر فرمان ندارم و به پایه پل بر خورد کردم !
همسرم و بچه ها خیلی ترسیده بودند و از شما چه پنهان خودم هم بیشتر!  تا به حال تصادف اینجوری نداشته بودم، سرعت بالایی داشتم (حدود 1300 کیلومتر بر ساعت). خواست خداوند بود که خودرو منحرف و واژگون نشد.
خلاصه کمی که آرام شدم، پیاده شده و دیدم که چرخ جلو با کل متعلقات کج شده به داخل رفته و از زیر ماشین شر شر روغن میرزد.
 با خود گفتم خدایا وسط این بیابون و جاده خلوت چه کار کنم؟ همسرم و بچه ها پیاده شده بودن و خیلی مضطرب بودند، خودمم هم کلافه و عصبانی هم بخاطر ماشین، و هم به خاطر بی مبالاتی ریختن سنگ داخل مسیر!
خلاصه من که هیچی از ماشین سر در نمی آوردم با 110 تماس گرفتم. بعد از شرح ماجرا گفتند نشانی بدهید!  که من اصلا نمیدونستم دقیقا کجام فقط می گفتم نزدیک دزفولم!
و آنها هم گفتند منتظر باش تا خودرو بر بفرستیم. 20 دقیقه ای منتظر بودیم که دیدم یه نیسان از دور می آید و با خود فکر کردم همان خودرو بر است. شروع کردم دست تکان دادن.
نیسان ایستاد و 22 نفر پیاده شدن. تازه متوجه شدم که خودرو بر نیست. راننده مردی کوتاه قد و ریز نقش بود ولی نفر دوم قدی متوسط اما قوی هیکل بود. به طرفم آمدند راستش کمی ترسیدم. خوب حق بدید وسط بیابان تنها!
نفر دوم که قوی هیکل بود گفت مشکل چیه و نگاهی به ماشین کرد و همینطور که داشت ماشین را نگاه میکرد، من داستان را گفتم.
بدون اینکه من چیزی بگم رفت پشت نیسان و یه جعبه ابزار آورد و گفت جک داخل ماشین را بیاور.‌ جک را آوردم و گفتم زنگ زدم خودروبر بیاید.
خیلی خونسرد گفت: اینجا کسی به دادت نمیرسد و خودم باید حلش کنم.
 و خیلی آرام به خانمم گفت: خواهرم بروید حصیر را بندازید و چای را آماده کنید و صبحانه بخورید تا کارم تمام بشود. و خانمم هم بدون اینکه از من بپرسد به حرفش گوش داد! برای خودم هم جالب بود که هیچی نگفت چون خیلی نظر میدهد و سعی میکند در بیشتر کارها نظر خودش رو بدهد.
واقعاً برام جالب بود که هیچی نگفت و فقط گفت چشم!
 اون آقا هم رفت از پشت ماشین جک خود نیسان را هم آورد و مشغول جک زدن شد. در همین حال راننده که تعجب مرا دیده بود گفت: نگران نباش، «دادا محسن» کارش درسته. فنیش حرف نداره الانه برات ردیفش میکنه خیالت راحت.
تازه فهمیدم اسمش محسن است برای اینکه چیزی گفته باشم گفتم: کمک نمیخوای؟
گفت زحمت بکش از دم دست برو کنار تا کارم را بکنم!!
من هم هیچی نگفتم و گفتم چشم و رفتم کنار تا کارش را بکند.
خلاصه باور نمی‌کنید کل سیستم فنر بندی سمت راننده را که به داخل متمایل شده بود را باز کرد از فنر، کمک فنر و دیسک و صفحه همه و همه و شروع کرد با چکش و ابزار بهشون ور رفتن.
پشیمون شدم که چرا بهش اعتماد کرده بودم گفتم هیچی دیگه ماشین به فنا رفت. دیگه نمیشد کاری کرد گفتم بزار ببینیم چی کار می کند.
 تایرها را که باز کرده بود گذاشت زیر ماشین و خودش هم رفت زیر ماشین و گفت کارتل شکسته و اومد بیرون و رفت تا وسیله بیارود «جالبی کارش اینجا بود که دستور نمی داد خودش می رفت دنبال هر وسیله ای که لازم داشت» بعد کمی خاک، آدامس و کمی چسب و قیر و کاغذ نم دار را با هم مخلوط کرد و شکستگی کارتل را گرفت. باورم نمیشد دیگه روغن نمی ریخت! و بعد از کارتل، گیربگس را چک کرد و گفت خوشبختانه گیربگس آسیب ندیده است و همینطور رادیاتور.
مشغول جازدن و صاف کردن کمک و فنرها و سیستم تعلیق جلو شد که آنها را جمع کرد و سر کمک را با بست لوله گاز بست چون تقریبا شکسته بود و احتمال خورد شدن داشت.
 بعد از اینکه جلو بندی را جمع کرد رفت سراغ منبع اگزوز که کنده شده بود و افتاده بود رو زمین. منبع را هم با یک ترفند جالب بست و یه جورایی زیر ماشین را سیم کشی کرد به طوری که اگزوز حتی دیگه لق هم نمیزد.
بعد از اگزوز سراغ سپر جلو و چراغ که شکسته بود رفت و‌ آنها‌را هم سفت کرد و جلوی ماشین را دیگه به طور کامل جمع کرد.
2 تا نکته جالب این بود که واقعا جعبه ابزار کاملی داشت و به نظر می رسید که انگار سالها کارش این بوده است.
همینطور که مشغول بود من با راننده صحبت می کردم.
فهمیدم که دادا محسن مهندس صنایع و بازرس فنی است. نزدیک 2 الی 3 ماه است که به سوسنگرد منتقل شده و اصلیتش اصفهانی است. باور نمیکردم پیش خودم گفتم حتما مکانیکه!
 خلاصه بدون اینکه اصلا کاری به ما داشته باشد و حتی با ما حرف بزنه و یا چیزی بخواهد مشغول بود. دیگه پاهام خسته شده بودند، رفتم روی لبه پل نشتم راننده هم که خیلی خوش صحبت بود نشت کنارم و اصلا انگار اومده بودیم پارک مشغول حرف زدن و دادا محسن مشغول تعمیر و خانم بچه ها مشغول استراحت و دخترا هم مشغول بازی. خانمم یه چای برای ما آورد و گفت یکی هم ببرم برای دادا محسن. که راننده گفت مشغول کاره حرف نمیزنه، چایی بخوره؟؟؟ بزار کارش تمام شد، بعد.
دیدیم دادا محسن بغل خیابون جلوی یه خاور را گرفت می خواستم بلند بشوم ببینم چیکار داره. اما انگار بی خیال شده بودم گفتم خودش میدونه چیکار میکنه. بعد که با دوتا 44 لیتری اومد فهمیدم یکی روغن دیزله یکی گازوئیله. یکمی روغن دیزل را ریخت تو یه 4 لیتری دیگه و کم کم بهش گازوئیل اضافه کرد و وقتی مطمئن شد، دیگه پرسیدم دادا محسن داستان این چیه؟ یه نگاهی عاقل اندر سفیه بهم کرد و گفت چون کارتل شکسته و نشتی داره و روغن ماشین تخلیه شده، موقتاً روغن درست کردم تا برسی به شهر.
من خودم فهمیدم که دیگه نباید فضولی کنم!
 وقتی دادا محسن روغن دست ساز را داخل ماشین ریخت به من گفت برو استارت بزن رفتم استارت زدم و ماشین خدا را شکر روشن شد. بعد دادا محسن گفت خاموش کن و پرسید چراغ چک روشن بود؟ گفتم اره روشنه.
گفت انتظارشو داشتم. بخاطر مشکل در فشار روغنه و دوباره برای اطمینان از عدم نشتی روغن رفت زیر ماشین که خدا را شکر بر طرف شده بود.
گفتم دادا حالا که ماشین روشن شد خوبه دیگه؟! گفت تا خوب بودن راه زیاده! و دوباره شروع به جک زدن زیر چرخها کرد! راستش خیلی خسته شده بودم از ساعت 77 صبح که دچار مشکل شده بودیم تا اون موقع که ساعت 11:30 بود خیلی علاف شده بودیم و دادا محسن هم نزدیک 3 ساعت و خورده ای بود که داشت ماشین را رو براه می کرد.
«جالب این بود که همانطور که دادا محسن گفته بود هیچ کمک و خودروبری نیامد»
خلاصه دادا محسن دوباره جک زد زیر چرخها و جلوی خودرو را کاملا به واسطه 2 تا جک بالا اورد و گفت حالا استارت بزن و دنده را در حالت DD (درایو) قرار بده، بدون گاز دادن. که من هم انجام دادم. دیدم داره زاویه کمک ها و سلامت جلو بندی و کمکها را چک میکنه و میخواد از اینکه میتوان با این وضعیت حرکت کرد اطمینان پیدا کنه. بعد از کمی کلنجار رفتن راضی شد و گفت به امید خدا مشکل حل شد و میتوانی به شهر برسی.
دیگه نزدیک ظهر شده بود که دیدم راننده (آقای عابدی) در زمانی که ما مشغول بودیم آتشی به پا کرده و چای آتیشی ردیف کرده بود.
نکته جالب دیگه اینکه ما مسافر بودیم اما پشت صندوق آهنی دست ساز نیسان همه وسیله ای بود! از پیکنیک و جعبه ابزار تا وسایل چای!!
 خلاصه دادا محسن وقتی دیگه کار را تمام شده دید، رو به من کرد و گفت خوبی؟ چه خبر؟ که بی اختیار زدم زیر خنده و گفتم شما خوبید؟ گفت خیلی. گفتم خسته شدید، شرمنده. گفت دست شما درد نکنه خیلی وقت بود میخواستم دل و روده یه جکJ5 را بریزم بیرون ببینم چه جوریه! و این فرصت خوبی بود، ممنون. گفتم مگر شما هم J5 می خواهید بگیرید؟ گفت من حالا حالا ها زورم به ماشین نمیرسه. داشتیم صحبت میکردیم که اقای عابدی صدا کرد بیاید چای آتیشی. دادا محسن که خیس عرق بود و  خسته، طالب شد و رفتیم مشغول خوردن چای و گپ زدن و خستگی در کردن. خانمم و بچه ها هم از فرصت استفاده کرده بودند و از هوای بهاری جنوب کمال استفاده را می بردند و با تمام وجود هم لذت میبردند و اصلا انگار یادشون رفته بود برای چی اینجا معطل شدیم. خانمم هم مشغول تهیه غذا بود. همین حین وقت اذان شد که دادا محسن بلند شد بره دست نماز بگیره. منم که دوباره حرفم گل انداخت گفتم آقای عابدی خدایش دادا محسن دست به اچارش حرف نداره ها. آقای عابدی گفت اقا خبر نداری، دست به کتکش هم حرف نداره!!! جا خوردم. گفتم چرا؟ بهش نمیاد آدم بد اخلاقی باشه. کمی چهره خشکی داره اما به نظر نمیرسه که پرخاشگر باشه. گفت اگر به اعتقاداتش توهین بشه اونوقت خوشونت را می بینی!
برام عجیب بود آخه خوب حالا یکی حرفی هم بزنه چرا باید چنین برخوردی باهاش بشه؟
کم کم با عابدی شوخیم گل کرده بود که دادا محسن نمازش را خوند و به ما ملحق شد.
راستی یه نکته براتون بگم. دادا محسن متولد سال ۱۳۶۰ است اما بیشتر موهای سر و صورتش سفید شده و کاملا جو گندمی شده که باعث شده چهره اش مسن تر از سنش نشان بدهد.
 خلاصه بعد از کمی گفتگو غذا هم حاضر شد و خانمم صدا کرد که غذا حاضره که مشغول صرف غذا شدیم. بعد از صرف غذا گفت چجوری با این ماشین اشنا شدی؟ گفتم همینجوری از قیافش و تیپش خوشم امد. گفت به سایت تی تی سر نزدی؟ گفتم نه. گفت خوب اگر میخوای در مورد مسائل خودرو بیشتر آشنا بشی میتونی عضو گروه شبکه اجتماعی نرم افزار کاکائو تالک بشی و از تجربیات دوستان اونجا استفاده کنی و در مورد گروه شما کمی توضیح داد و من هم با تمام وجود مشتاق شدم و منوط شد بعد از برگشتن از سفر.
 بعد از گفتگو و جمع کردن وسائل دادا گفت دیگه باید راه بیفتیم راستش هنوز دو دل بودم که آیا می شود با ماشین حرکت کرد یا نه که قرار شد ما با سرعت کمی حرکت کنیم و دادا محسن و آقای عابدی هم پشت سر ما حرکت کنند تا به شهر برسیم. خلاصه ماشین روشن شد و شروع به حرکت کردیم که دیدم انگار نه انگار تصادف کردیم! خودرو داره راحت حرکت میکنه و مشکلی نیست! اما باز به توصیه دادا محسن سرعت را از مرز 70 افزایش ندادم. صدای موتور خیلی عجیب بود که قبل از حرکت دادا محسن گفته بود بخاطر روغنه و نگران نباشم. خلاصه حرکت کردیم و نزدیک 1 ساعت بعد به دزفول رسیدیم و داخل ماشین با بچه ها همش صحبت کمک و لطف خدا بود که توانستیم به شهر برسیم. وقتی به دزفول رسیدیم با راهنمایی دزفولی های عزیز به نمایندگی 2203 مراجعه کردیم که دادا محسن هم با مدیر و مکانیک مفصل صحبت کرد و روی موتور شویی به واسطه روغن دست ساز تاکید کرد که همینجا جا داره از اقای مسعودفر تشکر کنم که با اطلاع از وضعیت ما و مشکل به وجود آمده کمال برادری را بجا آوردند و سریع و ویژه اقدام به رفع مشکل به نحو احسن نمودند.
 بعد از پذیرش ویژه، خودرو را تحویل دادم و از دادا محسن و آقای عبادی تشکر کردم و با گرفتن تاکسی عازم اهواز شدیم و قرار شد به محض رفع عیب از سوی نمایندگی تماس گرفته شود. باور کنید جدایی از این دوستان جدید که گویی دوستانی قدیمی بودند بسیار سخت بود. بعد از خداحافظی آقای عبادی و دادا محسن از ما جدا شدند و ما نیز به سوی اهواز با تاکسی رهسپار شدیم و قتی به اهواز رسیدیم و به خانه اقوام مراجعه کردیم و داستان را گفتیم همه از لطف خدا و وجود دوستان عزیز شکر گزار بودند. 
بعد از 22 روز از نمایندگی تماس گرفتند و گفتند خودرو حاضر است و برای تحویل آماده که با یکی از اقوام به نمایندگی مراجعه کردیم و در کمال تعجب دیدم که تمام قطعات را به طور کامل تعویض کرده اند و هیچ اثری از ضربه و مشکل نیست که باور کنید انگار دنیا را به من داده بودند بعد از تشکر از جناب مسعود فر بخاطر لطف و کمکشان رفتم که خودرو را تحویل بگیرم که وقتی رفتم در تعمیرگاه مکانیک صدام کرد و گفت آقا این ماشین را خودت تعمیر کردی و آورده بودی گفتم نه دوستی در بین راه کمک کرد که گفت دست مریزاد واقعا کارش حرف نداشته، بعد از کمی گفتگو خودرو را از نمایندگی تحویل گرفتم و لیست خدمات را نیز تحویل گرفتم همانطور که دادا محسن سفارش کرده بود موتور شویی و تعویض قطعات و حتی تعویض ترموستات نیز قید شده بود که از هزینه فقط نزدیک یک سوم را دریافت کردند و مابقی با گارانتی حساب شده بود.
 به سوی اهواز راه افتادم و واقعا هیچ نشانی از وجود مشکل نبود و خودرو همان خودرو روز اول بود. بعد از مراجعه به اهواز و پایان مراسم به سوی اراک راه افتادیم و قبلش یه زنگ به دادا محسن زدم و با تشکری دوباره بر ادامه دوستی و رابطه تاکید کردم و گفتم که به هیچ عنوان حاضر نیستم دوستی مثل شما را از دست بدم و در راه برگشت دائما داشتیم خاطرات سفر را مرور می کردیم که به لطف خدا تلخی یک حادثه به شادی رفع مشکل و پیدا کردن دوستان عزیزی چون دادا محسن، آقای عابدی، آقای مسعود فر و شما دوستان عزیز در این گروه منجر شد.
که با تمام وجودم از خدای بزرگ بخاطر این نعمتها تشکر میکنم و شکرگزارم. 
 باز از شما دوستان عزیز بخاطر گرفتن وقتتون عذر خواهی کرده و امیدوارم این بنده حقیر را مورد عفو قرار دهید.

پی نوشت:
 متاسفانه آنقدر مشغول بوديم و اصلا در آن روز حواسم به تهيه عکس نبود در کل هوش و حواس درستى نداشتم. حتى با دادا محسن و آقاى عابدى هم عکس نگرفتم که فرداش تازه حواسم جمع شد که اى دل غافل حتی یک عکس هم با هم نگرفتيم بیشتر هم بخاطر شوک حادثه و خستگى و بى خوابى بود خودم هم خيلى پشيمونم که چرا عکس نگرفتم 
 فقط فکرم اين بود از اون وضعيت خارج بشيم.

با کمال تشکر 
 آریا از اراک

در تلگرام ما را دنبال کنید:

https://telegram.me/SebghatAzad

 favorite_border 9
loyalty 

خدا رحمت کنه دادا محسن عزیز را یادم نمیره وقتی پیکرش چه عرض کنم هر چی ازش باقی مونده بود را برای خاکسپاری اوردن قیامتی به پا شده بود و نشون میداد این مرد چقدر محبوب بوده و همه از جونمردیش میگفتن خدا گل چین خوبیه بخدا این مرد با این مرام پهلوونی که داشت برای این دور زمونه نامردی حیف بود بچه های کاوه : محله قدیمی تا ابد زنده خواهد بودسلام من از حدود چهار سال پیش با دادا محسن تو تیونینگ تاک آشنا شدم و باهم صمیمی شدیم و درد دل میکردیم آخرین سری که اومده بودن دلتنگ بعد از چند وقت من سه روز سر نزده بودم سراغمو گرفته بود درست چند ساعت بعد از خداحافظی ش من رفتم دلتنگ دیدم اومده رفته بعد از اون دیگه ازشون خبر نداشتم خیلی هم سراغشونو گرفتم از بچه ها تا اینکه تی تی و دلتنگ و نوشته هامون چند ماهه بسته شده و تا اینکه امروز شمارشو پیدا کردم پیام دادم که متأسفانه خبردار شدم یه ساله پرکشیده رفته کلا حالم گرفته شدادمین محترم من یکی از کاربران قدیمی تی تی هستم و همانطور که میدانید دادا محسن یکی از کاربران فنی و محبوب در این فروم تخصصی بود این پیامی که کاربر خسته قرار داده شوخی است یا جدی اگر شوخی است بسیار زننده و توهین امیز است و خواهش دارم حذف شود و از این پس در نشر نظرات دقت بیشتری به عمل اید تا باعث ناراحتی نشود با تشکرخدا بیامرزه دادا محسن را الان یکسال میشه که از بین ما رفته بلاخره سر همین فدا کاریاش جونشو گذاشت بخدا مثلش مرد ندیدم خدا رحمتش کنهبابا دمش گرم کیف کردم سایتتون عااااااااااالییییییییی چطور زودتر با شما اشنا شدم😐😐😐😐😐


لطفا کد را در کادر وارد نمایید
عناوین مرتبط با این مطلب
پربازدیدترین ها
grade فیلم بررسی دیگنیتی پرایم گروه بهمن
grade همه چیز در مورد اسب بخار در دنیای خودرو
grade فرق اسب بخار با کیلو وات در خودروهای برقی
grade مزایای استفاده از فرمان برقی در خودروها
grade مفهوم فیس لیفت در خودروسازان ایران و جهان
grade واکنش مدیرعامل ولوو به بنز مایلر زرد
grade نوآوری ‌های دنیای موتورسیکلت ‌ها
grade همه چیز در مورد Jetour، برند لوکس چری
grade هنسی ونوم اف 5 مدل 2021، ابرخودرو 1800 اسب بخاری آمریکایی
grade بزرگترین اتفاقات صنعت خودرو در سال 2020
grade محبوب ترین رنگ خودرو در بین مردم دنیا
grade بالاخره پایان نیسان آبی فرا رسید
grade نیسان وانت با موتور جدید می آید؟
grade فیلم بررسی پژو 508 PSE قدرتمندترین خودرو جاده ای تاریخ پژو
grade برابوس راکت 900، موشک 900 اسب بخاری برابوس
grade مجلس آماده رسیدگی به تخلفات خودروسازان
grade ماجرای فراری ترامپ و مهریه ملانیا
grade بررسی کلی محصولات کیا، معایب و مزایای مشترک
grade مقصر آلودگی هوا مازوت یا اگزوز خاور ؟
grade سیستم هشدار دهنده‌ای برای جلوگیری از جاماندن کودک در خودرو
grade مک لارن سابر (Sabre)، قدرتمندترین محصول غیر هیبریدی تاریخ مک لارن
grade خودرو خودران اپل چگونه خواهد بود؟ + فیلم
grade همه چیز در مورد آیرودینامیک خودرو
grade مرسدس بنز کلاسیک 170V با اتاق W136
grade شرایط‌ پیش فروش ایران خودرو تارا اعلام شد
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - دی ماه 99
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 23 دی ماه 99
grade لیست باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد
grade تبدیل خودرو پلاک منطقه آزاد به پلاک ملی امکان پذیر شد
grade فرمول قیمت‌گذاری 18 خودرو تغییر کرد + لیست خودروهای مشمول
grade خودرو رنو 5 دوباره زنده می شود
grade زمان قرعه کشی طرح فروش نقدی ایران خودرو مرحله یازدهم
grade قیمت خودرو پژو 207 اتوماتیک پانوراما مشخص شد
grade نسخه های اولیه KMC T8 از خط تولید کرمان موتور عبور کرد
grade قیمت 18 خودرو اول بهمن ماه گران می شود؟
grade بازگشت قیمت لحظه ای خودرو و مسکن به سایت‌های مرجع
grade جزئیات تکمیلی از خودروهای وارداتی در مناطق آزاد
grade پیوند خودروسازان و قطعه سازان
grade آخرین وضعیت شماره‌گذاری خودروهای وارداتی و لاکچری‌
grade احتمال حذف شیوه قرعه کشی خودروسازان
grade آشنایی کامل با مراحل و شرایط شماره‌گذاری اینترنتی خودرو
grade زمان قرعه کشی طرح پیش فروش خودرو تارا مشخص شد
grade ماشین دونالد ترامپ به حراج گذاشته شد
grade موافقت مشروط با آزادسازی قیمت بخشی از خودروها
grade تاثیر تصمیم شورای رقابت بر بازار خودرو
grade نیسان وانت از چرخه تولید خارج می‌شود
grade جنگ ستارگان خودروهای داخلی
grade آغاز شماره گذاری نیسان وانت‌های زامیاد از چند روز آینده
grade انتقاد وزیر صمت از شورای رقابت
grade واردات خودرو به مناطق آزاد در سال آینده ممنوع است
grade همه چیز درباره طرح هوای پاک محصولات کرمان موتور
grade طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا - 25 دی ماه 99
grade کدام خودروهای دپویی، متروکه می‌شوند؟
grade جنگ زرگری قطعه سازان و خودروسازان برای افزایش قیمت خودرو
grade 6 خودروی جذاب سال 2020
grade تکلیف خودروسازان با مدعیان قیمت‌گذاری
grade خودروسازان در بازی مافیا
grade اعلام ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح پیش فروش یکساله
grade پایداری رانت خودرو با تعویق آزادسازی قیمت
grade خدمات پس ‌از فروش در صدر شکایات خودرویی
grade ترخیص بنز تا بی‌ام‌و های دپو شده در گمرک قوت گرفت
grade مشخصات کیا ریو سایپا و سرنوشت آن در ایران
grade پاسخ گمرک به استاندارد درباره ترخیص خودروهای دپو شده
grade رضایت از فروش، قربانی تعهدات معوق خودرو
grade دیگر شاهد موج گرانی در بازار خودرو نخواهیم بود
grade محدودیت های کرونایی ادامه دارد
grade ایران خودرو و سایپا تا پایان سال هیچ افزایش قیمتی نخواهند داشت
grade آخرین خبرها از آزادسازی قیمت خودرو
grade بازار خودروهای داخلی رقابتی نیست
grade آثار طولانی‌مدت کرونا بر صنعت خودرو
grade دستور رفع توقیف قضایی خودروهای دپویی
grade تعیین تکلیف بورسی شدن خودرو تا پایان سال
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا ویژه دی ماه 99
grade اعلام متناقض مناطق آزاد برای ترانزیت خودرو آمریکایی/ کار به ریاست جمهوری کشید
grade سهمیه بنزین بهمن‌ماه امشب واریز خواهد شد
grade آخرین وضعیت خودروهای دپویی
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه بهمن 99
grade زمان قرعه کشی پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه بهمن 99
grade مخالفت با ترانزیت خودروهای آمریکایی در مناطق آزاد
grade قیمت قطعی کوییک S و ساینا S مشخص شد - بهمن 99
grade پرداخت تسهیلات به قطعه‌سازان
grade فورد جی تی مدل 2020 با بدنه تمام کربن معرفی شد
grade احتمال حذف نام رنو برای همیشه پس از ورشکستگی
grade تکامل لوگو بی‌ ام‌ و در طول تاریخ
grade بی ام و سری 4 مدل 2021، نسل جدید سری 4 محبوب باوارایی ها
grade هیوندای سانتافه مدل 2021، فیس لیفتی برای شاسی بلند محبوب کره ای
grade ساینا اس توسط سایپا معرفی شد
grade نسل جدید هیوندای i20 مدل 2019؛ ترکیبی از تکنولوژی، ایمنی و زیبایی
grade پراید، داستانی تکراری در صنعت خودروسازی ایران
grade مازراتی لوانته تروفئو ناویتک، سریعترین شاسی بلند دنیا
grade آکورا TLX مدل 2021، زنگ خطر برای رقبای آلمانی
grade جی ام سی S350، محصول میلیاردی جدید ریگان خودرو
grade آئودی S4 مدل 2020، سدان اسپرت همه چیز تمام آلمانی
grade تست و بررسی خودرو به سبک گاراژ بخردی
grade وقتی به جای نیسان با کارکرد یک میلیون مایل بهت نیسان صفر مجانی میدن!
grade کراس جدید سایپا رونمایی شد
grade تا اینجای فصل 2020 فرمول یک چه گذشته است!
grade مقایسه لیفان ایکس 70، چری تیگو 5 و هاوال H2
grade سایپا عاجز از اعلام درست مشخصات فنی سایپا شاهین
grade مسابقات فرمول 1 گرندپری انگلستان (سیلواستون 2020)
grade مقایسه لیفان X60 اتوماتیک و چانگان CS35 اتوماتیک
grade فورد برانکو شاه شاهان آفرود مدل 2021 معرفی شد
grade تویوتا سینا مدل 2021، مینی ون هیبریدی جدید تویوتا
grade مشخصات پژو 208 مدل 2020
grade همه چیز درباره جک اس 7، شاسی بلندی که در 11 کشور به فروش می‌رسد
grade بررسی اجمالی دانگ فنگ SX6
grade نسل جدید نیسان ماکسیما تمام الکتریکی خواهد بود
grade تویوتا هایلوکس مدل 2021، مدل جدید پیکاپ تویوتا با چهره ای تازه
grade خودرو برلیانس H330 به خط تولید شرکت سایپا بازگشت
grade بوگاتی چنتودیچی، هدیه گران قیمت رونالدو به خودش
grade جیپ گلادیاتور 6x6 مدل 2020، هیولا شش چرخ جیپ
grade تویوتا یاریس کراس مدل 2021 با پیشرانه هیبریدی معرفی شد
grade مشخصات جنسیس G80 مدل 2021، نسل سوم سدان لوکس کره ای
grade چرا هیوندای توسان 2020 نخریم؟
grade چانگان یونی تی مدل 2020، کراس اوور مدرن و جذاب چینی
grade مشخصات پژو 2008 مدل 2020
grade مکانیزم کلاس بندی خودروها
grade 15 مدل از بدترین شورولت کوروت های تاریخ
grade لامبورگینی سیان رودستر، سریعترین خودرو کروک هیبریدی جهان
grade حداکثر سرعت کوئنیگزگ جسکو ابسلوت چه قدر است؟
grade دوج چارجر SRT هلکت Redeye، قدرتمندترین سدان جهان
grade دی اس 9، سدان جدید برند دی اس رونمایی شد
grade مشخصات رولزرویس کولینان کوست لاین منصوری
grade استون مارتین ونتیج رودستر مدل 2021، الهه زیبایی انگلیسی
grade هامر جدید 1000 اسب بخار قدرت خواهد داشت
grade مهمترین خودروهای تاریخ
grade پژو لندترک مدل 2021، پیکاپ جدید پژو رونمایی شد
grade دوج دورانگو SRT هلکت مدل 2021، قدرتمندترین شاسی بلند کارخانه‌ای دنیا متولد شد
grade زینگر 21C، نخستین ابرخودرو با چاپ سه بعدی
grade نانوتکنولوژی در صنعت خودرو
grade فراری 360 مادنا لیموزین، سریعترین لیموزین جهان
grade تاریخچه بوگاتی ویرون
grade کادیلاک اسکالید مدل 2021، شاسی بلند سوپرلوکس آمریکایی
grade بررسی پرفروش ترین مدل نیسان در اروپا؛ نیسان قشقایی 2018
grade 8 خودرو اسپرت کلاسیک گران‌‌ قیمت تاریخ
grade سیتروئن از خودرو شهری خود با نام سیتروئن Ami پرده برداشت
grade از هد آپ و دوربین در کلاه ایمنی، تا تمام تکنولوژی های موتورسیکلت ‌های بی ام و
grade بی‌ام‌و کانسپت i4، رقیب جدید تسلا از سوی باوارایی ها
grade به کارواش رفتن شورولت کوروت استینگری مدل 1967 پس از 33 سال
grade نسل چهارم رنجرور، مهمانی آشنا از بریتانیا
grade چرا خودروها از فرمان برقی استفاده می کنند؟
grade مقایسه وانت آریسان و تندر پیکاپ
grade نیسان آریا مدل 2022، شاسی بلند الکتریکی جدید نیسان
grade هیوندای i20 مدل 2020 با طراحی جدید و پیشرانه هیبریدی معرفی شد
grade دوج چلنجر SRT سوپر استاک سریعترین خودرو عضلانی در دنیا
grade رم TRX 1500 مدل 2021، قدرتمندترین پیکاپ جهان
grade بهترین لامپ های خودرو
grade تسلا رودستر سافاری با طراحی آخر الزمانی
grade تست فنی نسخه خاص GMC سیرا مدل 2016
grade نادر ترین خودروهای عضلانی آمریکایی کدامند؟
grade 8 خودرویی که شرکت های سازنده خود را از ورشکستگی نجات دادند
grade کیا تلوراید بهترین خودرو سال 2020 شد
grade عوارض جدید آزادراه تهران-قم و کرج-قزوین
grade بهترین خودروهای کوپه های 2020
grade هیوندای النترا تیپ N Line مدل 2021، سدان جدید هیوندای
grade فیلم بررسی دیگنیتی پرایم گروه بهمن
grade مرسدس بنز AMG جی 63 Inkas، شاسی بلند لوکس ضد گلوگه
grade مشخصات فنی و امکانات ساینا آپشنال مشخص شد
grade همه چیز درباره کوییک GR محصول جدید سایپا
grade مسابقات فرمول یک گرندپری اسپانیا (بارسلونا 2020)
grade تجربه رانندگی با وانت تویوتا تاکوما تی آر دی
grade فرمول یک 'سبز' می‌شود؟
grade تست رانندگی مرسدس بنز یونیماگ یو 4000
grade جدول نرخ جرایم رانندگی در سال 99 + کد تخلف
grade Road Zipper، ماشین انتقال موانع بتونی در مسیرها
grade تویوتا لونار کروزر، خودرو ماه پیما تویوتا
grade رنو مگان ای ویژن، چشم اندازی از محصولات برقی آینده رنو
grade S-A1 تاکسی هوایی هیوندای اوبر
grade ایکو K132 خودرو جدید ایرانخودرو معرفی شد
grade سه چرخه برقی Iris eTrike
grade مقایسه کامل گیربکس اتوماتیک با CVT
grade قیمت رپورتاژ آگهی درمقایسه با سایر روش های سئو سایت و تبلیغات آنلاین
grade نوآوری های خودروهای کاروان یا کمپر ون
grade علت ترکیدن تایر حین رانندگی چیست؟
grade معرفی نمایندگی زیرووات، آاگ و کنوود
grade نحوه تعمیر شیشه برقی خودرو
grade مراحل ساخت یک پیست مسابقه اتومبیلرانی
grade واتر پمپ چگونه کار می‌کند و علائم خرابی آن چیست؟
grade معرفی انواع ترموستات خودرو همراه با توضیح عملکرد آن ها
grade نحوه عملکرد دوربین‌های چراغ راهنما
grade لامبورگینی و شیائومی خودروی کارتینگ الکتریکی می‌سازند
grade لاستیک جدید را روی چرخ عقب بندازیم یا جلو؟
grade رانا پلاس جدید رو نبینی از کفت رفته! + فیلم
grade آموزش شستن کفپوش خودرو
grade دانگ فنگ ix5 (دیگنیتی)، شاسی بلند جدید چینی بهمن موتور
grade موتورسیکلت های سری S1000 بی‌ام‌‌و
grade مشخصات لیفان ایکس 70، محصول احتمالی خودروسازان بم
grade لامبورگینی، خلق یک اثر هنری از فولاد سخت!
grade خودروهایی که در سال 99 مشمول انجام معاینه فنی هستند
grade مقایسه سه خودروی شاسی بلند جمع و جور چینی: هایما اس 7، جک اس 5 و تیگو 5 اسپرت
grade چگونه بفهمیم عمر باتری خودرو رو به اتمام است؟
grade نشانه های خرابی دینام خودرو
grade بهتر است با بنزین انتهای باک حرکت نکنیم
grade تاریخچه شرکت خودروسازی بی ام و
grade لوازم یدکی پژو چقدر گران شده است؟
grade مقایسه برلیانس c3 کراس، ساندرو استپ وی و دانگ فنگ اچ 30 کراس
grade جایگزین خودرو MG360 به مشتریان این محصول اعلام شد
grade پاگانی هوایرا Imola مدل 2020، قدرتمندترین پاگانی تاریخ
grade نسل جدید ال نود، داچیا لوگان 2021 رونمایی شد
grade 10 خودرو پرفروش تاریخ
grade جک ایکس 7 مدل 2020، بزودی در بازار ایران
grade همه چیز در مورد اسب بخار در دنیای خودرو
grade از روشن نشدن تارا تا خفن بودن پژو 206
grade ایرانخودرو ‌قیمت دنا پلاس توربو اتوماتیک را اعلام کرد
grade یاماها YZ450F؛ موتورسیکلتی با قابلیت تنظیم فنی از روی گوشی تلفن
grade قابل اعتماد ترین شاسی بلندهای مدل 2020 کدامند؟
grade کوئنیگزگ جسکو Absolut، سریعترین خودرو تاریخ کوئنیگزگ
grade کمپانی سونی با معرفی خودروی ویژن اس به جمع خودروسازان پیوست
grade احتمال حضور جک A5 زیباترین سدان JAC در ایران
grade جنرال موتورز هامر مدل 2022، بازگشت پادشاه با 1000 اسب بخار
grade فرق اسب بخار با کیلو وات در خودروهای برقی
grade کرونا نمایشگاه خودروی پکن 2020 را هم به تاخیر انداخت
grade مقایسه کیا اپتیما 2017 با رنو تالیسمان 2017
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - 26 بهمن 98
grade مقایسه دو برادر: هیوندای سوناتا 2019 و کیا اپتیما 2019
grade قرعه‌کشی محصولات ایران خودرو به پایان رسید + جدول اعلام
grade دنا پلاس به سیستم تعویض دنده کابلی تجهیز می‌شود
grade تشریح جزئیات طرح پلاک سوم خودروها
grade مکانیزم عملکرد سیستم تعلیق در خودرو
grade دارندگان بیش از یک خودرو باید مالیات بپردازند
grade مزایای استفاده از فرمان برقی در خودروها
grade تست سواری موتورسیکلت یاماها FZ-10 مدل 2017 در کارولینای شمالی
grade کراس اوور زوتی T600 رقیبی برای هاوال h2 ، چری تیگو 5 ، جک اس 5 و هایما اس 7
grade فرمول سال 99 طرح ترافیک شهر تهران
grade محصولات کرمان موتور را اینترنتی بخرید
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 21 اسفند 98
grade خط قرمزی برای نمایندگان متخلف فروش تایر
grade مشخصات فنی و آپشن های رفاهی تارا محصول جدید ایران خودرو K132
grade کوئنیگزگ Gemera، نخستین ابرخودرو چهار سرنشین دنیا
grade بنیانگذار شرکت ایران خودرو درگذشت
grade چری آریزو استار، کانسپت جذاب چینی
grade آئودی آر اس کیو 8 RS Q8، تلفیقی از هنر و تکنولوژی
grade زمان پیش فروش سایپا شاهین اعلام شد
grade اطلاعیه جدید ایران‌خودرو و سایپا در خصوص فرآیند قرعه‌کشی
grade پایگاه فروش اینترنتی محصولات کرمان موتور معرفی شد
grade پیش فروش جدید سایپا بدون سود مشارکت و سود انصراف!
grade تولید خودروهای برقی تویوتا با همکاری FAW چین
grade با پادشاه جدید سرعت جهان آشنا شوید، SSC تواتارا
grade تویوتا ونزا مدل 2021، بازگشت کراس‌اوور تویوتا با پیشرانه هیبریدی
grade مفهوم فیس لیفت در خودروسازان ایران و جهان
grade با 300 میلیون چه خودرو چینی بخریم؟!
grade مقاومت خودروسازان در برابر اصلاح نحوه پیش فروش خودرو
grade زمان برگزاری مسابقات فرمول یک به وقت تهران + جزئیات پیست سیلوراستون 2020
grade خیز شهرداری برای افزایش 40 درصدی نرخ طرح ترافیک
grade فروش خودرو 5 درصد زیر قیمت بازار پذیرفتنی نیست
grade بی ام و M5 کامپتیشن مدل 2021 معرفی شد
grade طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 10 بهمن ماه 98
grade ترخیص همه خودرو‌های پلاک اروندی دپو شده در گمرک خرمشهر
grade شرایط جدید فروش جک S5 و S3 اعلام شد
grade امسال هیچ خودرویی با استاندارد یورو 4، پلاک گذاری نمی‌شود
grade پژو 207 پانوراما با یک موتور جدید به بازار می‌آید
grade فیلم بررسی داچیا لوگان مدل 2021
grade نفربرهای زره پوش جدید
grade توسعه خدمات الکترونیک خودرو
grade شرایط فروش محصولات گروه سایپا به مناسبت دهه مبارک فجر
grade مشخصات فنی هیوندای النترا مدل 2021 با پیشرانه هیبریدی
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 4 اسفند 98
grade تجمع اعتراضی خریداران محصولات برلیانس و رنو
grade شاهین جایگزین رهام شد
grade نخستین خودروی برقی شورولت در راه بازار چین
grade بنتلی باکالار، سوپر لوکس جدید بنتلی
grade ماجرای پیرزنی که 700 تا پورشه را مثل نخود و لوبیا وارد کرد + فیلم
grade الزام استاندارد یورو 5 به پایان سال 99 موکول شود
grade میتسوبیشی GC-PHEV کانسپت، نسل آینده خودروهای کراس اوور
grade شرایط فروش جدید جک اس 5 اتوماتیک ویژه مرداد 99
grade واردات خودرو آزاد می‌شود؟
grade زمان طرح ترافیک تهران کاهش یافت
grade 9 محصول جدید ایران‌ خودرو در راه بازار
grade چرا اتاق خودرو به صدا می‌افتد؟
grade مشخصات اولیه پروژه K132 ایران خودرو مشخص شد
grade اعلام زمان پیش فروش و عرضه خودروی شاهین
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 26 بهمن 98
grade فورد F-150 مدل 2021، نسل جدید پر فروش ترین پیکاپ تاریخ
grade فروش اینترنتی محصولات کرمان موتور برای مقابله با کرونا
grade دستورالعمل قیمتی 8 خودروی دیگر ایران خودرو ابلاغ شد
grade در سال 99 چه خودروهایی مشمول مالیات می‌شوند؟
grade فولکس واگن Touareg R
grade قیمت جدید خودرو کوییک R - فروردین 99
grade واکنش مدیرعامل ولوو به بنز مایلر زرد
grade آش جدید گروه بهمن برای مشتریان
grade پورشه ماکان اس 2019
grade پیشرانه‌های شش سیلندر خورجینی چه موتور‌هایی هستند؟
grade تصور خودروسازان از خودروی آینده؛ خودروی کانسپت e-Bee
grade خودروی کلاس A ایران خودرو بهمن ماه معرفی می‌شود
grade مشتریان آذویکو (MG) همچنان در انتظار خودرو
grade لکسوس IS مدل 2021 معرفی شد
grade نوآوری ‌های دنیای موتورسیکلت ‌ها
grade طرح تبدیل حواله محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - خرداد 99
grade لوگوی جدید هیوندای برای پیشگیری از کرونا
grade قیمت جدید 8 محصول شرکت ایران خودرو منتشر شد
grade قیمت خودروهای سایپا امروز 98/11/13| پراید 62 میلیون تومان شد
grade نرخ پیشنهادی دولت برای عوارض قطعه یک آزادراه تهران - شمال
grade فیلم مشخصات هامر الکتریکی جدید
grade رونمایی و معرفی 3 محصول ایران خودرو فردا چهارشنبه
grade مشخصات کیا سلتوس 2021
grade مرسدس بنز S کلاس مدل 2021، تعریف نوین لوکس بودن
grade کیا سورنتو مدل 2021، تحولی نوین برای شاسی بلند محبوب کره ای
grade خودروی جدید ایران خودرو K132 به نمایش گذاشته شد
grade شرایط پیش فروش پژو 207 با سقف پانوراما
grade پلیس پیگیر اعتبار وکالتنامه‌های فروش خودرو
grade ورود محصول جدید کوپا به بازار ایران + قیمت
grade خودرو صفر فقط باید 10 درصد بالای قیمت کارخانه فروخته شود
grade همه چیز در مورد Jetour، برند لوکس چری
grade وُکسان واتمن قویترین موتورسیکلت برقی جهان
grade احتمال اجرای طرح ترافیک در تهران پس از شب‌های قدر
grade هنگام رانندگی جریمه و نمره منفی از آنِ کیست; مالک یا راننده؟
grade آغاز پیش‌فروش خودرو با تحویل یک‌ساله
grade کمپین اینستاگرامی کرمان موتور با حضور پیکاپ جک T8
grade تولید ۶۰۰ هزار خودرو هدف ایران خودرو در سال ۱۳۹۹
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 30 بهمن 98
grade دارندگان وسایل نقلیه عمومی مشمول مالیات بر درآمد می‌ شوند
grade مازراتی MC20 مدل 2021، قدرتمندترین خودرو شش سیلندر دنیا
grade طرح پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک توربوشارژ - بهمن 98
grade فقط 16 روز تا پایان مهلت ترخیص خودروهای دپو شده
grade با تصویب مجلس؛ واحد پول ایران تومان خواهد شد
grade راه‌اندازی خط تولید گیربکس اتوماتیک ایران خودرو در شهریورماه 99
grade جزئیات تکمیلی طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو
grade تست فنی نسل هشتم هیوندای سوناتا
grade احتمال آزاد شدن واردات خودرو
grade بهترین گیج های باد لاستیک در سال 2020
grade مشخصات خودرو تمام برقی EK1 جدید ترین محصول کارمانیا
grade تعطیلی برخی از مراکز شماره گذاری به دلیل پیشگیری از کرونا
grade معروفترین کلکسیونرهای خودرو در دنیا
grade قیمت رسمی پژو 207 پانوراما مشخص شد
grade رندرهای جدید از نسل جدید هیوندای توسان منتشر شد
grade شرایط و محصولات پیش فروش یکساله ایران خودرو اعلام شد
grade توليد نخستين گيربكس شش سرعته دستی و اتوماتيک ايرانی
grade مصرف سوخت سوناتا هیبرید جدید چقدر است؟
grade فروش فوری خودرو، به نام مردم به کام سوداگران
grade نسخه آمریکایی هیوندای سوناتا 2018
grade پر شتاب ترین پیکاپ های دنیا در سال 2020
grade هنسی ونوم اف 5 مدل 2021، ابرخودرو 1800 اسب بخاری آمریکایی
grade گلایه مردم از شرط عدم پلاک فعال در خانواده
grade تست خودرو های دوگانه‌ سوز غیر کارخانه‌ ای
grade مهلت 3ماهه خریداران خودروی صفرکیلومتر برای فعال کردن گارانتی
grade لامبورگینی SC20 مدل 2021، موشک بدون سقف لامبورگینی
grade تصمیم مهم برای تعیین تکلیف 5100 خودروی دپو شده
grade ترخیص خودروهای وارداتی چه تاثیری بر بازار خواهد گذاشت؟
grade پیش فروش محصولات ایران خودرو به مناسبت دهه فجر
grade دستورالعمل قیمت‌گذاری 5 محصول جدید ایران خودرو ابلاغ شد
grade جزئیات کامل از نحوه و شرایط ثبت نام خودرو در سال 99
grade 6 عامل گرانی خودرو
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 20 شهریور 99
grade میتسوبیشی میراژ G4 مدل 2017
grade افزایش حق بیمه خودرو در سال 99 چقدر خواهد بود؟
grade وعده بی‌ سرانجام وزارت صنعت برای تکمیل خودروهای کف کارخانه و کاهش قیمت‌‌ ها
grade جشن 50 سالگی پنج نسل سری XJ جگوار
grade تولید محدود محصولات رنو در ایران آغاز شد
grade تعطیلی مراکز تعویض پلاک تا اطلاع ثانوی ادامه دارد
grade گشت و گذاری جذاب در منصوری
grade تخلف خودروسازی آذویکو محرز شد
grade بهترین محصولات مرسدس بنز در دهه گذشته
grade کرونا تولید چه خودروهایی را در جهان متوقف کرد؟
grade نیسان GT-R50 به صورت محدود به فروش خواهد رسید
grade مدل جدید کیا برای رقابت با بنز و تسلا
grade توقف تولید 405 از اواخر خرداد/ حذف ستادهای ترخیص خودرو در آینده نزدیک
grade تعیین قیمت در حاشیه بازار، راه حذف دلالان خودرو
grade هزینه تعویض پلاک خودروهای سواری چقدر است؟
grade رندرهایی از نسل جدید بی‌ام‌و E24 سری 6 منتشر شد
grade شعار درمانی در صنعت خودرو
grade نیسان V-motion 2.0 کانسپت؛ نسل بعدی نیسان آلتیما
grade مراکز تعویض پلاک آغاز به کار کردند
grade بازنشستگی زود هنگام پیکاپ مرسدس بنز کلاس X
grade قیمت خودرو‌های ایران خودرو امروز دوشنبه 10 شهریور 99 + جدول
grade 8 خودروی جدید به بازار می آید
grade صعودی شدن دوباره قیمت‌ها در بازار خودرو
grade 13 تکنولوژی جدید و جذاب صنعت خودرو
grade جزئیات رزروی شدن طرح ترافیک در پایتخت اعلام شد
grade خداحافظی کیا با نام اپتیما
grade بوگاتی بولاید معرفی شد، ابرخودرو مسابقه ای 1825 اسب بخاری
grade قیمت‌گذاری بازار خودرو، نهایی نشده است
grade رعایت معیارهای فنی برای تسهیل در رفت و آمد شهروندان
grade ویروس کرونا باعث کاهش 92 درصدی فروش خودرو در چین شد
grade مهلت واریز وجه خودروهای پیش فروش ایران‌خودرو تمدید شد
grade ممنوعیت دوباره درج قیمت خودرو
grade 87 سال خاطره با جلوپنجره افسانه ای بی‌ ام‌ و
grade نقل وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی الزامی شد
grade آغاز تردد آزمایشی آزادراه تهران - شمال/ عوارض آزادراه زیر 50 هزار تومان است!
grade رکورد شکنی فراری در سال 2019
grade بازگشت شورای رقابت به قیمت گذاری خودرو
grade طرح فروش خودرو جدید K132 شرکت ایران خودرو منتشر شد - تیر 99
grade تولید اولین بی ‌ام ‌و هیدروژنی
grade تولید سراتو بالاخره متوقف شد/ پژو 301 به تولید نرسید
grade مرسدس بنز AMG جی تی Black Series مدل 2021، هیولای جدید بنز وارد می شود
grade جنسیس جی وی 70 مدل 2022، رقیب جدید شاسی بلندهای لوکس آلمانی
grade امکانات و مشخصات فنی جک T8 کرمان موتور مشخص شد
grade 120 لیتر بنزین برای هر کارت سوخت در ایام نوروز
grade 10 خودرو پر سرعت دنیا
grade فروش و عرضه خودرو معطل قیمت
grade مردم نگران تعویض پلاک خودرو نباشند
grade طرح تشویقی برای مشتریان بدهکار ایران خودرو
grade اعلام قیمت جدید کارخانه ای برخی از محصولات سایپا - تیر 99
grade ولوو XC90 ضدگلوله
grade مشخصات انواع تیپ‌های خودرو شاهین منتشر شد
grade واردات خودروهای سبک و سنگین آزاد شده است
grade راهکارهای مقابله با کرونا در جایگاه‌های عرضه سوخت
grade سهمیه بنزین نوروزی پس از شکست کرونا واریز می‌شود
grade واردات خودرو در سال 99 منتفی شد
grade درخواست بنزین سفر به دولت و وزارت نفت داده شده است
grade 3 روش فروش خودرو مصوب شد
grade جزئیات فروش فوق‌العاده ایران خودرو مشخص شد
grade متهمان اصلی افزایش قیمت خودرو در بازار
grade رانا هیبرید؛ خودرویی برای سال جدید
grade زمان واریز سهمیه بنزین مرداد 99 اعلام شد
grade تمرکز کیاموتورز بر خودروهای برقی
grade احتمال حذف قیمت خودرو از سایت‌ های آگهی
grade آزادراه تهران ـ شمال از صبح هشتم اسفند باز است
grade ردپای چینی‌ها در طراحی محصولات جدید خودروسازان
grade سیاست جدید ولوو: تولید خودروهای پاک به جای پرداخت جریمه تقلب آلایندگی
grade قیمت خودرو از زبان خودروسازان
grade قرعه‌کشی، تقاضای خاموش را بیدار کرد
grade تمامی خودروهای ایران‌خودرو و سایپا مشمول قیمت‌گذاری شد + فرمول
grade مرسدس بنز میباخ اس کلاس مدل 2021، نهایت لوکس بودن یک خودرو
grade دولت با ترخیص خودروهای دپو شده موافقت کرد
grade معاملات در بازار خودرو به پایین‌ ترین حد خود رسید
grade شرایط تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - اسفند 98
grade بزرگترین اتفاقات صنعت خودرو در سال 2020
grade انگلیس ممنوعیت فروش خودروهای غیرالکتریکی را جلو انداخت
grade تست سواری موتورسیکلت هوندا CBR1000RR مدل 2017 در کشور پرتغال
grade تب گرانی خودرو با تولید محصولات جدید فروکش می‌کند؟
grade کرونا باعث قرنطینه شدن 150 نفر از کارکنان بی‌ ام‌ و شد
grade نمایشگاه خودرو پاریس هم قربانی ویروس کرونا شد
grade جانشین پراید از آلمان می‌آید؟ | نسل جدید مرسدس بنز اس کلاس هیبرید 2021
grade ابرخودرو SSC Tautara با قدرتی عجیب رونمایی شد
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق ‌العاده
grade 4 شرط جدید ایران خودرو در طرح جدید پیش فروش یکساله
grade کلاهبرداری دلالان در فروش خودروهای هیبریدی
grade خودنمایی بوگاتی با خاص ترین خط تولید دنیا به قیمت 38.6 میلیون دلار
grade هیوندای ولستر و ولستر N مدل 2019
grade لوگوی جدید نیسان رونمایی شد
grade شرایط تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - اردیبهشت 99
grade بنزین تک نرخی نمی شود
grade نیسان 370Zki خودروی اسکی باز
grade محبوب ترین رنگ خودرو در بین مردم دنیا
grade سرکش شدن مجدد قیمت خودرو در بازار
grade لیست محصولات قابل عرضه ایران خودرو آب رفت!
grade تولید خودروهای برقی جگووار متوقف شد!
grade تعویض پلاک خودروها زوج و فرد می‌شود
grade کرونا نمایشگاه خودرو ژنو را لغو کرد
grade آغاز جریمه خودروهای بدون معاینه فنی از 16 اردیبهشت ماه
grade نسخه کاغذی بیمه ‌نامه شخص ثالث حذف شد
grade اقدام اینستاگرامی مرسدس بنز و بی ام و علیه تبعیض نژادی
grade خداحافظی با خودرو یورو 4 قطعی است
grade معرفی دو خودروی پرنده
grade شایعه اخذ مالیات از نقل و انتقال خودرو
grade بالاخره پایان نیسان آبی فرا رسید
grade دلایل واریز 50 درصد از وجه خودرو در طرح فروش ویژه
grade نیسان وانت با موتور جدید می آید؟
grade تعویق دوباره استاندارد یورو 5 خودروهای داخلی
grade کاربرد آلومینیوم به جای فولاد در فورد F-150
grade خودروی ال90 ایرانی تولید می‌شود
grade رنو قاجار؛ شاهزاده قاجاری اصیل
grade مهلت اعلام خسارت خودرو به بیمه به 20 روز افزایش یافت
grade نسل آینده توسان، هیوندای اینترادو کانسپت
grade محدودیت پرداخت وجه برندگان قرعه کشی خودرو
grade تکلیف سهمیه بنزین 6 ماهه چه می شود؟
grade محدودیت مراجع نظارتی برای ورود به بازار خودرو
grade فیلم بررسی پژو 508 PSE قدرتمندترین خودرو جاده ای تاریخ پژو
grade بی ام و iX مدل 2022، پرچمدار الکتریکی باوارایی ها رونمایی شد
grade دست‌و‌دلبازی در صدور مجوز پیش‌فروش
grade جریمه پرتاب زباله از خودرو و شست‌وشوی در کنار معابر
grade کدام خودروها از گمرک ترخیص می‌شوند؟
grade طرح امداد فجر 98 در دستور کار امداد خودرو کرمان موتور قرار گرفت
grade زمان واریز بنزین نوروزی هنوز مشخص نیست
grade قیمت خودرو در بازار براساس چه ساز و کاری تعیین می‌شود؟
grade تبدیل طرح فروش فوری خودرو به نسبتا فوری!
grade همکاری مشترک خودروسازان با شرکت‌های سازنده ساعت
grade توقیف خودروهای بالای 1 میلیون تومان جریمه
grade فیلم بررسی شاسی بلند جنسیس GV70
grade مرکز تعویض پلاک قم تا اطلاع ثانوی تعطیل شد
grade خودروی سال اروپا انتخاب شد/ پژو بار دیگر با یک محصول اقتصادی رکورد زد!
grade برنامه فروش ایران‌خودرو براساس مصوب ستاد تنظیم بازار
grade اختصاص سهمیه بنزین نوروزی هنوز قطعی نشده است
grade فایل افزایش قیمت خودرو باز شد
grade آغاز فصلی جدید برای قیمت‌گذاری خودرو
grade قیمت جدید انواع لاستیک خارجی در بازار 29 شهریور 99
grade افت شدید معاملات خودرو
grade شماره‌گذاری خودروها اینترنتی شد
grade واکنش دولت به پیشنهاد واردات خودرو
grade محصولات ایران خودرو 10 درصد و سایپا 23 درصد گران شد
grade سریعترین شاسی بلند های دنیا در سال 2020
grade پژو 207 پانوراما قیمت خورد
grade پژو 508 PSE مدل 2021، قدرتمندترین خودرو جاده ای تاریخ پژو
grade سهمیه سوخت وانت بارها کاهش یافت
grade لامبورگینی هوراکان STO مدل 2021، خشمگین ترین نسخه هوراکان
grade برابوس راکت 900، موشک 900 اسب بخاری برابوس
grade فیلم بررسی فولکس واگن گلف آر مدل 2022 قدرتمند‌ترین گلف تاریخ
grade سانگ یانگ به دنبال خریدار جدید
grade مجلس آماده رسیدگی به تخلفات خودروسازان
grade ثبت نام 1.5 میلیون نفر در پیش فروش ایران خودرو
grade مقر اصلی نمایشگاه خودرو نیویورک به بیمارستان تبدیل خواهد شد
grade راه‌اندازی خط تولید بدنه محصولات X200
grade احتمال ریزش قیمت کدام خودروها وجود دارد؟
grade سوار کردن 3 مسافر در عقب تاکسی‌ها ممنوع شد
grade استلانتیس، نام جدیدترین ابرخودروساز جهان
grade اختلاف سازمان حمایت و شورای رقابت بر سر قیمت خودرو
grade فراری SF90 اسپایدر مدل 2021، ابرخودرو بدون سقف ایتالیایی
grade شرط جدید کمیته خودرو برای ثبت‌نام در فروش‌های فوق‌العاده
grade جریمه ورود به منطقه طرح ترافیک 5 برابر می‌شود
grade نسل جدید هوندا سیویک سال آینده معرفی خواهد شد
grade ارايه غيرحضوری خدمات فروش ايران خودرو به مشتريان برای مقابله با شیوع ویروس کرونا
grade برندگان قرعه‌کشی خودرو، فروشنده شدند
grade تاثیر واردات خودرو بر بازار
grade شرایط تبدیل محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - اردیبهشت 99
grade کرونا یقه هیوندای را هم گرفت
grade پلستار پرسپت، کانسپتی از آینده محصولات برقی ولوو
grade بازار خودرو تهران تعطیل است
grade مقایسه دو خودروی کراس اوور اسپرت لوکس؛ بی ام و X3 و ولوو XC60
grade اعلام قیمت‌های جدید شورای رقابت برای خودروهای داخلی
grade طرح تبدیل سمند EF7 دوگانه و 206 صندوقدار به 206 تیپ 5  
grade خودرو در مسیر کاهش قیمت قرار گرفت
grade شیوه تعیین قیمت متعارف خودرو اعلام شد
grade فروش تویوتا 41 درصد کم شد!
grade نفس قطعه سازان به شماره افتاد
grade کوچولوی زیبا و چابک؛ کیا ریو 2017
grade بررسی VIN خودروهای وارداتی برای ترخیص الزامی است
grade اعتبار سهمیه‌های طرح ترافیک به دلیل شیوع کرونا تمدید شد
grade نوآوری دنیای دوچرخه های الکتریکی
grade بهترین چراغ قوه های مخصوص خودرو
grade اروپا از میزبانی تویوتا سوپرا محروم شد
grade سه سناریو برای کاهش التهاب بازار
grade واکسهال وی.ایکس.آر 8، ترکیبی از سه مدل شورولت
grade فعلا قیمت‌های اعلام شده در بازار خودرو بی‌اعتبار است
grade قرعه کشی محصولات سایپا روز یکشنبه انجام خواهد شد
grade بیمه نامه شخص ثالث از امروز بدون حضور مالک خودرو صادر می‌شود
grade ساعت بوگاتی با قیمتی عجیب معرفی شد!
grade فروشنده در بازار خودرو زیاد شد
grade مورگان آئرو 8، لوکس بودن به سبک انگلیسی ها
grade جدیدترین گزارش کیفیت خودروهای داخلی/ تولید خودروهای پرتیراژ با سطح کیفی 3 ستاره
grade بی وای دی هان EV آماده رقابت با تسلا
grade تیوولی‌های 553 میلیونی
grade تعیین مرجعی برای قیمت خودرو در سایت‌ها
grade ماجرای فراری ترامپ و مهریه ملانیا
grade امشب سهمیه بنزین خودرو‌ها واریز می‌شود + جزئیات
grade ورود قطب سوم خودروسازی؟
grade خودرو الکتریکی کیا سال 2021 از راه می‌رسد
grade ضد عفونی کردن پمپ بنزین‌ها آغاز شد
grade بازگشایی کارخانه‌های مرسدس بنز در بحبوحه کرونا!
grade مراجعه حضوری به سازمان فروش سایپا فعلا ممنوع
grade ثبت‌نام واردات کامیون‌های دست دوم از 3 خرداد آغاز می‌شود
grade فولکس‌ واگن به مشتریان آلمانی 830 میلیون یورو خسارت می‌دهد
grade تولید پراید 111 به پایان رسید
grade مقایسه شورولت کامارو اس‌ اس مدل 1971 با مدل 2014
grade اعلام پیش فروش خودروی K132 بزودی/ تحویل از بهمن 99
grade رضوانی هرکول 6x6 مدل 2020، هرکول ایرانی وارد می شود
grade زمان دقیق خداحافظی با پراید مشخص شد
grade کاهش 41 درصدی مراجعه به مراکز شماره‌گذاری
grade نگهداری خودروی صفر ممنوع
grade موتورسیکلت بی ام و با طرح وسپا معرفی شد
grade طرح تبدیل حواله‌های خودرو دنا به پارس TU5
grade دستورالعمل قیمت گذاری خودرو بازنگری می‌شود
grade چه خودروهایی فقط تا مردادماه سهمیه بنزین دریافت می‌کنند؟
grade تداوم عملکرد درخشان بی‌ام‌و در سال 2020
grade فیلم بررسی مرسدس بنز میباخ اس کلاس 2021
grade افق نه چندان روشن خودروسازی کشور در سال 99
grade بررسی کلی محصولات کیا، معایب و مزایای مشترک
grade تداوم تولید خودروهای ناقص
grade گرانی خودرو در بازار، بهانه خودروسازان برای افزایش قیمت
grade Laffite X-Road؛ اولین خودروی سوپراسپرت آفرود همه جا رو
grade خودروهای وارداتی در سال 99 ارزان نخواهند شد
grade بهانه تراشی خودروسازان برای عدم ارتقای استاندارد خودروها
grade خودروهای رنو پلاک نمی‌شوند
grade اقدام عجیب ولوو در محدود کردن سرعت محصولات جدید خود
grade ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو آغاز شد
grade احتمال افزایش سطح ذخیره بنزین در کارت های سوخت
grade مقصر آلودگی هوا مازوت یا اگزوز خاور ؟
grade شروط پیش فروش خودرو؛ بی ماشینی شرط ثبت نام ماشین
grade عرضه 43 هزار خودرو به بازار طی هفته‌های آینده
grade کرونا تولید ایران خودرو را متوقف کرد
grade پارکینگ‌ها از پذیرش خودرو بدون پلاک محروم شدند
grade تعلل دو ماهه برای صدور کارت سوخت توجیهی ندارد
grade هیچ خودروی جدیدی ثبت سفارش نمی‌شود
grade چگونگی محاسبه حق بیمه و بیمه شخص ثالث
grade شوک نرخ مصوب به بازار خودرو
grade طرح تبدیل تعهدات معوق خانواده رنو شرکت سایپا به کوییک R
grade سیتروئن که بود؟
grade آغاز مرحله دوم طرح فروش فوق العاده ایران خودرو با عرضه پنج محصول پر متقاضی از امروز
grade سرنوشت خودروهای حذفی در فروردین
grade خودروسازان کشور سال جدید را با افت تولید شروع کردند
grade جزئیات رزرو صندلی اتوبوس دربستی در تهران + جدول قیمت‌
grade فراری F42، کانسپتی جذاب برای نسخه مدرن فراری F40
grade کرونا نمایشگاه خودرو دیترویت 2020 را نیز لغو کرد
grade سقف ذخیره سهمیه بنزین در کارت‌های سوخت افزایش یافت
grade باکیفیت و بی‌کیفیت‌ترین خودروهای داخلی معرفی شدند
grade طرح تبدیل حواله خودرو وانت آریسان به سایر محصولات
grade فروش فوق العاده ایران خودرو با عرضه رانا پلاس و سورن پلاس
grade شارژ قیمت خودرو از چهار منبع
grade منتظر سهمیه بنزین تابستان باشیم؟
grade سیستم هشدار دهنده‌ای برای جلوگیری از جاماندن کودک در خودرو
grade سازمان بازرسی، افزایش قیمت خودروها را مشروط کرد
grade فروش فوری خودروسازان در سال 99 آغاز می‌شود
grade طرح تبدیل تعهدات معوق خودرو اچ سی کراس - مرداد 99
grade تاریخ عرضه تسلا رودستر تاخیر خورد
grade پیشنهاد عرضه خودرو در بورس کالا
grade لغو قیمت‌گذاری برای بازار
grade شرایط جدید فروش فوری پنج محصول ایران خودرو اعلام شد
grade شماره گذاری آزمایشی خودروها ازطریق اینترنت از هفته آتی
grade کادیلاک لایریک مدل 2023، محصول الکتریکی کادیلاک از آینده
grade وزیر صمت برکنار شد
grade فردا، قیمت جدید خودروهای داخلی به خودروسازان ابلاغ می‌شود
grade شرایط جدید فروش 9 محصول سایپا اعلام شد
grade فرمانروای سرکوب قیمت خودرو کیست؟
grade خودروسازی کشور تا 20 فروردین تعطیل خواهد بود
grade برخلاف وعده شورای رقابت قیمت رسمی خودروها اعلام نشد
grade مک لارن سابر (Sabre)، قدرتمندترین محصول غیر هیبریدی تاریخ مک لارن
grade طرح تبدیل حواله محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - شهریور 99
grade پاجرو در آستانه پیوستن به تاریخ
grade لزوم عدم تحویل خودرو بدون پلاک انتظامی به مشتری
grade قیمت جدید تمامی لاستیک های خودرو سواری ساخت کره
grade انحرافات دومینوی فروش خودرو
grade هوندا کارخانه خود در ووهان چین را بازگشایی کرد
grade محرومیت 3 ساله در ثبت نام خودرو با درج اطلاعات غلط
grade خبر بد برای دوست داران فورد برانکو !
grade پارس خودرو محصول جدید کوییک آر پلاس را رونمایی کرد
grade شرایط جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو اعلام شد - 29 آبان 99
grade کرونا برگزاری نمایشگاه خودرو نیویورک 2020 را تا تابستان به تعویق انداخت
grade ساعت بوگاتی شیرون سوپر اسپرت با قیمتی عجیب رونمایی شد
grade سقف پرداخت خسارت بدون کروکی در تصادفات مشخص شد
grade خودرو خودران اپل چگونه خواهد بود؟ + فیلم
grade مصوبه‌ای جدید برای پلاک کردن خودرو
grade طرح جدید مجلس برای ساماندهی بازار خودرو
grade سهمیه بنزین نوروز به تابستان می‌رسد؟
grade ضرر 145 میلیون دلاری استون مارتین از ویروس کرونا
grade شاسی بلند الکتریکی Maple 30x، محصول برقی چینی
grade هشدار جدی برای بازگشت خودروهای ناقص
grade تسلا مدل اس و پورشه تایکان در میان پر شتاب ترین خودروهای دنیا
grade باید در زمینه ضوابط واردات خودرو تجدید نظر کنیم
grade قیمت‌گذاری جدید خودرو بی‌نتیجه ماند
grade هشدار ناجا به خریداران خودرو با پلاک گذر موقت
grade آغاز تولید ایران خودرو پس از تعطیلات بهاره
grade امسال هیچ خودرویی شماره‌گذاری نشده است
grade هشدار سایپا به فروشندگان و خریداران حواله خودرو
grade فروش خودروهای هیبریدی تویوتا از 15 میلیون دستگاه گذشت
grade هشدارهای پلیس به متقاضیان خرید محصولات ایران‌خودرو و سایپا
grade انجمن خودروسازان خواستار اعلام قیمت‌های جدید خودرو شد
grade آغاز فعالیت مراکز شماره‌گذاری خودرو به صورت زوج و فرد
grade موج جدید افزایش قیمت خودرو آغاز شد
grade فولکس واگن گلف آر مدل 2022، قدرتمندترین گلف تاریخ
grade طرح های ترافیکی تهران تا اطلاع ثانوی اجرا نمی شود
grade تولید بی ام و i8 برای همیشه متوقف شد
grade تمدید ثبت سفارش‌ خودروهای دپویی
grade کاهش ماهانه 20 درصدی از سهمیه بنزین وانت‌بار‌ها
grade فیلم بررسی رضوانی هرکول پیکاپ 6×6
grade درج قیمت خودرو در آگهی‌های اینترنتی ممنوع شد
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - مهر 99
grade قیمت گذاری دنا پلاس توربو اتوماتیک در آستانه تصویب
grade فروش تویوتا راو4 از 10 میلیون دستگاه گذشت
grade اسامی برندگان رزرو فروش فوق العاده ایران خودرو اعلام شد
grade معاملات خودرو تقریبا به صفر رسید
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات سایپا + جدول
grade اجرای استاندارد یورو5 در انتظار تصمیم هیات دولت
grade حادثه اتمی فوکوشیما و نمایشگاه متروکه خودروهای کلاسیک ارزشمند!
grade کاهش شدید تقاضا برای خودرو در بازار/ فرمول 10درصد بالاتر از قیمت مصوب هنوز انجام نمی‌شود
grade یک جفت لاستیک بنز به قیمت پراید کار کرده
grade بازنگری فرمول دستورالعمل قیمت گذاری خودرو تکذیب شد
grade اجرای طرح ترافیک پس از عید سعید فطر
grade قیمت جدید 2 محصول ایران خودرو اعلام شد - آذر 99
grade شیوه جدید سهمیه‌بندی بنزین اجرایی خواهد شد؟
grade برای واردات خودرو گلنار به دلت نمال!
grade 180 جایگاه در تهران بنزین سوپر دارند
grade ایران خودرو: تولید پژو 405 تابستان متوقف می شود
grade نوبت ‌دهی اینترنتی تعویض پلاک در سراسر کشور از اوایل پاییز
grade آینده گروه‌های خودرویی در بورس چه می‌شود؟
grade جشن تولد پنجاه سالگی رنجروور با مدلی خاص
grade خبری از نسل دوم کیا استینگر نخواهد بود
grade سهم خودرو از تورم، سهم تورم از خودرو
grade برنامه بلند پروازانه اینفینیتی با مدیر ایرانی خود
grade قیمت سایپا شاهین مشخص شد
grade احتمال لغو ممنوعیت ورود خودروهای بالای 2500 سی‌سی برای سرمایه‌گذاران
grade جیپ گرند واگونیر مدل 2020 کانسپت، بازگشتی رویایی پس از 30 سال
grade شورای رقابت هیچ قیمت جدیدی برای خودرو منتشر نکرده است
grade فیلم بررسی بوگاتی بولاید 1825 اسب بخاری
grade تولید اتوبوس برقی در دستور کار ایران خودرو قرار گرفت
grade سیاست‌گذاری نادرست درباره قیمت خودرو
grade کشف دو پارکینگ بزرگ خودرو با ارزش 6 تریلیون ریالی در تهران!
grade کشف 5 هزار خودروی بدون پلاک در کشور
grade کاهش 13 درصدی تولید خودرو در سال 98
grade افت 42 درصدی فروش کیاموتورز
grade پیش فروش تابستانه ایران خودرو به زودی آغاز می‌شود
grade رئیس شورای رقابت: فعلا خودرو نخرید
grade هفتادمین سالگرد فرمول یک
grade جابجایی دفتر و نمایشگاه مرکزی خودروسازی کارمانیا
grade چراغ سبز خودروسازی کشور به صنایع نظامی
grade طرح جدید پیش فروش محصولات سایپا از فردا آغاز می‌شود
grade بوگاتی دیوو به زودی به دست مشتریان خود می رسد
grade دپوی خودروها به پایان می رسد؟
grade کاهش 66 درصدی فروش بنزین در جایگاه‌های سوخت
grade طرح تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - آبان 99
grade نارنجی شدن برخی از شهرهای قرمز از جمله تهران و تغییر محدودیت‌ها
grade خودرو رانا پلاس از مهرماه امسال به بازار می‌آید
grade قیمت جدید کلیه محصولات ایران خودرو اعلام شد - پاییز 99
grade توجه دوباره به فرمول‌نویسی شورای رقابت
grade بازار داغ دلالی
grade آمار فروش فوق‌العاده مرحله ششم ایران خودرو اعلام شد
grade خودروهای بالای 2500 سی‌سی متروکه شد
grade رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور:اتخاذ راهكار موقت برای خودروهای فاقد استانداردهای تکمیلی و زيست محيطی
grade وزیر صمت مشخص شد
grade کلید دیجیتال اپل برای اتومبیل‌ها معرفی شد
grade مهلت ترخیص خودرو‌های دپو شده در گمرک 3 ماه تمدید شد
grade مهلت ترخیص خودروهای دپو شده تمام شد
grade افزایش 5 تا 70 میلیونی قیمت محصولات یک خودروساز نسبت به بازار
grade قیمت‌گذاری خودرو به شورای رقابت واگذار شد
grade دستگیری در انتظار فروشندگان امتیاز خودروهای قرعه کشی شده
grade تازه‌ترین قیمت انواع خودرو/ پژو 206 ارزان شد
grade همه لاستیک‌ها باید در سامانه جامع تجارت عرضه شود
grade زمان قرعه کشی هشتمین مرحله فروش فوق‌العاده ایران‌ خودرو
grade واردات خودروهای سواری برقی از ارائه گواهی اسقاط معاف شد
grade هیوندای توسان مدل 2022، شاسی بلند جدید و مدرن هیوندای
grade روش ناجا در نقل و انتقال سند خودرو قانونی نیست ؟
grade جلسات پلیس با وزارت صمت درباره بازار خودرو
grade فولکس واگن مالک تام آئودی می‌شود؟
grade هفتمین قرعه‌کشی عرضه محصولات سایپا انجام شد
grade ابعاد تازه از خودروهای دپو شده/ حذف محدودیت زمانی برای ترخیص 2471 دستگاه
grade قیمت قطعی خودرو رانا پلاس مشخص شد - مهر 99
grade دعوت به همکاری معاونت آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حمل و نقل و ترافیک از سمن ها
grade قیمت دنا پلاس چقدر تمام می‌شود؟
grade لوسید ایر مدل 2021، خداحافظی تسلا با تاج پادشاهی خودروهای برقی
grade قیمت خودرو‌های سایپا امروز دوشنبه 31 شهریور 99 + جدول
grade لغو طرح ترافیک، 56 درصد مسافران تاکسی را کاهش داد
grade رایزنی برای تمدید مهلت خودروهای دپویی
grade آخرین گزارش ارزیابی کیفی خودروهای کشور: تولید 5 خودرو سواری با چهار ستاره
grade مسوولیت فروش حواله خودروهای در رهن ایران خودرو، برعهده مالک است
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 22 مهر 99
grade ممنوعیت درج قیمت خودرو، هیچ دردی از بازار دوا نکرد
grade تعدیل نیرو 1000 نفری بنتلی به خاطر ویروس کرونا
grade قیمت خودرو در بازار همچنان صعودی! / محصولات ثبت نامی چه زمانی تحویل داده می‌شوند؟
grade سه نوع گیربکس جدید تولید آزمایشی می‌شوند
grade محصول جدید لامبورگینی به زودی معرفی می شود
grade تولید انبوه موتور XU پلاس تا پایان امسال
grade رشد قیمت خودرو از کانال قطعات
grade بحران شدید اقتصادی بی ام و به خاطر کرونا
grade ماشین‌های کنترلی هم قیمت ماشین های واقعی!
grade تصمیمات لاستیکی ستاد تنظیم بازار
grade فروش امتیاز خودرو غیرقانونی است
grade تنها نمایشگاه خودروی امسال در پکن
grade فروش خودروهای فاقد استاندارد یورو 5 ممنوع است
grade مقایسه بی ام و 2002tii مدل 1972 و بی ام و M235i مدل 2014
grade سهمیه بنزین تیرماه، امشب واریز می‌شود
grade خودروی سوپراسپرت Dallara Stradale مدل 2019
grade خودروهای عتیقه در ایتالیا
grade فیلم معرفی بی ام و ix مدل 2022
grade احتمال توقف تولید برخی خودروها
grade قیمت جدید و قطعی 5 محصول شرکت سایپا - آبان 99
grade شرایط جدید فروش فوری محصولات سایپا - 20 آبان 99
grade مشخصات فنی سورن پلاس، محصول جدید ایران خودرو
grade مجوز خارج از نوبت برای خودروهای یورو 4
grade تسلا مدل S اولین خودرو الکتریکی با رنج مسافتی بیش از 644 کیلومتر
grade پروژه مشترک بنز و بی ام و ناتمام ماند
grade قرعه‌کشی خودرو هیچ دردی از بازار خودرو دوا نکرد
grade موج جدید گرانی خودرو در بازار
grade بی‌اثری رشد عرضه بر تقاضا
grade خداحافظی با پراید؛ آخرین خودرو از خط تولید گذشت
grade نیسان ماکسیما مدل 2021، بزرگداشت 40 سالگی این محبوب بازار ایران
grade ارائه خدمات سوخت به خودروهای وارداتی پولی می‌شود
grade بوگاتی شیرون رودستر در راه است
grade ایران خودرو مجوز افزایش قیمت گرفت
grade رولز رویس گوست مدل 2021، سدان ابرلوکس جدید انگلیسی
grade وقتی وزیر راه از مسافرکشی با هواپیمای شخصی میگه! + فیلم
grade نوبت‌دهی اینترنتی شماره‌گذاری خودرو در 15 استان دیگر
grade خبری از نمایشگاه ژنو در سال آینده هم نخواهد بود
grade راه‌اندازی پویش سفر عشق از عاشورا تا اربعین
grade راه‌اندازی اولین تاکسی بدون راننده در روسیه تا 4 سال آینده
grade توزیع سیستمی تایر خودرو‌های سواری از امروز
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 9 آذر 99
grade اگر ماشینت نامتعارفه تصادف نکن که به فنا رفتی!
grade معرفی مدل‌های مختلف تویوتا پریوس
grade اگر کارت سوخت مفقود شد به کجا مراجعه کنیم؟
grade قیمت جدید برخی از خودروها در بازار تهران
grade کاهش قیمت خودروها در بازار سرعت بیشتری گرفت
grade فولکس واگن آی دی 4 مدل 2021، شاسی بلند الکتریکی فولکس واگن
grade استقبال بینظیر طرفداران از فورد برانکو 2021
grade قیمت جدید کارخانه‌ای محصولات MVM و چری اعلام شد
grade جزئیات شیوه جدید فروش خودرو
grade خودروهای بالای 1 میلیارد تومان مشمول مالیات می‌شوند
grade سمند، رانا و دنا به سقف پانوراما مجهز خواهند شد
grade شگفت زدگی تویوتا از آمار پیش فروش تویوتا ونزا
grade طرح تبدیل حواله‌های دنا پلاس اتوماتیک توربو به سایر محصولات
grade پیشنهادات 11 گانه برای واردات خودرو
grade گیربکس شش سرعته جدید ایران خودرو در کدام خودروها استفاده می‌شود؟
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 24 آذر 99
grade نوبت دهی همه مراکز تعویض پلاک تهران از امروز
grade بزرگترین صادرکنندگان خودرو کدام کشورها هستند؟
grade پژو 206 صندوق دار رکوددار گرانی شد/ پراید 100 میلیون را رد کرد
grade طرح ترافیک از اول شهریور اجرا می‌شود
grade موافقت با افزایش مجدد قیمت تایر/ تولیدکنندگان تایر از حضور خصولتی‌ها نگرانند
grade ریزش قیمت در بازار خودرو
grade خودرو به بورسی‌ها ملحق می‌شود؟
grade اوپل کورسا 2020
grade قیمت خودروها کمی شیب نزولی گرفت
grade امروز 11 آذر خودرو بخریم یا نه؟
grade اشکودا Mountiaq؛ محصول پروژه Azubi دانش آموزان مدرسه فنی و حرفه ای اشکودا
grade تمام خودروهای رامک خودرو ترخیص شد/ گمرک هیچ مسئولیتی ندارد
grade تولید انبوه ال 90 با قطعات داخلی / ادعای کاهش قیمت
grade رقم پیش ‌فروش خودرو در نیمه دوم سال تعیین شد
grade کاهش 30 درصدی فروش جهانی خودروهای فولکس واگن
grade تشکیل کمیته مشترک قطعه‌سازی
grade تولید زیرزمینی پراید / تولید پراید متوقف نشد
grade نمایش توانایی ماشین‌های الکتریکی فورد با ساخت یک مدل 1400 اسب بخاری
grade بزرگ ترین تولیدکنندگان تایر خودرو کدام اند؟
grade نسل جدید کیا اسپورتیج سال آینده از راه می رسد
grade هشدار رئیس شورای رقابت به خودروسازان
grade آشنایی با برترین موتورسازان جهان
grade رشد 74 درصدی فروش ایران خودرو
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 10 آبان 99
grade 16 هزار نفر از برندگان محصولات ایران ‌خودرو مشخص شدند
grade همه چیز در مورد آیرودینامیک خودرو
grade همکاری ایران خودرو و مپنا برای تولید خودروی برقی
grade زمان قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده محصولات ایران ‌خودرو
grade سردرگمی قطعه‌سازان از ناهماهنگی تعطیلات تابستانی خودروسازان
grade برتری‌ها و ضعف‌های هیوندای سوناتا هیبریدی
grade آزادسازی قسطی قیمت خودرو
grade محصولات مدیران‌خودرو 63 تا 170 میلیون تومان گران شد
grade نخستین بوگاتی دیوو از خط تولید خارج شد
grade خداحافظی تویوتا با لندکروز
grade خودرو در دوراهی آزادسازی و واقعی‌سازی
grade جزئیات طرح مجلسی ها برای آزادسازی قیمت بنزین
grade 31 هزار و 450 برنده ایران خودرو مشخص شدند
grade شرایط منعطف فروش محصولات کرمان موتور بزودی آغاز می‌شود
grade مالیات‌ستانی از محتکران خودرو
grade پرونده خودروهای ترخیص نشده بسته نشده است
grade قرعه‌کشی ایران خودرو انجام شد
grade شرط نداشتن پلاک فعال در ثبت‌نام فروش فوق‌العاده برداشته شد
grade نرخ جدید و مصوب لاستیک‌های یزدتایر - آذر 99
grade آخرین مهلت ترخیص خودروهای دپویی
grade طرح جدید تبدیل حواله‌های محصولات ایران خودرو - آذر 99
grade گزارشی از خرید و فروش خودروهای وارداتی در بازار تهران
grade شیب نزولی قیمت خودرو متوقف شد
grade اعلام طرح فروش فوق‌العاده محصولات سایپا ویژه مهرماه 99
grade طرح تبدیل حواله‌های خودرو هایما S5 به سایر محصولات/ مهر 99
grade تولید خودرو برقی ملی تا 18 ماه آینده
grade جزئیات طرح آزادسازی قیمت خودرو
grade مدرس خیابانی وزیر صنعت و معدن نشد
grade تولید لامبورگینی اوروس از 10 هزار دستگاه گذشت
grade تولید 6 ماهه ایران خودرو اعلام شد
grade شریک خودرویی در راه ایران؟
grade کرونا تحویل فراری SF90 استراداله را به تعویق انداخت
grade مقصر افزایش تعداد خودروهای ناقص کیست؟
grade سهام هیوندای موتور با اعلام برنامه ساخت خودروی برقی 10 درصد افزایش یافت
grade پرداخت غرامت 2/2 میلیاردی دایملر
grade شرایط جدید واردات خودرو به کشور
grade تولید 405 هزار خودرو سواری در نیمه نخست سال جاری
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات سایپا - آبان 99
grade فروش خودرو به صورت قرعه‌کشی، جولانگاهی برای دلالان
grade ترخیص 300 هزار حلقه لاستیک با ارز دولتی
grade اظهار و ترخیص خودروهای دپو شده ممنوع شد/کار به متروکه کشید
grade مرسدس بنز کلاسیک 170V با اتاق W136
grade انتشار اولین تصاویر‌ گرافیکی از ال 90 ایرانی
grade فروش فوق‌العاده خودروسازان معطل مجوز افزایش قیمت
grade معادلات بازار خودرو تغییر کرد
grade ابهامات قرعه کشی خودرو
grade دنا پلاس و نمایندگان ما/ نخست وزیر هلند دوچرخه سوار می‌شود، چون آنجا منطقه صعب العبور ندارد!
grade راهکارهای پیشنهادی ساماندهی بازار خودرو
grade شرایط‌ پیش فروش ایران خودرو تارا اعلام شد
grade آغاز پروژه تولید نخستین خودرو شاسی‌بلند آفرودی در گروه سایپا/ SUV جدید سایپا به زودی رونمایی و سال آینده وارد بازار می‌شود
grade آغاز حذف یارانه پنهان خودرو
grade وعده مجلس برای فروکش کردن قیمت خودرو
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - دی ماه 99
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - آذر 99
grade خودروی مسابقه ای کیا اپتیما جی.تی.اس
grade بازار خودرو از دلار و سکه پیشی گرفت
grade زمان جدید طرح قرعه‌کشی محصولات سایپا
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 23 دی ماه 99
grade خودرو چقدر ارزان خواهد شد؟
grade آزادسازی قیمت 10 خودرو در دستور شورای رقابت
grade 9 طرح پیشنهادی برای واردات خودرو
grade روش قرعه‌کشی خودرو جوابگو نیست
grade پورشه 911 توربو اس کوپه و کابریولت مدل 2021
grade تولید خودرو هایما در ایران خودرو رسما متوقف شد
grade ورود خودرو به بورس منتفی شد
grade چه بر سر بازار خودرو آمده است؟
grade عجیب ترین قوانین خودرویی دنیا
grade محصولات ایران خودرو با نسل جدید قوای محرکه در راه بازار
grade دبیر انجمن واردکنندگان خودرو: بعید است مهلت مصوبه ترخیص خودروها تمدید شود
grade رده‌بندی جدید باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد
grade موتور سه استوانه جایگزین موتورهای ایران خودرو می‌شود
grade قیمت خودرو 207 اتوماتیک با سقف شیشه ای مشخص شد
grade اولین دستور خودرویی وزیر صمت
grade پرداخت یکسان خسارت بیمه به خودرو میلیاردی و 220 میلیونی
grade زیرمجموعه سایپا برنامه افزایش سرمایه از محلی جذاب داد
grade طرح تبدیل حواله‌های خودرو هایما S7 به سایر محصولات مهر 99
grade قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده سایپا فردا انجام می‌شود
grade بی ام و جریمه شد
grade خودکفایی کرمان موتور در تولید برخی از قطعات خودروهای جک
grade افزایش گرایش خانواده‌های ایرانی به بازارهای واسطه‌ای و دلالی
grade فعلا از بازار، خودرو نخرید
grade لیست باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد
grade جریمه 40 هزار تومانی در انتظار خودروهایی که عوارض نمی‌دهند
grade تاکید مقیمی بر سرعت فرآیند تجدید ارزیابی دارایی‌های نماد خمهر
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق‌العاده مرحله دهم
grade موفقیت موتور خودروی شاهين در آزمون‌های عملکردی
grade فروش ماهانه خودرو با قیمت فصلی
grade تبدیل خودرو پلاک منطقه آزاد به پلاک ملی امکان پذیر شد
grade نسخه گازسوز فولکس واگن گلف 2020 معرفی شد‌
grade شورای رقابت می‌ماند
grade شرایط تبدیل تعهدات منقضی محصولات ایران خودرو
grade افزایش درآمد خودروسازان از کاهش فروش!
grade موفقیت سایپا شاهین در تست تصادف ECE R95 اروپا
grade دو سناریو برای تغییر توزیع یارانه بنزین
grade فرمول قیمت‌گذاری 18 خودرو تغییر کرد + لیست خودروهای مشمول
grade آغاز تولید انبوه گیربکس 6 سرعته با طراحی داخلی ایران خودرو
grade آیا قیمت‌گذاری خودرو آزاد می‌شود؟
grade زمان قرعه کشی پیش‌فروش محصولات ایران خودرو مشخص شد
grade خودرو رنو 5 دوباره زنده می شود
grade جایگزین پراید چقدر قیمت خورد؟
grade شرکت خودروسازی سانگ‌یانگ باز هم اعلام ورشکستگی کرد
grade چرا شرط پیش پرداخت مبلغ خودرو دوباره حذف شد؟
grade مجوز افزایش 50 درصدی قیمت روغن موتور
grade محصول جدید شرکت سایپا با نام آریا وارد بازار خواهد شد
grade مذاکرات ایران و روسیه در بخش خودرو پیشرفت محسوسی نداشت
grade فقط 8 روز برای تعیین تکلیف هزاران خودروی دپو شده
grade پایان انزوای خودرویی ایران با احیای برجام
grade زمان قرعه کشی طرح فروش نقدی ایران خودرو مرحله یازدهم
grade 31 هزار برنده در قرعه کشی پیش فروش یک ساله سایپا
grade ماجرای بنز، بی ام دبلیو و پورشه های غیراستاندارد!
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 30 آذر 99
grade آیا ریماک صاحب جدید بوگاتی خواهد شد؟
grade قیمت‌گذاری جدید خودروهای کارخانه تا پایان هفته جاری
grade سهم شورای رقابت در نابسامانی‌های بازار خودرو چقدر است؟
grade رویکرد متفاوت مجلس و شورای رقابت در قبال قیمت خودرو
grade قیمت‌های عجیب در بازار خودرو/ پراید 135 میلیون تومان شده است؟
grade نهاد قیمت گذاری خودرو تغییر نخواهد کرد
grade قیمت خودرو پژو 207 اتوماتیک پانوراما مشخص شد
grade اختتامیه ارزیابی خدمات پس از فروش صنعت خودرو برگزار شد
grade بازگشت پژو به مسابقات اتومبیلرانی لمانز با ابرخودرویی جدید
grade نسخه های اولیه KMC T8 از خط تولید کرمان موتور عبور کرد
grade دلیل تولید خودرو با کسری قطعه
grade خودروسازان ملزم به عرضه محصولات در بورس می‌شوند
grade قیمت 18 خودرو اول بهمن ماه گران می شود؟
grade نحوه عرضه خودرو در بورس توسط مجلس مشخص شد
grade ریزش قیمت‌ها و نگرانی دلالان
grade نرخ معاینه فنی خودروها حداقل 40 درصد گران می‌شود
grade بازگشت قیمت لحظه ای خودرو و مسکن به سایت‌های مرجع
grade آخرین وضعیت عرضه خودرو در بورس
grade خودروسازان داخلی مجوز افزایش قیمت گرفتند
grade مزایا و معایب قیمت‌گذاری فصلی خودرو
grade استقبال گسترده از طرح پیش فروش محصولات سایپا با اعمال قیمت های جدید شورای رقابت
grade قیمت‌گذاری خودرو این هفته اصلاح می‌شود؟
grade پلاک‌های غیربومی تهرانی‌ها جریمه نمی‌شود
grade جولان قیمت های نجومی در بازار خودرو
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - آذر 99
grade حریری: 700 پورشه مگر نخودلوبیاست که واردکننده اش معلوم نباشد؟ وزیر و وکیلش هم معلومند
grade تحقیق و تفحص از خودروسازان در مجلس یازدهم کلید خورد
grade الزامات همکاری 25 ساله ایران با چین در صنعت خودرو
grade صف طویل ثبت نام خودرو با کارت ملی اجاره‌ای!؟
grade جزئیات طرح عرضه خودرو در بورس
grade سفید، محبوب ترین رنگ خودرو
grade عرضه خودرو در بورس منتفی شد
grade پر فروش ترین خودروهای الکتریکی کدامند؟
grade طرح ساماندهی خودرو امروز نهایی می‌شود
grade در 3 سال گذشته، بازار خودرو چنین ریزشی را تجربه نکرده بود
grade شماره گذاری خودروهای رنو بلامانع اعلام شد
grade صدرنشینی تویوتا در نظرسنجی ژاپنی
grade جزئیات جدید از عرضه خودرو در بورس
grade طرح جدید مجلس؛ آزادسازی مشروط واردات خودرو
grade جزییات ممنوعیت تردد خودروها در شب یلدا
grade اما و اگرها درباره طرح مالیات بر خودرو
grade تشدید چالش صنعت خودرو با فروش به شیوه قرعه کشی
grade شورای رقابت بازار خودرو را به هم ریخت؟
grade ممنوعیت تردد شبانه خودروها ادامه دارد
grade ادامه رکوردهای فروش تسلا
grade جزئیات تکمیلی از خودروهای وارداتی در مناطق آزاد
grade خروج تدریجی دلالان از بازار خودرو
grade اما و اگرهای طرح عرضه خودرو در بورس
grade برنامه بلندپروازانه تسلا برای پیکاپ سایبرتراک
grade سه سناریوی واردات خودرو
grade منع تردد شبانه برای 278 شهر نارنجی
grade شکایت تسلا از دولت ترامپ به علت تعرفه‌های بالا بر واردات قطعات از چین
grade حرکت همه جانبه ولوو به سمت الکتریکی شدن
grade ترخیص خودروهای توقیفی از طریق پلیس +10
grade محدودیت تردد بین استانی تا آخر آذرماه ادامه دارد
grade پیشنهاد واردات خودروی کارکرده به کشور
grade تصمیم نهایی برای صنعت و بازار خودرو
grade همزمان با روز جهانی بدون خودرو صورت ميگيرد؛ برپايی همايش دوچرخه سوارى با همراهى شهردار تهران
grade ثبت 4100 شکایت خودرویی در تهران
grade خودروهای غیربومی ساکن تهران در صورت تردد جریمه‌ می‌شوند
grade آغاز تولید انبوه خودرو شاهین سایپا
grade تجدید نظر در قیمت گذاری تایر
grade زمان قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو مرحله هفتم
grade دستور رئیس‌جمهوری برای ترخیص 2000 کامیون صادر شد
grade کوییک اس زمستان امسال وارد بازار می‌شود
grade جولان قطعات بی کیفیت در بازار
grade خودرو‌های یورو 4 مدل 99، پلاک نمی‌شوند
grade پیوند خودروسازان و قطعه سازان
grade بازار خودرو در خواب/ تعطیلی بازار خودرو تنها به دلیل محدودیت‌های کرونایی
grade آغاز ثبت‌نام دوگانه‌سوزکردن مسافربر‌های اینترنتی
grade تلاش لابی ضد ایرانی برای تحریم ایران ‌خودرو و سایپا
grade خودروسازان به جای تحویل خودرو، آن را در بازار می فروشند
grade خودروسازان پاسخگوی کیفیت باشند
grade آیا در قیمت‌های جدید شرکت سایپا تخلفی رخ داده است؟
grade با هدف توسعه فرهنگی دوچرخه‌سواری کمپین دوچرخه‌سوارم آغاز به کار کرد
grade ثبات در بازار خودرو - 19 آذر
grade انعکاس تورم انتظاری در پیش فروش خودرو
grade آخرین وضعیت شماره‌گذاری خودروهای وارداتی و لاکچری‌
grade سرنوشت خودرو در نیم‌سال دوم
grade تغییر قیمت کارخانه‌ای برخی خودروها تا چند روز دیگر
grade کاهش 60 درصدی فروش بنزین سوپر در جایگاه‌ها
grade حضور شورای رقابت در کنار لغو نظام قیمت‌گذاری
grade سازمان حمایت به جای شورای رقابت در طرح خودرویی مجلس
grade احتمال حذف شیوه قرعه کشی خودروسازان
grade قیمت‌های جدید خودرو به زودی اعلام می‌شود
grade اولین محدودیت‌ جدید کرونایی در لحظات آخر لغو شد
grade بازی با برگ خودرو در بودجه 1400
grade تشدید آلودگی هوا در کشورهای درحال توسعه با واردات خودروهای دست دوم
grade سرمایه‌گذاری تویوتا در خودروهای متصل
grade مجوز شماره‌گذاری 30 دستگاه خودروی برقی صادر شد
grade طرح تبدیل حواله‌های دنا پلاس اتوماتیک به سایر محصولات - آذر 99
grade کرمان موتور در تولید پیشرانه جک J4 خودکفا خواهد شد
grade پراید 130 میلیون تومانی در سایه سکوت نهادهای نظارتی
grade آشنایی کامل با مراحل و شرایط شماره‌گذاری اینترنتی خودرو
grade معمای صادرات خودرو به اسپانیا
grade وزیر صمت، نام محصول جدید ایران‌خودرو را اعلام کرد
grade شروط مجلس برای آزادسازی قیمت خودرو
grade زمان ورود تسلا به بازار هند مشخص شد
grade تصمیم تولید کنندگان لاستیک به افزایش 50 درصدی قیمت
grade آغاز شماره گذاری 3000 خودرو رنو مانده در‌ پارکینگ
grade رکود بازار خودرو با محدودیت‌های کرونایی
grade لزوم تغییر فرمول قیمت‌گذاری خودرو
grade تاثیر قیمت خودرو روی افزایش هزینه خانوار
grade زمان قرعه کشی طرح پیش فروش خودرو تارا مشخص شد
grade رنوهایی که در پیچ پلاک ‌گذاری مانده اند
grade ماشین دونالد ترامپ به حراج گذاشته شد
grade مقایسه تولید خودروی ایران با جهان
grade ایست منابع ارزی به واردات خودرو
grade 18 درصد خودروهای تولیدی ناقص است
grade قیمت گذاری لاستیک خودرو آزاد شد
grade موافقت مشروط با آزادسازی قیمت بخشی از خودروها
grade تاثیر تصمیم شورای رقابت بر بازار خودرو
grade فروش‌ فوق‌العاده خودروسازان با قیمت‌های قبلی به اتمام رسید
grade روایت‌هایی از آزادسازی واردات خودرو در سال 1400
grade آئودی به زودی صاحب بنتلی خواهد شد
grade فروش پورشه تایکان از 10 هزار دستگاه گذشت
grade تعطیلی مراکز تعویض پلاک در شهرهای قرمز
grade نیسان وانت از چرخه تولید خارج می‌شود
grade جنگ ستارگان خودروهای داخلی
grade اعلام اسامی برندگان قرعه کشی طرح فروش فوق العاده ایران خودرو
grade آغاز شماره گذاری نیسان وانت‌های زامیاد از چند روز آینده
grade انتقاد وزیر صمت از شورای رقابت
grade واردات خودرو به مناطق آزاد در سال آینده ممنوع است
grade همه چیز درباره طرح هوای پاک محصولات کرمان موتور
grade ضربه نرخ‌گذاری دستوری به جهش تولید خودرو
grade قیمت‌گذاری در بازار خودرو سلیقه‌ای شد
grade چند دستگی بر سر قیمت خودرو
grade طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا - 25 دی ماه 99
grade فولکس واگن به دنبال فروش لامبورگینی
grade کدام خودروهای دپویی، متروکه می‌شوند؟
grade جنگ زرگری قطعه سازان و خودروسازان برای افزایش قیمت خودرو
grade 6 خودروی جذاب سال 2020
grade اعلام ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق‌العاده
grade تکلیف خودروسازان با مدعیان قیمت‌گذاری
grade زیان انباشته قطعه سازان به 10 هزار میلیارد تومان رسید
grade سونامی باتری‌های فرسوده در راه است
grade پارادوکس عرضه در بازار خودرو
grade هوندا در مسیر حذف بنزینی‌ها
grade خودروسازان در بازی مافیا
grade مرسدس بنز برای هفتمین بار پیاپی قهرمان مسابقات فرمول یک شد
grade 152 هزار خودرو در پارکینگ تولید
grade شبهه در عرضه خودرو به بورس
grade رکود ادامه دار در بازار خودرو
grade زمان قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده سایپا ویژه آبان 99
grade امتیاز مشروط صمت به خودروسازان
grade شرکت در قرعه‌کشی به قصد سرمایه‌گذاری
grade عملیاتی شدن واردات خودرو حداقل 9 ماه زمان می برد
grade بازگشایی مراکز تعویض پلاک در مراکز استان‌های نارنجی از شنبه
grade طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا - آذر 99
grade اعلام ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح پیش فروش یکساله
grade بروزرسانی سیستمی تسلا دو هفته دیگر عرضه می شود
grade پایداری رانت خودرو با تعویق آزادسازی قیمت
grade خودرو برقی اپل سال آینده از راه خواهد رسید
grade خدمات پس ‌از فروش در صدر شکایات خودرویی
grade ترخیص بنز تا بی‌ام‌و های دپو شده در گمرک قوت گرفت
grade سرمایه گذاری هنگفت جنرال موتورز بر روی تولید خودروهای برقی
grade درباره آزادسازی قیمت خودرو در جلسه سران قوا تصمیمی گرفته نشد
grade مشخصات کیا ریو سایپا و سرنوشت آن در ایران
grade معافیت خودروهای کم‌تیراژ از عرضه در بورس
grade پاسخ گمرک به استاندارد درباره ترخیص خودروهای دپو شده
grade رضایت از فروش، قربانی تعهدات معوق خودرو
grade دیگر شاهد موج گرانی در بازار خودرو نخواهیم بود
grade راه ورود خودرو به بورس، بسته شد
grade ترخیص خودروهای دپویی به بن‌بست خورد
grade محدودیت های کرونایی ادامه دارد
grade خودروهای همکلاس از قیمت گذاری خارج می شوند
grade ایران خودرو و سایپا تا پایان سال هیچ افزایش قیمتی نخواهند داشت
grade نوسازی پل‌های مکانیزه عابران پیاده در تهران
grade عرضه خودرو در بورس احتمالا منتفی می‌شود
grade آرتورا نام محصول هیبریدی جدید مک لارن خواهد بود
grade آخرین خبرها از آزادسازی قیمت خودرو
grade بازار خودروهای داخلی رقابتی نیست
grade 20 هزار خودرو معطل پلاک و شماره‌گذاری
grade جشنواره دانش‌آموز و ترافیک
grade آثار طولانی‌مدت کرونا بر صنعت خودرو
grade طرح ساماندهی تولید و بازار خودرو در کمیسیون صنایع مجلس دنبال می‌شود
grade موافقت مجلس با تحقیق و تفحص از شرکت‌های خودروسازی
grade سهمیه بنزین دیماه امشب شارژ می‌شود
grade تسلا با ارزش ترین برند خودرویی جهان شد
grade دستور رفع توقیف قضایی خودروهای دپویی
grade تعیین تکلیف بورسی شدن خودرو تا پایان سال
grade خودروهای رفع توقیف شده، فعلا امکان ترخیص ندارند
grade آئودی بزودی کنترل بنتلی را بدست خواهد گرفت
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا ویژه دی ماه 99
grade اعلام متناقض مناطق آزاد برای ترانزیت خودرو آمریکایی/ کار به ریاست جمهوری کشید
grade قرعه‌کشی 8 محصول طرح فروش فوق العاده سایپا انجام شد
grade تلاش استون مارتین برای تحولی عظیم
grade سهمیه بنزین بهمن‌ماه امشب واریز خواهد شد
grade آخرین وضعیت خودروهای دپویی
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه بهمن 99
grade زمان قرعه کشی پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه بهمن 99
grade مخالفت با ترانزیت خودروهای آمریکایی در مناطق آزاد
grade قیمت قطعی کوییک S و ساینا S مشخص شد - بهمن 99
grade پرداخت تسهیلات به قطعه‌سازان