ملاقات با جیلی gc6 اتوماتیک اولین محصول مونتاژی جیلی در ایران

پدرام جعفرزاده۱۳۹۷/۰۳/۲۱ ۰۲:۱۹:۲۷ 17

اینبار بم خودرو به سراغ یک چینی معتبر رفته اما محصولی لوکس از این برند را انتخاب نکرده است. پیش تر در ساختمان صدف گروه خودروسازی کرمان خودرو ملاقاتی کوتاه با جیلی gc6 داشته ایم ولی برای دومین بار این خودروی سدان کوچک را در طبقه همکف مجتمع تجاری میلاد نور مشاهده کردیم.
 

جیلی gc6 محصول سال 2012 کمپانی معتبر چینی جیلی است که سرچشمه آن زیر برند انگلان (Englon) جیلی است، که علاوه بر خواستگاه خود به کشورهایی چون روسیه، امارات، عربستان و... نیز صادر می شود و جز پرفروش ترین خودروهای چشم بادامی هایی است که اگر با همین سرعت صنعت خودروی خود را پیش ببرند، می توانند در آینده نزدیک برای رقبای قدر غربی و شرقی خود، خط و نشان برق آسایی رسم کنند. جیلی که مالک کمپانی ولوو و برند لینک اند کو (LYNK & CO) است، به نمایندگی جیلیران در ایران سابقه خوردروی خوش نامی به نام جیلی EC7  را دارد که در ایران به امگرند 7 معروف شد. اما پس از اینکه توانست برای خود نام و شهرتی پیدا کند یک شبه به دلیل قیمت گذاری ناشیانه و کاهش قیمتی باورنکردنی توسط جیلیران، مدیریت نابسمان و نارضایتی مشتریان از عرش به فرش رسید و به نظر می رسید که جیلی حالا حالا نتواند در بازار ایران کمر راست کند. اما اینبار جیلی با گروه خودروسازان بم تصمیم گرفته تا در ایران دوباره از نو شروع کند و با این خودرو ساز خوش نام دوباره سری در سرها دربیاورد. اسم بم خودرو که می آید ناگهان نام فولکس واگن گل به خاطرمان می آید. خودرویی که در زمان خود یکی از با کیفیت ترین ها و محبوب ترین های بازار بود و توسط بم خودرو تولید میشد. البته در برهه کوتاهی از زمان دست به تولید هافی لوبو چینی هم زد که با استقبال روبرو نشد.
اینبار بم خودرو به سراغ یک چینی معتبر رفته اما محصولی لوکس از این برند را انتخاب نکرده است. پیش تر در ساختمان صدف گروه خودروسازی کرمان خودرو ملاقاتی کوتاه با جی سی 6 داشته ایم ولی برای دومین بار این خودروی سدان کوچک را در طبقه همکف مجتمع تجاری میلاد نور مشاهده کردیم.
در نگاه اول وقتی به ظاهر gc6 نظاره گر می شویم نشانه های زیادی از یک خودروی اقتصادی در ذهنمان پدیدار می شود. اما این نگاه ممکن است به همان عشق در نگاه اول تبدیل شود. چرا که مهندسین جیلی چموشی و زیرکی نامحسوسی را در طراحی آن در نظر گرفته اند که با کمی دقت و عادت به ظاهر آن در مقایسه با کمد چهار چرخ داچیا لوگان یا همان ال نود جاده مخصوصی ها، که اتفاقا آن نیز نام خودروی اقتصادی را یدک می کشد، ظاهری بسیار مقبول تر دارد و کمی بی انصافی است که آن را بخواهیم با ال 90 مقایسه کنیم.

 

طراحی خارجی - ساده اما موجه
کمی در حاشیه به نظاره جمعیتی که از کنار خودرو رد می شوند می نشینیم.‌ به نظر می آید قیمت ۴۷ میلیون و ۸۰۰ هزارتومانی، آنهم برای یک خودروی اتوماتیک اولین عاملی است که آنها را راغب میکند تا با دقت به ظاهرش بنگرند و آن را بررسی کنند. بله عشق در همان نگاه اول ظاهرا اینجاست که اتفاق میافتد. خودرویی که هرچند ظاهر به روز خودروهای غربی را ندارد و بیشتر از طراحی های شرقی ارث برده است، اما با همین رخ و ظاهر خود می‌تواند رقیبی قدر برای ظاهر رنو سیمبل باشد.

رنو سیمبل

در سبقت آزاد معمولا عادت نداریم از روشهای رایج رسانه های ایرانی برای تشریح ظاهر خودرو در استفاده کنیم و بررسی جز جز بدنه، خطوط کرومی رنگ و دماغه خودرو و فلان دیفیوز و یا بهمان خط کشیده شده از در جلو تا چراغ عقب... استفاده کنیم. چرا که معتقدیم ببیننده رخ و ظاهر خودروی مورد نظر را شاهد است و برداشت خود را خواهد داشت.

اما در نمای جلو آنچه که جالب است لوگوی نقش بسته بر پیشانی جلو پنجره مشکی رنگ جیلی gc6 است که با آنچه که از قبل در شاخه لوکس خودروهای امگرند جیلی یعنی سدان امگرند EC7، هاچبک دنده ای آن و نسخه X7  کراس اوور این برند در ایران دیده بودیم، کاملا متفاوت است. در کاسه چراغ جلو همانند لیفان ایکس 50 ابرویی نارنجی رنگی قرار دارد که تزیینی است، روشن نمیشود، به نظر می رسد به رنگ های روشن این خودرو بیشتر می آید و اصلا چرا باید باشد! در نمای کنار gc6  ظاهری معمولی دارد و بیشتر آینه بغلهای راهنما دار و رینگهای پنچ پر اسپرتی که در مرکز آن نام جیلی حک شده است و از قضا شباهاتی اتفاقی با رینگ های تیبا و ساینا سایپا دارند به چشم می آید. در نمای عقب تناسب مناسبی را با جلوی خودرو شاهد هستیم که آن هم طراحی ساده ای دارد.

اما اگر راستش را بخواهید فرم چراغهای عقب با توجه به نمای کلی عقب gc6 به دل ما نشست! اما نکته بارزی که می توان به آن اشاره کرد صندوق عقب است که نه تنها جادار است بلکه فضای پرت بسیار کمی دارد و آنچه را که از صندوق بار عقب 486 لیتری برای یک خودروی خانوادگی انتظار می رود برآورده می کند. در کل طراحی خارجی ساده ولی در عین حال موجه و مقبولی دارد که قیمت gc6  را توجیح می کند.


طراحی داخلی - پرشورتر از طراحی خارجی

درهای خودرو باز است و وارد کابین که می شویم. جیلی gc6 برخلاف ظاهر بیرونیش در داخل کابین پرشور تر ظاهر شده و طراحی اتاق درخوری نسبت به قیمت خود دارد. اتاق از ارگونمی قابل قبولی بهره می برد. جنس ادوات داخلی، داشبورد و رودریها... اگرچه از پلاستیک سخت است و با توجه به قیمت خودرو دور از ذهن نیست ولی از کیفیت مونتاژ بالایی برخوردار است.

صندلی ها به خوبی سرنشین جلو را دربر می گیرد و برای آن ها از روکش چرم معمولی استفاده شده است. اهرمهای جا به جایی صندلی راننده و تنظیم ارتفاع آن به خوبی و به آسانی عمل میکنند. همانطور که می دانید چینی ها به فضای سرنشین اهمیت زیادی می دهند و این خودروی سدان کوچک هم از این قاعده مثتنی نیست. نگارنده با 198 سانتیمتر قد به راحتی پشت فرمان این خودرو جای گرفت و فاصله سر تا سقف نیز چیزی حدود 3.5 سانتیمتر بود. اما درعقب خودرو فضای پا برای سرنشین در حد برلیانس h330 است و نسبت به جک جی5 فضای کمتری را دارد. یکی از نکاتی که به چشم می آید نبود کنسول وسط می باشد که جدای از کاربرد اصلی آن، معمولا از آن می توان به عنوان تکیه گاهی برای دست راننده استفاده کرد. به جای کنسول وسط یک جا لیوانی که گویی برای سرنشینان عقب ماشین تعبیه شده است قرار گرفته است. و البته سرنشینان جلو نیز فراموش نشده اند و دو جا لیوانی نیز برای آنها جلوی دسته دنده و زیر جافندکی و ورودی پورت USB در نظر گرفته شده است.

در وسط داشبورد یک مانیتور (صفحه نمایش) 7  اینچی قرار دارد که به مجهز به رادیو،usb/mp3، بلوتوث است و توسط کلیدهای روی سمت چپ فرمان چهار شاخ این خودرو قابلیت کنترل دارد. میکروفن بلوتوث نیز برای برقراری تماس تلفنی پشت آینه وسط و بالای شیشه جلو نصب شده است. سامانه تهویه مطبوع آن به صورت دستی است ولی بر خلاف خیلی از چینی های داخل بازار قابلیت این را دارد که به خوبی اتاق gC6 را خنک نماید و فرم جایگیری دریچه های خروجی آن نیز مناسب است. کلیدهای شیشه بالابرهای برقی دارای بک لایت هایی هماهنگ با نور آبی پشت آمپر هستند و شیشه هر چهار در به صورت اتوماتیک پایین می آیند. اما آنچه که از چینی ها بعید است تعبیه نکردن سانروف و نداشتن آینه برای آفتاب گیر سمت راننده است که اکثر خودروهای چینی بازار ایران از آن بهره می برند!


تجهیزات رفاهی:
به طور کلی تجهیزات رفاهی جیلی gc6 به 2 کیسه هوا ایمنی- سیستم های ترمز و پایداری ABS، EBD - سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک - سیستم صوتی و تصویری و مولتی مدیا – مانیتور ۷ اینچ - تنظیم دستی صندلی ها - day light -  قفل مرکزی - قفل کودک - گرمکن شیشه عقب خلاصه می شود.

مشخصات فنی:

جيلى جی سی 6 داراى پیشرانه چهار سیلندر با حجم 1498 سی سی است كه مى تواند ١٠٥ اسب بخار در دور موتور 5800 و گشتاور 146 نیوتن متر را در دور 3800 در دقیقه تولید و  قدرت را از طریق یک گيربكس 4 دنده اتوماتیک به چرخ های جلو منتقل کند. این موتور دارای استاندارد آلایندگی یورو 4 است.

جمع بندی:

اگر در حد یک خودروی اقتصادی شرکت جیلی از GC6 انتظار داشته باشید،  قاعدتا کمی و کاستی هایی که بعضا در آن مشاهده می شود قابل چشم پوشی است. درست است که ظاهری فریبنده چون خودروهای مدرن مدل سالهای 2016 و 2017 را ندارد ولی در حد اندازه های قیمت و سال طراحی خود ظاهرش توجیه پذیر است. اما در بخش کابین از متریال کاملا قابل قبولی بهره می برد و فضای سرنشینی خوبی را مهیا می کند و به عنوان یک سدان خانوادگی قابل اتکا است. به لحاظ فنی روی کاغذ با توجه به این مشخصات فنی صرفا در حد و اندازه یک خودروی سدان خانوادگی معمولی و بی دردسر از آن انتظار داشته باشید و به دنبال ماجراجویی های آنچنانی نباشید. به زودی و در فرصتی مناسب شرح تست درایو این خودرو را نیز در وب سایت سبقت آزاد قرار خواهیم داد.

 گروه تلگرام بررسی خودرو جیلی GC6

 favorite_border 9
loyalty 
تصاویر مطلب
     
دوست عزیز چیزی که معلومه اینه که کیفیت و ایمنی خودروهای لیفان به مراتب بالاتر از جیلی هست.یعنی حتی یک ایراد هم از این ماشین نگرفتین؟ کشش پایینش به کنار، دیلات نداره هیچ، چرا نمیگین چراغ روشن کنی رو مدیاش نویز میافته یا اینکه ماشین خودبخود خاموش میشه


     
اخه چرا چرت میگی ؟ روغن گیربکس رو ۵۰۰ تومن حساب کردی؟از یکی از نمایندگی های معتبرش مطلع شدم خدمات و سرویس های دوره ای این ماشین سرسام آوره مثلا سرویس روغن همراه با تعویض روغن گیربکس 700 هزارتومن در میاد شماهم میتونید تحقیق کنیدماشین خوبیه با ایرادهایی در حد خودش مثل ماشین های تولید داخل و بقیه چینی هاجیلی این ماشین نمایندگی یا ندارد یا در استانها نمایندگی خیلی ضعیف است ...جیلی gc6 مصرف. سوخت اش بدون. اسفاده. از کولر. صد کیلومتر ده. لیتر. می سوزاند شماره. موبایلم. 09113277737 ضمنا. ماشین. 7000 کیلومتر کار کرده


     
تو ایران اول لیفان 620 اومد بعد جیلی ec7. وگرنه این جیلی در چین قدمتش از لیفان 620 بیشتره. البته هر دو یک کپی از تویوتا کرولا هستند. که لیفان خیلی ناشیانه هست ولی جیلی خیلی حرفه ای و تقریبا با همان کیفیت.ماشین های جیلی کپی هستند از روی دست سایر چینی ها!!!!!!!!!!!! اتاق جیلی سواری امگرند کاملا با اتاق لیفان 620 یکی هست و طراحیش از لیفان ضعیف تره اما کیفیت متریال استفاده شده بهتر از لیفانه این هم کپی خنده داری از لیفان 520 هست که انصافاً از جیلی بعید بود. آشغال به تمام معنابالاخره تهویش اتوماته یا دستی؟سلام مطمئنید این مقاله تبلیغاتی نبود !!!!؟؟؟؟؟ من که مطمئن شدمچه صفحه کیلوتره قشنگی داره فقط ماشین های چینی رو موقع فروش کسی نمیخره😒47 تومن میارزهآخه کیفیت لیفان فکستنی رو با جیلی مقایسه میکنی؟من و یاده لیفان 520 می ندازه!ممنون بابت مقاله خوبتان. لطفا در صورت امکان ویدئو بررسی این خودرو هرچه زودتر تهیه بفرمایید. برای پسر دانشجویم در نظر داریم بخریم ولی نقد و بررسی ویدیویی چیز دیگرست. سپاس از زحمات عزیزان در سبقت آزادبیان شیوایی دارین و احسنت داره کلامتون درمورد ماشین میشه گفت نسخه اتوماتیک لیفان ۶۲۰ هست، البته با قدرت کمتر؟ آیا این انتخاب از سوی کرمان موتور درست بوده یا تحمیل شده از سوی جیلی؟ چون به نظرم باپیشرفت صنعت خودروی داخل برای انگیزه خرید توسط مردم؟ باید چینی ها بدنبال ظاهر زیباتر از خودروی داخلی و حتی قیمت کمتر باشن وگرنه به تولیدات داخل خواهند باخت باختی خوشایند...


لطفا کد را در کادر وارد نمایید
عناوین مرتبط با این مطلب
پربازدیدترین ها
grade شورای رقابت : خودروسازان مجاز به افزایش قیمت نیستند
grade لیست جدید باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی
grade فیدلیتی و دیگنیتی دوشنبه هفدهم آبان به فروش می رسند
grade فک رهن شدن خودروهای شرکت سایپا فراهم شد
grade انتقاد قطعه سازان از بلاتکلیفی اصلاح قیمت خودرو
grade طرح جدید فروش اقساطی جک اس 3 آبان 1400
grade شایعه‌سازی علیه برگ سبز خودرو!
grade امكان فك رهن محصولات ايران خودرو زودتر از موعد محیا شد
grade جزییات ممنوعیت هوشمند سفر از اول آذر ماه
grade طرح جدید فروش KMC T8 ویژه آبان 1400 اعلام شد
grade صادر شدن برگ سبزهای جدید خودرو با یک عنوان جدید
grade رسوب 150 هزار خودرو در پارکینگ خودروسازان
grade فک رهن اسناد محصولات ایران خودرو ادامه دارد
grade جدیدترین شرایط واردات خودرو اعلام شد
grade قیمت گذاری خودرو به ستاد تنظیم بازار محول شد
grade افزایش قیمت خودرو از آذر ماه اعمال می‌شود
grade اطلس، جایگزین ساینا و تیبا خواهد شد
grade تحقق داخلی سازی قطعات های تک صنعت خودرو توسط کروز
grade مراسم رونمایی از کامیونت فورس محصول بهمن دیزل + قیمت و زمان عرضه
grade افزایش عرضه خودروهای داخلی به بازار از هفته آینده
grade موافقت مجلس با واردات خودرو
grade 6 شرط ترخیص خودروهای وارداتی دپو شده گمرک
grade واکنش شورای نگهبان به مصوبه واردات خودرو
grade مرسدس بنز از طرح اولیه کارآمدترین خودرویش رونمایی می کند
grade شهرداری تهران: ساعات ورود به محدوده طرح ترافیک تغییر نمی‌ کند
grade دریافت پلاک تاریخی برای خودروهای بالای 30 سال
grade خودروسازان به وعده کاهش دپو خودرو عمل نکردند
grade قیمت جدید خودروها این هفته اعلام نخواهد شد
grade تخلف و دلالی در خودروهای گذر موقت
grade پرونده قیمت خودرو روز چهارشنبه نهایی می‌شود
grade ستاد تنظیم بازار تصمیمی در مورد خودرو نگرفته است
grade شرکت شیائومی، خودرو تولید می‌کند
grade فیلم بررسی دیگنیتی پرایم گروه بهمن
grade فیلم تست و بررسی پیکاپ جک t8 کرمان موتور
grade فیلم تست و بررسی فیدلیتی بهمن خودرو
grade نوآوری ‌های دنیای موتورسیکلت ‌ها
grade سیر تا پیاز موتورهای TGDI
grade سیستم هشدار دهنده‌ای برای جلوگیری از جاماندن کودک در خودرو
grade همه چیز در مورد آیرودینامیک خودرو
grade بدون دردسر و با اطمینان خودروی خود را بفروشید
grade اجاره خودرو در عید نوروز | عید امسال را با خودروهای لوکس خوش بگذرانید
grade اجاره خودرو خدمتی خاص و فوق العاده کاربردی در ایام نوروز
grade راهکار جک اس ۵ جدید برای کاهش مصرف سوخت
grade مفهوم فیس لیفت در خودروسازان ایران و جهان
grade مرسدس بنز سی کلاس مدل 2022 معرفی شد
grade خودروهای هاچبک با قدرت بیشتر از 300 اسب بخار
grade مک لارن آرتورا مدل 2022، اولین ابرخودرو پلاگین هیبریدی تاریخ مک لارن
grade فیدلیتی یک خودروی لوکس و خانوادگی با امکانات منحصر به فرد
grade افتتاح پیشرفته‌ترین کارخانه تولید موتورهای پرقدرت و کم مصرف یورو 6
grade ثبت رکوردهای تحسین برانگیز توسط محصول جدید کیا موتورز
grade جک iEVA50, نسخه الکتریکی JAC J5
grade تجربه رانندگی با تویوتا کمری XSE هیبریدی 2021
grade با کاربردی‌ترین گجت هوشمند خودرو آشنا شوید
grade مزایای استفاده از فرمان برقی در خودروها
grade رونمایی مپنا از اتوبوس برقی ایرانی در مشهد
grade جنسیس GV60 هاچبک لوکس به سبک هیوندای
grade منصوری همیشه آماده رونمایی از قدرتمندترین‌ها است
grade ارزان‌تر از پراید؛ پیشنهاد توسعۀ یک الگوی مفهومی به خودروسازان داخلی
grade تست رانندگی بی ام و M340i مدل 2020
grade بی ام و M5 CS مدل 2022
grade ساخت باتری خودروی برقی که ده دقیقه‌ای شارژ می‌شود
grade آئودی ای ترون جی تی 2022، رقیب سرسخت پورشه تایکان
grade معرفی انواع ترموستات خودرو همراه با توضیح عملکرد آن ها
grade کمیاب ترین محصولات تاریخ پورشه
grade فرق اسب بخار با کیلو وات در خودروهای برقی
grade آموزش شستن کفپوش خودرو
grade بهترین مدل های فراری در تاریخ
grade چری برند متفاوت چینی
grade لاستیک جدید را روی چرخ عقب بندازیم یا جلو؟
grade زمزمه های ورود محصولات فیات به ایران، از حرف تا عمل
grade همه چیز در مورد اسب بخار در دنیای خودرو
grade مقایسه انواع مدل‌های پژو پارس
grade خودروسازان در بازی مافیا
grade تجربه رانندگی با هیوندای سوناتا 2018
grade پیوند خودروسازان و قطعه سازان
grade مشهورترین رانندگان فرمول یک جهان
grade مشخصات کیا ریو سایپا و سرنوشت آن در ایران
grade پر شتاب ترین پیکاپ های دنیا در سال 2020
grade احتمال حضور جک A5 زیباترین سدان JAC در ایران
grade لامبورگینی SC20 مدل 2021، موشک بدون سقف لامبورگینی
grade فیلم مشخصات هامر الکتریکی جدید
grade تسلا مدل اس فیس لیفت 2021 معرفی شد
grade از روشن نشدن تارا تا خفن بودن پژو 206
grade مقایسه کیا اپتیما 2017 با رنو تالیسمان 2017
grade هنسی ونوم اف 5 مدل 2021، ابرخودرو 1800 اسب بخاری آمریکایی
grade همه چیز در مورد Jetour، برند لوکس چری
grade بی ام و M5 CS مدل 2022، قدرتمندترین بی ام و M تاریخ
grade مرسدس بنز کلاسیک 170V با اتاق W136
grade خودرو خودران اپل چگونه خواهد بود؟ + فیلم
grade برای واردات خودرو گلنار به دلت نمال!
grade با هدف توسعه فرهنگی دوچرخه‌سواری کمپین دوچرخه‌سوارم آغاز به کار کرد
grade نیسان وانت با موتور جدید می آید؟
grade فیلم بررسی داچیا لوگان مدل 2021
grade ماجرای فراری ترامپ و مهریه ملانیا
grade بررسی کلی محصولات کیا، معایب و مزایای مشترک
grade مک لارن سابر (Sabre)، قدرتمندترین محصول غیر هیبریدی تاریخ مک لارن
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه بهمن 99
grade 6 خودروی جذاب سال 2020
grade مقصر آلودگی هوا مازوت یا اگزوز خاور ؟
grade ارزان‌ترین محصولات تولیدی خودروسازها
grade مهلت ثبت‌نام پیش‌فروش ایران‌خودرو تمدید شد
grade محبوب ترین رنگ خودرو در بین مردم دنیا
grade فیلم بررسی شاسی بلند جنسیس GV70
grade بزرگترین اتفاقات صنعت خودرو در سال 2020
grade بانوان گروه بهمن برای دومین بار متوالی قهرمان لیگ برتر بسکتبال شد
grade سه سناریوی واردات خودرو
grade شرایط منعطف فروش محصولات کرمان موتور بزودی آغاز می‌شود
grade بالاخره پایان نیسان آبی فرا رسید
grade واکنش مدیرعامل ولوو به بنز مایلر زرد
grade انتقال تخفیف بیمه شخص ثالث به خودروی صفر چگونه است؟
grade برابوس راکت 900، موشک 900 اسب بخاری برابوس
grade خروج خودروهای لوکس از یک زیان بیمه ای!
grade جدیدترین لیست باکیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد
grade برای تعویض پلاک خودرو چه مدارکی لازم است؟
grade فیلم بررسی فولکس واگن گلف آر مدل 2022 قدرتمند‌ترین گلف تاریخ
grade انتقاد وزارت‌صمت از تعلل شورای‌رقابت در اعلام نرخ جدید خودرو
grade عجیب اما واقعی شیائومی خودرو ساز می‌‌ شود
grade فیلم بررسی رضوانی هرکول پیکاپ 6×6
grade برترین خودروسازان الکتریکی جهان در سال 2020
grade معرفی باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی
grade قیمت‌گذاری خودرو این هفته اصلاح می‌شود؟
grade مجلس آماده رسیدگی به تخلفات خودروسازان
grade آخرین جزئیات از لغو طرح ترافیک شهر تهران
grade بازگشت قیمت لحظه ای خودرو و مسکن به سایت‌های مرجع
grade آماده‌باش رنو برای بازگشت به ایران
grade قیمت‌گذاری جدید خودروهای کارخانه تا پایان هفته جاری
grade پایداری رانت خودرو با تعویق آزادسازی قیمت
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - اسفند 99
grade فیلم معرفی بی ام و ix مدل 2022
grade قیمت 18 خودرو اول بهمن ماه گران می شود؟
grade تولید خودرو کاهشی شد
grade شرایط جدید فروش جک S3 ویژه فروردین 1400
grade افزایش 5 درصدی جرائم رانندگی در سال 1400
grade راه ورود خودرو به بورس، بسته شد
grade زمان قرعه کشی طرح پیش فروش خودرو تارا مشخص شد
grade راه‌اندازی اولین خط اتوبوس‌های فول‌الکتریک در تهران
grade قیمت سایپا شاهین مشخص شد
grade تدوین دستورالعمل ممنوعیت کامل تردد توسط پلیس
grade آغاز فروش فوری محصولات ایران خودرو با قیمت جدید - خرداد 1400
grade جنگ ستارگان خودروهای داخلی
grade طرح جدید فروش فوری دنا پلاس اتوماتیک توربو - اسفند 99
grade شریک خودرویی در راه ایران؟
grade شروط وزیر پیشنهادی صمت برای واردات خودرو
grade آخرین وضعیت شماره‌گذاری خودروهای وارداتی و لاکچری‌
grade جزئیات طرح اختصاص سهمیه بنزین به خانوارهای فاقد خودرو
grade وعده عرضه خودروهای جدید از سوی دو خودروساز بزرگ
grade تحریم‌ها، فرصتی برای توسعه محصولات بهمن موتور
grade تبعات مثبت و منفی عرضه خودرو در بورس کالا
grade فیلم بررسی پژو 508 PSE قدرتمندترین خودرو جاده ای تاریخ پژو
grade خودروهای لوکسی که قاچاقی تردد می‌کنند
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات سایپا به مناسبت عید فطر
grade انحصاری جدید از جنس قطعه‌سازی؟
grade نبض واقعی تولید خودرو کند شد
grade انتشار لیست جدید باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای تولید داخل
grade نمایش گربه های چینی در آلمان/ "اورا" در اندیشه حضور در بازارهای اروپایی
grade تانگ به کارمانیا رسید
grade رکود ادامه دار در بازار خودرو
grade کدام خودروهای دپویی، متروکه می‌شوند؟
grade سفری خاطره‌انگیز به کیش با اجاره خودرو
grade 10 خودروی برقی با بیشترین پیمایش
grade طرح جدید پیش فروش محصولات زامیاد بدون محدودیت
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 24 آذر 99
grade پرفروش ترین خودروها در ایران و دنیا کدامند
grade جزییات ممنوعیت تردد خودروها در شب یلدا
grade افزایش قیمت خودرو توسط خودروسازان در بهار امسال تایید شد
grade هدف‌گذاری در 3 شاخص کیفیت‌، فروش و خدمات پس از فروش
grade توقف مذاکرات هیوندای موتور و کیا با اپل در مورد ساخت خودروی بدون راننده
grade شرکت خودروسازی سانگ‌یانگ باز هم اعلام ورشکستگی کرد
grade کرمان موتور در تولید پیشرانه جک J4 خودکفا خواهد شد
grade جزئیات تکمیلی از خودروهای وارداتی در مناطق آزاد
grade حذف ثبت محضری خودرو کلید خورده است
grade مرحله جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - شهریور 1400
grade تکلیف خودروسازان با مدعیان قیمت‌گذاری
grade نخستین پیکاپ های T8 تحویل مشتریان کرمان موتور شد
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق‌العاده مرحله دوازدهم (شرایط دهه فجر)
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو مرحله شانزدهم
grade ابهامات عرضه خودرو در بورس
grade خرید و فروش خودروهای گذر موقت مشمول مقررات قاچاق است
grade سرمایه گذاری عربستان در پاگانی ایتالیا
grade موافقت مجلس با تحقیق و تفحص از شرکت‌های خودروسازی
grade آخرین وضعیت بی‌ام‌و و بنز‌های دپویی
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق‌العاده مرحله دهم
grade خدمات پس ‌از فروش در صدر شکایات خودرویی
grade زمان قرعه کشی طرح فروش نقدی ایران خودرو مرحله یازدهم
grade خروج تدریجی دلالان از بازار خودرو
grade قیمت خودرو قرنطینه را شکست
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - دی ماه 99
grade شروط مجلس برای آزادسازی قیمت خودرو
grade تغییر ساعت محدودیت‌های کرونایی از امروز
grade خودروسازان پاسخگوی کیفیت باشند
grade طرح های جدید شرکت سایپا برای تبدیل محصولات رنو
grade زمان قرعه کشی پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه بهمن 99
grade مدیرعامل گروه بهمن موتور خبر از محصولات جدید داد
grade ماجرای بیمه‌نامه‌هایی که پس از تحویل خودرو صادر می‌شود!
grade ثبت معامله خودرو در دفاتر اسناد رسمی الزامی نیست
grade دستور رفع توقیف قضایی خودروهای دپویی
grade مخدوش کردن پلاک خودرو جرم است و زندان دارد
grade نحوه محاسبه مالیات نقل‌وانتقال خودرو اعلام شد
grade تعویق زمان فروش خودرو فیدلیتی بهمن موتور
grade آزادسازی قسطی قیمت خودرو
grade چند دستگی بر سر قیمت خودرو
grade تبدیل خودرو پلاک منطقه آزاد به پلاک ملی امکان پذیر شد
grade افت تولید دی ماه علیرغم افزایش آمار تولید خودروسازان اصلی طی ١٠ ماهه امسال
grade طرح تبدیل حواله های ایران خودرو-فروردین 1400
grade طرح واردات خودرو سه شنبه نهایی خواهد شد
grade هشدار به کاربران تاکسی‌های اینترنتی
grade مرسدس بنز تمام برقی می شود!
grade کانسپت جدید لکسوس، نمادی از آینده
grade نارنجی شدن برخی از شهرهای قرمز از جمله تهران و تغییر محدودیت‌ها
grade آغاز ثبت‌نام دوگانه‌سوزکردن مسافربر‌های اینترنتی
grade واگذاری حواله‌های ثبت نامی خودروها غیرقانونی است
grade خودروسازان افزایش قیمت 9 درصدی را قبول نکرده‌اند
grade بخشودگی جرایم رانندگی 2 برابر شده تا پایان سال 99
grade ترافیک محصولات جدید در جاده مخصوص
grade ایران خودرو و سایپا تا پایان سال هیچ افزایش قیمتی نخواهند داشت
grade تعیین تکلیف بورسی شدن خودرو تا پایان سال
grade اعلام اولین شرایط فروش محصولات ایران خودرو در سال 1400
grade طرح تبدیل حواله های ایران خودرو به سایر محصولات - خرداد 1400
grade محصولات ایران خودرو بیش از 9 درصد گران شدند!
grade آخرین وضعیت خودروهای دپویی
grade جشنواره دانش‌آموز و ترافیک
grade فعالیت دوباره قیمت‌سازان بازار خودرو
grade سرمایه‌گذاری مشترک پورشه و شرکت آلمانی برای ساخت باتری خودروهای برقی
grade ترکیب شرکای خارجی خودروسازان خصوصی
grade تعدادی از متقاضیان دیگنیتی به دلیل تکمیل ظرفیت راهی مرحله دوم فروش شدند
grade افت 60 درصدی صادرات خودروسازان
grade آزادسازی قیمت 10 خودرو در دستور شورای رقابت
grade فروش مجدد دیگنیتی در ماه آینده انجام می شود
grade تعطیلات تابستانی خودروسازان آغاز شد
grade فرصت 3 ماهه ابطال گارانتی خودروها به 5 ماه افزایش یافت
grade هتل مشهد را از چه سایتی رزرو کنیم؟
grade 140 هزار خودرو انبار شده است
grade تعرفه 86 درصدی برای واردات خودرو در سال آینده
grade فیلم بررسی مرسدس بنز میباخ اس کلاس 2021
grade رشد 13.9 درصدی تولید سواری‌ ها در 10 ماهه امسال
grade انحراف به چپ قیمت‌گذاری خودرو
grade اطلاعیه ناجا در خصوص خرید و فروش وکالتنامه ای خودرو
grade واردات خودرو از مناطق آزاد انجام می‌شود
grade قیمت کارخانه ای کلیه محصولات سایپا - مهر 1400
grade تعطیلی دو ساعته جایگاه های سوخت CNG در ساعات پیک
grade استارت حذف قرعه‌کشی
grade لوگو جدید پژو رونمایی شد
grade تحول در شیوه نام‌گذاری خودرو
grade چگونگی ارزش‌گذاری خودروهای لوکس برای اخذ مالیات
grade قیمت جدید 7 محصول شرکت سایپا اعلام شد
grade ایست منابع ارزی به واردات خودرو
grade شرایط فروش وانت کارا و کاپرا دو کابین فروردین ماه 1400
grade بازگشت لامبورگینی کانتاچ بعد از 30 سال!
grade قیمت انواع محصولات ایران خودرو در تیرماه 1400 اعلام شد
grade خودروهای همکلاس از قیمت گذاری خارج می شوند
grade هزینه محضر خودروهای خارجی 40 درصد کاهش یافت
grade بازدید اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بهمن موتور
grade سهمیه بنزین دیماه امشب شارژ می‌شود
grade جزئیات جدید از عرضه خودرو در بورس
grade مانور مدیران ایران خودرو بر روی هیچ
grade اخذ مالیات در یک قدمی صاحبان خودروهای لوکس
grade فیلم بررسی بوگاتی بولاید 1825 اسب بخاری
grade آغاز طرح جدید برخورد با سرعت غیر مجاز در تهران؛ رانندگان متخلف چگونه شناسایی شده و چه سرنوشتی در انتظارشان است/ کدام خودروها در چه اتوبان هایی بیشترین تخلف را مرتکب می شوند؟
grade نرخ جدید معاینه فنی خودرو اعلام شد
grade واردات خودرو؛ اهرمی برای شکست انحصار و کاهش قیمت
grade رکوردشکنی «یوآن» در خودروسازی ایران
grade دعوای برگ سبز خودرو دوباره بالا گرفت؛‌ تهدید مجموعه‌های دستگاه قضائی توسط کانون سردفتران!
grade مخالفت مجلس با افزایش قیمت خودرو اعلام شد
grade بحران تراشه به خودروسازی ایران هم رسید
grade آئودی بزودی کنترل بنتلی را بدست خواهد گرفت
grade آشنایی با شرایط فروش مدیران خودرو
grade جزئیات ممنوعیت سفرهای نوروزی با خودروی شخصی
grade درباره آزادسازی قیمت خودرو در جلسه سران قوا تصمیمی گرفته نشد
grade عملیات نابودسازی خودروهای لوکس قاچاق در فیلیپین
grade اهمیت خرید قطعات یدکی ام وی ام از فروشگاه دکترماشینت
grade جزئیات تغییر سهمیه سوخت وانت‌بارها
grade ممنوعیت تردد شبانه خودروها ادامه دارد
grade منع تردد شبانه برای 278 شهر نارنجی
grade ماشین دونالد ترامپ به حراج گذاشته شد
grade شیفت واردکنندگان خودرو به تولید
grade خودرو‌های یورو 4 مدل 99، پلاک نمی‌شوند
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا ویژه دی ماه 99
grade ممنوعیت تردد تا پنجم شهریور ماه ادامه دارد
grade ایرادات مجلس به برنامه‌های خودرویی وزیر پیشنهادی صمت
grade بحران تراشه و میلیون‌ها ماشینی که تولید نمی‌شود
grade رونمایی از نخستین نمونه تارای تمام برقی تا پایان سال/ تکمیل نرم افزار تحلیل تست تصادف عابر پیاده
grade محصول جدید چانگان به دنبال کسب جایگاه تسلا
grade روایت‌هایی از آزادسازی واردات خودرو در سال 1400
grade واردات قطعات داخلی سازی شده منتفی است
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - تیر 1400
grade قیمت جدید 2 محصول ایران خودرو اعلام شد - آذر 99
grade اعلام شرایط فروش وانت کارا و کاپرا 2 + قیمت
grade شرایط فروش جک S5 اتوماتیک ویژه خرداد 1400
grade تاثیر تصمیم شورای رقابت بر بازار خودرو
grade ثبت نام خودرو فیدلیتی
grade رده‌بندی جدید باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد
grade قیمت قطعی دو خودرو BYD تانگ و F3 در ایران مشخص شد
grade عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک 25 درصد افزایش یافت
grade صف عجیب و غریب لندکروز!
grade برخی محدودیت‌ها از ثبت نام سایپا و ایران خودرو حذف می‌شود
grade پاسخ گمرک به استاندارد درباره ترخیص خودروهای دپو شده
grade 152 هزار خودرو در پارکینگ تولید
grade وکالتنامه های خرید و فروش خودرو قابل تمدید است
grade حمایت مجلس از لغو قیمت گذاری دستوری خودرو
grade قیمت قطعی کوییک S و ساینا S مشخص شد - بهمن 99
grade آخرین خبرها از آزادسازی قیمت خودرو
grade اطلاعیه پلیس درباره جریمه 1 میلیون تومانی خودروهای غیربومی
grade فروختن لندکروز 2022 ممنوع شد!
grade قیمت خودرو به‌ زودی اصلاح می‌شود
grade خودرو برقی اپل سال آینده از راه خواهد رسید
grade خودرو رنو 5 دوباره زنده می شود
grade نامه رئیس سازمان بورس احتمال بورسی شدن خودرو را بیشتر کرد
grade وزارت صمت اهداف کیفی صنعت خودرو را ابلاغ کرد
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده محصولات سایپا اعلام شد
grade هشدار در مورد فروش دعوتنامه‌های جعلی خودرو
grade مرسدس بنز S680 گارد مدل 2022؛ فرمول لوکس و فناناپذیر آلمانی برای مشتریان خاص
grade قیمت کارخانه ای محصولات ایران خودرو ویژه بهمن ماه 99
grade ناجا: ممنوعیت تردد خودروها از 18 بهمن در بسیاری از شهرها
grade بازار خودروهای داخلی رقابتی نیست
grade 20 هزار خودرو معطل پلاک و شماره‌گذاری
grade پیشنهاد عجیب شیوا به خریداران خودرو
grade آثار طولانی‌مدت کرونا بر صنعت خودرو
grade افتتاح خط تولید محصول جدید بهمن دیزل با حضور عضو کمیسیون صنایع مجلس
grade اصیل ژاپنی؛ افتخار کمپانی نیسان و یک تریم اختصاصی محدود به 100 دستگاه
grade قیمت کارخانه ای کلیه محصولات ایران خودرو - مهر 1400
grade لغو طرح ترافیک و تعطیلی مراکز معاینه فنی تا 30 مرداد
grade پرداخت تسهیلات به قطعه‌سازان
grade از بازار خودرو چه خبر ؟
grade تسلا در هند خودرو می‌سازد
grade قیمت خودرو پژو 207 اتوماتیک پانوراما مشخص شد
grade افزایش ظرفیت مرکز مدرن خدمات خودرویی گروه بهمن
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوری اعلام شد
grade تخلف در نحوه محاسبه مالیات نقل و انتقال وارداتی‌ها
grade فروش قطعات استوک ممنوع است
grade ایران خودرو فروش اقساطی ندارد
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 29 بهمن 99
grade عدم انطباق مشخصات راننده و بیمه گذار مانع دریافت خسارت نیست
grade مجلس به دنبال واردات خودروهای کارکرده
grade ایران‌خودرو برای نوسازی تاکسی‌ها اعلام آمادگی کرد
grade تویوتا برترین فروشنده خودرو در سال 2020 شد
grade آغاز شماره گذاری نیسان وانت‌های زامیاد از چند روز آینده
grade مرسدس بنز از مدل برقی خودروی پرچمدار خود رونمایی کرد
grade طرح سرویس تابستانه خودروهای هیوندای در ایران
grade فروش نقدی فیدلیتی و دیگنیتی احتمالا هفته آینده برگزار می شود
grade مرسدس بنز c کلاس 2022 در نمایشگاه مونیخ؛ خودرویی با قابلیت آفرود در ابعاد جمع و جور!
grade عرضه تسلا رودستر تا 2022 تاخیر خورد
grade طرح ساماندهی واردات خودرو در مجلس تصویب شد
grade شرط و شروط «صمت» برای خودروسازان خارجی
grade بهترین خودرو‌های جهان در سال 2021
grade پیش ‌فروش مرحله سوم تارا از فردا آغاز می شود
grade شرکت مینی در راه تبدیل شدن به تولیدکننده خودروهای برقی
grade افزایش بی رویه و غیر منطقی قیمت خودرو به مشکل لاینحل و کلاف پیچیده‌ای تبدیل شده است.
grade سفید، محبوب ترین رنگ خودرو
grade سیگنال تعرفه‌ای به واردات خودرو؟
grade طرح جدید فروش فیدلیتی با قیمت جدید
grade ب‌ ام‌ و "آی ویژن سرکیولار"؛ خودرویی که 100 درصد قابل بازیافت است!
grade شرایط فروش نقد و اقساط وانت کارا 2000cc - اسفند 99
grade موفقیت کروز بر مدیریت توانمند تکیه زده است
grade نامه نگاری بورس با شورای رقابت برای معرفی قیمت گذاران خودرو
grade قرعه کشی، تجویز اشتباه شورای رقابت برای بازار خودرو
grade جنگ زرگری قطعه سازان و خودروسازان برای افزایش قیمت خودرو
grade شورای رقابت نرخ پایه خودرو در بورس را تعیین می‌کند
grade برای طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان از چه شیشه هایی استفاده می شود؟
grade مالیات جدید خودرو چگونه محاسبه می‌شود؟
grade طرح تبدیل خودروهایما S7 توربوشارژ اعلام شد - بهمن 99
grade زمان قرعه کشی پیش‌فروش محصولات ایران خودرو مشخص شد
grade پاکبان‌های خودران به خیابان آمدند
grade آغاز سیستم شماره‌گذاری اینترنتی در دو مرکز تهران
grade شیوه قرعه‌کشی برخی از محصولات سایپا حذف خواهد شد
grade اعلام ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح پیش فروش یکساله
grade بزرگترین کارخانه تولید موتورهای پرقدرت و کم مصرف در آستانه افتتاح
grade اعلام برنامه تولید خودرو در 1400
grade محدودیت های کرونایی ادامه دارد
grade همه چیز درباره طرح هوای پاک محصولات کرمان موتور
grade محدودیت تردد بین استانی تا آخر آذرماه ادامه دارد
grade مرسدس بنز جدید ضدگلوله، مقاوم در برابر نارنجک و مسلسل
grade تغییر زمانی قیمت‌گذاری خودرو در سال جدید
grade شورای رقابت قیمت خودرو را افزایش داد
grade فروش مرحله دوم فیدلیتی بهمن موتور در دوازدهم مرداد ماه
grade رضایت از فروش، قربانی تعهدات معوق خودرو
grade مکانی مخفی برای بوگاتی شیرون
grade مرز بین رویا و واقعیت در تولید خودروی ارزان
grade احتمال کاهش 50 تا 80 درصدی قیمت خودروهای وارداتی
grade خودروی موفق آمریکایی و حضور یک مدل جدید در بازار جهانی/ فیستا 2022 با تغییرات جدید و پیشرانه کوچک!
grade لغو مجوز تردد خودروهای شخصی در تعطیلات پیش رو/جریمه ها دو برابر می شوند
grade تولید خودروهای ناقص با وجود شعار ساخت داخل!
grade رشد 9.5 درصدی تولید خودرو در بهار 1400
grade خودروهای بالای یک میلیارد تومان مشمول مالیات شدند
grade بازی با برگ خودرو در بودجه 1400
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - خرداد 1400
grade اخذ مالیات از خودروهای لوکس معنایی ندارد
grade شورای رقابت عامل زیان‌ده شدن خودروسازان
grade 10 کشور برتر دنیا در صنعت خودرو
grade تفاوت جریمه اعلامی با میزان درج شده در پیامک!
grade خانه‌تکانی در لوتوس
grade همکاری فورد و گوگل در زمینه ساخت خودرو
grade شاخص «معاینه فنی» برای سن فرسودگی قابل اطمینان نیست
grade جدیدترین رده بندی کامیون های تولید داخل اعلام شد
grade تصویب آیین‌نامه اجرایی تعیین سن فرسودگی خودروها
grade قیمت جدید خودرو جک S3 اعلام شد - آبان 1400
grade آغاز مرحله جدید فروش پیکاپ فوتون با تخفیف ویژه
grade فروش فوق‌العاده سه محصول ایران خودرو از 21 شهریورماه/ پخش زنده قرعه‌کشی روز چهارشنبه
grade وقتی وزیر راه از مسافرکشی با هواپیمای شخصی میگه! + فیلم
grade تعیین تکلیف عرضه خودرو در بورس در هفته آینده
grade درآمد 70 هزار میلیارد تومانی واسطه‌ها از قیمت‌گذاری دستوری خودرو
grade رونمایی جنرال موتورز از دومین هامر الکتریکی
grade پژو به آمریکا نمی‌رود
grade عرضه 4 محصول جدید از سوی بهمن موتور
grade با پلتفرم جدید MEB-Small فولکس واگن آشنا شوید
grade حجم تقاضاهای کاذب خودرو زمینه‌ساز رانت 120 هزار میلیارد تومانی
grade مجلس به حذف شورای رقابت از قیمت گذاری خودرو رای داد
grade پارادوکس عرضه در بازار خودرو
grade پیگیریهای دولتی برای آزادسازی هزاران خودرو فاقد ثبت سفارش
grade موتور سه استوانه ملی وارد مرحله صنعتی سازی می شود
grade لوسید ایر دوربرد ترین خودرو برقی جهان و رقیب تسلا
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - مهر 1400
grade کیا سراتو 2022 فیس لیفت با ظاهری زیباتر و لوکس تر از گذشته
grade ابتکار جدید ایرانخودرو برای افزایش قیمت خودروها
grade خودروهای رفع توقیف شده، فعلا امکان ترخیص ندارند
grade پیشنهاد گمرک برای حل مشکل فهرست ارزش خودرو‌های خارجی
grade راه اندازی و تولید خط موتورهای یورو6
grade احتمال حذف شیوه قرعه کشی خودروسازان
grade طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا - 25 دی ماه 99
grade ضربه نرخ‌گذاری دستوری به جهش تولید خودرو
grade قرعه‌کشی 8 محصول طرح فروش فوق العاده سایپا انجام شد
grade ترخیص خودروهای دپویی به بن‌بست خورد
grade کدام خودروها در صف رونمایی هستند؟
grade تلاش استون مارتین برای تحولی عظیم
grade افزایش تقاضای خرید کارکرده‌ها
grade واردات خودرو به مناطق آزاد در سال آینده ممنوع است
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو مشخص شد
grade بوگاتی چهل دستگاه مدل بولید تولید خواهد کرد
grade واردات خودرو انحصاری خواهد شد؟
grade رنو هم سراغ خودروهای برقی می رود
grade گزارش وضعیت ارزیابی خدمات فروش شرکت‌های خودرویی
grade آغاز اجرای تعهدات ایران خودرو تارا ظرف چند روز آینده
grade سازمان حمل ونقل رتبه برتر در دو بخش از هفت محور جایزه جهانی خشت طلایی را کسب کرد
grade فرمول قیمت‌گذاری 18 خودرو تغییر کرد + لیست خودروهای مشمول
grade داخلی سازی مینی‌بوس پگاسون و کامیونت شیلر توسط بهمن دیزل
grade حذف یا ادامه قیمت گذاری دستوری خودرو؟
grade اعلام متناقض مناطق آزاد برای ترانزیت خودرو آمریکایی/ کار به ریاست جمهوری کشید
grade طرح جدید پیش فروش سایپا بدون محدودیت و قرعه کشی
grade مردی در خودروی بی ام و خود ریگ استخراج ارز دیجیتال کار گذاشت
grade شرایط‌ پیش فروش ایران خودرو تارا اعلام شد
grade سهمیه بنزین بهمن‌ماه امشب واریز خواهد شد
grade زیاد روشن بودن خودرو در حال خلاص به موتور لطمه میزند؟
grade آزادسازی قیمت خودرو به شرط واردات
grade کمیسیون صنایع مجلس با افزایش قیمت خودرو مخالف است
grade بلاتکلیفی بازار خودرو در روزهای پایانی دولت!
grade طرح وزارت صمت برای قیمت‌گذاری خودرو به مجلس ارائه شد
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده مرحله چهاردهم ایران خودرو
grade تعطیلی مراکز تعویض پلاک تا نارنجی شدن شهرهای قرمز
grade آشنایی کامل با مراحل و شرایط شماره‌گذاری اینترنتی خودرو
grade سازمان بورس خواستار خروج خودرو از قیمت‌گذاری دستوری شد
grade لیست باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد
grade مصوبه آزادسازی واردات خودرو اصلاح شد
grade نوسازی پل‌های مکانیزه عابران پیاده در تهران
grade انتقاد از ظاهر محصولات بی ام و با عرضه سری 4 به اوج رسید
grade آزادسازی قیمت خودرو منتفی شد؟
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو مرحله هجدهم
grade بازگشت 32 میلیون پلاک فک شده خودرو به چرخه شماره‌گذاری
grade قیمت خودرو 207 اتوماتیک با سقف شیشه ای مشخص شد
grade ایران خودرو و سایپا فعلا مجوز اجرای فروش فوری را ندارند
grade ادارات تهران و البرز از فردا تا یکشنبه هفته‌آینده تعطیل شد
grade تغییر قیمت کارخانه‌ای برخی خودروها تا چند روز دیگر
grade دنده عقب خودروسازان در جاده عرضه
grade اعلام اولین طرح پیش فروش ایران خودرو در سال 1400
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 23 دی ماه 99
grade احتمال افزایش 15 درصدی قیمت لاستیک
grade ایران و رنو منجی هم می‌شوند
grade بازیافت باتری خودروهای برقی کلید خورد
grade نسخه های اولیه KMC T8 از خط تولید کرمان موتور عبور کرد
grade آغاز صدور فاکتور فروش «شاهین» با مدل 1400 همزمان با عید مبعث
grade بهانه جدید تولیدکنندگان برای دپوی خودرو جور شد
grade هیچ شبه ای در مورد سند خودرو وجود ندارد
grade کمیسیون صنایع مجلس به افزایش قیمت خودرو ورود می‌کند
grade چند نرخی بودن لاستیک‌ خودرو در بازار
grade با کارینزو، حال ماشینتو خوب کن!
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 30 آذر 99
grade طرح ساماندهی صنعت خودرو به کمیسیون صنایع ارجاع شد
grade بسته‌ای دیگر برای اصلاح صنعت خودرو
grade سونامی باتری‌های فرسوده در راه است
grade رشد تولید بهاری خودروسازان خصوصی
grade سایپا آریا و سایپا اطلس تا پایان سال به بازار می‌ آیند
grade فروش فوری وانت آریسان ویژه اسفند 99 (بدون محدودیت پلاک)
grade آغاز تولید انبوه خودرو شاهین سایپا
grade طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا - خرداد 1400
grade شبهه در عرضه خودرو به بورس
grade آغاز طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو - تیر 1400
grade طرح تابستانی "خدمات مطمئن هیوندای با  "KTL آغاز می شود
grade ثبات در بازار خودرو - 19 آذر
grade تخفیف‌ بیمه شخص ثالث، قابل انتقال به خودروی دیگر است
grade تاثیر رنگ بر فروش خودروهای دست‌دوم
grade معذرت‌خواهی فولکس‌واگن به خاطر یک شوخی
grade تغییر بزرگ در جنرال‌موتورز
grade هوندا در مسیر حذف بنزینی‌ها
grade دیگر شاهد موج گرانی در بازار خودرو نخواهیم بود
grade تولید بالغ بر 9000 خودرو ناقص در بهار امسال
grade وجود 70 هزار خودرو ناقص در ایران خودرو
grade پیگیری سازمان ‌بازرسی از خودروسازان برای تحویل خودروهای کف کارخانه
grade شورای رقابت : خودروسازان مجاز به افزایش قیمت نیستند
grade انتقاد وزیر صمت از شورای رقابت
grade طرح فروش هایما S7 بدون قرعه کشی
grade ارجاع طرح ساماندهی صنعت خودرو به کمیسیون صنایع
grade بازدید عضو هیات رییسه کمسیون اقتصادی مجلس از شرکت کروز
grade وزیر صمت، نام محصول جدید ایران‌خودرو را اعلام کرد
grade برترین خودروهای 2021
grade واردات خودرو از مناطق آزاد مسکوت ماند
grade برنامه خودرویی صمت محقق نشد
grade پیشنهادات خودروسازان برای قیمت‌گذاری محصولات خود
grade امداد نوروزی بهمن در پی شیوع ویروس کرونا فقط برای سفرهای ضروری اجرا می شود
grade معرفی بدفروش ترین خودروهای بازار ایران
grade طرح جدید پیش فروش محصولات سایپا با قیمت غیرقطعی ویژه دهه مبارک فجر
grade لیست جدید باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی
grade قیمت خودرو امروز تعیین تکلیف می‌شود
grade طرح جدید فروش فوری و پیش فروش خودرو کوییک R - تیر 1400
grade پشت صحنه لغو مصوبات شورای رقابت
grade فروش خودروسازها اوج گرفت
grade سیتروئن امی؛ خودرویی که رانندگی با آن گواهینامه لازم ندارد!
grade قیمت‌گذاری در بازار خودرو سلیقه‌ای شد
grade فیدلیتی و دیگنیتی دوشنبه هفدهم آبان به فروش می رسند
grade سدان و ون جدید بهمن موتور بزودی معرفی خواهند شد
grade موافقت مشروط با آزادسازی قیمت بخشی از خودروها
grade دلایل کم شدن آب رادیاتور
grade فک رهن شدن خودروهای شرکت سایپا فراهم شد
grade انتقاد قطعه سازان از بلاتکلیفی اصلاح قیمت خودرو
grade امسال خبری از واردات خودرو نیست
grade شرایط فروش محصولات زامیاد اعلام شد
grade طرح جدید فروش اقساطی جک اس 3 آبان 1400
grade اولین مانع رونق خودروی 1400
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا ویژه اسفند 99
grade دفاع شیوا از فرمول قیمت‌گذاری خودرو
grade رشد تورم فصلی و سالانه خودرو
grade رخ نمایی مرسدس بنز EQE در نمایشگاه مونیخ/سدانی شیک با 288 اسب بخار قدرت
grade جدایی دایملر از مرسدس بنز
grade افزایش تولید خودرو؛ وعده جدید وزیر صمت
grade طرح ساماندهی تولید و بازار خودرو در کمیسیون صنایع مجلس دنبال می‌شود
grade رئیس شورای رقابت: قیمت خودرو منصفانه است!
grade فروش مرحله دوم فیدلیتی در پنجم مرداد ماه
grade خودروسازان به مدت 4 روز تعطیل شدند
grade نیسان وانت از چرخه تولید خارج می‌شود
grade کاهش تقاضای خودرو
grade کاهش استانداردهای خودرویی به تصادفات جاده‌ای دامن می‌زند
grade بررسی طرح ساماندهی خودرو در مجلس
grade گرفتن مالیات از خودروهای لوکس، بازار آنها را کساد می کند؟
grade قیمت خودرو در 1400 آزاد می‌شود
grade افت دنباله‌دار قیمت‌ها در بازار خودرو
grade ترخیص بنز تا بی‌ام‌و های دپو شده در گمرک قوت گرفت
grade رکود در بازار خودرو همچنان ادامه دارد...
grade طرح تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - بهمن 99
grade مراکز تعویض پلاک دوشنبه و سه‌شنبه باز است
grade رسیدگی به وضعیت بازار خودرو در کمیسیون اصل نود مجلس
grade توقف فروش فوق العاده خودروسازان
grade محصولات ایرانخودرو بروز رسانی می‌ شوند
grade مخالفت با ترانزیت خودروهای آمریکایی در مناطق آزاد
grade زمان قرعه کشی پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه اسفند 99
grade شایعه‌سازی علیه برگ سبز خودرو!
grade مدیر تعمیرگاه مرکزی گروه بهمن : مشتریان دیگنیتی در شبکه خدمات پس از فروش بدون نوبت خدمات دریافت می کنند
grade افزایش ساعت کار مراکز شماره‌گذاری خودرو در سراسر کشور
grade رفع ابهامات طرح واردات خودرو
grade اخذ مالیات از خودروهای گران‌قیمت امکان‌پذیر است؟
grade طرح تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - اسفند 99
grade طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا - آذر 99
grade دوره تغییر قیمت خودرو 6 ماهه شد
grade شورای رقابت درباره قیمت خودرو به نتیجه نرسید
grade طراحی سامانه ثبت معاملات خودرو
grade لوازم یدکی پراید
grade آماری که بیمه شخص ثالث موتور را در پاییز 1400 اجباری کرد
grade امكان فك رهن محصولات ايران خودرو زودتر از موعد محیا شد
grade داخلی سازی قطعات موتور و گیربکس محصولات سیبا موتور محقق شد
grade ثبت‌نام در هر دو فروش سایپا ممکن شد
grade شرایط و نحوه فروش دیگنیتی بهمن موتوراعلام شد
grade سانتا کروز 2022؛ پیکاپ مطرح هیوندای و جزئیات تایید شده نمونه تولید انبوه
grade عرضه محصولات ایران خودرو دیزل با قوای محرکه جدید
grade هیوندای آیونیک 5 روبوتاکسی به زودی عرضه می شود
grade کسب 5 ستاره کیفی محصول بهمن دیزل
grade راهنمای خرید خودرو کارکرده
grade شرایط جدید فروش محصولات کرمان موتور اعلام شد
grade پازل حذف قرعه‌ کشی خودرو
grade مجلس با واردات خودرو از مناطق آزاد مخالفت کرد
grade ورژن جدید قیمت دستوری خودرو
grade بی ام و بزرگ‌ترین صادر‌کننده خودرو در آمریکا شد
grade ایران خودرو و سایپا فعلا فروش فوری نخواهند داشت
grade تولید ١.٦ میلیون دستگاه خودرو در 1401 شدنی است؟
grade از حرف تا عمل داخلی‌سازی در خصوصی‌ها
grade قطعات یدکی محصولات کرمان موتور را اینترنتی بخرید
grade لیست جدید باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد
grade اصل ماجرای افزایش قیمت اخیر خودرو
grade فروش فوق العاده خودروسازان متوقف شده است
grade جزییات ممنوعیت هوشمند سفر از اول آذر ماه
grade طرح جدید فروش KMC T8 ویژه آبان 1400 اعلام شد
grade فروش نقدی هایما S7 پلاس با دو ابهام!
grade انصراف رنو از توسعه موتورهای دیزلی
grade ادامه بلاتکلیفی بسته اصلاح صنعت خودرو
grade چکش کاری طرح عرضه خودرو در بورس
grade صادر شدن برگ سبزهای جدید خودرو با یک عنوان جدید
grade رسوب 150 هزار خودرو در پارکینگ خودروسازان
grade فک رهن اسناد محصولات ایران خودرو ادامه دارد
grade چهره جدید تویوتا تاندرا لو رفت
grade افزایش ساعت کار مراکز شماره گذاری
grade تیگوان 2022؛ یکی از پرفروش ترین خودروهای فولکس واگن با تریم پرچمدار 38 هزار دلاری
grade تویوتا بیشترین برند جستجو شده در سال 2020 شد
grade همکاری رنو و جیلی
grade جدیدترین شرایط واردات خودرو اعلام شد
grade اینفینیتی QX60؛ معیاری برای کیفیت در کلاس شاسی بلند
grade دناپلاس 6 سرعته دستی در آستانه تولید انبوه
grade اعلام طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - تیر 1400 (مرحله دوم)
grade نخستین آزمایش لاستیک بدون هوای ضد پنچری در دنیای واقعی
grade پلتفرم آماده
grade قیمت گذاری خودرو به ستاد تنظیم بازار محول شد
grade افزایش قیمت خودرو از آذر ماه اعمال می‌شود
grade آمادگی برای همکاری با خودروسازان خارجی‌
grade بلاتکلیفی 2249 خودرو در گمرک
grade اطلس، جایگزین ساینا و تیبا خواهد شد
grade تحقق داخلی سازی قطعات های تک صنعت خودرو توسط کروز
grade قیمت خودرو آزاد نخواهد شد
grade واریز سهمیه جبرانی به کارت‌های سوخت تا پایان ماه
grade مراسم رونمایی از کامیونت فورس محصول بهمن دیزل + قیمت و زمان عرضه
grade طرح جدید فروش هایما اس 7 بدون قرعه کشی
grade ورود به شهرهای نارنجی مشمول جریمه 1 میلیون تومانی شد
grade افزایش عرضه خودروهای داخلی به بازار از هفته آینده
grade موافقت مجلس با واردات خودرو
grade 6 شرط ترخیص خودروهای وارداتی دپو شده گمرک
grade واکنش شورای نگهبان به مصوبه واردات خودرو
grade مرسدس بنز از طرح اولیه کارآمدترین خودرویش رونمایی می کند
grade شهرداری تهران: ساعات ورود به محدوده طرح ترافیک تغییر نمی‌ کند
grade دریافت پلاک تاریخی برای خودروهای بالای 30 سال
grade خودروسازان به وعده کاهش دپو خودرو عمل نکردند
grade قیمت جدید خودروها این هفته اعلام نخواهد شد
grade تخلف و دلالی در خودروهای گذر موقت
grade پرونده قیمت خودرو روز چهارشنبه نهایی می‌شود
grade ستاد تنظیم بازار تصمیمی در مورد خودرو نگرفته است
grade شرکت شیائومی، خودرو تولید می‌کند
grade رده بندی جدید باکیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد