انواع فنر در سیستم تعلیق خودرو

مهندس اشکان معصومی۱۳۹۷/۱۲/۰۷ ۰۲:۰۶:۱۱ 2

  فنرها اجزای انعطاف پذیری هستند كه وزن بدنه و چارچوب و همچنین بار اضافی خودرو را تحمل می كنند و ارتفاع خودرو را در حین حركت ثابت نگه می دارند. همچنین فنرها با نوسان كردن از انتقال ارتعاشات شدید حاصل از برخورد با موانع به بدنه و چارچوب به طور نسبی جلوگیری می كنند. بهترین فنرها، ارتعاشات به وجود آمده توسط جاده را جذب می كنند و به آرامی به حالت نرمال برمی گردند. فنرهایی كه خیلی نرم و انعطاف پذیر می باشند، باعث نوسانات بیشتر در قسمت بالای خودرو می شوند، در صورتی كه فنرهای سخت

   فنرها اجزای انعطاف پذیری هستند كه وزن بدنه و چارچوب و همچنین بار اضافی خودرو را تحمل می كنند و ارتفاع خودرو را در حین حركت ثابت نگه می دارند. همچنین فنرها با نوسان كردن از انتقال ارتعاشات شدید حاصل از برخورد با موانع به بدنه و چارچوب به طور نسبی جلوگیری می كنند. بهترین فنرها، ارتعاشات به وجود آمده توسط جاده را جذب می كنند و به آرامی به حالت نرمال برمی گردند. فنرهایی كه خیلی نرم و انعطاف پذیر می باشند، باعث نوسانات بیشتر در قسمت بالای خودرو می شوند، در صورتی كه فنرهای سخت، اجازه ارتعاش بیش از حد را به خودرو نمی دهند. فنرها بین چرخها و بدنه یك اتصال انعطاف پذیر ایجاد می كنند.
 

 

انواع فنرها:
    در وسایل نقلیه پنج نوع فنر مورد استفاده قرار می گیرند: فنر مارپیچ، فنر تخت، میله پیچشی، فنر بادی و فنر لاستیكی.
1. فنر مارپیچ یا فنر لول(Coil Spring):
    فنر مارپیچ، نوع معمول و شناخته شده فنر می باشد و یک میله پیچیده شده فولادی است كه قطر و ارتفاع حلقه های آن، قدرت و مقاومت فنر را تعیین می‌نماید. افزایش قطر میله،‌ باعث افزایش قدرت فنر می‌گردد، در حالی که افزایش طول آن باعث افزایش انعطاف پذیری آن خواهد شد.

 


مقدار وزنی که برای فشردن یک فنر مارپیچ به میزان یك اینچ لازم است، نرخ فنر(Spring Rate) گفته می شود. این مقدار برای اندازه‌گیری قدرت فنر استفاده می‌شود و می‌توان آن را «نرخ فشردگی فنر» یا همان «ثابت فنر» نیز اطلاق کرد. از مزایای فنرهای مارپیچ این است كه به هیچ تنظیمی نیاز ندارند و معمولاً بدون خرابی می باشند. معایب این نوع فنرها این است كه از لحاظ تحمل وزن محدودیت دارند و احتمال ضعیف شدن در آنها وجود دارد که این امر باعث بر هم خوردن تنظیم هندسی فنر، ارتفاع خودرو و فرسودگی تایرها و دیگر قطعات خودرو می‌شود. با اندازه‌گیری ارتفاع خودرو و مقایسه آن با میزان مشخص شده در كاتالوگ یا دفترچه راهنما، می‌توان از ضعیف شدن فنرها آگاه شد. این نوع فنر، در اغلب خودروهای سواری امروزی استفاده می‌گردد.
 


2. فنر تخت(Leaf Spring):
فنرهای تخت در دو نوع تک ورقی(Mono-leaf) از جنس آلیاژها و چند ورقی(Multi-leaf) از جنس فولاد عرضه می‌شوند و برخلاف فنرهای مارپیچ، برای جذب ضربه جمع نمی‌شوند، بلکه خم می‌شوند. نوع «چند ورق» شامل چند صفحه فولادی انعطاف پذیر با طولهای متفاوت می‌باشد که بر روی یکدیگر قرار گرفته‌اند و در مواجهه با ضربات ناشی لز جاده، خم شده و بر روی یکدیگر می لغزند. در نوع «تک ورق» نیز که از نوع باریک شونده می‌باشد، تنها یک ورق فنری که در وسط کلفت تر از طرفین می‌باشد، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع فنرهای تخت معمولاً از کامپوزیت ساخته می‌شوند، اما نوع فولادی آنها نیز یافت می‌شود. فنرهای تخت عمدتاً به صورت مجزا برای هر چرخ استفاده می‌شوند که در طول خودرو و در زیر هر چرخ نصب می‌شوند، اما برخی از خودروسازان، از نوع متقاطع(ضربدری) آن برای هر دو چرخ استفاده می‌کنند. فنرهای تخت به وسیله یک رابط U شکل به اکسل خودرو متصل می‌شوند و از دو طرف نیز به شاسی وصل می‌گردند.

 


از مزایای این نوع فنرها، توانایی تحمل وزنهای زیاد و ارائه سواری نرمتر برای خودروهای سنگین می باشد. این نوع فنر دارای معایبی از قبیل نیاز به جای زیاد، ایجاد اصطکاک بین ورقه‌های فنر و ایجاد صدای ناشی از لغزش فنرها بر روی یكدیگر می باشد. هر چند كه با نصب ورق‌های پلاستیکی بین فنرها مشكل صدای ناشی از لغزش فنرها قابل حل است. همچنین این نوع فنر به تعمیر و نگهداری دائمی نیاز دارد. مورد مصرف این نوع فنرها بیشتر در خودروهای سنگین، وانتها و برخی از خودروهای شاسی بلند(SUV) است كه در مورد وانتها و خودروهای شاسی بلند جدید، فقط برای چرخهای عقب استفاده می‌شود.
۳. میله پیچشی(Torsion Bar):
    در این نوع از فنر، میله فولادی نه جمع شده و نه خم می شود، بلکه در خود می پیچد. میله پیچشی که یک میله صاف یا L شکل است به صورت عرضی در یک سمت به شاسی وصل شده و در سمت دیگر به قسمت متحرکی از سیستم تعلیق متصل می شود و در هنگام مواجهه با ضربه، در خود پیچ می خورد و رفتار یک فنر را از خود بروز می دهد. به این ترتیب میله پیچی نسبت به محور طولی خود دوران کرده و نیروی فنری تولید می کند. حرکت این نوع فنر مانند زمانی است که برای آب کشیدن یک لباس آن را با دو دست می پیچانیم. انتهای این فنر به چارچوب بدنه تکیه کرده و انتهای دیگر به مکانیزمی مانند طَبَق وصل می شود که شبیه یک اهرم نسبت به میله پیچشی، حرکت عمودی دارد. درست در زمانی که چرخ با دست انداز برخورد می کند، حرکت عمودی به طبق انتقال داده شده و سپس شبیه به یک حرکت اهرمی به میله پیچشی انتقال داده می شود. خودروهای اروپایی در سیستم تعلیق خود از این نوع فنر بهره می برند. از مزایای این فنرها، قیمت کم آنها و عدم نیاز به تعمیر و نگهداری می باشد. این فنرها قابل تنظیم بوده و فضای کمی اشغال می کنند، از این رو در مواردی که فضای کافی برای فنر مارپیچ وجود نداشته باشد، از این نوع فنر استفاده می گردد. عیب این فنر این است كه راحتی و نرمی فنرهای مارپیچ را دارا نیست. از این فنر بیشتر برای اکسل عقب خودروها استفاده می شود، مثلاً روی اکسل عقب برخی از محصولات «پژو» و «رنو» این نوع فنر موجود می باشد.
 


۴. فنر بادی(Air Spring):
    فنر بادی نوع دیگری از فنرها می باشد که در حال رواج یافتن می باشد. فنر هوایی یا بادی، یک سیلندر لاستیکی است که با هوای فشرده پر شده و پیستونی که به اتصالات پایین چرخ متصل است با حرکت خود در این سیلندر باعث فشردگی هوا و ایجاد حالت فنریت خواهد شد. اگر میزان وزن خودرو تغییر نماید، یک سوپاپ در بالای سیلندر هوا باز می شود تا به مقدار هوای داخل سیلندر بیافزاید. یک کمپرسور هوای لازم جهت این سیلندر را تامین می نماید و این امر باعث خواهد شد تا خودرو با وجود افزایش بار وارده، در ارتفاع ثابت خود باقی بماند. فنرهای بادی که از یک محفظه استوانه ایی هوا استفاده می کنند، در بین چرخ و بدنه خودرو قرار می گیرند و از خاصیت تراکم پذیری هوا برای جذب ارتعاشات وارد به بدنه از طرف لاستیك، استفاده می کنند. از مزایای این نوع فنرها، نرمی بسیار بالا همانند غوطه وری در هوا می باشد و عیب آنها پیچیدگی سیستم، قیمت بالا و همچنین مشكلات تعمیرات و نگهداری آن است. كاربرد این فنرها برای خودروهای سواری، وانتها و کامیونهای سبک می باشد.
  


۵. فنر لاستیکی(Rubber Spring):
    این نوع فنر که توسط دکتر آلكس مولتن(Alex Moulten) ابداع شد، از یک لاستیک فشرده انعطاف پذیر تشکیل شده است. از مزیتهای آن سبک بودن و اشغال فضای کم می باشد و عیب آن این است كه خواص و توانایی فنرهای فولادی را دارا نمی باشد و بسیار ضعیف تر از آنهاست. این نوع فنر برای اولین بار بر روی خودروهای «مینی»(Mini) استفاده شد، ولی در حال حاضر در کمتر خودرویی استفاده می شود و تنها برای دوچرخه ها، موتورهای مسابقه و موتورهای صخره نوردی استفاده می شود.

 


 

  مترجم: مهندس اشكان معصومی

 favorite_border 4
loyalty 

سلام لطفا به گوگل مراجعه کنید و سرچ کنید. اطلاعات مفیدی خواهید یافت.با درود و تشکر از اطلاعات مفید . در پایگاه خبری شما مقاله ای دیدم از آقای مهندس اشکان معصومی با عنوان انواع فنر در سیستم تعلیق خودرو . سئوال من اینست که فنرهای تخت کامپوزیتی را در ایران از کجا میتوان تهیه نمود ؟ با سپاس


لطفا کد را در کادر وارد نمایید
عناوین مرتبط با این مطلب
پربازدیدترین ها
grade مشخصات فنی و آپشن های رفاهی تارا محصول جدید ایران خودرو K132
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 9 آذر 99
grade نرخ جدید و مصوب لاستیک‌های یزدتایر - آذر 99
grade موتورسیکلت بی ام و با طرح وسپا معرفی شد
grade شیب نزولی قیمت خودرو متوقف شد
grade شرایط جدید واردات خودرو به کشور
grade امروز 11 آذر خودرو بخریم یا نه؟
grade در 3 سال گذشته، بازار خودرو چنین ریزشی را تجربه نکرده بود
grade معمای صادرات خودرو به اسپانیا
grade تشدید چالش صنعت خودرو با فروش به شیوه قرعه کشی
grade پلاک‌های غیربومی تهرانی‌ها جریمه نمی‌شود
grade مجوز شماره‌گذاری 30 دستگاه خودروی برقی صادر شد
grade دستور رئیس‌جمهوری برای ترخیص 2000 کامیون صادر شد
grade کوییک اس زمستان امسال وارد بازار می‌شود
grade طرح تبدیل حواله‌های دنا پلاس اتوماتیک به سایر محصولات - آذر 99
grade امتیاز مشروط صمت به خودروسازان
grade بروزرسانی سیستمی تسلا دو هفته دیگر عرضه می شود
grade تسلا با ارزش ترین برند خودرویی جهان شد
grade آرتورا نام محصول هیبریدی جدید مک لارن خواهد بود
grade مقایسه کامل گیربکس اتوماتیک با CVT
grade با 300 میلیون چه خودرو چینی بخریم؟!
grade سه چرخه برقی Iris eTrike
grade رنو قاجار؛ شاهزاده قاجاری اصیل
grade بی ام و iX مدل 2022، پرچمدار الکتریکی باوارایی ها رونمایی شد
grade رضوانی هرکول 6x6 مدل 2020، هرکول ایرانی وارد می شود
grade شرایط جدید فروش فوری پنج محصول ایران خودرو اعلام شد
grade فولکس واگن گلف آر مدل 2022، قدرتمندترین گلف تاریخ
grade فراری SF90 اسپایدر مدل 2021، ابرخودرو بدون سقف ایتالیایی
grade مشخصات فنی و آپشن های رفاهی تارا محصول جدید ایران خودرو K132
grade شرایط جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو اعلام شد - 29 آبان 99
grade باکیفیت و بی‌کیفیت‌ترین خودروهای داخلی معرفی شدند
grade Laffite X-Road؛ اولین خودروی سوپراسپرت آفرود همه جا رو
grade مقایسه دو خودروی کراس اوور اسپرت لوکس؛ بی ام و X3 و ولوو XC60
grade مرسدس بنز میباخ اس کلاس مدل 2021، نهایت لوکس بودن یک خودرو
grade سریعترین شاسی بلند های دنیا در سال 2020
grade آمار فروش فوق‌العاده مرحله ششم ایران خودرو اعلام شد
grade شرایط جدید فروش فوری محصولات سایپا - 20 آبان 99
grade زمان قرعه کشی هشتمین مرحله فروش فوق‌العاده ایران‌ خودرو
grade لامبورگینی هوراکان STO مدل 2021، خشمگین ترین نسخه هوراکان
grade زمان قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده محصولات ایران ‌خودرو
grade کاهش قیمت خودروها در بازار سرعت بیشتری گرفت
grade قیمت جدید کارخانه‌ای محصولات MVM و چری اعلام شد
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 9 آذر 99
grade نرخ جدید و مصوب لاستیک‌های یزدتایر - آذر 99
grade طرح جدید تبدیل حواله‌های محصولات ایران خودرو - آذر 99
grade موتورسیکلت بی ام و با طرح وسپا معرفی شد
grade ریزش قیمت در بازار خودرو
grade شیب نزولی قیمت خودرو متوقف شد
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - آذر 99
grade شرایط جدید واردات خودرو به کشور
grade ابهامات قرعه کشی خودرو
grade انتشار اولین تصاویر‌ گرافیکی از ال 90 ایرانی
grade امروز 11 آذر خودرو بخریم یا نه؟
grade خودرو چقدر ارزان خواهد شد؟
grade موفقیت موتور خودروی شاهين در آزمون‌های عملکردی
grade تولید انبوه ال 90 با قطعات داخلی / ادعای کاهش قیمت
grade 9 طرح پیشنهادی برای واردات خودرو
grade چه بر سر بازار خودرو آمده است؟
grade موفقیت سایپا شاهین در تست تصادف ECE R95 اروپا
grade خودکفایی کرمان موتور در تولید برخی از قطعات خودروهای جک
grade شرایط تبدیل تعهدات منقضی محصولات ایران خودرو
grade پایان انزوای خودرویی ایران با احیای برجام
grade محصول جدید شرکت سایپا با نام آریا وارد بازار خواهد شد
grade ماجرای بنز، بی ام دبلیو و پورشه های غیراستاندارد!
grade 31 هزار برنده در قرعه کشی پیش فروش یک ساله سایپا
grade صف طویل ثبت نام خودرو با کارت ملی اجاره‌ای!؟
grade طرح ساماندهی خودرو امروز نهایی می‌شود
grade ریزش قیمت‌ها و نگرانی دلالان
grade جزئیات طرح عرضه خودرو در بورس
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - آذر 99
grade جریمه 40 هزار تومانی در انتظار خودروهایی که عوارض نمی‌دهند
grade خودروسازان به جای تحویل خودرو، آن را در بازار می فروشند
grade تجدید نظر در قیمت گذاری تایر
grade خودروهای غیربومی ساکن تهران در صورت تردد جریمه‌ می‌شوند
grade رکود بازار خودرو با محدودیت‌های کرونایی
grade در 3 سال گذشته، بازار خودرو چنین ریزشی را تجربه نکرده بود
grade اولین محدودیت‌ جدید کرونایی در لحظات آخر لغو شد
grade مقایسه تولید خودروی ایران با جهان
grade معمای صادرات خودرو به اسپانیا
grade زمان قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو مرحله هفتم
grade بازار خودرو در خواب/ تعطیلی بازار خودرو تنها به دلیل محدودیت‌های کرونایی
grade آغاز شماره گذاری 3000 خودرو رنو مانده در‌ پارکینگ
grade تلاش لابی ضد ایرانی برای تحریم ایران ‌خودرو و سایپا
grade تشدید چالش صنعت خودرو با فروش به شیوه قرعه کشی
grade قیمت گذاری لاستیک خودرو آزاد شد
grade فولکس واگن به دنبال فروش لامبورگینی
grade تصمیم تولید کنندگان لاستیک به افزایش 50 درصدی قیمت
grade تعطیلی مراکز تعویض پلاک در شهرهای قرمز
grade پلاک‌های غیربومی تهرانی‌ها جریمه نمی‌شود
grade مجوز شماره‌گذاری 30 دستگاه خودروی برقی صادر شد
grade دستور رئیس‌جمهوری برای ترخیص 2000 کامیون صادر شد
grade زمان قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده سایپا ویژه آبان 99
grade اعلام اسامی برندگان قرعه کشی طرح فروش فوق العاده ایران خودرو
grade کوییک اس زمستان امسال وارد بازار می‌شود
grade زیان انباشته قطعه سازان به 10 هزار میلیارد تومان رسید
grade سرمایه گذاری هنگفت جنرال موتورز بر روی تولید خودروهای برقی
grade اعلام ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق‌العاده
grade شرکت در قرعه‌کشی به قصد سرمایه‌گذاری
grade مرسدس بنز برای هفتمین بار پیاپی قهرمان مسابقات فرمول یک شد
grade طرح تبدیل حواله‌های دنا پلاس اتوماتیک به سایر محصولات - آذر 99
grade امتیاز مشروط صمت به خودروسازان
grade بروزرسانی سیستمی تسلا دو هفته دیگر عرضه می شود
grade تسلا با ارزش ترین برند خودرویی جهان شد
grade آرتورا نام محصول هیبریدی جدید مک لارن خواهد بود
grade نقاط ضعف و قوت ام وی ام X55 مدیران خودرو
grade احتمال حذف نام رنو برای همیشه پس از ورشکستگی
grade فورد جی تی مدل 2020 با بدنه تمام کربن معرفی شد
grade تکامل لوگو بی‌ ام‌ و در طول تاریخ
grade بی ام و سری 4 مدل 2021، نسل جدید سری 4 محبوب باوارایی ها
grade هیوندای سانتافه مدل 2021، فیس لیفتی برای شاسی بلند محبوب کره ای
grade کیا اپتیما 2021 نماد رشد و نبوغ خودروساز کره ای
grade ساینا اس توسط سایپا معرفی شد
grade نسل جدید هیوندای i20 مدل 2019؛ ترکیبی از تکنولوژی، ایمنی و زیبایی
grade پراید، داستانی تکراری در صنعت خودروسازی ایران
grade اولین تصاویر واقعی و قیمت کوییک آر
grade جی ام سی یوکان مدل 2021، شاسی بلند قلدر و شیک آمریکایی
grade مازراتی لوانته تروفئو ناویتک، سریعترین شاسی بلند دنیا
grade آکورا TLX مدل 2021، زنگ خطر برای رقبای آلمانی
grade مرسدس بنز GLA مدل 2021، کراس‌اوور جمع و جور بنز
grade جی ام سی S350، محصول میلیاردی جدید ریگان خودرو
grade تست و بررسی خودرو به سبک گاراژ بخردی
grade وقتی به جای نیسان با کارکرد یک میلیون مایل بهت نیسان صفر مجانی میدن!
grade آئودی S4 مدل 2020، سدان اسپرت همه چیز تمام آلمانی
grade کراس جدید سایپا رونمایی شد
grade مقایسه لیفان X60 اتوماتیک و چانگان CS35 اتوماتیک
grade سایپا عاجز از اعلام درست مشخصات فنی سایپا شاهین
grade تا اینجای فصل 2020 فرمول یک چه گذشته است!
grade مقایسه لیفان ایکس 70، چری تیگو 5 و هاوال H2
grade فورد برانکو شاه شاهان آفرود مدل 2021 معرفی شد
grade مسابقات فرمول 1 گرندپری انگلستان (سیلواستون 2020)
grade تویوتا سینا مدل 2021، مینی ون هیبریدی جدید تویوتا
grade همه چیز درباره جک اس 7، شاسی بلندی که در 11 کشور به فروش می‌رسد
grade مشخصات پژو 208 مدل 2020
grade نسل جدید نیسان ماکسیما تمام الکتریکی خواهد بود
grade تویوتا هایلوکس مدل 2021، مدل جدید پیکاپ تویوتا با چهره ای تازه
grade بوگاتی چنتودیچی، هدیه گران قیمت رونالدو به خودش
grade خودرو برلیانس H330 به خط تولید شرکت سایپا بازگشت
grade بررسی اجمالی دانگ فنگ SX6
grade جیپ گلادیاتور 6x6 مدل 2020، هیولا شش چرخ جیپ
grade تویوتا یاریس کراس مدل 2021 با پیشرانه هیبریدی معرفی شد
grade مشخصات جنسیس G80 مدل 2021، نسل سوم سدان لوکس کره ای
grade چرا هیوندای توسان 2020 نخریم؟
grade مشخصات پژو 2008 مدل 2020
grade چانگان یونی تی مدل 2020، کراس اوور مدرن و جذاب چینی
grade لامبورگینی سیان رودستر، سریعترین خودرو کروک هیبریدی جهان
grade مکانیزم کلاس بندی خودروها
grade دوج چارجر SRT هلکت Redeye، قدرتمندترین سدان جهان
grade 15 مدل از بدترین شورولت کوروت های تاریخ
grade دی اس 9، سدان جدید برند دی اس رونمایی شد
grade مشخصات رولزرویس کولینان کوست لاین منصوری
grade استون مارتین ونتیج رودستر مدل 2021، الهه زیبایی انگلیسی
grade مهمترین خودروهای تاریخ
grade حداکثر سرعت کوئنیگزگ جسکو ابسلوت چه قدر است؟
grade هامر جدید 1000 اسب بخار قدرت خواهد داشت
grade زینگر 21C، نخستین ابرخودرو با چاپ سه بعدی
grade نانوتکنولوژی در صنعت خودرو
grade پژو لندترک مدل 2021، پیکاپ جدید پژو رونمایی شد
grade فراری 360 مادنا لیموزین، سریعترین لیموزین جهان
grade دوج دورانگو SRT هلکت مدل 2021، قدرتمندترین شاسی بلند کارخانه‌ای دنیا متولد شد
grade تاریخچه بوگاتی ویرون
grade 8 خودرو اسپرت کلاسیک گران‌‌ قیمت تاریخ
grade کادیلاک اسکالید مدل 2021، شاسی بلند سوپرلوکس آمریکایی
grade بی‌ام‌و کانسپت i4، رقیب جدید تسلا از سوی باوارایی ها
grade از هد آپ و دوربین در کلاه ایمنی، تا تمام تکنولوژی های موتورسیکلت ‌های بی ام و
grade به کارواش رفتن شورولت کوروت استینگری مدل 1967 پس از 33 سال
grade سیتروئن از خودرو شهری خود با نام سیتروئن Ami پرده برداشت
grade بررسی پرفروش ترین مدل نیسان در اروپا؛ نیسان قشقایی 2018
grade نسل چهارم رنجرور، مهمانی آشنا از بریتانیا
grade چرا خودروها از فرمان برقی استفاده می کنند؟
grade نیسان آریا مدل 2022، شاسی بلند الکتریکی جدید نیسان
grade هیوندای i20 مدل 2020 با طراحی جدید و پیشرانه هیبریدی معرفی شد
grade بهترین لامپ های خودرو
grade دوج چلنجر SRT سوپر استاک سریعترین خودرو عضلانی در دنیا
grade تسلا رودستر سافاری با طراحی آخر الزمانی
grade نادر ترین خودروهای عضلانی آمریکایی کدامند؟
grade تست فنی نسخه خاص GMC سیرا مدل 2016
grade 8 خودرویی که شرکت های سازنده خود را از ورشکستگی نجات دادند
grade مقایسه وانت آریسان و تندر پیکاپ
grade کیا تلوراید بهترین خودرو سال 2020 شد
grade عوارض جدید آزادراه تهران-قم و کرج-قزوین
grade رم TRX 1500 مدل 2021، قدرتمندترین پیکاپ جهان
grade هیوندای النترا تیپ N Line مدل 2021، سدان جدید هیوندای
grade بهترین خودروهای کوپه های 2020
grade مرسدس بنز AMG جی 63 Inkas، شاسی بلند لوکس ضد گلوگه
grade مشخصات فنی و امکانات ساینا آپشنال مشخص شد
grade همه چیز درباره کوییک GR محصول جدید سایپا
grade مسابقات فرمول یک گرندپری اسپانیا (بارسلونا 2020)
grade قطع سهمیه بنزین وانت‌ بار های بدون کارت هوشمند
grade جدول نرخ جرایم رانندگی در سال 99 + کد تخلف
grade ایکو K132 خودرو جدید ایرانخودرو معرفی شد
grade تجربه رانندگی با وانت تویوتا تاکوما تی آر دی
grade تویوتا لونار کروزر، خودرو ماه پیما تویوتا
grade فرمول یک 'سبز' می‌شود؟
grade اعلام طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 25 آذر 98
grade طرح تبدیل خودرو ساندرو به چانگان CS35 - دی 98
grade تست رانندگی مرسدس بنز یونیماگ یو 4000
grade علت ترکیدن تایر حین رانندگی چیست؟
grade نوآوری های خودروهای کاروان یا کمپر ون
grade سردرگمی ادامه دار مشتریان کارمانیا به دلیل عدم انجام تعهد
grade نحوه تعمیر شیشه برقی خودرو
grade S-A1 تاکسی هوایی هیوندای اوبر
grade هرجا سخن از بی اعتمادیست نام سیف خودرو می‌درخشد
grade Road Zipper، ماشین انتقال موانع بتونی در مسیرها
grade وانت‌بارها 100 لیتر سهمیه سوخت اضافه می‌گیرند
grade آغاز فروش ام وی ام ایکس 55 توسط شرکت مدیران خودرو
grade واتر پمپ چگونه کار می‌کند و علائم خرابی آن چیست؟
grade لامبورگینی و شیائومی خودروی کارتینگ الکتریکی می‌سازند
grade مالیات و عوارض خودرو برای سال 99 تعیین شد
grade بهترین گیجهای اندازه گیری باد و عمق آج لاستیک در سال 2019
grade احتمال آزادسازی واردات خودرو در سال آینده قوت گرفت
grade خودروهای بدون معاینه فنی 50 هزار تومان جریمه می‌ شوند
grade اسپارک اول با 2000 اسب بخار پر قدرت‌ترین خودرو تاریخ
grade لامبورگینی، خلق یک اثر هنری از فولاد سخت!
grade نحوه عملکرد دوربین‌های چراغ راهنما
grade ماشین حساب به دست بگیرید تا سهمیه بنزین‌ تان غیب نشود
grade رنو مگان ای ویژن، چشم اندازی از محصولات برقی آینده رنو
grade ونکوییش؛ فراری آستون مارتین و اولین محصول موتور وسط آستون
grade بهتر است با بنزین انتهای باک حرکت نکنیم
grade مقایسه سه خودروی شاسی بلند جمع و جور چینی: هایما اس 7، جک اس 5 و تیگو 5 اسپرت
grade لوازم یدکی پژو چقدر گران شده است؟
grade تاریخچه شرکت خودروسازی بی ام و
grade چگونه بفهمیم عمر باتری خودرو رو به اتمام است؟
grade مشخصات لیفان ایکس 70، محصول احتمالی خودروسازان بم
grade رانا پلاس جدید رو نبینی از کفت رفته! + فیلم
grade خودروهایی که در سال 99 مشمول انجام معاینه فنی هستند
grade بدترین خودروهایی که در دهه گذشته معرفی شدند
grade مقایسه برلیانس c3 کراس، ساندرو استپ وی و دانگ فنگ اچ 30 کراس
grade دانگ فنگ ix5 (دیگنیتی)، شاسی بلند جدید چینی بهمن موتور
grade خبری از مک لارن برقی در آینده نزدیک نخواهد بود
grade سونی با رونمایی از خودرو الکتریکی ویژن اس خودروساز شد
grade نخستین خودرو الکتریکی ملی ترکیه رونمایی شد
grade موتورسیکلت های سری S1000 بی‌ام‌‌و
grade ایرانخودرو ‌قیمت دنا پلاس توربو اتوماتیک را اعلام کرد
grade نشانه های خرابی دینام خودرو
grade 10 خودرو پرفروش تاریخ
grade نیسان لیف پرفروش ترین خودرو برقی جهان
grade دفتر اسناد رسمی یا دفاتر تعویض پلاک؟
grade انواع لاستیک خودرو را بهتر بشناسیم / تفاوت تایرها در چیست؟
grade خودرو یا بنزین؛ عامل آلودگی هوا کدام است؟
grade جایگزین خودرو MG360 به مشتریان این محصول اعلام شد
grade مرسدس بنز ویژن AVTR، اوج شکوفایی تکنولوژی و هنر بنز
grade شرایط جدید ثبت نام اقساطی ایران خودرو - 3 دی 98
grade تصاویر رندر شده از رنو ساندرو جدید، ساندرو در لباس کلیو
grade سهمیه‌ بنزین برای نوروز زیاد می‌شود؟
grade پاگانی هوایرا Imola مدل 2020، قدرتمندترین پاگانی تاریخ
grade ایرانخودرو تولید محصولات خود با پیشرانه یورو 5 را آغاز کرد
grade نسل جدید ال نود، داچیا لوگان 2021 رونمایی شد
grade آشفتگی عجیب در بازار خودرو
grade لوگو کمپانی کیا موتورز تغییر خواهد کرد
grade مراحل ساخت یک پیست مسابقه اتومبیلرانی
grade انتشار لیست قیمت جدید خودروهای داخلی در بازار - 19 دی 98
grade جگوار اف تایپ مدل 2021 معرفی شد
grade بوگاتی شیرون هرمس مانی خوشبین آماده شد
grade تحويل حضوری خودرو به مشتريان درسايت مركزی ايران خودرو
grade بررسی یک نسخه خاص فراری؛ فراری 458 Speciale
grade طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 11 دی 98
grade بهترین خودروهای مدل 2019
grade کوئنیگزگ جسکو Absolut، سریعترین خودرو تاریخ کوئنیگزگ
grade کمپانی سونی با معرفی خودروی ویژن اس به جمع خودروسازان پیوست
grade بی ام و i8 به انتهای راه رسید
grade جلوگیری از بالارفتن بیش از حد دمای آب خودرو
grade 3 میلیون دلار برای اولین دستگاه شورولت کوروت استینگری!
grade چراغ خاموش برخی جایگاهداران برای کم فروشی بنزین
grade تویوتا یاریس GR گرگی در لباس میش معرفی شد
grade دنا پلاس به سیستم تعویض دنده کابلی تجهیز می‌شود
grade خودروهای گرانقیمت مشمول مالیات شدند
grade تست رانندگی بی‌ام‌و X2 M35i مرز بین هاچ بک و کراس اوور
grade کرونا نمایشگاه خودروی پکن 2020 را هم به تاخیر انداخت
grade بنتلی مولسان نسخه 6.75 مدل 2020، پایان خوش سدان لوکس بنتلی
grade محصولات کرمان موتور را اینترنتی بخرید
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - 26 بهمن 98
grade کراس اوور زوتی T600 رقیبی برای هاوال h2 ، چری تیگو 5 ، جک اس 5 و هایما اس 7
grade قرعه‌کشی محصولات ایران خودرو به پایان رسید + جدول اعلام
grade پاکستان خودروی کم مصرف پرنس را روانه بازار می‌ کند
grade دارندگان بیش از یک خودرو باید مالیات بپردازند
grade آغاز فروش کوییک آر از اول بهمن
grade مقایسه دو برادر: هیوندای سوناتا 2019 و کیا اپتیما 2019
grade پایگاه فروش اینترنتی محصولات کرمان موتور معرفی شد
grade قابل اعتماد ترین شاسی بلندهای مدل 2020 کدامند؟
grade جنرال موتورز هامر مدل 2022، بازگشت پادشاه با 1000 اسب بخار
grade اطلاعیه جدید ایران‌خودرو و سایپا در خصوص فرآیند قرعه‌کشی
grade فرمول سال 99 طرح ترافیک شهر تهران
grade مکانیزم عملکرد سیستم تعلیق در خودرو
grade خودروی برقی جدید و هوشمند ام‌جی ZS
grade چری آریزو استار، کانسپت جذاب چینی
grade تشریح جزئیات طرح پلاک سوم خودروها
grade تکلیف کارت سوخت خودروهای صفر چه می‌ شود؟
grade قیمت رپورتاژ آگهی درمقایسه با سایر روش های سئو سایت و تبلیغات آنلاین
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 21 اسفند 98
grade شرایط پیش فروش پژو 207i با سقف شیشه ای اعلام شد
grade خودرویی که اتوماتیک خودش دریفت می‌ زند
grade یاماها YZ450F؛ موتورسیکلتی با قابلیت تنظیم فنی از روی گوشی تلفن
grade جک ایکس 7 مدل 2020، بزودی در بازار ایران
grade کوئنیگزگ Gemera، نخستین ابرخودرو چهار سرنشین دنیا
grade علت غیبت چند هفته‌ای دوچرخه های نارنجی رنگ تهران چیست؟
grade گیربکس خودروهای بی‌ ام‌ و مشکل دارد!
grade طرح تبدیل خودرو سوزوکی ویتارا به سایر محصولات - آذر 98
grade طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 10 بهمن ماه 98
grade تست سواری موتورسیکلت یاماها FZ-10 مدل 2017 در کارولینای شمالی
grade نحوه تشخیص تایر های جدید از انبار شده‌ ها
grade دناپلاس و 4 محصول دیگر در مرحله سوم پیش فروش ایران‌ خودرو
grade خط قرمزی برای نمایندگان متخلف فروش تایر
grade طرح هوای پاک شرکت کرمان موتور در زمستان 98
grade شرایط جدید فروش جک S5 و S3 اعلام شد
grade بنیانگذار شرکت ایران خودرو درگذشت
grade تویوتا راو4، ماشین برتر سال ژاپن
grade جزئیات جدید از خودروهای دپو شده در گمرک
grade معرفی نمایندگی زیرووات، آاگ و کنوود
grade لامبورگینی و مدلی که فقط یک دستگاه از آن موجود است
grade با پادشاه جدید سرعت جهان آشنا شوید، SSC تواتارا
grade زمان پیش فروش سایپا شاهین اعلام شد
grade خودتان را برای ورود تویوتا لندکروز جدید آماده کنید
grade واردات خودرو مشروط می‌ شود
grade شرایط فروش محصولات گروه سایپا به مناسبت دهه مبارک فجر
grade تولید خودروهای برقی تویوتا با همکاری FAW چین
grade تولید پراید 132 متوقف شد
grade نفربرهای زره پوش جدید
grade مقاومت خودروسازان در برابر اصلاح نحوه پیش فروش خودرو
grade ترخیص همه خودرو‌های پلاک اروندی دپو شده در گمرک خرمشهر
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 17 آذر
grade آزادراه تهران-شمال ساخته شد+ جزییات
grade ماجرای پیرزنی که 700 تا پورشه را مثل نخود و لوبیا وارد کرد + فیلم
grade کارگردان مستند اختاپوس بازداشت و آزاد شد
grade پیش فروش محصولات ایران خودرو - 16 آذر 98
grade دیفرانسیل خودرو چیست و چه کاربردی دارد؟
grade مقایسه کامل گیربکس اتوماتیک با CVT
grade چارجر دایتونا موشک افسانه‌ای مسابقات ناسکار
grade فروش خودرو 5 درصد زیر قیمت بازار پذیرفتنی نیست
grade مشخصات فنی هیوندای النترا مدل 2021 با پیشرانه هیبریدی
grade واردات خودرو آزاد می‌شود؟
grade پایان یکی از غول‌ های خودروسازی جهان
grade خیز شهرداری برای افزایش 40 درصدی نرخ طرح ترافیک
grade بنتلی باکالار، سوپر لوکس جدید بنتلی
grade نگاهی به مدل‌های پرفروش کیا موتورز
grade پرداخت وام به متقاضیان دوگانه‌ سوز کردن خودروها
grade پیش فروش جدید سایپا بدون سود مشارکت و سود انصراف!
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 4 اسفند 98
grade شرایط فروش جدید جک اس 5 اتوماتیک ویژه مرداد 99
grade شاهین جایگزین رهام شد
grade دستورالعمل قیمتی 8 خودروی دیگر ایران خودرو ابلاغ شد
grade تجمع اعتراضی خریداران محصولات برلیانس و رنو
grade 9 محصول جدید ایران‌ خودرو در راه بازار
grade چرا اتاق خودرو به صدا می‌افتد؟
grade زمان طرح ترافیک تهران کاهش یافت
grade مابه‌التفاوت نقدی، جایگزین سهمیه سوخت سواری‌ های کرایه شد
grade کراس‌اوور جدید جیلی
grade فروش اینترنتی محصولات کرمان موتور برای مقابله با کرونا
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 26 بهمن 98
grade عجیب ترین خودروهای آبی- خاکی جهان
grade تویوتا به علت تقلب در قیمت‌گذاری لکسوس جریمه شد
grade افزایش روغن‌های تقلبی در بازار
grade مشخصات اولیه پروژه K132 ایران خودرو مشخص شد
grade توسعه خدمات الکترونیک خودرو
grade تاکسی هوایی هیوندای به زودی از راه می رسد
grade تویوتا ونزا مدل 2021، بازگشت کراس‌اوور تویوتا با پیشرانه هیبریدی
grade طرح تبدیل محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - بهمن 98
grade امسال هیچ خودرویی با استاندارد یورو 4، پلاک گذاری نمی‌شود
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 19 آذر
grade نخستین خودروی برقی شورولت در راه بازار چین
grade روسیه تولید انبوه لیموزین خود را آغاز می‌کند
grade شاهکار دو رگه آلمانی- ایتالیایی؛ بی‌ ام ‌و پینین فارینا گرن لوسو کوپه
grade فولکس واگن Touareg R
grade فروش فوری پژو 405 دوگانه سوز و پارس TU5 در یکشنبه 15 دی ماه
grade میتسوبیشی GC-PHEV کانسپت، نسل آینده خودروهای کراس اوور
grade با بزرگترین خودروسازان دنیا آشنا شوید
grade آش جدید گروه بهمن برای مشتریان
grade رئیس سابق نیسان از ژاپن به لبنان گریخت
grade با 300 میلیون چه خودرو چینی بخریم؟!
grade خبری از فراری برقی تا قبل از سال 2025 نخواهد بود
grade اعلان قرمز اینترپل برای بازداشت رئیس سابق نیسان در لبنان
grade مشتریان آذویکو (MG) همچنان در انتظار خودرو
grade ضرورت برخورد با کم‌ فروشی در برخی پمپ بنزین‌ ها
grade در سال 99 چه خودروهایی مشمول مالیات می‌شوند؟
grade تصور خودروسازان از خودروی آینده؛ خودروی کانسپت e-Bee
grade نقص سیستم هیدرولیک دلیل فراخوان عظیم فورد
grade اعلام زمان پیش فروش و عرضه خودروی شاهین
grade ممنوعیت سوختگیری خودروهایی که غیرقانونی گازسوز شدند
grade قیمت جدید خودرو کوییک R - فروردین 99
grade نسل جدید ولوو XC90 تمام الکتریکی خواهد بود
grade آئودی آر اس کیو 8 RS Q8، تلفیقی از هنر و تکنولوژی
grade خودروی کلاس A ایران خودرو بهمن ماه معرفی می‌شود
grade تسلا و طراحی نامتعارف پارکینگ برای وانت سایبری
grade ربات هوشمند فولکس واگن برای شارژ خودروهای الکتریکی
grade نرخ پیشنهادی دولت برای عوارض قطعه یک آزادراه تهران - شمال
grade بی ام و M5 کامپتیشن مدل 2021 معرفی شد
grade الزام استاندارد یورو 5 به پایان سال 99 موکول شود
grade خاص‌ترین رنگ‌های خودرو در جهان
grade پیشرانه‌های شش سیلندر خورجینی چه موتور‌هایی هستند؟
grade رونمایی و معرفی 3 محصول ایران خودرو فردا چهارشنبه
grade زمان برگزاری مسابقات فرمول یک به وقت تهران + جزئیات پیست سیلوراستون 2020
grade سیر تکاملی وانت‌ های شورولت
grade وانت هیوندای به پیشرانه توربو دیزلی مجهز خواهد شد
grade لوگوی جدید هیوندای برای پیشگیری از کرونا
grade بی‌ خیال مکمل‌ های بنزین شوید
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 12 آذر 98
grade قیمت جدید 8 محصول شرکت ایران خودرو منتشر شد
grade قیمت خودروهای سایپا امروز 98/11/13| پراید 62 میلیون تومان شد
grade مار افعی از سرزمین ماتادورها؛ سوپراسپرت آی.اف.آر اَسپید GT21 اینویکتوس
grade پیش‌فروش خودرو با آلایندگی یورو 4 را متوقف کنید
grade خودروی جدید ایران خودرو K132 به نمایش گذاشته شد
grade ورود محصول جدید کوپا به بازار ایران + قیمت
grade وُکسان واتمن قویترین موتورسیکلت برقی جهان
grade شرایط پیش فروش پژو 207 با سقف پانوراما
grade کیا اپتیما جدید احتمالا با نام جدیدی عرضه خواهد شد
grade هنگام رانندگی جریمه و نمره منفی از آنِ کیست; مالک یا راننده؟
grade کیا سورنتو مدل 2021، تحولی نوین برای شاسی بلند محبوب کره ای
grade مردودی 50 درصد خودروهای یورو 5 در آزمون‌ تطابق تولید/ تحریم و سوخت بهانه است
grade کاهش 25 درصدی تولید خودرو در 9 ماهه امسال
grade همکاری استون مارتین با ایرباس برای تولید هلیکوپتر
grade سايت فروش ايران خودرو فردا برای مشاركت‌ كنندگان در توليد 207 پانوراما فعال می‌ شود
grade ارائه تاتا آلتروز برقی در هند برای سال 2020 تایید شد
grade تولید کوییک آر از مرز 100 دستگاه در روز گذشت
grade فورد ماستنگ فیلم سرقت در 60 ثانیه با قیمت 852.500 دلار به فروش رسید
grade تصویب ناگهانی طرح سامان‌دهی خودرو
grade مدیر سابق نیسان چگونه از ژاپن گریخت؟
grade آغاز پیش‌فروش خودرو با تحویل یک‌ساله
grade صنایع دفاع به کمک صنعت قطعه‌ سازی می‌ آیند
grade فولکس واگن به دنبال تسخیر بازارهای جهانی در سال 2020
grade تولید ۶۰۰ هزار خودرو هدف ایران خودرو در سال ۱۳۹۹
grade مرسدس بنز در چین به مشکل خورد
grade اکثر خودروها به موتور پایه گازسوز مجهز خواهند شد
grade دارندگان وسایل نقلیه عمومی مشمول مالیات بر درآمد می‌ شوند
grade تست فنی نسل هشتم هیوندای سوناتا
grade طرح تبدیل حواله محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - خرداد 99
grade طرح پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک توربوشارژ - بهمن 98
grade پیام مدیر عامل صنایع خودروسازی کرمان به مناسبت شهادت سردار پر افتخار قاسم سلیمانی
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 30 بهمن 98
grade فروش اعتباری پراید 131 از سوی سایپا ویژه 19 آذر
grade پورشه ماکان اس 2019
grade جزئیات تکمیلی طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو
grade خودروهای الکتریکی با بیشترین توان پیمایش مسافت
grade شرط دولت برای واگذاری سهام خودروسازان
grade احتمال آزاد شدن واردات خودرو
grade هامر الکتریکی به جنگ تسلا سایبر تراک می رود
grade بدعهدی‌ جدید در خودروسازی کشور
grade نسخه آمریکایی هیوندای سوناتا 2018
grade فروش فوری خودرو، به نام مردم به کام سوداگران
grade خصوصی‌سازی خودروسازی، بازی جدید انحصارگرایان
grade خودرو الکتریکی بنتلی تا پیش از سال 2025 عرضه نخواهد شد
grade چرا فرمول کاهش اختلاف قیمت خودرو موفق نشد؟
grade کمپین اینستاگرامی کرمان موتور با حضور پیکاپ جک T8
grade جریمه 22 میلیون دلاری برای نیسان
grade تولید روزانه هایما تا بهمن به 80 دستگاه می رسد
grade ادغام پژو و فیات کرایسلر رسمی شد
grade آینه وسطی که همزمان سه تصویر نشان می‌ دهد
grade تسلا مشتریان خودروهای پورشه را به خود جذب کرد
grade رشد باورنکردنی فروش خودروهای پلاگین هیبرید در اروپا
grade شرایط و محصولات پیش فروش یکساله ایران خودرو اعلام شد
grade نسل جدید سورنتو هیبریدی می‌ شود
grade ترخیص خودروهای وارداتی چه تاثیری بر بازار خواهد گذاشت؟
grade پیش فروش محصولات ایران خودرو به مناسبت دهه فجر
grade تعطیلی برخی از مراکز شماره گذاری به دلیل پیشگیری از کرونا
grade فورد F-150 مدل 2021، نسل جدید پر فروش ترین پیکاپ تاریخ
grade پیشنهاد وزیر اقتصاد به دولت برای ترخیص 5100 خودرو دپو شده
grade مصرف سوخت سوناتا هیبرید جدید چقدر است؟
grade تصمیم مهم برای تعیین تکلیف 5100 خودروی دپو شده
grade مشخصات کیا سلتوس 2021
grade راه‌اندازی خط تولید گیربکس اتوماتیک ایران خودرو در شهریورماه 99
grade تخلف خودروسازی آذویکو محرز شد
grade تست خودرو های دوگانه‌ سوز غیر کارخانه‌ ای
grade امکان سوختگیری بنزین با قیمت آزاد با کارت سوخت شخصی
grade پلیس پیگیر اعتبار وکالتنامه‌های فروش خودرو
grade سه چرخه برقی Iris eTrike
grade هیچ مجوزی برای خودرو آب‌سوز صادر نشده است
grade رانندگی و پرواز را باهم تجربه کنید
grade چرا موتورسیکلت‌های برقی جایگزین کاربراتوری نمی‌شود!؟
grade با تصویب مجلس؛ واحد پول ایران تومان خواهد شد
grade پژو 207 پانوراما با یک موتور جدید به بازار می‌آید
grade لکسوس IS مدل 2021 معرفی شد
grade تولید محدود محصولات رنو در ایران آغاز شد
grade خودرو صفر فقط باید 10 درصد بالای قیمت کارخانه فروخته شود
grade احتمال اجرای طرح ترافیک در تهران پس از شب‌های قدر
grade وعده بی‌ سرانجام وزارت صنعت برای تکمیل خودروهای کف کارخانه و کاهش قیمت‌‌ ها
grade شاسی بلند جدید لکسوس به زودی معرفی خواهد شد
grade نیسان V-motion 2.0 کانسپت؛ نسل بعدی نیسان آلتیما
grade جشن 50 سالگی پنج نسل سری XJ جگوار
grade آیا کوئنیگزگ به زودی رکورد بوگاتی را خواهد شکست؟
grade فراری قدرتمندترین برند جهان
grade گشت و گذاری جذاب در منصوری
grade قیمت رسمی پژو 207 پانوراما مشخص شد
grade پیش‌بینی استقبال بی‌نظیر از پورشه تایکان
grade میتسوبیشی میراژ G4 مدل 2017
grade 6 عامل گرانی خودرو
grade هدیه کریسمس تسلا به صاحبان خودروهای برقی
grade توليد نخستين گيربكس شش سرعته دستی و اتوماتيک ايرانی
grade شرط توقف تولید خودروهای ناقص از بهمن‌ ماه
grade 10 درصد خودروهای کشور فاقد بیمه هستند
grade 13 تکنولوژی جدید و جذاب صنعت خودرو
grade بازنشستگی زود هنگام پیکاپ مرسدس بنز کلاس X
grade نیسان GT-R50 به صورت محدود به فروش خواهد رسید
grade برای هر خودرو چند بار کارت سوخت صادر می‌ شود؟
grade همکاری جیلی و دایملر
grade صعودی شدن دوباره قیمت‌ها در بازار خودرو
grade سبدی خالی‌ تر از گذشته
grade لزوم گسترش فروش قسطی خودرو
grade جزئیات کامل از نحوه و شرایط ثبت نام خودرو در سال 99
grade فقط 16 روز تا پایان مهلت ترخیص خودروهای دپو شده
grade دومين مرحله فروش فوری و اعتباری پرايد 131؛ چهارشنبه، سیزده آذر
grade جریمه 30 هزار تومانی نپرداختن عوارض آزاد راه حذف می‌شود
grade احتمال مجهز شدن فورد ماستنگ Mach-E به پلتفرم فولکس واگن
grade افزایش حق بیمه خودرو در سال 99 چقدر خواهد بود؟
grade تعیین قیمت در حاشیه بازار، راه حذف دلالان خودرو
grade 8 خودروی جدید به بازار می آید
grade تولید سراتو بالاخره متوقف شد/ پژو 301 به تولید نرسید
grade برنامه بلند پروازانه لامبورگینی برای سال 2020
grade رندرهای جدید از نسل جدید هیوندای توسان منتشر شد
grade شعار درمانی در صنعت خودرو
grade جزئیات رزروی شدن طرح ترافیک در پایتخت اعلام شد
grade هزینه تعویض پلاک خودروهای سواری چقدر است؟
grade افت خرید صنعتی از آلمان؛ قدرت اقتصادی اول اروپا با فقر تولید روبروست
grade مدل جدید کیا برای رقابت با بنز و تسلا
grade تعطیلی مراکز تعویض پلاک تا اطلاع ثانوی ادامه دارد
grade پیام مدیرعامل کرمان موتور به مناسبت شهادت سردار پر افتخار قاسم سلیمانی
grade چالش جدید سر راه تامین قطعات خارجی خودرو
grade فروش خودروهای پاک هیوندای نزولی شد
grade بازگشت شورای رقابت به قیمت گذاری خودرو
grade قیمت خودرو‌های ایران خودرو امروز دوشنبه 10 شهریور 99 + جدول
grade 87 سال خاطره با جلوپنجره افسانه ای بی‌ ام‌ و
grade 120 لیتر بنزین برای هر کارت سوخت در ایام نوروز
grade کرونا تولید چه خودروهایی را در جهان متوقف کرد؟
grade تولید اولین بی ‌ام ‌و هیدروژنی
grade مشخصات خودرو تمام برقی EK1 جدید ترین محصول کارمانیا
grade نقل وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی الزامی شد
grade بی‌ برنامگی برای تخلیه تقاضای بازار خودرو
grade ویروس کرونا باعث کاهش 92 درصدی فروش خودرو در چین شد
grade مشخصات انواع تیپ‌های خودرو شاهین منتشر شد
grade فروش و عرضه خودرو معطل قیمت
grade ممنوعیت دوباره درج قیمت خودرو
grade آغاز تردد آزمایشی آزادراه تهران - شمال/ عوارض آزادراه زیر 50 هزار تومان است!
grade طرح تشویقی برای مشتریان بدهکار ایران خودرو
grade مراکز تعویض پلاک آغاز به کار کردند
grade رکورد شکنی فراری در سال 2019
grade مهلت 3ماهه خریداران خودروی صفرکیلومتر برای فعال کردن گارانتی
grade طرح فروش خودرو جدید K132 شرکت ایران خودرو منتشر شد - تیر 99
grade خودروسازان بزرگ 80 هزار نفر را اخراج می‌کنند!
grade واردات خودروهای سبک و سنگین آزاد شده است
grade جزئیات فروش فوق‌العاده ایران خودرو مشخص شد
grade گلایه مردم از شرط عدم پلاک فعال در خانواده
grade 10 خودرو پر سرعت دنیا
grade دستورالعمل قیمت‌گذاری 5 محصول جدید ایران خودرو ابلاغ شد
grade بهترین گیج های باد لاستیک در سال 2020
grade جریمه 86 میلیون دلاری فولکس واگن در استرالیا
grade ابرخودرو SSC Tautara با قدرتی عجیب رونمایی شد
grade مرسدس بنز S کلاس مدل 2021، تعریف نوین لوکس بودن
grade آزادراه تهران ـ شمال از صبح هشتم اسفند باز است
grade تمرکز کیاموتورز بر خودروهای برقی
grade دولت با ترخیص خودروهای دپو شده موافقت کرد
grade قرعه‌کشی، تقاضای خاموش را بیدار کرد
grade شرکت خودروسازی فولکس واگن دوباره متهم شد
grade واردات خودرو در سال 99 منتفی شد
grade سهمیه بنزین نوروزی پس از شکست کرونا واریز می‌شود
grade احتمال حذف قیمت خودرو از سایت‌ های آگهی
grade بهترین محصولات مرسدس بنز در دهه گذشته
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 20 شهریور 99
grade خداحافظی کیا با نام اپتیما
grade قیمت خودرو از زبان خودروسازان
grade متهمان اصلی افزایش قیمت خودرو در بازار
grade رندرهایی از نسل جدید بی‌ام‌و E24 سری 6 منتشر شد
grade درخواست بنزین سفر به دولت و وزارت نفت داده شده است
grade رانا هیبرید؛ خودرویی برای سال جدید
grade 3 روش فروش خودرو مصوب شد
grade مردم نگران تعویض پلاک خودرو نباشند
grade توقف تولید 405 از اواخر خرداد/ حذف ستادهای ترخیص خودرو در آینده نزدیک
grade ردپای چینی‌ها در طراحی محصولات جدید خودروسازان
grade خودنمایی بوگاتی با خاص ترین خط تولید دنیا به قیمت 38.6 میلیون دلار
grade بوگاتی بولاید معرفی شد، ابرخودرو مسابقه ای 1825 اسب بخاری
grade رعایت معیارهای فنی برای تسهیل در رفت و آمد شهروندان
grade راهکارهای مقابله با کرونا در جایگاه‌های عرضه سوخت
grade کرونا باعث قرنطینه شدن 150 نفر از کارکنان بی‌ ام‌ و شد
grade تمامی خودروهای ایران‌خودرو و سایپا مشمول قیمت‌گذاری شد + فرمول
grade سیاست جدید ولوو: تولید خودروهای پاک به جای پرداخت جریمه تقلب آلایندگی
grade لیست محصولات قابل عرضه ایران خودرو آب رفت!
grade تب گرانی خودرو با تولید محصولات جدید فروکش می‌کند؟
grade 4 شرط جدید ایران خودرو در طرح جدید پیش فروش یکساله
grade قیمت‌گذاری بازار خودرو، نهایی نشده است
grade شرایط تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - اسفند 98
grade کرونا نمایشگاه خودرو ژنو را لغو کرد
grade معاملات در بازار خودرو به پایین‌ ترین حد خود رسید
grade انگلیس ممنوعیت فروش خودروهای غیرالکتریکی را جلو انداخت
grade نمایشگاه خودرو پاریس هم قربانی ویروس کرونا شد
grade اعلام قیمت جدید کارخانه ای برخی از محصولات سایپا - تیر 99
grade تولید خودروهای برقی جگووار متوقف شد!
grade خداحافظی با خودرو یورو 4 قطعی است
grade تعویق دوباره استاندارد یورو 5 خودروهای داخلی
grade تعویض پلاک خودروها زوج و فرد می‌شود
grade سرکش شدن مجدد قیمت خودرو در بازار
grade شرایط تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - اردیبهشت 99
grade ولوو XC90 ضدگلوله
grade مهلت واریز وجه خودروهای پیش فروش ایران‌خودرو تمدید شد
grade مازراتی MC20 مدل 2021، قدرتمندترین خودرو شش سیلندر دنیا
grade شایعه اخذ مالیات از نقل و انتقال خودرو
grade بنزین تک نرخی نمی شود
grade کلاهبرداری دلالان در فروش خودروهای هیبریدی
grade نیسان 370Zki خودروی اسکی باز
grade هیوندای ولستر و ولستر N مدل 2019
grade قیمت خودرو در بازار براساس چه ساز و کاری تعیین می‌شود؟
grade اقدام اینستاگرامی مرسدس بنز و بی ام و علیه تبعیض نژادی
grade تکلیف سهمیه بنزین 6 ماهه چه می شود؟
grade آغاز جریمه خودروهای بدون معاینه فنی از 16 اردیبهشت ماه
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق ‌العاده
grade رنو قاجار؛ شاهزاده قاجاری اصیل
grade معرفی دو خودروی پرنده
grade خودروی ال90 ایرانی تولید می‌شود
grade کاربرد آلومینیوم به جای فولاد در فورد F-150
grade طرح تبدیل سمند EF7 دوگانه و 206 صندوقدار به 206 تیپ 5  
grade دلایل واریز 50 درصد از وجه خودرو در طرح فروش ویژه
grade معروفترین کلکسیونرهای خودرو در دنیا
grade زمان واریز سهمیه بنزین مرداد 99 اعلام شد
grade مرکز تعویض پلاک قم تا اطلاع ثانوی تعطیل شد
grade جریمه پرتاب زباله از خودرو و شست‌وشوی در کنار معابر
grade تست سواری موتورسیکلت هوندا CBR1000RR مدل 2017 در کشور پرتغال
grade نسل آینده توسان، هیوندای اینترادو کانسپت
grade جنسیس جی وی 70 مدل 2022، رقیب جدید شاسی بلندهای لوکس آلمانی
grade برنامه فروش ایران‌خودرو براساس مصوب ستاد تنظیم بازار
grade دست‌و‌دلبازی در صدور مجوز پیش‌فروش
grade مهلت اعلام خسارت خودرو به بیمه به 20 روز افزایش یافت
grade خودروی سال اروپا انتخاب شد/ پژو بار دیگر با یک محصول اقتصادی رکورد زد!
grade محدودیت مراجع نظارتی برای ورود به بازار خودرو
grade فایل افزایش قیمت خودرو باز شد
grade افت شدید معاملات خودرو
grade مرسدس بنز AMG جی تی Black Series مدل 2021، هیولای جدید بنز وارد می شود
grade توقیف خودروهای بالای 1 میلیون تومان جریمه
grade ثبت نام 1.5 میلیون نفر در پیش فروش ایران خودرو
grade محصولات ایران خودرو 10 درصد و سایپا 23 درصد گران شد
grade تبدیل طرح فروش فوری خودرو به نسبتا فوری!
grade شماره‌گذاری خودروها اینترنتی شد
grade همکاری مشترک خودروسازان با شرکت‌های سازنده ساعت
grade نسخه کاغذی بیمه ‌نامه شخص ثالث حذف شد
grade واکنش دولت به پیشنهاد واردات خودرو
grade بازار خودرو تهران تعطیل است
grade کدام خودروها از گمرک ترخیص می‌شوند؟
grade سوار کردن 3 مسافر در عقب تاکسی‌ها ممنوع شد
grade آغاز فصلی جدید برای قیمت‌گذاری خودرو
grade طرح امداد فجر 98 در دستور کار امداد خودرو کرمان موتور قرار گرفت
grade زمان واریز بنزین نوروزی هنوز مشخص نیست
grade اختلاف سازمان حمایت و شورای رقابت بر سر قیمت خودرو
grade شرط جدید کمیته خودرو برای ثبت‌نام در فروش‌های فوق‌العاده
grade احتمال ریزش قیمت کدام خودروها وجود دارد؟
grade امکانات و مشخصات فنی جک T8 کرمان موتور مشخص شد
grade لوگوی جدید نیسان رونمایی شد
grade ارايه غيرحضوری خدمات فروش ايران خودرو به مشتريان برای مقابله با شیوع ویروس کرونا
grade راه‌اندازی خط تولید بدنه محصولات X200
grade ضد عفونی کردن پمپ بنزین‌ها آغاز شد
grade سانگ یانگ به دنبال خریدار جدید
grade مقر اصلی نمایشگاه خودرو نیویورک به بیمارستان تبدیل خواهد شد
grade اختصاص سهمیه بنزین نوروزی هنوز قطعی نشده است
grade شیوه تعیین قیمت متعارف خودرو اعلام شد
grade اروپا از میزبانی تویوتا سوپرا محروم شد
grade نفس قطعه سازان به شماره افتاد
grade جریمه ورود به منطقه طرح ترافیک 5 برابر می‌شود
grade اعلام قیمت‌های جدید شورای رقابت برای خودروهای داخلی
grade سه سناریو برای کاهش التهاب بازار
grade تاثیر واردات خودرو بر بازار
grade اعتبار سهمیه‌های طرح ترافیک به دلیل شیوع کرونا تمدید شد
grade ساعت بوگاتی با قیمتی عجیب معرفی شد!
grade بررسی VIN خودروهای وارداتی برای ترخیص الزامی است
grade کوچولوی زیبا و چابک؛ کیا ریو 2017
grade پلستار پرسپت، کانسپتی از آینده محصولات برقی ولوو
grade بیمه نامه شخص ثالث از امروز بدون حضور مالک خودرو صادر می‌شود
grade بی وای دی هان EV آماده رقابت با تسلا
grade کرونا یقه هیوندای را هم گرفت
grade مراجعه حضوری به سازمان فروش سایپا فعلا ممنوع
grade فروشنده در بازار خودرو زیاد شد
grade برندگان قرعه‌کشی خودرو، فروشنده شدند
grade طرح تبدیل حواله‌های خودرو دنا به پارس TU5
grade فعلا قیمت‌های اعلام شده در بازار خودرو بی‌اعتبار است
grade تعیین مرجعی برای قیمت خودرو در سایت‌ها
grade قرعه کشی محصولات سایپا روز یکشنبه انجام خواهد شد
grade محدودیت پرداخت وجه برندگان قرعه کشی خودرو
grade نوآوری دنیای دوچرخه های الکتریکی
grade کاهش 41 درصدی مراجعه به مراکز شماره‌گذاری
grade سهمیه سوخت وانت بارها کاهش یافت
grade خودرو الکتریکی کیا سال 2021 از راه می‌رسد
grade تداوم عملکرد درخشان بی‌ام‌و در سال 2020
grade مورگان آئرو 8، لوکس بودن به سبک انگلیسی ها
grade چه خودروهایی فقط تا مردادماه سهمیه بنزین دریافت می‌کنند؟
grade ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو آغاز شد
grade بازگشایی کارخانه‌های مرسدس بنز در بحبوحه کرونا!
grade واکسهال وی.ایکس.آر 8، ترکیبی از سه مدل شورولت
grade فروش تویوتا 41 درصد کم شد!
grade خودرو در مسیر کاهش قیمت قرار گرفت
grade کرونا تولید ایران خودرو را متوقف کرد
grade دستورالعمل قیمت گذاری خودرو بازنگری می‌شود
grade اعلام پیش فروش خودروی K132 بزودی/ تحویل از بهمن 99
grade امشب سهمیه بنزین خودرو‌ها واریز می‌شود + جزئیات
grade زمان دقیق خداحافظی با پراید مشخص شد
grade خودروهای رنو پلاک نمی‌شوند
grade جانشین پراید از آلمان می‌آید؟ | نسل جدید مرسدس بنز اس کلاس هیبرید 2021
grade سرنوشت خودروهای حذفی در فروردین
grade ورود قطب سوم خودروسازی؟
grade شرایط تبدیل محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - اردیبهشت 99
grade چگونگی محاسبه حق بیمه و بیمه شخص ثالث
grade اقدام عجیب ولوو در محدود کردن سرعت محصولات جدید خود
grade افق نه چندان روشن خودروسازی کشور در سال 99
grade خودروهای وارداتی در سال 99 ارزان نخواهند شد
grade بی ام و iX مدل 2022، پرچمدار الکتریکی باوارایی ها رونمایی شد
grade فولکس‌ واگن به مشتریان آلمانی 830 میلیون یورو خسارت می‌دهد
grade بهانه تراشی خودروسازان برای عدم ارتقای استاندارد خودروها
grade هیچ خودروی جدیدی ثبت سفارش نمی‌شود
grade نگهداری خودروی صفر ممنوع
grade قیمت جدید انواع لاستیک خارجی در بازار 29 شهریور 99
grade جدیدترین گزارش کیفیت خودروهای داخلی/ تولید خودروهای پرتیراژ با سطح کیفی 3 ستاره
grade آغاز مرحله دوم طرح فروش فوق العاده ایران خودرو با عرضه پنج محصول پر متقاضی از امروز
grade جزئیات رزرو صندلی اتوبوس دربستی در تهران + جدول قیمت‌
grade تیوولی‌های 553 میلیونی
grade گرانی خودرو در بازار، بهانه خودروسازان برای افزایش قیمت
grade فروش فوری خودروسازان در سال 99 آغاز می‌شود
grade شرایط جدید فروش 9 محصول سایپا اعلام شد
grade ثبت‌نام واردات کامیون‌های دست دوم از 3 خرداد آغاز می‌شود
grade احتمال افزایش سطح ذخیره بنزین در کارت های سوخت
grade تاریخ عرضه تسلا رودستر تاخیر خورد
grade کرونا نمایشگاه خودرو دیترویت 2020 را نیز لغو کرد
grade تولید پراید 111 به پایان رسید
grade رضوانی هرکول 6x6 مدل 2020، هرکول ایرانی وارد می شود
grade منتظر سهمیه بنزین تابستان باشیم؟
grade تداوم تولید خودروهای ناقص
grade مصوبه‌ای جدید برای پلاک کردن خودرو
grade سقف ذخیره سهمیه بنزین در کارت‌های سوخت افزایش یافت
grade خودروسازی کشور تا 20 فروردین تعطیل خواهد بود
grade فراری F42، کانسپتی جذاب برای نسخه مدرن فراری F40
grade فرمانروای سرکوب قیمت خودرو کیست؟
grade شماره گذاری آزمایشی خودروها ازطریق اینترنت از هفته آتی
grade استلانتیس، نام جدیدترین ابرخودروساز جهان
grade طرح تبدیل تعهدات معوق خانواده رنو شرکت سایپا به کوییک R
grade پارکینگ‌ها از پذیرش خودرو بدون پلاک محروم شدند
grade شوک نرخ مصوب به بازار خودرو
grade خودروسازان کشور سال جدید را با افت تولید شروع کردند
grade سازمان بازرسی، افزایش قیمت خودروها را مشروط کرد
grade برخلاف وعده شورای رقابت قیمت رسمی خودروها اعلام نشد
grade شارژ قیمت خودرو از چهار منبع
grade طرح تبدیل تعهدات معوق خودرو اچ سی کراس - مرداد 99
grade تعلل دو ماهه برای صدور کارت سوخت توجیهی ندارد
grade پیشنهاد عرضه خودرو در بورس کالا
grade پژو 207 پانوراما قیمت خورد
grade شروط پیش فروش خودرو؛ بی ماشینی شرط ثبت نام ماشین
grade لغو قیمت‌گذاری برای بازار
grade وزیر صمت برکنار شد
grade شرایط جدید فروش فوری پنج محصول ایران خودرو اعلام شد
grade هوندا کارخانه خود در ووهان چین را بازگشایی کرد
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات سایپا + جدول
grade شاسی بلند الکتریکی Maple 30x، محصول برقی چینی
grade ضرر 145 میلیون دلاری استون مارتین از ویروس کرونا
grade سیتروئن که بود؟
grade بهترین چراغ قوه های مخصوص خودرو
grade فولکس واگن گلف آر مدل 2022، قدرتمندترین گلف تاریخ
grade سهمیه بنزین نوروز به تابستان می‌رسد؟
grade طرح جدید مجلس برای ساماندهی بازار خودرو
grade فردا، قیمت جدید خودروهای داخلی به خودروسازان ابلاغ می‌شود
grade کاهش ماهانه 20 درصدی از سهمیه بنزین وانت‌بار‌ها
grade سقف پرداخت خسارت بدون کروکی در تصادفات مشخص شد
grade هشدار جدی برای بازگشت خودروهای ناقص
grade محرومیت 3 ساله در ثبت نام خودرو با درج اطلاعات غلط
grade امسال هیچ خودرویی شماره‌گذاری نشده است
grade کرونا برگزاری نمایشگاه خودرو نیویورک 2020 را تا تابستان به تعویق انداخت
grade مقایسه شورولت کامارو اس‌ اس مدل 1971 با مدل 2014
grade موج جدید افزایش قیمت خودرو آغاز شد
grade نسل جدید هوندا سیویک سال آینده معرفی خواهد شد
grade آغاز تولید ایران خودرو پس از تعطیلات بهاره
grade انحرافات دومینوی فروش خودرو
grade باید در زمینه ضوابط واردات خودرو تجدید نظر کنیم
grade قیمت جدید تمامی لاستیک های خودرو سواری ساخت کره
grade فراری SF90 اسپایدر مدل 2021، ابرخودرو بدون سقف ایتالیایی
grade پارس خودرو محصول جدید کوییک آر پلاس را رونمایی کرد
grade هشدار ناجا به خریداران خودرو با پلاک گذر موقت
grade فروش خودروهای هیبریدی تویوتا از 15 میلیون دستگاه گذشت
grade قیمت گذاری دنا پلاس توربو اتوماتیک در آستانه تصویب
grade ساعت بوگاتی شیرون سوپر اسپرت با قیمتی عجیب رونمایی شد
grade مشخصات فنی و آپشن های رفاهی تارا محصول جدید ایران خودرو K132
grade قیمت‌گذاری جدید خودرو بی‌نتیجه ماند
grade انجمن خودروسازان خواستار اعلام قیمت‌های جدید خودرو شد
grade لزوم عدم تحویل خودرو بدون پلاک انتظامی به مشتری
grade شیوه جدید سهمیه‌بندی بنزین اجرایی خواهد شد؟
grade آغاز فعالیت مراکز شماره‌گذاری خودرو به صورت زوج و فرد
grade درج قیمت خودرو در آگهی‌های اینترنتی ممنوع شد
grade 180 جایگاه در تهران بنزین سوپر دارند
grade هشدارهای پلیس به متقاضیان خرید محصولات ایران‌خودرو و سایپا
grade خبری از نسل دوم کیا استینگر نخواهد بود
grade تمدید ثبت سفارش‌ خودروهای دپویی
grade حادثه اتمی فوکوشیما و نمایشگاه متروکه خودروهای کلاسیک ارزشمند!
grade شرایط جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو اعلام شد - 29 آبان 99
grade معاملات خودرو تقریبا به صفر رسید
grade تسلا مدل اس و پورشه تایکان در میان پر شتاب ترین خودروهای دنیا
grade جشن تولد پنجاه سالگی رنجروور با مدلی خاص
grade فروش تویوتا راو4 از 10 میلیون دستگاه گذشت
grade برنامه بلند پروازانه اینفینیتی با مدیر ایرانی خود
grade اجرای استاندارد یورو5 در انتظار تصمیم هیات دولت
grade باکیفیت و بی‌کیفیت‌ترین خودروهای داخلی معرفی شدند
grade هشدار سایپا به فروشندگان و خریداران حواله خودرو
grade بوگاتی دیوو به زودی به دست مشتریان خود می رسد
grade سیاست‌گذاری نادرست درباره قیمت خودرو
grade آینده گروه‌های خودرویی در بورس چه می‌شود؟
grade Laffite X-Road؛ اولین خودروی سوپراسپرت آفرود همه جا رو
grade فروش فوق العاده ایران خودرو با عرضه رانا پلاس و سورن پلاس
grade ایران خودرو: تولید پژو 405 تابستان متوقف می شود
grade خودروهای بالای 2500 سی‌سی متروکه شد
grade سهم خودرو از تورم، سهم تورم از خودرو
grade اجرای طرح ترافیک پس از عید سعید فطر
grade مقایسه دو خودروی کراس اوور اسپرت لوکس؛ بی ام و X3 و ولوو XC60
grade کاهش 13 درصدی تولید خودرو در سال 98
grade تولید بی ام و i8 برای همیشه متوقف شد
grade عرضه 43 هزار خودرو به بازار طی هفته‌های آینده
grade شورای رقابت هیچ قیمت جدیدی برای خودرو منتشر نکرده است
grade یک جفت لاستیک بنز به قیمت پراید کار کرده
grade رئیس شورای رقابت: فعلا خودرو نخرید
grade طرح تبدیل حواله محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - شهریور 99
grade طرح های ترافیکی تهران تا اطلاع ثانوی اجرا نمی شود
grade پیش فروش تابستانه ایران خودرو به زودی آغاز می‌شود
grade طرح جدید پیش فروش محصولات سایپا از فردا آغاز می‌شود
grade توجه دوباره به فرمول‌نویسی شورای رقابت
grade تولید اتوبوس برقی در دستور کار ایران خودرو قرار گرفت
grade پاجرو در آستانه پیوستن به تاریخ
grade طرح تبدیل حواله خودرو وانت آریسان به سایر محصولات
grade احتمال لغو ممنوعیت ورود خودروهای بالای 2500 سی‌سی برای سرمایه‌گذاران
grade بازنگری فرمول دستورالعمل قیمت گذاری خودرو تکذیب شد
grade جابجایی دفتر و نمایشگاه مرکزی خودروسازی کارمانیا
grade فولکس واگن مالک تام آئودی می‌شود؟
grade جلسات پلیس با وزارت صمت درباره بازار خودرو
grade کاهش شدید تقاضا برای خودرو در بازار/ فرمول 10درصد بالاتر از قیمت مصوب هنوز انجام نمی‌شود
grade چراغ سبز خودروسازی کشور به صنایع نظامی
grade کلید دیجیتال اپل برای اتومبیل‌ها معرفی شد
grade کادیلاک لایریک مدل 2023، محصول الکتریکی کادیلاک از آینده
grade کشف دو پارکینگ بزرگ خودرو با ارزش 6 تریلیون ریالی در تهران!
grade مهلت ترخیص خودروهای دپو شده تمام شد
grade کاهش 66 درصدی فروش بنزین در جایگاه‌های سوخت
grade افزایش 5 تا 70 میلیونی قیمت محصولات یک خودروساز نسبت به بازار
grade کشف 5 هزار خودروی بدون پلاک در کشور
grade افت 42 درصدی فروش کیاموتورز
grade دپوی خودروها به پایان می رسد؟
grade قیمت جدید کلیه محصولات ایران خودرو اعلام شد - پاییز 99
grade اسامی برندگان رزرو فروش فوق العاده ایران خودرو اعلام شد
grade خبر بد برای دوست داران فورد برانکو !
grade دستگیری در انتظار فروشندگان امتیاز خودروهای قرعه کشی شده
grade تازه‌ترین قیمت انواع خودرو/ پژو 206 ارزان شد
grade قیمت‌گذاری خودرو به شورای رقابت واگذار شد
grade قیمت خودرو‌های سایپا امروز دوشنبه 31 شهریور 99 + جدول
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - مهر 99
grade واردات خودروهای سواری برقی از ارائه گواهی اسقاط معاف شد
grade همه لاستیک‌ها باید در سامانه جامع تجارت عرضه شود
grade قیمت دنا پلاس چقدر تمام می‌شود؟
grade دعوت به همکاری معاونت آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حمل و نقل و ترافیک از سمن ها
grade رایزنی برای تمدید مهلت خودروهای دپویی
grade مهلت ترخیص خودرو‌های دپو شده در گمرک 3 ماه تمدید شد
grade مرسدس بنز میباخ اس کلاس مدل 2021، نهایت لوکس بودن یک خودرو
grade سریعترین شاسی بلند های دنیا در سال 2020
grade محصول جدید لامبورگینی به زودی معرفی می شود
grade ممنوعیت درج قیمت خودرو، هیچ دردی از بازار دوا نکرد
grade لغو طرح ترافیک، 56 درصد مسافران تاکسی را کاهش داد
grade روش ناجا در نقل و انتقال سند خودرو قانونی نیست ؟
grade ابعاد تازه از خودروهای دپو شده/ حذف محدودیت زمانی برای ترخیص 2471 دستگاه
grade بحران شدید اقتصادی بی ام و به خاطر کرونا
grade پروژه مشترک بنز و بی ام و ناتمام ماند
grade خودرو رانا پلاس از مهرماه امسال به بازار می‌آید
grade مسوولیت فروش حواله خودروهای در رهن ایران خودرو، برعهده مالک است
grade قیمت خودرو در بازار همچنان صعودی! / محصولات ثبت نامی چه زمانی تحویل داده می‌شوند؟
grade تعدیل نیرو 1000 نفری بنتلی به خاطر ویروس کرونا
grade سه نوع گیربکس جدید تولید آزمایشی می‌شوند
grade آمار فروش فوق‌العاده مرحله ششم ایران خودرو اعلام شد
grade تصمیمات لاستیکی ستاد تنظیم بازار
grade سهمیه بنزین تیرماه، امشب واریز می‌شود
grade فروش امتیاز خودرو غیرقانونی است
grade رشد قیمت خودرو از کانال قطعات
grade قیمت قطعی خودرو رانا پلاس مشخص شد - مهر 99
grade احتمال توقف تولید برخی خودروها
grade قیمت جدید و قطعی 5 محصول شرکت سایپا - آبان 99
grade لوسید ایر مدل 2021، خداحافظی تسلا با تاج پادشاهی خودروهای برقی
grade ایران خودرو مجوز افزایش قیمت گرفت
grade تسلا مدل S اولین خودرو الکتریکی با رنج مسافتی بیش از 644 کیلومتر
grade موج جدید گرانی خودرو در بازار
grade نوبت ‌دهی اینترنتی تعویض پلاک در سراسر کشور از اوایل پاییز
grade توزیع سیستمی تایر خودرو‌های سواری از امروز
grade راه‌اندازی اولین تاکسی بدون راننده در روسیه تا 4 سال آینده
grade هفتادمین سالگرد فرمول یک
grade ارائه خدمات سوخت به خودروهای وارداتی پولی می‌شود
grade خودروهای عتیقه در ایتالیا
grade شرایط جدید فروش فوری محصولات سایپا - 20 آبان 99
grade پژو 508 PSE مدل 2021، قدرتمندترین خودرو جاده ای تاریخ پژو
grade هیوندای توسان مدل 2022، شاسی بلند جدید و مدرن هیوندای
grade قرعه‌کشی خودرو هیچ دردی از بازار خودرو دوا نکرد
grade جیپ گرند واگونیر مدل 2020 کانسپت، بازگشتی رویایی پس از 30 سال
grade فروش خودروهای فاقد استاندارد یورو 5 ممنوع است
grade بوگاتی شیرون رودستر در راه است
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 22 مهر 99
grade خداحافظی با پراید؛ آخرین خودرو از خط تولید گذشت
grade اگر کارت سوخت مفقود شد به کجا مراجعه کنیم؟
grade خودروی سوپراسپرت Dallara Stradale مدل 2019
grade هفتمین قرعه‌کشی عرضه محصولات سایپا انجام شد
grade طرح تبدیل حواله‌های دنا پلاس اتوماتیک توربو به سایر محصولات
grade رولز رویس گوست مدل 2021، سدان ابرلوکس جدید انگلیسی
grade طرح تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - آبان 99
grade زمان قرعه کشی هشتمین مرحله فروش فوق‌العاده ایران‌ خودرو
grade پژو 206 صندوق دار رکوددار گرانی شد/ پراید 100 میلیون را رد کرد
grade تولید انبوه موتور XU پلاس تا پایان امسال
grade خبری از نمایشگاه ژنو در سال آینده هم نخواهد بود
grade رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور:اتخاذ راهكار موقت برای خودروهای فاقد استانداردهای تکمیلی و زيست محيطی
grade بی‌اثری رشد عرضه بر تقاضا
grade بازار داغ دلالی
grade شگفت زدگی تویوتا از آمار پیش فروش تویوتا ونزا
grade سمند، رانا و دنا به سقف پانوراما مجهز خواهند شد
grade پیشنهادات 11 گانه برای واردات خودرو
grade استقبال بینظیر طرفداران از فورد برانکو 2021
grade راه‌اندازی پویش سفر عشق از عاشورا تا اربعین
grade اشکودا Mountiaq؛ محصول پروژه Azubi دانش آموزان مدرسه فنی و حرفه ای اشکودا
grade رقم پیش ‌فروش خودرو در نیمه دوم سال تعیین شد
grade وزیر صمت مشخص شد
grade ماشین‌های کنترلی هم قیمت ماشین های واقعی!
grade گیربکس شش سرعته جدید ایران خودرو در کدام خودروها استفاده می‌شود؟
grade جزئیات شیوه جدید فروش خودرو
grade خودرو به بورسی‌ها ملحق می‌شود؟
grade مقایسه بی ام و 2002tii مدل 1972 و بی ام و M235i مدل 2014
grade مجوز خارج از نوبت برای خودروهای یورو 4
grade بزرگترین صادرکنندگان خودرو کدام کشورها هستند؟
grade 16 هزار نفر از برندگان محصولات ایران ‌خودرو مشخص شدند
grade مشخصات فنی سورن پلاس، محصول جدید ایران خودرو
grade موافقت با افزایش مجدد قیمت تایر/ تولیدکنندگان تایر از حضور خصولتی‌ها نگرانند
grade طرح ترافیک از اول شهریور اجرا می‌شود
grade لامبورگینی هوراکان STO مدل 2021، خشمگین ترین نسخه هوراکان
grade هشدار رئیس شورای رقابت به خودروسازان
grade تولید زیرزمینی پراید / تولید پراید متوقف نشد
grade سردرگمی قطعه‌سازان از ناهماهنگی تعطیلات تابستانی خودروسازان
grade معرفی مدل‌های مختلف تویوتا پریوس
grade خودرو در دوراهی آزادسازی و واقعی‌سازی
grade بزرگ ترین تولیدکنندگان تایر خودرو کدام اند؟
grade آشنایی با برترین موتورسازان جهان
grade نیسان ماکسیما مدل 2021، بزرگداشت 40 سالگی این محبوب بازار ایران
grade قیمت خودروها کمی شیب نزولی گرفت
grade آخرین گزارش ارزیابی کیفی خودروهای کشور: تولید 5 خودرو سواری با چهار ستاره
grade زمان قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده محصولات ایران ‌خودرو
grade تشکیل کمیته مشترک قطعه‌سازی
grade همکاری ایران خودرو و مپنا برای تولید خودروی برقی
grade کاهش قیمت خودروها در بازار سرعت بیشتری گرفت
grade نمایش توانایی ماشین‌های الکتریکی فورد با ساخت یک مدل 1400 اسب بخاری
grade قیمت جدید برخی از خودروها در بازار تهران
grade قیمت جدید کارخانه‌ای محصولات MVM و چری اعلام شد
grade نخستین بوگاتی دیوو از خط تولید خارج شد
grade رشد 74 درصدی فروش ایران خودرو
grade تنها نمایشگاه خودروی امسال در پکن
grade برتری‌ها و ضعف‌های هیوندای سوناتا هیبریدی
grade نسل جدید کیا اسپورتیج سال آینده از راه می رسد
grade کاهش 30 درصدی فروش جهانی خودروهای فولکس واگن
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 10 آبان 99
grade نوبت دهی همه مراکز تعویض پلاک تهران از امروز
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 9 آذر 99
grade محصولات مدیران‌خودرو 63 تا 170 میلیون تومان گران شد
grade اوپل کورسا 2020
grade پرونده خودروهای ترخیص نشده بسته نشده است
grade مالیات‌ستانی از محتکران خودرو
grade نرخ جدید و مصوب لاستیک‌های یزدتایر - آذر 99
grade تولید لامبورگینی اوروس از 10 هزار دستگاه گذشت
grade آخرین مهلت ترخیص خودروهای دپویی
grade 31 هزار و 450 برنده ایران خودرو مشخص شدند
grade شرط نداشتن پلاک فعال در ثبت‌نام فروش فوق‌العاده برداشته شد
grade طرح تبدیل حواله‌های خودرو هایما S5 به سایر محصولات/ مهر 99
grade قرعه‌کشی ایران خودرو انجام شد
grade گزارشی از خرید و فروش خودروهای وارداتی در بازار تهران
grade طرح جدید تبدیل حواله‌های محصولات ایران خودرو - آذر 99
grade نوبت‌دهی اینترنتی شماره‌گذاری خودرو در 15 استان دیگر
grade فولکس واگن آی دی 4 مدل 2021، شاسی بلند الکتریکی فولکس واگن
grade جزئیات طرح مجلسی ها برای آزادسازی قیمت بنزین
grade خودروهای بالای 1 میلیارد تومان مشمول مالیات می‌شوند
grade پرداخت غرامت 2/2 میلیاردی دایملر
grade موتورسیکلت بی ام و با طرح وسپا معرفی شد
grade تولید 6 ماهه ایران خودرو اعلام شد
grade مدرس خیابانی وزیر صنعت و معدن نشد
grade مقصر افزایش تعداد خودروهای ناقص کیست؟
grade فروش خودرو به صورت قرعه‌کشی، جولانگاهی برای دلالان
grade اظهار و ترخیص خودروهای دپو شده ممنوع شد/کار به متروکه کشید
grade تمام خودروهای رامک خودرو ترخیص شد/ گمرک هیچ مسئولیتی ندارد
grade اعلام طرح فروش فوق‌العاده محصولات سایپا ویژه مهرماه 99
grade سهام هیوندای موتور با اعلام برنامه ساخت خودروی برقی 10 درصد افزایش یافت
grade ریزش قیمت در بازار خودرو
grade شیب نزولی قیمت خودرو متوقف شد
grade ترخیص 300 هزار حلقه لاستیک با ارز دولتی
grade جزئیات طرح آزادسازی قیمت خودرو
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - آذر 99
grade شرایط جدید واردات خودرو به کشور
grade کرونا تحویل فراری SF90 استراداله را به تعویق انداخت
grade ابهامات قرعه کشی خودرو
grade تولید 405 هزار خودرو سواری در نیمه نخست سال جاری
grade معادلات بازار خودرو تغییر کرد
grade انتشار اولین تصاویر‌ گرافیکی از ال 90 ایرانی
grade امروز 11 آذر خودرو بخریم یا نه؟
grade خودرو چقدر ارزان خواهد شد؟
grade فروش فوق‌العاده خودروسازان معطل مجوز افزایش قیمت
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات سایپا - آبان 99
grade روش قرعه‌کشی خودرو جوابگو نیست
grade بازار خودرو از دلار و سکه پیشی گرفت
grade دبیر انجمن واردکنندگان خودرو: بعید است مهلت مصوبه ترخیص خودروها تمدید شود
grade زمان جدید طرح قرعه‌کشی محصولات سایپا
grade خودروی مسابقه ای کیا اپتیما جی.تی.اس
grade دنا پلاس و نمایندگان ما/ نخست وزیر هلند دوچرخه سوار می‌شود، چون آنجا منطقه صعب العبور ندارد!
grade خداحافظی تویوتا با لندکروز
grade ورود خودرو به بورس منتفی شد
grade موفقیت موتور خودروی شاهين در آزمون‌های عملکردی
grade محصولات ایران خودرو با نسل جدید قوای محرکه در راه بازار
grade آغاز حذف یارانه پنهان خودرو
grade آغاز پروژه تولید نخستین خودرو شاسی‌بلند آفرودی در گروه سایپا/ SUV جدید سایپا به زودی رونمایی و سال آینده وارد بازار می‌شود
grade قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده سایپا فردا انجام می‌شود
grade تولید انبوه ال 90 با قطعات داخلی / ادعای کاهش قیمت
grade وعده مجلس برای فروکش کردن قیمت خودرو
grade افزایش درآمد خودروسازان از کاهش فروش!
grade 9 طرح پیشنهادی برای واردات خودرو
grade چه بر سر بازار خودرو آمده است؟
grade تولید خودرو برقی ملی تا 18 ماه آینده
grade پورشه 911 توربو اس کوپه و کابریولت مدل 2021
grade افزایش گرایش خانواده‌های ایرانی به بازارهای واسطه‌ای و دلالی
grade اولین دستور خودرویی وزیر صمت
grade تولید خودرو هایما در ایران خودرو رسما متوقف شد
grade زیرمجموعه سایپا برنامه افزایش سرمایه از محلی جذاب داد
grade موفقیت سایپا شاهین در تست تصادف ECE R95 اروپا
grade عجیب ترین قوانین خودرویی دنیا
grade خودکفایی کرمان موتور در تولید برخی از قطعات خودروهای جک
grade شرایط تبدیل تعهدات منقضی محصولات ایران خودرو
grade آیا ریماک صاحب جدید بوگاتی خواهد شد؟
grade موتور سه استوانه جایگزین موتورهای ایران خودرو می‌شود
grade تاکید مقیمی بر سرعت فرآیند تجدید ارزیابی دارایی‌های نماد خمهر
grade فعلا از بازار، خودرو نخرید
grade پایان انزوای خودرویی ایران با احیای برجام
grade مذاکرات ایران و روسیه در بخش خودرو پیشرفت محسوسی نداشت
grade پرداخت یکسان خسارت بیمه به خودرو میلیاردی و 220 میلیونی
grade محصول جدید شرکت سایپا با نام آریا وارد بازار خواهد شد
grade راهکارهای پیشنهادی ساماندهی بازار خودرو
grade فروش ماهانه خودرو با قیمت فصلی
grade بی ام و جریمه شد
grade دو سناریو برای تغییر توزیع یارانه بنزین
grade فقط 8 روز برای تعیین تکلیف هزاران خودروی دپو شده
grade جایگزین پراید چقدر قیمت خورد؟
grade ماجرای بنز، بی ام دبلیو و پورشه های غیراستاندارد!
grade 31 هزار برنده در قرعه کشی پیش فروش یک ساله سایپا
grade مزایا و معایب قیمت‌گذاری فصلی خودرو
grade سهم شورای رقابت در نابسامانی‌های بازار خودرو چقدر است؟
grade صف طویل ثبت نام خودرو با کارت ملی اجاره‌ای!؟
grade قیمت‌های عجیب در بازار خودرو/ پراید 135 میلیون تومان شده است؟
grade شورای رقابت می‌ماند
grade نهاد قیمت گذاری خودرو تغییر نخواهد کرد
grade طرح ساماندهی خودرو امروز نهایی می‌شود
grade ریزش قیمت‌ها و نگرانی دلالان
grade نرخ معاینه فنی خودروها حداقل 40 درصد گران می‌شود
grade جزئیات طرح عرضه خودرو در بورس
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - آذر 99
grade استقبال گسترده از طرح پیش فروش محصولات سایپا با اعمال قیمت های جدید شورای رقابت
grade رویکرد متفاوت مجلس و شورای رقابت در قبال قیمت خودرو
grade جولان قیمت های نجومی در بازار خودرو
grade آغاز تولید انبوه گیربکس 6 سرعته با طراحی داخلی ایران خودرو
grade آیا قیمت‌گذاری خودرو آزاد می‌شود؟
grade مجوز افزایش 50 درصدی قیمت روغن موتور
grade خودروسازان ملزم به عرضه محصولات در بورس می‌شوند
grade خودروسازان داخلی مجوز افزایش قیمت گرفتند
grade نحوه عرضه خودرو در بورس توسط مجلس مشخص شد
grade بازگشت پژو به مسابقات اتومبیلرانی لمانز با ابرخودرویی جدید
grade طرح جدید مجلس؛ آزادسازی مشروط واردات خودرو
grade چرا شرط پیش پرداخت مبلغ خودرو دوباره حذف شد؟
grade نسخه گازسوز فولکس واگن گلف 2020 معرفی شد‌
grade حریری: 700 پورشه مگر نخودلوبیاست که واردکننده اش معلوم نباشد؟ وزیر و وکیلش هم معلومند
grade اما و اگرها درباره طرح مالیات بر خودرو
grade آخرین وضعیت عرضه خودرو در بورس
grade اختتامیه ارزیابی خدمات پس از فروش صنعت خودرو برگزار شد
grade تحقیق و تفحص از خودروسازان در مجلس یازدهم کلید خورد
grade طرح تبدیل حواله‌های خودرو هایما S7 به سایر محصولات مهر 99
grade پر فروش ترین خودروهای الکتریکی کدامند؟
grade جریمه 40 هزار تومانی در انتظار خودروهایی که عوارض نمی‌دهند
grade خودروسازان به جای تحویل خودرو، آن را در بازار می فروشند
grade ترخیص خودروهای توقیفی از طریق پلیس +10
grade صدرنشینی تویوتا در نظرسنجی ژاپنی
grade تجدید نظر در قیمت گذاری تایر
grade برنامه بلندپروازانه تسلا برای پیکاپ سایبرتراک
grade پیشنهاد واردات خودروی کارکرده به کشور
grade الزامات همکاری 25 ساله ایران با چین در صنعت خودرو
grade اما و اگرهای طرح عرضه خودرو در بورس
grade شورای رقابت بازار خودرو را به هم ریخت؟
grade انعکاس تورم انتظاری در پیش فروش خودرو
grade خودروهای غیربومی ساکن تهران در صورت تردد جریمه‌ می‌شوند
grade شکایت تسلا از دولت ترامپ به علت تعرفه‌های بالا بر واردات قطعات از چین
grade شماره گذاری خودروهای رنو بلامانع اعلام شد
grade عرضه خودرو در بورس منتفی شد
grade رکود بازار خودرو با محدودیت‌های کرونایی
grade تصمیم نهایی برای صنعت و بازار خودرو
grade دلیل تولید خودرو با کسری قطعه
grade در 3 سال گذشته، بازار خودرو چنین ریزشی را تجربه نکرده بود
grade اولین محدودیت‌ جدید کرونایی در لحظات آخر لغو شد
grade ادامه رکوردهای فروش تسلا
grade حرکت همه جانبه ولوو به سمت الکتریکی شدن
grade سرنوشت خودرو در نیم‌سال دوم
grade ثبت 4100 شکایت خودرویی در تهران
grade جولان قطعات بی کیفیت در بازار
grade مقایسه تولید خودروی ایران با جهان
grade همزمان با روز جهانی بدون خودرو صورت ميگيرد؛ برپايی همايش دوچرخه سوارى با همراهى شهردار تهران
grade سرمایه‌گذاری تویوتا در خودروهای متصل
grade معمای صادرات خودرو به اسپانیا
grade قیمت‌های جدید خودرو به زودی اعلام می‌شود
grade زمان قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو مرحله هفتم
grade بازار خودرو در خواب/ تعطیلی بازار خودرو تنها به دلیل محدودیت‌های کرونایی
grade آغاز شماره گذاری 3000 خودرو رنو مانده در‌ پارکینگ
grade حضور شورای رقابت در کنار لغو نظام قیمت‌گذاری
grade پراید 130 میلیون تومانی در سایه سکوت نهادهای نظارتی
grade آیا در قیمت‌های جدید شرکت سایپا تخلفی رخ داده است؟
grade تلاش لابی ضد ایرانی برای تحریم ایران ‌خودرو و سایپا
grade رنوهایی که در پیچ پلاک ‌گذاری مانده اند
grade تشدید چالش صنعت خودرو با فروش به شیوه قرعه کشی
grade لزوم تغییر فرمول قیمت‌گذاری خودرو
grade تاثیر قیمت خودرو روی افزایش هزینه خانوار
grade قیمت گذاری لاستیک خودرو آزاد شد
grade فولکس واگن به دنبال فروش لامبورگینی
grade زمان ورود تسلا به بازار هند مشخص شد
grade تصمیم تولید کنندگان لاستیک به افزایش 50 درصدی قیمت
grade تعطیلی مراکز تعویض پلاک در شهرهای قرمز
grade سازمان حمایت به جای شورای رقابت در طرح خودرویی مجلس
grade 18 درصد خودروهای تولیدی ناقص است
grade پلاک‌های غیربومی تهرانی‌ها جریمه نمی‌شود
grade مجوز شماره‌گذاری 30 دستگاه خودروی برقی صادر شد
grade فروش پورشه تایکان از 10 هزار دستگاه گذشت
grade آئودی به زودی صاحب بنتلی خواهد شد
grade دستور رئیس‌جمهوری برای ترخیص 2000 کامیون صادر شد
grade کاهش 60 درصدی فروش بنزین سوپر در جایگاه‌ها
grade زمان قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده سایپا ویژه آبان 99
grade فروش‌ فوق‌العاده خودروسازان با قیمت‌های قبلی به اتمام رسید
grade اعلام اسامی برندگان قرعه کشی طرح فروش فوق العاده ایران خودرو
grade کوییک اس زمستان امسال وارد بازار می‌شود
grade زیان انباشته قطعه سازان به 10 هزار میلیارد تومان رسید
grade سرمایه گذاری هنگفت جنرال موتورز بر روی تولید خودروهای برقی
grade اعلام ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق‌العاده
grade شرکت در قرعه‌کشی به قصد سرمایه‌گذاری
grade مرسدس بنز برای هفتمین بار پیاپی قهرمان مسابقات فرمول یک شد
grade طرح تبدیل حواله‌های دنا پلاس اتوماتیک به سایر محصولات - آذر 99
grade تشدید آلودگی هوا در کشورهای درحال توسعه با واردات خودروهای دست دوم
grade امتیاز مشروط صمت به خودروسازان
grade عرضه خودرو در بورس احتمالا منتفی می‌شود
grade بروزرسانی سیستمی تسلا دو هفته دیگر عرضه می شود
grade تسلا با ارزش ترین برند خودرویی جهان شد
grade آرتورا نام محصول هیبریدی جدید مک لارن خواهد بود