خیز شهرداری برای افزایش 40 درصدی نرخ طرح ترافیک

سبقت آزاد۱۳۹۸/۱۱/۱۲ ۱۱:۵۴:۴۶ 0

لایحه پیشنهادی افزایش نرخ طرح ترافیک به شورای شهر ارسال شد و تصمیم شهرداری، گرانی 40 درصدی نرخ طرح است ولی شورای شهری‌ها می‌گویند طرح ترافیک نیاز به اصلاحات دارد و افزایش نرخ باید بر اساس تورم سالیانه باشد.

خیز شهرداری برای افزایش 40 درصدی نرخ طرح ترافیکبه گزارش پایگاه خبری سبقت آزاد به نقل از فارس، بر اساس قانون شورای شهر نمی‌تواند تغییراتی در نحوه اجرای طرح اعمال کند چرا که در  شورای ترافیک هیچ یک از اعضای شورای شهر اعم از رئیس شورا و یا اعضای کمیسیون عمران و حمل و نقل حضور ندارند. برخی شورای شهری‌ها هم معتقدند که طرح ترافیک به طور کلی در تهران پیوست مطالعاتی،‌ اجتماعی، ترافیکی و اقتصادی ندارد و معاونت حمل و نقل شهرداری طرحی را بدون انجام مطالعات و اقدامات کارشناسی در شورای ترافیک ارائه کرده و اعضا را توجیه و پس از آن، این طرح به تصویب رسیده است.
هر چند شورای شهر تهران نقشی در نحوه اجرای طرح ترافیک ندارد ولی در رأس تعیین میزان نرخ طرح ترافیک است و تا اعضای شورا میزان نرخ را تصویب نکنند، نرخ‌های جدید در این زمینه قابل اعمال و اخذ از شهروندان نیست.
از موضوعات دیگر انتقادی به طرح ترافیک، نرخ آن است که سال گذشته حداکثر حدود 42 هزار تومان بود و البته شرایطی مانند دارا بودن معاینه فنی برتر و قرار داشتن در محدوده طرح ترافیک باعث می‌شد که از میزان نرخ آن کاسته شود. تردد در ساعات اوج و غیر اوج ترافیک هم از دیگر ملاک‌های مؤثر در میزان نرخ محسوب می‌شد.
طرح ترافیک از موضوعات پرحاشیه در پایتخت است که نحوه اجرای آن همواره با نقدهای فراوان مواجه بوده است. منتقدان نه تنها مردم بلکه کارشناسان ترافیک، پلیس و حتی برخی مسؤولان شهری هستند و گاهی این نقدها آنقدر اوج گرفته که سبب تغییراتی در اجرای آن شده است. 
از جمله نقدهای که اخیرا توسط پلیس مطرح شد طولانی بودن ساعات طرح بود و سرانجام باعث شد شهرداری از مواضع خود کوتاه بیاید و یک ساعت از پایان ساعت طرح ترافیک را کاهش دهد.
پرونده نرخ‌گذاری عوارض در حال حاضر در شورای شهر باز است و اعضای شورا موظف هستند تا 15 بهمن تکلیف این عوارض از جمله نرخ عوارض طرح ترافیک سال 99 را تصویب کنند. البته بخشی از این نرخ‌‌گذاری‌ها در حوزه‌هایی مانند پارک حاشیه‌ای هفته پیش در صحن شورا به تصویب رسید و موضوع عوارض طرح ترافیک هم به احتمال زیاد طی 2 تا 4 روز آینده نهایی می‌شود.
در حال حاضر لایحه پیشنهادی نرخ طرح ترافیک توسط شهرداری تهران به شورای شهر ارسال شده است و کارشناسان حوزه حمل و نقل و ترافیک شورای شهر و اعضای شورا در حال چکش‌کاری آن هستند.

برنامه شهرداری برای گرانی 40 درصدی طرح ترافیک
محمد علیخانی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران درباره این موضوع به خبرنگار فارس گفت: پیشنهاد و لایحه‌ای که شهرداری در این زمینه به شورای شهر ارسال کرده مبنی بر افزایش 40 درصدی نرخ طرح ترافیک است ولی کمیسیون عمران و حمل و نقل چندان موافق این قضیه نیست. به نظرم کسانی که پیشنهادات این چنینی مطرح می‌کنند از جامعه بی‌خبر هستند و خیلی نمی‌دانند که در سطح جامعه چه اتفاقاتی افتاده است. بنابر این به دنبال افزایش و گران کردن هستند. 
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران افزود: ما موافق گران کردن طرح ترافیک نیستیم ولی یک واقعیتی وجود دارد آن هم افزایش نرخ تورم سالیانه که بهتر است طرح ترافیک نیز بر اساس نرخ تورم به صورت کارشناسی بررسی شود و ما نیز به دنبال رفع اشکالات در لایحه جدید بر همین اساس هستیم.
وی ادامه داد: در حال حاضر کارشناسان کمیسیون عمران و حمل و نقل در شورای شهر مشغول بررسی لایحه پیشنهادی شهرداری هستند و پس از آن ما نیز نظرمان را مطرح می‌کنیم. 
علیخانی در پاسخ به اینکه آیا افزایش نرخ طرح ترافیک مشابه افزایش نرخ سالیانه بلیت اتوبوس و تاکسی 20 درصد خواهد بود، گفت: نظر ما کمتر از 20 درصد است البته نرخ تورم سالیانه 26 تا 27 درصد به صورت رسمی اعلام شده ولی ما ممکن است برای بعضی کاهش نرخ طرح هم داشته باشیم.
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران تصریح کرد: در لایحه قبلی شهرداری در این زمینه مشکلاتی در مورد طرح ترافیک سرویس مدارس یا مینی‌بوس سرویس ادارات وجود داشت که ما تلاش می‌کنیم برای طرح سال 99 این مشکلات را رفع کنیم. لذا به طور کلی اصلاحاتی در نظر داریم و بر همین اساس نرخ طرح برای برخی نیز کمتر می‌شود.
وی اعلام کرد: همچنین تخفیفاتی را بنا داریم بیشتر کنیم و مشوق‌ها نیز افزایش یابد تا مردم ترغیب شوند از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند و یا خودروهایشان را برای رفع آلایندگی مورد بررسی قرار دهند. به طور مثال خودروهای فرسوده به سمت رفع اشکال آلایندگی پیش روند. همچنین از مشوق‌های دیگر این است که اگر رانندگان نقداً عوارض طرح ترافیک را پرداخت کنند بتوانند از تخفیف لازم بهره‌مند شوند.
علیخانی در مورد رزروی شدن طرح ترافیک گفت: در گذشته سهمیه‌ای حدود 70 هزار مورد وجود داشت سهمیه‌ای به صورت روزانه در نظر گرفته شده بود ولی در حال حاضر در مورد رزروی شدن بحثی نداشته‌ایم و اگر شهرداری پیشنهاداتی داشته باشد آن را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

کاهش 50 درصدی درآمد شهرداری از طرح
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران در مورد درآمد حاصل از طرح ترافیک گفت: در  سال جاری 50 درصد از درآمد شهرداری از طریق طرح ترافیک وصول نشد و این موضوع به دلیل اشکالات اجرای طرح بود چرا که با روش قبلی مردم بدهکار می‌شدند و اکنون تلاش داریم مکانیزمی در نظر گیریم که شهروندان نقداً عوارض را پرداخت کنند.
وی خاطرنشان کرد: موضوع نرخ عوارض‌ها تا 15 بهمن تعیین تکلیف خواهد شد و سعی می‌کنیم در هفته جاری این موضوع را به سرانجام برسانیم.

شهرداری: نرخ طرح تغییرات چندانی ندارد
اما عمار سعیدیانفر،‌ مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیکی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری درباره این لایحه به خبرنگار فارس‌گفت: نرخ طرح به طور کلی تغییرات چندانی برای سال آینده ندارد ولی موضوعاتی مانند رزروی شدن روزهای تردد برای سال 99 در نظر گرفته شده است.
وی بیان داشت: بر اساس پیشنهاد شهرداری نرخ پایه عوارض ورود به محدوده های ترافیکی از ٢٣ هزار تومان به ٢٨ هزار تومن در سال ٩٩  افزایش خواهد یافت. همچنین تخفیفاتی برای دارا بودن معاینه فنی برتر پیش‌بینی شده است.

طرح ترافیک رزروی می‌شود
یوسف حجت سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران هم درباره این موضوع گفت: برنامه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران این است که در سال آینده شکل ورود شهروندان به محدوده طرح ترافیک به شکل رزرو شده از پیش باشد. برای رزرو ورود به محدوده طرح ترافیک هر شهروند می‌تواند با ورود به تارنمای تهران من تاریخ ورود خود به محدوده را رزرو کند.
وی افزود: این طرح محدود به بازه زمانی مشخص نیست و هر شهروند می‌تواند حتی 10 دقیقه قبل از ورود به محدوده ترافیکی رزرو ورود خود را انجام دهد.همچنین ما می‌خواهیم برای رعایت سقف تردد در محدوده طرح ترافیک، ورود در این محدوده را در سال آینده به شکل رزرو از پیش اجرا کنیم.
سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران افزود: اگر تعداد رزرو‌ها در روز برای ورود به محدوده طرح ترافیک بیش از سقف تعیین شده باشد، ما اجازه رزرو بیشتر به شهروندان نخواهیم داد. که البته اجرای این طرح (رزرو ورود به محدوده طرح ترافیک) منوط به تصویب آن در شورای شهر تهران است.

پرونده عوارض روی میز شورای شهری‌ها 
طرح ترافیک از موضوعات پرحاشیه در شهر تهران محسوب می‌شود که دلیل اصلی اجرای آن کاهش ترافیک در پایتخت و مقابله با آلودگی هواست، آلودگی که امسال بیشتر از سال پیش بود و حناچی نسخه مقابل با آن را بارش باران و وزش باد اعلام کرد. 
برخی از کارشناسان ترافیکی معتقدند، طرح ترافیک کارایی نداشته و هدف اصلی آن درآمدزایی برای شهرداری است درآمدی که در حال حاضر با شرایط اقتصادی کنونی بیشتر به آن نیاز دارد. البته این موضوع بارها از سوی مدیران شهری رد شده و حتی محسن پورسیدآقایی معاون سابق حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت در آمد شهرداری با اجرای طرح جدید ترافیک نه تنها افزایش نیافته بلکه کمترهم شده و هدف ما از اجرای طرح، نه درآمدزایی بلکه مقابله بهتر با آلودگی هوا است.
طرح ترافیک چه با هدف کاهش آلودگی هوا و چه با هدف درآمدزایی برای شهرداری، برنامه‌ای است که مدیریت شهری تهران و دیگر اعضای شورای ترافیک آن را تأیید و تصویب کرده‌اند و شهروندان تهرانی هم ملزم به اجرای آن هستند. حالا هم پرونده نرخ‌گذاری جدید آن در شورای شهر باز شده و باید دید تصمیم نهایی شورای‌شهری‌ها در این زمینه چیست و آیا زور شهرداری به افزایش 40 درصدی نرخ طرح ترافیک می‌رسد؟

 favorite_border 0
loyalty 
اولین دیدگاه را شما بنویسید :)
لطفا کد را در کادر وارد نمایید
عناوین مرتبط با این مطلب
پربازدیدترین ها
grade تکامل لوگو بی‌ ام‌ و در طول تاریخ
grade مشخصات رولزرویس کولینان کوست لاین منصوری
grade حداکثر سرعت کوئنیگزگ جسکو ابسلوت چه قدر است؟
grade از هد آپ و دوربین در کلاه ایمنی، تا تمام تکنولوژی های موتورسیکلت ‌های بی ام و
grade بی‌ام‌و کانسپت i4، رقیب جدید تسلا از سوی باوارایی ها
grade نسل چهارم رنجرور، مهمانی آشنا از بریتانیا
grade 8 خودرویی که شرکت های سازنده خود را از ورشستگی نجات دادند
grade مشخصات جنسیس G80 مدل 2021، نسل سوم سدان لوکس کره ای
grade 8 خودرو اسپرت کلاسیک گران‌‌ قیمت تاریخ
grade چانگان یونی تی مدل 2020، کراس اوور مدرن و جذاب چینی
grade تسلا رودستر سافاری با طراحی آخر الزمانی
grade عوارض جدید آزادراه تهران-قم و کرج-قزوین
grade 10 خودرو پرفروش تاریخ
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 21 اسفند 98
grade مشخصات فنی هیوندای النترا مدل 2021 با پیشرانه هیبریدی
grade بنتلی باکالار، سوپر لوکس جدید بنتلی
grade میتسوبیشی میراژ G4 مدل 2017
grade نشانه های خرابی دینام خودرو
grade نوآوری های خودروهای کاروان یا کمپر ون
grade 13 تکنولوژی جدید و جذاب صنعت خودرو
grade توليد نخستين گيربكس شش سرعته دستی و اتوماتيک ايرانی
grade خودنمایی بوگاتی با خاص ترین خط تولید دنیا به قیمت 38.6 میلیون دلار
grade تکلیف سهمیه بنزین 6 ماهه چه می شود؟
grade واردات خودرو در سال 99 منتفی شد
grade بررسی پرفروش ترین مدل نیسان در اروپا؛ نیسان قشقایی 2018
grade کرونا تولید چه خودروهایی را در جهان متوقف کرد؟
grade افق نه چندان روشن خودروسازی کشور در سال 99
grade تعویض پلاک خودروها زوج و فرد می‌شود
grade واکنش دولت به پیشنهاد واردات خودرو
grade توسعه خدمات الکترونیک خودرو
grade طرح تبدیل حواله‌های خودرو دنا به پارس TU5
grade تاثیر واردات خودرو بر بازار
grade تعویق دوباره استاندارد یورو 5 خودروهای داخلی
grade بیمه نامه شخص ثالث از امروز بدون حضور مالک خودرو صادر می‌شود
grade کلاهبرداری دلالان در فروش خودروهای هیبریدی
grade کرونا تولید ایران خودرو را متوقف کرد
grade افزایش حق بیمه خودرو در سال 99 چقدر خواهد بود؟
grade مرکز تعویض پلاک قم تا اطلاع ثانوی تعطیل شد
grade افت شدید معاملات خودرو
grade محدودیت مراجع نظارتی برای ورود به بازار خودرو
grade اعتبار سهمیه‌های طرح ترافیک به دلیل شیوع کرونا تمدید شد
grade سهمیه بنزین نوروزی پس از شکست کرونا واریز می‌شود
grade کرونا برگزاری نمایشگاه خودرو نیویورک 2020 را تا تابستان به تعویق انداخت
grade نمایشگاه خودرو پاریس هم قربانی ویروس کرونا شد
grade جریمه پرتاب زباله از خودرو و شست‌وشوی در کنار معابر
grade سهمیه بنزین نوروز به تابستان می‌رسد؟
grade اقدام اینستاگرامی مرسدس بنز و بی ام و علیه تبعیض نژادی
grade ضد عفونی کردن پمپ بنزین‌ها آغاز شد
grade مقر اصلی نمایشگاه خودرو نیویورک به بیمارستان تبدیل خواهد شد
grade مهلت اعلام خسارت خودرو به بیمه به 20 روز افزایش یافت
grade واکسهال وی.ایکس.آر 8، ترکیبی از سه مدل شورولت
grade کرونا نمایشگاه خودرو دیترویت 2020 را نیز لغو کرد
grade زمان دقیق خداحافظی با پراید مشخص شد
grade جریمه ورود به منطقه طرح ترافیک 5 برابر می‌شود
grade خودروسازی کشور تا 20 فروردین تعطیل خواهد بود
grade تعطیلی مراکز تعویض پلاک تا اطلاع ثانوی ادامه دارد
grade لوگوی جدید هیوندای برای پیشگیری از کرونا
grade بازار خودرو تهران تعطیل است
grade خودروهای وارداتی در سال 99 ارزان نخواهند شد
grade منتظر سهمیه بنزین تابستان باشیم؟
grade بررسی VIN خودروهای وارداتی برای ترخیص الزامی است
grade سوار کردن 3 مسافر در عقب تاکسی‌ها ممنوع شد
grade آموزش ساده رانندگی با خودروی دنده اتوماتیک
grade کلیپ تست و بررسی برلیانس H۳۳۰ اتوماتیک
grade فیلم تجربه رانندگی با سیتروئن C3 در مسیر کاشان اصفهان
grade بازدید سبقت آزاد از خط تولید سیتروئن C3 در سایت کاشان
grade تجربه رانندگی با تویوتا کمری GL 2007، میانسال محبوب ژاپنی
grade از کجا بفهمیم تسمه تایم پاره شده است؟
grade معرفی پیکاپ ریچ و وانت پادرا زامیاد
grade بهترین خودروهای 2019 که کمتر از 40.000 دلار قیمت دارند
grade بهترین خودروهای جهان در بزرگترین درگ جهان
grade داج چارجر اسطوره‌ای در تاریخچه خودروهای ماسل
grade جک j4 سدانی کوچک، محصول آینده کرمان موتور + قیمت
grade حضور بنتلی در نمایشگاه پکن 2018
grade دلایل روشن نشدن خودرو و بد استارت خوردن
grade غرفه هیوندای در نمایشگاه خودروی پکن 2018
grade برخی از دلايل زياد استارت خوردن خودرو
grade فیلم تست و بررسی دنا پلاس
grade بررسی ساینا SE فول آپشن سایپا
grade آمیکو با آسنا به نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید آمد
grade فیلم معرفی سایپا رهام خودرو جدید سایپا
grade فیلم دیدار با هنتنگ و فوتون عظیم خودرو در خط تولید بروجرد
grade بررسی جک اس 4 محصول پسا تحریمی کرمان موتور
grade معرفی و مشخصات فنی ساینا برقی
grade تشخیص نوع و برند خودرو فقط با لمس کردن
grade جک T8 محصول جدید کرمان موتور چه مشخصاتی دارد
grade تست رانندگی میتسوبیشی اوتلندر 2016
grade فیلم بررسی بسترن B30
grade نقاط ضعف و قوت ام وی ام X55 مدیران خودرو
grade چگونه خودرو دست دوم را به بالاترین قیمت بفروشیم؟
grade نیسان مورانو 2019، کراس‌اووری شیک و جذاب
grade تکامل لوگو بی‌ ام‌ و در طول تاریخ
grade 17 حقیقت در مورد شورولت کامارو که هر علاقه‌مندی باید بداند
grade آئودی Q3 اسپرت بک 2020 کوپه جذاب آلمانی معرفی شد
grade نسل جدید هیوندای i20 مدل 2019؛ ترکیبی از تکنولوژی، ایمنی و زیبایی
grade فورد جی تی مدل 2020 با بدنه تمام کربن معرفی شد
grade کیا اپتیما 2021 نماد رشد و نبوغ خودروساز کره ای
grade جی ام سی یوکان مدل 2021، شاسی بلند قلدر و شیک آمریکایی
grade بررسی بی‌ام‌و M4 GTS مدل 2016 تیونینگ شده
grade اولین تصاویر واقعی و قیمت کوییک آر
grade دوج رم 3500 مدل 2019، وانت غول پیکر یک تنی
grade دنا پلاس با نام خزر! در میان بهترین‌های نمایشگاه خودروی مسکو 2018
grade مرسدس بنز GLA مدل 2021، کراس‌اوور جمع و جور بنز
grade دوج چارجر 2019، سدان قلدر آمریکایی
grade پژو 206 تیپ 2 بخریم یا تیبا 2 ؟ + فیلم
grade رهام و ساینا EV در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید
grade آذویکو نه ام جی ۳۶۰ تحویل می‌دهد نه پاسخگوی مشتریان است
grade حضور ایران خودرو با پژو 301 در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید
grade عمر مفید خودرو در ایران و سایر کشورهای جهان
grade فناوری‌های کاربردی در کابین خودرو
grade تفاوت موتورهای بنزینی و دیزلی + فیلم
grade زمان تعویض کاتالیست و اگزوز خودرو
grade علائم هشدار جهت تعویض لاستیک‌های خودرو
grade مقایسه فورد ماستنگ شلبی GT500 مدل 2020 و دوج چلنجر SRT Redeye مدل 2019
grade درباره ما
grade فیلم مقایسه 207 اتوماتیک و دانگ فنگ H30 کراس
grade لوتوس Evija قدرتمندترین ابرخودرو تاریخ معرفی شد
grade نظر مردم در مورد محصولات بیسو و نمایشگاه خودرو تهران 1397
grade چند نکته فنی ساده برای نگهداری خودرو
grade بوگاتی چنتودیچی هیولای جدید بوگاتی معرفی شد
grade اهداف پروژه داخلی سازی پژو 301 از زبان مدیر عامل ساپکو
grade جک اس 3 مدل 2019، تحولی در زبان طراحی جک
grade تسلا Y، کراس‌اوور جدید تسلا
grade با 3 میلیون تومان محصولات جک را اقساطی و بدون بهره بخرید
grade جک s5 و رفع مشکل صدای باد در سرعت بالا
grade همه چیز درباره رمز یکبار مصرف
grade لکسوس UX 2019، اولین کراس‌اوور سایز کوچک لکسوس
grade پاک کردن صورت مسئله از رو دیوار! حمله به سایتهای آگهی فروش خودرو
grade سوپراسپرت الكتريكی Miss R تایوانی یقه تسلا را گرفت
grade سوزوکی ویتارا توربو 2018
grade بررسی سایپا کوییک به همراه مشخصات فنی
grade تست و بررسی خودرو به سبک گاراژ بخردی
grade پژو 207 اتوماتیک بخریم یا رنو ساندرو؟
grade فورد اسکیپ 2020 Ford Escape همراه با رهیاب ویز رونمایی شد
grade برترین خودروهای الکتریکی نمایشگاه خودروی شانگهای 2019 - قسمت دوم
grade نیم قرن با گودزیلا، نیسان جی‌ تی‌ آر 50 ساله شد
grade رونالدو مالک گران ترین خودرو تاریخ، بوگاتی La Voiture Noire نه و نیم میلیون پوندی!
grade تجربه رانندگی با چهارچرخه اسپرت برقی Kyburz eRod
grade پیکاپ تایگر با ریگان خودرو در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید حضور یافت
grade همه چیز در مورد سیم بکسل خودرو
grade سوپر اسپرت SCG003 Stradale محصول800 اسب بخاری یک کارگردان سینما
grade همه چیز درباره جک اس 7، شاسی بلندی که در 11 کشور به فروش می‌رسد
grade قانون بچه مثبت‌ها و بچه زرنگ‌ها
grade سیتروئن C3-XR SUV مدل 2019
grade همه چیز‌ درباره سیستم ورود بدون کلید خودرو یا ‌کیلس
grade 10 تا از جذاب‌ترین خودروهای جرمی کلارکسون
grade بی‌ام‌و X6 مدل 2020 کرگدن باوارایی رونمایی شد
grade تجربه رانندگی پاگانی هوایرا مدل 2015
grade بررسی شلبی کبرا دیتونا کوپه مدل 1960
grade مک‌لارن سنا هنسی 2019، تزریق قدرت اضافه به ابرخودرو انگلیسی
grade سیستم اطلاعات و سرگرمی همزمان در خودرو Infotainment
grade سریعترین خودروی کارتینگ جهان Daymak Blast C5
grade مشخصات رولزرویس کولینان کوست لاین منصوری
grade سیستم جدید کنترل صوتی مرسدس بنز (MBUX)
grade دی اس 9، سدان جدید برند دی اس رونمایی شد
grade آیا لادا از حضور در ایران پا پس کشیده است؟
grade سایپا عاجز از اعلام درست مشخصات فنی سایپا شاهین
grade سانگ یانگ تیوولی دیزلی توربو، کره‌ای چهارچرخ محرک
grade بنتلی فلایین اسپور V8 پا به سن گذاشته جذاب
grade استون مارتین ونتیج رودستر مدل 2021، الهه زیبایی انگلیسی
grade زینگر 21C، نخستین ابرخودرو با چاپ سه بعدی
grade نانوتکنولوژی در صنعت خودرو
grade فولکس واگن پولو GTI مدل 2018
grade 15 مدل از بدترین شورولت کوروت های تاریخ
grade حداکثر سرعت کوئنیگزگ جسکو ابسلوت چه قدر است؟
grade هامر جدید 1000 اسب بخار قدرت خواهد داشت
grade پژو لندترک مدل 2021، پیکاپ جدید پژو رونمایی شد
grade از هد آپ و دوربین در کلاه ایمنی، تا تمام تکنولوژی های موتورسیکلت ‌های بی ام و
grade بی‌ام‌و کانسپت i4، رقیب جدید تسلا از سوی باوارایی ها
grade نقد و بررسی نسل جدید مزدا 3
grade سیتروئن از خودرو شهری خود با نام سیتروئن Ami پرده برداشت
grade نسل چهارم رنجرور، مهمانی آشنا از بریتانیا
grade فیلم بررسی ام جی 360 توربو - MG 360
grade کادیلاک اسکالید مدل 2021، شاسی بلند سوپرلوکس آمریکایی
grade هیوندای i20 مدل 2020 با طراحی جدید و پیشرانه هیبریدی معرفی شد
grade سیستم پرداخت آنلاین و ایمن از داخل خودروها
grade بهترین خودروهایی که ارزان‌ تر از 30.000 دلار هستند
grade تست فنی نسخه خاص GMC سیرا مدل 2016
grade همه چیز درباره سیستم ترمز EBD و عملکرد آن
grade درخشش byd با رونمایی از 23 خودرو در نمایشگاه خودرو شانگهای
grade کادیلاک CT5 مدل 2020، سدان جدید کادیلاک معرفی شد
grade فیلم بررسی کیا سراتو آپشنال سایپا
grade تسلا مدل اس هم مانند پژو 405 خود به خود در آتش می‌سوزد
grade نشست خبری عظیم خودرو در دل خط تولید هنتنگ و فوتون
grade بی‌ام‌و M8 مدل 2020، بازگشت شکوهمندانه سری هشت باوارایی پس از 20 سال
grade پژو 2008 مدل 2020 با چهره‌ای جدید معرفی شد
grade شرایط جدید فروش نقدی و اقساطی محصولات جک
grade آیا ال90 با مشخصات فنی جدید طرفدار دارد؟
grade هایما S5 پس از هایما s7 دومین کراس اوور چینی ایران خودرو
grade سومین چهره جک s3 با شعار Drive So Easy رونمایی شد
grade گردهمایی سیتروئن سواران در پاریس در 100 سالگی سیتروئن
grade فیلم بررسی ولکس C30 - سی 30
grade خودروی همه جاروی آفرود Can-Am Maverick X3 Max
grade دورهمی عضلانی کلاسیک آمریکایی در تهران
grade شورولت بلیزر 2019، بازگشت شکوهمندانه شاسی‌بلند آمریکایی
grade اسکوتر سه چرخه پلاگین هیبرید پژو
grade بررسی دستیار هوشمند BMW X5
grade سبقت آزاد قیمت کارخانه از بازار به سبک مدیران خودرو
grade سفر به قطب جنوب با هیوندای سانتافه
grade نمایش کلاسیک‌های خاص در برج میلاد تهران به مناسبت ماه مبارک رمضان
grade قطع سهمیه بنزین وانت‌ بار های بدون کارت هوشمند
grade معرفی دنا پلاس توربوشارژ و مقایسه مشخصات با دنا پلاس
grade طرح فروش فوری تنظیم بازار شرکت ایران خودرو ویژه اردیبهشت 98
grade پیش نمایش گردهمایی سوم خودروهای جک J5
grade پیکاپ جک T8 رقیب قدر آسنا در راه بازار ایران
grade سوپراسپرت هیبریدی 1150 اسب بخاری آریا FXE
grade شرایط فروش جک اس 5، اس 3 و جی 4 کرمان موتور با 3 میلیون تومان
grade یک هفته با کیا سورنتو 2019
grade گفتگو با خالق خودرو باگی آرش BG ONE پدیده نمایشگاه تهران
grade اقداماتی که پس از روشن شدن چراغ چک خودرو باید انجام دهید
grade دنا پلاس توربو و پژو 207 سقف پانوراما
grade جک اس3 تحویل مشتریان شد تا رسما تردد خود را در خیابانها جشن بگیرد
grade جک S4 به کرمان موتور رسید
grade سوراخ شدن اگزوز چه اثراتی بر عملکرد خودرو دارد؟
grade بی ام و سری7 مدل 2016
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه فروردین 98
grade قابل توجه خودروهایی که کارت سوخت ندارند
grade 6 محصول سایپا چهار ستاره کیفی گرفتند
grade با اختراع امداد خودرو همراه، بی‌نیاز از هر خودرو بر هستید
grade جدول حق بیمه شخص ثالث خودروهای سواری در سال 98 منتشر شد
grade کیا استونیک 2018 کراس‌اوور کوچولوی 20 رنگ
grade مرحله دوم فروش فوری ایران خودرو در سال 98
grade شرایط پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک به مناسبت عید فطر + مشخصات فنی و تجهیزات
grade شرایط جدید فروش فوری ایران‌خودرو اعلام شد
grade سوناتا و اپتیمای 2020 چهار چرخ متحرک می‌شوند
grade با 55 میلیون مالک جک جی 4 اتوماتیک شوید
grade 8 خودرویی که شرکت های سازنده خود را از ورشستگی نجات دادند
grade لیست قیمت‌های جدید حاشیه بازار محصولات ایران خودرو
grade مشخصات جنسیس G80 مدل 2021، نسل سوم سدان لوکس کره ای
grade خبر خوش، بازگشت عادل فردوسی پور با برنامه نود
grade 8 خودرو اسپرت کلاسیک گران‌‌ قیمت تاریخ
grade چانگان یونی تی مدل 2020، کراس اوور مدرن و جذاب چینی
grade تسلا رودستر سافاری با طراحی آخر الزمانی
grade لیست قیمت جدید لاستیک‌های شرکت بارز اعلام گردید
grade سیستم کنترل پایداری الکترونیکی خودرو ESP
grade تویوتا هایلندر مدل 2020، خط و نشان تویوتا برای رقبا
grade عوارض جدید آزادراه تهران-قم و کرج-قزوین
grade به این 3 دلیل منتظر ارزانی خودرو نباشید
grade قیمت جدید محصولات سایپا برای تعهدات بهمن ماه این شرکت
grade برترین خودروهای الکتریکی نمایشگاه خودروی شانگهای 2019 - قسمت اول
grade ایکو K132 خودرو جدید ایرانخودرو معرفی شد
grade 10 خودروی برتر شاسی‌بلند زیر 100 میلیون از نگاه شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد
grade هنتنگ ایکس 7 اولین خودرویی که استانداردهای 85 گانه را دریافت کرد
grade تویوتا کرولا 2020، نسل جدید پرفروش‌ترین خودرو تاریخ
grade خودروی دنا پلاس از این پس بدون سانروف و رینگ آلومینیومی
grade 206 تیپ 5 در 2 مدل ساده و فول آپشن ارائه خواهد شد
grade آیا شرکت آذویکو در آستانه تعطیلی است؟
grade طرح تبدیل برای مشتریان برلیانس هم صادر شد/ زنگ خطر برای تعطیلی پارس خودرو
grade آشنایی با رایج‌ترین مشکلات تعمیراتی خودروها
grade مقرون به صرفه ترین خودروها برای مشتریان در سال 2019
grade کدام خودرو‌ها در جهان، بیشترین آمار مرگ و میر را دارند؟
grade شرایط فروش پژو 207 با سقف پانوراما اعلام شد
grade با 55 میلیون تومان جک جی 4 بخرید
grade سازنده موتور الکتریکی، مهجور در نمایشگاه خودرو تهران
grade قیمت جدید پژو 207 دنده ای ویژه مرداد ماه 98
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو اسفند 97
grade افزایش هزینه نقل و انتقال خودرو در مراکز تعویض پلاک؛ برگ سبز سند رسمی است
grade شرایط فروش اقساطی جک S3 ویژه تیرماه 1398
grade خودروهای ایرانی حدود 1.5 برابر خودروهای خارجی بنزین مصرف می‌کنند
grade تغییر ساعت طرح ترافیک و زوج و فرد در ماه رمضان ۹۸
grade شرایط فروش جدید سایپا با تحویل فوری پراید 111 اعلام شد
grade نرخ جدید معاینه فنی خودروها تایید شد
grade داستان پارس خودرو و مونتاژ بیوک و کادیلاک
grade آرمان موتور کویر همچنان نماینده لوکسژن در ایران است
grade پژو 2008 اولین خودروی 5 ستاره کیفی ایران
grade اموال رامک خودرو توقیف شد
grade دنا پلاس اتومات به بازار می آید
grade بیانیه کرمان موتور در خصوص افزایش قیمت‌ها
grade نحوه محاسبه دقیق افت قیمت خودرو در ایران چگونه است؟
grade طرح تبدیل خودرو ساندرو به چانگان CS35 - دی 98
grade فوت و فن‌های محافظت از خودرو
grade داستان تیکه انداختن انگلیسی‌ها به پژو و ایران خودرو چه بود؟
grade جک سدان جدید خود را به زودی معرفی خواهد کرد
grade هیوندای النترا 2019 ارزان، ایمن و محبوب
grade سورنتو 2018 فیس‌لیفت توسط کیا معرفی شد
grade تولید 118 دستگاه مزدا 3 توسط گروه بهمن در اردیبهشت 1398! و توقف تولید برخی خودروها
grade ماجرای تجمع خریداران خودرو مقابل وزارت صنعت چه بود؟
grade تولیدات داخلی نرم افزار دیاگ خودرو و ECU
grade عدم اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در روزهای پنجشنبه
grade نکات کلیدی برای استفاده از ترمز دستی
grade تفاوت کوئیک و کوئیک آر در چیست؟
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه مرداد 98
grade قیمت جدید چانگان CS35 اعلام شد
grade ابهام بزرگ در فروش‌ فوری‌ ایران‌خودرو و سایپا
grade گردهمایی بی ام و سواران در برج میلاد
grade فراری استرادل SF90 تولد سریع‌ترین فراری جاده‌ای تاریخ
grade برای بازیابی رمز کارت سوخت چه باید کرد؟
grade فروش فوری خودروها افزایش می‌یابد
grade فناوری خودران تسلا به زودی دست‌اندازها را رد می‌کند
grade جنسیس GV80، یکی از زیباترین شاسی‌بلندهای لوکس آینده
grade سیستم تعلیق فعال الکترومغناطیسی EASS
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو
grade سونامی عجیب در بازار خودرو
grade دنا پلاس به ناوگان پلیس سنگال پيوست
grade دومین شاسی بلند مرسدس بنز میباخ آماده ورود به بازار
grade خودروی چینی که تسلای آمریکا را به چالش می کشاند
grade شورولت کوروت 2020، تحقق یک رویا
grade فروش فوری سراتو آپشنال از سوی سایپا
grade نتیجه شکایت 37 نفر از شرکت سایپا سیتروئن در تهران
grade واردات خودروهای هیبریدی از پرداخت حقوق ورودی معاف می‌شود
grade بنزین تا یک ماه آینده دو نرخی می‌شود
grade احتمال آزادسازی واردات خودرو به کشور
grade خودروهای چینی تا پایان تابستان 30 درصد گران می‌شوند
grade بهترین زمان برای خرید خودرو چه زمانی است؟
grade چرا با افزایش قیمت خودرو، تقاضا بالا رفت؟
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو اعلام شد
grade سیکل اسقاط کردن خودروهای فرسوده در کشورهای پیشرفته
grade اگر نسبت به خلافی خودروی خود اعتراض دارید به این مکان‌ها بروید
grade سوپرکروز سیستم رانندگی هوشمند کادیلاک
grade چگونه مراقب واشر سرسیلندر خودروی خود باشیم؟
grade فناوری‌های جدید ساخت لاستیک خودرو
grade آغاز ساخت کارخانه اتوبوس سازی ایران و جمهوری آذربایجان
grade قیمت خودرو کاهش نیابد چاره‌ای جز استیضاح وزیر صمت نداریم
grade افزودن امکانات جدید بر روی دستگاه‌های خودپرداز بانک پاسارگاد
grade هیوندای اکسنت جدید مدل 2020، زیبا اما ضعیف
grade بازگشت قیمت‌ به آگهی‌‌های اینترنتی فروش خودرو از امروز
grade فهرست کامل تخفیف‌های طرح ترافیک تهران در سال 98
grade کسانی که با قیمت‌های بالا خودرو خریده‌اند منتظر زیان باشند
grade طرح جدید تبدیل تعهدات معوق ایران‌ خودرو
grade افزایش قیمت بیمه، خودرو را گران کرد
grade شرایط جدید فروش فوری چهار محصول ایران خودرو با قیمت جدید
grade جک سهامش را به فولکس واگن نمی‌فروشد
grade قیمت قطعات یدکی خودرو باز هم گران شد
grade آسیب‌پذیری شدید خودروهای دارای کیلس استارتر
grade پرطرفدارترین سدان بی ام و کدام خودرو است؟
grade جریمه سنگین در انتظار شرکت بی‌ام‌‌و
grade سقوط آزاد قیمت خودرو ادامه دارد؟
grade امکان محاسبه آسان عوارض تردد طرح ترافیک توسط شهروندان
grade واردات خودرو حتما باید آزاد شود
grade جک A5 در نمایشگاه چانگدو 2019 رونمایی شد
grade هنگام ترکیدن لاستیک خودرو چه کنیم؟
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه شهریور 98
grade طرح جدید تبدیل محصولات ایران خودرو شهریور 98
grade پژو 301 اولین خودروی ایرانی که در افتتاح خط تولیدش هیچ خارجی وجود نداشت
grade 300 سازنده ايرانی محصول پژو 301 تولید داخل را می‌سازند
grade قیمت جدید خودروی ساینا اعلام شد - تیر 98
grade ثبت 11 هزار شکایت از خودروسازان در سال 1397
grade قیمت خودرو امروز 1398/05/27| پژو پارس 96 میلیون تومان شد
grade آئودی Q8 مدل 2019، کراس‌اوور کوپه هیجان‌انگیز
grade شرایط جدید فروش اعتباری سه محصول ایران خودرو
grade 15 هشدار برای جلوگیری از خرابی جلوبندی خودرو
grade برای رمزگشایی کارت سوخت به کجا مراجعه کنیم؟
grade قیمت خودرو دیگر گران نخواهد شد
grade رنج روور مخصوص فضانوردان ساخته شد
grade مرسدس بنز AMG GLC63 2020 وارث 8 سیلندرها در نیویورک
grade هیوندای Venue مدل 2020، کوچک‌ترین کراس‌اوور هیوندای پا به میدان نبرد می‌گذارد
grade کاهش قیمت محصولات داخلی با واردات خودروی دست دوم
grade 50 هزار تومان جریمه برای دودی کردن شیشه خودرو
grade اعلام طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 25 آذر 98
grade چه نوع شمعی برای خودروی ما مناسب است؟
grade مدل جدید فورد موستانگ تلفیقی بی‌نظیر از برترین خودروهای فورد
grade خودروهای پارکینگی راهی بازار می‌شوند
grade تاخت و تاز خودروهای دست دوم در بازار
grade احتمال ورود مجدد شورای رقابت به قیمت‌گذاری خودرو
grade سهم دولت از خودرو
grade فهرست شعب منتخب توزیع اسکناس نو
grade خودروی برقی جک در برزیل
grade تولید سریع ترین موتورسیکلت برقی جهان
grade پرفروش‌ترین محصول برند لکسوس چیست؟
grade معرفی بهترین خودروهای هیبریدی در جهان
grade جزئیات افزایش قیمت CNG
grade تولید سراتو در سایپا متوقف شد
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو اعلام شد
grade تبدیل محصولات رنو و برلیانس با سراتو به تعداد محدود
grade حضور تسلا در میان خودروهای ترخیص شده‌‌ی گمرک
grade بی‌آرتی تهران کرج و جزئیات راه‌اندازی
grade همراهی در تولید خودروهای کرمان موتور
grade تحویل تمامی خودروهای پیش فروش شده تا آخر مهرماه
grade 8 تا از بهترین خودروهای ریچارد هموند
grade معرفی 10 تولیدکننده برتر لاستیک خودرو در جهان
grade اين خط، خط عابر پياده است به احترام پياده بايستيم!
grade روغن موتور گران شد
grade طرح احتمالی رنو ساندرو استپ‌وی 2025
grade بهترین خودروهای لوکس با قیمت کمتر از 30 هزار دلار
grade فراخوان هیوندای برای ولستر
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو اعلام شد - ویژه مرداد 98
grade خودرو بعد از تصادف باید به کنار خیابان هدایت شود
grade کیا کادنزا 2020 معرفی شد
grade تبعات سنگین حوادث طبیعی اخیر در کشور
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو اردیبهشت 98، دنا پلاس 4 ستاره شد
grade بررسی شورولت کوروت C8 استینگری مدل 2020
grade تغییرات ژاپنی‌ها در خودروی مجلل انگلیسی
grade فراخوان سوزوکی در آمریکا
grade سلتوس جدیدترین شاسی بلند کیا بدون پوشش استتاری دیده شد
grade قیمت انواع خودروهای وارداتی
grade شاسی بلند هیبریدی جدید آئودی معرفی شد
grade لامبورگینی سیان اولین خودرو هیبرید و قدرتمند‌ترین خودرو لامبورگینی در نمایشگاه فرانکفورت 2019 معرفی شد
grade شرایط فروش جدید سایپا ویژه 17 مرداد
grade بررسی پیش فروش خودرو در دادستانی کل کشور
grade ویژگی امنیتی جدید شورولت، رانندگی امن را برای نوجوانان به ارمغان می‌آورد
grade اعلام جریمه استفاده از تلفن‌همراه حین رانندگی
grade خودرو مسیر خود را از دلار جدا کرده است
grade فرار تاریخی از دیوار برلین با بی ام و ایستا
grade در زمان پارک خودروی اتوماتیک به این موارد توجه کنید تا گیربکس خودرو دچار مشکل جدی نشود
grade بهترین و ارگونومیک ترین خودروها برای افراد کوتاه قد
grade نسل جدید فورد کوگا از اواخر سال 2019 به بازار عرضه خواهد شد
grade مک لارن GT 2020، گرند تور به سبک مک لارن
grade بانک‌ها نرخ خرید دلار را بالا بردند
grade مخالفت مجلس با بنزین 2 نرخی
grade پولی شدن معابر منطقه 2 تهران برای پارک خودروها
grade دایملر: نمی‌دانیم رهبر کره شمالی خودروهای لوکس ما را از کجا آورده است!
grade مینت خودروی جدید جنسیس
grade واردات خودروی هیبریدی همچنان ممنوع است
grade رونمایی از یک هیبریدی 996 اسب‌بخاری به نام دیسی
grade سریع ترین تراکتور جهان با قدرت 1000 اسب بخار
grade معرفی فولکس‌واگن I.D رومز،شاسی بلند سه ردیفه خودران
grade نیسان جوک مدل 2020 با ویژگی‌ها و چهره‌ای جدید رونمایی شد
grade عدم تحمیل هزینه رمز یکبار مصرف به مشتریان
grade واردات خودرو احتمالا از سال 99 آزاد می‌شود
grade مقایسه قیمت خودروهای داخلی با قیمت دو هفته پیش
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه آبان 98
grade تسلا مدل 3، پرفروش‌ترین خودروی برقی سوئیس
grade بررسی فورد ماستنگ تمام الکتریکی مدل 1967
grade شرایط فروش نقد و اقساط محصولات شرکت سایپا ویژه 8 مرداد
grade هزینه‌های جانبی نباید در قیمت خودرو لحاظ شود
grade چرا لاستیک خودرو گران شد؟
grade لینکلن کورسیر 2020، کراس‌اوور همه چی تمام
grade همه اول شدند؟ فریب مردم با رتبه اول خدمات پس از فروش
grade قیمت خودرو و مسکن به سایت ها بازگشت
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو فروردین 98
grade مدیر عامل سایپا: خودروهای جدید را روانه بازار می کنیم
grade افزایش روند ترخیص خودروها از گمرک / آزادسازی تمام برندها تا 2 ماه آینده
grade طرح همراهی در تولید کرمان موتور از 10 تیرماه آغاز می شود
grade رنو کولئوس جدید رسما معرفی شد
grade شرایط ثبت‌نام کارت سوخت برای خودروهای نو و تعویض پلاک‌های جدید
grade طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - 8 آبان 98
grade مردم خیال‌شان راحت بنزین امسال گران نمی‌شود
grade چانگان اوشان X7 مدل 2019 و تشخیص چهره مالک
grade ورود قوه قضاییه به ساماندهی بازار خودرو
grade آغاز فروش ام وی ام ایکس 55 توسط شرکت مدیران خودرو
grade ابر خودروی مسابقه‌ای مکزیکی VUHL05
grade بهترین تلمبه‌های همراه خودرو در سال 2018
grade ایران خودرو: انجام تعهدات معوق پژو 2008 در روزهای آینده
grade مخالفت مجلس با مسکوت ماندن طرح ساماندهی بازار خودرو
grade خودروسازان تا زمان تحویل تعهدات خود حق پیش فروش ندارند
grade برخورد با دانه‌درشت‌های مافیای خودرو، پراید را ارزان‌تر می‌کند
grade سازمان بازرسی خواستار بازگشت شورای رقابت به قیمت‌گذاری خودرو شد
grade بررسی لکسوس RX نسخه فیس‌لیفت 2020
grade تاسیس برند مخصوص خودروهای برقی توسط شرکت جیلی
grade افزایش تمرکز نیسان بر ساخت کوپه و توقف تولید رودستر 370z
grade هشدار پلیس درباره خودروهای دو تکه‌ای
grade واردکنندگان قطعه برای ترخیص بازگشته‌اند
grade ​برنامه ویژه حمایت از رونق تولید بانک صادرات ایران اعلام شد
grade الزام خودروسازان برای واگذاری اموال مازاد
grade خواب خوش سازمان حمایت در ناخوشی خودرو
grade وزارت دفاع به کمک خودروسازان می‌آید
grade اینفینیتی Qs، اولین مدل الکتریکی اینفینیتی معرفی شد
grade احتمال آزادسازی واردات خودرو در سال آینده قوت گرفت
grade احتمال بازگشت خودروسازان فرانسوی به ایران
grade طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو
grade طویل‌ترین اتوبوس برقی جهان
grade ساعت فروش فوری روزانه محصولات ايران‌خودرو تغيير كرد
grade ماشین‌های الکتریکی تویوتا از سال 2023 در شبکه تاکسیرانی استفاده خواهد شد
grade سایون اف.آر.اس در جدال با هیوندای جنسیس کوپه
grade بزودی فروش 3 محصول جدید سایپا آغاز می‌شود
grade طرح تبدیل ساندرو اتوماتیک به سراتو - آبان 98
grade شرکت‌های خودروسازی موظف به اعلام قیمت تمام‌شده خودروها به شورای عالی رقابت شدند
grade هر آنچه باید درباره پژو 2008 بدانید
grade بخشنامه جدید بانک مرکزی درباره خودروهای متوقف در گمرک
grade مرسدس بنز EQS کانسپت برقی اس کلاس آینده بنز در فرانکفورت 2019 معرفی شد
grade امکان تولید تندر 90 با موتور 206
grade استفاده اجباری از رمز دوم یکبار مصرف به تعویق افتاد
grade مردم کدام کشورها بیشتر خودروی برقی می‌خرند؟
grade ابلاغ نشدن مصوبه خروج سازمان حمایت از قیمت‌گذاری خودرو
grade جوابیه کرمان موتور در خصوص شایعه دریافت ارز 4200 تومانی
grade برنامه فیات برای تولید خودروی سواری در ایران
grade شرایط فروش اقساطی جدید جک جی 4 کرمان موتور ویژه آبان 98 اعلام شد
grade تعهدات معوق ایران خودرو تا زمستان امسال به روز می‌شود
grade مالیات جدید در بازار خودرو
grade زمان اجباری شدن کارت سوخت اعلام شد
grade استقبال از خودروهای برقی فقط در کشورهای مرفه
grade تحویل خودرو اتومات به معلولان با قیمت‌های قبل
grade بی‌ام‌و همکاری با دایملر را رد کرد
grade گسترش همکاری‌های تجاری و بانکی ایران و اتریش
grade ترخیص 350 خودرو دپو شده از گمرک
grade مرسدس بنز GLB مدل 2020، شاسی بلند هفت نفره بنز معرفی شد
grade فرمان بازار خودرو همچنان در دست دلالان است؟
grade بهترین خودروهای هاچ‌بک‌ با قابلیت محرک تمام چرخ (آ‌ل‌ویل‌درایو ) 2019 در بازار
grade کتاب نفیس بنتلی گرانتر از برخی محصولات این خودروساز
grade نیسان تایتان 2020، پیکاپ قدرتمند و جذاب ژاپنی
grade هیوندا i20 سری N رقیب جدی فولکس واگن و فورد
grade تلاش بایک برای خرید سهام در دایملر
grade آغاز فروش فوری پراید و ساینا از 5 مرداد ماه
grade تا پایان تیرماه یک بار با کارت سوخت شخصی سوخت‌گیری کنید
grade واردات 29 میلیون دلار خودرو و قطعات در فروردین
grade بهترین دوربین‌های داشبوردی خودرو
grade رنو به ایران باز می‌گردد؟
grade 9 شاسی بلند لوکس و ایمن 2019
grade بنزین فعلا سهمیه‌بندی نمی‌شود
grade قیمت‌ها دوباره از بازار مجازی خودرو حذف شد، اما هست!
grade 5 درصد زیرقیمت بازار خودرو از اول اشتباه بود
grade دلایل جذابیت بازار خودرو برای مردم چیست؟
grade عملکرد پارس خودرو در زمینه محیط زیست منطبق با استانداردها و قوانین زیست محیطی کشور است
grade مزدا 190 هزار خودرو را به خاطر نقص فنی فراخواند
grade بررسی استون مارتین DBS سوپرلگرا ولانته 2020
grade باز هم افزایش قیمت محصولات مدیران‌خودرو
grade بدترین خودروهایی که در دهه گذشته معرفی شدند
grade فیلم بررسی بی ام و سری 8 گرن کوپه
grade سردرگمی ادامه دار مشتریان کارمانیا به دلیل عدم انجام تعهد
grade برنامه فولکس‌واگن برای واگذاری بنتلی
grade جریان سازی‌های رسانه‌ای، مانعی بر سر راه توسعه خودروهای برقی
grade بی‌ام‌و مدل شاسی‌بلند X7 را به دلیل مشکل امنیتی فراخوانی کرد
grade بنتلی EXP 100 GT، چشم اندازی از آینده خودروهای لوکس
grade عملکرد خودروسازان کشور در سال 97
grade ویژگی‌های نیسان آلتیمای 2020
grade جدیدترین طرح فروش محصولات جک با قیمت قطعی
grade پرونده مدیران‌خودرو به تعزیرات ارجاع می‌شود
grade قیمت جدید خودروهای هیبریدی در ایران
grade خودروساز گران‌فروشی می‌کند؛ سازمان حمایت هم پاسخگو نیست
grade نقص فنی در وانت‌های سری F فورد سبب جمع‌آوری دوباره آن‌ها شد
grade خودروسازی لوکس پورشه بخاطر تقلب جریمه شد
grade نسل جدید اوپل کورسا از سال آینده به بازار عرضه خواهد شد
grade آیا 250 میلیون دلار برای طراحی صندوق عقب 206 توجیه دارد؟
grade وعده وزیر صنعت برای کنترل قیمت خودرو
grade شاسی بلند اطلس بیس‌کمپ Basecamp کانسپت لوکس‌ فولکس واگن
grade مرجع قضایی هنوز در مورد خودروهای دپو شده اعلام نظر نکرده است
grade تسلا مشتریان خود را فریب داد
grade نسل جدید لندروور دیفندر تا پایان امسال رونمایی می‌شود
grade شنبه 5 مرداد آخرین مهلت ثبت نام جک جی 4 و اس 3 با شرایط ویژه
grade کاهش یک درصدی درآمد پژو پس از خروج از ایران
grade پارس اتوماتیک به لیست فروش فوری ایران خودرو اضافه شد + شرایط فروش
grade آمادگی تویوتا برای به اشتراک گذاری فناوری هیبریدی
grade همه چیز درباره نیسان ورسا 2020
grade پارسه پول خرد ایران می‌شود / سکه و دلار با پول جدید چند ؟
grade ترخیص خودروهای دپو شده را فراموش کنید!
grade دستور جهانگیری برای قیمت‌گذاری خودرو به کجا رسید؟
grade کسی ماشین برقی نمی‌خرد، هیجان‌زده نشوید
grade فروش اقساطی دنا پلاس و پژو پارس توسط ایران خودرو در چهارشنبه 6 شهریور
grade اتوبوس برقی eLion با انتشار آلایندگی صفر
grade بازگشت قیمت‌ها به سایت‌های خرید و فروش
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه 19 آبان 98
grade مدیر عامل ایران خودرو: پس از پروژه تولید 301 به سراغ تولید پژو 2008 می رویم/ وانت پژو 301 را نمی سازیم
grade لوگوی جدید فولکس واگن برای فرافکنی رونمایی شد
grade اما و اگرهای واردات خودروی دست دوم
grade ابطال فرمول بیمه‌مرکزی در پرداخت خسارت به خودروهای گران‌قیمت
grade فرآیند دریافت خسارت بیمه ای توسط سیل زدگان از طریق شعب بانک مسکن
grade بازسازی یک BMW فراموش‌شده
grade نوسانات کلافه کننده در بازار خودرو
grade کمپانی بنز، چینی‌تر شد
grade پیامک غیرمنتظره از طرح ترافیک
grade هر لحظه و هرجا امداد کرمان موتور در تعطیلات کنار شماست
grade نظر وزیر صمت درباره بازگشت شورای رقابت به قیمت‌گذاری خودرو
grade هشدار به مالکان 3 میلیون خودروی تهرانی
grade پاسات پرفروش‌ترین خودروی سایز متوسط جهان شد
grade نرخ جدید عوارض آزادراه‌های کشور اعلام شد
grade چرا نرخ تایر خودرو در بازار 2 برابر کارخانه شده است!؟
grade فرانسوی‌ها 65 میلیون یورو اسکناس از ایران خارج کردند
grade فیس‌ لیفت نسل دوم کادنزا در تیزرهای کیا
grade ترخیص اتومبیل دست دوم در گمرک خرمشهر ممنوع است
grade فروش خودرو خارجی با پلاک گذر موقت کلاهبرداری است
grade دلایل برکناری و بازداشت مدیرعامل ایران خودرو
grade استقبال پژو از خرید جگوار‌لندروور
grade چرا آمار فروش فوری خودروسازان اعلام نمی‌شود؟
grade کاهش قیمت خودرو در یک هفته گذشته
grade 11 خطای رانندگی که به ضرر خودرو است
grade احتمال موافقت رئیس‌جمهور با ترخیص خودروهای بدون ثبت‌سفارش بانکی
grade سوددهی اوپل پس از دو دهه
grade کشمکش قیمت‌گذاری خودرو
grade کمبود قطعه از مهمترین مشکلات صنعت خودروسازی است
grade هشدار مهم سازمان حمایت به خریداران خودرو
grade حراج قدیمی‌ترین پورشه جهان در آمریکا
grade جزئیات تعیین تکلیف مشتریان اتوخدمت سایپا
grade بولت نانو (Bolt Nano) ماشین الکتریکی یوسین بولت و شروین پیشه‌ور
grade وانت‌بارها 100 لیتر سهمیه سوخت اضافه می‌گیرند
grade هنوز دستور جدیدی درباره بنزین ابلاغ نشده است
grade نحوه نگهداری از روکش آلکانتارا در صندلی و داشبورد خودرو
grade سایبر تراک وانت برقی خیره کننده تسلا
grade شرکت‌های خودروساز در صورت عدم اجرای مصوب مجلس به دادگاه معرفی می‌شوند
grade 50 دستگاه از نسخه V8 تورفئو لوانته توسط مازراتی عرضه می‌شود
grade تکمیل و اخذ اطلاعات شناسه شهاب توسط شبکه بانکی؛ نیازی به حضور غیرضرور مردم در شعب بانک ها نیست
grade بوگاتی رکورد سرعت در دنیا را با سرعت 490 کیلومتر بر ساعت شکست
grade هرجا سخن از بی اعتمادیست نام سیف خودرو می‌درخشد
grade فولکس قورباغه‌ای به آخر خط رسید
grade فروش خودروی دریافتی از کارخانه تا یکسال ممنوع می‌‌شود
grade تایرها را احتکار کرده‌اند
grade رونمایی از لوگوی جدید فولکس واگن با گلف
grade مجوز پیش فروش خودروسازان صادر شد
grade یک آستون مارتین دیگر برای جیمز باند
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو تیر 98
grade شاسی بلندهای پرفروش در بازار چین
grade دوربردترین خودروی خورشیدی جهان
grade ممنوع الخروجی مدیرعامل سایپا
grade خداحافظی خودروهای کلاسیک با کارت سوخت
grade صبا باتری حریفی قدر برای رقبای خارجی
grade صدرو بیمه نامه خودروهای سایپا متوقف شده
grade فروش ویژه محصولات جک به زودی توسط کرمان موتور
grade هوندا تولید خودرو در ترکیه را پس از سال 2021 متوقف می‌کند
grade تصاویر نسل جدید کیا سورنتو در حال تست فنی لو رفت
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو خرداد 98
grade خودروهای لاکچری با پلاک‌های رند توقیف می‌شوند
grade شرایط فروش جدید سایپا ویژه 20 مرداد
grade سازمان حمایت به نفع مشتریان تیوولی نظر داد
grade سیان، نام ابرخودروی هیبریدی لامبورگینی از کجا آمده؟
grade کم‌کاری اتحادیه نمایشگاه‌داران در اعلام قیمت خودروها
grade آخرین وضعیت واردات خودروهای هیبریدی
grade کیا ایکس‌ سید 2020 معرفی شد
grade شاسی‌بلند جدید کیا در راه است
grade شش خودروی سنگین 4 ستاره کیفی گرفتند
grade دولت مجاز به وضع عوارض پلکانی برای خودروهای پرمصرف شد
grade شرایط فروش جدید سایپا ویژه 15 مرداد، سایپا 111 به فروش اعتباری اضافه شد
grade یکه زارع مدیرعامل ایران‌خودرو بازداشت شد
grade رشد قیمت خودرو، بازارهای موازی را هم درگیر کرده است
grade مراسم رونمایی از خودروی نفربر پیشرفته زرهی، ضد مین و ضد
grade لامبورگینی سیان Sian، نخستین هیبریدی و قدرتمند‌ترین لامبورگینی تاریخ
grade مشخصات فنی فولکس واگن گلف 2018
grade انبار تعداد زیادی خودرو در خودروسازی‌ها
grade جدیدترین اطلاعیه عظیم خودرو برای مشتریان فوتون و هنتگ
grade ساعت‌هایی برای یادبود ابرخودروهایی خاص
grade 10 دلیل جهانی برای خرید خودرو‌های ژاپنی
grade ویژگی‌های تویوتا پریوس 2019
grade افزایش قیمت CNG از فردا اجرا می‌شود
grade پرفروش‌ترین خودروهای پژو کدامند؟
grade قیمت تمام شده خودروهای داخلی بزودی اعلام می‌شود
grade دولت بنزین را 3 برابر گران کرد/سهمیه 1500، آزاد 3000 تومان
grade بزودی از سوی کرمان موتور، فروش اقساطی جک جی 4 بدون بهره
grade خودروی پلاگین هیبریدی بنز در راه است
grade ماشین حساب به دست بگیرید تا سهمیه بنزین‌ تان غیب نشود
grade بزرگترین گردهمایی خودروهای کلاسیک در پیست آزادی
grade مرسدس AMG GT R با تیونر G-Power، جذاب‌تر و قدرتمندتر از گذشته
grade شکایت دادستانی آلمان از فولکس واگن
grade 3 هزار دستگاه پژو 301 امسال تولید می شود
grade قیمت محصولات مدیران‌خودرو در دست بررسی است
grade مایکل شوماخر پس از 6سال کما به هوش آمد!
grade معرفی بیسو T3 و بیسو T5 شرکت سیف خودرو
grade طرح ترافیک جدید پنجشنبه‌ها هم اجرا می‌شود
grade طرح تبدیل خودرو سمند دوگانه‌سوز و H30 کراس اتوماتیک
grade مدیرعامل ایران خودرو: تولید 200 هزار دستگاه پژو 301 بدون حضور پژو
grade وزیر صنعت: اجازه نمی‌دهیم خودروسازان قطعه سازی کنند
grade کانسپت 4 نسل آینده سری 4 بی‌ام‌و در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی شد
grade تبعات حذف بی‌جایگزینی پراید
grade امنیت به خودروهای خودران و هوشمند می‌آید
grade دوج چلنجر موپار 1971؛ خودرویی متفاوت از دهه طلایی
grade وانت 18 هزار دلاری ام جی معرفی شد
grade اطلاعیه کرمان موتور در خصوص تامین قطعات و تعهدات
grade برنامه ریزی سه ساله برای تولید پلتفرم جدید خودرویی
grade تدوین دستورالعمل قیمت‌ گذاری خودرو آغاز شد
grade مصوبه واگذاری خودرویی‌ها فعلا قابل اجرا نیست
grade ادامه گران‌فروشی‌ خودروسازی که پرونده‌اش تعزیراتی شده است
grade دستیار ترامپ: آمریکا از تعرفه ها متضرر خواهد شد
grade تغییر کاربری دفتر یک خودروساز در جاده مخصوص/ سرنوشت صنعت خودرو آذربایجان چه می‌شود؟
grade فهرست خودروهای پرفروش روسیه منتشر شد
grade کریستال آبی؛ یک کادیلاک کلکسیونی
grade 10 خودروی پلاگین هیبریدی برتر 2019
grade کیا اپتیما مدل 2021، نسل پنجم سدان کره‌ای پر طرفدار
grade تصمیم‌ گیری رنو برای ادغام با فیات
grade ابرخودرو لامبورگینی برای دشت و بیابان
grade بی‌ام‌و X6 2020 با طراحی وانتابلک به نمایشگاه فرانکفورت 2019 آمد
grade چرا موتور خودرو یکباره خاموش می شود؟
grade عوارض بیمه شخص ثالث شامل بیمه حوادث راننده نمی‌شود
grade شرایط جدید فروش محصولات جک با قیمت قطعی
grade آغاز توليد آزمايشی برخی از قطعات 301 در نصف جهان
grade انواع لاستیک خودرو را بهتر بشناسیم / تفاوت تایرها در چیست؟
grade جریمه‌های رانندگی را اقساطی پرداخت کنید
grade نیسان آریا Ariya، چشم اندازی از کراس‌اوورهای آینده نیسان
grade ایران خودرو: تولید آزمایشی پژو 301 ایرانی از امروز آغاز می‌شود
grade نیسان پاترول 2020 در امارات دیده شد
grade نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2019 آغاز به کار کرد
grade لاستیک خودرو گران نمی‌شود
grade بازداشت 6 نفر در پرونده شرکت سایپا
grade نخستین خودرو الکتریکی ملی ترکیه رونمایی شد
grade مشخصات بی‌ام‌و 2020 پلاگین هیبریدی
grade جدیدترین طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو - 21 آبان 98
grade دستور جهانگیری به وزیر صنعت برای کاهش قیمت خودرو
grade معرفی هیوندای i10، محصول ارزان قیمت هیوندای
grade افزایش واردات قطعات یدکی قاچاق به کشور
grade جدیدترین طرح فروش اقساطی محصولات ایران خودرو ویژه 3 مهرماه 98
grade جایگزین پراید مشخص شد
grade رسوایی جدید فورد
grade واریز ریالی سهمیه بنزین وانت بارها در انتظار تایید وزارت کشور
grade نسل جدید لندرور دیفیندر در نمایشگاه فرانکفورت 2019 رونمایی شد
grade طراحان ایرانی خودرو در عرصه بین المللی
grade کوئیک کراس به پارس خودرو رفت
grade ترخیص خودروهای وارداتی از سر گرفته شد
grade ترخیص 6653 خودرو وارداتی براساس مصوبه دولت
grade رده بندی پرفروش ترین خودروها در بازار ژاپن
grade خودروی تسلا صورت و پلاک خودرو را شناسایی می کند
grade هزینه 250 میلیون دلاری برای طراحی صندوق پژو 206
grade شرایط جدید فروش نقدی و اعتباری سایپا ویژه 16 و 17 شهریور
grade شیشه‌های سرامیکی با استحکام بالا برای خودروهای زره پوش
grade اصالت از نوع آلمانی، کانسپت فولکس واگن دیزاین ویژن جی.تی.آی
grade نمایش فیلم‌های سه‌بعدی و استفاده از واقعیت مجازی در نسل بعدی نمایشگر‌های داخل خودرو
grade بازارهای مسکن، طلا و خودرو چقدر حباب دارند؟
grade کاهش دلالی با اخذ مالیات از معامله خودروی صفر کیلومتر
grade سونی با رونمایی از خودرو الکتریکی ویژن اس خودروساز شد
grade تویوتا همچنان باارزش‌ترین خودروساز جهان است
grade معرفی تویوتا راو4 مدل 2019
grade یک شاسی‌بلند جایگزین تویوتا کرولا می‌شود
grade سایپا حق بیمه‌ های دریافتی از خریداران را چه می کند؟
grade آغاز داخلی‌سازی 35 قطعه حساس خودرو
grade پورشه در کدام کشورها بیشترین طرفدار را دارد؟
grade پرفروش‌ترین خودروهای برقی چینی کدامند؟
grade احیای کارت سوخت به معنای گران شدن بنزین نیست
grade برای دریافت کارت سوخت دیگر به پست مراجعه نکنید
grade تولید نسل جدید ماشین هیدروژنی تویوتا
grade احتمال لغو عوارض ورود به محدوده زوج و فرد تهران
grade خودروهای جدید الکتریکی باید تولید صدا کنند
grade توقف شماره‌گذاری خودرو پراید از سال آینده
grade تولید وانت هیوندای در آمریکای شمالی
grade صدور فرمان عرضه خودروهای جدید
grade شرایط جدید فروش فوری سایپا ویژه 24 شهریورماه
grade اسپارک اول با 2000 اسب بخار پر قدرت‌ترین خودرو تاریخ
grade فرماندار تهران: عوارض زوج و فرد سال 97 حذف می‌شود
grade خودروی برقی که سقف آن پنل خورشیدی دارد!
grade سوناتا هیبرید جدید با نور خورشید شارژ می‌شود
grade تشکیل جلسه شورای رقابت در روزهای آینده برای تعیین قیمت پایه خودروها
grade برای ساماندهی تولید خودرو، دولت باید کنار بکشد
grade بنز خودروی 1932 خود را بازسازی کرد
grade استفاده از کارت سوخت چه فوایدی دارد؟
grade شرایط جدید پیش فروش جک j4 و جک s3 اعلام شد
grade جزئیات جدید درباره ثبت‌نام متقاضیان کارت سوخت/ برای پیگیری به پلیس 10+ مراجعه نکنید
grade چرا مدیرعاملی علی‌آبادی در ایران خودرو رسماً اعلام نشد؟
grade اتصال کارت بانکی به کارت سوخت منتفی شد
grade وقتی M به جان BMW بیفتد؛ بی‌ام‌و X6 M Performance Parts
grade سازمان حمایت، همچنان مسئول قیمت‌گذاری خودرو است
grade معرفی محبوب‌ترین خودروهای کراس‌‌اوور 2019
grade تسلا 3 رکورد زد!
grade ادعای غیرواقعی شرکت‌های خودروساز مبنی بر کمبود قطعه
grade تکذیب افزایش بهای محصولات ایران خودرو
grade شرایط فروش مشارکت در تولید محصولات جک
grade بی ام و ایکس 7 مدل 2019؛ تکنولوژی به نام آلمان و کام آمریکا
grade بلاتکلیفی ثبت‌نام کنندگان خودروهای وارداتی
grade رنو کپچر برای اولین بار با موتور پلاگین هیبرید ساخته خواهد شد
grade مک‌لارن F1 LM گرانترین خودروی ساخت بریتانیا می‌شود؟
grade ارز ارزان شد
grade کاهش 60 درصدی شماره‌ گذاری خودروهای نو
grade تغییر موتور محصولات رنو فقط یک تخیل است
grade لاستیک‌های تولید داخل گران شد; با مجوز یا بدون مجوز؟
grade امید به نجات کارخانه فورد با شاسی بلند جدید پوما
grade آشنایی با کارکردهای اصلی روغن موتور خودرو و سایر روغن ها
grade اختلافات بانک مرکزی و خودروسازان بر سر زیاده‌خواهی خودروسازان
grade بررسی سوپراسپرت اتریشی KTM X-Bow GT
grade حذف شدن 20 محصول از خودروسازی کشور
grade میباخ GLS مدل 2020 رونمایی شد
grade واگذاری دو خودروساز بزرگ به بخش خصوصی آغاز شد
grade شورای نگهبان به طرح ساماندهی صنعت خودرو ایراد گرفت
grade نیسان لیف پرفروش ترین خودرو برقی جهان
grade فولکس واگن بالاخره از خودروی برقی خود، فولکس واگن ID.3 رونمایی کرد
grade پیشنهاد جدید برای ترخیص سریع 1048 خودرو دپو شده
grade ممنوعیت تعیین قیمت روزانه فروش‌های فوری خودروسازان
grade راه‌اندازی 12 تاکسی هوایی در آسمان ایران تا پایان سال
grade مزدا MX-30 مدل 2020، نخستین محصول الکتریکی مزدا
grade دنا اتوماتیک تا پایان امسال به تولید می‌رسد
grade هیوندای از کانسپت الکتریکی 45 در نمایشگاه فرانکفورت 2019 رونمایی کرد
grade جای خالی خودروسازان آمریکایی در نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2019
grade کارت جایگاه‌داران تا اطلاع ثانوی در اختیار مردم است
grade پرونده 5 شرکت خودرویی روی میز تعزیرات
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه شهریور اعلام شد
grade خودروهای لوکس قاچاق در انبار اموال تملیکی خاک می‌خورند
grade بدعهدی بسیار عجیب شرکت سایپا در تحویل محصولات
grade شرایط ترخیص خودروهای خارجی دپو شده در منطقه آزاد اروند اعلام شد
grade مرسدس بنز جی ال سی 300 مدل 2020، شاسی بلند 40 هزار دلاری مرسدس بنز
grade مدیرعامل ایران خودرو برکنار شد
grade فاو-فولکس‌واگن رکورد زد
grade کد یکتا جایگزین بیمه‌نامه‌های کاغذی شخص ثالث می‌شود
grade افزایش قیمت مجدد جیلی GC6 توسط خودروسازان بم
grade الزامات پیش از واگذاری خودروسازی‌ها
grade هوندا e از سال آینده در خیابان های اروپا
grade تصاویر رندر شده از رنو ساندرو جدید، ساندرو در لباس کلیو
grade خودروسازان ارابه مرگ تولید می‌کنند
grade خودروهای محبوب انگلیسی‌ها کدامند؟
grade صدور کارت سوخت هوشمند المثنی فقط از طریق دفاتر پلیس +10
grade شرایط جدید ثبت نام اقساطی ایران خودرو - 3 دی 98
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو مرداد 98
grade نمایش پورشه تایکان در چین
grade سایپا قادر به تحویل خودروهای خارجی پیش‌فروش شده نیست
grade محصولات کرمان موتور را اینترنتی بخرید
grade خودروسازان ترکیه و روسی به ایران می‌آیند
grade پاسخ مثبت جهانگیری به سازمان بازرسی برای قیمت‌گذاری خودرو توسط شورای رقابت
grade بازداشت 2 مدیر ارشد ایران‌ خودرو
grade سرنوشت موتورسیکلت‌ها و خودروهای فرسوده بدون کارت سوخت چه می‌شود؟
grade خودروسازان به تعطیلات تابستانی رفتند
grade سهمیه بنزین اول هر ماه شارژ می‌شود
grade فولکس واگن در ترکیه خودرو می‌سازد
grade دختران مکانیک
grade تست رانندگی بی‌ام‌و X2 M35i مرز بین هاچ بک و کراس اوور
grade پیش‌ فروش خودرو مشروط شد
grade ایرانخودرو تولید محصولات خود با پیشرانه یورو 5 را آغاز کرد
grade معرفی بهترین خودروهای هاچ‌بک سال 2019
grade دومینوی توقف تولید خودروهای مونتاژی
grade ماشین پرنده پورشه
grade تحويل 70 هزار محصول سايپا به مشتریان در دو ماه
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه مهر اعلام شد
grade ستاد توسعه و تعمیق ساخت داخل محصولات ایران خودرو تشکیل شد
grade سهمیه‌ بنزین برای نوروز زیاد می‌شود؟
grade وعده تولید پژو 301 و تحویل معوقات پژو ۲۰۰۸
grade موافقت سران سه قوه با واگذاری سهام دولت در ایران خودرو و سایپا
grade جزئیات محاکمه 26 مدیر سابق شرکت سایپا
grade فروش اموال مازاد خودروسازان کلید خورد
grade کانسپت هیوندای 45 طرحی از خودروهای برقی آینده
grade سردرگمی شورای رقابت در بازار خودرو
grade چگونگی محافظت از شیشه خودرو
grade مالیات و عوارض خودرو برای سال 99 تعیین شد
grade یکی از مدل‌های پراید تا چند روز دیگر از تولید خارج می‌شود
grade مزایا و فواید خودروهای برقی
grade سانگ یانگ اطلاعات فنی نسخه الکتریکی کوراندو را منتشر کرد
grade چه عاملی مانع رشد خودروهای برقی می‌شود؟
grade خودروی هیبریدی اسپورت بی ام و از راه می رسد
grade همراهی به مثابه مشارکت و همدلی دوسویه اجتماع و صنعت
grade جلوگیری از بالارفتن بیش از حد دمای آب خودرو
grade طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 11 دی 98
grade سایپا افزایش قیمت محصولات خود را تکذیب کرد
grade مخالفت شورای نگهبان با صفر کردن تعرفه خودروهای هیبرید
grade برگزاری 5 میز تعمیق ساخت داخل خودرو تا پایان سال
grade بنزین ایران چه کیفیتی دارد؟
grade فاکتورشدن 3 هزار برلیانس توسط سایپا تکذیب شد
grade سرمايه گذاری های ايران خودرو در اولويت تجديد ارزيابی
grade آینده مبهم شرکت آستون مارتین
grade خودروهای ناقص کف کارخانه‌ها تا یک ماه و نیم آینده تکمیل می‌شوند
grade جزئیات فروش فوری و پیش فروش محصولات جدید سایپا
grade 770 هزار کارت سوخت همچنان معطل در پست
grade تحویل 20000 خودروی دپوشده به مردم
grade خودروسازی در یک‌ سالگی تحریم
grade 10 شاسی بلند لوکس با قیمت جالب در بازار جهانی
grade صدور سند خودرو فقط در دفاتر اسناد رسمی
grade میتسوبیشی Mi-Tech، کانسپت بدون سقف و خیره کننده میتسوبیشی
grade تا زمانی که خودروسازی خصوصی نداشته باشیم، مشکلات صنعت خودرو حل نمی‌شود
grade برخی ویژگی‌های فنی پژو 301 تولید داخل مشخص شد
grade وعده مدیر عامل جدید ایران خودرو درباره اجرای استانداردها
grade بی کیفیت‌ترین خودروها با گران‌ترین قیمت به مردم فروخته می‌شود
grade سود معتبرترین خودروساز چینی در جهان 40 درصد سقوط کرد
grade سایپا افزایش قیمت خودروی ساینا را تکذیب کرد
grade پشت پرده مخالفت‌ها با واگذاری سهام دولت در ایران خودرو و سایپا
grade ایجاد محدودیت در کارت سوخت جایگاه‌ها از چند روز دیگر
grade انتشار لیست قیمت جدید خودروهای داخلی در بازار - 19 دی 98
grade طرح ترافیک تهران امروز اجرا نمی‌شود
grade پورشه تایکان رونمایی شد، خط و نشان پورشه برای تسلا
grade طرح جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 27 شهریورماه
grade مرسدس بنز هیبریدی در راه است
grade بهترین گیجهای اندازه گیری باد و عمق آج لاستیک در سال 2019
grade بوگاتی شیرون هرمس مانی خوشبین آماده شد
grade تسلا مدل 3؛ ایمن‌ترین خودروی سدان جهان
grade جریمه میلیاردی دایملر بخاطر تقلب در موتورهای دیزل
grade فروش موفقیت‌آمیز بنز در چین
grade مشتریان سایپا در دام بی‌تدبیری مدیران قبلی
grade استفاده از کارت سوخت شخصی در پمپ بنزین‌ها از امروز الزامی شد
grade ادعا‌ی 2 شرکت خودروساز مبنی بر کمبود قطعه، غیرواقعی است
grade ايران خودرو در تعطيلات تابستانی خودرو تحويل مشتريان می دهد
grade افشای تخلفات جدید از رئیس کنار گذاشته شده نیسان و رنو
grade عبور خودروهای تكميلی ايران خودرو از تعداد 71 هزار دستگاه
grade جزئیات طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو
grade فروش اعتباری ساینا از سوی سایپا
grade تولید خودرو نصف شد
grade انجمن واردکنندگان خودرو به دنبال آزادسازی واردات
grade ونکوییش؛ فراری آستون مارتین و اولین محصول موتور وسط آستون
grade آغاز سال تحصیلی با مسابقه کرمان موتور
grade آلمانی ها چه خودروهایی سوار می شوند؟!
grade طرح جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 17 مهرماه
grade توقف تولید خودروهایی که ارتقاء کیفیت نداده‌اند
grade فراخوان تویوتا راوفور به دلیل نقص فنی دوربین عقب
grade فروش اقساطی 5 خودروی سایپا ویژه دوشنبه 4 شهریور
grade اولین مدل الکتریکی فولکس‌واگن دو ماه دیگر رونمایی می‌شود
grade آیا سوپراسپرت هیبریدی لامبورگینی موج بعدی در فناوری خودروهای برقی است؟
grade بهترین خودروهای مدل 2019
grade اندونزی در تلاش برای توسعه بازار خودروهای برقی
grade کانسپت خیره کننده آئودی AI:TRAIL Quattro در نمایشگاه فرانکفورت به نمایش در آمد
grade مسئولیت مدنی سازنده خودرو نسبت به ایمنی در تصادف
grade تویوتا میرای مدل 2021 با طراحی انقلابی معرفی شد
grade پایان داستان پراید از زبان مدیرعامل سایپا
grade خودروهای هیبریدی بی ام و در شهرهای آلوده الکتریکی می شوند
grade اولین تصاویر شاسی بلند استون مارتین DBX بدون استتار
grade خداحافظی با آینه‌های جانبی خودروها؟
grade فورد ماستنگ شلبی GT500 تیونینگ هنسی رونمایی شد
grade قلب ايرانی خودروی 301 در مدار توليد
grade کدام برندها خودروی برقی و هیبریدی تولید کرده‌اند؟
grade خودروهای پرتیراژ داخلی از امنیت کافی برخوردار نیستند
grade مرسدس بنز ویژن AVTR، اوج شکوفایی تکنولوژی و هنر بنز
grade واردات خودروهای روسی به کشور چقدر جدی است؟
grade بزرگ‌ترین ضرر مزدا از 2012
grade ايران خودرو به سامانه اطلاعات مكانی (GIS) پيوست
grade خبری از مک لارن برقی در آینده نزدیک نخواهد بود
grade تحول مدیریتی در اتحاد رنو-نیسان
grade خالکوبی مشهود مانع صدور گواهینامه می‌شود
grade تویوتا یاریس GR گرگی در لباس میش معرفی شد
grade بی‌ام‌و M2 Competition مدل 2019
grade دفتر اسناد رسمی یا دفاتر تعویض پلاک؟
grade محدودیتی برای سوختگیری با کارت سوخت شخصی وجود ندارد
grade توقیف روزانه و ساعتی خودروهای متخلف در دستورکار جدی پلیس
grade افزایش قیمت محصولات ایران‌ خودرو و سایپا در بازار
grade الزامی شدن کارت شخصی سوخت 2 روز به تعویق افتاد
grade بنز، آئودی و بی‌ام‌و متحد شدند
grade مشتریان عظیم‌ خودرو همچنان در بلاتکلیفی
grade خودروهای وارداتی در یک قدمی متروکه شدن
grade محصولات جدید جایگزین پراید و 405 می‌شوند
grade آنچه باید درباره کارت سوخت بدانید
grade سرمایه‌ هنگفت برای تولید فیات برقی
grade مرسدس بنز G-Class مدل 2019 برابوس در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی شد
grade نسل ششم شورولت کامارو COPO در نمایشگاه SEMA
grade قطعه سازی که خودروسازان با مجموعه‌اش همکاری نمی‌کنند، به مجلس گزارش کند
grade بنز و بی‌‌ام‌و پروژه مشترک خودروهای خودران سطح 4 را کلید زدند
grade بی‌ام‌و ویژن ای‌نکست چشم اندازی از نسل آینده
grade خودروسازان چینی استرالیا را فتح می‌کنند!؟
grade رشد قیمت لوازم یدکی خودرو
grade فروش منطقه‌ای رنو بعد از خروج از ایران کاهش یافت
grade ميزان انتشار گازهای گلخانه‌ای خودروهای ایرانی 60 درصد بالاتر از کشورهای اتحادیه اروپاست
grade پایان تولید خودروهای دارای کسری قطعات در سایپا
grade دوربین عقب خودروهای بی‌ام‌و مشکل دارد
grade کاهش حدود 41 درصدی تولید خودرو در بهار 98
grade بازار خودروهای دیزلی در ورطه سقوط
grade فقط فرش! دستگیری خودروسازان را از قوه قضاییه بپرسید
grade احیای بنتلی کورنیش کلاسیک پس از 80 سال
grade برنامه‌ریزی برای تولید پژو 207 صندوق‌دار
grade بزرگترین صادرکنندگان موتورسیکلت در جهان
grade شاسی‌بلند جدید آئودی برای رانندگانی که شاسی‌بلند نمی‌خواهند
grade سایه سازمان استاندارد روی خودروهای ناقص
grade سازمان حمایت پیش‌فروش خودرو بعد از ممنوعیت واردات را تکذیب کرد
grade حذف تعمدی یا خودسرانه آپشن وارداتی‌ها
grade قیمت خودرو امروز 1398/06/03| ثبات قیمت‌ خودرو در رکود معاملات
grade نحوه تشخیص تایر های جدید از انبار شده‌ ها
grade انصراف آئودی و بی‌ام‌و از نمایشگاه توکیو
grade اجرای مرحله دوم پیش فروش عادی مهرماه محصولات ایران خودرو
grade خودروهای بدون معاینه فنی 50 هزار تومان جریمه می‌ شوند
grade تسلا 3 پرفروش‌ترین خودروی برقی اروپا شد
grade فولکس واگن گلف، نسل هشتم یکی از محبوب‌ترین هاچ‌بک‌های تاریخ
grade خودرویی که اتوماتیک خودش دریفت می‌ زند
grade وعده وزیر صمت؛ تحویل تمام معوقات 2 خودروساز بزرگ کشور تا پایان 98
grade افت 68 درصدی فروش پژو در خاورمیانه و آفریقا با خروج از ایران
grade هاچبک برقی هوندا E در نمایشگاه فرانکفورت 2019 رونمایی شد
grade لوگو کمپانی کیا موتورز تغییر خواهد کرد
grade جزییات اجرای طرح پلیس دوچرخه سوار
grade مخالفت با ورود تاکسی هیبرید
grade متهم به اخلال در بازار خودرو در هیات تفحص از خودرو
grade لامبورگینی وننو رودستر، گران‌ترین لامبورگینی فروخته شده در یک مزایده
grade شرایط پیش فروش پژو 207i با سقف شیشه ای اعلام شد
grade نخستین ون برقی مرسدس‌ بنز
grade خودروسازان بازار را تشنه نگه داشته‌اند
grade خصوصی‌سازی خودروسازان سخت است
grade معرفی 10 اتومبیل لوکس آمریکایی
grade تایید بازداشت دو نماینده مجلس
grade رامک‌ خودرو به نظر سازمان حمایت عمل نکرد
grade دردسر قضایی برای فروشندگان کارت سوخت
grade انتقاد رانندگان از فناوری خودران جدید تسلا
grade راهکار پورشه برای کاهش آلایندگی خودروها و حفظ محیط زیست
grade بی‌ام‌و سری 8 گرن کوپه مدل 2020، سدان اسپرت و جذاب باوارایی
grade گلایه شدید مشتریان از روند تحویل خودروها
grade آغاز فروش کوییک آر از اول بهمن
grade تسلا سردمدار سرچ‌های اینترنتی برای خودروهای برقی
grade خودروهای لوکس چینی آماده ورود به بازارهای جهانی
grade میزان سوختگیری با کارت سوخت جایگاهداران نصف شد
grade دنا پلاس به سیستم تعویض دنده کابلی تجهیز می‌شود
grade بهانه‌تراشی خصوصی‌سازی برای جلوگیری از واگذاری خودروسازها
grade علت گرانی این روزهای بازار خودرو از زبان وزیر صنعت
grade خرید و فروش وکالتی خودرو چه مشکلاتی برای فروشنده در پی دارد؟
grade طرح تبدیل محصولات ایران خودرو ویژه آذرماه 98
grade 7500 دستگاه خودرو در گمرک‌ باقی مانده‌اند
grade معرفی متخلفان خودرویی به تعزیرات
grade نارضایتی شدید مردم از تاخیر در تحویل خودرو
grade جزئیات جدید از بازداشت دو نماینده مجلس به دلیل اخلال در بازار خودرو
grade جزئیات پیشنهاد قطعه‌سازان به وزیر صنعت/ واردات خودرو با شروطی آزاد شود
grade بررسی ارتباط صنعت ساعت و خودرو
grade تحويل حضوری خودرو به مشتريان درسايت مركزی ايران خودرو
grade تولید قدرتمندترین موتور خودرو و شکستن رکورد سرعت
grade کدام خودرو بهترین خودروی سال دانمارک شد؟
grade ترخیص خودروهای دپو شده به کجا رسید؟
grade چرا اتصال کارت سوخت به کارت بانکی اجرا نشد؟
grade فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران‌ خودرو شد
grade پيش فروش محصولات ايران خودرو از 15 مهرماه آغاز می شود
grade چرا آمار زیان واقعی خودروسازی‌ها اعلام نمی‌شود؟
grade جگوار اف تایپ مدل 2021 معرفی شد
grade خودروهای تمام‌برقی در کدام کشورهای اروپایی مشتری دارند؟
grade دناپلاس و 4 محصول دیگر در مرحله سوم پیش فروش ایران‌ خودرو
grade این خودروسازی فشل را تا کجا باید ادامه دهیم؟
grade آزادراه تهران-شمال ساخته شد+ جزییات
grade اتوبوس آینده شهر لندن برای کاهش آلودگی محیط زیست
grade پایگاه فروش اینترنتی محصولات کرمان موتور معرفی شد
grade فراخوان 145 هزار آئودی در آمریکا
grade بررسی همکاری ایران با روسیه در خودروسازی
grade بازار خودرو آشفته و غیرقابل پیش بینی شده است
grade پاکستان خودروی کم مصرف پرنس را روانه بازار می‌ کند
grade کارگردان مستند اختاپوس بازداشت و آزاد شد
grade سه فراری جدید در مسیر رونمایی تا پایان سال 2019
grade رشد 90 درصدی استقبال از خودروهای برقی در آمریکای لاتین
grade لکسوس سال آینده خودرو تمام الکتریکی عرضه می‌کند
grade مشتریان هندی؛ چشم انتظار خودروهای برقی جدید!
grade اگر خودروسازی خصوصی بود از کره هم جلو زده بودیم
grade پیش فروش محصولات ایران خودرو - 16 آذر 98
grade خودروی برقی جدید و هوشمند ام‌جی ZS
grade تکلیف کارت سوخت خودروهای صفر چه می‌ شود؟
grade طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 10 بهمن ماه 98
grade رییس اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی: گرانی 2.5 برابری قطعات یدکی طبیعی است
grade سهمیه سوخت سرویس مدارس اعلام شد
grade کاهش حجم خودرو‌های کف پارکینگ خودروسازان
grade تسلا سایبر تراک به ناوگان پلیس دبی خواهد پیوست
grade شرایط فروش محصولات گروه سایپا به مناسبت دهه مبارک فجر
grade اشعه لیزر جایگزین برف پاک کن می شود
grade کوئنیگزگ رگرا رکورد صفر تا 400 کیلومتر بر ساعت دنیا را شکست
grade محبوب‌ترین خودرو در هر کشور اروپایی کدام است؟
grade آيا آمادگی پذيرش خودروهای خودران را داريم؟
grade افت فروش خودروهای سواری در آلمان!
grade اینفینیتی پروجکت بلک اس، کوپه‌ای با تکنولوژی فرمول یک
grade وزیر صمت باید پاسخگوی قصور و تخلفات احتمالی مدیرعامل سابق ایران خودرو باشد
grade 10 خودروی پر فروش فرانسه
grade تاکسی هوایی هیوندای به زودی از راه می رسد
grade اعتراضات بنزینی در چند شهر کشور
grade ایساکو با گذر از تحریم‌ها، برای دهمین سال متوالی در ارائه خدمات پس از فروش اول شد
grade پژو 301 شهریورماه 99 به تولید انبوه می‌رسد
grade تولید ناوگان برقی جگوار در بریتانیا
grade افزایش روغن‌های تقلبی در بازار
grade تلاش وزارت صنعت برای افزایش تعرفه واردات تلفن همراه
grade تحویل ندادن خودروهای پیش فروش شده جرم است
grade شفاف‌سازی ISQI در مورد حاشیه‌های ارزیابی خدمات پس از فروش خودرو؛ ایساکو رتبه اول
grade سایپا و ایران‌خودرو دیزل هم به جمع گران‌فروشان پیوستند
grade تویوتا مشخصات فنی نسخه مسابقه تویوتا سوپرا را منتشر کرد
grade اولین مینی‌ون جهان
grade اجرای استانداردهای 85 گانه خودرو به شوخی گرفته شده است
grade 290 یورو صرفه جویی ارزی سایپا با افزایش داخلی سازی قطعات پراید و تیبا
grade فرمول محاسبات خسارت تصادفات اصلاح شد
grade توقف تولید 2 خودرو در انتظار تصمیم شورای عالی استاندارد
grade خودتان را برای ورود تویوتا لندکروز جدید آماده کنید
grade امکان ادغام پژو با فیات کرایسلر قوت پیدا کرد
grade بی‌ام‌و i8 رودستر، خودروی ایمنی مسابقات اتومبیلرانی
grade اسباب بازی رانندگان تیم اتومبیلرانی استون مارتین قبل از رقابت Le Mans
grade پراید و پژو 405 رفتنی نیستند!
grade دریافت وجه بابت استفاده از کارت سوخت جایگاه، تخلف است
grade احتمال واگذاری خودروهای مانده در گمرک به سازمان اموال تملیکی
grade خودروی برقی جدید نیسان در راه است!
grade جزئیات جدید از خودروهای دپو شده در گمرک
grade لامبورگینی V12 ویژن جی تی رونمایی شد
grade شاهکار دو رگه آلمانی- ایتالیایی؛ بی‌ ام ‌و پینین فارینا گرن لوسو کوپه
grade جگوار برای ساخت موتور الکتریکی مدل‌های جدید خود با بی‌ام‌و همکاری می‌کند
grade احتمال بازگشت هامر به مجموعه محصولات جنرال موتورز
grade مار افعی از سرزمین ماتادورها؛ سوپراسپرت آی.اف.آر اَسپید GT21 اینویکتوس
grade مسابقه عکاسی کرمان موتور به مناسبت عید غدیر
grade پراید در سال آینده قطعا پلاک نمی‌شود
grade طرح جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 22 مهرماه
grade بیتل‌ها برقی می‌شوند
grade ساخت کوئیک،تیبا و ساینا در آفریقای جنوبی
grade پایان یکی از غول‌ های خودروسازی جهان
grade ژاپن بازار خودروی نیوزلند را هم قرق کرده است
grade خودروهای گرانقیمت مشمول مالیات شدند
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 17 آذر
grade کرمان‌ موتور در کنار مشتریان با طرح امداد غدیر
grade پیشنهاد پارلمان بریتانیا برای ممنوعیت خودرو شخصی
grade ایتالیایی‌ها خودروهای وطنی را ترجیح می‌دهند
grade چرا اتاق خودرو به صدا می‌افتد؟
grade مروری بر شاسی‌بلند کوچک و جدید بی‌ام‌و X1
grade پیکاپ برقی تسلا؛ مسافری غول‌پیکر از آینده
grade تویوتا به علت تقلب در قیمت‌گذاری لکسوس جریمه شد
grade حدود 3 هزار خودروی وارداتی متروکه می‌شوند
grade قابل توجه کسانی که رمز کارت سوخت خود را فراموش کرده‌اند
grade یکه‌تازی شاسی‌بلند‌ها در اروپا
grade آشفتگی عجیب در بازار خودرو
grade خودروهای پاک بی‌ام‌و روی سراشیبی صعود
grade زمان انتظار برای صدور کارت سوخت جدید چقدر است؟
grade ایراد دوباره به طرح ساماندهی خودرو
grade خاص‌ترین رنگ‌های خودرو در جهان
grade چالش اشتغال در واگذاری سهام خودروسازان
grade آخرین وضعیت خودروهای مانده در گمرک
grade نیسان لیف در آمریکا جان گرفت
grade کیاموتورز پیش‌تر از این‌ها به همکاری خود با ایران پایان داده بود
grade ماجرای مبهم مجوز 2 ماهه تردد خودروهای مناطق آزاد
grade حرکت پرشتاب پژو به سوی برقی‌سازی
grade تویوتا راو4، ماشین برتر سال ژاپن
grade طرح هوای پاک شرکت کرمان موتور در زمستان 98
grade خودرو یا بنزین؛ عامل آلودگی هوا کدام است؟
grade استون مارتین DBS GT زاگاتو با ظاهری خیره کننده رونمایی شد
grade هزاران خودروی برقی تویوتا در صف انتظار بازی‌های المپیک توکیو
grade احتمال تغییر موعد اجباری شدن استفاده از کارت سوخت
grade حمايت وزارت كشور از گام های توسعه ای در صنعت خودرو/ضرورت تزریق نقدینگی به خودروسازان داخلی
grade شفافیت نداشتن اصلاحیه جدید خسارت خودروهای غیر متعارف
grade طرح تبدیل خودرو سوزوکی ویتارا به سایر محصولات - آذر 98
grade تسلا و طراحی نامتعارف پارکینگ برای وانت سایبری
grade صدور کارت سوخت متقاضیان تا پایان مهر انجام خواهد شد
grade امنیت تیبا و پراید هیچ تفاوتی با هم ندارد
grade توضیحات سازمان حمایت درباره خودروهای تحویل نشده به مشتریان
grade سایپا تولید خودرو تلفیقی برای جایگزینی پراید را تکذیب کرد
grade 10 خودرو پرفروش تاریخ
grade نگاهی به مدل‌های پرفروش کیا موتورز
grade دیفرانسیل خودرو چیست و چه کاربردی دارد؟
grade کراس‌اوور جدید جیلی
grade قیمت ساینا و سراتو در دست بررسی است/ برخورد با خودروسازان متخلف
grade واردات قطعاتی که امکان داخلی‌سازی‌ دارد، ممنوع شد
grade ربات هوشمند فولکس واگن برای شارژ خودروهای الکتریکی
grade تصویب ناگهانی طرح سامان‌دهی خودرو
grade توجیه تعهدات معوق خودروسازان با فورس ماژور!
grade پژو 208 الکتریکی؛ رقیبی تازه‌کار یا جوان‌پسند؟
grade علت غیبت چند هفته‌ای دوچرخه های نارنجی رنگ تهران چیست؟
grade لامبورگینی و مدلی که فقط یک دستگاه از آن موجود است
grade آسان‌موتور، النترا را 44 میلیون گران‌تر از بازار می‌فروشد!
grade آینده شرکت لکسوس
grade کیسه‌های هوا از همه‌طرف هوای شما را دارند!
grade تصور خودروسازان از خودروی آینده؛ خودروی کانسپت e-Bee
grade فراری روما معرفی شد
grade تصاویری که نسل جدید اشکودا اوکتاویا را لو داد!
grade وضعیت نامعلوم مشتریان آرین‌موتور پویا
grade اطلاعیه مجمع تشخیص مصلحت: قیمت بنزین ربطی به ما ندارد
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو آذر 98
grade بررسی کوپه تورینگ اسپرت فراری؛ فراری F12 برلینتا لوسو
grade وقتی خودروسازان برخی قطعات و آپشن‌ها را حذف می‌کنند!
grade ارائه تاتا آلتروز برقی در هند برای سال 2020 تایید شد
grade اعتراض به توقیف 30 ماهه 5000 خودرو در گمرک
grade مجلس علیه طرح ساماندهی صنعت خودرو
grade نیسان لیف در برابر ام‌جی زد اس
grade خودروی وارداتی را نمی‌توان جایگزین خودروهای بازنشسته کرد
grade اقدام تویوتا برای افزایش ضمانت باتری خودروهای برقی
grade افزایش مصرف سوخت پس از سهمیه‌بندی بنزین/ عدم شماره‌گذاری پراید و پژو 405 از سال آینده
grade گیربکس خودروهای بی‌ ام‌ و مشکل دارد!
grade تولید پراید 132 متوقف شد
grade سیاست‌های ارزی دولت و عدم توجه وزارت صمت، کمر خودروسازان کرمان را شکسته
grade سخنگوی شرکت ملی پخش: تا این لحظه هیچ تصمیم و برنامه‌ای برای سهمیه‌بندی بنزین نداریم
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 4 اسفند 98
grade پوشش تمامی تعهدهای قبل سال 98 سایپا تا اواسط مهرماه
grade فروش فوری پژو 405 دوگانه سوز و پارس TU5 در یکشنبه 15 دی ماه
grade مروری بر نسخه تمام الکتریکی ولوو XC40
grade رونمایی و معرفی 3 محصول ایران خودرو فردا چهارشنبه
grade فروش اعتباری پژو پارس از سوی ایران خودرو
grade مرسدس بنز تاریخ تحویل ابر خودرو پراجکت وان را اعلام کرد
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 19 آذر
grade بی‌ خیال مکمل‌ های بنزین شوید
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - 26 بهمن 98
grade جریمه 22 میلیون دلاری برای نیسان
grade واردات خودرو مشروط می‌ شود
grade همکاری چری با آلمانی ها برای تولید خودروهای تجاری – برقی
grade بنتلی مولسان نسخه 6.75 مدل 2020، پایان خوش سدان لوکس بنتلی
grade تولید کوییک آر از مرز 100 دستگاه در روز گذشت
grade چارجر دایتونا موشک افسانه‌ای مسابقات ناسکار
grade دستور ترخیص 1048 خودروی دپو شده صادر شد
grade خودرو سوپرلوکس بنتلی به زودی از راه خواهد رسید
grade پیش‌فروش خودرو با آلایندگی یورو 4 را متوقف کنید
grade فورد ماستنگ فیلم سرقت در 60 ثانیه با قیمت 852.500 دلار به فروش رسید
grade با بزرگترین خودروسازان دنیا آشنا شوید
grade پرفروش‌ترین خودروهای کامپکت لوکس در اروپا
grade بهترین مینی‌ون‌های 2019
grade بررسی یک نسخه خاص فراری؛ فراری 458 Speciale
grade نتیجه ادغام دو خودروساز بزرگ چیست؟
grade نهادهای نظارتی دستور توقف ترخیص 1048 خودرو را صادر کردند
grade نفربرهای زره پوش جدید
grade روسیه تولید انبوه لیموزین خود را آغاز می‌کند
grade عجیب ترین خودروهای آبی- خاکی جهان
grade خبری از فراری برقی تا قبل از سال 2025 نخواهد بود
grade آئودی یک کراس اوور برقی جدید رو می‌کند
grade دایملر: فعلا برای توسعه خودروهای آلاینده برنامه‌ای نداریم
grade نحوه تعمیر شیشه برقی خودرو
grade مدیر سابق نیسان چگونه از ژاپن گریخت؟
grade قدرتمندترین خودروی بی‌ام‌و برقی است!
grade برنامه مازراتی برای معرفی ده مدل جدید در چهار سال آینده
grade خودروهای اروندی آزاد می‌شوند؛ 6400 دستگاه دیگر چطور؟
grade بیمه شخص ثالث از سال آینده راننده محور می‌شود
grade شرایط فروش غیر قطعی محصولات جک
grade 10 خودروی پرفروش آلمان کدامند؟
grade 9 محصول جدید ایران‌ خودرو در راه بازار
grade چه سرنوشتی در انتظار خودروهای دپو شده است؟
grade اکثر خودروها به موتور پایه گازسوز مجهز خواهند شد
grade پرداخت وام به متقاضیان دوگانه‌ سوز کردن خودروها
grade سهمیه کارت سوخت جایگاه‌داران باز هم کاهش می‌یابد؟
grade ضرورت برخورد با کم‌ فروشی در برخی پمپ بنزین‌ ها
grade خط و نشان خودرویی‌ها برای رییس کل بانک مرکزی
grade رئیس سابق نیسان از ژاپن به لبنان گریخت
grade سوبارو سوار بر بازار خودروهای استیشن آمریکا
grade جزئیات جدید از خودروهای ترخیص شده و موجود در گمرک
grade سهم کارت سوخت جایگاهداران باز هم کم می‌شود؟
grade مردودی 50 درصد خودروهای یورو 5 در آزمون‌ تطابق تولید/ تحریم و سوخت بهانه است
grade جریمه 80 میلیون دلاری یک خودروساز به‌ علت مصرف سوخت بالا
grade نسل جدید ولوو XC90 تمام الکتریکی خواهد بود
grade مرسدس بنز در چین به مشکل خورد
grade مابه‌التفاوت نقدی، جایگزین سهمیه سوخت سواری‌ های کرایه شد
grade نخستین خودروی برقی چینی در اروپا
grade انتشار تصاویر آستون مارتین جدید
grade تویوتا سوپرا 2020 ویژه بازار آمریکا
grade خسارات نجومی تصادفات رانندگی در ایران
grade ورود محصول جدید کوپا به بازار ایران + قیمت
grade کوئنیگزگ Gemera، نخستین ابرخودرو چهار سرنشین دنیا
grade طرح امداد اربعین کرمان موتور
grade پیام مدیر عامل صنایع خودروسازی کرمان به مناسبت شهادت سردار پر افتخار قاسم سلیمانی
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 26 بهمن 98
grade کاهش 25 درصدی تولید خودرو در 9 ماهه امسال
grade شایعه تک نرخی شدن قیمت بنزین تکذیب شد
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 21 اسفند 98
grade فولکس واگن سرمایه‌گذاری خود در ترکیه را به دلیل حمله این کشور به شمال سوریه متوقف کرد
grade فرانسه‌‌زدایی از خودروسازی ایران
grade طرح تبدیل محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - بهمن 98
grade خودرو الکتریکی بنتلی تا پیش از سال 2025 عرضه نخواهد شد
grade بوگاتی به دنبال ساخت خودروی سدان الکتریکی
grade سايت فروش ايران خودرو فردا برای مشاركت‌ كنندگان در توليد 207 پانوراما فعال می‌ شود
grade قیمت خودروهای سایپا امروز 98/11/13| پراید 62 میلیون تومان شد
grade میزان سوختگیری بنزین با کارت جایگاه‌داران کاهش یافت
grade طرح ساماندهی صنعت خودرو مسکوت ماند
grade بدعهدی‌ جدید در خودروسازی کشور
grade پیش فروش محصولات ایران خودرو به مناسبت دهه فجر
grade کوئنیگزگ جسکو Absolut، سریعترین خودرو تاریخ کوئنیگزگ
grade سهمیه کارت سوخت جایگاه‌ داران کاهش می‌یابد
grade نقص سیستم هیدرولیک دلیل فراخوان عظیم فورد
grade مشکلی در ترخیص خودروهای دپو شده نیست / وزارت صمت پیگیری کند
grade 3 میلیون دلار برای اولین دستگاه شورولت کوروت استینگری!
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 12 آذر 98
grade ادغام پژو و فیات کرایسلر رسمی شد
grade تسلا مشتریان خودروهای پورشه را به خود جذب کرد
grade بی ام و i8 به انتهای راه رسید
grade صنایع دفاع به کمک صنعت قطعه‌ سازی می‌ آیند
grade عرضه بنزین سوپر در کشور بسیار محدود است
grade کاهش یک ساعته زمان اجرای طرح ترافیک
grade ممنوعیت سوختگیری خودروهایی که غیرقانونی گازسوز شدند
grade پاییز معاملات در بازار خودرو
grade واردات خودرو آزاد می‌شود؟
grade هیچ مجوزی برای خودرو آب‌سوز صادر نشده است
grade حذف خودروهای قدیمی؛ بدون تاریخ، بدون جانشین
grade محدودیت سوختگیری با کارت بنزین جایگاه برداشته شد
grade واتر پمپ چگونه کار می‌کند و علائم خرابی آن چیست؟
grade فولکس واگن به دنبال تسخیر بازارهای جهانی در سال 2020
grade طرح پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک توربوشارژ - بهمن 98
grade تولید ۶۰۰ هزار خودرو هدف ایران خودرو در سال ۱۳۹۹
grade فروش اعتباری پراید 131 از سوی سایپا ویژه 19 آذر
grade بزرگترین سازنده چینی خودروهای برقی با تویوتا همکاری می‌کند
grade نسخه آمریکایی هیوندای سوناتا 2018
grade اظهارات وزیر صنعت درباره حذف الزام نصب فیلتر دوده در خودروهای دیزلی
grade کیا اپتیما جدید احتمالا با نام جدیدی عرضه خواهد شد
grade نسل جدید سورنتو هیبریدی می‌ شود
grade خودروهای الکتریکی با بیشترین توان پیمایش مسافت
grade اعلان قرمز اینترپل برای بازداشت رئیس سابق نیسان در لبنان
grade همکاری استون مارتین با ایرباس برای تولید هلیکوپتر
grade پاگانی هوایرا Imola مدل 2020، قدرتمندترین پاگانی تاریخ
grade وزیر صنعت از 9 واحد تولیدی بم بازدید کرد
grade دومين مرحله فروش فوری و اعتباری پرايد 131؛ چهارشنبه، سیزده آذر
grade هدیه کریسمس تسلا به صاحبان خودروهای برقی
grade وُکسان واتمن قویترین موتورسیکلت برقی جهان
grade مصوبه شورای عالی استاندارد درباره پراید و پژو 405
grade فرمول سال 99 طرح ترافیک شهر تهران
grade جریمه 30 هزار تومانی نپرداختن عوارض آزاد راه حذف می‌شود
grade هامر الکتریکی به جنگ تسلا سایبر تراک می رود
grade هنگام رانندگی جریمه و نمره منفی از آنِ کیست; مالک یا راننده؟
grade امکان سوختگیری بنزین با قیمت آزاد با کارت سوخت شخصی
grade تکذیب سهمیه‌بندی شدن کارت‌های سوخت شخصی
grade تست فنی نسل هشتم هیوندای سوناتا
grade یک بیوک برقی قدرتمند در راه چین
grade برنامه بلند پروازانه لامبورگینی برای سال 2020
grade سیر تکاملی وانت‌ های شورولت
grade پیشنهاد وزیر اقتصاد به دولت برای ترخیص 5100 خودرو دپو شده
grade قیمت و مشخصات هوندا CR-V مدل 2020
grade آینه وسطی که همزمان سه تصویر نشان می‌ دهد
grade شاسی بلند جدید لکسوس به زودی معرفی خواهد شد
grade دارندگان وسایل نقلیه عمومی مشمول مالیات بر درآمد می‌ شوند
grade نرخ پیشنهادی دولت برای عوارض قطعه یک آزادراه تهران - شمال
grade نرخ کرایه حمل و نقل عمومی سال آینده افزایش می یابد
grade شرط دولت برای واگذاری سهام خودروسازان
grade مصرف سوخت سوناتا هیبرید جدید چقدر است؟
grade کاهش 9.4 درصدی فروش خودروسازی ژاپنی در آمریکا
grade سبدی خالی‌ تر از گذشته
grade صعود بی‌ام‌و در آمریکا
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 30 بهمن 98
grade شرایط پیش فروش پژو 207 با سقف پانوراما
grade خودروسازان بزرگ 80 هزار نفر را اخراج می‌کنند!
grade رشد باورنکردنی فروش خودروهای پلاگین هیبرید در اروپا
grade خصوصی‌سازی خودروسازی، بازی جدید انحصارگرایان
grade چرا موتورسیکلت‌های برقی جایگزین کاربراتوری نمی‌شود!؟
grade 8 خودروی جدید به بازار می آید
grade قبل از اتمام عملیات سوخت‌گیری، کارت سوخت را خارج نکنید
grade پیش‌بینی استقبال بی‌نظیر از پورشه تایکان
grade فروش تسلا در چین بالا گرفت
grade چراغ خاموش برخی جایگاهداران برای کم فروشی بنزین
grade نسخه الکتریکی مرسدس بنز جی کلاس به زودی روانه بازار خواهد شد
grade بقای خودروهای الکتریکی در گرو حمایت دولت
grade شرکت خودروسازی فولکس واگن دوباره متهم شد
grade زمان طرح ترافیک تهران کاهش یافت
grade مشخصات فنی هیوندای النترا مدل 2021 با پیشرانه هیبریدی
grade پیام مدیرعامل کرمان موتور به مناسبت شهادت سردار پر افتخار قاسم سلیمانی
grade نیسان V-motion 2.0 کانسپت؛ نسل بعدی نیسان آلتیما
grade احتمال آزاد شدن واردات خودرو
grade مدیرعامل سايپا يدک: قيمت قطعات يدكی سايپا افزايش نخواهد يافت
grade قهر نخستین خودروی الکتریکی لکسوس با آمریکا
grade فروش خودروهای پاک هیوندای نزولی شد
grade وانت هیوندای به پیشرانه توربو دیزلی مجهز خواهد شد
grade تخفیف 5000 دلاری برای مشتریان فورد!
grade برای هر خودرو چند بار کارت سوخت صادر می‌ شود؟
grade ترخیص همه خودرو‌های پلاک اروندی دپو شده در گمرک خرمشهر
grade پیشرانه‌های شش سیلندر خورجینی چه موتور‌هایی هستند؟
grade بنتلی باکالار، سوپر لوکس جدید بنتلی
grade وعده بی‌ سرانجام وزارت صنعت برای تکمیل خودروهای کف کارخانه و کاهش قیمت‌‌ ها
grade میتسوبیشی میراژ G4 مدل 2017
grade مشتریان آذویکو (MG) همچنان در انتظار خودرو
grade رونمایی از خودروی برقی جدید پورشه
grade تولید روزانه هایما تا بهمن به 80 دستگاه می رسد
grade کرونا نمایشگاه خودروی پکن 2020 را هم به تاخیر انداخت
grade چرا فرمول کاهش اختلاف قیمت خودرو موفق نشد؟
grade شرط توقف تولید خودروهای ناقص از بهمن‌ ماه
grade بازگشت شورای رقابت به قیمت گذاری خودرو
grade تجمع اعتراضی خریداران محصولات برلیانس و رنو
grade رانندگی و پرواز را باهم تجربه کنید
grade 10 درصد خودروهای کشور فاقد بیمه هستند
grade تولید محدود محصولات رنو در ایران آغاز شد
grade کارخانه اختصاصی خودروهای برقی فولکس واگن در چین
grade ابرخودرو SCC Tautara با قدرتی عجیب رونمایی شد
grade چالش جدید سر راه تامین قطعات خارجی خودرو
grade بازنشستگی زود هنگام پیکاپ مرسدس بنز کلاس X
grade نشانه های خرابی دینام خودرو
grade دارندگان بیش از یک خودرو باید مالیات بپردازند
grade نوآوری های خودروهای کاروان یا کمپر ون
grade بی‌ برنامگی برای تخلیه تقاضای بازار خودرو
grade فروش فوری خودرو، به نام مردم به کام سوداگران
grade احتمال مجهز شدن فورد ماستنگ Mach-E به پلتفرم فولکس واگن
grade فراری قدرتمندترین برند جهان
grade افت خرید صنعتی از آلمان؛ قدرت اقتصادی اول اروپا با فقر تولید روبروست
grade تخلف خودروسازی آذویکو محرز شد
grade خط قرمزی برای نمایندگان متخلف فروش تایر
grade تست خودرو های دوگانه‌ سوز غیر کارخانه‌ ای
grade خودروی مسابقه ای برقی فولکس
grade سری X خودروهای BMW هیدروژنی می‌شود؟
grade ترخیص خودروهای وارداتی چه تاثیری بر بازار خواهد گذاشت؟
grade شاهین جایگزین رهام شد
grade لزوم گسترش فروش قسطی خودرو
grade تست سواری موتورسیکلت یاماها FZ-10 مدل 2017 در کارولینای شمالی
grade ویروس کرونا باعث کاهش 92 درصدی فروش خودرو در چین شد
grade آیا کوئنیگزگ به زودی رکورد بوگاتی را خواهد شکست؟
grade دولت با ترخیص خودروهای دپو شده موافقت کرد
grade تصمیم مهم برای تعیین تکلیف 5100 خودروی دپو شده
grade جریمه 86 میلیون دلاری فولکس واگن در استرالیا
grade متهمان اصلی افزایش قیمت خودرو در بازار
grade بنیانگذار شرکت ایران خودرو درگذشت
grade تولید سراتو بالاخره متوقف شد/ پژو 301 به تولید نرسید
grade شعار درمانی در صنعت خودرو
grade هزینه تعویض پلاک خودروهای سواری چقدر است؟
grade جزئیات رزروی شدن طرح ترافیک در پایتخت اعلام شد
grade طرح تبدیل سمند EF7 دوگانه و 206 صندوقدار به 206 تیپ 5  
grade همکاری جیلی و دایملر
grade 6 عامل گرانی خودرو
grade 13 تکنولوژی جدید و جذاب صنعت خودرو
grade تعطیلی برخی از مراکز شماره گذاری به دلیل پیشگیری از کرونا
grade آغاز تردد آزمایشی آزادراه تهران - شمال/ عوارض آزادراه زیر 50 هزار تومان است!
grade سیاست جدید ولوو: تولید خودروهای پاک به جای پرداخت جریمه تقلب آلایندگی
grade نقل وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی الزامی شد
grade معاملات در بازار خودرو به پایین‌ ترین حد خود رسید
grade خیز شهرداری برای افزایش 40 درصدی نرخ طرح ترافیک
grade نیسان 370Zki خودروی اسکی باز
grade نخستین خودروی برقی شورولت در راه بازار چین
grade ردپای چینی‌ها در طراحی محصولات جدید خودروسازان
grade طرح تشویقی برای مشتریان بدهکار ایران خودرو
grade احتمال حذف قیمت خودرو از سایت‌ های آگهی
grade خودروی سال اروپا انتخاب شد/ پژو بار دیگر با یک محصول اقتصادی رکورد زد!
grade مدل جدید کیا برای رقابت با بنز و تسلا
grade قیمت خودرو در بازار براساس چه ساز و کاری تعیین می‌شود؟
grade تولید خودروهای برقی تویوتا با همکاری FAW چین
grade درخواست بنزین سفر به دولت و وزارت نفت داده شده است
grade رکورد شکنی فراری در سال 2019
grade تمرکز کیاموتورز بر خودروهای برقی
grade تب گرانی خودرو با تولید محصولات جدید فروکش می‌کند؟
grade راه‌اندازی خط تولید گیربکس اتوماتیک ایران خودرو در شهریورماه 99
grade توليد نخستين گيربكس شش سرعته دستی و اتوماتيک ايرانی
grade مقاومت خودروسازان در برابر اصلاح نحوه پیش فروش خودرو
grade قیمت خودرو از زبان خودروسازان
grade شرایط تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - اسفند 98
grade 120 لیتر بنزین برای هر کارت سوخت در ایام نوروز
grade تعیین قیمت در حاشیه بازار، راه حذف دلالان خودرو
grade شایعه اخذ مالیات از نقل و انتقال خودرو
grade آزادراه تهران ـ شمال از صبح هشتم اسفند باز است
grade خودنمایی بوگاتی با خاص ترین خط تولید دنیا به قیمت 38.6 میلیون دلار
grade انگلیس ممنوعیت فروش خودروهای غیرالکتریکی را جلو انداخت
grade خداحافظی با خودرو یورو 4 قطعی است
grade فروش خودرو 5 درصد زیر قیمت بازار پذیرفتنی نیست
grade راهکارهای مقابله با کرونا در جایگاه‌های عرضه سوخت
grade مردم نگران تعویض پلاک خودرو نباشند
grade ممنوعیت دوباره درج قیمت خودرو
grade سه سناریو برای کاهش التهاب بازار
grade تکلیف سهمیه بنزین 6 ماهه چه می شود؟
grade طرح امداد فجر 98 در دستور کار امداد خودرو کرمان موتور قرار گرفت
grade رانا هیبرید؛ خودرویی برای سال جدید
grade اروپا از میزبانی تویوتا سوپرا محروم شد
grade در سال 99 چه خودروهایی مشمول مالیات می‌شوند؟
grade واردات خودروهای سبک و سنگین آزاد شده است
grade تولید خودروهای برقی جگووار متوقف شد!
grade بنزین تک نرخی نمی شود
grade کرونا نمایشگاه خودرو ژنو را لغو کرد
grade کرونا باعث قرنطینه شدن 150 نفر از کارکنان بی‌ ام‌ و شد
grade دست‌و‌دلبازی در صدور مجوز پیش‌فروش
grade واردات خودرو در سال 99 منتفی شد
grade بررسی پرفروش ترین مدل نیسان در اروپا؛ نیسان قشقایی 2018
grade تعیین مرجعی برای قیمت خودرو در سایت‌ها
grade زمان واریز بنزین نوروزی هنوز مشخص نیست
grade فروش تویوتا 41 درصد کم شد!
grade کرونا تولید چه خودروهایی را در جهان متوقف کرد؟
grade نفس قطعه سازان به شماره افتاد
grade افق نه چندان روشن خودروسازی کشور در سال 99
grade تعویض پلاک خودروها زوج و فرد می‌شود
grade ارايه غيرحضوری خدمات فروش ايران خودرو به مشتريان برای مقابله با شیوع ویروس کرونا
grade کرونا یقه هیوندای را هم گرفت
grade واکنش دولت به پیشنهاد واردات خودرو
grade تداوم عملکرد درخشان بی‌ام‌و در سال 2020
grade اختصاص سهمیه بنزین نوروزی هنوز قطعی نشده است
grade توسعه خدمات الکترونیک خودرو
grade طرح تبدیل حواله‌های خودرو دنا به پارس TU5
grade فروشنده در بازار خودرو زیاد شد
grade تاثیر واردات خودرو بر بازار
grade راه‌اندازی خط تولید بدنه محصولات X200
grade فولکس‌ واگن به مشتریان آلمانی 830 میلیون یورو خسارت می‌دهد
grade تعویق دوباره استاندارد یورو 5 خودروهای داخلی
grade بیمه نامه شخص ثالث از امروز بدون حضور مالک خودرو صادر می‌شود
grade کلاهبرداری دلالان در فروش خودروهای هیبریدی
grade کرونا تولید ایران خودرو را متوقف کرد
grade افزایش حق بیمه خودرو در سال 99 چقدر خواهد بود؟
grade مرکز تعویض پلاک قم تا اطلاع ثانوی تعطیل شد
grade افت شدید معاملات خودرو
grade محدودیت مراجع نظارتی برای ورود به بازار خودرو
grade اعتبار سهمیه‌های طرح ترافیک به دلیل شیوع کرونا تمدید شد
grade سهمیه بنزین نوروزی پس از شکست کرونا واریز می‌شود
grade کرونا برگزاری نمایشگاه خودرو نیویورک 2020 را تا تابستان به تعویق انداخت
grade نمایشگاه خودرو پاریس هم قربانی ویروس کرونا شد
grade جریمه پرتاب زباله از خودرو و شست‌وشوی در کنار معابر
grade سهمیه بنزین نوروز به تابستان می‌رسد؟
grade اقدام اینستاگرامی مرسدس بنز و بی ام و علیه تبعیض نژادی
grade ضد عفونی کردن پمپ بنزین‌ها آغاز شد
grade مقر اصلی نمایشگاه خودرو نیویورک به بیمارستان تبدیل خواهد شد
grade مهلت اعلام خسارت خودرو به بیمه به 20 روز افزایش یافت
grade واکسهال وی.ایکس.آر 8، ترکیبی از سه مدل شورولت
grade کرونا نمایشگاه خودرو دیترویت 2020 را نیز لغو کرد
grade زمان دقیق خداحافظی با پراید مشخص شد
grade جریمه ورود به منطقه طرح ترافیک 5 برابر می‌شود
grade خودروسازی کشور تا 20 فروردین تعطیل خواهد بود
grade تعطیلی مراکز تعویض پلاک تا اطلاع ثانوی ادامه دارد
grade لوگوی جدید هیوندای برای پیشگیری از کرونا
grade بازار خودرو تهران تعطیل است
grade خودروهای وارداتی در سال 99 ارزان نخواهند شد
grade منتظر سهمیه بنزین تابستان باشیم؟
grade بررسی VIN خودروهای وارداتی برای ترخیص الزامی است
grade سوار کردن 3 مسافر در عقب تاکسی‌ها ممنوع شد