بررسی کیا سلتوس 2023 کوشا خودرو

بررسی کیا سلتوس 2023 کوشا خودرو

مهندس اشکان معصومی۱۴۰۲/۰۷/۰۵ ۱۳:۱۱:۰۴ 0

شرکت کوشا خودرو نمایندگی جدید شرکت کیاموتورز در ایران مجوز واردات چند مدل خودروی شرکت کیا را گرفته است و یکی از محصولاتی که به زودی توسط این شرکت وارد بازار کشورمان می‌شود، کراس‌اور کوچکی با نام کیا سلتوس (Seltos) است. کره‌ای‌ها نام Seltos را با الهام از نام افسانه‌ای Celtus ابداع کرده‌اند که یکی از فرزندان هرکولس از اساطیر یونانی است.

تولید کیا سلتوس، از سال 2019 میلادی شروع شده است، ولی ورود آن به بازارهای صادراتی، از سال 2020 بوده است. از لحاظ ابعادی، کیا سلتوس، کوچک‌تر از کیا اسپورتیج است، پس باید آنرا در کلاس کراس‌اورهای کوچک قرار دهیم. البته با وجود کیا سونت، نباید سلتوس را کوچک‌ترین کراس‌اور کیا محسوب کنیم. مدل‌های کیا سلتوس در بازار جهانی در سه نسخه ساخته می‌شوند. اولین نسخه که گران‌ترین مدل سلتوس محسوب می‌شود، کد کارخانه‌ای SP2 دارد و همان مدلی است که در خاک کره جنوبی ساخته می‌شود و از آنجا به بازار کشورهای توسعه یافته، مانند استرالیا و آمریکای شمالی ارسال می‌گردد. دومین نسخه کیا سلتوس با کد SP2i شناخته می‌شود و همان نسخه‌ ارزان‌قیمتی است که در خاک هندوستان به تولید رسیده است و اشتراک فنی متعددی با سومین نسخه سلتوس، یعنی SP2c دارد که ویژه مشتریان چینی است و با نام کیا KX3 در بازار چین به فروش می‌رسد. شرکت کیا هردو نسخه را با پلت‌فرم K2 ساخته است، همان پلتفرمی که میان محصولات هیوندای و کیا مشترک بوده و اکثر خودروهای نسل جدید این دو شرکت خودروسازی در سگمنت B و سگمنت C با کمک همین پلت‌فرم، طراحی شده‌اند. در این مطلب به معرفی خودروی کیا سلتوس می‌پردازیم که قرار است به زودی به ایران وارد شود.

کیا سلتوس 2023 کوشا خودرو

طراحی بدنه:
کیا سلتوس یک کراس‌اور ساب کامپکت یا جمع‌وجور است که اولین بار در سال 2019 معرفی شد. این محصول در سبد محصولات کیا بالاتر از کیا سول و سونت و پایین‌تر از اسپورتیج قرار دارد. سلتوس یک محصول استراتژیک برای کیا محسوب می شود، چرا که در عموم بازارهای جهانی کیا نام آن به چشم می‌خورد. همین امر باعث شده تا سلتوس در بازارهای مختلف با مشخصات متفاوت عرضه شود. برای مثال سلتوس در بازار آمریکا با استرالیا یا هند متفاوت است. در کشور چین هم نسخه خاصی از سلتوس با نام KX3 عرضه می‌شود. خودروی سلتوس از دل دو کانسپت مختلف ولی با طراحی مشابه بیرون آمده است، SP Concept و SP Signature که در نهایت نسخه اولی در هند و دومی در کره جنوبی معرفی شد که همانئ SP2 و SP2i هستند. این خودرو در کشورهای دیگری نظیر روسیه، اکوادور، ویتنام، ازبکستان و چین تولید می‌شود، ولی تاکنون به بازار اروپا وارد نشده است، چراکه رقیب خودروهای محبوب این شرکت مثل اسپورتیج و XCeed می‌شود و به فروش آن‌ها لطمه وارد می‌کند. در سال ۲۰۲۱ بیشتز از ۳۰۰ هزار دستگاه کیا سلتوس در سراسر دنیا فروخته شده است و بعد از اسپورتیج پرفروش‌ترین خودروی کیا محسوب می‌شود. این خودرو با طول 4315 میلیمتر، عرض 1800 میلیمتر و ارتفاع 1620 میلیمتر در کلاس کراس‌اور کوچک قرار می‌گیرد. این خودرو با برخورداری از فاصله 2610 میلیمتری بین محورهای جلو و عقب، فضای مناسبی را ردیف‌های اول و دوم کابین فراهم نموده است.

کیا سلتوس 2023 کوشا خودرو

طراحی این کراس‌اور ساده‌تر از مدل رده‌بالای اسپورتیج است که البته این سادگی طراحی، مشخصا مربوط به اقتصادی بودن این مدل است. در نمای جلوی خودرو، سبک خاص و زبان طراحی شرکت کیا به چشم می‌خورد و جلوپنجره پوژه ببر یا Tiger Nose با پس زمینه لوزی شکل در بالای سپر جلو مشاهده می‌شود. چراغ‌های جلو کشیده و بزرگ طراحی شده و علیرغم طراحی دوقسمتی چراغ جلو، چراغ آن یکپارچه است و قطعات به هم متصل هستند. قطعات کرومی در حاشیه جلوپنجره و سپر وجود دارند که باعث چابکی و اسپرت شدن این خودرو شده است. در زیر زه کرومی جلوپنجره یک دریچه ورود هوا وجود دارد و در زیر سپر هم یک دریچه هوای ذوزنقه‌ای شکل تعبیه گردیده که توسط یک سینی کرومی پوشانده شده است. در طرفین سپر جلو دو چراغ مه‌شکن عمودی در محفظه‌های انتهای سپر قرار دارند که توسط یک شکاف سراسری در طول سپر به یکدیگر متصل شده‌اند. دور تا دور این محصول را فلاپ‌های مشکی رنگ پلاستیکی پوشانده است که چهره اسپرت‌تری را برای سلتوس 2023 فراهم نموده است.

کیا سلتوس 2023 کوشا خودرو

در نمای جانبی، خطی از چراغ عقب شروع شده و با عبور از روی دستگیره در‌های جانبی، تا چراغ عقب امتداد یافته است. رینگ‌های 17 اینچی 5 پره Y شکل همراه با لاستیک‌های فاق‌کوتاه چهره مناسبی به نمای جانبی خودرو داده‌اند و به خوبی محفظه چرخ‎ها را پر نموده‌اند. ارتفاع 19 سانتیمتری این خودرو آن را برای رانندگی راحت در شهر و جاده مناسب نموده است.

کیا سلتوس 2023 کوشا خودرو

در نمای عقب، چراغ‌های عقب همانند نمای چراغ‌های جلو، به دو طرف بدنه کشیده شده‌اند و دو چراغ عقب به وسیله یک قطعه کرومی به هم متصل شده‌اند. رنگ سقف و ستون C با بدنه متفاوت است و سپر عقب هم توسط یک زه مشکی پوشانده شده است. دیفیوزر نقره‌ای رنگ در زیر سپر عقب وجود دارد و در طرفین سپر دو لوله اگزوز چندضلعی تعبیه شده‌اند. حالت جعبه‌ای شکل بدنه سلتوس در نمای جانبی قابل مشاهده است و دو خط شانه از جلو و عقب خودرو تا روی درها کشیده شده‌اند و باعث عضلانی شدن گلگیرهای جلو و عقب شده است. ستون‌های سیاه رنگ در جلو و مرکز خودروی نمای شناوری برای سقف خودرو پدید آورده است. در مجموع طراحی ظاهری کیا سلتوس 2023 به عنوان یک کراس‌اور اقتصادی، معقول ارزیابی می‌شود.

کیا سلتوس 2023 کوشا خودرو

طراحی کابین:
کابین کیا سلتوس 2023 دارای طراحی ساده‌ای است که کاربرد پلاستیک خشک به وفور در تربم داشبورد و کنسول و رودری‌ها دیده می‌شود که البته به دلیل اقتصادی بودن خودرو است. عربیلک فرمان D کات سه شاخه و تزیینات مشکی پیانو، جلوه لوکس و زیبایی به کابین خودرو داده‌اند و داشبورد به صورت دو طبقه طراحی شده است. سلتوس با اینکه یک کراس‌اور ساب کامپکت یا جمع‌وجور است، اما فضای خوبی برای سرنشینان جلو و عقب دارد و فضای محفظه بار صندوق عقب آن ۴۳۳ لیتر است که جادار و کافی به نظر می‌رسد. طراحی داخلی آن بسیار ساده است و در زمینه آپشن‌ها هم خبری از قابلیت‌های عجیب و غریب در کیا سلتوس نیست. اجزای داخلی خودرو و تریم داشبورد و رودری‌ها به رنگ مشکی طراحی شده‌اند و یک نمایشگر لمسی در وسط داشبورد تعبیه شده است. در پانل راننده کاستر نیمه دیجیتالی با عقربه های آنالوگ و کامپیوتر سفری قرار گرفته است. در زیر نمایشگر لمسی وسط، دریچه‌های سیستم تهویه مطبوع جای گرفته‌اند و در زیر دریچه‌ها، دکمه‌های کنترل سیستم صوتی و تهویه مطبوع قرار دارند.

کیا سلتوس 2023 کوشا خودرو

محل اتصال داشبورد و کنسول وسط توسط اجزای کرومی تزیین شده است و در روی کنسول دو جالیوانی و اهرم تعویض دنده جای دارند. در نسخه فول آپشن کیا سلتوس 2023 امکاناتی نظیر کروزکنترل، کلاستر نیمه دیجیتال، تهویه مطبوع اتوماتیک، گرم‌کن و سردکن صندلی‌های جلو، تنظیم برقی صندلی‌های جلو، دریچه سیستم تهویه ردیف عقب، سنسور پارک جلو و عقب، سنسور نور و باران، شارژ وایرلس تلفن همراه، دکمه چرخشی برای انتخاب حالت رانندگی، ۶ کیسه هوا، سیستم کنترل پایداری الکترونیکی(ESC)، سانروف برقی، کیلس استارتر و ورود بدون کلید، دکمه‌های سیستم صوتی روی فرمان، نمایشگر ۸ اینچی سیستم اطلاعات و سرگرمی، دوربین دنده عقب، اتصال بلوتوث و سیستم اندروید اتو و اپل‌کارپلی، نمایشگر ۷ اینچی دیجیتالی در داخل کلاستر نیمه دیجیتالی تعبیه شده است.

کیا سلتوس 2023 کوشا خودرو

البته باید دید با توجه به محدودیت‌های قیمتی در واردات،‌ این خودرو در چه نسخه‌ای و با چه امکاناتی به ایران وارد خواهد شد. یکی از مزیت‌های کیا سلتوس فضای کابین است و برای یک خانواده 4 نفره جادار است. محفظه بار عقب 433 لیتر فضا دارد که در صورت نیاز به فضای بیشتر، می‌توان صندلی‌های عقب را جمع کرد و کف صندوق عقب را جدا نمود.

کیا سلتوس 2023 کوشا خودرو

مشخصات فنی:
کیا سلتوس 2023 در بازار هر منطقه‌ای، پیشرانه خاص خود را دارد، به عنوان مثال نسخه اصلی کره‌ای سلتوس، با موتورهای 1.6 لیتری و 2.0 لیتری عرضه می‌شود، ولی در بازار هند، مشتریان می‌توانند آنرا با موتورهای 1.4 لیتری و 1.5 لیتری نیز سفارش دهند. باید دید که شرکت کوشا خودرو کدام پیشرانه را برای سلتوس بازار ایران درنظر گرفته است. نکته دیگری که درباره مشخصات فنی کیا سلتوس قابل ذکر است، این است که تنها نسخه اصلی و کره‌ای این خودرو، امکان سفارش با سیستم محرکه چهارچرخ(AWD) را دارد و دو نسخه دیگری که در هندوستان و چین ساخته می‌شوند، به‌صورت تک‌دیفرانسیل به خریداران ارایه می‌شوند. اگر مبنای واردات شرکت کوشا خودرو را بازار حاشیه خلیج فارس در نظر بگیریم، این کراس‌اور با یک پیشرانه 4 سیلندر 1.6 لیتری تنفس طبیعی به بازار ایران می‌آید. این پیشرانه توانایی تولید قدرت ۱۲۱ اسب بخار در دور موتور6500 دور در دقیقه و حداکثر گشتاور ۱۵۱ نیوتن‎متر در دور موتور4850 دور در دقیقه دارد. توان خروجی موتور در این نسخه از طریق یک جعبه دنده ۶  سرعته اتوماتیک یا دستی به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود.
در در کشور امارات متحده عربی این خودرو با دو گیربکس ۶ سرعته دستی و ۶ سرعته اتوماتیک به فروش می‌رسد، ولی احتمالا شرکت کوشا خودرو نسخه اتوماتیک آن را وارد می‌کند. حجم باک بنزین این خودرو 60 لیتر است و مصرف سوخت ترکیبی در این کراس‌اور ساب کامپکت ۶ لیتر در هر صد کیلومتر است که برای این کلاس عدد مناسبی است. نهایت سرعت این خودرو به ۱۸۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد و شتاب صفر تا صد آن حدود 10 ثانیه است که با توجه به ورن حدود 1.5 تنی آن، کلاس خودرو و قدرت موتور، عدد قابل قبولی است. یکی از جذاب‌ترین نسخه‌های سلتوس که قرار نیست به ایران وارد شود، مدل ۱.۶ لیتری توربوشارژر آن با تزریق سوخت مستقیم(GDi) است که با قدرت ۱۹۵ اسب‌بخار و یک گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک توانایی دستیابی به شتاب صفر تا صد زیر ۸ ثانیه را دارد. سیستم تعلیق در جلو از نوع مک فرسون و در عقب از نوع محور پیچشی است. فرمان از نوع برقی(MDPS) است و ترمزها در جلو و عقب از نوع دیسکی هستند.

کیا سلتوس 2023 کوشا خودرو

قیمت و رقابت:
گران‌ترین نسخه کیا سلتوس در بازار جهانی با نام SP2 شناخته می شود که به طور ویژه برای بازار کشورهای پیشرفته مانند ایالات متحده آمریکا، استرالیا و کره جنوبی طراحی شده است. نسخه کیا سلتوس که توسط کوشا خودرو به ایران می‌آید، نسخه SP2i است که در سایت کیاموتورز در کشور هندوستان تولید می‌شود. این نسخه پرتیراژترین نسخه کیا سلتوس در جهان است که در بازارهای مختلفی مانند هند، کشورهای خاورمیانه، آمریکای لاتین و آفریقا عرضه می‌شود. در بازار آمریکای شمالی، نسخه اصلی سلتوس، دارای قیمت حدود 22 هزاردلار است، اما در بازار هندوستان، با پرداخت مبلغی در حدود 13 هزاردلار، می‌توانید ارزان‌ترین تیپ سلتوس را خریداری کنید و گران‌ترین تیپ سلتوس در هندوستان حدود 21 هزاردلار قیمت دارد. همچنین سلتوس در بازار کشورهای حاشیه خلیج فارس در بازه قیمتی بین ۶۸ تا ۸۲ هزار درهم (حدود 18 تا 23 هزار دلار) عرضه می‌شود. نسخه پایه سلتوس 2023 برای شرکت کوشا خودرو حدود 650 تا 800 میلیون تومان هزینه خواهد داشت که با در نظر گفتن تعرفه‌ها و هزینه‌های واردات احتمالا با قیمتی در حدود 1.1 تا 1.3 تا میلیارد عرضه خواهد شد. البته هنوز قیمت رسمی و مشخصات دقیق سلتوس وارداتی ایران توسط شرکت کوشا خودرو منتشر نشده است و باید منتظر باشیم.

 favorite_border 4
loyalty 
تصاویر مطلب
اولین دیدگاه را شما بنویسید :)
لطفا کد را در کادر وارد نمایید
عناوین مرتبط با این مطلب
پربازدیدترین ها
grade فیلم تست و بررسی دنا پلاس
grade تست و تجربه رانندگی با رنو ساندرو
grade بررسی فاو بستیون T77 پرو بهمن موتور
grade 10 ابر خودروهای فراموش شده + فیلم
grade جاده، خودرو، راننده یا تمساح کدام دلیل مرگ و میر تصادفات ایران است
grade بررسی تارا V4 سال اتوماتیک و مقایسه آن با تارا v3,v2, v1
grade بهترین ماشین پلیس‌های جهان در سال 2023
grade بهترین سیستم‌های صوتی استریوی خودرو
grade بهترین لامپ‌های چراغ جلوی خودرو در سال 2023
grade نتایج انتخاب بهترین ماشین ایرانی خودروسازان داخلی
grade بررسی ون وانا ایران خودرو دیزل
grade بررسی فیدلیتی پرستیژ بهمن موتور
grade بررسی هاوال H6 پلاگین هیبریدی، یک کراس اور الکتریکی جمع‌وجور
grade بررسی فیدلیتی XB1 بهمن موتور
grade سایپا از مدیرعامل خود و پیشرانه 2 لیتری جدید N20 رونمایی کرد
grade مناسب‌ترین خودروها برای خانم‌ها در سال 2023
grade بررسی وانت آسنا محصول شرکت آمیکو
grade فیلم مراسم رونمایی نیسان‌های وارداتی نامی‌خودرو
grade بررسی چری‌ اکسید VX , اکسید TXL و اکسید LX در نمایشگاه خودرو اصفهان
grade اسپیس دومین شوروم وارداتی‌های بهمن موتور در ایران مال
grade طراح ایرانی کی‌ام‌سی ایگل، فیس لیفت جک j4 برقی، اولین خودروی بومی کرمان موتور
grade خودرو کی‌ام‌سی x5 کرمان موتور آماده ورود به بازار
grade آموزش شناسایی مکان دوربین‌های ثبت تخلافات رانندگی و ترافیک پلیس
grade نبکا اسکای‌ول ET5، خودرو برقی ایرانی محصول کرمان‌خودرو و مپنا رونمایی شد
grade لوگوی جدید مکث‌موتور رونمایی شد
grade بایک X9 بهترین کشنده سال چین انتخاب شد
grade استقبال مردم از هفدهمین نمایشگاه خودروی اصفهان
grade فیلم تست درایو کشنده شک‌موتو x5000 از دیدگاه رانندگان کامیون
grade نیسان کیکس، سیلفی و ایکس‌تریل توسط نامی‌خودرو رونمایی شدند
grade مشخصات و قمیت بایک x55 دیار خودرو در اصفهان مشخص شد
grade کنفرانس خبری مراسم رونمایی رسمی از خودروبرقی اسکای‌ول
grade قیمت KMC X5, KMC A5 و ام‌وی‌ام X33 کراس اعلام شد
grade قیمت هیوندای اکسنت 2023 کرمان موتور اعلام شد
grade قیمت هیوندای النترا ۲۰۲۳ کرمان موتور اعلام شد
grade غافلگیری برند BMCARS در دقیقه نود
grade بک ایکس 3 پرو فرزند کوچک جیلی در نمایشگاه خودرو اصفهان
grade شرایط فروش و قیمت کی‌ام‌سی X5 اعلام شد
grade تعبیر معکوس تعیین محدودیت قیمت به نفع مشتری در کشور
grade نمایشگاه خودرو اصفهان به عنوان بزرگترین نمایشگاه خودرو کشور در سال 1402
grade اولین مرحله فروش بستیون T77 و هونگچی H5 آغاز شد
grade تست و بررسی جتا VS5 ماموت خودرو
grade بررسی فردا T5، نا امن و ضعیف در مقابل رقبا
grade اکستریم در نمایشگاه اصفهان؛ آماده ملاقات با لوکس‌ترین برند خودرو در ایران هستید؟
grade شرایط فروش نقد و اقساط آبان ماه KMC T8 اعلام شد
grade شرایط فروش فوق العاده خودرو لاماری ایما آبان ماه 1402 اعلام شد
grade فناوری PHEV تعهد فونیکس به پایداری
grade نمایش خودروهای برقی در دومین نمایشگاه تحول صنعت خودرو
grade رویکرد جدید مدیران خودرو در نمایشگاه خودرو اصفهان
grade برای اولین‌بار در گروه بهمن: رونمایی از کشنده‌ای با قدرت 560 اسب بخار در اصفهان
grade نمایش عمومی خودروهای برقی، پلاگین هیبرید و وارداتی کرمان موتور در دومین نمایشگاه تحول صنعت خودرو
grade اعلام نیازهای صنعت خودروسازی کشور در مدرسه کسب و کار کرمان موتور
grade نخستین رویداد فرصت های نوآوری و فناوری کرمان موتور برگزار می شود
grade فروش نقدی فوری محصولات بهمن دیزل در عاملیت ها ویژه آبان ماه
grade حضور آرین دیزل با تمام قوا در نمایشگاه خودرو اصفهان
grade حضور محصولات متنوع آرین دیزل با امکان تست درایو در نمایشگاه خودرو اصفهان
grade افتتاح دهمین نمایندگی استاندارد لاماری در بابل
grade محبوب ترین کراس اوور کرمان موتور در مسیر تکامل
grade اعلام نحوه پیش‌فروش کشنده امپاور و کامیون فورس توسط عاملیت‌ها
grade امضای تفاهم نامه همکاری علمی و فناوری بین کرمان موتور و دانشگاه علم و صنعت ایران
grade شرایط فروش و قیمت لاماری ایما آذرماه 1402
grade شرایط فروش نقد و اقساط کی‌ام‌سی T8 و جک جی 4 آذرماه 1402
grade حضور گروه سایپا در دومین نمایشگاه تحول صنعت خودرو/ معرفی خودروهای جدید برقی سایپا
grade مدیرکل دفتر صنایع خودرو وزارت صنعت: تغییر مسیر در سیاست‌های دولت برای دانش بنیان شدن صنعت خودرو / تولید 141 هزار دستگاه خودرو در خودروسازان بخش خصوصی
grade پنجاه دستگاه اتوبوس گروه بهمن به اصفهان می‌رود
grade لاماری هیبریدی در کنار ایما و ایما ایکس در نمایشگاه خودرو اصفهان
grade وانت کارا تک کابین و دو کابین در بورس کالا عرضه می‌شود
grade ناوگان حمل و نقل عمومی اصفهان با اتوبوس‌های اسنا نونوار می‌شود
grade شورای رقابت مسئول قیمت گذاری خودرو است
grade فونیکس حامی مسابقه مقدماتی جام جهانی
grade وزیر صمت از غرفه کروز بازدید کرد
grade کسب رتبه دوم رضایت مشتریان ISQI توسط شرکت KTL کرمان خودرو
grade حمایت وزیر از خودروسازان پیشرو در فناوری در حاشیه بازید از گروه بهمن
grade نمایش فناوری بومی‌سازی شده PHEV توسط فونیکس در نمایشگاه تحول صنعت خودرو تهران
grade نمایش جدیدترین دستاوردهای فونیکس در نمایشگاه تحول صنعت خودرو
grade بی‌توجهی مدیران شهر آفتاب به یک نکته کلیدی در برگزاری نمایشگاه خودرو شهر آفتاب
grade خودروسازی ایران کوتوله پرور‌ است
grade تمام فضای نمایشگاهی مشهد زیر پوشش قطعات خودرو
grade عملکرد بهمن در داخلی‌سازی قابل قبول است
grade محصولات احتراق داخلی فونیکس در نمایشگاه خودرو تهران
grade حمایت و حضور مدیران خودرو در تهران تک سامیت 2023
grade فونیکس؛ ترسیم زندگی بدون مرز درخشش فونیکس در نمایشگاه خودرو اصفهان
grade فونیکس با تیگوهای پرومکس و PHEV در نمایشگاه خودرو اصفهان
grade اتوبوس‌های یورو5 گروه بهمن پیش از وارونگی هوا به پایتخت رسید
grade تحول در حمل‌و نقل شهر تبریز با مشارکت گروه بهمن
grade محصولات گروه بهمن در قطر ایران
grade گارانتی بی همتای فونیکس در بازار خودرو ایران
grade در امتداد «ترسیم زندگی بدون مرز»
grade فونیکس با تحویل اولین تیگو 8 پرو پلاگین-هیبرید، نقطه عطفی در تاریخ خودروی ایران رقم زد
grade بهترین دوربین‌های دنده عقب خودرو
grade عبدالله توکلی: گروه بهمن جایگاه ویژه‌ای در صنعت خودرو دارد
grade آموزش ساده رانندگی با خودروی دنده اتوماتیک
grade فیلم تست و بررسی دنا پلاس
grade تست و تجربه رانندگی با رنو ساندرو
grade مکانیزم کلاس بندی خودروها
grade مشخصات و تفاوت تارا دنده اتوماتیک و تارا دنده دستی
grade بهترین و ارگونومیک ترین خودروها برای افراد کوتاه قد
grade آغاز به کار طرح امداد نوروزی کرمان موتور با عنوان "نوروز همراه شما"
grade جک J7 کرمان موتور بخریم یا آریزو 6 پرو مدیران خودرو؟
grade فیلم تست و بررسی فونیکس fx
grade رقابت کیفیت سواری در ۴ مدل از بنز، هوندا، مینی و هیوندای
grade رانا پلاس ایران خودرو چه مشخصاتی دارد؟
grade فیلم تست و بررسی ریسپکت پرایم بهمن موتور
grade مقایسه جک S5 با KMC X5 یک تغییر به موقع + فیلم
grade کامل‌ترین بررسی سایپا شاهین
grade بررسی فاو بستیون T77 پرو بهمن موتور
grade مقایسه سورن ELX توربوشارژ و پژو پارس LX TU5
grade برنده کدام است؟ پیکاپ KMC T8 کرمان‌موتور یا پیکاپ G9 بهمن موتور
grade هر آنچه که باید در مورد جک S8 محصول آینده کرمان موتور بدانید
grade هرآنچه که در مورد تارا باید بدانید
grade نشانه های خرابی دینام خودرو
grade فیلم صفر تا صد خط تولید کشنده شک موتو x5000
grade سورن پلاس بخریم یا پژو پارس اتوماتیک؟
grade بررسی سانگ‌یانگ تورس شاسی‌بلند نورا موتور
grade نیم نگاه به KMC K7، KMC J7، جک اس 5 جدید و جک جی 4 کرمان موتور
grade تیگارد X35 یا بایک X35 سانیار موتور
grade بررسی کی ام اسی k7 کرمان موتور يا JAC Jiayue X7
grade بررسی لاماری ایما از شرکت آرین موتور پارس
grade بررسی تمام عیار فونیکس تیگو 7 پرو و تیگو ۷ پرو مکس
grade فیلم تست و بررسی دیگنیتی پرستیژ
grade ماشین حمل پول چه مشخصاتی داره و چگونه اسکورت می‌شود؟
grade فیلم بررسی مشخصات فنی mvm x55 pro در نمایشگاه خودروی کرمان
grade جامپ استارتر باطری خودرو و نحوه استفاده و کاربرد آن
grade بررسی کامل هایما 8S ایران خودرو
grade 10 ابر خودروهای فراموش شده + فیلم
grade خودروهای جک و kmc کرمان موتور چگونه تولید می‌شوند؟
grade آیا جک JS5 خودروی بعدی کرمان موتور است؟ + فیلم
grade بررسی هاچ بک و سدان تویوتا کرولا 2023
grade بررسی لیفان X70 و لیفان X80 شرکت بم خودرو
grade فونیکس تیگو 8 پرو +e پلاگین هیبرید اولین پرچم‌دار جریان سبز فونیکس
grade فیلم ملاقات با لئو mx8 و کوچکترین راننده دختر ایران
grade چانگان یونیتی (Uni-T) وارداتی سایپا چه مشخصاتی دارد؟
grade فیلم میهمانی بهمن به صرف خودرو کره‌ای و چینی در bm cars
grade معرفی هونگچی H5 رولزرویس چینی و سدان لوکس گروه بهمن
grade معرفی کراس‌اور تیارا شرکت مکث موتور
grade بازگشت خوش نام چینی به ایران با هاوال جولیان و هاوال h6
grade زوتی DL5 محصول عهد عتیق چینی توسط پارس خودرو رونمایی شد
grade بررسی ام‌وی‌ام X33S اتوماتیک اکسلنت اسپرت
grade لکسوز LX مدل 2022 شاسی بلند لوکس تویوتا
grade بررسی ام‌وی‌ام x55 پرو یا چری تیگو ۴ پرو
grade غرفه کرمان موتور در نمایشگاه خودروهای آفرودی ایران مال
grade فیلم بررسی اتوبوس شهری اسنا خودرو
grade فیلم مراسم رونمایی از شوروم لاماری در جاده مخصوص
grade غرفه خاص آمیکو (ارس خودرو ديزل) در نمايشگاه اصفهان 1402
grade رادارهای خطی در خودروهای فونیکس: انحراف ناپذیر!
grade مینی ون فردا سوبا M4 چه مشخصاتی دارد؟
grade بررسی کاربری بالابر از کامیونت‌های سری n آرین دیزل
grade تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک غرب تهران
grade دست انداز چه آسیبی به خودرو می‌زند؟ + فیلم
grade تا چه زمان بعد از فروش خودرو، پلاک به اسم شخص فعال است؟
grade نگاهی کوتاه به تاریخچه طراحی خودرو
grade ایزوفیکس صندلی کودک چیست؟ + فیلم
grade مقایسه سورن پلاس و رانا پلاس، تب داغ پلاس‌سازی!
grade صکادرات؛ آموزش روشن کردن ماشین به‌ترتیب
grade مقایسه دنا پلاس توربو اتوماتیک با شاهین G توربو
grade تعمیرگاه گیربکس H30 کراس
grade نحوه عملکرد سیستم ترمز اضطراری خودکار (AEB)
grade تکنولوژی تویین پاور توربو بی ام و به چه معناست؟
grade بررسی پیکاپ تاگا H محصول پادرا دیزل
grade تعمیر کولر خودرو
grade هوآوی غول تکنولوژی‌ چین با همکاری شرکت جک موتورز خودروساز می‌شود؟
grade کانسپت سوزوکی eVX در نمایشگاه خودروی هند رونمایی شد
grade رادارهای برخورد جلو: با آسودگی پلک بزن!
grade شش دلیل برای خرید فونیکس اف ایکس
grade کراس لایف به چه معناست؟
grade بدترین اشتباهاتی که به خودرو شما صدمه میزند
grade فیلم معرفی کادیلاک ct6
grade سرویس ویژه VIP پارکینگ برای خودروهای تیگو 8 پرو و تیگو 8 پرو مکس
grade فونیکس: دوست‌دار محیط زیست
grade جاده، خودرو، راننده یا تمساح کدام دلیل مرگ و میر تصادفات ایران است
grade ٖکدام شاسی‌بلند لوکس دو دیفرانسیل را بخریم؟ لئو MX8 یا تیگو 8 پرومکس
grade بهترین خودروها برای مادران دارای کودک یا نوزاد در سال 2023
grade شروع «جریان سبز فونیکس» آغاز تحولات بزرگ در خودروسازی کشور
grade لئو MX8 بر روی خط توليد رفت
grade کدام خودروساز بهترین گارانتی را در جهان ارایه می‌کند؟
grade دعوا بر سر اعلام قیمت جدید خودروها
grade مشخصات چانگان CS35 تیپ 2 و 3 سایپا اعلام شد + جدول
grade نگاهی به ون‌‌های کمپر هیوندایی با امکانات مسکونی
grade آموزش خرید لاماری ایما در بورس کالا
grade 5 وسیله ضروری برای تکمیل تجهیزات تعمیرگاهی شما
grade فصل جدید خودروهای لوکس برقی با سری EXLANTIX برند اکسید
grade خودروهای مناسب خانم‌های ایرانی
grade اصول عکاسی حرفه‌ای از خودرو
grade آواتار 12 چینی شگفت‌انگیز با طراحی ایرانی
grade تکنولوژی «جریان سبز فونیکس» قسمت دوم: تلفیقی از قدرت و کارایی با تکنولوژی پیشرفته باتری
grade بررسی تارا V4 سال اتوماتیک و مقایسه آن با تارا v3,v2, v1
grade استقبال از تکنولوژی پلاگین‌هیبرید گشودن افق‌هایی تازه برای تجربه مشتریان
grade لوکس‌ترین تاکسی‌های سراسر دنیا
grade معاینه فنی برتر چیست و چگونه آن را دریافت کنیم؟
grade گران‌ترین موتورسیکلت‌های جهان
grade فیلم بررسی مشخصات فونیکس FX مدیران خودرو
grade تست‌درایو تیگو 7 پرو مکس: میعادگاهی برای زیبایی، قدرت و تکنولوژی
grade دایون Y7 : فرزندی که مادر بیشتر به او توجه می‌کند + قیمت
grade رادارهای نقطه کور: وقتی حادثه خبر می‌کند
grade سریعترین شورلت کوروت به بازار آمد
grade اپل کارپلی Apple CarPlay چیست؟
grade المپیاد فنی سراسری نمایندگان خدمات پس از فروش کرمان موتور برگزار خواهد شد
grade گوشی Nio Phone محصول خودروساز چینی معرفی شد
grade موتورسیکلت های تهران برقی می‌شوند
grade معرفی و مشخصات اکسید VX مدل 2023 محصول جدید مدیران خودرو
grade آریزو 5 EV اولین خودرو برقی با پلاک ملی؛ مدیران خودرو در مسیر انرژی‌های سبز
grade مزایای خودروهای پلاگین هیبریدی
grade سیستم کنترل کشش (Traction Control) و نحوه عملکرد آن
grade تویوتا bZ4X 2023؛ مفهوم جدیدی از خودروهای الکتریکی
grade پشت پرده کاهش قیمت محصولات خودروسازان خصوصی
grade تویوتا لندكروزر SE 2024 کانسپت برقی و دیگر هیچ
grade معرفی تیگو 8 پرو e پلاس پلاگین هیبرید محصول جدید مدیران خودرو
grade اوپل کورسا 2024 زیبا و جسورتر از گذشته
grade کروز کنترل هوشمند: پدال‌ها را به من بسپار!
grade تحول تکنولوژی خودرو از موتورهای احتراق داخلی به موتورهای برقی
grade اکسید؛ برندی لوکس و مورد ستایش در عرصه جهانی
grade بررسی و مشخصات دانگ‌فنگ شاين مكس ايران‌خودرو
grade دلالی جدید خودرو به سبک بورس کالا
grade قرمز رنگ بعدی لاماری در خیابان‌ها خواهد بود
grade سرنوشت خودروسازی لیفان جهانی شدن است یا باقی ماندن در ایران؟
grade اومودا 3؛ وقتی که فشن و تکنولوژی به هم می‌رسند
grade عرضه لاماری ایما به رنگ سبز و 3 رنگ دیگر در اسفند ماه 1401
grade رونمایی از فونیکس FX مدیران خودرو در 3 تیپ
grade چانگان CS35 پلاس سایپا چه مشخصاتی دارد؟
grade بهترین ماشین پلیس‌های جهان در سال 2023
grade فروش تیگو 8 پرو مکس آغاز شد + قیمت و مشخصات
grade سیستم الکترونیکی هیوندای سانتافه و توسان خود را رایگان به روز کنید
grade فیلم نحوه عملکرد و استفاده سیستم از اتوهلد
grade طرح فروش هایما 8S در بورس اعلام شد + قیمت پایه
grade خودرو KMC K7 روی خط تولید
grade مقایسه هوندا CR-V هیبریدی و تویوتا RAV4 هیبریدی 2023
grade ویدیوی بررسی ام‌وی‌ام ایکس‌22 پرو X22 pro دنده ای
grade خرید خودرو در بورس مشروط شد
grade اکسید، فلسفه‌ای جدید در طراحی خودرو
grade ‏مروری بر تاریخچه خودروهای برقی و گام های فونیکس
grade بهترین سیستم‌های صوتی استریوی خودرو
grade تیگارد x35 سانیار موتور پلاک شد تا به خیابان پا بگذارد + شرایط فروش
grade تکنولوژی PEPS: ارتقاء مرزهای رفاه و امنیت خودرو توسط فونیکس
grade ام‌وی‌ام ایکس 22 پروMT؛ شروع ماجراجویی با ریتم جوانی
grade فیلم معرفی kmc x5 یا جک ایکس‌ 5 کرمان موتور
grade اسکای ول اولین شاسی بلند برقی ایران محصول مشترک کرمان موتور و مپنا
grade هاچ بک الکتریکی مپنا و کرمان موتور
grade نگاه کلی به فیدلیتی، ریسپکت، پیکاپ G9 و سایر محصولات گروه بهمن
grade شاهین اتوماتیک CVT معرفی شد
grade محصول جدید خودروسازی بم BAC X3 به بازار می آید
grade بازدید از شرکت قوای محرکه کرمان خودرو
grade تماس تصویری برای تکذیب مخالفت واردات خودروی دست دوم
grade بهترین لامپ‌های چراغ جلوی خودرو در سال 2023
grade تحقق رویای نفس کشیدن در هوای پاک فونیکس در آستانه تحولی بزرگ در صنعت خودرو
grade صفر تا صد بازدید از خط تولید خودروسازان بم
grade رانندگی با فیدلیتی XB1 شما را به اوج می‌رساند 
grade شورای رقابت قیمت چانگان‌های وارداتی سایپا را مشخص کرد‌
grade آریزو 5 جدید اسپرت رسما توسط ام‌وی‌ام رونمایی شد
grade بررسی ام‌وی‌ام ایکس 33 کراس و مشخصاتی فنی
grade پشت صحنه: دردسرهای خبرنگاران سبقت آزاد در نمایشگاه خودرو
grade بررسی فونیکس FX مدیران خودرو یا چری اومودا 5
grade شاین مکس هیبریدی و بنزینی ایران خودرو چه مشخصاتی دارند؟ فیلم
grade بازدید از سالن پرس شاپ قطعات بدنه کرمان موتور
grade نسل چهارم نیسان X-Trail مدل 2023
grade معروف‌ترین نقص‌های طراحی در صنعت خودرو
grade نتایج انتخاب بهترین ماشین ایرانی خودروسازان داخلی
grade فیلم مراسم رونمایی شک موتو X5000d و شک موتو X5000L
grade فونیکس آریزو6 جی‌تی چه مشخصات فنی دارد؟
grade مشخصات و بررسی جتا VS7 ماموت خودرو
grade رونمایی از شاسی بلند دو دیفرانسیل ایستا موتور
grade به بهانه یازدهمین نمایشگاه خودرو کرمان؛ ام وی ام همچنان از چهره جدیدش می‌گوید
grade فروش فونیکس FX پریمیوم آغاز شد +قیمت
grade اسکوترهای برقی چه زمانی وارد تهران می‌شوند؟
grade نحوه استفاده از پارک اتوماتیک خودرو
grade واردات خودرو به کجا رسید؟ + فیلم
grade آغاز عرضه کامیونت های جک توسط آرین دیزل از ۲۳ اسفندماه
grade نیم نگاهی به لاماری ایما هیبرید در نمایشگاه مشهد + فیلم
grade فایل لو رفته در خصوص تصمیم‌گیری خرید خودرو وارداتی
grade قیمت فورس 12 تن و امپاور 19 تن اعلام شد
grade ارزان‌ترین خودروهای سال 2022 در بازار جهانی
grade لاماری ایما ایکس با امکانات ویژه معرفی شد
grade فیلم پیکاپ‌های KMC T8 جدید تجهیز شده ناوگان امداد خودرو کرمان
grade مشتریان اولین سری کشنده‌های x5000 شرکت آرین دیزل پایا را تحویل گرفتند
grade G9 مدرن‌ترین خودروی تولید داخل کشور با گیربکس ZF
grade در مراسم رونمایی متفاوت شک موتو X5000D و X5000L چه گذشت؟
grade بررسی و مشخصات فنی کی‌ام‌سی KMC A5
grade بررسی بایک بیجینگ X55 یا تیگارد X55 سانیار موتور پارسیان
grade مزایای جریان سبز فونیکس در قیاس با سایر فناوری‌های خودروهای الکتریکی
grade جدول شور کاربری جدید کامیونت جک سری n آرین دیزل
grade بررسی فونیکس آریزو 8 شرکت مدیران خودرو
grade هیوندای موفاسا شاسی بلند دردسرساز کره‌ای در ایران
grade بررسی کیا سونت شرکت کوشا خودرو محبوب هندی‌ها
grade آمیکو آسنا توربو اتوماتیک در نمایشگاه آفرود ایران مال
grade تست درایو کشنده شک موتو X5000 در نمایشگاه شیراز + عکس و فیلم
grade خودروهای جدید شاسی بلند، سدان و هیبرید لاماری در راه است
grade 3 دلیل برای انتخاب ایکس22پرو: نگاه‌ها به سمت شما خواهد بود
grade خودرو با ورود شورای رقابت رسماً گران می‌شود؟
grade بررسی هوندای سوناتا ۲۰۲۴ : یک فیس‌لیفت تمام عیار
grade بررسی هایما 6P اولین پلاگین هیبرید تولیدی ایران خودرو
grade بررسی ون وانا ایران خودرو دیزل
grade بررسی فیدلیتی پرستیژ بهمن موتور
grade با تیپ‌ها و مشخصات لئو MX8 آشنا شوید
grade توسعه همکاری بهمن موتور و دانگ فنگ سوکون
grade آغاز فروش فوق العاده کرمان موتور از 11 اردیبهشت ماه
grade معرفی کراس اور وی جی وی u75 پلاس + فیلم
grade استاندارد دلیل کندی واردات نیست! + فیلم
grade ای کاش به جای قیمت خودرو، چگونگی خودروی ایمن ساختن را کشف می کردیم
grade بررسی دایون Y5 شرکت ایلیا موتور
grade بررسی هاوال H6 پلاگین هیبریدی، یک کراس اور الکتریکی جمع‌وجور
grade بی‌ام‌و X7 مدل 2023 با چهره‌ای جدید
grade کیا پگاس شرکت کوشا خودرو، ارزان و اقتصادی
grade تانا نام ایرانیزه شده کراس اوور کایی X3 پرو چین ایران‌خودرو با زیرساخت چری
grade بررسی هیوندای سانتافه 2024
grade صحبت دوستانه مسئول گرانی خودرو با خبرنگار سبقت آزاد!!
grade داج پاور سرباز جنگ جهانی دوم در خیابان‌های تهران
grade فیلم تست و بررسی تیگو 7 پرومکس در پیست آزادی
grade قیمت قطعی شکموتو ایکس 5000 آرین دیزل اعلام شد
grade کیا سراتو سدان محبوب کره‌ای پشت دروازه‌های بازار ایران
grade رانا پلاس اتوماتیک چه مشخصات و امکاناتی دارد؟
grade معضل جای پارک یا فقر فرهنگ رانندگی؟
grade بررسی کیا سلتوس 2023 کوشا خودرو
grade بررسی فیدلیتی XB1 بهمن موتور
grade شرایط فروش نقدی کی‌ام‌سی T8 اعلام شد
grade ماجرای خودروهای وارداتی در نمایشگاه روایت خدمت چه بود؟
grade لاماری فول آپشن در نمایشگاه خودرو رونمایی می‌شود
grade ناوگان حمل و نقل عمومی نفس ندارد
grade چه محصولاتی از سایپا در سامانه یکپارچه عرضه می‌شوند؟ + جدول قیمت
grade آموزش افتتاح حساب وکالتی برای خرید خودرو
grade قیمت جدید کارخانه ای خودروها اعلام شد
grade سایپا از مدیرعامل خود و پیشرانه 2 لیتری جدید N20 رونمایی کرد
grade فروش فوق‌العاده لاماری ایما با قیمت جدید
grade شوک شورای رقابت به بورس، خودرو را از بورس کالا حذف شد؟
grade سورن پلاس با دمیدن روحی جدید در کالبدی فسیل به روز می‌شود
grade مناسب‌ترین خودروها برای خانم‌ها در سال 2023
grade سایپا سهند فیس‌لیفتی از تیبا صندوق دار
grade فیلم معرفی و مشخصات لاماری ایما x
grade نسل چهارم آریزو 5 در راه بازار ایران
grade هونگچی E-QM5 اولین سدان برقی گروه بهمن و BM CARS
grade نیسان GT-R 2024 هیجان انگیز همیشگی و گوش به فرمان راننده
grade بررسی وانت آسنا محصول شرکت آمیکو
grade قانون بیمه خودروهای نامتعارف اعلام شد
grade فیلم مراسم رونمایی نیسان‌های وارداتی نامی‌خودرو
grade بررسی چری‌ اکسید VX , اکسید TXL و اکسید LX در نمایشگاه خودرو اصفهان
grade اولویت شرکت آرین موتور، ارائه خودروهای با کیفیت است
grade بررسی ون دانگ‌فنگ ایندرودز گروه بهمن
grade آماده‌ سفر با مرسدس بنز GLE 2024 لوکس و خانوادگی
grade اسکای ول ET5 خودروی برقی کرمان‌خودرو و مپنا
grade دیدار با پیکاپ وارداتی تاگا H
grade قیمت بسته های طرح ترافیک در سال 1402 
grade ون جک سان‌ری شرکت آرین‌دیزل
grade اسپیس دومین شوروم وارداتی‌های بهمن موتور در ایران مال
grade کامبیز دیرباز، سفیر تیگو8 پرو مکس غول دو دیفرانسیل در کنار آقای بازیگر
grade طراح ایرانی کی‌ام‌سی ایگل، فیس لیفت جک j4 برقی، اولین خودروی بومی کرمان موتور
grade خودرو کی‌ام‌سی x5 کرمان موتور آماده ورود به بازار
grade نوزدهمین شعبه خودرو 45 افتتاح شد
grade آموزش شناسایی مکان دوربین‌های ثبت تخلافات رانندگی و ترافیک پلیس
grade همه چیز در مورد کیا سول شركت كوشا خودرو
grade ایکس 22 پرو دنده‌ای و آریزو 5 نیو اسپرت به سبد محصولات مدیران اضافه شدند + قیمت
grade یک خودرو آتش نشانی چه امکاناتی باید داشته باشد؟ + فیلم
grade اطلاعیه شرکت کرمان موتور در خصوص شرایط فروش و قیمت گذاری محصولات شرکت
grade آیا با خرید شارژر فندکی خودرو به موبایل خود صدمه می‌زنیم؟
grade طرح جایگزینی خودروهای کارکرده با خودروهای نو مدیران خودرو
grade واگذاری 3000 وانت و ون باری بهمن موتور به مددجویان کمیته امداد
grade مزدا3 جدید در راه بازار ایران، مشخصات این سدان محبوب ژاپنی چیست؟
grade همه چیز درباره دریافت یک روزه گواهینامه موتورسیکلت/۶ میلیون و ۸۰۰ هزار موتورسوار بدون گواهینامه
grade بررسی تمام عیار تویوتا تاکوما 2024
grade این خودروها معاف از مالیات می‌شوند
grade شرایط فروش سایپا شاهین ویژه منتخبین سامانه یکپارچه + جدول قیمت اردیبهشت 1402
grade نبکا اسکای‌ول ET5، خودرو برقی ایرانی محصول کرمان‌خودرو و مپنا رونمایی شد
grade شرایط ثبت نام بدون قرعه کشی خودرو اسفند 1401 در سامانه یکپارچه
grade کامیونت‌های JAC آرین دیزل در بورس کالا کشف قیمت شدند
grade کاتالوگ رسمی KMC X5 منتشر شد
grade معرفی 10 مورد از بهترین فیلم‌ های ماشینی جهان
grade حذف مدت پنج ماه از تاریخ تحویل و با حداقل ۱۰۰۰ کیلومتر کارکرد از گارانتی خودرو
grade جزئیات تخفیف به بدهکاران عوارض طرح ترافیک
grade فراخوان تکمیل وجه محصولات کرمان موتور با قیمت جدید
grade خرید لوازم یدکی و دغدغه‌های قبل از خرید
grade لوگوی جدید مکث‌موتور رونمایی شد
grade آریزو 5 اسپرت، سدان جدید ام وی ام
grade گک ترامپچی امپو، شروعی برای رقابت با ژاپنی‌ها
grade قابل توجه پذیرفته شدگان محصولات کرمان موتور در سامانه یکپارچه
grade بررسی ام‌وی‌ام ایکس 22 پرو X22 Pro مدیران خودرو
grade بایک X9 بهترین کشنده سال چین انتخاب شد
grade شورای رقابت با خودروسازان خصوصی چه کرد؟
grade داچیا داستر مدل 2022؛ کراس‌اوری با قیمت یک هاچ‌بک شهری
grade جزئیات تکمیل وجه مشتریان سامانه یکپارچه فروش خودرو اعلام شد
grade فیدلیتی پرستیژ مدرن در مرکز خرید سیوان سنتر تهران
grade شرایط فروش فوق العاده لاماری ایما دی ماه 1401
grade استقبال مردم از هفدهمین نمایشگاه خودروی اصفهان
grade خودروهای مشابه با قیمت متفاوت
grade بررسی پیش‌نویس دستورالعمل واردات خودروهای دست دوم یا کارکرده
grade دانگ فنگ فنگون لندیان E5 شرکت بهمن موتور
grade امکان خرید آنلاین لوازم یدکی محصولات کرمان موتور فراهم شد+ جزئیات و آدرس سایت
grade خودروهای توقیفی چیست و چگونه به مزایده گذاشته می شوند؟
grade ایکو ری‌را؛ عروس عجولانه بزک شده اما زیبا
grade آمادگی گروه بهمن در مهار تورم و افزایش تولید
grade قرار نیست از شر پژو پارس خلاص شوید
grade تکنولوژی تیگو 8 پرو e پلاس قسمت اول: قدرت موتور پلاگین هیبرید
grade مقایسه تندر90، پارس تندر و تندر90 پلاس
grade حضور پررنگ خودروسازان با 10 رونمایی در بیستمین نمایشگاه خودرو شیراز
grade آغاز چهارمین مرحله از عرضه لاماری ایما در بورس کالا
grade آیا پرچمدار ام‌وی‌ام محبوب ترین کراس اور بازار ایران است؟
grade اطلاعیه وزارت صمت برای متقاضیان طرح خودروهای فرسوده
grade با آغاز واگذاری خودرو در سامانه یکپارچه با قیمت سال گذشته، آرامش به بازار باز می گردد
grade شرایط فروش لاماری ایما - آذر ماه ۱۴۰۱
grade کرمان موتور رکورد تولید روزانه را شکست
grade قیمت کارخانه‌ای محصولات سایپا اعلام شد (مرداد 1402)
grade عرضه 3 محصول بهمن دیزل در بورس کالا از 15 اسفند
grade افزایش نمایندگی‌های فروش و خدمات پس از فروش لاماری
grade اسامی نخستین خودروهای وارداتی اعلام شد
grade طرح ترافیک را با 30 درصد تخفیف بخرید
grade شش ماه حبس در انتظار مخدوش کنندگان پلاک خودرو
grade خودرو 45 پیشرو در خرید فوری خودروی دست دوم
grade البرز به لیست نمایندگان لاماری افزوده شد
grade کروز پیشتاز اشتغال نخبگان و زنان
grade چرا ایکس 33 کراس بهترین انتخاب برای مشتریان است؟
grade مهرماه 1402 زمان گردهمایی خودروسازان در شمال کشور
grade در سالروز تولد آرین دیزل
grade آخرین فرصت طرح بخشودگی جرائم بیمه شخص ثالث درزمستان 1401
grade توقف عرضه خودرو در بورس کالا، صحت ندارد
grade زمان ثبت نام پذیرفته شدگان نوبت دوم سامانه یکپارچه
grade واردات خودروهای کارکرده تصویب شد
grade زمان عرضه یکپارچه خودرو بدون قرعه کشی
grade قیمت اسفندماه محصولات ایران‌خودرو منتشر شد
grade  بهترین خودروهای تاریخ دهه 1980
grade جشن سالانه مالکان برند فونیکس برگزار شد
grade کرمان موتور با جک j4 اولین صادرکننده خودرو بخش خصوصی کشور شد
grade رونمایی آریزو 6 GT و تیگو 8 پرو +e در اتوفرقانی، نمایندگی 447 مدیران خودرو
grade فیلم تست درایو کشنده شک‌موتو x5000 از دیدگاه رانندگان کامیون
grade تولید انبوه اولین نسل خانواده موتور سه استوانه ایران خودرو در بهار1403
grade یازده خودرو برتر تاریخ در دهه 1990 میلادی
grade بررسی آلفارومئو توناله Tonale مدل 2023
grade رانندگان تجاری امپاور و FAW را تست کردند
grade فراخوان تکمیل وجه متقاضیان لاماری ایما در سامانه یکپارچه
grade مدیرعامل شرکت کرمان موتور: آغاز تحویل خودرو متقاضیان سامانه یکپارچه از خردادماه
grade نیسان کیکس، سیلفی و ایکس‌تریل توسط نامی‌خودرو رونمایی شدند
grade تمامی محصولات گروه بهمن در نمایشگاه خودروهای کار و تجاری اصفهان
grade گروه بهمن رتبه 54 پانصد شرکت برتر ایران را به خود اختصاص داد
grade شیوه برخی تبلیغات برای خرید موتورسیکلت‌ها خلاف آیین نامه است
grade زمان قرعه کشی خودروهای وارداتی مشخص شد
grade شاین مکس و ریرا هیبرید و بنزینی محصولات جدید ایران خودرو
grade آغاز ثبت 5 اولویت خودرویی از فردا در سامانه یکپارچه
grade ایکس 33 کراس؛ کراس اوری که از کلاس قیمتی‌اش فراتر می‌رود
grade شروط عرضه خودرو‌های وارداتی منتشر شد
grade مشخصات و قمیت بایک x55 دیار خودرو در اصفهان مشخص شد
grade ایکس 55 پرو، ارزشمند در این بازه قیمت
grade مهلت کلینیک زمستانه خودروهای هیوندای تمدید شد
grade طرح امداد نوروزی گروه بهمن اجرا می شود
grade قیمت مصوب محصولات شرکت کرمان موتور
grade فروش جک J4 کرمان موتور از امروز
grade تجهیز خدمات پس از فروش لاماری به 32 سرویس سیار
grade بحران در شهر آفتاب علت تاخیر در برگزاری نمایشگاه خودرو تهران!
grade بررسی وانت فودای F22 یا زاگرس زامیاد
grade کنفرانس خبری مراسم رونمایی رسمی از خودروبرقی اسکای‌ول
grade گروه صنعتی ماموت در بیستمین نمایشگاه خودرو شیراز
grade لاماری ایما با قیمت قطعی پا به طرح سامانه فروش یکپارچه گذاشت
grade پیکاپ KMC T8 در ناوگان امدادی کرمان موتور
grade نهال «خودروی بورسی» در حال خشک شدن است!!
grade مراحل نقل و انتقال مالکیت خودرو آنلاین می شود
grade کارت سوخت جایگاه‌ها حذف می‌شود؟
grade برگزاری نمایشگاه خودرو تهران در مکانی به غیر از شهر آفتاب
grade کروز در رتبه 55 پانصد شرکت برتر ایران قرار گرفت
grade بهمن موتور مقام نخست خدمات فروش را بدست آورد
grade اعلام نرخ جدید ورود به محدوده طرح ترافیک
grade فروش پیکاپ کی ام سی T8 از شنبه + قیمت جدید
grade کمپین امداد 24 ساعته مدیران خودرو؛ نوروز امسال هم کنار شما هستیم
grade میش در لباس گرگ، ام جی 6 پرو سدان کامپکت
grade کامیون فورس 12 تن بهمن دیزل
grade توقف تولید پژو پارس شاید در پایان امسال
grade روح جاری فونیکس در شهرهای مختلف کشور
grade تغییر ساعت کاری مراکز معاینه فنی تهران
grade Intelligence Aesthetics 2.0 ؛گذر اکسید از مرزهای سنتی طراحی خودرو
grade این منم؛ سایپا اطلس: بزک شده‌ی کوییک!
grade کشنده تک محور سیبا موتور در بورس کالا عرضه می‌شود
grade قیمت KMC X5, KMC A5 و ام‌وی‌ام X33 کراس اعلام شد
grade پورشه 911 GT3 R مدل 2023 آماده فتح مسابقات اتومبیلرانی
grade تجربه رانندگی با داج چلنجر SXT مدل 2013
grade مدیر فروش خودروهای تجاری گروه بهمن: آخرین فروش محصولات تجاری بهمن در بورس کالا رضایت بخش بود
grade پاسخ جنجالی ایران خودرو به مشتریان
grade فورد ماستانگ Dark Horse مدل 2024
grade فیلم بررسی کامیونت جک جاروی مکانیکی آرین دیزل
grade کمپین تابستانه مدیران خودرو
grade نگاهی به لکسوز RX مدل 2023
grade غروب آفتاب در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب
grade احتمال خروج نمایشگاه خودرو بعد از نمایشگاه‌های کتاب و نفت از شهر آفتاب
grade اطلاعیه کرمان‌موتور در خصوص ثبت نام‌های سامانه یکپارچه
grade با کمک ایران خودرو و سایپا، قطعات یدکی را 50 درصد گران تر به مردم می فروشند
grade واردات پیکاپ تاگا با استانداردهای اروپا
grade کروز با رکورد داخلی سازی هزار قطعه در شرایط تحریم به نمایشگاه قطعات می‌‎‌رود
grade مقایسه انواع مدل‌های دنا
grade کرمان موتور واحد برتر در گروه صنایع خودرو سال 1401
grade همزمان با افزایش تولید در شرکت آرین پارس موتور
grade برندگان تحویل زودتر از موعد کرمان موتور چه کسانی خواهند بود؟
grade افتتاح نمایندگی جدید لاماری در شرق تهران
grade مسابقه طراحی لباس ام‌وی‌ام
grade قیمت هیوندای اکسنت 2023 کرمان موتور اعلام شد
grade رویدادی ویژه از باشگاه مشتریان ام وی ام این بار در شهر زیبای اصفهان
grade ریسپکت را در باغ کتاب تهران ببینید + فیلم
grade رییسی مجوز واردات خودروهای کارکرده را ابلاغ کرد
grade رهایی از انحصار صنعت خودرو با نابودی بخش خصوصی/ 100 هزار شغل خودروسازان خصوصی در خطر نابودی
grade نحوه تکمیل ثبت‌نام متقاضیان عادی محصولات بهمن موتور اعلام شد
grade طرح ویژه خودروهای تجاری گروه بهمن در بهار 1401
grade هیوندای آیونیک 6 با بیشترین جایزه ممکن خودروی سال 2023
grade پیشرفت چشمگیر خودروهای چینی؛ اکسید برند لوکس آینده
grade تجربه ای جذاب از لیگ بولینگ برای مالکان خودروی اف ایکس
grade علی آبادی می‌تواند صنعت، معدن و تجارت را جراحی کند؟
grade فونیکس به دنبال آغاز مسیری جدید و سفری تازه
grade آیا این کراس اور جذاب‌ترین طراحی را در بازار ایران خواهد داشت؟
grade ​​​​​​​کشنده فاو و امپاور و کامیون فورس در بورس کالا به فروش می‌رسد
grade اسنا در قامت یک شرکت دانش بنیان ظاهر شد
grade عدم حضور خودروسازان در نمایشگاه خودرو شهر آفتاب با شرایط اعلام شده
grade تکنولوژی چری مورد تحسین رسانه‌های جهان
grade اطلاعیه کرمان موتور در خصوص ثبت نام کنندگان طرح دوم سامانه یکپارچه
grade فصلی جدید، مسیری نو؛ ام‌وی‌ام از ایکس 33 کراس رونمایی کرد
grade گروه صنعتی ایران خودرو با دست پر به مشهد می رود
grade 4 دلیل برای سرمایه گذاری در بازار خودرو چرا اکنون زمان بهینه برای ساختن آینده است
grade مسابقات آزاد تنیس ام‌وی‌ام کاپ برگزار می‌شود
grade شرایط فروش جدید نقد و اقساط پیکاپ کی ام سی T8 منتشر شد
grade عرضه تیگارد X35 اقساطی بدون بهره و بدون ضامن
grade دعوتنامه 5300 خریدار محصولات بهمن موتور صادر شد
grade زمان عرضه کامیون کشنده و کمپرسی سیبا موتور در بورس کالا مشخص شد
grade نرخ جرایم رانندگی افزایش می‌یابد؟
grade صاحب‌نظران حوزه خودرو، تحت تاثیر عملکرد تیگو 8 پرو e پلاس
grade نمایش خودروهای بهمن با کاربری ماجراجویانه
grade برنامه‌های فروش بهمن را تنها از سایت رسمی دنبال کنید
grade درخشش تکنولوژی در تیگو 8 پرو e پلاس
grade نحوه تکمیل وجه متقاضیان موعد شهریور محصولات بهمن موتور اعلام شد
grade قیمت هیوندای النترا ۲۰۲۳ کرمان موتور اعلام شد
grade وانت پادرا پلاس شركت زامياد
grade فونیکس و تحول اجتماعی، از ایده تا اجرا شروع تغییر بزرگ از تحول اندیشه
grade تست درایو محصولات تجاری بهمن در مشهد برگزار شد
grade شوروم آرین پارس موتور در ایرانمال افتتاح شد
grade سازمان حمایت رویکرد حمایت از مصرف کننده و تولید کننده را کامل کرد
grade فراخوان مرحله ششم لاماری ایما ویژه متقاضیان نوبت سوم پاییز 1402
grade بررسی نیسان سنترا 2024 کم‌مصرف و هوشمند
grade قیمت گذاری محصولات شرکت خصوصی، حق سهامدار است
grade در جشنواره خلاقیت فونیکس، برنده سفر به چین باشید
grade نمایشگاه خودرو اصفهان با حضور حداکثری خودروسازان داخلی
grade نحوه فروش نقدی فورس، توسط عاملیت‌ها اعلام شد
grade جزئیات نحوه خرید نقدی فورس و کشنده امپاور مشخص شد
grade گروه بهمن به اصفهان می‌رود
grade اسنپ یا تپسی؟ مقایسه برترین تاکسی های اینترنتی ایران
grade نمایشگاه خودروی مشهد میزبان کدام شرکت‌هاست؟
grade نخستین خط تولید جنسیس خارج از خاک کره جنوبی
grade امکان تست درایو محصولات آرین دیزل مجددا مهیا شد
grade بهترین دوران خرید محصولات تجاری بهمن در بورس کالا
grade مداخله دولت در قیمت گذاری مونتاژی ها موجب تقاضا کاذب و توزیع رانت در بازار خودرو است
grade چری قابل‌ اعتمادترین‌ برند خودروسازی چین
grade متقاضیان خودروهای وارداتی بخوانند
grade رشد 200 درصدی تولید در سیبا موتور
grade طرح همیشه به سفر T8
grade غافلگیری برند BMCARS در دقیقه نود
grade بهمن موتور محکوم است؟
grade جایگاه کروز در صنعت کشور قابل انکار نیست
grade عدم تامین به موقع ارز؛ چالش جدی خودروسازان
grade فراخوان تکمیل وجه لاماری ایما ویژه متقاضیان نوبت اول پاییز 1402
grade آغاز ثبت نام و واگذاری غرفه‌های نمایشگاه خودرو مشهد
grade هزینه های مصرفی خودروی پلاگین هیبرید در مقایسه با خودروی بنزینی
grade کامیون‌ و کمپرسی‌های جدید جفت محور شک‌موتو این هفته رونمایی می شود
grade معرفی کوتاه بی‌ام‌و 2023 M2
grade نحوه تکمیل وجه طرح یکپارچه (جوانی جمعیت و عادی) فیدلیتی اعلام شد
grade هوندا سیویک تایپ آر 2023 Type R
grade عرضه مستقیم و لیزینگی محصولات بهمن در نمایندگی‌ها
grade آرين پارس موتور با سه محصول در نمایشگاه خودرو و قطعات تبریز
grade شوروم BM CARS در ایرانمال افتتاح شد
grade مشکل جدید در تحویل خودروهای داخلی به مشتریان
grade استنباط کمیسیون اصل نود، غلط است؛ ایران خودرو، نه ادغام شده و نه منحل
grade بک ایکس 3 پرو فرزند کوچک جیلی در نمایشگاه خودرو اصفهان
grade خودرو برقی بهمن موتور که به خیابان می‌آید را بشناسیم!
grade استقرار گروه‌های امدادی بهمن در ایام اربعین حسینی
grade مساله کیفیت، در عصر وارداتی‌های دست دوم
grade جزئیات فروش نقدی وانت کارا، کاپرا و ون اینرودز اعلام شد
grade فروش نقدی فوری محصولات بهمن دیزل
grade فراخوان کرمان موتور برای ثبت نام متقاضیان نوبت دوم عرضه سامانه یکپارچه
grade امیر میرمنصف مدیرعامل بهمن موتور شد
grade تیگو 7 پرو، خودروی محبوب خانواده‌های ایرانی
grade گسترش جایگاه‌‌های ویژه پارک پرچمدار فونیکس
grade رییسی از غرفه کروز بازدید کرد
grade مشهد، آماده برگزاری قدیمی ترین رویداد خودرویی کشور
grade سیگما: تجربه خرید و فروش خودروهای کرمان موتور به سبک جدید
grade شهرداری اصفهان از محصولات خدمات شهری و حمل و نقل گروه بهمن استفاده خواهد کرد
grade صدها دستگاه رولزرویس پشت سد قیمت‌گذاری
grade شرایط فروش و قیمت کی‌ام‌سی X5 اعلام شد
grade متقاضیان سامانه یکپارچه با هر اولویتی، در سال 1402 از کرمان موتور خودرو بگیرند
grade اولین نمایندگی کرمان موتور با استانداردهای جدید افتتاح شد
grade برتری غرفه کروز از منظر تخصص، پاسخگویی و اطلاع رسانی
grade نگاهی به غرفه آرین دیزل در نمایشگاه خودرو مشهد
grade نگاهی به اهمیت استهلاک حداقلی و هزینه‌های نگهداری
grade گروه بهمن موفق به کسب جایزه ملی مدیریت کسب و کار سال شد
grade دستورالعمل واردات خودروهای دست دوم از سوی سازمان استاندارد اعلام شد
grade سقف برداشت و برخی محدودیت های بنزین لغو شد
grade تعبیر معکوس تعیین محدودیت قیمت به نفع مشتری در کشور
grade بالاخره ماشین بخریم یا بیشتر صبر کنیم؟ (دلال‌ها نخوانند)
grade جزئیات فروش نقدی وانت کارا و کاپرا با تحویل فوری
grade فروش کامیون فورس؛ نقدی و اعتباری با سود صفر
grade اولین امداد خودرو هوشمند ایران
grade تابستان پرانرژی: جشنواره اختصاصی گلف مشتریان فونیکس برگزار شد
grade خودروهای وارداتی گروه بهمن، مهمانان ویژه نمایشگاه خودروی مشهد
grade آرین دیزل با چه محصولاتی به نمايشگاه تبریز می‌رود؟
grade شرایط فروش فوق العاده لاماری ایما، آبان ماه ١٤٠٢
grade پیش فروش ویژه محصولات بهمن دیزل اعلام شد
grade فروش نقدی فوری محصولات بهمن دیزل در عاملیت ها
grade ارائه خدمات سرویس در محل خودروهای هیوندای توسط KTL
grade نشست خبری هفدهمین نمایشگاه خودروی اصفهان - آبان 1402
grade فونیکس اف‌ایکس: قدرت موتوری که به شتاب خیره‌کننده می‌رسد
grade هدیه گروه بهمن به شرکت ملی پست در روز جهانی پست چه بود؟
grade نمایشگاه خودرو اصفهان به عنوان بزرگترین نمایشگاه خودرو کشور در سال 1402
grade اولین مرحله فروش بستیون T77 و هونگچی H5 آغاز شد
grade «سیستم همیار راننده در تیگو 8 پرو مکس: افزایش ایمنی و نجات زندگی»
grade نقش تعیین کننده تولیدات کروز در بهبود کیفیت خودروسازی
grade آرین دیزل کدام محصولاتش را به نمایشگاه خودرو مشهد می‌آورد؟
grade فرشته باش
grade از کرمان موتور پیکاپ T8 و جک جی ۴ را ۴۵ روزه تحویل بگیرید
grade شرکت صنایع تولیدی کروز، شرکتی با رویکرد صادرات محور
grade تست و بررسی جتا VS5 ماموت خودرو
grade افزایش سرمایه چند هزار میلیاردی در راه است
grade نمایشگاه خودرو اصفهان با حضور 20 خودروساز سواری و تجاری
grade بررسی نظرات مشتریان درباره برند فونیکس، ارزیابی خدمات، گارانتی و تجربه رانندگی
grade بهمن، رخت نو بر حمل‌و نقل عمومی تهران می‌‌پوشاند
grade تکنولوژی برتر تیگو 8 پرو e پلاس: گیربکس DHT
grade بررسی فردا T5، نا امن و ضعیف در مقابل رقبا
grade هفتمین نمایندگی لاماری افتتاح شد
grade واقعیت‌های قیمت گذاری در بازار خودرو ایران
grade مدیران خودرو این بار با کمپین (مدیران امروز، حامی مدیران فردا)
grade شکست رکورد 27 ساله تولید ماهیانه کرمان موتور
grade هاشمی: اتوبوس‌های گروه بهمن، بهترین‌ها را برای زائران حرم رضوی عرضه می‌کنند
grade ایسکرا با جدیدترین محصولات خود در نمایشگاه قطعات تبریز حضور یافت
grade اکستریم در نمایشگاه اصفهان؛ آماده ملاقات با لوکس‌ترین برند خودرو در ایران هستید؟
grade حق تحصیل تمام کودکان، رسالت ویژه ام وی ام
grade حضور گروه بهمن در سومین نمایشگاه خدمات خودرو، تزئین و تجهیزات وابسته
grade جی.دی. پاور 2023: تحقیق کیفیت خودروهای بازار چین - برند چینی چری در رتبه اول
grade خط تولید G9 آغاز به کار کرد
grade شرایط فروش نقد و اقساط آبان ماه KMC T8 اعلام شد
grade فونیکس و نوآوری در خط مقدم مدیریت کسب و کار
grade گروه بهمن در نمایشگاه خودرو تبریز حضور یافت
grade شرایط فروش فوق العاده خودرو لاماری ایما آبان ماه 1402 اعلام شد
grade هشتمین نمایندگی لاماری به شهر شیراز رسید
grade خانواده نیم میلیون نفری حاصل دو دهه فعالیت ام وی ام
grade قطعه سازان از خصوصی سازی و حذف قیمت گذاری دستوری خودرو استقبال می کنند
grade توسعه‌ای با ایجاد زیر ساختارهای موثر در شرکت بهمن دیزل
grade کاوش در دنیای جذاب برند خودروهای لوکس
grade فناوری PHEV تعهد فونیکس به پایداری
grade لاماری ایما، خودرو اسکورت دومین مسابقه فوتبال تیم های  ایران و عربستان
grade نحوه تکمیل وجه متقاضیان نوبت آبان طرح عادی و جوانی جمعیت اعلام شد
grade سایت رسمی شرکت BMCARS رونمایی شد
grade نمایش خودروهای برقی در دومین نمایشگاه تحول صنعت خودرو
grade بهمن دیزل اولین خودروساز با 3 سال گارانتی
grade علیه خصوصی‌‌‌سازی با سیاست زمین‌‌‌سوخته
grade گروه بهمن در سخت‌ترین شرایط با کمیته امداد همکاری کرد
grade ورود 23 دستگاه اتوبوس تولیدی گروه بهمن در ناوگان حمل و نقل
grade تورنمنت بزرگ تنیس فونیکس برگزار شد
grade شجاعی: نیت کرده‌اند دو خودروسازی بزرگ کشور تعطیل شود
grade رویکرد جدید مدیران خودرو در نمایشگاه خودرو اصفهان
grade گروه بهمن با بیش از 7600 نفر شاغل، نرخ رشد 54 درصدی اشتغالزایی داشته است
grade چری و گام‌های بلندپروازانه در راستای مسئولیت اجتماعی
grade اولین المپیاد مهارتی ویژه عاملیت‌های بهمن موتور برگزار شد
grade استقبال قطعه سازان از اجرای فرمان رییس جمهوری در مورد خصوصی سازی خودروسازی
grade برای اولین‌بار در گروه بهمن: رونمایی از کشنده‌ای با قدرت 560 اسب بخار در اصفهان
grade نمایش عمومی خودروهای برقی، پلاگین هیبرید و وارداتی کرمان موتور در دومین نمایشگاه تحول صنعت خودرو
grade نگاه سرمایه گذاران و فعالان بخش خصوصی به مورد عجیب بهمن موتور/ 14 هزار میلیارد تومان از کجا آمد؟
grade اعلام نیازهای صنعت خودروسازی کشور در مدرسه کسب و کار کرمان موتور
grade نخستین رویداد فرصت های نوآوری و فناوری کرمان موتور برگزار می شود
grade فروش نقدی فوری محصولات بهمن دیزل در عاملیت ها ویژه آبان ماه
grade حضور آرین دیزل با تمام قوا در نمایشگاه خودرو اصفهان
grade حضور محصولات متنوع آرین دیزل با امکان تست درایو در نمایشگاه خودرو اصفهان
grade افتتاح دهمین نمایندگی استاندارد لاماری در بابل
grade محبوب ترین کراس اوور کرمان موتور در مسیر تکامل
grade اعلام نحوه پیش‌فروش کشنده امپاور و کامیون فورس توسط عاملیت‌ها
grade امضای تفاهم نامه همکاری علمی و فناوری بین کرمان موتور و دانشگاه علم و صنعت ایران
grade شرایط فروش و قیمت لاماری ایما آذرماه 1402
grade شرایط فروش نقد و اقساط کی‌ام‌سی T8 و جک جی 4 آذرماه 1402
grade حضور گروه سایپا در دومین نمایشگاه تحول صنعت خودرو/ معرفی خودروهای جدید برقی سایپا
grade مدیرکل دفتر صنایع خودرو وزارت صنعت: تغییر مسیر در سیاست‌های دولت برای دانش بنیان شدن صنعت خودرو / تولید 141 هزار دستگاه خودرو در خودروسازان بخش خصوصی
grade پنجاه دستگاه اتوبوس گروه بهمن به اصفهان می‌رود
grade لاماری هیبریدی در کنار ایما و ایما ایکس در نمایشگاه خودرو اصفهان
grade وانت کارا تک کابین و دو کابین در بورس کالا عرضه می‌شود
grade ناوگان حمل و نقل عمومی اصفهان با اتوبوس‌های اسنا نونوار می‌شود
grade شورای رقابت مسئول قیمت گذاری خودرو است
grade فونیکس حامی مسابقه مقدماتی جام جهانی
grade وزیر صمت از غرفه کروز بازدید کرد
grade کسب رتبه دوم رضایت مشتریان ISQI توسط شرکت KTL کرمان خودرو
grade حمایت وزیر از خودروسازان پیشرو در فناوری در حاشیه بازید از گروه بهمن
grade نمایش فناوری بومی‌سازی شده PHEV توسط فونیکس در نمایشگاه تحول صنعت خودرو تهران
grade نمایش جدیدترین دستاوردهای فونیکس در نمایشگاه تحول صنعت خودرو
grade بی‌توجهی مدیران شهر آفتاب به یک نکته کلیدی در برگزاری نمایشگاه خودرو شهر آفتاب
grade خودروسازی ایران کوتوله پرور‌ است
grade تمام فضای نمایشگاهی مشهد زیر پوشش قطعات خودرو
grade عملکرد بهمن در داخلی‌سازی قابل قبول است
grade محصولات احتراق داخلی فونیکس در نمایشگاه خودرو تهران
grade حمایت و حضور مدیران خودرو در تهران تک سامیت 2023
grade فونیکس؛ ترسیم زندگی بدون مرز درخشش فونیکس در نمایشگاه خودرو اصفهان
grade فونیکس با تیگوهای پرومکس و PHEV در نمایشگاه خودرو اصفهان
grade اتوبوس‌های یورو5 گروه بهمن پیش از وارونگی هوا به پایتخت رسید
grade تحول در حمل‌و نقل شهر تبریز با مشارکت گروه بهمن
grade محصولات گروه بهمن در قطر ایران
grade گارانتی بی همتای فونیکس در بازار خودرو ایران
grade در امتداد «ترسیم زندگی بدون مرز»
grade فونیکس با تحویل اولین تیگو 8 پرو پلاگین-هیبرید، نقطه عطفی در تاریخ خودروی ایران رقم زد
grade بهترین دوربین‌های دنده عقب خودرو
grade اطلاعیه شرکت کرمان موتور در خصوص شرایط فروش و قیمت گذاری محصولات شرکت
grade عبدالله توکلی: گروه بهمن جایگاه ویژه‌ای در صنعت خودرو دارد
grade بازدید از مگا کارخانه و آزمایشگاه‌های پیشرفته چری؛ تکنولوژی چری مورد تحسین رسانه‌های جهان