تجربه رانندگی با لکسوس LS460 مدل 2014

مهندس اشکان معصومی۱۳۹۷/۰۵/۱۹ ۰۴:۱۷:۳۳ 0

برای كمپانی لكسوس یك مسئله كاملاً واضح است كه بازار خودروهای سدان لوكس در حال حاضر با ده سال پیش یا حتی پنج سال پیش تفاوت زیادی كرده است. 

برای كمپانی لكسوس یك مسئله كاملاً واضح است كه بازار خودروهای سدان لوكس در حال حاضر با ده سال پیش یا حتی پنج سال پیش تفاوت زیادی كرده است. این كمپانی اذعان داشته كه با كاهش فروش كلاسی از لكسوس مواجه شده كه زمانی به بازار حكمفرمایی می كرد و این نظر را در حالی ارائه نموده كه در بهترین زمان سال، در هر ماه تنها 500 دستگاه از مدل LS این خودرو را تولید می نماید. رسواییهای سالهای اخیر بانكی در كشور آمریكا، اقتصاد این كشور را رو به زوال كشانده است و مسئله ای كه باعث حاد شدن این موضوع گردیده، هجوم خودروسازان جدید در كلاس «سدان لوكس» به بازار آمریكا بوده است، خودروسازانی مانند «هیوندای»، «پورشه» و «آئودی» كه هر كدام قسمتی از این بازار كوچك را خواهانند. پاسخ كمپانی «لكسوس» به این امر، مدل جدیدی از خودروی «لكسوس ال.اس» در سال 2014 بود.

لکسوس ls460

خودروی لكسوس LS مدل جدید كه بر مبنای شاسی نسل قبلی این خودرو طراحی شده، شامل 3000 قطعه جدید به همراه ورق فلزی جدید می باشد. مدل LS جدید از یك جلوپنجره با طراحی دوكی شكل به همراه چراغهای عقب LED جدید، چراغهای جلوی LED انتخابی، رینگهای 18 اینچی استاندارد و یك درب موتور جدید بهره می برد. مدل جدید F Sport دارای سپرهای جلو و عقب خشن تر و تهاجمی تر، رینگهای 19 اینچی اسپرت، چراغ مه شكن می باشد و نسبت به مدل معمولی، ارتفاع كف خودرو در مدل اسپرت از سطح زمین كمتر است. مدل جدید LS در تمام ابعاد خارجی حدود یك اینچ یا بیشتر تغییر سایز داشته است و بنا به اعلام كمپانی لكسوس، خواص آیرودینامیكی در مدل جدید پیشرفت چشمگیری داشته است، در حالی كه وزن آن مانند همان مدل قبلی حفظ شده است.

 

  

 برای دیدن تصاویر در سایز اصلی بر روی آنها کلیک نمایید.

موتور لكسوس LS جدید نسبت به مدل قبلی تغییر چندانی نداشته است؛ موتور 4.6 لیتری 8V آن مانند قبل باقی مانده، ولی حدود 6 اسب بخار قدرت بیشتری تولید می كند و قدرتی معادل 386 اسب بخار و گشتاوری برابر با 497 نیوتون متر ایجاد می نماید. مدلهای چهار چرخ دائم قدرتی كمتر معادل 359 اسب بخار ایجاد می كنند. البته مهندسین كمپانی لكسوس اعلام كرده اند كه موتور جدیدی برای نسل آینده LS در حال طراحی و توسعه می باشد، به همین علت موتور قبلی تا زمان باقیمانده به طور رضایت بخشی، نیاز این خودرو را برطرف خواهد نمود. همان گیربكس اتوماتیك هشت سرعته برای مدل جدید LS460 در نظر گرفته شده است، اما برنامه ریزی گیربكس برای تعویض نرم تر دنده ها مورد بازبینی قرار گرفته است. تریم داخلی انتخابی برای مدلF اسپرت در نظر گرفته شده است و همچنین گیربكس برای تعویض سریعتر دنده ها برنامه ریزی مجدد شده است. زمان تعویض دنده بالاتر 0.3 ثانیه و زمان دنده معكوس 0.2 ثانیه می باشد. مدلهای F اسپرت دیفرانسیل عقب شامل یك دیفرانسیل تورسن (Torsen) با لغزش محدود می باشند. در مدلهای هیبریدی موتور 5.0 لیتری V8 همراه با موتور الكتریكی، قدرت تركیبی معادل 438 اسب بخار و گشتاوری برابر با 522 نیوتون متر ایجاد می نماید. ممكن است كه مدل جدید «لكسوسLS» در قسمت فنی تغییر عمده ای نداشته باشد.

 

  

ولی در طراحی داخلی اتاق خودرو اكثر موارد مورد بازبینی و تغییرات اثربخش قرار گرفته اند. قطعات پلاستیكی داخل كابین با قطعات با كیفیت و جدید جایگزین شده اند. چندین مدل تریم چوبی داخل اتاق با كیفیت و قیمتهای بالا در دسترس مشتریان قرار داده شده اند، مخصوصاً تریم چوبی دست ساز «شیماموكو»(Shimamoku) كه به ادعای این كمپانی زمانی بیشتر از یك ماه برای ساخت آن صرف می گردد. البته ابعاد قطعات داخلی خودرو همانند مدل قبلی هستند، ولی صندلیهای عقب و جلو برای ارائه راحتی بیشتر، مورد طراحی مجدد قرار گرفته اند. صندلی عقب برای مدلهای با فاصله بیشتر محور عقب و جلو، به صورت انتخابی برای لم دادن و ماساژ دادن سرنشینان در نظر گرفته شده است. 

 

 

 یك صفحه نمایش جدید 12 اینچی در قسمت بالا و وسط داشبورد قرار گرفته است كه دسترسی آسان راننده به سیستمهای الكترونیكی خودرو را فراهم می كند و از گرافیك بالایی برخوردار است. این سیستم توسط كنترل كننده جدید لكسوس به شكل موس عمل می كند كه برای استفاده راننده بسیار راحت می باشد. توسط این موس، سیستمهای تهویه مطبوع، سیستم ناوبری و سیستم صوتی و تصویری كنترل می شوند و همچنین دسترسی به شبكه اینترنت همراه با سیستم رادیویی پاندورا(Pandora)، موتور جستجوی بینگ(Bing) و سیستم گزارش نویسی یلپ(Yelp) فراهم شده است.

 

 

    لكسوس سیستمهای ایمنی هوشمند و پیشرفته ای را به این مدل خودروی خود اضافه نموده است. برای مثال سیستمی مانند سیستم كروزكنترل سازگار كه حتی خودرو را در سرعتهای پایین نیز متوقف می كند، سیستم كنترل نقطه كور راننده و یك سیستم جدید هشدار قبل از برخورد كه از تركیب تكنولوژی رادار و اشعه مادون قرمز جهت تشخیص عابر پیاده یا دیگر موانع جلوی خودرو، حتی در مواضعی كه در محدوده روشنایی چراغهای جلو نیستند، استفاده می نماید. با گرفتن اطلاعات فنی در خصوص خودروی لكسوس LS460 مدل 2013 ما تصمیم گرفتیم كه این خودرو را برای اولین بار در منطقه سیلیكون ولی، كالیفرنیا(Silicon Valley, California) مورد آزمایش فنی قرار دهیم. ما با این خودرو در جاده های اطراف Palo Alto شامل بزرگراه و جاده های شهری و همچنین خیابانهای دارای سنگفرش كه در كالیفرنیا زیاد هستند، رانندگی كردیم. ما مدلهای چهار چرخ(4WD) خودروهای LS460 L، LS600h L و LS460 F Sport را پشت سر هم مورد تستهای جاده قرار دادیم. قدرت هر سه مدل مناسب به نظر می رسید و سیستم تعلیق بادی انتخابی(Option) نصب شده روی هر دو مدل 460 L و 600h L به سرنشینان حالتی فراتر از راحتی ارائه می دهد. سیستم تعلیق فنرلول در مدل 460 L به صورت استاندارد می باشد. سواری خودروها بسیار راحت است و انگار كه دست اندازها را جذب می كند. البته متاسفانه از طرفی این امر به مفهوم واژگون شدن یا پرتاب شدن خودرو در هنگام ترمز كردن یا سرعت گرفتن می باشد. دوست داران خودروهای آمریكایی احساس خوبی در نسخه های LS با فاصله بیشتر محورها خواهند داشت، چرا كه رانندگی با این خودرو در ترافیكهای شلوغ برای آنها مانند راندن یك قایق تفریحی با دقتی خاص می باشد. آپشن جدید LS انتخاب 5 حالت مختلف رانندگی می باشد كه حالت رانندگی را بنا به خواسته راننده تغییر داده و در خودروهای با سیستم تعلیق بادی به صورت استاندارد تعبیه گردیده است. راحت ترین حالت Eco می باشد كه دریچه های سوخت را جهت مصرف سوخت كمتر كنترل می نماید. حالت بعدی Comfort است كه دریچه های سوخت را آزاد می كند ولی سیستم تعلیق بادی را نرم و انعطاف پذیر می نماید تا دست اندازهای بزرگ توسط لكسوسLS نادیده گرفته شوند، مانند «لینكلن كانتیننتال»(Lincoln Continental) دهه 70 میلادی. حالت رانندگی Normal حالتی است كه راننده بخواهد بعد از امتحان كردن هر یك از حالتهای رانندگی، خودرو را برای مدتی ترك نماید. حالتهای Sport S و Sport S+ تعویض دنده ها را سرعت می بخشند و پدال گاز را برای شتابگیری و یك سواری نرم آماده می كند. عایقكاری صوتی در مدل LS460 F Sport عالی است و خاصیت خنثی كردن صداهای ناشی از موتور، جاده و باد بسیار قوی می باشد. تنها در مدلهای هیبریدی مقداری از صدای لاستیكها در كابین به گوش می رسد. صندلیها بسیار راحت هستند و از صندلیهای نسخه های قبلی LS خیلی بهتر می باشند. این خودروها همچنین توسط سیستم چند هزار دلاری پیشرفته صوتی و تصویری استریوی مارك لوینسون(Mark Levinson) مجهز شده اند كه مانند نسخه های دیگر لكسوس می باشد و این یك برگ برنده برای آن می باشد.

    میزان مصرف سوخت نیز همانند نسخه قبلی LS مدل 2012 می باشد كه برای مدل LS600h L در حالتهای مختلف رانندگی و در مسیری 112 كیلومتری معادل 11.5 لیتر است كه برای خودرویی با وزن بیشتر از 2 تن عدد مناسبی به نظر می رسد. مدل F Sport دارای سیستم تعلیق بادی قابل تنظیم می باشد و با همان برنامه ریزی پنج حالت رانندگی مجهز شده است. با انتخاب حالت رانندگی Comfort در مدل F Sport سواری خودرو كاملاً شبیه حالت رانندگی Sport S+ در مدل LS استاندارد می گردد، یعنی سیستم تعلیق هنوز نرم است، ولی رانندگی قابل قبولی را ارائه می كند. احتمال واژگونی خودرو به علت پایین آمدن مركز ثقل خودرو و وجود میله های تعادلی و پایدار كننده در سیستم تعلیق به شدت كاهش یافته است. با استفاده از اهرمهای تعویض دنده روی غربیلك فرمان، سرعت تعویض دنده ها بهبود زیادی یافته است. مانند بسیاری از خودروهای با عملكرد بالا و برخلاف مدلهای غیر اسپرت این خودرو، صدای گرفته موتور V8 «لكسوس F Sport» نیز به طرز حیرت انگیزی از لوله های اگزوز اسپرت آن به گوش سرنشینان می رسد. دیسكهای ترمز خنك شونده ترمز F Sport از دیسك مدلهای معمولی بزرگتر است و به نظر می رسد كه كالیپرهای شش پیستونه ترمز Brembo در چرخ جلو فراهم شده اند تا خودرو را از سرعتهای بالاتر به حالت ایست در آوردند. پدال ترمز هم در مقایسه باخودروهای دیگر بسیار نرم تر و سبكتر است.

فرمانپذیری هیدرولیكی خودرو به همراه سیستم كمكی الكتریكی فرمان، در حالت رانندگی Comfort  بسیار راحت می باشد و احساس سبكی به راننده القاء می كند. در پایان واضح است كه كمپانی لكسوس با طراحی خودروی LS460 سدان اسپرت مدل 2014 نمی خواهد تجربه ای مانند نسل اول محصولاتش در سال 1990 تكرار كند. قیمت پایه این خودرو 67,000 دلار تعیین شده است و از اكتبر 2015 در بازار آمریكا به فروش رسید. هنوز هم ارائه تعداد زیادی از تجهیزات و نوآوریهای كوچك در LS می تواند باعث نگهداشتن آن در بازار گردد، بازاری كه به گفته خود كمپانی «لكسوس» به آهستگی در حال ذوب شدن است؛ هر چند كه ارتباط داشتن با بازار كافی است، چرا كه تنها باید دیده شد. در آخر به ذكر مشخصات فنی این خودرو می پردازیم:

 

موتور جلو، دیفرانسیل عقب، سدان چهار در

نوع خودرو

موتور V8DOHC به حجم 4.6 لیتر /قدرت 360 تا 386 اسب بخار/ گشتاور470 تا 497 نیوتون متر

موتور V8DOHC به حجم 5.0 لیتر/ قدرت 389 اسب بخار/ گشتاور 522 نیوتون متر

موتور V8DOHC همراه با موتور الكتریكی 221 اسب بخاری/ مجموعاً قدرت 438 اسب بخار

مشخصات موتور

(بنا به مدلهای مختلف)

اتوماتیك هشت سرعته

گیربكس

1995 كیلوگرم

وزن خالص

متر تا 3.092.96

فاصله محورها

 متر5.20  تا5.08طول:

عرض: 1.87 متر

ارتفاع: 1.45 تا 1.48 متر

ابعاد خودرو

(بنا به مدلهای مختلف)

5.4 تا 5.9 ثانیه

شتاب صفر تا صد

شهری 12.4 تا 14.7 لیتر/ بزرگراه 10.3 تا 9.8  لیتر

مصرف بنزین

(بنا به مدلهای مختلف)

264-295 g/km

انتشار گازهای آلاینده

 favorite_border 0
loyalty 
اولین دیدگاه را شما بنویسید :)
لطفا کد را در کادر وارد نمایید
عناوین مرتبط با این مطلب
پربازدیدترین ها
grade نانوتکنولوژی در صنعت خودرو
grade تست و بررسی خودرو به سبک گاراژ بخردی
grade ایکو K132 خودرو جدید ایرانخودرو معرفی شد
grade چرا اتاق خودرو به صدا می‌افتد؟
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 30 بهمن 98
grade طرح تبدیل سمند EF7 دوگانه و 206 صندوقدار به 206 تیپ 5  
grade پاگانی هوایرا Imola مدل 2020، قدرتمندترین پاگانی تاریخ
grade پیشرانه‌های شش سیلندر خورجینی چه موتور‌هایی هستند؟
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 4 اسفند 98
grade نیسان 370Zki خودروی اسکی باز
grade واتر پمپ چگونه کار می‌کند و علائم خرابی آن چیست؟
grade دارندگان بیش از یک خودرو باید مالیات بپردازند
grade مشتریان آذویکو (MG) همچنان در انتظار خودرو
grade ترخیص همه خودرو‌های پلاک اروندی دپو شده در گمرک خرمشهر
grade اروپا از میزبانی تویوتا سوپرا محروم شد
grade مدل جدید کیا برای رقابت با بنز و تسلا
grade پژو لندترک مدل 2021، پیکاپ جدید پژو رونمایی شد
grade خط قرمزی برای نمایندگان متخلف فروش تایر
grade کرونا نمایشگاه خودروی پکن 2020 را هم به تاخیر انداخت
grade شایعه اخذ مالیات از نقل و انتقال خودرو
grade هیوندای i20 مدل 2020 با طراحی جدید و پیشرانه هیبریدی معرفی شد
grade بنزین تک نرخی نمی شود
grade ویروس کرونا باعث کاهش 92 درصدی فروش خودرو در چین شد
grade قیمت خودرو از زبان خودروسازان
grade خداحافظی با خودرو یورو 4 قطعی است
grade سه سناریو برای کاهش التهاب بازار
grade فروش تویوتا 41 درصد کم شد!
grade نسل جدید هیوندای i20 مدل 2019؛ ترکیبی از تکنولوژی، ایمنی و زیبایی
grade فورد جی تی مدل 2020 با بدنه تمام کربن معرفی شد
grade جی ام سی یوکان مدل 2021، شاسی بلند قلدر و شیک آمریکایی
grade همه چیز درباره جک اس 7، شاسی بلندی که در 11 کشور به فروش می‌رسد
grade استون مارتین ونتیج رودستر مدل 2021، الهه زیبایی انگلیسی
grade نانوتکنولوژی در صنعت خودرو
grade 15 مدل از بدترین شورولت کوروت های تاریخ
grade کادیلاک اسکالید مدل 2021، شاسی بلند سوپرلوکس آمریکایی
grade تست فنی نسخه خاص GMC سیرا مدل 2016
grade تست و بررسی خودرو به سبک گاراژ بخردی
grade ایکو K132 خودرو جدید ایرانخودرو معرفی شد
grade محصولات کرمان موتور را اینترنتی بخرید
grade جلوگیری از بالارفتن بیش از حد دمای آب خودرو
grade شرایط فروش محصولات گروه سایپا به مناسبت دهه مبارک فجر
grade نحوه تشخیص تایر های جدید از انبار شده‌ ها
grade دنا پلاس به سیستم تعویض دنده کابلی تجهیز می‌شود
grade پایگاه فروش اینترنتی محصولات کرمان موتور معرفی شد
grade طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 10 بهمن ماه 98
grade تصور خودروسازان از خودروی آینده؛ خودروی کانسپت e-Bee
grade رونمایی و معرفی 3 محصول ایران خودرو فردا چهارشنبه
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - 26 بهمن 98
grade ورود محصول جدید کوپا به بازار ایران + قیمت
grade قیمت خودروهای سایپا امروز 98/11/13| پراید 62 میلیون تومان شد
grade نسل جدید ولوو XC90 تمام الکتریکی خواهد بود
grade پیش فروش محصولات ایران خودرو به مناسبت دهه فجر
grade نفربرهای زره پوش جدید
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 26 بهمن 98
grade طرح پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک توربوشارژ - بهمن 98
grade نسخه آمریکایی هیوندای سوناتا 2018
grade چرا اتاق خودرو به صدا می‌افتد؟
grade وُکسان واتمن قویترین موتورسیکلت برقی جهان
grade نرخ پیشنهادی دولت برای عوارض قطعه یک آزادراه تهران - شمال
grade 8 خودروی جدید به بازار می آید
grade هامر جدید 1000 اسب بخار قدرت خواهد داشت
grade هنگام رانندگی جریمه و نمره منفی از آنِ کیست; مالک یا راننده؟
grade دارندگان وسایل نقلیه عمومی مشمول مالیات بر درآمد می‌ شوند
grade مصرف سوخت سوناتا هیبرید جدید چقدر است؟
grade وعده بی‌ سرانجام وزارت صنعت برای تکمیل خودروهای کف کارخانه و کاهش قیمت‌‌ ها
grade نیسان V-motion 2.0 کانسپت؛ نسل بعدی نیسان آلتیما
grade شرایط پیش فروش پژو 207 با سقف پانوراما
grade تولید ۶۰۰ هزار خودرو هدف ایران خودرو در سال ۱۳۹۹
grade تولید محدود محصولات رنو در ایران آغاز شد
grade شرط دولت برای واگذاری سهام خودروسازان
grade فراری قدرتمندترین برند جهان
grade واردات خودرو آزاد می‌شود؟
grade تست خودرو های دوگانه‌ سوز غیر کارخانه‌ ای
grade ابرخودرو SCC Tautara با قدرتی عجیب رونمایی شد
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 30 بهمن 98
grade بی‌ برنامگی برای تخلیه تقاضای بازار خودرو
grade احتمال آزاد شدن واردات خودرو
grade فرمول سال 99 طرح ترافیک شهر تهران
grade بازنشستگی زود هنگام پیکاپ مرسدس بنز کلاس X
grade بازگشت شورای رقابت به قیمت گذاری خودرو
grade تجمع اعتراضی خریداران محصولات برلیانس و رنو
grade سیاست جدید ولوو: تولید خودروهای پاک به جای پرداخت جریمه تقلب آلایندگی
grade فروش فوری خودرو، به نام مردم به کام سوداگران
grade تولید سراتو بالاخره متوقف شد/ پژو 301 به تولید نرسید
grade تخلف خودروسازی آذویکو محرز شد
grade متهمان اصلی افزایش قیمت خودرو در بازار
grade نقل وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی الزامی شد
grade شعار درمانی در صنعت خودرو
grade طرح تبدیل سمند EF7 دوگانه و 206 صندوقدار به 206 تیپ 5  
grade آغاز تردد آزمایشی آزادراه تهران - شمال/ عوارض آزادراه زیر 50 هزار تومان است!
grade جزئیات رزروی شدن طرح ترافیک در پایتخت اعلام شد
grade پاگانی هوایرا Imola مدل 2020، قدرتمندترین پاگانی تاریخ
grade خیز شهرداری برای افزایش 40 درصدی نرخ طرح ترافیک
grade ترخیص خودروهای وارداتی چه تاثیری بر بازار خواهد گذاشت؟
grade هزینه تعویض پلاک خودروهای سواری چقدر است؟
grade دولت با ترخیص خودروهای دپو شده موافقت کرد
grade پیشرانه‌های شش سیلندر خورجینی چه موتور‌هایی هستند؟
grade 6 عامل گرانی خودرو
grade قیمت خودرو در بازار براساس چه ساز و کاری تعیین می‌شود؟
grade تصمیم مهم برای تعیین تکلیف 5100 خودروی دپو شده
grade تمرکز کیاموتورز بر خودروهای برقی
grade رکورد شکنی فراری در سال 2019
grade درخواست بنزین سفر به دولت و وزارت نفت داده شده است
grade طرح تشویقی برای مشتریان بدهکار ایران خودرو
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 4 اسفند 98
grade احتمال حذف قیمت خودرو از سایت‌ های آگهی
grade نیسان 370Zki خودروی اسکی باز
grade واتر پمپ چگونه کار می‌کند و علائم خرابی آن چیست؟
grade دارندگان بیش از یک خودرو باید مالیات بپردازند
grade مشتریان آذویکو (MG) همچنان در انتظار خودرو
grade تعیین قیمت در حاشیه بازار، راه حذف دلالان خودرو
grade طرح امداد فجر 98 در دستور کار امداد خودرو کرمان موتور قرار گرفت
grade ترخیص همه خودرو‌های پلاک اروندی دپو شده در گمرک خرمشهر
grade انگلیس ممنوعیت فروش خودروهای غیرالکتریکی را جلو انداخت
grade تولید خودروهای برقی جگووار متوقف شد!
grade اروپا از میزبانی تویوتا سوپرا محروم شد
grade مدل جدید کیا برای رقابت با بنز و تسلا
grade پژو لندترک مدل 2021، پیکاپ جدید پژو رونمایی شد
grade خط قرمزی برای نمایندگان متخلف فروش تایر
grade کرونا نمایشگاه خودروی پکن 2020 را هم به تاخیر انداخت
grade شایعه اخذ مالیات از نقل و انتقال خودرو
grade هیوندای i20 مدل 2020 با طراحی جدید و پیشرانه هیبریدی معرفی شد
grade بنزین تک نرخی نمی شود
grade ویروس کرونا باعث کاهش 92 درصدی فروش خودرو در چین شد
grade قیمت خودرو از زبان خودروسازان
grade خداحافظی با خودرو یورو 4 قطعی است
grade سه سناریو برای کاهش التهاب بازار
grade فروش تویوتا 41 درصد کم شد!
grade آموزش ساده رانندگی با خودروی دنده اتوماتیک
grade کلیپ تست و بررسی برلیانس H۳۳۰ اتوماتیک
grade فیلم تست و بررسی جک جی 4 - جک j4
grade فیلم تجربه رانندگی با سیتروئن C3 در مسیر کاشان اصفهان
grade نحوه پرداخت عوارض آزادراه ها به صورت الکترونیکی اعلام شد
grade بازدید سبقت آزاد از خط تولید سیتروئن C3 در سایت کاشان
grade تجربه سواری با جک جی 5 در جاده چالوس
grade تجربه رانندگی با تویوتا کمری GL 2007، میانسال محبوب ژاپنی
grade دومین گردهمایی خودروهای هایما S7
grade معرفی پیکاپ ریچ و وانت پادرا زامیاد
grade گردهمایی هایما s7
grade بهترین خودروهای 2019 که کمتر از 40.000 دلار قیمت دارند
grade بهترین خودروهای جهان در بزرگترین درگ جهان
grade داج چارجر اسطوره‌ای در تاریخچه خودروهای ماسل
grade جک j4 سدانی کوچک، محصول آینده کرمان موتور + قیمت
grade از کجا بفهمیم تسمه تایم پاره شده است؟
grade حضور بنتلی در نمایشگاه پکن 2018
grade غرفه هیوندای در نمایشگاه خودروی پکن 2018
grade دلایل روشن نشدن خودرو و بد استارت خوردن
grade برخی از دلايل زياد استارت خوردن خودرو
grade فیلم تست و بررسی دنا پلاس
grade آمیکو با آسنا به نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید آمد
grade آشنایی با لادا ایکس‌ ری، جانشین احتمالی رنو ساندرو
grade فیلم معرفی سایپا رهام خودرو جدید سایپا
grade نگاهی به بوگاتی La Voiture Noire، گران‌ترین محصول جدید تاریخ صنعت خودرو
grade فیلم دیدار با هنتنگ و فوتون عظیم خودرو در خط تولید بروجرد
grade بررسی جک اس 4 محصول پسا تحریمی کرمان موتور
grade برلیانس H230 پارس خودرو به 4 ستاره کیفیت دست یافت
grade معرفی و مشخصات فنی ساینا برقی
grade تشخیص نوع و برند خودرو فقط با لمس کردن
grade بررسی ساینا SE فول آپشن سایپا
grade همتا؛ طرح خوب رجیستری، اجرای افتضاح
grade جک T8 محصول جدید کرمان موتور چه مشخصاتی دارد
grade تست رانندگی میتسوبیشی اوتلندر 2016
grade فیلم بررسی بسترن B30
grade نقاط ضعف و قوت ام وی ام X55 مدیران خودرو
grade چگونه خودرو دست دوم را به بالاترین قیمت بفروشیم؟
grade نیسان مورانو 2019، کراس‌اووری شیک و جذاب
grade 17 حقیقت در مورد شورولت کامارو که هر علاقه‌مندی باید بداند
grade آئودی Q3 اسپرت بک 2020 کوپه جذاب آلمانی معرفی شد
grade نسل جدید هیوندای i20 مدل 2019؛ ترکیبی از تکنولوژی، ایمنی و زیبایی
grade فورد جی تی مدل 2020 با بدنه تمام کربن معرفی شد
grade کیا اپتیما 2021 نماد رشد و نبوغ خودروساز کره ای
grade بررسی بی‌ام‌و M4 GTS مدل 2016 تیونینگ شده
grade جی ام سی یوکان مدل 2021، شاسی بلند قلدر و شیک آمریکایی
grade اولین تصاویر واقعی و قیمت کوییک آر
grade دوج رم 3500 مدل 2019، وانت غول پیکر یک تنی
grade مرسدس بنز GLA مدل 2021، کراس‌اوور جمع و جور بنز
grade دنا پلاس با نام خزر! در میان بهترین‌های نمایشگاه خودروی مسکو 2018
grade پرداخت آنلاین عوارض آزادراه‌ها با اپلیکیشن کیپاد
grade دوج چارجر 2019، سدان قلدر آمریکایی
grade رهام و ساینا EV در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید
grade حضور ایران خودرو با پژو 301 در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید
grade آذویکو نه ام جی ۳۶۰ تحویل می‌دهد نه پاسخگوی مشتریان است
grade فناوری‌های کاربردی در کابین خودرو
grade عمر مفید خودرو در ایران و سایر کشورهای جهان
grade تفاوت موتورهای بنزینی و دیزلی + فیلم
grade علائم هشدار جهت تعویض لاستیک‌های خودرو
grade درباره ما
grade مقایسه فورد ماستنگ شلبی GT500 مدل 2020 و دوج چلنجر SRT Redeye مدل 2019
grade زمان تعویض کاتالیست و اگزوز خودرو
grade لوتوس Evija قدرتمندترین ابرخودرو تاریخ معرفی شد
grade فیلم 9 نکته کلیدی بهترین روش تنظیم صندلی خودرو
grade چند نکته فنی ساده برای نگهداری خودرو
grade نظر مردم در مورد محصولات بیسو و نمایشگاه خودرو تهران 1397
grade بوگاتی چنتودیچی هیولای جدید بوگاتی معرفی شد
grade اهداف پروژه داخلی سازی پژو 301 از زبان مدیر عامل ساپکو
grade لادا با سه مدل جسورانه جدید احیا خواهد شد؟
grade ترافیک در اورست دردسری غیرقابل انکار
grade جک اس 3 مدل 2019، تحولی در زبان طراحی جک
grade تسلا Y، کراس‌اوور جدید تسلا
grade با 3 میلیون تومان محصولات جک را اقساطی و بدون بهره بخرید
grade لامبورگینی اوروس، دیووانه‌ای برای دیووانه‌ها
grade آئودی R8 2019، سوپراسپرت بینظیر آئودی
grade آفرود سواری با طعم تویوتا
grade جک s5 و رفع مشکل صدای باد در سرعت بالا
grade همه چیز درباره رمز یکبار مصرف
grade بررسی نسل چهارم بی ام و X5 2019 با چهره‌ای جدید
grade لکسوس UX 2019، اولین کراس‌اوور سایز کوچک لکسوس
grade ولوو XC90 2020 فیس لیفتی با 3 خط بیشتر معرفی شد!
grade پاک کردن صورت مسئله از رو دیوار! حمله به سایتهای آگهی فروش خودرو
grade سوپراسپرت الكتريكی Miss R تایوانی یقه تسلا را گرفت
grade پورشه 911، اسطوره همچنان می‌تازد
grade سوزوکی ویتارا توربو 2018
grade فرق بین تسمه تایم و زنجیر تایم چیست؟
grade بررسی سایپا کوییک به همراه مشخصات فنی
grade بررسی کادیلاک سویل مدل1976 - یک کلاسیک ناب
grade برترین خودروهای الکتریکی نمایشگاه خودروی شانگهای 2019 - قسمت دوم
grade پژو 207 اتوماتیک بخریم یا رنو ساندرو؟
grade نیم قرن با گودزیلا، نیسان جی‌ تی‌ آر 50 ساله شد
grade فورد اسکیپ 2020 Ford Escape همراه با رهیاب ویز رونمایی شد
grade رونالدو مالک گران ترین خودرو تاریخ، بوگاتی La Voiture Noire نه و نیم میلیون پوندی!
grade تجربه رانندگی با چهارچرخه اسپرت برقی Kyburz eRod
grade پیکاپ تایگر با ریگان خودرو در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید حضور یافت
grade سوپر اسپرت SCG003 Stradale محصول800 اسب بخاری یک کارگردان سینما
grade مرسدس بنز EQC، الکتریکی بودن به سبک بنز
grade همه چیز درباره جک اس 7، شاسی بلندی که در 11 کشور به فروش می‌رسد
grade همه چیز در مورد سیم بکسل خودرو
grade قانون بچه مثبت‌ها و بچه زرنگ‌ها
grade سیتروئن C3-XR SUV مدل 2019
grade 10 تا از جذاب‌ترین خودروهای جرمی کلارکسون
grade همه چیز‌ درباره سیستم ورود بدون کلید خودرو یا ‌کیلس
grade بی‌ام‌و X6 مدل 2020 کرگدن باوارایی رونمایی شد
grade مک‌لارن سنا هنسی 2019، تزریق قدرت اضافه به ابرخودرو انگلیسی
grade بررسی شلبی کبرا دیتونا کوپه مدل 1960
grade سیستم اطلاعات و سرگرمی همزمان در خودرو Infotainment
grade تجربه رانندگی پاگانی هوایرا مدل 2015
grade سریعترین خودروی کارتینگ جهان Daymak Blast C5
grade جریمه خودروهای متخلف ورودی به محدوده طرح ترافیک
grade سیستم جدید کنترل صوتی مرسدس بنز (MBUX)
grade بنتلی فلایین اسپور V8 پا به سن گذاشته جذاب
grade سانگ یانگ تیوولی دیزلی توربو، کره‌ای چهارچرخ محرک
grade آیا لادا از حضور در ایران پا پس کشیده است؟
grade فولکس واگن پولو GTI مدل 2018
grade لیفان X50 دومین زیبای سردرگم لیفان
grade نقد و بررسی نسل جدید مزدا 3
grade پژو 206 تیپ 2 بخریم یا تیبا 2 ؟ + فیلم
grade سیستم پرداخت آنلاین و ایمن از داخل خودروها
grade بهترین خودروهایی که ارزان‌ تر از 30.000 دلار هستند
grade همه چیز درباره سیستم ترمز EBD و عملکرد آن
grade درخشش byd با رونمایی از 23 خودرو در نمایشگاه خودرو شانگهای
grade فیلم بررسی ام جی 360 توربو - MG 360
grade کادیلاک CT5 مدل 2020، سدان جدید کادیلاک معرفی شد
grade نشست خبری عظیم خودرو در دل خط تولید هنتنگ و فوتون
grade تسلا مدل اس هم مانند پژو 405 خود به خود در آتش می‌سوزد
grade فیلم مقایسه 207 اتوماتیک و دانگ فنگ H30 کراس
grade تست قابلیتهای رانندگی آفرود نیسان پاترول 2003 در منطقه آبسرد دماوند
grade بی‌ام‌و M8 مدل 2020، بازگشت شکوهمندانه سری هشت باوارایی پس از 20 سال
grade پژو 2008 مدل 2020 با چهره‌ای جدید معرفی شد
grade فیلم بررسی کیا سراتو آپشنال سایپا
grade انواع فنر در سیستم تعلیق خودرو
grade تصادف شاخ به شاخ رنو سفران و mvm x33
grade حال خوب آریزو 5 با توربو، وقتی تنفس مصنوعی آریزو 5 را نجات داد
grade شرایط جدید فروش نقدی و اقساطی محصولات جک
grade آیا ال90 با مشخصات فنی جدید طرفدار دارد؟
grade جدول نرخ بیمه پایه شخص ثالث انواع خودرو برای سال 98 منتشر شد
grade هایما S5 پس از هایما s7 دومین کراس اوور چینی ایران خودرو
grade سومین چهره جک s3 با شعار Drive So Easy رونمایی شد
grade گردهمایی سیتروئن سواران در پاریس در 100 سالگی سیتروئن
grade اصول اوليه برای طراحی خودرو
grade خودروی همه جاروی آفرود Can-Am Maverick X3 Max
grade فیلم بررسی ولکس C30 - سی 30
grade دورهمی عضلانی کلاسیک آمریکایی در تهران
grade اسکوتر سه چرخه پلاگین هیبرید پژو
grade شورولت بلیزر 2019، بازگشت شکوهمندانه شاسی‌بلند آمریکایی
grade استون مارتین ونتیج رودستر مدل 2021، الهه زیبایی انگلیسی
grade بررسی دستیار هوشمند BMW X5
grade نانوتکنولوژی در صنعت خودرو
grade 15 مدل از بدترین شورولت کوروت های تاریخ
grade همه نام‌های پارسی در نمایشگاه خودرو ژنو 2019
grade کادیلاک اسکالید مدل 2021، شاسی بلند سوپرلوکس آمریکایی
grade تست فنی نسخه خاص GMC سیرا مدل 2016
grade کلیپ گردهمایی جی 5 سواران با حضور 178 خودرو
grade سبقت آزاد قیمت کارخانه از بازار به سبک مدیران خودرو
grade نمایش کلاسیک‌های خاص در برج میلاد تهران به مناسبت ماه مبارک رمضان
grade معرفی دنا پلاس توربوشارژ و مقایسه مشخصات با دنا پلاس
grade سفر به قطب جنوب با هیوندای سانتافه
grade طرح فروش فوری تنظیم بازار شرکت ایران خودرو ویژه اردیبهشت 98
grade قطع سهمیه بنزین وانت‌ بار های بدون کارت هوشمند
grade پیش نمایش گردهمایی سوم خودروهای جک J5
grade سوپراسپرت هیبریدی 1150 اسب بخاری آریا FXE
grade پیکاپ جک T8 رقیب قدر آسنا در راه بازار ایران
grade شرایط فروش جک اس 5، اس 3 و جی 4 کرمان موتور با 3 میلیون تومان
grade یک هفته با کیا سورنتو 2019
grade با پنج تا ده میلیون چه خودرویی بخریم؟
grade دانگ فنگ H30 هم به لیست ناقص‌های ایرانخودرو پیوست!
grade در هنگام رانندگی سرنشین مداری کنید
grade گفتگو با خالق خودرو باگی آرش BG ONE پدیده نمایشگاه تهران
grade بررسی آئودی R8 V10 Plus مدل 2016 قویترین و سریعترین مدل آئودی
grade جک اس3 تحویل مشتریان شد تا رسما تردد خود را در خیابانها جشن بگیرد
grade جک S4 به کرمان موتور رسید
grade بی ام و سری7 مدل 2016
grade اعلامیه سایپا در خصوص تحویل خودرو با مدل 98
grade دنا پلاس توربو و پژو 207 سقف پانوراما
grade جریمه عدم پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراه‌ها
grade اقداماتی که پس از روشن شدن چراغ چک خودرو باید انجام دهید
grade اصول ارگونومی در رانندگی
grade بنز C350 لوکس، قدرتمند و اما گران‌قیمت!
grade رانندگی 220 کیلومتری یک خانم فقط با دنده یک
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه فروردین 98
grade تست و بررسی خودرو به سبک گاراژ بخردی
grade قابل توجه خودروهایی که کارت سوخت ندارند
grade کوئنیگزگ جسکو 2020، انقلاب کوئنیگزگ در صنعت خودرو
grade سوراخ شدن اگزوز چه اثراتی بر عملکرد خودرو دارد؟
grade مدت اعتبار معاینه فنی خودروهای شخصی اعلام شد
grade رنگ پلاک خودروها نشانه چیست؟
grade آپاراتی هوشمند درپارکینگ منزلتان
grade بهترین ماشین سال 2019 اروپا معرفی شد
grade با اختراع امداد خودرو همراه، بی‌نیاز از هر خودرو بر هستید
grade کیا استونیک 2018 کراس‌اوور کوچولوی 20 رنگ
grade شرایط پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک به مناسبت عید فطر + مشخصات فنی و تجهیزات
grade 6 محصول سایپا چهار ستاره کیفی گرفتند
grade رونمایی از هیوندای سوناتا ۲۰۲۰
grade مرحله دوم فروش فوری ایران خودرو در سال 98
grade جدول حق بیمه شخص ثالث خودروهای سواری در سال 98 منتشر شد
grade شاسی‌بلند اقتصادی لوکس‌نما با پلاک ملی در خیابان‌های تهران
grade آریو جدید سایپا هم آمد + طرح فروش فوری
grade شرایط جدید فروش فوری ایران‌خودرو اعلام شد
grade بررسی نسل سوم نيسان مورانو
grade بی ام و 530i 2019، رهبر یاغی جاده‎های آلمان
grade ایکس باکسی در قالب آئودی R8
grade با 55 میلیون مالک جک جی 4 اتوماتیک شوید
grade دستور زمستانه برای نگهداری از کولر خودرو
grade چاقو کشی راننده به دلیل بی احترامی به هوندا سیویک
grade پارکینگ های مخصوص بانوان راننده
grade خبر خوش، بازگشت عادل فردوسی پور با برنامه نود
grade سوناتا و اپتیمای 2020 چهار چرخ متحرک می‌شوند
grade لیست قیمت‌های جدید حاشیه بازار محصولات ایران خودرو
grade آیا قیمت خودرو در سال 98 افزایش می‌یابد؟
grade تویوتا توندرا 2019 چه تغییراتی نسبت به اولین نسخه آن داشت؟
grade تویوتا کمری 2019
grade شکل جدید تست معاینه فنی در آستانه سال 98
grade لامبورگینی اونتادور SVJ رودستر، قوی‌ترین لامبورگینی دنیا
grade به این 3 دلیل منتظر ارزانی خودرو نباشید
grade قیمت جدید محصولات سایپا برای تعهدات بهمن ماه این شرکت
grade 10 خودروی برتر شاسی‌بلند زیر 100 میلیون از نگاه شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد
grade اپلیکیشن صاپ بانک صادرات ایران رونمایی شد
grade لیست قیمت جدید لاستیک‌های شرکت بارز اعلام گردید
grade برترین خودروهای الکتریکی نمایشگاه خودروی شانگهای 2019 - قسمت اول
grade تویوتا هایلندر مدل 2020، خط و نشان تویوتا برای رقبا
grade هنتنگ ایکس 7 اولین خودرویی که استانداردهای 85 گانه را دریافت کرد
grade فولکس واگن آی دی باگی، یادآور روزهای خوش گذشته
grade رونمایی از خودروی 12.4 میلیون دلاری بوگاتی
grade سیستم کنترل پایداری الکترونیکی خودرو ESP
grade کدام خودرو‌ها در جهان، بیشترین آمار مرگ و میر را دارند؟
grade طرح تبدیل برای مشتریان برلیانس هم صادر شد/ زنگ خطر برای تعطیلی پارس خودرو
grade شرایط فروش پژو 207 با سقف پانوراما اعلام شد
grade خودروی دنا پلاس از این پس بدون سانروف و رینگ آلومینیومی
grade 206 تیپ 5 در 2 مدل ساده و فول آپشن ارائه خواهد شد
grade تویوتا کرولا 2020، نسل جدید پرفروش‌ترین خودرو تاریخ
grade طرح امدادی کرمان موتور ویژه نوروز 98
grade آیا شرکت آذویکو در آستانه تعطیلی است؟
grade با 55 میلیون تومان جک جی 4 بخرید
grade خبر مهم برای خودروهای فاقد بیمه بدنه آسیب دیده در سیل
grade سازنده موتور الکتریکی، مهجور در نمایشگاه خودرو تهران
grade آشنایی با رایج‌ترین مشکلات تعمیراتی خودروها
grade شرایط فروش اقساطی جک S3 ویژه تیرماه 1398
grade بازدید مشتریان عظیم خودرو از خط تولید هنتنگ
grade قیمت جدید پژو 207 دنده ای ویژه مرداد ماه 98
grade افزایش هزینه نقل و انتقال خودرو در مراکز تعویض پلاک؛ برگ سبز سند رسمی است
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو اسفند 97
grade مزدا 2020 cx-30 جدید در ژنو رونمایی شد
grade نیم‌ نگاهی به درون گران‌ قیمت‌ترین خودروی مسافرتی
grade تغییر ساعت طرح ترافیک و زوج و فرد در ماه رمضان ۹۸
grade نرخ جدید معاینه فنی خودروها تایید شد
grade تولید اولین شاسی‌بلند الکتریکی استون مارتین
grade شرایط فروش جدید سایپا با تحویل فوری پراید 111 اعلام شد
grade رونمایی از سوناتا 2020 در نیویورک
grade فراری F8 Tributo، جانشین جذاب 488 متولد شد
grade خودروهای ایرانی حدود 1.5 برابر خودروهای خارجی بنزین مصرف می‌کنند
grade متخصصین از بانک تجارت تسهیلات می‌گیرند
grade آغاز طرح امداد نوروزی سال 98 شرکت کرمان موتور
grade بنتلی کانتیننتال جی تی فوق لاکچری در ژنو 2019
grade کدام محصولات ایران خودرو با مدل 98 وارد بازار شدند
grade بیانیه کرمان موتور در خصوص افزایش قیمت‌ها
grade متقاضیان ساندرو اگر صبر ایوب دارند پس منتظر بمانند
grade سایپا و ایران‌خودرو خریداران همیشه در صحنه را قال گذاشتند!
grade وقتی ایران‌خودرو مدعی شکست تویوتا در داکار می‌شود!
grade خودروی مفهومی کیا با 21 صفحه نمایش
grade بازگشت به کارخانه بنز در دهه 60 میلادی
grade اموال رامک خودرو توقیف شد
grade فراخوان خودروهای تولید 1393 و 2014 به معاینه فنی
grade فوت و فن‌های محافظت از خودرو
grade پژو 2008 اولین خودروی 5 ستاره کیفی ایران
grade مقرون به صرفه ترین خودروها برای مشتریان در سال 2019
grade با سوییچ خودروی ds 7 خود هزینه خرید از فروشگاه را پرداخت کنید
grade کیا موهاوی Masterpiece، کانسپت حیرت انگیز کیا معرفی شد
grade اسکناس نو برای عیدی؛ درست یا غلط؟
grade طرح فروش محصولات ایران خودرو ویژه 20 اسفند با مدل 98
grade مضحک‌ترین اسامی در میان خودروها
grade داستان تیکه انداختن انگلیسی‌ها به پژو و ایران خودرو چه بود؟
grade دلایل افزایش احتمالی تصادفات رانندگی در نوروز 98 و راهکار جلوگیری
grade دنا پلاس اتومات به بازار می آید
grade طرح تبدیل خودرو ساندرو به چانگان CS35 - دی 98
grade آرمان موتور کویر همچنان نماینده لوکسژن در ایران است
grade سورنتو 2018 فیس‌لیفت توسط کیا معرفی شد
grade ابتکار جالب تویوتا، فناوری ضدسرقت خودرو با گاز اشک‌آور
grade یورو انکپ: مرسدس کلاس G، سئات تاراکو و هوندا CR-V پنج ستاره شدند
grade نکات مهم برای خرید خودروی دست دوم
grade اولین عکس های پژو 208 جدید
grade بخشنامه شماره 6 فروش فوری محصولات ایران خودرو - 8 اسفند 97
grade لامبورگینی ترونو، خودرویی که در سال 2999 ساخته خواهد شد!
grade تولیدات داخلی نرم افزار دیاگ خودرو و ECU
grade هیوندای النترا 2019 ارزان، ایمن و محبوب
grade عدم اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در روزهای پنجشنبه
grade تسلا Y رونمایی شد
grade بنز C300 یا BMW سری 4؛ کدام یک پیروز میدان هستند؟
grade ترکیب قیمه و ماست به سبک ساندرو و تندر!
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه مرداد 98
grade ماجرای تجمع خریداران خودرو مقابل وزارت صنعت چه بود؟
grade جک سدان جدید خود را به زودی معرفی خواهد کرد
grade نکات کلیدی برای استفاده از ترمز دستی
grade گردهمایی بی ام و سواران در برج میلاد
grade تولید 118 دستگاه مزدا 3 توسط گروه بهمن در اردیبهشت 1398! و توقف تولید برخی خودروها
grade برای بازیابی رمز کارت سوخت چه باید کرد؟
grade ابهام بزرگ در فروش‌ فوری‌ ایران‌خودرو و سایپا
grade شرایط تبدیل تعهدات سوزوکی ویتارا اعلام شد
grade فراری استرادل SF90 تولد سریع‌ترین فراری جاده‌ای تاریخ
grade جنسیس G90 لیموزین معرفی شد
grade سرنوشت واردات خودرو در سال رونق تولید
grade بزرگترین تولیدکننده خودروهای برقی در جهان کیست؟
grade قیمت جدید چانگان CS35 اعلام شد
grade قیمت‌گذاری خودرو بر اساس حاشیه بازار متوقف شود
grade با مدل منحصر به فرد شرکت پاگانی آشنا شوید
grade داستان پارس خودرو و مونتاژ بیوک و کادیلاک
grade هشدار جدی وزیر دادگستری به خودروسازان
grade پورشه تایکان، رقیب تسلا مدل 3 وارد می‌شود
grade خودروساز چینی بلاخره در دادگاه محکوم به کپی‌کاری شد
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو
grade خودروهای چینی بازار خودروهای کره‌ای را کساد کردند!
grade دنا پلاس به ناوگان پلیس سنگال پيوست
grade رنو به ایران باز‌ می‌گردد
grade فروش فوری سراتو آپشنال از سوی سایپا
grade سایپا بدنه خودروهای آسیب دیده سیل را رایگان تعمیر می‌کند
grade واردات خودروهای هیبریدی از پرداخت حقوق ورودی معاف می‌شود
grade نحوه محاسبه دقیق افت قیمت خودرو در ایران چگونه است؟
grade واردات 15000 دستگاه خودرو در سال 97
grade اعلام شرایط شماره‌گذاری خودروهای گذرموقت
grade بنز GLK فیس لیفت نسبت به مدل های پیشین خود چه پیشرفتی داشته است؟
grade تقاضای خودرو در بازار به کف رسید/ قیمت‌ همچنان بلاتکلیف است
grade تفاوت کوئیک و کوئیک آر در چیست؟
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو اعلام شد
grade هایما s7 جایگزین سوزوکی پس از ترک بازار ایران
grade دو شیفته بودن مراکز معاینه فنی تا 29 اسفند
grade سونامی عجیب در بازار خودرو
grade خودروی پلاگین هیبریدی چیست؟
grade وزارت صنعت: بخشی از واردات خودرو به کشور آزادسازی می شود
grade بنزین تا یک ماه آینده دو نرخی می‌شود
grade جنسیس GV80، یکی از زیباترین شاسی‌بلندهای لوکس آینده
grade مدیر بازاریابی و تبلیغات گروه بهمن منصوب شد
grade معرفی GLE های جدید مرسدس
grade دومین شاسی بلند مرسدس بنز میباخ آماده ورود به بازار
grade فناوری خودران تسلا به زودی دست‌اندازها را رد می‌کند
grade احتمال آزادسازی واردات خودرو به کشور
grade فروش مکمل‌های اکتان‌افزا ممنوع است
grade فروش فوری خودروها افزایش می‌یابد
grade بنز با بی‌ام‌و شریک شد
grade اگر نسبت به خلافی خودروی خود اعتراض دارید به این مکان‌ها بروید
grade نتیجه شکایت 37 نفر از شرکت سایپا سیتروئن در تهران
grade پنین‌فارینا باتیستا، قدرتمندترین خودرو جاده‌ای ایتالیایی معرفی شد
grade خودروهای چینی تا پایان تابستان 30 درصد گران می‌شوند
grade 24 نکته ضروری که برای سفر در ایران باید بدانید
grade چرا با افزایش قیمت خودرو، تقاضا بالا رفت؟
grade خودروی چینی که تسلای آمریکا را به چالش می کشاند
grade سیستم تعلیق فعال الکترومغناطیسی EASS
grade افزایش روند تولید خودرو
grade مشتریان کرمان موتور با خیال راحت به سفرهای نوروزی بروند
grade پورشه کاین کوپه، شاسی‌بلند پورشه هم کوپه شد
grade کیاموتورز هم پای خود را از چین بیرون کشید
grade خدمت جدید برای یک گروه از دارندگان برچسب الکترونیکی ETC
grade شورولت کوروت 2020، تحقق یک رویا
grade آغاز ساخت کارخانه اتوبوس سازی ایران و جمهوری آذربایجان
grade نیترات آمونیوم دلیل فراخوان دوم 1.1 میلیون هوندا و آکورا
grade قیمت خودرو کاهش نیابد چاره‌ای جز استیضاح وزیر صمت نداریم
grade بهترین و بدترین برندهای خودرو در سال2019 کدامند؟
grade حل مشکل تعدیل نیرو در خودروسازی بم، وعده و وعید یا عمل؟
grade بی ام و سری 7 افراط و حماقت یا ظرافت و زیبایی!
grade سوپرکروز سیستم رانندگی هوشمند کادیلاک
grade اطلاعیه بانک سپه در خصوص ادغام بانک‌های نظامی
grade بهترین زمان برای خرید خودرو چه زمانی است؟
grade کسانی که با قیمت‌های بالا خودرو خریده‌اند منتظر زیان باشند
grade آسیب‌پذیری شدید خودروهای دارای کیلس استارتر
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه شهریور 98
grade طرحی جدید برای کاهش وزن چرخ خودرو
grade فهرست کامل تخفیف‌های طرح ترافیک تهران در سال 98
grade خودروی برقی فورد با یک بار شارژ 500 کیلومتر طی می‌کند
grade پرطرفدارترین سدان بی ام و کدام خودرو است؟
grade افزودن امکانات جدید بر روی دستگاه‌های خودپرداز بانک پاسارگاد
grade قیمت قطعات یدکی خودرو باز هم گران شد
grade قیمت جدید خودروی ساینا اعلام شد - تیر 98
grade جک سهامش را به فولکس واگن نمی‌فروشد
grade بازگشت قیمت‌ به آگهی‌‌های اینترنتی فروش خودرو از امروز
grade جریمه سنگین در انتظار شرکت بی‌ام‌‌و
grade طرح جدید تبدیل تعهدات معوق ایران‌ خودرو
grade واردات خودرو حتما باید آزاد شود
grade سیکل اسقاط کردن خودروهای فرسوده در کشورهای پیشرفته
grade مافیا پشت پرده گرانی خودرو
grade افزایش قیمت بیمه، خودرو را گران کرد
grade فناوری‌های جدید ساخت لاستیک خودرو
grade پژو 301 اولین خودروی ایرانی که در افتتاح خط تولیدش هیچ خارجی وجود نداشت
grade 300 سازنده ايرانی محصول پژو 301 تولید داخل را می‌سازند
grade چگونه مراقب واشر سرسیلندر خودروی خود باشیم؟
grade جعبه سیاه خودرو اجباری شد
grade سقوط آزاد قیمت خودرو ادامه دارد؟
grade پژو به دنبال فیات-کرایسلر
grade قیمت خودرو دیگر گران نخواهد شد
grade خودروسازان آلمان به کارشکنی در توسعه انرژی پاک متهم شدند
grade جک A5 در نمایشگاه چانگدو 2019 رونمایی شد
grade طرح جدید تبدیل محصولات ایران خودرو شهریور 98
grade ایکو K132 خودرو جدید ایرانخودرو معرفی شد
grade امکان محاسبه آسان عوارض تردد طرح ترافیک توسط شهروندان
grade برای رمزگشایی کارت سوخت به کجا مراجعه کنیم؟
grade خودروهای پرنده 5 سال دیگر از راه می رسند
grade ثبت 11 هزار شکایت از خودروسازان در سال 1397
grade شرایط جدید فروش اعتباری سه محصول ایران خودرو
grade سهم دولت از خودرو
grade هنگام ترکیدن لاستیک خودرو چه کنیم؟
grade کاهش قیمت محصولات داخلی با واردات خودروی دست دوم
grade معرفی بهترین خودروهای هیبریدی در جهان
grade شرایط جدید فروش فوری چهار محصول ایران خودرو با قیمت جدید
grade قیمت خودرو امروز 1398/05/27| پژو پارس 96 میلیون تومان شد
grade هوندا پاسپورت 2019، شاسی‌بلند محافظه‌کار
grade جزئیات افزایش قیمت CNG
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو اعلام شد
grade هیوندای اکسنت جدید مدل 2020، زیبا اما ضعیف
grade 50 هزار تومان جریمه برای دودی کردن شیشه خودرو
grade راه اندازی قابلیت تراکنش های بانکی با کارت ملی هوشمند در سامانه های بانک ملی ایران
grade خودروهای پارکینگی راهی بازار می‌شوند
grade تا سال آینده خبری از خودروهای پیش فروش شده نیست!
grade رنج روور مخصوص فضانوردان ساخته شد
grade تعیین تکلیف استرداد پول ثبت‌نام‌کنندگان خودرو
grade خودروی برقی جک در برزیل
grade هیوندای Venue مدل 2020، کوچک‌ترین کراس‌اوور هیوندای پا به میدان نبرد می‌گذارد
grade بیگ‌بنگ در بازار خودرو
grade تاخت و تاز خودروهای دست دوم در بازار
grade آئودی Q8 مدل 2019، کراس‌اوور کوپه هیجان‌انگیز
grade تولید سریع ترین موتورسیکلت برقی جهان
grade چرا ترخیص خودروهای دپو شده طولانی شد؟
grade بی‌آرتی تهران کرج و جزئیات راه‌اندازی
grade محل استقرار امدادهای نوروزی خودروسازی کارمانیا
grade فرهنگ رانندگی، راننده فرهنگی
grade مدل جدید فورد موستانگ تلفیقی بی‌نظیر از برترین خودروهای فورد
grade تحویل تمامی خودروهای پیش فروش شده تا آخر مهرماه
grade الزام یک خودروساز به جمع آوری 30هزار خودروی معیوب در صورت قطعیت حکم
grade هجوم متقاضیان خودرو در سایه رشد قیمت‌ها
grade فهرست شعب منتخب توزیع اسکناس نو
grade کدام خودروها بیشتر جستجو را در گوگل دارند؟
grade رانندگان مست و خواب‌آلوده سوار خودروهای ولوو نشوند!
grade شرایط فروش جدید سایپا ویژه 17 مرداد
grade اين خط، خط عابر پياده است به احترام پياده بايستيم!
grade تولید خودرو در 11 ماه امسال 37/8 درصد کاهش یافت
grade تغییرات ژاپنی‌ها در خودروی مجلل انگلیسی
grade نکات ضروری برای سفر در ایران
grade 15 هشدار برای جلوگیری از خرابی جلوبندی خودرو
grade پرفروش‌ترین محصول برند لکسوس چیست؟
grade حضور تسلا در میان خودروهای ترخیص شده‌‌ی گمرک
grade همراهی در تولید خودروهای کرمان موتور
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو اعلام شد - ویژه مرداد 98
grade تبدیل محصولات رنو و برلیانس با سراتو به تعداد محدود
grade روغن موتور گران شد
grade فروش فوری سمند و پژو ‌206 با کاهش 2 میلیونی قیمت
grade کیا کادنزا 2020 معرفی شد
grade تولید سراتو در سایپا متوقف شد
grade طرح احتمالی رنو ساندرو استپ‌وی 2025
grade در زمان پارک خودروی اتوماتیک به این موارد توجه کنید تا گیربکس خودرو دچار مشکل جدی نشود
grade خودروسازان؛ بزرگترین مشتری شبکه 5G
grade پرفروش‌ترین خودروهای الکتریکی در اروپا
grade فراخوان هیوندای برای ولستر
grade فراخوان سوزوکی در آمریکا
grade عملکرد مثبت یک و نیم میلیارد دلاری تراز تجاری کشور در 11 ماهه امسال
grade طرح شماره 4 فروش فوری محصولات ایران خودرو با قیمت جدید
grade رحمانی: از حضور وزارت دفاع و ‌سپاه در صنعت خودروسازی حمایت می‌کنیم
grade مرسدس بنز AMG GLC63 2020 وارث 8 سیلندرها در نیویورک
grade ویژگی امنیتی جدید شورولت، رانندگی امن را برای نوجوانان به ارمغان می‌آورد
grade چه نوع شمعی برای خودروی ما مناسب است؟
grade سلتوس جدیدترین شاسی بلند کیا بدون پوشش استتاری دیده شد
grade 8 تا از بهترین خودروهای ریچارد هموند
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو اردیبهشت 98، دنا پلاس 4 ستاره شد
grade خودرو بعد از تصادف باید به کنار خیابان هدایت شود
grade توقیف 3 هزار خودرو پلاک مخدوش در تهران
grade پراید با قیمت 6 هزار دلار صادر می‌شود
grade شاسی بلند هیبریدی جدید آئودی معرفی شد
grade اعلام جریمه استفاده از تلفن‌همراه حین رانندگی
grade پولی شدن معابر منطقه 2 تهران برای پارک خودروها
grade دایملر: نمی‌دانیم رهبر کره شمالی خودروهای لوکس ما را از کجا آورده است!
grade واردات خودروی هیبریدی همچنان ممنوع است
grade رونمایی از یک هیبریدی 996 اسب‌بخاری به نام دیسی
grade قیمت انواع خودروهای وارداتی
grade خودرو مسیر خود را از دلار جدا کرده است
grade افتتاح کارخانه مرسدس‌بنز در روسیه
grade بررسی پیش فروش خودرو در دادستانی کل کشور
grade احتمال ورود مجدد شورای رقابت به قیمت‌گذاری خودرو
grade تدابیر ویژه ایران‌خودرو برای امداد به سیل‌زدگان
grade مخالفت مجلس با بنزین 2 نرخی
grade تصاویر لو رفته از اوپل کورسای جدید در پوشش استتار
grade اختصاص 80درصد تولید خودرو به پیش فروش‌ها
grade فروش قطعات کارکرده خودرو به نام نو
grade مینت خودروی جدید جنسیس
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو بهمن 97
grade تبعات سنگین حوادث طبیعی اخیر در کشور
grade بانک‌ها نرخ خرید دلار را بالا بردند
grade فرار تاریخی از دیوار برلین با بی ام و ایستا
grade نیسان جوک مدل 2020 با ویژگی‌ها و چهره‌ای جدید رونمایی شد
grade مسابقه برترین ویژگی داستانی خودروسازی کارمانیا ویژه نوروز 1398
grade افزایش روند ترخیص خودروها از گمرک / آزادسازی تمام برندها تا 2 ماه آینده
grade لامبورگینی سیان اولین خودرو هیبرید و قدرتمند‌ترین خودرو لامبورگینی در نمایشگاه فرانکفورت 2019 معرفی شد
grade مدیر عامل سایپا: خودروهای جدید را روانه بازار می کنیم
grade بررسی شورولت کوروت C8 استینگری مدل 2020
grade ارائه خدمات امدادی رايگان به خودروهای توليدی كمتر از 5 سال گروه سايپا
grade عدم تحمیل هزینه رمز یکبار مصرف به مشتریان
grade قرار داد گران قیمت ZF با بی ام و
grade خودروهای ترخیص‌نشده و مشتریان همچنان بلاتکلیف
grade شرایط ثبت‌نام کارت سوخت برای خودروهای نو و تعویض پلاک‌های جدید
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه آبان 98
grade برخورد با دانه‌درشت‌های مافیای خودرو، پراید را ارزان‌تر می‌کند
grade عملیات انتقال بویینگ 747 با کشنده‌های 1000 اسب بخاری
grade تسلا مدل 3، پرفروش‌ترین خودروی برقی سوئیس
grade سازمان بازرسی خواستار بازگشت شورای رقابت به قیمت‌گذاری خودرو شد
grade مک لارن GT 2020، گرند تور به سبک مک لارن
grade خودروسازان تا زمان تحویل تعهدات خود حق پیش فروش ندارند
grade افزایش ساعات کار مراکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک خودرو
grade چرا لاستیک خودرو گران شد؟
grade سریع ترین تراکتور جهان با قدرت 1000 اسب بخار
grade معرفی 10 تولیدکننده برتر لاستیک خودرو در جهان
grade الزام خودروسازان برای واگذاری اموال مازاد
grade همه اول شدند؟ فریب مردم با رتبه اول خدمات پس از فروش
grade ورود قوه قضاییه به ساماندهی بازار خودرو
grade خواب خوش سازمان حمایت در ناخوشی خودرو
grade ​برنامه ویژه حمایت از رونق تولید بانک صادرات ایران اعلام شد
grade شرایط فروش نقد و اقساط محصولات شرکت سایپا ویژه 8 مرداد
grade معرفی فولکس‌واگن I.D رومز،شاسی بلند سه ردیفه خودران
grade مروری بر پرفروش‌ترین خودروهای سال 2018
grade تسلا قیمت‌ خودروهایش را بالا می‌برد
grade هزینه‌های جانبی نباید در قیمت خودرو لحاظ شود
grade مقایسه قیمت خودروهای داخلی با قیمت دو هفته پیش
grade طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو
grade نسل جدید فورد کوگا از اواخر سال 2019 به بازار عرضه خواهد شد
grade طرح همراهی در تولید کرمان موتور از 10 تیرماه آغاز می شود
grade بانک تجارت بزرگترین شرکت بورسی شد
grade بررسی لکسوس RX نسخه فیس‌لیفت 2020
grade لینکلن کورسیر 2020، کراس‌اوور همه چی تمام
grade طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - 8 آبان 98
grade ناجا: امروز سفر نکنید
grade مالیات جدید در بازار خودرو
grade برنامه فیات برای تولید خودروی سواری در ایران
grade اطلاعیه بانک مرکزی در خصوص ادغام بانک‌های وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه
grade سمینار آموزشی امدادگران حمل گامی در راستای مشتری مداری
grade ولوو: خودروهای پلاگین هیبریدی را دست کم گرفته‌ایم
grade واردکنندگان قطعه برای ترخیص بازگشته‌اند
grade تمام خودروهای هوندا در اروپا برقی می‌شود
grade فرمان بازار خودرو همچنان در دست دلالان است؟
grade ماشین‌های الکتریکی تویوتا از سال 2023 در شبکه تاکسیرانی استفاده خواهد شد
grade ابر خودروی مسابقه‌ای مکزیکی VUHL05
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو فروردین 98
grade شرایط فروش اقساطی جدید جک جی 4 کرمان موتور ویژه آبان 98 اعلام شد
grade زمان اجباری شدن کارت سوخت اعلام شد
grade بخشنامه جدید بانک مرکزی درباره خودروهای متوقف در گمرک
grade هشدار پلیس درباره خودروهای دو تکه‌ای
grade چانگان اوشان X7 مدل 2019 و تشخیص چهره مالک
grade قیمت خودرو و مسکن به سایت ها بازگشت
grade بهترین و ارگونومیک ترین خودروها برای افراد کوتاه قد
grade واردات 29 میلیون دلار خودرو و قطعات در فروردین
grade مخالفت مجلس با مسکوت ماندن طرح ساماندهی بازار خودرو
grade احتمال بازگشت خودروسازان فرانسوی به ایران
grade مردم خیال‌شان راحت بنزین امسال گران نمی‌شود
grade بانک سپه پس از اجرای پروژه ادغام، بانکی قوی و موثرتر خواهد بود
grade آغاز فروش ام وی ام ایکس 55 توسط شرکت مدیران خودرو
grade وزارت دفاع به کمک خودروسازان می‌آید
grade ایران خودرو: انجام تعهدات معوق پژو 2008 در روزهای آینده
grade هر آنچه باید درباره پژو 2008 بدانید
grade افزایش تمرکز نیسان بر ساخت کوپه و توقف تولید رودستر 370z
grade عملکرد مطلوب شرکت زامیاد در شرایط تحریم
grade اینفینیتی Qs، اولین مدل الکتریکی اینفینیتی معرفی شد
grade بررسی فورد ماستنگ تمام الکتریکی مدل 1967
grade خودروسازی لوکس پورشه بخاطر تقلب جریمه شد
grade ساعت فروش فوری روزانه محصولات ايران‌خودرو تغيير كرد
grade قیمت‌ها دوباره از بازار مجازی خودرو حذف شد، اما هست!
grade تاسیس برند مخصوص خودروهای برقی توسط شرکت جیلی
grade احتمال آزادسازی واردات خودرو
grade طرح تبدیل ساندرو اتوماتیک به سراتو - آبان 98
grade خودروهای برقی جایگزین بنزینی‌ها نمی‌شوند!
grade تحویل خودرو اتومات به معلولان با قیمت‌های قبل
grade 9 شاسی بلند لوکس و ایمن 2019
grade ابلاغ نشدن مصوبه خروج سازمان حمایت از قیمت‌گذاری خودرو
grade عملکرد پارس خودرو در زمینه محیط زیست منطبق با استانداردها و قوانین زیست محیطی کشور است
grade بزودی فروش 3 محصول جدید سایپا آغاز می‌شود
grade مرسدس بنز EQS کانسپت برقی اس کلاس آینده بنز در فرانکفورت 2019 معرفی شد
grade شرکت‌های خودروسازی موظف به اعلام قیمت تمام‌شده خودروها به شورای عالی رقابت شدند
grade استقبال از خودروهای برقی فقط در کشورهای مرفه
grade 5 درصد زیرقیمت بازار خودرو از اول اشتباه بود
grade حمایت شبکه بانکی از هموطنان سیل‌زده
grade امکان تولید تندر 90 با موتور 206
grade ترخیص 350 خودرو دپو شده از گمرک
grade تا پایان تیرماه یک بار با کارت سوخت شخصی سوخت‌گیری کنید
grade پرونده مدیران‌خودرو به تعزیرات ارجاع می‌شود
grade مردم کدام کشورها بیشتر خودروی برقی می‌خرند؟
grade دلایل جذابیت بازار خودرو برای مردم چیست؟
grade بهترین خودروهای لوکس با قیمت کمتر از 30 هزار دلار
grade سایون اف.آر.اس در جدال با هیوندای جنسیس کوپه
grade بهترین خودروهای هاچ‌بک‌ با قابلیت محرک تمام چرخ (آ‌ل‌ویل‌درایو ) 2019 در بازار
grade تعهدات معوق ایران خودرو تا زمستان امسال به روز می‌شود
grade 9 توصیه مهم هلال احمر برای مسافران و ساکنان غرب و جنوب کشور
grade فروش اقساطی دنا پلاس و پژو پارس توسط ایران خودرو در چهارشنبه 6 شهریور
grade بی‌ام‌و مدل شاسی‌بلند X7 را به دلیل مشکل امنیتی فراخوانی کرد
grade بی‌ام‌و همکاری با دایملر را رد کرد
grade بدترین خودروهایی که در دهه گذشته معرفی شدند
grade رنو کولئوس جدید رسما معرفی شد
grade جوابیه کرمان موتور در خصوص شایعه دریافت ارز 4200 تومانی
grade فیلم بررسی بی ام و سری 8 گرن کوپه
grade وعده وزیر صنعت برای کنترل قیمت خودرو
grade رنو به ایران باز می‌گردد؟
grade مدیر عامل ایران خودرو: پس از پروژه تولید 301 به سراغ تولید پژو 2008 می رویم/ وانت پژو 301 را نمی سازیم
grade مرجع قضایی هنوز در مورد خودروهای دپو شده اعلام نظر نکرده است
grade استفاده اجباری از رمز دوم یکبار مصرف به تعویق افتاد
grade خودروساز گران‌فروشی می‌کند؛ سازمان حمایت هم پاسخگو نیست
grade گسترش همکاری‌های تجاری و بانکی ایران و اتریش
grade مزدا 190 هزار خودرو را به خاطر نقص فنی فراخواند
grade مرسدس بنز GLB مدل 2020، شاسی بلند هفت نفره بنز معرفی شد
grade شنبه 5 مرداد آخرین مهلت ثبت نام جک جی 4 و اس 3 با شرایط ویژه
grade کتاب نفیس بنتلی گرانتر از برخی محصولات این خودروساز
grade آیا 250 میلیون دلار برای طراحی صندوق عقب 206 توجیه دارد؟
grade طویل‌ترین اتوبوس برقی جهان
grade قیمت جدید خودروهای هیبریدی در ایران
grade پارس اتوماتیک به لیست فروش فوری ایران خودرو اضافه شد + شرایط فروش
grade فرآیند دریافت خسارت بیمه ای توسط سیل زدگان از طریق شعب بانک مسکن
grade جریان سازی‌های رسانه‌ای، مانعی بر سر راه توسعه خودروهای برقی
grade نسل جدید اوپل کورسا از سال آینده به بازار عرضه خواهد شد
grade جدیدترین طرح فروش محصولات جک با قیمت قطعی
grade ابطال فرمول بیمه‌مرکزی در پرداخت خسارت به خودروهای گران‌قیمت
grade هیوندا i20 سری N رقیب جدی فولکس واگن و فورد
grade آغاز فروش فوری پراید و ساینا از 5 مرداد ماه
grade بهترین تلمبه‌های همراه خودرو در سال 2018
grade باز هم افزایش قیمت محصولات مدیران‌خودرو
grade برنامه فولکس‌واگن برای واگذاری بنتلی
grade هر لحظه و هرجا امداد کرمان موتور در تعطیلات کنار شماست
grade عملکرد خودروسازان کشور در سال 97
grade آغاز همکاری مشترک گروه مالی سامان با تپ‌سی
grade نوسانات کلافه کننده در بازار خودرو
grade نقص فنی در وانت‌های سری F فورد سبب جمع‌آوری دوباره آن‌ها شد
grade بنزین فعلا سهمیه‌بندی نمی‌شود
grade بنتلی EXP 100 GT، چشم اندازی از آینده خودروهای لوکس
grade چرا نرخ تایر خودرو در بازار 2 برابر کارخانه شده است!؟
grade کسی ماشین برقی نمی‌خرد، هیجان‌زده نشوید
grade نسل جدید لندروور دیفندر تا پایان امسال رونمایی می‌شود
grade تسلا مشتریان خود را فریب داد
grade بازگشت قیمت‌ها به سایت‌های خرید و فروش
grade بازسازی یک BMW فراموش‌شده
grade شاسی بلند اطلس بیس‌کمپ Basecamp کانسپت لوکس‌ فولکس واگن
grade دستور جهانگیری برای قیمت‌گذاری خودرو به کجا رسید؟
grade هنوز دستور جدیدی درباره بنزین ابلاغ نشده است
grade بهترین دوربین‌های داشبوردی خودرو
grade چرا آمار فروش فوری خودروسازان اعلام نمی‌شود؟
grade آمادگی تویوتا برای به اشتراک گذاری فناوری هیبریدی
grade شرکت‌های خودروساز در صورت عدم اجرای مصوب مجلس به دادگاه معرفی می‌شوند
grade ویژگی‌های نیسان آلتیمای 2020
grade واردات خودرو احتمالا از سال 99 آزاد می‌شود
grade هوندا تولید خودرو در ترکیه را پس از سال 2021 متوقف می‌کند
grade نظر وزیر صمت درباره بازگشت شورای رقابت به قیمت‌گذاری خودرو
grade دلایل برکناری و بازداشت مدیرعامل ایران خودرو
grade احتمال موافقت رئیس‌جمهور با ترخیص خودروهای بدون ثبت‌سفارش بانکی
grade اتوبوس برقی eLion با انتشار آلایندگی صفر
grade استقبال پژو از خرید جگوار‌لندروور
grade اما و اگرهای واردات خودروی دست دوم
grade هشدار مهم سازمان حمایت به خریداران خودرو
grade بولت نانو (Bolt Nano) ماشین الکتریکی یوسین بولت و شروین پیشه‌ور
grade سوددهی اوپل پس از دو دهه
grade شاسی بلندهای پرفروش در بازار چین
grade حراج قدیمی‌ترین پورشه جهان در آمریکا
grade پاسات پرفروش‌ترین خودروی سایز متوسط جهان شد
grade تکمیل و اخذ اطلاعات شناسه شهاب توسط شبکه بانکی؛ نیازی به حضور غیرضرور مردم در شعب بانک ها نیست
grade تلاش بایک برای خرید سهام در دایملر
grade ترخیص خودروهای دپو شده را فراموش کنید!
grade 50 دستگاه از نسخه V8 تورفئو لوانته توسط مازراتی عرضه می‌شود
grade فروش خودروی دریافتی از کارخانه تا یکسال ممنوع می‌‌شود
grade مجوز پیش فروش خودروسازان صادر شد
grade صدرو بیمه نامه خودروهای سایپا متوقف شده
grade نرخ جدید عوارض آزادراه‌های کشور اعلام شد
grade نیسان تایتان 2020، پیکاپ قدرتمند و جذاب ژاپنی
grade ترخیص اتومبیل دست دوم در گمرک خرمشهر ممنوع است
grade کشمکش قیمت‌گذاری خودرو
grade فیس‌ لیفت نسل دوم کادنزا در تیزرهای کیا
grade جزئیات تعیین تکلیف مشتریان اتوخدمت سایپا
grade سؤالات یک نماینده درباره ثبت‌نام پیش فروش فوری خودرو
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه 19 آبان 98
grade کمپانی بنز، چینی‌تر شد
grade فولکس قورباغه‌ای به آخر خط رسید
grade سردرگمی ادامه دار مشتریان کارمانیا به دلیل عدم انجام تعهد
grade شرایط فروش جدید سایپا ویژه 20 مرداد
grade 11 خطای رانندگی که به ضرر خودرو است
grade پارسه پول خرد ایران می‌شود / سکه و دلار با پول جدید چند ؟
grade لوگوی جدید فولکس واگن برای فرافکنی رونمایی شد
grade شش خودروی سنگین 4 ستاره کیفی گرفتند
grade فروش خودرو خارجی با پلاک گذر موقت کلاهبرداری است
grade پیامک غیرمنتظره از طرح ترافیک
grade کمبود قطعه از مهمترین مشکلات صنعت خودروسازی است
grade بررسی استون مارتین DBS سوپرلگرا ولانته 2020
grade بوگاتی رکورد سرعت در دنیا را با سرعت 490 کیلومتر بر ساعت شکست
grade ممنوع الخروجی مدیرعامل سایپا
grade بازگشت ارز صادرکنندگان، یک اقدام ملی و خدمت به کشور است
grade صبا باتری حریفی قدر برای رقبای خارجی
grade سازمان حمایت به نفع مشتریان تیوولی نظر داد
grade آخرین وضعیت واردات خودروهای هیبریدی
grade کاهش یک درصدی درآمد پژو پس از خروج از ایران
grade همه چیز درباره نیسان ورسا 2020
grade سایبر تراک وانت برقی خیره کننده تسلا
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو تیر 98
grade دوربردترین خودروی خورشیدی جهان
grade کیا ایکس‌ سید 2020 معرفی شد
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو خرداد 98
grade کاهش قیمت خودرو در یک هفته گذشته
grade سقف تسهيلات ساخت مسکن افزایش یافت
grade تصاویر نسل جدید کیا سورنتو در حال تست فنی لو رفت
grade توسعه همه جانبه همکاری های اقتصادی و مالی میان ایران و جمهوری آذربایجان
grade رشد قیمت خودرو، بازارهای موازی را هم درگیر کرده است
grade خداحافظی خودروهای کلاسیک با کارت سوخت
grade شرایط فروش جدید سایپا ویژه 15 مرداد، سایپا 111 به فروش اعتباری اضافه شد
grade رونمایی از لوگوی جدید فولکس واگن با گلف
grade نحوه نگهداری از روکش آلکانتارا در صندلی و داشبورد خودرو
grade شاسی‌بلند جدید کیا در راه است
grade جدیدترین اطلاعیه عظیم خودرو برای مشتریان فوتون و هنتگ
grade خودروی پلاگین هیبریدی بنز در راه است
grade هرجا سخن از بی اعتمادیست نام سیف خودرو می‌درخشد
grade دولت مجاز به وضع عوارض پلکانی برای خودروهای پرمصرف شد
grade فروش ویژه محصولات جک به زودی توسط کرمان موتور
grade هشدار به مالکان 3 میلیون خودروی تهرانی
grade لامبورگینی سیان Sian، نخستین هیبریدی و قدرتمند‌ترین لامبورگینی تاریخ
grade یکه زارع مدیرعامل ایران‌خودرو بازداشت شد
grade کم‌کاری اتحادیه نمایشگاه‌داران در اعلام قیمت خودروها
grade ویژگی‌های تویوتا پریوس 2019
grade مرسدس AMG GT R با تیونر G-Power، جذاب‌تر و قدرتمندتر از گذشته
grade بلاتکلیفی جدید ثبت‌نام‌کنندگان خودرو
grade فرانسوی‌ها 65 میلیون یورو اسکناس از ایران خارج کردند
grade سیان، نام ابرخودروی هیبریدی لامبورگینی از کجا آمده؟
grade شکایت دادستانی آلمان از فولکس واگن
grade مشخصات فنی فولکس واگن گلف 2018
grade مراسم رونمایی از خودروی نفربر پیشرفته زرهی، ضد مین و ضد
grade پرفروش‌ترین خودروهای پژو کدامند؟
grade یک آستون مارتین دیگر برای جیمز باند
grade 10 دلیل جهانی برای خرید خودرو‌های ژاپنی
grade طرح ترافیک جدید پنجشنبه‌ها هم اجرا می‌شود
grade تبعات حذف بی‌جایگزینی پراید
grade تایرها را احتکار کرده‌اند
grade مدیرعامل ایران خودرو: تولید 200 هزار دستگاه پژو 301 بدون حضور پژو
grade قیمت محصولات مدیران‌خودرو در دست بررسی است
grade افزایش قیمت CNG از فردا اجرا می‌شود
grade تدوین دستورالعمل قیمت‌ گذاری خودرو آغاز شد
grade ایران خودرو: تولید آزمایشی پژو 301 ایرانی از امروز آغاز می‌شود
grade خودروهای لاکچری با پلاک‌های رند توقیف می‌شوند
grade کریستال آبی؛ یک کادیلاک کلکسیونی
grade انبار تعداد زیادی خودرو در خودروسازی‌ها
grade وزیر صنعت: اجازه نمی‌دهیم خودروسازان قطعه سازی کنند
grade 3 هزار دستگاه پژو 301 امسال تولید می شود
grade معرفی بیسو T3 و بیسو T5 شرکت سیف خودرو
grade قیمت تمام شده خودروهای داخلی بزودی اعلام می‌شود
grade احتمال آزادسازی واردات خودرو در سال آینده قوت گرفت
grade ماشین حساب به دست بگیرید تا سهمیه بنزین‌ تان غیب نشود
grade وانت‌بارها 100 لیتر سهمیه سوخت اضافه می‌گیرند
grade بزودی از سوی کرمان موتور، فروش اقساطی جک جی 4 بدون بهره
grade دستیار ترامپ: آمریکا از تعرفه ها متضرر خواهد شد
grade کانسپت 4 نسل آینده سری 4 بی‌ام‌و در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی شد
grade اعلام طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 25 آذر 98
grade ابرخودرو لامبورگینی برای دشت و بیابان
grade جریمه‌های رانندگی را اقساطی پرداخت کنید
grade دستور جهانگیری به وزیر صنعت برای کاهش قیمت خودرو
grade دولت بنزین را 3 برابر گران کرد/سهمیه 1500، آزاد 3000 تومان
grade جدیدترین طرح فروش اقساطی محصولات ایران خودرو ویژه 3 مهرماه 98
grade تغییر کاربری دفتر یک خودروساز در جاده مخصوص/ سرنوشت صنعت خودرو آذربایجان چه می‌شود؟
grade نیسان پاترول 2020 در امارات دیده شد
grade ساعت‌هایی برای یادبود ابرخودروهایی خاص
grade نسل جدید لندرور دیفیندر در نمایشگاه فرانکفورت 2019 رونمایی شد
grade ادامه گران‌فروشی‌ خودروسازی که پرونده‌اش تعزیراتی شده است
grade شرایط جدید فروش محصولات جک با قیمت قطعی
grade برنامه ریزی سه ساله برای تولید پلتفرم جدید خودرویی
grade وانت 18 هزار دلاری ام جی معرفی شد
grade امنیت به خودروهای خودران و هوشمند می‌آید
grade اطلاعیه کرمان موتور در خصوص تامین قطعات و تعهدات
grade طرح تبدیل خودرو سمند دوگانه‌سوز و H30 کراس اتوماتیک
grade فهرست خودروهای پرفروش روسیه منتشر شد
grade آغاز توليد آزمايشی برخی از قطعات 301 در نصف جهان
grade مایکل شوماخر پس از 6سال کما به هوش آمد!
grade احتمال لغو عوارض ورود به محدوده زوج و فرد تهران
grade لاستیک خودرو گران نمی‌شود
grade خودروی برقی که سقف آن پنل خورشیدی دارد!
grade رده بندی پرفروش ترین خودروها در بازار ژاپن
grade بی‌ام‌و X6 2020 با طراحی وانتابلک به نمایشگاه فرانکفورت 2019 آمد
grade نیسان آریا Ariya، چشم اندازی از کراس‌اوورهای آینده نیسان
grade رسوایی جدید فورد
grade 10 خودروی پلاگین هیبریدی برتر 2019
grade هزینه 250 میلیون دلاری برای طراحی صندوق پژو 206
grade کاهش دلالی با اخذ مالیات از معامله خودروی صفر کیلومتر
grade تشکیل جلسه شورای رقابت در روزهای آینده برای تعیین قیمت پایه خودروها
grade اصالت از نوع آلمانی، کانسپت فولکس واگن دیزاین ویژن جی.تی.آی
grade شرایط جدید فروش نقدی و اعتباری سایپا ویژه 16 و 17 شهریور
grade ترخیص خودروهای وارداتی از سر گرفته شد
grade تویوتا همچنان باارزش‌ترین خودروساز جهان است
grade تصمیم‌ گیری رنو برای ادغام با فیات
grade جایگزین پراید مشخص شد
grade پورشه در کدام کشورها بیشترین طرفدار را دارد؟
grade بزرگترین گردهمایی خودروهای کلاسیک در پیست آزادی
grade صدور فرمان عرضه خودروهای جدید
grade نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2019 آغاز به کار کرد
grade بازداشت 6 نفر در پرونده شرکت سایپا
grade سایپا حق بیمه‌ های دریافتی از خریداران را چه می کند؟
grade افزایش واردات قطعات یدکی قاچاق به کشور
grade فرماندار تهران: عوارض زوج و فرد سال 97 حذف می‌شود
grade شیشه‌های سرامیکی با استحکام بالا برای خودروهای زره پوش
grade پرفروش‌ترین خودروهای برقی چینی کدامند؟
grade کیا اپتیما مدل 2021، نسل پنجم سدان کره‌ای پر طرفدار
grade مصوبه واگذاری خودرویی‌ها فعلا قابل اجرا نیست
grade واریز ریالی سهمیه بنزین وانت بارها در انتظار تایید وزارت کشور
grade یک شاسی‌بلند جایگزین تویوتا کرولا می‌شود
grade نمایش فیلم‌های سه‌بعدی و استفاده از واقعیت مجازی در نسل بعدی نمایشگر‌های داخل خودرو
grade طراحان ایرانی خودرو در عرصه بین المللی
grade جزئیات جدید درباره ثبت‌نام متقاضیان کارت سوخت/ برای پیگیری به پلیس 10+ مراجعه نکنید
grade خودروهای جدید الکتریکی باید تولید صدا کنند
grade بازارهای مسکن، طلا و خودرو چقدر حباب دارند؟
grade مشخصات بی‌ام‌و 2020 پلاگین هیبریدی
grade شرایط جدید پیش فروش جک j4 و جک s3 اعلام شد
grade معرفی هیوندای i10، محصول ارزان قیمت هیوندای
grade لاستیک‌های تولید داخل گران شد; با مجوز یا بدون مجوز؟
grade تسلا 3 رکورد زد!
grade تولید نسل جدید ماشین هیدروژنی تویوتا
grade انواع لاستیک خودرو را بهتر بشناسیم / تفاوت تایرها در چیست؟
grade کوئیک کراس به پارس خودرو رفت
grade چرا موتور خودرو یکباره خاموش می شود؟
grade تولید وانت هیوندای در آمریکای شمالی
grade شرایط جدید فروش فوری سایپا ویژه 24 شهریورماه
grade سازمان حمایت، همچنان مسئول قیمت‌گذاری خودرو است
grade تکذیب افزایش بهای محصولات ایران خودرو
grade عوارض بیمه شخص ثالث شامل بیمه حوادث راننده نمی‌شود
grade اختلافات بانک مرکزی و خودروسازان بر سر زیاده‌خواهی خودروسازان
grade ترخیص 6653 خودرو وارداتی براساس مصوبه دولت
grade معرفی تویوتا راو4 مدل 2019
grade سوناتا هیبرید جدید با نور خورشید شارژ می‌شود
grade آغاز داخلی‌سازی 35 قطعه حساس خودرو
grade دوج چلنجر موپار 1971؛ خودرویی متفاوت از دهه طلایی
grade بی ام و ایکس 7 مدل 2019؛ تکنولوژی به نام آلمان و کام آمریکا
grade ممنوعیت تعیین قیمت روزانه فروش‌های فوری خودروسازان
grade استفاده از کارت سوخت چه فوایدی دارد؟
grade توقف شماره‌گذاری خودرو پراید از سال آینده
grade نخستین خودرو الکتریکی ملی ترکیه رونمایی شد
grade جدیدترین طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو - 21 آبان 98
grade چرا مدیرعاملی علی‌آبادی در ایران خودرو رسماً اعلام نشد؟
grade شرایط فروش مشارکت در تولید محصولات جک
grade سونی با رونمایی از خودرو الکتریکی ویژن اس خودروساز شد
grade اتصال کارت بانکی به کارت سوخت منتفی شد
grade هیوندای از کانسپت الکتریکی 45 در نمایشگاه فرانکفورت 2019 رونمایی کرد
grade رنو کپچر برای اولین بار با موتور پلاگین هیبرید ساخته خواهد شد
grade خودروی تسلا صورت و پلاک خودرو را شناسایی می کند
grade خودروسازان ارابه مرگ تولید می‌کنند
grade برای ساماندهی تولید خودرو، دولت باید کنار بکشد
grade احیای کارت سوخت به معنای گران شدن بنزین نیست
grade دنا اتوماتیک تا پایان امسال به تولید می‌رسد
grade وقتی M به جان BMW بیفتد؛ بی‌ام‌و X6 M Performance Parts
grade پیش‌ فروش خودرو مشروط شد
grade امید به نجات کارخانه فورد با شاسی بلند جدید پوما
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه شهریور اعلام شد
grade پیشنهاد جدید برای ترخیص سریع 1048 خودرو دپو شده
grade ادعای غیرواقعی شرکت‌های خودروساز مبنی بر کمبود قطعه
grade واگذاری دو خودروساز بزرگ به بخش خصوصی آغاز شد
grade پاسخ مثبت جهانگیری به سازمان بازرسی برای قیمت‌گذاری خودرو توسط شورای رقابت
grade کد یکتا جایگزین بیمه‌نامه‌های کاغذی شخص ثالث می‌شود
grade بلاتکلیفی ثبت‌نام کنندگان خودروهای وارداتی
grade سایپا قادر به تحویل خودروهای خارجی پیش‌فروش شده نیست
grade اسپارک اول با 2000 اسب بخار پر قدرت‌ترین خودرو تاریخ
grade هوندا e از سال آینده در خیابان های اروپا
grade تست رانندگی بی‌ام‌و X2 M35i مرز بین هاچ بک و کراس اوور
grade خودروسازان به تعطیلات تابستانی رفتند
grade کارت جایگاه‌داران تا اطلاع ثانوی در اختیار مردم است
grade برای دریافت کارت سوخت دیگر به پست مراجعه نکنید
grade راه‌اندازی 12 تاکسی هوایی در آسمان ایران تا پایان سال
grade فولکس واگن بالاخره از خودروی برقی خود، فولکس واگن ID.3 رونمایی کرد
grade خودروهای ناقص کف کارخانه‌ها تا یک ماه و نیم آینده تکمیل می‌شوند
grade شرایط ترخیص خودروهای خارجی دپو شده در منطقه آزاد اروند اعلام شد
grade حذف شدن 20 محصول از خودروسازی کشور
grade معرفی محبوب‌ترین خودروهای کراس‌‌اوور 2019
grade تغییر موتور محصولات رنو فقط یک تخیل است
grade شورای نگهبان به طرح ساماندهی صنعت خودرو ایراد گرفت
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو مرداد 98
grade بازداشت 2 مدیر ارشد ایران‌ خودرو
grade سرنوشت موتورسیکلت‌ها و خودروهای فرسوده بدون کارت سوخت چه می‌شود؟
grade نیسان لیف پرفروش ترین خودرو برقی جهان
grade دومینوی توقف تولید خودروهای مونتاژی
grade افزایش قیمت مجدد جیلی GC6 توسط خودروسازان بم
grade سردرگمی شورای رقابت در بازار خودرو
grade خودروهای محبوب انگلیسی‌ها کدامند؟
grade پرونده 5 شرکت خودرویی روی میز تعزیرات
grade بررسی سوپراسپرت اتریشی KTM X-Bow GT
grade بنز خودروی 1932 خود را بازسازی کرد
grade فروش اموال مازاد خودروسازان کلید خورد
grade موافقت سران سه قوه با واگذاری سهام دولت در ایران خودرو و سایپا
grade جای خالی خودروسازان آمریکایی در نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2019
grade فاو-فولکس‌واگن رکورد زد
grade نمایش پورشه تایکان در چین
grade بدعهدی بسیار عجیب شرکت سایپا در تحویل محصولات
grade خودروی هیبریدی اسپورت بی ام و از راه می رسد
grade ارز ارزان شد
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه مهر اعلام شد
grade خودروسازان ترکیه و روسی به ایران می‌آیند
grade آشنایی با کارکردهای اصلی روغن موتور خودرو و سایر روغن ها
grade وعده تولید پژو 301 و تحویل معوقات پژو ۲۰۰۸
grade مزدا MX-30 مدل 2020، نخستین محصول الکتریکی مزدا
grade ایرانخودرو تولید محصولات خود با پیشرانه یورو 5 را آغاز کرد
grade فاکتورشدن 3 هزار برلیانس توسط سایپا تکذیب شد
grade شرایط جدید ثبت نام اقساطی ایران خودرو - 3 دی 98
grade مک‌لارن F1 LM گرانترین خودروی ساخت بریتانیا می‌شود؟
grade تحویل 20000 خودروی دپوشده به مردم
grade بی کیفیت‌ترین خودروها با گران‌ترین قیمت به مردم فروخته می‌شود
grade مخالفت شورای نگهبان با صفر کردن تعرفه خودروهای هیبرید
grade مدیرعامل ایران خودرو برکنار شد
grade بنزین ایران چه کیفیتی دارد؟
grade محصولات کرمان موتور را اینترنتی بخرید
grade کانسپت هیوندای 45 طرحی از خودروهای برقی آینده
grade جلوگیری از بالارفتن بیش از حد دمای آب خودرو
grade 770 هزار کارت سوخت همچنان معطل در پست
grade خودروهای هیبریدی بی ام و در شهرهای آلوده الکتریکی می شوند
grade همراهی به مثابه مشارکت و همدلی دوسویه اجتماع و صنعت
grade تحويل 70 هزار محصول سايپا به مشتریان در دو ماه
grade فولکس واگن در ترکیه خودرو می‌سازد
grade ايران خودرو در تعطيلات تابستانی خودرو تحويل مشتريان می دهد
grade کاهش 60 درصدی شماره‌ گذاری خودروهای نو
grade سایپا افزایش قیمت محصولات خود را تکذیب کرد
grade ستاد توسعه و تعمیق ساخت داخل محصولات ایران خودرو تشکیل شد
grade برخی ویژگی‌های فنی پژو 301 تولید داخل مشخص شد
grade دختران مکانیک
grade پشت پرده مخالفت‌ها با واگذاری سهام دولت در ایران خودرو و سایپا
grade طرح جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 27 شهریورماه
grade افشای تخلفات جدید از رئیس کنار گذاشته شده نیسان و رنو
grade سایپا افزایش قیمت خودروی ساینا را تکذیب کرد
grade وعده مدیر عامل جدید ایران خودرو درباره اجرای استانداردها
grade سود معتبرترین خودروساز چینی در جهان 40 درصد سقوط کرد
grade میباخ GLS مدل 2020 رونمایی شد
grade طرح ترافیک تهران امروز اجرا نمی‌شود
grade پورشه تایکان رونمایی شد، خط و نشان پورشه برای تسلا
grade عبور خودروهای تكميلی ايران خودرو از تعداد 71 هزار دستگاه
grade سهمیه‌ بنزین برای نوروز زیاد می‌شود؟
grade ادعا‌ی 2 شرکت خودروساز مبنی بر کمبود قطعه، غیرواقعی است
grade ایجاد محدودیت در کارت سوخت جایگاه‌ها از چند روز دیگر
grade 10 شاسی بلند لوکس با قیمت جالب در بازار جهانی
grade جزئیات فروش فوری و پیش فروش محصولات جدید سایپا
grade آیا سوپراسپرت هیبریدی لامبورگینی موج بعدی در فناوری خودروهای برقی است؟
grade خودروهای لوکس قاچاق در انبار اموال تملیکی خاک می‌خورند
grade جزئیات طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو
grade چگونگی محافظت از شیشه خودرو
grade فراخوان تویوتا راوفور به دلیل نقص فنی دوربین عقب
grade بنز و بی‌‌ام‌و پروژه مشترک خودروهای خودران سطح 4 را کلید زدند
grade استفاده از کارت سوخت شخصی در پمپ بنزین‌ها از امروز الزامی شد
grade تویوتا میرای مدل 2021 با طراحی انقلابی معرفی شد
grade برگزاری 5 میز تعمیق ساخت داخل خودرو تا پایان سال
grade مزایا و فواید خودروهای برقی
grade معرفی بهترین خودروهای هاچ‌بک سال 2019
grade مرسدس بنز جی ال سی 300 مدل 2020، شاسی بلند 40 هزار دلاری مرسدس بنز
grade صدور سند خودرو فقط در دفاتر اسناد رسمی
grade اولین مدل الکتریکی فولکس‌واگن دو ماه دیگر رونمایی می‌شود
grade تا زمانی که خودروسازی خصوصی نداشته باشیم، مشکلات صنعت خودرو حل نمی‌شود
grade یکی از مدل‌های پراید تا چند روز دیگر از تولید خارج می‌شود
grade سرمايه گذاری های ايران خودرو در اولويت تجديد ارزيابی
grade جزئیات محاکمه 26 مدیر سابق شرکت سایپا
grade ايران خودرو به سامانه اطلاعات مكانی (GIS) پيوست
grade خودروسازی در یک‌ سالگی تحریم
grade مرسدس بنز G-Class مدل 2019 برابوس در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی شد
grade تصاویر رندر شده از رنو ساندرو جدید، ساندرو در لباس کلیو
grade طرح جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 17 مهرماه
grade مرسدس بنز هیبریدی در راه است
grade فروش اقساطی 5 خودروی سایپا ویژه دوشنبه 4 شهریور
grade آلمانی ها چه خودروهایی سوار می شوند؟!
grade ميزان انتشار گازهای گلخانه‌ای خودروهای ایرانی 60 درصد بالاتر از کشورهای اتحادیه اروپاست
grade فروش موفقیت‌آمیز بنز در چین
grade سازمان حمایت پیش‌فروش خودرو بعد از ممنوعیت واردات را تکذیب کرد
grade قلب ايرانی خودروی 301 در مدار توليد
grade چه عاملی مانع رشد خودروهای برقی می‌شود؟
grade توقیف روزانه و ساعتی خودروهای متخلف در دستورکار جدی پلیس
grade کانسپت خیره کننده آئودی AI:TRAIL Quattro در نمایشگاه فرانکفورت به نمایش در آمد
grade صدور کارت سوخت هوشمند المثنی فقط از طریق دفاتر پلیس +10
grade ماشین پرنده پورشه
grade حذف تعمدی یا خودسرانه آپشن وارداتی‌ها
grade فروش اعتباری ساینا از سوی سایپا
grade الزامی شدن کارت شخصی سوخت 2 روز به تعویق افتاد
grade انجمن واردکنندگان خودرو به دنبال آزادسازی واردات
grade الزامات پیش از واگذاری خودروسازی‌ها
grade کاهش حدود 41 درصدی تولید خودرو در بهار 98
grade انتشار لیست قیمت جدید خودروهای داخلی در بازار - 19 دی 98
grade میتسوبیشی Mi-Tech، کانسپت بدون سقف و خیره کننده میتسوبیشی
grade سانگ یانگ اطلاعات فنی نسخه الکتریکی کوراندو را منتشر کرد
grade کدام برندها خودروی برقی و هیبریدی تولید کرده‌اند؟
grade آینده مبهم شرکت آستون مارتین
grade توقف تولید خودروهایی که ارتقاء کیفیت نداده‌اند
grade طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 11 دی 98
grade تولید خودرو نصف شد
grade فولکس واگن گلف، نسل هشتم یکی از محبوب‌ترین هاچ‌بک‌های تاریخ
grade مشتریان سایپا در دام بی‌تدبیری مدیران قبلی
grade فورد ماستنگ شلبی GT500 تیونینگ هنسی رونمایی شد
grade فروش منطقه‌ای رنو بعد از خروج از ایران کاهش یافت
grade خودروهای وارداتی در یک قدمی متروکه شدن
grade خداحافظی با آینه‌های جانبی خودروها؟
grade سهمیه بنزین اول هر ماه شارژ می‌شود
grade واردات خودروهای روسی به کشور چقدر جدی است؟
grade بنز، آئودی و بی‌ام‌و متحد شدند
grade سرمایه‌ هنگفت برای تولید فیات برقی
grade اندونزی در تلاش برای توسعه بازار خودروهای برقی
grade خودروسازان بازار را تشنه نگه داشته‌اند
grade بزرگ‌ترین ضرر مزدا از 2012
grade قطعه سازی که خودروسازان با مجموعه‌اش همکاری نمی‌کنند، به مجلس گزارش کند
grade مسئولیت مدنی سازنده خودرو نسبت به ایمنی در تصادف
grade افزایش قیمت محصولات ایران‌ خودرو و سایپا در بازار
grade آغاز سال تحصیلی با مسابقه کرمان موتور
grade بی‌ام‌و سری 8 گرن کوپه مدل 2020، سدان اسپرت و جذاب باوارایی
grade خودروهای پرتیراژ داخلی از امنیت کافی برخوردار نیستند
grade بی‌ام‌و M2 Competition مدل 2019
grade آنچه باید درباره کارت سوخت بدانید
grade بهانه‌تراشی خصوصی‌سازی برای جلوگیری از واگذاری خودروسازها
grade انصراف آئودی و بی‌ام‌و از نمایشگاه توکیو
grade جریمه میلیاردی دایملر بخاطر تقلب در موتورهای دیزل
grade مالیات و عوارض خودرو برای سال 99 تعیین شد
grade قیمت خودرو امروز 1398/06/03| ثبات قیمت‌ خودرو در رکود معاملات
grade اولین تصاویر شاسی بلند استون مارتین DBX بدون استتار
grade دردسر قضایی برای فروشندگان کارت سوخت
grade پایان تولید خودروهای دارای کسری قطعات در سایپا
grade تایید بازداشت دو نماینده مجلس
grade تویوتا یاریس GR گرگی در لباس میش معرفی شد
grade سایه سازمان استاندارد روی خودروهای ناقص
grade افت 68 درصدی فروش پژو در خاورمیانه و آفریقا با خروج از ایران
grade معرفی متخلفان خودرویی به تعزیرات
grade تسلا مدل 3؛ ایمن‌ترین خودروی سدان جهان
grade رشد قیمت لوازم یدکی خودرو
grade 7500 دستگاه خودرو در گمرک‌ باقی مانده‌اند
grade بازار خودروهای دیزلی در ورطه سقوط
grade وعده وزیر صمت؛ تحویل تمام معوقات 2 خودروساز بزرگ کشور تا پایان 98
grade جزئیات پیشنهاد قطعه‌سازان به وزیر صنعت/ واردات خودرو با شروطی آزاد شود
grade خالکوبی مشهود مانع صدور گواهینامه می‌شود
grade جزئیات جدید از بازداشت دو نماینده مجلس به دلیل اخلال در بازار خودرو
grade خصوصی‌سازی خودروسازان سخت است
grade خودروسازان چینی استرالیا را فتح می‌کنند!؟
grade اجرای مرحله دوم پیش فروش عادی مهرماه محصولات ایران خودرو
grade میزان سوختگیری با کارت سوخت جایگاهداران نصف شد
grade مشتریان عظیم‌ خودرو همچنان در بلاتکلیفی
grade معرفی 10 اتومبیل لوکس آمریکایی
grade مخالفت با ورود تاکسی هیبرید
grade شاسی‌بلند جدید آئودی برای رانندگانی که شاسی‌بلند نمی‌خواهند
grade بی‌ام‌و ویژن ای‌نکست چشم اندازی از نسل آینده
grade گلایه شدید مشتریان از روند تحویل خودروها
grade محصولات جدید جایگزین پراید و 405 می‌شوند
grade احیای بنتلی کورنیش کلاسیک پس از 80 سال
grade تسلا 3 پرفروش‌ترین خودروی برقی اروپا شد
grade چرا آمار زیان واقعی خودروسازی‌ها اعلام نمی‌شود؟
grade نخستین ون برقی مرسدس‌ بنز
grade رییس اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی: گرانی 2.5 برابری قطعات یدکی طبیعی است
grade نسل ششم شورولت کامارو COPO در نمایشگاه SEMA
grade بوگاتی شیرون هرمس مانی خوشبین آماده شد
grade چرا اتصال کارت سوخت به کارت بانکی اجرا نشد؟
grade علت گرانی این روزهای بازار خودرو از زبان وزیر صنعت
grade فقط فرش! دستگیری خودروسازان را از قوه قضاییه بپرسید
grade بهترین خودروهای مدل 2019
grade پایان داستان پراید از زبان مدیرعامل سایپا
grade انتقاد رانندگان از فناوری خودران جدید تسلا
grade ونکوییش؛ فراری آستون مارتین و اولین محصول موتور وسط آستون
grade بازار خودرو آشفته و غیرقابل پیش بینی شده است
grade طرح تبدیل محصولات ایران خودرو ویژه آذرماه 98
grade محدودیتی برای سوختگیری با کارت سوخت شخصی وجود ندارد
grade خرید و فروش وکالتی خودرو چه مشکلاتی برای فروشنده در پی دارد؟
grade فراخوان 145 هزار آئودی در آمریکا
grade دفتر اسناد رسمی یا دفاتر تعویض پلاک؟
grade شرایط پیش فروش پژو 207i با سقف شیشه ای اعلام شد
grade خودروهای لوکس چینی آماده ورود به بازارهای جهانی
grade بررسی ارتباط صنعت ساعت و خودرو
grade خودرویی که اتوماتیک خودش دریفت می‌ زند
grade مرسدس بنز ویژن AVTR، اوج شکوفایی تکنولوژی و هنر بنز
grade تولید قدرتمندترین موتور خودرو و شکستن رکورد سرعت
grade ترخیص خودروهای دپو شده به کجا رسید؟
grade لامبورگینی وننو رودستر، گران‌ترین لامبورگینی فروخته شده در یک مزایده
grade بزرگترین صادرکنندگان موتورسیکلت در جهان
grade هاچبک برقی هوندا E در نمایشگاه فرانکفورت 2019 رونمایی شد
grade فرمول محاسبات خسارت تصادفات اصلاح شد
grade تسلا سردمدار سرچ‌های اینترنتی برای خودروهای برقی
grade برنامه‌ریزی برای تولید پژو 207 صندوق‌دار
grade مشتریان هندی؛ چشم انتظار خودروهای برقی جدید!
grade رامک‌ خودرو به نظر سازمان حمایت عمل نکرد
grade محبوب‌ترین خودرو در هر کشور اروپایی کدام است؟
grade جگوار برای ساخت موتور الکتریکی مدل‌های جدید خود با بی‌ام‌و همکاری می‌کند
grade شفاف‌سازی ISQI در مورد حاشیه‌های ارزیابی خدمات پس از فروش خودرو؛ ایساکو رتبه اول
grade جزییات اجرای طرح پلیس دوچرخه سوار
grade راهکار پورشه برای کاهش آلایندگی خودروها و حفظ محیط زیست
grade نارضایتی شدید مردم از تاخیر در تحویل خودرو
grade سه فراری جدید در مسیر رونمایی تا پایان سال 2019
grade ایساکو با گذر از تحریم‌ها، برای دهمین سال متوالی در ارائه خدمات پس از فروش اول شد
grade خودروهای تمام‌برقی در کدام کشورهای اروپایی مشتری دارند؟
grade بهترین گیجهای اندازه گیری باد و عمق آج لاستیک در سال 2019
grade وزیر صمت باید پاسخگوی قصور و تخلفات احتمالی مدیرعامل سابق ایران خودرو باشد
grade پيش فروش محصولات ايران خودرو از 15 مهرماه آغاز می شود
grade رشد 90 درصدی استقبال از خودروهای برقی در آمریکای لاتین
grade کاهش حجم خودرو‌های کف پارکینگ خودروسازان
grade اگر خودروسازی خصوصی بود از کره هم جلو زده بودیم
grade اتوبوس آینده شهر لندن برای کاهش آلودگی محیط زیست
grade فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران‌ خودرو شد
grade اولین مینی‌ون جهان
grade تحول مدیریتی در اتحاد رنو-نیسان
grade متهم به اخلال در بازار خودرو در هیات تفحص از خودرو
grade خبری از مک لارن برقی در آینده نزدیک نخواهد بود
grade اسباب بازی رانندگان تیم اتومبیلرانی استون مارتین قبل از رقابت Le Mans
grade تحویل ندادن خودروهای پیش فروش شده جرم است
grade دناپلاس و 4 محصول دیگر در مرحله سوم پیش فروش ایران‌ خودرو
grade ژاپن بازار خودروی نیوزلند را هم قرق کرده است
grade آزادراه تهران-شمال ساخته شد+ جزییات
grade توقف تولید 2 خودرو در انتظار تصمیم شورای عالی استاندارد
grade آيا آمادگی پذيرش خودروهای خودران را داريم؟
grade دوربین عقب خودروهای بی‌ام‌و مشکل دارد
grade تولید ناوگان برقی جگوار در بریتانیا
grade لوگو کمپانی کیا موتورز تغییر خواهد کرد
grade کوئنیگزگ رگرا رکورد صفر تا 400 کیلومتر بر ساعت دنیا را شکست
grade مار افعی از سرزمین ماتادورها؛ سوپراسپرت آی.اف.آر اَسپید GT21 اینویکتوس
grade سایپا و ایران‌خودرو دیزل هم به جمع گران‌فروشان پیوستند
grade مسابقه عکاسی کرمان موتور به مناسبت عید غدیر
grade جگوار اف تایپ مدل 2021 معرفی شد
grade پیش فروش محصولات ایران خودرو - 16 آذر 98
grade تسلا سایبر تراک به ناوگان پلیس دبی خواهد پیوست
grade اجرای استانداردهای 85 گانه خودرو به شوخی گرفته شده است
grade سهمیه سوخت سرویس مدارس اعلام شد
grade کارگردان مستند اختاپوس بازداشت و آزاد شد
grade 290 یورو صرفه جویی ارزی سایپا با افزایش داخلی سازی قطعات پراید و تیبا
grade تحويل حضوری خودرو به مشتريان درسايت مركزی ايران خودرو
grade کرمان‌ موتور در کنار مشتریان با طرح امداد غدیر
grade آغاز فروش کوییک آر از اول بهمن
grade خودروی برقی جدید نیسان در راه است!
grade افت فروش خودروهای سواری در آلمان!
grade بی‌ام‌و i8 رودستر، خودروی ایمنی مسابقات اتومبیلرانی
grade حدود 3 هزار خودروی وارداتی متروکه می‌شوند
grade امکان ادغام پژو با فیات کرایسلر قوت پیدا کرد
grade تویوتا مشخصات فنی نسخه مسابقه تویوتا سوپرا را منتشر کرد
grade پژو 301 شهریورماه 99 به تولید انبوه می‌رسد
grade ماجرای مبهم مجوز 2 ماهه تردد خودروهای مناطق آزاد
grade شرایط فروش محصولات گروه سایپا به مناسبت دهه مبارک فجر
grade بررسی همکاری ایران با روسیه در خودروسازی
grade حمايت وزارت كشور از گام های توسعه ای در صنعت خودرو/ضرورت تزریق نقدینگی به خودروسازان داخلی
grade شاهکار دو رگه آلمانی- ایتالیایی؛ بی‌ ام ‌و پینین فارینا گرن لوسو کوپه
grade نحوه تشخیص تایر های جدید از انبار شده‌ ها
grade آخرین وضعیت خودروهای مانده در گمرک
grade احتمال واگذاری خودروهای مانده در گمرک به سازمان اموال تملیکی
grade کیاموتورز پیش‌تر از این‌ها به همکاری خود با ایران پایان داده بود
grade تلاش وزارت صنعت برای افزایش تعرفه واردات تلفن همراه
grade اشعه لیزر جایگزین برف پاک کن می شود
grade چالش اشتغال در واگذاری سهام خودروسازان
grade این خودروسازی فشل را تا کجا باید ادامه دهیم؟
grade لکسوس سال آینده خودرو تمام الکتریکی عرضه می‌کند
grade پراید در سال آینده قطعا پلاک نمی‌شود
grade ساخت کوئیک،تیبا و ساینا در آفریقای جنوبی
grade اعتراضات بنزینی در چند شهر کشور
grade اینفینیتی پروجکت بلک اس، کوپه‌ای با تکنولوژی فرمول یک
grade دریافت وجه بابت استفاده از کارت سوخت جایگاه، تخلف است
grade خودروی برقی جدید و هوشمند ام‌جی ZS
grade 10 خودروی پر فروش فرانسه
grade قابل توجه کسانی که رمز کارت سوخت خود را فراموش کرده‌اند
grade استون مارتین DBS GT زاگاتو با ظاهری خیره کننده رونمایی شد
grade هزاران خودروی برقی تویوتا در صف انتظار بازی‌های المپیک توکیو
grade دنا پلاس به سیستم تعویض دنده کابلی تجهیز می‌شود
grade امنیت تیبا و پراید هیچ تفاوتی با هم ندارد
grade پاکستان خودروی کم مصرف پرنس را روانه بازار می‌ کند
grade طرح جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 22 مهرماه
grade پایگاه فروش اینترنتی محصولات کرمان موتور معرفی شد
grade لامبورگینی V12 ویژن جی تی رونمایی شد
grade زمان انتظار برای صدور کارت سوخت جدید چقدر است؟
grade ایتالیایی‌ها خودروهای وطنی را ترجیح می‌دهند
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 17 آذر
grade سایپا تولید خودرو تلفیقی برای جایگزینی پراید را تکذیب کرد
grade قیمت ساینا و سراتو در دست بررسی است/ برخورد با خودروسازان متخلف
grade نیسان لیف در آمریکا جان گرفت
grade خودروهای پاک بی‌ام‌و روی سراشیبی صعود
grade پیکاپ برقی تسلا؛ مسافری غول‌پیکر از آینده
grade یکه‌تازی شاسی‌بلند‌ها در اروپا
grade کدام خودرو بهترین خودروی سال دانمارک شد؟
grade خاص‌ترین رنگ‌های خودرو در جهان
grade شفافیت نداشتن اصلاحیه جدید خسارت خودروهای غیر متعارف
grade توجیه تعهدات معوق خودروسازان با فورس ماژور!
grade آینده شرکت لکسوس
grade ایراد دوباره به طرح ساماندهی خودرو
grade افزایش روغن‌های تقلبی در بازار
grade مروری بر شاسی‌بلند کوچک و جدید بی‌ام‌و X1
grade پراید و پژو 405 رفتنی نیستند!
grade تصویب ناگهانی طرح سامان‌دهی خودرو
grade خودروهای بدون معاینه فنی 50 هزار تومان جریمه می‌ شوند
grade احتمال تغییر موعد اجباری شدن استفاده از کارت سوخت
grade تویوتا راو4، ماشین برتر سال ژاپن
grade طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 10 بهمن ماه 98
grade پرفروش‌ترین خودروهای کامپکت لوکس در اروپا
grade پژو 208 الکتریکی؛ رقیبی تازه‌کار یا جوان‌پسند؟
grade وقتی خودروسازان برخی قطعات و آپشن‌ها را حذف می‌کنند!
grade صدور کارت سوخت متقاضیان تا پایان مهر انجام خواهد شد
grade حرکت پرشتاب پژو به سوی برقی‌سازی
grade پوشش تمامی تعهدهای قبل سال 98 سایپا تا اواسط مهرماه
grade کیسه‌های هوا از همه‌طرف هوای شما را دارند!
grade تکلیف کارت سوخت خودروهای صفر چه می‌ شود؟
grade پیشنهاد پارلمان بریتانیا برای ممنوعیت خودرو شخصی
grade فراری روما معرفی شد
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو آذر 98
grade اعتراض به توقیف 30 ماهه 5000 خودرو در گمرک
grade اطلاعیه مجمع تشخیص مصلحت: قیمت بنزین ربطی به ما ندارد
grade سیاست‌های ارزی دولت و عدم توجه وزارت صمت، کمر خودروسازان کرمان را شکسته
grade بیتل‌ها برقی می‌شوند
grade کراس‌اوور جدید جیلی
grade ارائه تاتا آلتروز برقی در هند برای سال 2020 تایید شد
grade بهترین مینی‌ون‌های 2019
grade پایان یکی از غول‌ های خودروسازی جهان
grade وضعیت نامعلوم مشتریان آرین‌موتور پویا
grade طرح هوای پاک شرکت کرمان موتور در زمستان 98
grade تصاویری که نسل جدید اشکودا اوکتاویا را لو داد!
grade احتمال بازگشت هامر به مجموعه محصولات جنرال موتورز
grade اقدام تویوتا برای افزایش ضمانت باتری خودروهای برقی
grade واردات قطعاتی که امکان داخلی‌سازی‌ دارد، ممنوع شد
grade نتیجه ادغام دو خودروساز بزرگ چیست؟
grade آسان‌موتور، النترا را 44 میلیون گران‌تر از بازار می‌فروشد!
grade سخنگوی شرکت ملی پخش: تا این لحظه هیچ تصمیم و برنامه‌ای برای سهمیه‌بندی بنزین نداریم
grade طرح تبدیل خودرو سوزوکی ویتارا به سایر محصولات - آذر 98
grade قدرتمندترین خودروی بی‌ام‌و برقی است!
grade دیفرانسیل خودرو چیست و چه کاربردی دارد؟
grade تسلا و طراحی نامتعارف پارکینگ برای وانت سایبری
grade مرسدس بنز تاریخ تحویل ابر خودرو پراجکت وان را اعلام کرد
grade جزئیات جدید از خودروهای دپو شده در گمرک
grade نیسان لیف در برابر ام‌جی زد اس
grade خودروی وارداتی را نمی‌توان جایگزین خودروهای بازنشسته کرد
grade دستور ترخیص 1048 خودروی دپو شده صادر شد
grade افزایش مصرف سوخت پس از سهمیه‌بندی بنزین/ عدم شماره‌گذاری پراید و پژو 405 از سال آینده
grade بررسی کوپه تورینگ اسپرت فراری؛ فراری F12 برلینتا لوسو
grade تاکسی هوایی هیوندای به زودی از راه می رسد
grade خط و نشان خودرویی‌ها برای رییس کل بانک مرکزی
grade شرایط فروش غیر قطعی محصولات جک
grade توضیحات سازمان حمایت درباره خودروهای تحویل نشده به مشتریان
grade خودتان را برای ورود تویوتا لندکروز جدید آماده کنید
grade فروش اعتباری پژو پارس از سوی ایران خودرو
grade سهم کارت سوخت جایگاهداران باز هم کم می‌شود؟
grade علت غیبت چند هفته‌ای دوچرخه های نارنجی رنگ تهران چیست؟
grade 10 خودروی پرفروش آلمان کدامند؟
grade خبری از فراری برقی تا قبل از سال 2025 نخواهد بود
grade نهادهای نظارتی دستور توقف ترخیص 1048 خودرو را صادر کردند
grade چارجر دایتونا موشک افسانه‌ای مسابقات ناسکار
grade تویوتا سوپرا 2020 ویژه بازار آمریکا
grade خسارات نجومی تصادفات رانندگی در ایران
grade مجلس علیه طرح ساماندهی صنعت خودرو
grade بیمه شخص ثالث از سال آینده راننده محور می‌شود
grade سهمیه کارت سوخت جایگاه‌داران باز هم کاهش می‌یابد؟
grade همکاری چری با آلمانی ها برای تولید خودروهای تجاری – برقی
grade آئودی یک کراس اوور برقی جدید رو می‌کند
grade دایملر: فعلا برای توسعه خودروهای آلاینده برنامه‌ای نداریم
grade چه سرنوشتی در انتظار خودروهای دپو شده است؟
grade برنامه مازراتی برای معرفی ده مدل جدید در چهار سال آینده
grade مروری بر نسخه تمام الکتریکی ولوو XC40
grade جریمه 80 میلیون دلاری یک خودروساز به‌ علت مصرف سوخت بالا
grade حذف خودروهای قدیمی؛ بدون تاریخ، بدون جانشین
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 19 آذر
grade مردودی 50 درصد خودروهای یورو 5 در آزمون‌ تطابق تولید/ تحریم و سوخت بهانه است
grade فروش فوری پژو 405 دوگانه سوز و پارس TU5 در یکشنبه 15 دی ماه
grade سوبارو سوار بر بازار خودروهای استیشن آمریکا
grade خودروهای اروندی آزاد می‌شوند؛ 6400 دستگاه دیگر چطور؟
grade خودرو سوپرلوکس بنتلی به زودی از راه خواهد رسید
grade شایعه تک نرخی شدن قیمت بنزین تکذیب شد
grade فولکس واگن سرمایه‌گذاری خود در ترکیه را به دلیل حمله این کشور به شمال سوریه متوقف کرد
grade فرانسه‌‌زدایی از خودروسازی ایران
grade با بزرگترین خودروسازان دنیا آشنا شوید
grade پیش‌فروش خودرو با آلایندگی یورو 4 را متوقف کنید
grade خودرو یا بنزین؛ عامل آلودگی هوا کدام است؟
grade انتشار تصاویر آستون مارتین جدید
grade جزئیات جدید از خودروهای ترخیص شده و موجود در گمرک
grade تویوتا به علت تقلب در قیمت‌گذاری لکسوس جریمه شد
grade طرح امداد اربعین کرمان موتور
grade فورد ماستنگ فیلم سرقت در 60 ثانیه با قیمت 852.500 دلار به فروش رسید
grade عرضه بنزین سوپر در کشور بسیار محدود است
grade نخستین خودروی برقی چینی در اروپا
grade لامبورگینی و مدلی که فقط یک دستگاه از آن موجود است
grade نگاهی به مدل‌های پرفروش کیا موتورز
grade تصور خودروسازان از خودروی آینده؛ خودروی کانسپت e-Bee
grade آشفتگی عجیب در بازار خودرو
grade سهمیه کارت سوخت جایگاه‌ داران کاهش می‌یابد
grade خودروهای گرانقیمت مشمول مالیات شدند
grade مشکلی در ترخیص خودروهای دپو شده نیست / وزارت صمت پیگیری کند
grade عجیب ترین خودروهای آبی- خاکی جهان
grade بررسی یک نسخه خاص فراری؛ فراری 458 Speciale
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 12 آذر 98
grade پرداخت وام به متقاضیان دوگانه‌ سوز کردن خودروها
grade سايت فروش ايران خودرو فردا برای مشاركت‌ كنندگان در توليد 207 پانوراما فعال می‌ شود
grade اظهارات وزیر صنعت درباره حذف الزام نصب فیلتر دوده در خودروهای دیزلی
grade میزان سوختگیری بنزین با کارت جایگاه‌داران کاهش یافت
grade تولید کوییک آر از مرز 100 دستگاه در روز گذشت
grade پاییز معاملات در بازار خودرو
grade واردات خودرو مشروط می‌ شود
grade محدودیت سوختگیری با کارت بنزین جایگاه برداشته شد
grade مرسدس بنز در چین به مشکل خورد
grade ربات هوشمند فولکس واگن برای شارژ خودروهای الکتریکی
grade پیام مدیر عامل صنایع خودروسازی کرمان به مناسبت شهادت سردار پر افتخار قاسم سلیمانی
grade جریمه 22 میلیون دلاری برای نیسان
grade وزیر صنعت از 9 واحد تولیدی بم بازدید کرد
grade روسیه تولید انبوه لیموزین خود را آغاز می‌کند
grade گیربکس خودروهای بی‌ ام‌ و مشکل دارد!
grade تولید پراید 132 متوقف شد
grade بی‌ خیال مکمل‌ های بنزین شوید
grade رئیس سابق نیسان از ژاپن به لبنان گریخت
grade ادغام پژو و فیات کرایسلر رسمی شد
grade طرح ساماندهی صنعت خودرو مسکوت ماند
grade رونمایی و معرفی 3 محصول ایران خودرو فردا چهارشنبه
grade تکذیب سهمیه‌بندی شدن کارت‌های سوخت شخصی
grade بزرگترین سازنده چینی خودروهای برقی با تویوتا همکاری می‌کند
grade کاهش یک ساعته زمان اجرای طرح ترافیک
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - 26 بهمن 98
grade بوگاتی به دنبال ساخت خودروی سدان الکتریکی
grade طرح تبدیل محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - بهمن 98
grade بنتلی مولسان نسخه 6.75 مدل 2020، پایان خوش سدان لوکس بنتلی
grade یک بیوک برقی قدرتمند در راه چین
grade بدعهدی‌ جدید در خودروسازی کشور
grade فروش اعتباری پراید 131 از سوی سایپا ویژه 19 آذر
grade مدیر سابق نیسان چگونه از ژاپن گریخت؟
grade هیچ مجوزی برای خودرو آب‌سوز صادر نشده است
grade دومين مرحله فروش فوری و اعتباری پرايد 131؛ چهارشنبه، سیزده آذر
grade کاهش 25 درصدی تولید خودرو در 9 ماهه امسال
grade کاهش 9.4 درصدی فروش خودروسازی ژاپنی در آمریکا
grade ورود محصول جدید کوپا به بازار ایران + قیمت
grade قیمت خودروهای سایپا امروز 98/11/13| پراید 62 میلیون تومان شد
grade جریمه 30 هزار تومانی نپرداختن عوارض آزاد راه حذف می‌شود
grade فروش تسلا در چین بالا گرفت
grade تسلا مشتریان خودروهای پورشه را به خود جذب کرد
grade صنایع دفاع به کمک صنعت قطعه‌ سازی می‌ آیند
grade ضرورت برخورد با کم‌ فروشی در برخی پمپ بنزین‌ ها
grade مابه‌التفاوت نقدی، جایگزین سهمیه سوخت سواری‌ های کرایه شد
grade نقص سیستم هیدرولیک دلیل فراخوان عظیم فورد
grade صعود بی‌ام‌و در آمریکا
grade کیا اپتیما جدید احتمالا با نام جدیدی عرضه خواهد شد
grade نسل جدید ولوو XC90 تمام الکتریکی خواهد بود
grade پیش فروش محصولات ایران خودرو به مناسبت دهه فجر
grade ممنوعیت سوختگیری خودروهایی که غیرقانونی گازسوز شدند
grade پیشنهاد وزیر اقتصاد به دولت برای ترخیص 5100 خودرو دپو شده
grade قبل از اتمام عملیات سوخت‌گیری، کارت سوخت را خارج نکنید
grade خودرو الکتریکی بنتلی تا پیش از سال 2025 عرضه نخواهد شد
grade اکثر خودروها به موتور پایه گازسوز مجهز خواهند شد
grade قیمت و مشخصات هوندا CR-V مدل 2020
grade برنامه بلند پروازانه لامبورگینی برای سال 2020
grade مصوبه شورای عالی استاندارد درباره پراید و پژو 405
grade شاسی بلند جدید لکسوس به زودی معرفی خواهد شد
grade نسخه الکتریکی مرسدس بنز جی کلاس به زودی روانه بازار خواهد شد
grade نفربرهای زره پوش جدید
grade مدیرعامل سايپا يدک: قيمت قطعات يدكی سايپا افزايش نخواهد يافت
grade رونمایی از خودروی برقی جدید پورشه
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 26 بهمن 98
grade نرخ کرایه حمل و نقل عمومی سال آینده افزایش می یابد
grade فولکس واگن به دنبال تسخیر بازارهای جهانی در سال 2020
grade رشد باورنکردنی فروش خودروهای پلاگین هیبرید در اروپا
grade خصوصی‌سازی خودروسازی، بازی جدید انحصارگرایان
grade هدیه کریسمس تسلا به صاحبان خودروهای برقی
grade خودروهای الکتریکی با بیشترین توان پیمایش مسافت
grade امکان سوختگیری بنزین با قیمت آزاد با کارت سوخت شخصی
grade چرا موتورسیکلت‌های برقی جایگزین کاربراتوری نمی‌شود!؟
grade پیش‌بینی استقبال بی‌نظیر از پورشه تایکان
grade طرح پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک توربوشارژ - بهمن 98
grade قهر نخستین خودروی الکتریکی لکسوس با آمریکا
grade شرکت خودروسازی فولکس واگن دوباره متهم شد
grade اعلان قرمز اینترپل برای بازداشت رئیس سابق نیسان در لبنان
grade پیام مدیرعامل کرمان موتور به مناسبت شهادت سردار پر افتخار قاسم سلیمانی
grade بقای خودروهای الکتریکی در گرو حمایت دولت
grade رانندگی و پرواز را باهم تجربه کنید
grade نسل جدید سورنتو هیبریدی می‌ شود
grade نسخه آمریکایی هیوندای سوناتا 2018
grade آینه وسطی که همزمان سه تصویر نشان می‌ دهد
grade تخفیف 5000 دلاری برای مشتریان فورد!
grade فروش خودروهای پاک هیوندای نزولی شد
grade شرط توقف تولید خودروهای ناقص از بهمن‌ ماه
grade چرا اتاق خودرو به صدا می‌افتد؟
grade وُکسان واتمن قویترین موتورسیکلت برقی جهان
grade نرخ پیشنهادی دولت برای عوارض قطعه یک آزادراه تهران - شمال
grade خودروسازان بزرگ 80 هزار نفر را اخراج می‌کنند!
grade همکاری استون مارتین با ایرباس برای تولید هلیکوپتر
grade کارخانه اختصاصی خودروهای برقی فولکس واگن در چین
grade 8 خودروی جدید به بازار می آید
grade هامر الکتریکی به جنگ تسلا سایبر تراک می رود
grade هامر جدید 1000 اسب بخار قدرت خواهد داشت
grade سیر تکاملی وانت‌ های شورولت
grade بی ام و i8 به انتهای راه رسید
grade چراغ خاموش برخی جایگاهداران برای کم فروشی بنزین
grade خودروی مسابقه ای برقی فولکس
grade برای هر خودرو چند بار کارت سوخت صادر می‌ شود؟
grade سری X خودروهای BMW هیدروژنی می‌شود؟
grade هنگام رانندگی جریمه و نمره منفی از آنِ کیست; مالک یا راننده؟
grade دارندگان وسایل نقلیه عمومی مشمول مالیات بر درآمد می‌ شوند
grade مصرف سوخت سوناتا هیبرید جدید چقدر است؟
grade وعده بی‌ سرانجام وزارت صنعت برای تکمیل خودروهای کف کارخانه و کاهش قیمت‌‌ ها
grade جریمه 86 میلیون دلاری فولکس واگن در استرالیا
grade 3 میلیون دلار برای اولین دستگاه شورولت کوروت استینگری!
grade چرا فرمول کاهش اختلاف قیمت خودرو موفق نشد؟
grade افت خرید صنعتی از آلمان؛ قدرت اقتصادی اول اروپا با فقر تولید روبروست
grade نیسان V-motion 2.0 کانسپت؛ نسل بعدی نیسان آلتیما
grade سبدی خالی‌ تر از گذشته
grade 10 درصد خودروهای کشور فاقد بیمه هستند
grade شرایط پیش فروش پژو 207 با سقف پانوراما
grade احتمال مجهز شدن فورد ماستنگ Mach-E به پلتفرم فولکس واگن
grade وانت هیوندای به پیشرانه توربو دیزلی مجهز خواهد شد
grade تولید ۶۰۰ هزار خودرو هدف ایران خودرو در سال ۱۳۹۹
grade تولید محدود محصولات رنو در ایران آغاز شد
grade شرط دولت برای واگذاری سهام خودروسازان
grade تولید روزانه هایما تا بهمن به 80 دستگاه می رسد
grade فراری قدرتمندترین برند جهان
grade واردات خودرو آزاد می‌شود؟
grade تست خودرو های دوگانه‌ سوز غیر کارخانه‌ ای
grade ابرخودرو SCC Tautara با قدرتی عجیب رونمایی شد
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 30 بهمن 98
grade بی‌ برنامگی برای تخلیه تقاضای بازار خودرو
grade چالش جدید سر راه تامین قطعات خارجی خودرو
grade احتمال آزاد شدن واردات خودرو
grade فرمول سال 99 طرح ترافیک شهر تهران
grade لزوم گسترش فروش قسطی خودرو
grade همکاری جیلی و دایملر
grade بازنشستگی زود هنگام پیکاپ مرسدس بنز کلاس X
grade بازگشت شورای رقابت به قیمت گذاری خودرو
grade آیا کوئنیگزگ به زودی رکورد بوگاتی را خواهد شکست؟
grade تجمع اعتراضی خریداران محصولات برلیانس و رنو
grade سیاست جدید ولوو: تولید خودروهای پاک به جای پرداخت جریمه تقلب آلایندگی
grade فروش فوری خودرو، به نام مردم به کام سوداگران
grade تولید سراتو بالاخره متوقف شد/ پژو 301 به تولید نرسید
grade تخلف خودروسازی آذویکو محرز شد
grade متهمان اصلی افزایش قیمت خودرو در بازار
grade نقل وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی الزامی شد
grade شعار درمانی در صنعت خودرو
grade طرح تبدیل سمند EF7 دوگانه و 206 صندوقدار به 206 تیپ 5  
grade آغاز تردد آزمایشی آزادراه تهران - شمال/ عوارض آزادراه زیر 50 هزار تومان است!
grade جزئیات رزروی شدن طرح ترافیک در پایتخت اعلام شد
grade پاگانی هوایرا Imola مدل 2020، قدرتمندترین پاگانی تاریخ
grade خیز شهرداری برای افزایش 40 درصدی نرخ طرح ترافیک
grade ترخیص خودروهای وارداتی چه تاثیری بر بازار خواهد گذاشت؟
grade هزینه تعویض پلاک خودروهای سواری چقدر است؟
grade دولت با ترخیص خودروهای دپو شده موافقت کرد
grade پیشرانه‌های شش سیلندر خورجینی چه موتور‌هایی هستند؟
grade 6 عامل گرانی خودرو
grade قیمت خودرو در بازار براساس چه ساز و کاری تعیین می‌شود؟
grade تصمیم مهم برای تعیین تکلیف 5100 خودروی دپو شده
grade تمرکز کیاموتورز بر خودروهای برقی
grade رکورد شکنی فراری در سال 2019
grade درخواست بنزین سفر به دولت و وزارت نفت داده شده است
grade طرح تشویقی برای مشتریان بدهکار ایران خودرو
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 4 اسفند 98
grade احتمال حذف قیمت خودرو از سایت‌ های آگهی
grade نیسان 370Zki خودروی اسکی باز
grade واتر پمپ چگونه کار می‌کند و علائم خرابی آن چیست؟
grade دارندگان بیش از یک خودرو باید مالیات بپردازند
grade مشتریان آذویکو (MG) همچنان در انتظار خودرو
grade تعیین قیمت در حاشیه بازار، راه حذف دلالان خودرو
grade طرح امداد فجر 98 در دستور کار امداد خودرو کرمان موتور قرار گرفت
grade ترخیص همه خودرو‌های پلاک اروندی دپو شده در گمرک خرمشهر
grade انگلیس ممنوعیت فروش خودروهای غیرالکتریکی را جلو انداخت
grade تولید خودروهای برقی جگووار متوقف شد!
grade اروپا از میزبانی تویوتا سوپرا محروم شد
grade مدل جدید کیا برای رقابت با بنز و تسلا
grade پژو لندترک مدل 2021، پیکاپ جدید پژو رونمایی شد
grade خط قرمزی برای نمایندگان متخلف فروش تایر
grade کرونا نمایشگاه خودروی پکن 2020 را هم به تاخیر انداخت
grade شایعه اخذ مالیات از نقل و انتقال خودرو
grade هیوندای i20 مدل 2020 با طراحی جدید و پیشرانه هیبریدی معرفی شد
grade بنزین تک نرخی نمی شود
grade ویروس کرونا باعث کاهش 92 درصدی فروش خودرو در چین شد
grade قیمت خودرو از زبان خودروسازان
grade خداحافظی با خودرو یورو 4 قطعی است
grade سه سناریو برای کاهش التهاب بازار
grade فروش تویوتا 41 درصد کم شد!