بهترین روشهای تولید ناب در صنایع خودروسازی جهان

مهندس اشکان معصومی۱۳۹۷/۰۴/۲۴ ۰۲:۰۵:۳۸ 0

. آلن مولالی مدیر فورد که از سال 2006 سکان فورد را به دست گرفته بود، برخلاف رقبایش کرایسلر و جنرال موتورز کمک دولت آمریکا را قبول نکرد و با کوشش فراوان وضعیت کمپانی را پایدار و متعادل کرد و محصولاتی اقتصادی و ارزان تر را به مرحله تولید انبوه رساند.

فوردبرای اولین بار که کمپانی فورد در سال 1913 خط تولید خودروی فوردT محصول ماندگار هنری فورد را راه اندازی کرد، کارگران این کمپانی به هیچ وجه از ترس به خود نلرزیدند. پس از آن، فرآیند تولید فورد تقریباً هر بخش از صنعت خودرو را متحول نموده است. خط تولید نیاز به کارگران ماهر نداشت، ولی لازم بود تا بازدهی آنها به میزان زیادی افزایش یابد. قیمت خودروها باید ارزان تر بود تا مشتریان بیشتری توان خرید آنها را داشته باشند. تولید یکسان و یکنواخت، قسمت اعظم دیگری از فرآیند جدید محسوب می گردید. هر چند که فورد در موارد متعددی برای مشتریان خاص خود، خودروهای سفارشی نیز تولید می کرد. استانداردسازی به مفهوم بازدهی بالاتر و صرفه جویی بیشتر در زمان بود. در مجموع، بهینه سازی کمپانی فورد زمان تولید یک خودرو را تا 93 دقیقه کاهش داد. محصولات فورد با سرعت باورنکردنی به نمایشگاهها راه یافتند و کمپانی بدون توقف تولید خود را ادامه می داد و تا سال 2009 شرکت فورد موتور وضعیت قابل قبولی داشت. در این سال اقتصاد دنیا روند نزولی در پیش گرفت و تا همین چند سال گذشته نیز ادامه یافت، ولی شرکت فورد با موفقیت از این طوفان سربلند بیرون آمد. آلن مولالی مدیر فورد که از سال 2006 سکان فورد را به دست گرفته بود، برخلاف رقبایش کرایسلر و جنرال موتورز کمک دولت آمریکا را قبول نکرد و با کوشش فراوان وضعیت کمپانی را پایدار و متعادل کرد و محصولاتی اقتصادی و ارزان تر را به مرحله تولید انبوه رساند. سبقت آزاد در این مطلب نگاهی نزدیکتر می اندازد به روشهایی که خودروسازان موفق سراسر جهان برای تولید محصولاتی ارزان و مقرون به صرفه به کار برده اند.
تولید سریع مدلهای کانسپت اولیه:
کمپانیهای خودروسازی با تولید سریع و بدون وقفه مدلهای اولیه(Prototype) محصولات خود، سرعت و بهره وری تولید خود را افزایش داده اند. این فرآیند، شامل طراحی یک خودروی جدید توسط نرم افزارهای کامپیوتری ویژه می باشد که با مشخصات لازم توسط دستگاهی مانند پرینتر سه بعدی یک مدل فیزیکی از آن تولید می گردد. اگر شما با فرآیند ساخت یک مدل پروتوتایپ آشنا نیستید، مزیتهای نهادین و تفکیک ناپذیر این روش را به آسانی و بلافاصله در ظاهر نمی بینید؛ ولی این روش در مقایسه با روشهای منسوخ، در زمان و هزینه صرفه جویی زیادی می کند. به جای اینکه چندین هفته صرف طراحی و ساخت یک نمونه اولیه شود، تنها چند روز یا حتی چند ساعت، برای این کار زمان صرف خواهد شد. این به آن معنی است که تست محصول نیز زمان کمتری می گیرد و طراحان می توانند ادعا کنند که بدون صرف زمان و هزینه زیاد، کار بزرگی انجام داده اند. عیب و نقص فرآیند طراحی به سرعت شناسایی شده و قبل از اینکه به خط تولید آسیبی وارد کند، رفع خواهد شد. این تکنولوژی به زودی در فرآیند تولید خودرو آموزش داده شد و مورد استفاده قرار گرفت، زیرا هر کسی که زیر درب موتور یک خودرو را نگاه کرده باشد، مطمئناً می داند که خودروها از قطعات بسیاری تشکیل شده اند. در تصویر زیر یک یک پرینتر سه بعدی uPrint 3D را می بینید که 14900 دلار قیمت  داشته و در پروژه های تولید نمونه اولیه کمک بزرگی به خودروسازان می نماید.

پرینتر سه بعدی
 
خطوط تولید انعطاف پذیر:
در فضای رقابتی امروز یکی از مزیتهایی که برخی از کمپانیهای خودروسازی نسبت به سایر خودروسازان دارند، توانایی تغییر خط تولید یک مدل خودرو به مدل دیگری می باشد. خط تولید تعداد زیادی از خودروسازان، به گونه ای طراحی شده که تنها توانایی تولید مدلهای مختلف یک محصول را دارند و اگر آن خودروی خاص، محبوبیت خود را در بین مشتریان از دست دهد، شکست فاحشی را برای کمپانی خودروساز به همراه خواهد داشت. این امر در سالهای اخیر مورد توجه بسیاری از خودروسازان قرار گرفته است و با روی آوردن مشتریان به خودروهای کوچکتر و اقتصادی تر به جای خودروهای بزرگ با مصرف بالا، کمپانیهای زیادی مجبور به تغییر خطوط تولید خود شده اند. شرکتهایی مانند «هوندا» در برخی از سایتهای تولیدی خود، تولید خودروهای کوچک و اقتصادی را جایگزین خودروهایی مانند مدلهای شاسی بلند و وانتها که محبوبیت کمتری دارند، جایگزین کرده اند. ولی شرکتهایی مانند «فورد» و «جنرال موتورز» نتوانستند به راحتی این کار را انجام دهند، چرا که بیشتر خطوط تولیدی آنها انعطاف پذیر نبودند و در نهایت مجبور به متوقف کردن برخی از خطوط تولید و افزایش میزان تولید محصولات دیگرشان شدند. شکل زیر روباتهای خط تولید بدنه انعطاف پذیر در سایت توچیگی (Tochigi) شرکت نیسان ژاپن را نشان می دهد.

اهمیت دادن به توسعه تجهیزات و تکنولوژی:
شرکتهای خودروسازی برای افزایش کیفیت و تعداد تولید خود، به طور پیوسته در حال توسعه تجهیزات و تکنولوژیهای به کار رفته در خطوط تولید خود هستند. در فرآیند خودروسازی، هنوز نیروی انسانی نقش اساسی را ایفا می کند، ولی بهتر است نیروی انسانی شرکتهای خودروسازی مجهز باشند تا بتوانند در مواقع لزوم، به سرعت تصمیم گیری نموده و از عهده وظایف پیچیده تر و مشکل تری برآیند. ماشینها و تجهیزات با افزایش میزان ایمنی، بازدهی و ارگونومی می توانند به فرآیند تولید کمک کنند. کمپانیهای خودروسازی معمولاً دارای صدها روبات برای انجام سریعتر و دقیق تر فرآیندهای خود هستند. این تکنولوژی اتوماسیونی در شکهای زیادی ظاهر می گردد که معمولاً با عنوان Cobot(ترکیب کلمات Collaborative و Robot) به معنای روبات همکار شناخته می شوند. به طور کلی، Cobot ها تجهیزاتی با کاربرد راحت و آسان می باشد که در انجام گروه مختلفی از وظایف، در کنار اپراتورها و کارگرها به فرآیند تولید کمک می کنند و باعث انجام آرامتر و دقیق تر وظایف می شوند. این امر می تواند بلند کردن قطعات سنگین یا حرکت دادن آنها در کارخانه باشد.
صرفه جویی در هزینه ها همراه با کاهش آلودگیها:
اکثر کمپانیهای خودروسازی سراسر دنیا نه تنها بیش از پیش به دنبال تولید خودروهای دوستدار محیط زیست هستند، بلکه در جستجوی روشهای جدیدی برای ساخت سایتهای تولیدی با میزان انتشار آلودگی و مقدار انرژی هدر شده کمتر می باشند. به عنوان مثال کمپانی تویوتا را در نظر بگیرید که سایت تولیدی تاکا اوکا (Takaoka) آن در یک زمان، هشت مدل خودروی تویوتا را تولید می کند و نسبت به خطوط تولید معمولی، از طول کمتری برخوردار است و در نتیجه میزان انتشار گاز آلاینده CO2 و هزینه انرژی کمتری دارد. روباتهای موجود در خط تولید، در مقایسه با تجهیزات و ماشینهای قدیمی، کوچکتر بوده و حدود 70% سریعتر هستند و به میزان بالایی سرعت تولید و بهره وری را افزایش داده اند. کل منابع انرژی کارخانه مجهز به سلولهای خورشیدی بوده و از انرژی خورشیدی استفاده می کنندو همچنین اکثر مکانهای کارخانه، توسط رنگ مخصوص حاوی کاتالیزورهای نوری (Photo-Catalytic) رنگ امیزی شده که مواد آلوده کننده را جذب می کنند. همچنین سایر سایتهای تولید تویوتا در سراسر جهان به طور فزاینده ای در حال افزایش تجهیزات و امکانات دوستدار محیط زیست مانند پانلهای باتری خورشیدی، تجهیزات بازیافت فاضلاب، حذف مالیات دفن زباله و نوآوریهای متعدد در زمینه بازیافت می باشند.  همچنین در ماه می سال 2008 کمپانی تویوتا زمین بزرگی برای کاشتن درخت احداث کرد که کارکنان شرکت به همراه افراد داوطلب حدود 50 هزار درخت در آن کاشتند. در آگوست همان سال 100 هزار درخت جدید در سایت تایلند کاشته شد. این اقدامات علاوه بر کاهش آلودگیهای زیست محیطی، صرف جویی در هزینه ها را به همراه داشته است.
کایزن(Kaizen):
اگر شما ژاپنی نباشید و یا در کمپانی خودروسازی کار نکنید، احتمال دارد که تاکنون کلمه کایزن را نشنیده باشید. آیا یک سلول سوختی جدید است ی نوعی هواپیمای جت؟ هیچکدام؛ چرا که کایزن عملاً شامل فلسفه و اندیشه تجاری است که اساس و پایه های فرآیند توسعه خودروسازان ژاپنی را تشکیل می دهد، ولی از نظر فنی یک روش توسعه جدید محسوب نمی شود. چرا که کایزن خواه و ناخواه با روشهای فنی و مهندسی دنیای خودروسازی گره خورده است و به طور مشخص، باید به عنوان یک یادآوری از آن نام برده شود. شهرت کلمه کایزن بعد از جنگ جهانی دوم افزایش یافت که اکثر صنایع ژاپن با مشکل بازسازی خرابیهای ناشی از جنگ مواجه بودند. کایزن که معمولاً به صورت بهبود پیوسته ترجمه می گردد، شامل جستجوی راه حلهای پایدار و یکنواخت برای توسعه روشهای تولید و افزایش استانداردها می باشد. البته این عبارت فقط مختص مدیران سازمان نیست و کلیه کارکنان باید در یافتن مشکلات و موارد عدم انطباق در سازمان و تولید، تلاش کنند و برای رفع آنها راه حلهایی پیشنهاد دهند. به این ترتیب، نه تنها کلیه کارکنان بیشتر از قبل و به طور مستقیم با مشکلات فرآیند تولید در تماس خواهند بود، بلکه همگی در جهت افزایش کیفیت و بهره وری مشارکت خواهند نمود.

 favorite_border 5
loyalty 
اولین دیدگاه را شما بنویسید :)
لطفا کد را در کادر وارد نمایید
عناوین مرتبط با این مطلب
پربازدیدترین ها
grade امروز 11 آذر خودرو بخریم یا نه؟
grade شیب نزولی قیمت خودرو متوقف شد
grade نارنجی شدن برخی از شهرهای قرمز از جمله تهران و تغییر محدودیت‌ها
grade در 3 سال گذشته، بازار خودرو چنین ریزشی را تجربه نکرده بود
grade مجوز شماره‌گذاری 30 دستگاه خودروی برقی صادر شد
grade تشدید چالش صنعت خودرو با فروش به شیوه قرعه کشی
grade کوییک اس زمستان امسال وارد بازار می‌شود
grade طرح تبدیل حواله‌های دنا پلاس اتوماتیک به سایر محصولات - آذر 99
grade دستور رئیس‌جمهوری برای ترخیص 2000 کامیون صادر شد
grade منع تردد شبانه برای 278 شهر نارنجی
grade اگر ماشینت نامتعارفه تصادف نکن که به فنا رفتی!
grade عملیاتی شدن واردات خودرو حداقل 9 ماه زمان می برد
grade معافیت خودروهای کم‌تیراژ از عرضه در بورس
grade روایت‌هایی از آزادسازی واردات خودرو در سال 1400
grade بروزرسانی سیستمی تسلا دو هفته دیگر عرضه می شود
grade بازگشایی مراکز تعویض پلاک در مراکز استان‌های نارنجی از شنبه
grade تسلا با ارزش ترین برند خودرویی جهان شد
grade آرتورا نام محصول هیبریدی جدید مک لارن خواهد بود
grade فیلم بررسی رضوانی هرکول پیکاپ 6×6
grade طرح ساماندهی تولید و بازار خودرو در کمیسیون صنایع مجلس دنبال می‌شود
grade مقایسه کامل گیربکس اتوماتیک با CVT
grade با 300 میلیون چه خودرو چینی بخریم؟!
grade مشخصات فنی و آپشن های رفاهی تارا محصول جدید ایران خودرو K132
grade رنو قاجار؛ شاهزاده قاجاری اصیل
grade بی ام و iX مدل 2022، پرچمدار الکتریکی باوارایی ها رونمایی شد
grade فراری SF90 اسپایدر مدل 2021، ابرخودرو بدون سقف ایتالیایی
grade مقایسه دو خودروی کراس اوور اسپرت لوکس؛ بی ام و X3 و ولوو XC60
grade Laffite X-Road؛ اولین خودروی سوپراسپرت آفرود همه جا رو
grade مرسدس بنز میباخ اس کلاس مدل 2021، نهایت لوکس بودن یک خودرو
grade سریعترین شاسی بلند های دنیا در سال 2020
grade رضوانی هرکول 6x6 مدل 2020، هرکول ایرانی وارد می شود
grade شرایط جدید فروش فوری پنج محصول ایران خودرو اعلام شد
grade فولکس واگن گلف آر مدل 2022، قدرتمندترین گلف تاریخ
grade شرایط جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو اعلام شد - 29 آبان 99
grade باکیفیت و بی‌کیفیت‌ترین خودروهای داخلی معرفی شدند
grade لامبورگینی هوراکان STO مدل 2021، خشمگین ترین نسخه هوراکان
grade موتورسیکلت بی ام و با طرح وسپا معرفی شد
grade شرایط جدید فروش فوری محصولات سایپا - 20 آبان 99
grade زمان قرعه کشی هشتمین مرحله فروش فوق‌العاده ایران‌ خودرو
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 9 آذر 99
grade کاهش قیمت خودروها در بازار سرعت بیشتری گرفت
grade امروز 11 آذر خودرو بخریم یا نه؟
grade نرخ جدید و مصوب لاستیک‌های یزدتایر - آذر 99
grade طرح جدید تبدیل حواله‌های محصولات ایران خودرو - آذر 99
grade ریزش قیمت در بازار خودرو
grade شرایط جدید واردات خودرو به کشور
grade شیب نزولی قیمت خودرو متوقف شد
grade ابهامات قرعه کشی خودرو
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - آذر 99
grade انتشار اولین تصاویر‌ گرافیکی از ال 90 ایرانی
grade خودرو چقدر ارزان خواهد شد؟
grade موفقیت موتور خودروی شاهين در آزمون‌های عملکردی
grade چه بر سر بازار خودرو آمده است؟
grade 9 طرح پیشنهادی برای واردات خودرو
grade موفقیت سایپا شاهین در تست تصادف ECE R95 اروپا
grade پایان انزوای خودرویی ایران با احیای برجام
grade محصول جدید شرکت سایپا با نام آریا وارد بازار خواهد شد
grade ماجرای بنز، بی ام دبلیو و پورشه های غیراستاندارد!
grade صف طویل ثبت نام خودرو با کارت ملی اجاره‌ای!؟
grade ریزش قیمت‌ها و نگرانی دلالان
grade طرح ساماندهی خودرو امروز نهایی می‌شود
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - آذر 99
grade جزئیات طرح عرضه خودرو در بورس
grade نارنجی شدن برخی از شهرهای قرمز از جمله تهران و تغییر محدودیت‌ها
grade خودروسازان به جای تحویل خودرو، آن را در بازار می فروشند
grade در 3 سال گذشته، بازار خودرو چنین ریزشی را تجربه نکرده بود
grade خودروهای غیربومی ساکن تهران در صورت تردد جریمه‌ می‌شوند
grade تجدید نظر در قیمت گذاری تایر
grade اولین محدودیت‌ جدید کرونایی در لحظات آخر لغو شد
grade رکود بازار خودرو با محدودیت‌های کرونایی
grade بازار خودرو در خواب/ تعطیلی بازار خودرو تنها به دلیل محدودیت‌های کرونایی
grade مقایسه تولید خودروی ایران با جهان
grade معمای صادرات خودرو به اسپانیا
grade مجوز شماره‌گذاری 30 دستگاه خودروی برقی صادر شد
grade زمان قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو مرحله هفتم
grade آغاز شماره گذاری 3000 خودرو رنو مانده در‌ پارکینگ
grade تشدید چالش صنعت خودرو با فروش به شیوه قرعه کشی
grade کوییک اس زمستان امسال وارد بازار می‌شود
grade قیمت گذاری لاستیک خودرو آزاد شد
grade طرح تبدیل حواله‌های دنا پلاس اتوماتیک به سایر محصولات - آذر 99
grade تصمیم تولید کنندگان لاستیک به افزایش 50 درصدی قیمت
grade تعطیلی مراکز تعویض پلاک در شهرهای قرمز
grade فولکس واگن به دنبال فروش لامبورگینی
grade پلاک‌های غیربومی تهرانی‌ها جریمه نمی‌شود
grade دستور رئیس‌جمهوری برای ترخیص 2000 کامیون صادر شد
grade منع تردد شبانه برای 278 شهر نارنجی
grade زمان قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده سایپا ویژه آبان 99
grade اعلام اسامی برندگان قرعه کشی طرح فروش فوق العاده ایران خودرو
grade اعلام ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق‌العاده
grade اگر ماشینت نامتعارفه تصادف نکن که به فنا رفتی!
grade شرکت در قرعه‌کشی به قصد سرمایه‌گذاری
grade سرمایه گذاری هنگفت جنرال موتورز بر روی تولید خودروهای برقی
grade عملیاتی شدن واردات خودرو حداقل 9 ماه زمان می برد
grade معافیت خودروهای کم‌تیراژ از عرضه در بورس
grade روایت‌هایی از آزادسازی واردات خودرو در سال 1400
grade امتیاز مشروط صمت به خودروسازان
grade بروزرسانی سیستمی تسلا دو هفته دیگر عرضه می شود
grade بازگشایی مراکز تعویض پلاک در مراکز استان‌های نارنجی از شنبه
grade تسلا با ارزش ترین برند خودرویی جهان شد
grade آرتورا نام محصول هیبریدی جدید مک لارن خواهد بود
grade فیلم بررسی رضوانی هرکول پیکاپ 6×6
grade طرح ساماندهی تولید و بازار خودرو در کمیسیون صنایع مجلس دنبال می‌شود
grade نقاط ضعف و قوت ام وی ام X55 مدیران خودرو
grade احتمال حذف نام رنو برای همیشه پس از ورشکستگی
grade فورد جی تی مدل 2020 با بدنه تمام کربن معرفی شد
grade تکامل لوگو بی‌ ام‌ و در طول تاریخ
grade بی ام و سری 4 مدل 2021، نسل جدید سری 4 محبوب باوارایی ها
grade هیوندای سانتافه مدل 2021، فیس لیفتی برای شاسی بلند محبوب کره ای
grade کیا اپتیما 2021 نماد رشد و نبوغ خودروساز کره ای
grade ساینا اس توسط سایپا معرفی شد
grade نسل جدید هیوندای i20 مدل 2019؛ ترکیبی از تکنولوژی، ایمنی و زیبایی
grade پراید، داستانی تکراری در صنعت خودروسازی ایران
grade اولین تصاویر واقعی و قیمت کوییک آر
grade جی ام سی یوکان مدل 2021، شاسی بلند قلدر و شیک آمریکایی
grade مازراتی لوانته تروفئو ناویتک، سریعترین شاسی بلند دنیا
grade آکورا TLX مدل 2021، زنگ خطر برای رقبای آلمانی
grade مرسدس بنز GLA مدل 2021، کراس‌اوور جمع و جور بنز
grade جی ام سی S350، محصول میلیاردی جدید ریگان خودرو
grade تست و بررسی خودرو به سبک گاراژ بخردی
grade وقتی به جای نیسان با کارکرد یک میلیون مایل بهت نیسان صفر مجانی میدن!
grade آئودی S4 مدل 2020، سدان اسپرت همه چیز تمام آلمانی
grade کراس جدید سایپا رونمایی شد
grade تا اینجای فصل 2020 فرمول یک چه گذشته است!
grade سایپا عاجز از اعلام درست مشخصات فنی سایپا شاهین
grade مقایسه لیفان X60 اتوماتیک و چانگان CS35 اتوماتیک
grade مقایسه لیفان ایکس 70، چری تیگو 5 و هاوال H2
grade مسابقات فرمول 1 گرندپری انگلستان (سیلواستون 2020)
grade فورد برانکو شاه شاهان آفرود مدل 2021 معرفی شد
grade تویوتا سینا مدل 2021، مینی ون هیبریدی جدید تویوتا
grade همه چیز درباره جک اس 7، شاسی بلندی که در 11 کشور به فروش می‌رسد
grade مشخصات پژو 208 مدل 2020
grade نسل جدید نیسان ماکسیما تمام الکتریکی خواهد بود
grade تویوتا هایلوکس مدل 2021، مدل جدید پیکاپ تویوتا با چهره ای تازه
grade بوگاتی چنتودیچی، هدیه گران قیمت رونالدو به خودش
grade خودرو برلیانس H330 به خط تولید شرکت سایپا بازگشت
grade بررسی اجمالی دانگ فنگ SX6
grade جیپ گلادیاتور 6x6 مدل 2020، هیولا شش چرخ جیپ
grade تویوتا یاریس کراس مدل 2021 با پیشرانه هیبریدی معرفی شد
grade مشخصات جنسیس G80 مدل 2021، نسل سوم سدان لوکس کره ای
grade چرا هیوندای توسان 2020 نخریم؟
grade مشخصات پژو 2008 مدل 2020
grade چانگان یونی تی مدل 2020، کراس اوور مدرن و جذاب چینی
grade لامبورگینی سیان رودستر، سریعترین خودرو کروک هیبریدی جهان
grade مکانیزم کلاس بندی خودروها
grade 15 مدل از بدترین شورولت کوروت های تاریخ
grade دوج چارجر SRT هلکت Redeye، قدرتمندترین سدان جهان
grade دی اس 9، سدان جدید برند دی اس رونمایی شد
grade مشخصات رولزرویس کولینان کوست لاین منصوری
grade استون مارتین ونتیج رودستر مدل 2021، الهه زیبایی انگلیسی
grade حداکثر سرعت کوئنیگزگ جسکو ابسلوت چه قدر است؟
grade مهمترین خودروهای تاریخ
grade هامر جدید 1000 اسب بخار قدرت خواهد داشت
grade زینگر 21C، نخستین ابرخودرو با چاپ سه بعدی
grade پژو لندترک مدل 2021، پیکاپ جدید پژو رونمایی شد
grade نانوتکنولوژی در صنعت خودرو
grade فراری 360 مادنا لیموزین، سریعترین لیموزین جهان
grade تاریخچه بوگاتی ویرون
grade دوج دورانگو SRT هلکت مدل 2021، قدرتمندترین شاسی بلند کارخانه‌ای دنیا متولد شد
grade کادیلاک اسکالید مدل 2021، شاسی بلند سوپرلوکس آمریکایی
grade بی‌ام‌و کانسپت i4، رقیب جدید تسلا از سوی باوارایی ها
grade 8 خودرو اسپرت کلاسیک گران‌‌ قیمت تاریخ
grade از هد آپ و دوربین در کلاه ایمنی، تا تمام تکنولوژی های موتورسیکلت ‌های بی ام و
grade به کارواش رفتن شورولت کوروت استینگری مدل 1967 پس از 33 سال
grade سیتروئن از خودرو شهری خود با نام سیتروئن Ami پرده برداشت
grade بررسی پرفروش ترین مدل نیسان در اروپا؛ نیسان قشقایی 2018
grade نسل چهارم رنجرور، مهمانی آشنا از بریتانیا
grade چرا خودروها از فرمان برقی استفاده می کنند؟
grade نیسان آریا مدل 2022، شاسی بلند الکتریکی جدید نیسان
grade هیوندای i20 مدل 2020 با طراحی جدید و پیشرانه هیبریدی معرفی شد
grade دوج چلنجر SRT سوپر استاک سریعترین خودرو عضلانی در دنیا
grade بهترین لامپ های خودرو
grade تسلا رودستر سافاری با طراحی آخر الزمانی
grade نادر ترین خودروهای عضلانی آمریکایی کدامند؟
grade تست فنی نسخه خاص GMC سیرا مدل 2016
grade مقایسه وانت آریسان و تندر پیکاپ
grade 8 خودرویی که شرکت های سازنده خود را از ورشکستگی نجات دادند
grade کیا تلوراید بهترین خودرو سال 2020 شد
grade رم TRX 1500 مدل 2021، قدرتمندترین پیکاپ جهان
grade عوارض جدید آزادراه تهران-قم و کرج-قزوین
grade هیوندای النترا تیپ N Line مدل 2021، سدان جدید هیوندای
grade بهترین خودروهای کوپه های 2020
grade مرسدس بنز AMG جی 63 Inkas، شاسی بلند لوکس ضد گلوگه
grade مشخصات فنی و امکانات ساینا آپشنال مشخص شد
grade همه چیز درباره کوییک GR محصول جدید سایپا
grade مسابقات فرمول یک گرندپری اسپانیا (بارسلونا 2020)
grade قطع سهمیه بنزین وانت‌ بار های بدون کارت هوشمند
grade جدول نرخ جرایم رانندگی در سال 99 + کد تخلف
grade ایکو K132 خودرو جدید ایرانخودرو معرفی شد
grade تجربه رانندگی با وانت تویوتا تاکوما تی آر دی
grade تویوتا لونار کروزر، خودرو ماه پیما تویوتا
grade فرمول یک 'سبز' می‌شود؟
grade اعلام طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 25 آذر 98
grade تست رانندگی مرسدس بنز یونیماگ یو 4000
grade علت ترکیدن تایر حین رانندگی چیست؟
grade طرح تبدیل خودرو ساندرو به چانگان CS35 - دی 98
grade نوآوری های خودروهای کاروان یا کمپر ون
grade S-A1 تاکسی هوایی هیوندای اوبر
grade سردرگمی ادامه دار مشتریان کارمانیا به دلیل عدم انجام تعهد
grade نحوه تعمیر شیشه برقی خودرو
grade Road Zipper، ماشین انتقال موانع بتونی در مسیرها
grade هرجا سخن از بی اعتمادیست نام سیف خودرو می‌درخشد
grade آغاز فروش ام وی ام ایکس 55 توسط شرکت مدیران خودرو
grade واتر پمپ چگونه کار می‌کند و علائم خرابی آن چیست؟
grade لامبورگینی و شیائومی خودروی کارتینگ الکتریکی می‌سازند
grade مالیات و عوارض خودرو برای سال 99 تعیین شد
grade بهترین گیجهای اندازه گیری باد و عمق آج لاستیک در سال 2019
grade نحوه عملکرد دوربین‌های چراغ راهنما
grade رنو مگان ای ویژن، چشم اندازی از محصولات برقی آینده رنو
grade احتمال آزادسازی واردات خودرو در سال آینده قوت گرفت
grade خودروهای بدون معاینه فنی 50 هزار تومان جریمه می‌ شوند
grade لامبورگینی، خلق یک اثر هنری از فولاد سخت!
grade اسپارک اول با 2000 اسب بخار پر قدرت‌ترین خودرو تاریخ
grade ماشین حساب به دست بگیرید تا سهمیه بنزین‌ تان غیب نشود
grade مقایسه سه خودروی شاسی بلند جمع و جور چینی: هایما اس 7، جک اس 5 و تیگو 5 اسپرت
grade بهتر است با بنزین انتهای باک حرکت نکنیم
grade مشخصات لیفان ایکس 70، محصول احتمالی خودروسازان بم
grade تاریخچه شرکت خودروسازی بی ام و
grade لوازم یدکی پژو چقدر گران شده است؟
grade رانا پلاس جدید رو نبینی از کفت رفته! + فیلم
grade چگونه بفهمیم عمر باتری خودرو رو به اتمام است؟
grade دانگ فنگ ix5 (دیگنیتی)، شاسی بلند جدید چینی بهمن موتور
grade خودروهایی که در سال 99 مشمول انجام معاینه فنی هستند
grade بدترین خودروهایی که در دهه گذشته معرفی شدند
grade مقایسه برلیانس c3 کراس، ساندرو استپ وی و دانگ فنگ اچ 30 کراس
grade خبری از مک لارن برقی در آینده نزدیک نخواهد بود
grade موتورسیکلت های سری S1000 بی‌ام‌‌و
grade نخستین خودرو الکتریکی ملی ترکیه رونمایی شد
grade سونی با رونمایی از خودرو الکتریکی ویژن اس خودروساز شد
grade ایرانخودرو ‌قیمت دنا پلاس توربو اتوماتیک را اعلام کرد
grade نشانه های خرابی دینام خودرو
grade مراحل ساخت یک پیست مسابقه اتومبیلرانی
grade 10 خودرو پرفروش تاریخ
grade نیسان لیف پرفروش ترین خودرو برقی جهان
grade جایگزین خودرو MG360 به مشتریان این محصول اعلام شد
grade دفتر اسناد رسمی یا دفاتر تعویض پلاک؟
grade مرسدس بنز ویژن AVTR، اوج شکوفایی تکنولوژی و هنر بنز
grade شرایط جدید ثبت نام اقساطی ایران خودرو - 3 دی 98
grade خودرو یا بنزین؛ عامل آلودگی هوا کدام است؟
grade انواع لاستیک خودرو را بهتر بشناسیم / تفاوت تایرها در چیست؟
grade تصاویر رندر شده از رنو ساندرو جدید، ساندرو در لباس کلیو
grade پاگانی هوایرا Imola مدل 2020، قدرتمندترین پاگانی تاریخ
grade نسل جدید ال نود، داچیا لوگان 2021 رونمایی شد
grade ایرانخودرو تولید محصولات خود با پیشرانه یورو 5 را آغاز کرد
grade سهمیه‌ بنزین برای نوروز زیاد می‌شود؟
grade لوگو کمپانی کیا موتورز تغییر خواهد کرد
grade انتشار لیست قیمت جدید خودروهای داخلی در بازار - 19 دی 98
grade تحويل حضوری خودرو به مشتريان درسايت مركزی ايران خودرو
grade بررسی یک نسخه خاص فراری؛ فراری 458 Speciale
grade بوگاتی شیرون هرمس مانی خوشبین آماده شد
grade طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 11 دی 98
grade کوئنیگزگ جسکو Absolut، سریعترین خودرو تاریخ کوئنیگزگ
grade کمپانی سونی با معرفی خودروی ویژن اس به جمع خودروسازان پیوست
grade بی ام و i8 به انتهای راه رسید
grade قیمت رپورتاژ آگهی درمقایسه با سایر روش های سئو سایت و تبلیغات آنلاین
grade جلوگیری از بالارفتن بیش از حد دمای آب خودرو
grade 3 میلیون دلار برای اولین دستگاه شورولت کوروت استینگری!
grade بهترین خودروهای مدل 2019
grade خودروهای گرانقیمت مشمول مالیات شدند
grade چراغ خاموش برخی جایگاهداران برای کم فروشی بنزین
grade تویوتا یاریس GR گرگی در لباس میش معرفی شد
grade بنتلی مولسان نسخه 6.75 مدل 2020، پایان خوش سدان لوکس بنتلی
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - 26 بهمن 98
grade دنا پلاس به سیستم تعویض دنده کابلی تجهیز می‌شود
grade کرونا نمایشگاه خودروی پکن 2020 را هم به تاخیر انداخت
grade محصولات کرمان موتور را اینترنتی بخرید
grade تست رانندگی بی‌ام‌و X2 M35i مرز بین هاچ بک و کراس اوور
grade قابل اعتماد ترین شاسی بلندهای مدل 2020 کدامند؟
grade معرفی نمایندگی زیرووات، آاگ و کنوود
grade آغاز فروش کوییک آر از اول بهمن
grade جنرال موتورز هامر مدل 2022، بازگشت پادشاه با 1000 اسب بخار
grade قرعه‌کشی محصولات ایران خودرو به پایان رسید + جدول اعلام
grade مقایسه دو برادر: هیوندای سوناتا 2019 و کیا اپتیما 2019
grade دارندگان بیش از یک خودرو باید مالیات بپردازند
grade پاکستان خودروی کم مصرف پرنس را روانه بازار می‌ کند
grade کراس اوور زوتی T600 رقیبی برای هاوال h2 ، چری تیگو 5 ، جک اس 5 و هایما اس 7
grade پایگاه فروش اینترنتی محصولات کرمان موتور معرفی شد
grade مکانیزم عملکرد سیستم تعلیق در خودرو
grade تشریح جزئیات طرح پلاک سوم خودروها
grade خودروی برقی جدید و هوشمند ام‌جی ZS
grade تکلیف کارت سوخت خودروهای صفر چه می‌ شود؟
grade جک ایکس 7 مدل 2020، بزودی در بازار ایران
grade یاماها YZ450F؛ موتورسیکلتی با قابلیت تنظیم فنی از روی گوشی تلفن
grade فرمول سال 99 طرح ترافیک شهر تهران
grade مقایسه کامل گیربکس اتوماتیک با CVT
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 21 اسفند 98
grade چری آریزو استار، کانسپت جذاب چینی
grade شرایط پیش فروش پژو 207i با سقف شیشه ای اعلام شد
grade اطلاعیه جدید ایران‌خودرو و سایپا در خصوص فرآیند قرعه‌کشی
grade گیربکس خودروهای بی‌ ام‌ و مشکل دارد!
grade خودرویی که اتوماتیک خودش دریفت می‌ زند
grade کوئنیگزگ Gemera، نخستین ابرخودرو چهار سرنشین دنیا
grade تست سواری موتورسیکلت یاماها FZ-10 مدل 2017 در کارولینای شمالی
grade طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 10 بهمن ماه 98
grade جزئیات جدید از خودروهای دپو شده در گمرک
grade نحوه تشخیص تایر های جدید از انبار شده‌ ها
grade خط قرمزی برای نمایندگان متخلف فروش تایر
grade بنیانگذار شرکت ایران خودرو درگذشت
grade تویوتا راو4، ماشین برتر سال ژاپن
grade دناپلاس و 4 محصول دیگر در مرحله سوم پیش فروش ایران‌ خودرو
grade با پادشاه جدید سرعت جهان آشنا شوید، SSC تواتارا
grade طرح هوای پاک شرکت کرمان موتور در زمستان 98
grade لامبورگینی و مدلی که فقط یک دستگاه از آن موجود است
grade زمان پیش فروش سایپا شاهین اعلام شد
grade شرایط جدید فروش جک S5 و S3 اعلام شد
grade خودتان را برای ورود تویوتا لندکروز جدید آماده کنید
grade تولید خودروهای برقی تویوتا با همکاری FAW چین
grade تولید پراید 132 متوقف شد
grade پیش فروش جدید سایپا بدون سود مشارکت و سود انصراف!
grade شرایط فروش محصولات گروه سایپا به مناسبت دهه مبارک فجر
grade واردات خودرو مشروط می‌ شود
grade ترخیص همه خودرو‌های پلاک اروندی دپو شده در گمرک خرمشهر
grade ماجرای پیرزنی که 700 تا پورشه را مثل نخود و لوبیا وارد کرد + فیلم
grade با 300 میلیون چه خودرو چینی بخریم؟!
grade مقاومت خودروسازان در برابر اصلاح نحوه پیش فروش خودرو
grade نفربرهای زره پوش جدید
grade چارجر دایتونا موشک افسانه‌ای مسابقات ناسکار
grade کارگردان مستند اختاپوس بازداشت و آزاد شد
grade آزادراه تهران-شمال ساخته شد+ جزییات
grade مشخصات فنی هیوندای النترا مدل 2021 با پیشرانه هیبریدی
grade دیفرانسیل خودرو چیست و چه کاربردی دارد؟
grade واردات خودرو آزاد می‌شود؟
grade پایان یکی از غول‌ های خودروسازی جهان
grade خیز شهرداری برای افزایش 40 درصدی نرخ طرح ترافیک
grade بنتلی باکالار، سوپر لوکس جدید بنتلی
grade پرداخت وام به متقاضیان دوگانه‌ سوز کردن خودروها
grade تجمع اعتراضی خریداران محصولات برلیانس و رنو
grade شاهین جایگزین رهام شد
grade فروش خودرو 5 درصد زیر قیمت بازار پذیرفتنی نیست
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 4 اسفند 98
grade شرایط فروش جدید جک اس 5 اتوماتیک ویژه مرداد 99
grade نگاهی به مدل‌های پرفروش کیا موتورز
grade چرا اتاق خودرو به صدا می‌افتد؟
grade 9 محصول جدید ایران‌ خودرو در راه بازار
grade زمان طرح ترافیک تهران کاهش یافت
grade تویوتا ونزا مدل 2021، بازگشت کراس‌اوور تویوتا با پیشرانه هیبریدی
grade کراس‌اوور جدید جیلی
grade عجیب ترین خودروهای آبی- خاکی جهان
grade فروش اینترنتی محصولات کرمان موتور برای مقابله با کرونا
grade امسال هیچ خودرویی با استاندارد یورو 4، پلاک گذاری نمی‌شود
grade دستورالعمل قیمتی 8 خودروی دیگر ایران خودرو ابلاغ شد
grade مابه‌التفاوت نقدی، جایگزین سهمیه سوخت سواری‌ های کرایه شد
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 26 بهمن 98
grade تویوتا به علت تقلب در قیمت‌گذاری لکسوس جریمه شد
grade مشخصات اولیه پروژه K132 ایران خودرو مشخص شد
grade افزایش روغن‌های تقلبی در بازار
grade توسعه خدمات الکترونیک خودرو
grade طرح تبدیل محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - بهمن 98
grade نخستین خودروی برقی شورولت در راه بازار چین
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 19 آذر
grade تاکسی هوایی هیوندای به زودی از راه می رسد
grade روسیه تولید انبوه لیموزین خود را آغاز می‌کند
grade فولکس واگن Touareg R
grade میتسوبیشی GC-PHEV کانسپت، نسل آینده خودروهای کراس اوور
grade زمان برگزاری مسابقات فرمول یک به وقت تهران + جزئیات پیست سیلوراستون 2020
grade شاهکار دو رگه آلمانی- ایتالیایی؛ بی‌ ام ‌و پینین فارینا گرن لوسو کوپه
grade فروش فوری پژو 405 دوگانه سوز و پارس TU5 در یکشنبه 15 دی ماه
grade آئودی آر اس کیو 8 RS Q8، تلفیقی از هنر و تکنولوژی
grade اعلان قرمز اینترپل برای بازداشت رئیس سابق نیسان در لبنان
grade آش جدید گروه بهمن برای مشتریان
grade خبری از فراری برقی تا قبل از سال 2025 نخواهد بود
grade در سال 99 چه خودروهایی مشمول مالیات می‌شوند؟
grade بی ام و M5 کامپتیشن مدل 2021 معرفی شد
grade ضرورت برخورد با کم‌ فروشی در برخی پمپ بنزین‌ ها
grade قیمت جدید خودرو کوییک R - فروردین 99
grade اعلام زمان پیش فروش و عرضه خودروی شاهین
grade ممنوعیت سوختگیری خودروهایی که غیرقانونی گازسوز شدند
grade تصور خودروسازان از خودروی آینده؛ خودروی کانسپت e-Bee
grade نقص سیستم هیدرولیک دلیل فراخوان عظیم فورد
grade رئیس سابق نیسان از ژاپن به لبنان گریخت
grade خودروی کلاس A ایران خودرو بهمن ماه معرفی می‌شود
grade مشتریان آذویکو (MG) همچنان در انتظار خودرو
grade نسل جدید ولوو XC90 تمام الکتریکی خواهد بود
grade الزام استاندارد یورو 5 به پایان سال 99 موکول شود
grade ربات هوشمند فولکس واگن برای شارژ خودروهای الکتریکی
grade تسلا و طراحی نامتعارف پارکینگ برای وانت سایبری
grade پیشرانه‌های شش سیلندر خورجینی چه موتور‌هایی هستند؟
grade نرخ پیشنهادی دولت برای عوارض قطعه یک آزادراه تهران - شمال
grade وانت هیوندای به پیشرانه توربو دیزلی مجهز خواهد شد
grade خاص‌ترین رنگ‌های خودرو در جهان
grade رونمایی و معرفی 3 محصول ایران خودرو فردا چهارشنبه
grade سیر تکاملی وانت‌ های شورولت
grade قیمت جدید 8 محصول شرکت ایران خودرو منتشر شد
grade سه چرخه برقی Iris eTrike
grade لوگوی جدید هیوندای برای پیشگیری از کرونا
grade مار افعی از سرزمین ماتادورها؛ سوپراسپرت آی.اف.آر اَسپید GT21 اینویکتوس
grade قیمت خودروهای سایپا امروز 98/11/13| پراید 62 میلیون تومان شد
grade پیش‌فروش خودرو با آلایندگی یورو 4 را متوقف کنید
grade خودروی جدید ایران خودرو K132 به نمایش گذاشته شد
grade بی‌ خیال مکمل‌ های بنزین شوید
grade شرایط پیش فروش پژو 207 با سقف پانوراما
grade ورود محصول جدید کوپا به بازار ایران + قیمت
grade وُکسان واتمن قویترین موتورسیکلت برقی جهان
grade کیا اپتیما جدید احتمالا با نام جدیدی عرضه خواهد شد
grade کیا سورنتو مدل 2021، تحولی نوین برای شاسی بلند محبوب کره ای
grade هنگام رانندگی جریمه و نمره منفی از آنِ کیست; مالک یا راننده؟
grade فورد ماستنگ فیلم سرقت در 60 ثانیه با قیمت 852.500 دلار به فروش رسید
grade سايت فروش ايران خودرو فردا برای مشاركت‌ كنندگان در توليد 207 پانوراما فعال می‌ شود
grade مردودی 50 درصد خودروهای یورو 5 در آزمون‌ تطابق تولید/ تحریم و سوخت بهانه است
grade کاهش 25 درصدی تولید خودرو در 9 ماهه امسال
grade طرح تبدیل حواله محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - خرداد 99
grade تولید کوییک آر از مرز 100 دستگاه در روز گذشت
grade ارائه تاتا آلتروز برقی در هند برای سال 2020 تایید شد
grade آغاز پیش‌فروش خودرو با تحویل یک‌ساله
grade فولکس واگن به دنبال تسخیر بازارهای جهانی در سال 2020
grade مرسدس بنز در چین به مشکل خورد
grade صنایع دفاع به کمک صنعت قطعه‌ سازی می‌ آیند
grade تصویب ناگهانی طرح سامان‌دهی خودرو
grade همکاری استون مارتین با ایرباس برای تولید هلیکوپتر
grade دارندگان وسایل نقلیه عمومی مشمول مالیات بر درآمد می‌ شوند
grade تست فنی نسل هشتم هیوندای سوناتا
grade مدیر سابق نیسان چگونه از ژاپن گریخت؟
grade طرح پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک توربوشارژ - بهمن 98
grade پورشه ماکان اس 2019
grade تولید ۶۰۰ هزار خودرو هدف ایران خودرو در سال ۱۳۹۹
grade اکثر خودروها به موتور پایه گازسوز مجهز خواهند شد
grade فورد F-150 مدل 2021، نسل جدید پر فروش ترین پیکاپ تاریخ
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 30 بهمن 98
grade فروش اعتباری پراید 131 از سوی سایپا ویژه 19 آذر
grade جزئیات تکمیلی طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو
grade پژو 207 پانوراما با یک موتور جدید به بازار می‌آید
grade احتمال آزاد شدن واردات خودرو
grade بدعهدی‌ جدید در خودروسازی کشور
grade نسخه آمریکایی هیوندای سوناتا 2018
grade کمپین اینستاگرامی کرمان موتور با حضور پیکاپ جک T8
grade مشخصات کیا سلتوس 2021
grade خودرو الکتریکی بنتلی تا پیش از سال 2025 عرضه نخواهد شد
grade هامر الکتریکی به جنگ تسلا سایبر تراک می رود
grade فروش فوری خودرو، به نام مردم به کام سوداگران
grade خصوصی‌سازی خودروسازی، بازی جدید انحصارگرایان
grade چرا فرمول کاهش اختلاف قیمت خودرو موفق نشد؟
grade پیام مدیر عامل صنایع خودروسازی کرمان به مناسبت شهادت سردار پر افتخار قاسم سلیمانی
grade جریمه 22 میلیون دلاری برای نیسان
grade آینه وسطی که همزمان سه تصویر نشان می‌ دهد
grade شرایط و محصولات پیش فروش یکساله ایران خودرو اعلام شد
grade تولید روزانه هایما تا بهمن به 80 دستگاه می رسد
grade تسلا مشتریان خودروهای پورشه را به خود جذب کرد
grade تعطیلی برخی از مراکز شماره گذاری به دلیل پیشگیری از کرونا
grade نسل جدید سورنتو هیبریدی می‌ شود
grade ترخیص خودروهای وارداتی چه تاثیری بر بازار خواهد گذاشت؟
grade شرط دولت برای واگذاری سهام خودروسازان
grade مصرف سوخت سوناتا هیبرید جدید چقدر است؟
grade پیش فروش محصولات ایران خودرو به مناسبت دهه فجر
grade رشد باورنکردنی فروش خودروهای پلاگین هیبرید در اروپا
grade لکسوس IS مدل 2021 معرفی شد
grade پیشنهاد وزیر اقتصاد به دولت برای ترخیص 5100 خودرو دپو شده
grade راه‌اندازی خط تولید گیربکس اتوماتیک ایران خودرو در شهریورماه 99
grade پلیس پیگیر اعتبار وکالتنامه‌های فروش خودرو
grade تصمیم مهم برای تعیین تکلیف 5100 خودروی دپو شده
grade تست خودرو های دوگانه‌ سوز غیر کارخانه‌ ای
grade امکان سوختگیری بنزین با قیمت آزاد با کارت سوخت شخصی
grade ادغام پژو و فیات کرایسلر رسمی شد
grade احتمال اجرای طرح ترافیک در تهران پس از شب‌های قدر
grade تخلف خودروسازی آذویکو محرز شد
grade خودرو صفر فقط باید 10 درصد بالای قیمت کارخانه فروخته شود
grade قیمت رسمی پژو 207 پانوراما مشخص شد
grade تولید محدود محصولات رنو در ایران آغاز شد
grade با تصویب مجلس؛ واحد پول ایران تومان خواهد شد
grade توليد نخستين گيربكس شش سرعته دستی و اتوماتيک ايرانی
grade وعده بی‌ سرانجام وزارت صنعت برای تکمیل خودروهای کف کارخانه و کاهش قیمت‌‌ ها
grade شاسی بلند جدید لکسوس به زودی معرفی خواهد شد
grade جشن 50 سالگی پنج نسل سری XJ جگوار
grade آیا کوئنیگزگ به زودی رکورد بوگاتی را خواهد شکست؟
grade گشت و گذاری جذاب در منصوری
grade میتسوبیشی میراژ G4 مدل 2017
grade فراری قدرتمندترین برند جهان
grade پیش‌بینی استقبال بی‌نظیر از پورشه تایکان
grade افزایش حق بیمه خودرو در سال 99 چقدر خواهد بود؟
grade جزئیات کامل از نحوه و شرایط ثبت نام خودرو در سال 99
grade 6 عامل گرانی خودرو
grade 13 تکنولوژی جدید و جذاب صنعت خودرو
grade 10 درصد خودروهای کشور فاقد بیمه هستند
grade لزوم گسترش فروش قسطی خودرو
grade فقط 16 روز تا پایان مهلت ترخیص خودروهای دپو شده
grade صعودی شدن دوباره قیمت‌ها در بازار خودرو
grade شرط توقف تولید خودروهای ناقص از بهمن‌ ماه
grade برای هر خودرو چند بار کارت سوخت صادر می‌ شود؟
grade همکاری جیلی و دایملر
grade بازنشستگی زود هنگام پیکاپ مرسدس بنز کلاس X
grade جریمه 30 هزار تومانی نپرداختن عوارض آزاد راه حذف می‌شود
grade سبدی خالی‌ تر از گذشته
grade نیسان V-motion 2.0 کانسپت؛ نسل بعدی نیسان آلتیما
grade احتمال مجهز شدن فورد ماستنگ Mach-E به پلتفرم فولکس واگن
grade نیسان GT-R50 به صورت محدود به فروش خواهد رسید
grade رندرهای جدید از نسل جدید هیوندای توسان منتشر شد
grade 8 خودروی جدید به بازار می آید
grade تعیین قیمت در حاشیه بازار، راه حذف دلالان خودرو
grade مشخصات خودرو تمام برقی EK1 جدید ترین محصول کارمانیا
grade مرسدس بنز S کلاس مدل 2021، تعریف نوین لوکس بودن
grade هدیه کریسمس تسلا به صاحبان خودروهای برقی
grade جزئیات رزروی شدن طرح ترافیک در پایتخت اعلام شد
grade برنامه بلند پروازانه لامبورگینی برای سال 2020
grade مدل جدید کیا برای رقابت با بنز و تسلا
grade تعطیلی مراکز تعویض پلاک تا اطلاع ثانوی ادامه دارد
grade شعار درمانی در صنعت خودرو
grade افت خرید صنعتی از آلمان؛ قدرت اقتصادی اول اروپا با فقر تولید روبروست
grade قیمت خودرو‌های ایران خودرو امروز دوشنبه 10 شهریور 99 + جدول
grade 87 سال خاطره با جلوپنجره افسانه ای بی‌ ام‌ و
grade پیام مدیرعامل کرمان موتور به مناسبت شهادت سردار پر افتخار قاسم سلیمانی
grade چالش جدید سر راه تامین قطعات خارجی خودرو
grade هزینه تعویض پلاک خودروهای سواری چقدر است؟
grade فروش خودروهای پاک هیوندای نزولی شد
grade بازگشت شورای رقابت به قیمت گذاری خودرو
grade تولید سراتو بالاخره متوقف شد/ پژو 301 به تولید نرسید
grade مهلت 3ماهه خریداران خودروی صفرکیلومتر برای فعال کردن گارانتی
grade تولید اولین بی ‌ام ‌و هیدروژنی
grade گلایه مردم از شرط عدم پلاک فعال در خانواده
grade نقل وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی الزامی شد
grade 120 لیتر بنزین برای هر کارت سوخت در ایام نوروز
grade بهترین گیج های باد لاستیک در سال 2020
grade مراکز تعویض پلاک آغاز به کار کردند
grade ویروس کرونا باعث کاهش 92 درصدی فروش خودرو در چین شد
grade مشخصات انواع تیپ‌های خودرو شاهین منتشر شد
grade کرونا تولید چه خودروهایی را در جهان متوقف کرد؟
grade رکورد شکنی فراری در سال 2019
grade دستورالعمل قیمت‌گذاری 5 محصول جدید ایران خودرو ابلاغ شد
grade طرح تشویقی برای مشتریان بدهکار ایران خودرو
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 20 شهریور 99
grade طرح فروش خودرو جدید K132 شرکت ایران خودرو منتشر شد - تیر 99
grade آغاز تردد آزمایشی آزادراه تهران - شمال/ عوارض آزادراه زیر 50 هزار تومان است!
grade ممنوعیت دوباره درج قیمت خودرو
grade واردات خودروهای سبک و سنگین آزاد شده است
grade بی‌ برنامگی برای تخلیه تقاضای بازار خودرو
grade 10 خودرو پر سرعت دنیا
grade فروش و عرضه خودرو معطل قیمت
grade واردات خودرو در سال 99 منتفی شد
grade ابرخودرو SSC Tautara با قدرتی عجیب رونمایی شد
grade جریمه 86 میلیون دلاری فولکس واگن در استرالیا
grade خداحافظی کیا با نام اپتیما
grade آزادراه تهران ـ شمال از صبح هشتم اسفند باز است
grade سهمیه بنزین نوروزی پس از شکست کرونا واریز می‌شود
grade قرعه‌کشی، تقاضای خاموش را بیدار کرد
grade احتمال حذف قیمت خودرو از سایت‌ های آگهی
grade شرکت خودروسازی فولکس واگن دوباره متهم شد
grade جزئیات فروش فوق‌العاده ایران خودرو مشخص شد
grade رندرهایی از نسل جدید بی‌ام‌و E24 سری 6 منتشر شد
grade قیمت خودرو از زبان خودروسازان
grade مردم نگران تعویض پلاک خودرو نباشند
grade متهمان اصلی افزایش قیمت خودرو در بازار
grade توقف تولید 405 از اواخر خرداد/ حذف ستادهای ترخیص خودرو در آینده نزدیک
grade تمرکز کیاموتورز بر خودروهای برقی
grade درخواست بنزین سفر به دولت و وزارت نفت داده شده است
grade بهترین محصولات مرسدس بنز در دهه گذشته
grade رانا هیبرید؛ خودرویی برای سال جدید
grade دولت با ترخیص خودروهای دپو شده موافقت کرد
grade 3 روش فروش خودرو مصوب شد
grade راهکارهای مقابله با کرونا در جایگاه‌های عرضه سوخت
grade ردپای چینی‌ها در طراحی محصولات جدید خودروسازان
grade مازراتی MC20 مدل 2021، قدرتمندترین خودرو شش سیلندر دنیا
grade تمامی خودروهای ایران‌خودرو و سایپا مشمول قیمت‌گذاری شد + فرمول
grade اعلام قیمت جدید کارخانه ای برخی از محصولات سایپا - تیر 99
grade کرونا باعث قرنطینه شدن 150 نفر از کارکنان بی‌ ام‌ و شد
grade قیمت‌گذاری بازار خودرو، نهایی نشده است
grade سیاست جدید ولوو: تولید خودروهای پاک به جای پرداخت جریمه تقلب آلایندگی
grade لیست محصولات قابل عرضه ایران خودرو آب رفت!
grade 4 شرط جدید ایران خودرو در طرح جدید پیش فروش یکساله
grade بوگاتی بولاید معرفی شد، ابرخودرو مسابقه ای 1825 اسب بخاری
grade شرایط تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - اسفند 98
grade تب گرانی خودرو با تولید محصولات جدید فروکش می‌کند؟
grade رعایت معیارهای فنی برای تسهیل در رفت و آمد شهروندان
grade تولید خودروهای برقی جگووار متوقف شد!
grade معاملات در بازار خودرو به پایین‌ ترین حد خود رسید
grade خودنمایی بوگاتی با خاص ترین خط تولید دنیا به قیمت 38.6 میلیون دلار
grade انگلیس ممنوعیت فروش خودروهای غیرالکتریکی را جلو انداخت
grade نمایشگاه خودرو پاریس هم قربانی ویروس کرونا شد
grade ولوو XC90 ضدگلوله
grade مهلت واریز وجه خودروهای پیش فروش ایران‌خودرو تمدید شد
grade تعویض پلاک خودروها زوج و فرد می‌شود
grade سرکش شدن مجدد قیمت خودرو در بازار
grade شرایط تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - اردیبهشت 99
grade کرونا نمایشگاه خودرو ژنو را لغو کرد
grade معروفترین کلکسیونرهای خودرو در دنیا
grade کلاهبرداری دلالان در فروش خودروهای هیبریدی
grade بنزین تک نرخی نمی شود
grade مشخصات فنی و آپشن های رفاهی تارا محصول جدید ایران خودرو K132
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق ‌العاده
grade هیوندای ولستر و ولستر N مدل 2019
grade نیسان 370Zki خودروی اسکی باز
grade تعویق دوباره استاندارد یورو 5 خودروهای داخلی
grade خداحافظی با خودرو یورو 4 قطعی است
grade آغاز جریمه خودروهای بدون معاینه فنی از 16 اردیبهشت ماه
grade اقدام اینستاگرامی مرسدس بنز و بی ام و علیه تبعیض نژادی
grade زمان واریز سهمیه بنزین مرداد 99 اعلام شد
grade شایعه اخذ مالیات از نقل و انتقال خودرو
grade تکلیف سهمیه بنزین 6 ماهه چه می شود؟
grade دلایل واریز 50 درصد از وجه خودرو در طرح فروش ویژه
grade طرح تبدیل سمند EF7 دوگانه و 206 صندوقدار به 206 تیپ 5  
grade خودروی ال90 ایرانی تولید می‌شود
grade قیمت خودرو در بازار براساس چه ساز و کاری تعیین می‌شود؟
grade تست سواری موتورسیکلت هوندا CBR1000RR مدل 2017 در کشور پرتغال
grade کاربرد آلومینیوم به جای فولاد در فورد F-150
grade رنو قاجار؛ شاهزاده قاجاری اصیل
grade برنامه فروش ایران‌خودرو براساس مصوب ستاد تنظیم بازار
grade نسخه کاغذی بیمه ‌نامه شخص ثالث حذف شد
grade مرکز تعویض پلاک قم تا اطلاع ثانوی تعطیل شد
grade نسل آینده توسان، هیوندای اینترادو کانسپت
grade مهلت اعلام خسارت خودرو به بیمه به 20 روز افزایش یافت
grade معرفی دو خودروی پرنده
grade مرسدس بنز AMG جی تی Black Series مدل 2021، هیولای جدید بنز وارد می شود
grade دست‌و‌دلبازی در صدور مجوز پیش‌فروش
grade خودروی سال اروپا انتخاب شد/ پژو بار دیگر با یک محصول اقتصادی رکورد زد!
grade امکانات و مشخصات فنی جک T8 کرمان موتور مشخص شد
grade محدودیت مراجع نظارتی برای ورود به بازار خودرو
grade افت شدید معاملات خودرو
grade ثبت نام 1.5 میلیون نفر در پیش فروش ایران خودرو
grade توقیف خودروهای بالای 1 میلیون تومان جریمه
grade واکنش دولت به پیشنهاد واردات خودرو
grade محصولات ایران خودرو 10 درصد و سایپا 23 درصد گران شد
grade شماره‌گذاری خودروها اینترنتی شد
grade تبدیل طرح فروش فوری خودرو به نسبتا فوری!
grade همکاری مشترک خودروسازان با شرکت‌های سازنده ساعت
grade جنسیس جی وی 70 مدل 2022، رقیب جدید شاسی بلندهای لوکس آلمانی
grade جریمه پرتاب زباله از خودرو و شست‌وشوی در کنار معابر
grade کدام خودروها از گمرک ترخیص می‌شوند؟
grade زمان واریز بنزین نوروزی هنوز مشخص نیست
grade طرح امداد فجر 98 در دستور کار امداد خودرو کرمان موتور قرار گرفت
grade فایل افزایش قیمت خودرو باز شد
grade احتمال ریزش قیمت کدام خودروها وجود دارد؟
grade بی ام و iX مدل 2022، پرچمدار الکتریکی باوارایی ها رونمایی شد
grade آغاز فصلی جدید برای قیمت‌گذاری خودرو
grade اختلاف سازمان حمایت و شورای رقابت بر سر قیمت خودرو
grade شرط جدید کمیته خودرو برای ثبت‌نام در فروش‌های فوق‌العاده
grade سوار کردن 3 مسافر در عقب تاکسی‌ها ممنوع شد
grade لوگوی جدید نیسان رونمایی شد
grade راه‌اندازی خط تولید بدنه محصولات X200
grade سانگ یانگ به دنبال خریدار جدید
grade بازار خودرو تهران تعطیل است
grade جریمه ورود به منطقه طرح ترافیک 5 برابر می‌شود
grade نفس قطعه سازان به شماره افتاد
grade محدودیت پرداخت وجه برندگان قرعه کشی خودرو
grade جانشین پراید از آلمان می‌آید؟ | نسل جدید مرسدس بنز اس کلاس هیبرید 2021
grade سه سناریو برای کاهش التهاب بازار
grade ارايه غيرحضوری خدمات فروش ايران خودرو به مشتريان برای مقابله با شیوع ویروس کرونا
grade تاثیر واردات خودرو بر بازار
grade مقر اصلی نمایشگاه خودرو نیویورک به بیمارستان تبدیل خواهد شد
grade اختصاص سهمیه بنزین نوروزی هنوز قطعی نشده است
grade اعتبار سهمیه‌های طرح ترافیک به دلیل شیوع کرونا تمدید شد
grade ساعت بوگاتی با قیمتی عجیب معرفی شد!
grade برندگان قرعه‌کشی خودرو، فروشنده شدند
grade ضد عفونی کردن پمپ بنزین‌ها آغاز شد
grade پلستار پرسپت، کانسپتی از آینده محصولات برقی ولوو
grade کوچولوی زیبا و چابک؛ کیا ریو 2017
grade شیوه تعیین قیمت متعارف خودرو اعلام شد
grade اروپا از میزبانی تویوتا سوپرا محروم شد
grade اعلام قیمت‌های جدید شورای رقابت برای خودروهای داخلی
grade کرونا یقه هیوندای را هم گرفت
grade سهمیه سوخت وانت بارها کاهش یافت
grade بی وای دی هان EV آماده رقابت با تسلا
grade قرعه کشی محصولات سایپا روز یکشنبه انجام خواهد شد
grade فروشنده در بازار خودرو زیاد شد
grade طرح تبدیل حواله‌های خودرو دنا به پارس TU5
grade کاهش 41 درصدی مراجعه به مراکز شماره‌گذاری
grade بررسی VIN خودروهای وارداتی برای ترخیص الزامی است
grade فراری SF90 اسپایدر مدل 2021، ابرخودرو بدون سقف ایتالیایی
grade تداوم عملکرد درخشان بی‌ام‌و در سال 2020
grade قیمت جدید انواع لاستیک خارجی در بازار 29 شهریور 99
grade بازگشایی کارخانه‌های مرسدس بنز در بحبوحه کرونا!
grade خودرو الکتریکی کیا سال 2021 از راه می‌رسد
grade مقایسه دو خودروی کراس اوور اسپرت لوکس؛ بی ام و X3 و ولوو XC60
grade بیمه نامه شخص ثالث از امروز بدون حضور مالک خودرو صادر می‌شود
grade واکسهال وی.ایکس.آر 8، ترکیبی از سه مدل شورولت
grade مورگان آئرو 8، لوکس بودن به سبک انگلیسی ها
grade چه خودروهایی فقط تا مردادماه سهمیه بنزین دریافت می‌کنند؟
grade Laffite X-Road؛ اولین خودروی سوپراسپرت آفرود همه جا رو
grade نوآوری دنیای دوچرخه های الکتریکی
grade فروش تویوتا 41 درصد کم شد!
grade خودرو در مسیر کاهش قیمت قرار گرفت
grade اعلام پیش فروش خودروی K132 بزودی/ تحویل از بهمن 99
grade فعلا قیمت‌های اعلام شده در بازار خودرو بی‌اعتبار است
grade مراجعه حضوری به سازمان فروش سایپا فعلا ممنوع
grade دستورالعمل قیمت گذاری خودرو بازنگری می‌شود
grade کرونا تولید ایران خودرو را متوقف کرد
grade امشب سهمیه بنزین خودرو‌ها واریز می‌شود + جزئیات
grade شرایط تبدیل محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - اردیبهشت 99
grade تعیین مرجعی برای قیمت خودرو در سایت‌ها
grade خودروهای رنو پلاک نمی‌شوند
grade تیوولی‌های 553 میلیونی
grade زمان دقیق خداحافظی با پراید مشخص شد
grade ورود قطب سوم خودروسازی؟
grade بهانه تراشی خودروسازان برای عدم ارتقای استاندارد خودروها
grade ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو آغاز شد
grade خودروهای وارداتی در سال 99 ارزان نخواهند شد
grade سرنوشت خودروهای حذفی در فروردین
grade فولکس‌ واگن به مشتریان آلمانی 830 میلیون یورو خسارت می‌دهد
grade افق نه چندان روشن خودروسازی کشور در سال 99
grade چگونگی محاسبه حق بیمه و بیمه شخص ثالث
grade اقدام عجیب ولوو در محدود کردن سرعت محصولات جدید خود
grade نگهداری خودروی صفر ممنوع
grade هیچ خودروی جدیدی ثبت سفارش نمی‌شود
grade تولید پراید 111 به پایان رسید
grade احتمال افزایش سطح ذخیره بنزین در کارت های سوخت
grade آغاز مرحله دوم طرح فروش فوق العاده ایران خودرو با عرضه پنج محصول پر متقاضی از امروز
grade فروش فوری خودروسازان در سال 99 آغاز می‌شود
grade شرایط جدید فروش 9 محصول سایپا اعلام شد
grade کرونا نمایشگاه خودرو دیترویت 2020 را نیز لغو کرد
grade جدیدترین گزارش کیفیت خودروهای داخلی/ تولید خودروهای پرتیراژ با سطح کیفی 3 ستاره
grade گرانی خودرو در بازار، بهانه خودروسازان برای افزایش قیمت
grade تاریخ عرضه تسلا رودستر تاخیر خورد
grade مرسدس بنز میباخ اس کلاس مدل 2021، نهایت لوکس بودن یک خودرو
grade مصوبه‌ای جدید برای پلاک کردن خودرو
grade تداوم تولید خودروهای ناقص
grade طرح تبدیل تعهدات معوق خانواده رنو شرکت سایپا به کوییک R
grade سقف ذخیره سهمیه بنزین در کارت‌های سوخت افزایش یافت
grade ثبت‌نام واردات کامیون‌های دست دوم از 3 خرداد آغاز می‌شود
grade پژو 207 پانوراما قیمت خورد
grade فرمانروای سرکوب قیمت خودرو کیست؟
grade خودروسازی کشور تا 20 فروردین تعطیل خواهد بود
grade طرح تبدیل تعهدات معوق خودرو اچ سی کراس - مرداد 99
grade شروط پیش فروش خودرو؛ بی ماشینی شرط ثبت نام ماشین
grade شماره گذاری آزمایشی خودروها ازطریق اینترنت از هفته آتی
grade جزئیات رزرو صندلی اتوبوس دربستی در تهران + جدول قیمت‌
grade تعلل دو ماهه برای صدور کارت سوخت توجیهی ندارد
grade پارکینگ‌ها از پذیرش خودرو بدون پلاک محروم شدند
grade شوک نرخ مصوب به بازار خودرو
grade سریعترین شاسی بلند های دنیا در سال 2020
grade لغو قیمت‌گذاری برای بازار
grade شارژ قیمت خودرو از چهار منبع
grade بهترین چراغ قوه های مخصوص خودرو
grade فراری F42، کانسپتی جذاب برای نسخه مدرن فراری F40
grade رضوانی هرکول 6x6 مدل 2020، هرکول ایرانی وارد می شود
grade وزیر صمت برکنار شد
grade استلانتیس، نام جدیدترین ابرخودروساز جهان
grade منتظر سهمیه بنزین تابستان باشیم؟
grade هوندا کارخانه خود در ووهان چین را بازگشایی کرد
grade فردا، قیمت جدید خودروهای داخلی به خودروسازان ابلاغ می‌شود
grade سیتروئن که بود؟
grade محرومیت 3 ساله در ثبت نام خودرو با درج اطلاعات غلط
grade شرایط جدید فروش فوری پنج محصول ایران خودرو اعلام شد
grade برخلاف وعده شورای رقابت قیمت رسمی خودروها اعلام نشد
grade مقایسه شورولت کامارو اس‌ اس مدل 1971 با مدل 2014
grade طرح جدید مجلس برای ساماندهی بازار خودرو
grade سازمان بازرسی، افزایش قیمت خودروها را مشروط کرد
grade خودروسازان کشور سال جدید را با افت تولید شروع کردند
grade نسل جدید هوندا سیویک سال آینده معرفی خواهد شد
grade قیمت جدید تمامی لاستیک های خودرو سواری ساخت کره
grade کرونا برگزاری نمایشگاه خودرو نیویورک 2020 را تا تابستان به تعویق انداخت
grade امسال هیچ خودرویی شماره‌گذاری نشده است
grade پیشنهاد عرضه خودرو در بورس کالا
grade آغاز تولید ایران خودرو پس از تعطیلات بهاره
grade باید در زمینه ضوابط واردات خودرو تجدید نظر کنیم
grade ضرر 145 میلیون دلاری استون مارتین از ویروس کرونا
grade انحرافات دومینوی فروش خودرو
grade پارس خودرو محصول جدید کوییک آر پلاس را رونمایی کرد
grade هشدار ناجا به خریداران خودرو با پلاک گذر موقت
grade شاسی بلند الکتریکی Maple 30x، محصول برقی چینی
grade فولکس واگن گلف آر مدل 2022، قدرتمندترین گلف تاریخ
grade هشدار جدی برای بازگشت خودروهای ناقص
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات سایپا + جدول
grade سهمیه بنزین نوروز به تابستان می‌رسد؟
grade فروش خودروهای هیبریدی تویوتا از 15 میلیون دستگاه گذشت
grade کاهش ماهانه 20 درصدی از سهمیه بنزین وانت‌بار‌ها
grade لزوم عدم تحویل خودرو بدون پلاک انتظامی به مشتری
grade سقف پرداخت خسارت بدون کروکی در تصادفات مشخص شد
grade انجمن خودروسازان خواستار اعلام قیمت‌های جدید خودرو شد
grade ساعت بوگاتی شیرون سوپر اسپرت با قیمتی عجیب رونمایی شد
grade موج جدید افزایش قیمت خودرو آغاز شد
grade قیمت‌گذاری جدید خودرو بی‌نتیجه ماند
grade قیمت گذاری دنا پلاس توربو اتوماتیک در آستانه تصویب
grade فروش فوق العاده ایران خودرو با عرضه رانا پلاس و سورن پلاس
grade درج قیمت خودرو در آگهی‌های اینترنتی ممنوع شد
grade آغاز فعالیت مراکز شماره‌گذاری خودرو به صورت زوج و فرد
grade هشدارهای پلیس به متقاضیان خرید محصولات ایران‌خودرو و سایپا
grade خبری از نسل دوم کیا استینگر نخواهد بود
grade شیوه جدید سهمیه‌بندی بنزین اجرایی خواهد شد؟
grade حادثه اتمی فوکوشیما و نمایشگاه متروکه خودروهای کلاسیک ارزشمند!
grade 180 جایگاه در تهران بنزین سوپر دارند
grade طرح تبدیل حواله خودرو وانت آریسان به سایر محصولات
grade تمدید ثبت سفارش‌ خودروهای دپویی
grade تسلا مدل اس و پورشه تایکان در میان پر شتاب ترین خودروهای دنیا
grade طرح تبدیل حواله محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - شهریور 99
grade آینده گروه‌های خودرویی در بورس چه می‌شود؟
grade فروش تویوتا راو4 از 10 میلیون دستگاه گذشت
grade جشن تولد پنجاه سالگی رنجروور با مدلی خاص
grade عرضه 43 هزار خودرو به بازار طی هفته‌های آینده
grade سیاست‌گذاری نادرست درباره قیمت خودرو
grade اجرای استاندارد یورو5 در انتظار تصمیم هیات دولت
grade شرایط جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو اعلام شد - 29 آبان 99
grade تولید بی ام و i8 برای همیشه متوقف شد
grade معاملات خودرو تقریبا به صفر رسید
grade ایران خودرو: تولید پژو 405 تابستان متوقف می شود
grade اجرای طرح ترافیک پس از عید سعید فطر
grade سهم خودرو از تورم، سهم تورم از خودرو
grade یک جفت لاستیک بنز به قیمت پراید کار کرده
grade کاهش 13 درصدی تولید خودرو در سال 98
grade باکیفیت و بی‌کیفیت‌ترین خودروهای داخلی معرفی شدند
grade رئیس شورای رقابت: فعلا خودرو نخرید
grade شورای رقابت هیچ قیمت جدیدی برای خودرو منتشر نکرده است
grade طرح های ترافیکی تهران تا اطلاع ثانوی اجرا نمی شود
grade بازنگری فرمول دستورالعمل قیمت گذاری خودرو تکذیب شد
grade برنامه بلند پروازانه اینفینیتی با مدیر ایرانی خود
grade طرح جدید پیش فروش محصولات سایپا از فردا آغاز می‌شود
grade پاجرو در آستانه پیوستن به تاریخ
grade هشدار سایپا به فروشندگان و خریداران حواله خودرو
grade توجه دوباره به فرمول‌نویسی شورای رقابت
grade تولید اتوبوس برقی در دستور کار ایران خودرو قرار گرفت
grade بوگاتی دیوو به زودی به دست مشتریان خود می رسد
grade کاهش شدید تقاضا برای خودرو در بازار/ فرمول 10درصد بالاتر از قیمت مصوب هنوز انجام نمی‌شود
grade احتمال لغو ممنوعیت ورود خودروهای بالای 2500 سی‌سی برای سرمایه‌گذاران
grade خودروهای بالای 2500 سی‌سی متروکه شد
grade کلید دیجیتال اپل برای اتومبیل‌ها معرفی شد
grade کادیلاک لایریک مدل 2023، محصول الکتریکی کادیلاک از آینده
grade جابجایی دفتر و نمایشگاه مرکزی خودروسازی کارمانیا
grade کشف دو پارکینگ بزرگ خودرو با ارزش 6 تریلیون ریالی در تهران!
grade چراغ سبز خودروسازی کشور به صنایع نظامی
grade مهلت ترخیص خودروهای دپو شده تمام شد
grade اسامی برندگان رزرو فروش فوق العاده ایران خودرو اعلام شد
grade پیش فروش تابستانه ایران خودرو به زودی آغاز می‌شود
grade کاهش 66 درصدی فروش بنزین در جایگاه‌های سوخت
grade کشف 5 هزار خودروی بدون پلاک در کشور
grade افزایش 5 تا 70 میلیونی قیمت محصولات یک خودروساز نسبت به بازار
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - مهر 99
grade افت 42 درصدی فروش کیاموتورز
grade دپوی خودروها به پایان می رسد؟
grade فولکس واگن مالک تام آئودی می‌شود؟
grade خبر بد برای دوست داران فورد برانکو !
grade جلسات پلیس با وزارت صمت درباره بازار خودرو
grade دستگیری در انتظار فروشندگان امتیاز خودروهای قرعه کشی شده
grade تازه‌ترین قیمت انواع خودرو/ پژو 206 ارزان شد
grade قیمت‌گذاری خودرو به شورای رقابت واگذار شد
grade همه لاستیک‌ها باید در سامانه جامع تجارت عرضه شود
grade قیمت خودرو‌های سایپا امروز دوشنبه 31 شهریور 99 + جدول
grade دعوت به همکاری معاونت آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حمل و نقل و ترافیک از سمن ها
grade قیمت دنا پلاس چقدر تمام می‌شود؟
grade قیمت جدید کلیه محصولات ایران خودرو اعلام شد - پاییز 99
grade رایزنی برای تمدید مهلت خودروهای دپویی
grade روش ناجا در نقل و انتقال سند خودرو قانونی نیست ؟
grade مهلت ترخیص خودرو‌های دپو شده در گمرک 3 ماه تمدید شد
grade لامبورگینی هوراکان STO مدل 2021، خشمگین ترین نسخه هوراکان
grade واردات خودروهای سواری برقی از ارائه گواهی اسقاط معاف شد
grade ممنوعیت درج قیمت خودرو، هیچ دردی از بازار دوا نکرد
grade لغو طرح ترافیک، 56 درصد مسافران تاکسی را کاهش داد
grade خودرو رانا پلاس از مهرماه امسال به بازار می‌آید
grade بحران شدید اقتصادی بی ام و به خاطر کرونا
grade مسوولیت فروش حواله خودروهای در رهن ایران خودرو، برعهده مالک است
grade تعدیل نیرو 1000 نفری بنتلی به خاطر ویروس کرونا
grade محصول جدید لامبورگینی به زودی معرفی می شود
grade قیمت قطعی خودرو رانا پلاس مشخص شد - مهر 99
grade قیمت خودرو در بازار همچنان صعودی! / محصولات ثبت نامی چه زمانی تحویل داده می‌شوند؟
grade سه نوع گیربکس جدید تولید آزمایشی می‌شوند
grade جیپ گرند واگونیر مدل 2020 کانسپت، بازگشتی رویایی پس از 30 سال
grade لوسید ایر مدل 2021، خداحافظی تسلا با تاج پادشاهی خودروهای برقی
grade فروش امتیاز خودرو غیرقانونی است
grade تصمیمات لاستیکی ستاد تنظیم بازار
grade ابعاد تازه از خودروهای دپو شده/ حذف محدودیت زمانی برای ترخیص 2471 دستگاه
grade رشد قیمت خودرو از کانال قطعات
grade پروژه مشترک بنز و بی ام و ناتمام ماند
grade آمار فروش فوق‌العاده مرحله ششم ایران خودرو اعلام شد
grade احتمال توقف تولید برخی خودروها
grade هفتادمین سالگرد فرمول یک
grade نوبت ‌دهی اینترنتی تعویض پلاک در سراسر کشور از اوایل پاییز
grade پژو 508 PSE مدل 2021، قدرتمندترین خودرو جاده ای تاریخ پژو
grade موج جدید گرانی خودرو در بازار
grade سهمیه بنزین تیرماه، امشب واریز می‌شود
grade ایران خودرو مجوز افزایش قیمت گرفت
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 22 مهر 99
grade قیمت جدید و قطعی 5 محصول شرکت سایپا - آبان 99
grade توزیع سیستمی تایر خودرو‌های سواری از امروز
grade ارائه خدمات سوخت به خودروهای وارداتی پولی می‌شود
grade فروش خودروهای فاقد استاندارد یورو 5 ممنوع است
grade هیوندای توسان مدل 2022، شاسی بلند جدید و مدرن هیوندای
grade موتورسیکلت بی ام و با طرح وسپا معرفی شد
grade تسلا مدل S اولین خودرو الکتریکی با رنج مسافتی بیش از 644 کیلومتر
grade قرعه‌کشی خودرو هیچ دردی از بازار خودرو دوا نکرد
grade خودروهای عتیقه در ایتالیا
grade هفتمین قرعه‌کشی عرضه محصولات سایپا انجام شد
grade خودروی سوپراسپرت Dallara Stradale مدل 2019
grade بوگاتی شیرون رودستر در راه است
grade اگر کارت سوخت مفقود شد به کجا مراجعه کنیم؟
grade رولز رویس گوست مدل 2021، سدان ابرلوکس جدید انگلیسی
grade راه‌اندازی اولین تاکسی بدون راننده در روسیه تا 4 سال آینده
grade رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور:اتخاذ راهكار موقت برای خودروهای فاقد استانداردهای تکمیلی و زيست محيطی
grade طرح تبدیل حواله‌های دنا پلاس اتوماتیک توربو به سایر محصولات
grade شرایط جدید فروش فوری محصولات سایپا - 20 آبان 99
grade تولید انبوه موتور XU پلاس تا پایان امسال
grade خداحافظی با پراید؛ آخرین خودرو از خط تولید گذشت
grade خبری از نمایشگاه ژنو در سال آینده هم نخواهد بود
grade بازار داغ دلالی
grade راه‌اندازی پویش سفر عشق از عاشورا تا اربعین
grade پژو 206 صندوق دار رکوددار گرانی شد/ پراید 100 میلیون را رد کرد
grade سمند، رانا و دنا به سقف پانوراما مجهز خواهند شد
grade پیشنهادات 11 گانه برای واردات خودرو
grade وزیر صمت مشخص شد
grade استقبال بینظیر طرفداران از فورد برانکو 2021
grade طرح تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - آبان 99
grade مقایسه بی ام و 2002tii مدل 1972 و بی ام و M235i مدل 2014
grade زمان قرعه کشی هشتمین مرحله فروش فوق‌العاده ایران‌ خودرو
grade جزئیات شیوه جدید فروش خودرو
grade ماشین‌های کنترلی هم قیمت ماشین های واقعی!
grade رقم پیش ‌فروش خودرو در نیمه دوم سال تعیین شد
grade گیربکس شش سرعته جدید ایران خودرو در کدام خودروها استفاده می‌شود؟
grade اشکودا Mountiaq؛ محصول پروژه Azubi دانش آموزان مدرسه فنی و حرفه ای اشکودا
grade مشخصات فنی سورن پلاس، محصول جدید ایران خودرو
grade بی‌اثری رشد عرضه بر تقاضا
grade خودرو به بورسی‌ها ملحق می‌شود؟
grade شگفت زدگی تویوتا از آمار پیش فروش تویوتا ونزا
grade بزرگترین صادرکنندگان خودرو کدام کشورها هستند؟
grade مجوز خارج از نوبت برای خودروهای یورو 4
grade 16 هزار نفر از برندگان محصولات ایران ‌خودرو مشخص شدند
grade نیسان ماکسیما مدل 2021، بزرگداشت 40 سالگی این محبوب بازار ایران
grade طرح ترافیک از اول شهریور اجرا می‌شود
grade تولید زیرزمینی پراید / تولید پراید متوقف نشد
grade هشدار رئیس شورای رقابت به خودروسازان
grade آخرین گزارش ارزیابی کیفی خودروهای کشور: تولید 5 خودرو سواری با چهار ستاره
grade معرفی مدل‌های مختلف تویوتا پریوس
grade آشنایی با برترین موتورسازان جهان
grade قیمت خودروها کمی شیب نزولی گرفت
grade موافقت با افزایش مجدد قیمت تایر/ تولیدکنندگان تایر از حضور خصولتی‌ها نگرانند
grade بزرگ ترین تولیدکنندگان تایر خودرو کدام اند؟
grade خودرو در دوراهی آزادسازی و واقعی‌سازی
grade همکاری ایران خودرو و مپنا برای تولید خودروی برقی
grade قیمت جدید برخی از خودروها در بازار تهران
grade تشکیل کمیته مشترک قطعه‌سازی
grade تنها نمایشگاه خودروی امسال در پکن
grade نمایش توانایی ماشین‌های الکتریکی فورد با ساخت یک مدل 1400 اسب بخاری
grade نسل جدید کیا اسپورتیج سال آینده از راه می رسد
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 9 آذر 99
grade سردرگمی قطعه‌سازان از ناهماهنگی تعطیلات تابستانی خودروسازان
grade رشد 74 درصدی فروش ایران خودرو
grade نوبت دهی همه مراکز تعویض پلاک تهران از امروز
grade برتری‌ها و ضعف‌های هیوندای سوناتا هیبریدی
grade زمان قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده محصولات ایران ‌خودرو
grade کاهش قیمت خودروها در بازار سرعت بیشتری گرفت
grade 31 هزار و 450 برنده ایران خودرو مشخص شدند
grade قیمت جدید کارخانه‌ای محصولات MVM و چری اعلام شد
grade کاهش 30 درصدی فروش جهانی خودروهای فولکس واگن
grade محصولات مدیران‌خودرو 63 تا 170 میلیون تومان گران شد
grade اوپل کورسا 2020
grade امروز 11 آذر خودرو بخریم یا نه؟
grade پرونده خودروهای ترخیص نشده بسته نشده است
grade نخستین بوگاتی دیوو از خط تولید خارج شد
grade آخرین مهلت ترخیص خودروهای دپویی
grade قرعه‌کشی ایران خودرو انجام شد
grade مالیات‌ستانی از محتکران خودرو
grade تولید لامبورگینی اوروس از 10 هزار دستگاه گذشت
grade خودروهای بالای 1 میلیارد تومان مشمول مالیات می‌شوند
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 10 آبان 99
grade شرط نداشتن پلاک فعال در ثبت‌نام فروش فوق‌العاده برداشته شد
grade نوبت‌دهی اینترنتی شماره‌گذاری خودرو در 15 استان دیگر
grade طرح تبدیل حواله‌های خودرو هایما S5 به سایر محصولات/ مهر 99
grade فولکس واگن آی دی 4 مدل 2021، شاسی بلند الکتریکی فولکس واگن
grade جزئیات طرح مجلسی ها برای آزادسازی قیمت بنزین
grade گزارشی از خرید و فروش خودروهای وارداتی در بازار تهران
grade نرخ جدید و مصوب لاستیک‌های یزدتایر - آذر 99
grade پرداخت غرامت 2/2 میلیاردی دایملر
grade تولید 6 ماهه ایران خودرو اعلام شد
grade اعلام طرح فروش فوق‌العاده محصولات سایپا ویژه مهرماه 99
grade طرح جدید تبدیل حواله‌های محصولات ایران خودرو - آذر 99
grade اظهار و ترخیص خودروهای دپو شده ممنوع شد/کار به متروکه کشید
grade تمام خودروهای رامک خودرو ترخیص شد/ گمرک هیچ مسئولیتی ندارد
grade مدرس خیابانی وزیر صنعت و معدن نشد
grade سهام هیوندای موتور با اعلام برنامه ساخت خودروی برقی 10 درصد افزایش یافت
grade مقصر افزایش تعداد خودروهای ناقص کیست؟
grade فروش خودرو به صورت قرعه‌کشی، جولانگاهی برای دلالان
grade ترخیص 300 هزار حلقه لاستیک با ارز دولتی
grade فروش فوق‌العاده خودروسازان معطل مجوز افزایش قیمت
grade جزئیات طرح آزادسازی قیمت خودرو
grade ریزش قیمت در بازار خودرو
grade شرایط جدید واردات خودرو به کشور
grade شیب نزولی قیمت خودرو متوقف شد
grade تولید 405 هزار خودرو سواری در نیمه نخست سال جاری
grade ابهامات قرعه کشی خودرو
grade خداحافظی تویوتا با لندکروز
grade روش قرعه‌کشی خودرو جوابگو نیست
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات سایپا - آبان 99
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - آذر 99
grade بازار خودرو از دلار و سکه پیشی گرفت
grade کرونا تحویل فراری SF90 استراداله را به تعویق انداخت
grade معادلات بازار خودرو تغییر کرد
grade خودروی مسابقه ای کیا اپتیما جی.تی.اس
grade آغاز پروژه تولید نخستین خودرو شاسی‌بلند آفرودی در گروه سایپا/ SUV جدید سایپا به زودی رونمایی و سال آینده وارد بازار می‌شود
grade آغاز حذف یارانه پنهان خودرو
grade دنا پلاس و نمایندگان ما/ نخست وزیر هلند دوچرخه سوار می‌شود، چون آنجا منطقه صعب العبور ندارد!
grade انتشار اولین تصاویر‌ گرافیکی از ال 90 ایرانی
grade ورود خودرو به بورس منتفی شد
grade زمان جدید طرح قرعه‌کشی محصولات سایپا
grade وعده مجلس برای فروکش کردن قیمت خودرو
grade خودرو چقدر ارزان خواهد شد؟
grade اولین دستور خودرویی وزیر صمت
grade تولید خودرو برقی ملی تا 18 ماه آینده
grade قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده سایپا فردا انجام می‌شود
grade پورشه 911 توربو اس کوپه و کابریولت مدل 2021
grade دبیر انجمن واردکنندگان خودرو: بعید است مهلت مصوبه ترخیص خودروها تمدید شود
grade عجیب ترین قوانین خودرویی دنیا
grade افزایش درآمد خودروسازان از کاهش فروش!
grade تولید انبوه ال 90 با قطعات داخلی / ادعای کاهش قیمت
grade افزایش گرایش خانواده‌های ایرانی به بازارهای واسطه‌ای و دلالی
grade محصولات ایران خودرو با نسل جدید قوای محرکه در راه بازار
grade زیرمجموعه سایپا برنامه افزایش سرمایه از محلی جذاب داد
grade موفقیت موتور خودروی شاهين در آزمون‌های عملکردی
grade چه بر سر بازار خودرو آمده است؟
grade موتور سه استوانه جایگزین موتورهای ایران خودرو می‌شود
grade 9 طرح پیشنهادی برای واردات خودرو
grade پرداخت یکسان خسارت بیمه به خودرو میلیاردی و 220 میلیونی
grade راهکارهای پیشنهادی ساماندهی بازار خودرو
grade تاکید مقیمی بر سرعت فرآیند تجدید ارزیابی دارایی‌های نماد خمهر
grade فعلا از بازار، خودرو نخرید
grade آیا ریماک صاحب جدید بوگاتی خواهد شد؟
grade تولید خودرو هایما در ایران خودرو رسما متوقف شد
grade موفقیت سایپا شاهین در تست تصادف ECE R95 اروپا
grade مذاکرات ایران و روسیه در بخش خودرو پیشرفت محسوسی نداشت
grade بی ام و جریمه شد
grade دو سناریو برای تغییر توزیع یارانه بنزین
grade خودکفایی کرمان موتور در تولید برخی از قطعات خودروهای جک
grade پایان انزوای خودرویی ایران با احیای برجام
grade جایگزین پراید چقدر قیمت خورد؟
grade فقط 8 روز برای تعیین تکلیف هزاران خودروی دپو شده
grade فروش ماهانه خودرو با قیمت فصلی
grade شرایط تبدیل تعهدات منقضی محصولات ایران خودرو
grade نسخه گازسوز فولکس واگن گلف 2020 معرفی شد‌
grade سهم شورای رقابت در نابسامانی‌های بازار خودرو چقدر است؟
grade مزایا و معایب قیمت‌گذاری فصلی خودرو
grade قیمت‌های عجیب در بازار خودرو/ پراید 135 میلیون تومان شده است؟
grade آغاز تولید انبوه گیربکس 6 سرعته با طراحی داخلی ایران خودرو
grade نهاد قیمت گذاری خودرو تغییر نخواهد کرد
grade محصول جدید شرکت سایپا با نام آریا وارد بازار خواهد شد
grade ماجرای بنز، بی ام دبلیو و پورشه های غیراستاندارد!
grade نرخ معاینه فنی خودروها حداقل 40 درصد گران می‌شود
grade آیا قیمت‌گذاری خودرو آزاد می‌شود؟
grade رویکرد متفاوت مجلس و شورای رقابت در قبال قیمت خودرو
grade چرا شرط پیش پرداخت مبلغ خودرو دوباره حذف شد؟
grade جولان قیمت های نجومی در بازار خودرو
grade 31 هزار برنده در قرعه کشی پیش فروش یک ساله سایپا
grade صف طویل ثبت نام خودرو با کارت ملی اجاره‌ای!؟
grade نحوه عرضه خودرو در بورس توسط مجلس مشخص شد
grade بازگشت پژو به مسابقات اتومبیلرانی لمانز با ابرخودرویی جدید
grade خودروسازان داخلی مجوز افزایش قیمت گرفتند
grade شورای رقابت می‌ماند
grade خودروسازان ملزم به عرضه محصولات در بورس می‌شوند
grade طرح جدید مجلس؛ آزادسازی مشروط واردات خودرو
grade ریزش قیمت‌ها و نگرانی دلالان
grade آخرین وضعیت عرضه خودرو در بورس
grade اختتامیه ارزیابی خدمات پس از فروش صنعت خودرو برگزار شد
grade طرح ساماندهی خودرو امروز نهایی می‌شود
grade حریری: 700 پورشه مگر نخودلوبیاست که واردکننده اش معلوم نباشد؟ وزیر و وکیلش هم معلومند
grade طرح تبدیل حواله‌های خودرو هایما S7 به سایر محصولات مهر 99
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - آذر 99
grade مجوز افزایش 50 درصدی قیمت روغن موتور
grade استقبال گسترده از طرح پیش فروش محصولات سایپا با اعمال قیمت های جدید شورای رقابت
grade جزئیات طرح عرضه خودرو در بورس
grade تحقیق و تفحص از خودروسازان در مجلس یازدهم کلید خورد
grade پر فروش ترین خودروهای الکتریکی کدامند؟
grade پیشنهاد واردات خودروی کارکرده به کشور
grade صدرنشینی تویوتا در نظرسنجی ژاپنی
grade ترخیص خودروهای توقیفی از طریق پلیس +10
grade الزامات همکاری 25 ساله ایران با چین در صنعت خودرو
grade برنامه بلندپروازانه تسلا برای پیکاپ سایبرتراک
grade شورای رقابت بازار خودرو را به هم ریخت؟
grade نارنجی شدن برخی از شهرهای قرمز از جمله تهران و تغییر محدودیت‌ها
grade اما و اگرهای طرح عرضه خودرو در بورس
grade انعکاس تورم انتظاری در پیش فروش خودرو
grade اما و اگرها درباره طرح مالیات بر خودرو
grade شماره گذاری خودروهای رنو بلامانع اعلام شد
grade جریمه 40 هزار تومانی در انتظار خودروهایی که عوارض نمی‌دهند
grade شکایت تسلا از دولت ترامپ به علت تعرفه‌های بالا بر واردات قطعات از چین
grade تصمیم نهایی برای صنعت و بازار خودرو
grade ادامه رکوردهای فروش تسلا
grade خودروسازان به جای تحویل خودرو، آن را در بازار می فروشند
grade در 3 سال گذشته، بازار خودرو چنین ریزشی را تجربه نکرده بود
grade حرکت همه جانبه ولوو به سمت الکتریکی شدن
grade دلیل تولید خودرو با کسری قطعه
grade خودروهای غیربومی ساکن تهران در صورت تردد جریمه‌ می‌شوند
grade سرنوشت خودرو در نیم‌سال دوم
grade تجدید نظر در قیمت گذاری تایر
grade ثبت 4100 شکایت خودرویی در تهران
grade جولان قطعات بی کیفیت در بازار
grade عرضه خودرو در بورس منتفی شد
grade همزمان با روز جهانی بدون خودرو صورت ميگيرد؛ برپايی همايش دوچرخه سوارى با همراهى شهردار تهران
grade لزوم تغییر فرمول قیمت‌گذاری خودرو
grade تاثیر قیمت خودرو روی افزایش هزینه خانوار
grade حضور شورای رقابت در کنار لغو نظام قیمت‌گذاری
grade قیمت‌های جدید خودرو به زودی اعلام می‌شود
grade اولین محدودیت‌ جدید کرونایی در لحظات آخر لغو شد
grade رکود بازار خودرو با محدودیت‌های کرونایی
grade پراید 130 میلیون تومانی در سایه سکوت نهادهای نظارتی
grade بازار خودرو در خواب/ تعطیلی بازار خودرو تنها به دلیل محدودیت‌های کرونایی
grade رنوهایی که در پیچ پلاک ‌گذاری مانده اند
grade مقایسه تولید خودروی ایران با جهان
grade معمای صادرات خودرو به اسپانیا
grade مجوز شماره‌گذاری 30 دستگاه خودروی برقی صادر شد
grade زمان ورود تسلا به بازار هند مشخص شد
grade سرمایه‌گذاری تویوتا در خودروهای متصل
grade زمان قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو مرحله هفتم
grade آغاز شماره گذاری 3000 خودرو رنو مانده در‌ پارکینگ
grade تشدید چالش صنعت خودرو با فروش به شیوه قرعه کشی
grade آیا در قیمت‌های جدید شرکت سایپا تخلفی رخ داده است؟
grade تلاش لابی ضد ایرانی برای تحریم ایران ‌خودرو و سایپا
grade کوییک اس زمستان امسال وارد بازار می‌شود
grade سازمان حمایت به جای شورای رقابت در طرح خودرویی مجلس
grade قیمت گذاری لاستیک خودرو آزاد شد
grade طرح تبدیل حواله‌های دنا پلاس اتوماتیک به سایر محصولات - آذر 99
grade تصمیم تولید کنندگان لاستیک به افزایش 50 درصدی قیمت
grade تعطیلی مراکز تعویض پلاک در شهرهای قرمز
grade فروش پورشه تایکان از 10 هزار دستگاه گذشت
grade فولکس واگن به دنبال فروش لامبورگینی
grade پلاک‌های غیربومی تهرانی‌ها جریمه نمی‌شود
grade فروش‌ فوق‌العاده خودروسازان با قیمت‌های قبلی به اتمام رسید
grade دستور رئیس‌جمهوری برای ترخیص 2000 کامیون صادر شد
grade 18 درصد خودروهای تولیدی ناقص است
grade آئودی به زودی صاحب بنتلی خواهد شد
grade منع تردد شبانه برای 278 شهر نارنجی
grade کاهش 60 درصدی فروش بنزین سوپر در جایگاه‌ها
grade زمان قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده سایپا ویژه آبان 99
grade اعلام اسامی برندگان قرعه کشی طرح فروش فوق العاده ایران خودرو
grade زیان انباشته قطعه سازان به 10 هزار میلیارد تومان رسید
grade اعلام ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق‌العاده
grade مرسدس بنز برای هفتمین بار پیاپی قهرمان مسابقات فرمول یک شد
grade اگر ماشینت نامتعارفه تصادف نکن که به فنا رفتی!
grade تشدید آلودگی هوا در کشورهای درحال توسعه با واردات خودروهای دست دوم
grade شرکت در قرعه‌کشی به قصد سرمایه‌گذاری
grade سرمایه گذاری هنگفت جنرال موتورز بر روی تولید خودروهای برقی
grade عملیاتی شدن واردات خودرو حداقل 9 ماه زمان می برد
grade معافیت خودروهای کم‌تیراژ از عرضه در بورس
grade روایت‌هایی از آزادسازی واردات خودرو در سال 1400
grade امتیاز مشروط صمت به خودروسازان
grade عرضه خودرو در بورس احتمالا منتفی می‌شود
grade بروزرسانی سیستمی تسلا دو هفته دیگر عرضه می شود
grade بازگشایی مراکز تعویض پلاک در مراکز استان‌های نارنجی از شنبه
grade تسلا با ارزش ترین برند خودرویی جهان شد
grade آرتورا نام محصول هیبریدی جدید مک لارن خواهد بود
grade فیلم بررسی رضوانی هرکول پیکاپ 6×6
grade طرح ساماندهی تولید و بازار خودرو در کمیسیون صنایع مجلس دنبال می‌شود