منافذ تنفس واردکنندگان در هوای تحریم

سبقت آزاد۱۳۹۷/۰۶/۰۶ ۰۶:۵۹:۵۱ 0

 در شرایطی بیش از دو ماه از ممنوعیت واردات خودرو به کشور می‌گذرد که با وجود برخی نقدها و همچنین تبعات منفی این تصمیم، دولت همچنان بر موضع خود استوار است. هر چند تاکید دولت بر مدیریت منابع ارزی کشور با ممانعت از ورود محصولات غیرضروری همراه است با این حال این موضوع نباید نافی توسعه کسب‌و‌کارهای داخلی و حفظ اشتغال ایجاد شده در بنگاه‌های اقتصادی کشور باشد.

منافذ تنفس واردکنندگان در هوای تحریمبه گزارش پایگاه خبری سبقت آزاد به نقل از دنیای اقتصاد، بنابراین واضح است که دولت اگر چه در پی اعمال تحریم‌های بین‌المللی مواضع متفاوتی در مورد واردات برخی از کالاهای مصرفی اتخاد کرده اما این مسیر نباید به نفع تعدادی از بنگاه‌های اقتصادی و به ضرر تعدادی دیگرتمام شود. اینکه هم اکنون کشور در شرایط خاص اقتصادی و سیاسی قرار دارد، امری واضح است بنابراین دولت برای مقابله با وضعیت پیش رو همت خود را بر ممانعت از خروج ارز به‌کار گرفته است.
در این بین خودرو از نظر بسیاری از مسوولان اقتصادی و سیاسی کشور کالایی تجملاتی خوانده شده که واردات آن در شرایط کنونی ضرورتی ندارد به این ترتیب این کالا در لیست کالاهای ممنوعه قرار گرفت. در این زمینه دولتی‌ها تاکید دارند که راهکار فعلی برای مقابله با تحریم‌ها اتخاذ شده است.هرچند این استدلال قابل پذیرش  است، اما در عین حال بسیاری از کارشناسان معتقدند مسیر برون‌رفت از شرایط کنونی نباید به ضرر بنگاه‌های خصوصی و همچنین ممانعت از توسعه کسب‌و‌کارهای داخلی باشد. بدین معنا که اگر دولت واردات خودرو را منجر به هدررفت منابع ارزی می‌داند پس باید راهکاری در کنار این ممانعت برای حفظ این بنگاه‌ها ارائه دهد. اگر چه در این زمینه برخی از واردکنندگان خودرو نیز بر مدیریت منابع ارزی توسط دولت برای گذر از تحریم‌های همه جانبه تاکید دارند اما در کنار آن خواهان حفظ مسیری برای ادامه فعالیت خود هستند. حال این سوال مطرح است که دولت چگونه می‌تواند در جهت حفظ منافع این دسته از واردکنندگان گام بردارد؟ آنچه مشخص است شرکت‌های واردکننده طی سه سال گذشته با چندین دستورالعمل و مقرراتی که از سوی وزارت صنعت و همچنین هیات دولت مصوب شد، روبه‌رو بودند، این مقررات هر چند برای ساماندهی بازار خودروهای وارداتی به شرکت‌های فعال در این زمینه ابلاغ می‌شد اما برای فعالان این حوزه هزینه‌ساز بود. حال دولت با نادیده گرفتن تمامی هزینه‌هایی که خود تحمیل کرده دستور به توقف واردات داده است. در این زمینه اما برخی از کارشناسان معتقدند دولت از ابتدا قصد ممنوعیت واردات خودرو را نداشته است به‌طوری‌که بعد از تحریم‌ها بیشتر واردکنندگان حتی ارز ۴۲۰۰ تومانی نیز دریافت کردند. اما دولت که نتوانست با سیاست ارز تک نرخی، علاوه بر مدیریت منابع ارزی کشور، سر و سامانی به واردات بدهد، در نیمه مرداد ماه و به دنبال تغییر رئیس کل بانک مرکزی، از بسته جدید ارزی دولت رونمایی کرد. بعد از اعلام سیاست‌های جدید ارزی دولت، برخی از کالاها از لیست گروه چهارم کالایی که ورودشان ممنوع بود، خارج شدند. با این حال همچنان خودرو در لیست ممنوع‌الورودها باقی ماند. با این حال به نظر می‌رسد بعد از گذشت دو ماه و فروکش کردن تنش‌های حاصل از ممنوعیت ورود ناگهانی خودرو به کشور، دولت باید بار دیگر به بحث واردات خودرو ورود کند. این ورود لزوما به معنای بازگشت به آزادسازی واردات خودرو نیست اما دولت می‌تواند راهکارهایی برای ادامه فعالیت این دست از واردکنندگان در نظر بگیرد.

تداوم ممنوعیت؟

هر چند برخی از کارشناسان با توجه به تاثیر تحریم‌ها انتظاری از تداوم واردات ندارند اما برخی دیگر در انتظار راهکاری برای تداوم واردات یا حداقل جلوگیری از ضرر واردکنندگان خودرو هستند. در این زمینه برخی شرایط حاکم بر اقتصاد کشور را جنگ اقتصادی می‌دانند و همچنان بر ادامه سیاست ممنوعیت ورود خودرو اصرار دارند.  طرفداران این نظر معتقد هستند که تحریم‌ها علیه اقتصاد کشور هنوز آغاز نشده است. بر اساس برنامه زمانبندی که از سوی ایالات متحده آمریکا برای تحریم اقتصادی کشورمان اعلام شده است، تحریم‌های نفتی از اواسط آبان ماه به اجرا گذاشته می‌شود.
این عده عنوان می‌کنند با توجه به وابستگی اقتصاد کشور به درآمدهای نفتی، بی‌تردید با شروع تحریم‌های نفتی درآمدهای دولت از این ناحیه دچار آسیب خواهد شد، بنابراین دولت باید همچنان با وسواس منابع ارزی کشور را هزینه کند. از این رو باید راه ورود کالاهای لوکس و غیر ضروری به کشور، از جمله خودرو همچنان مسدود بماند. در مقابل این گروه، برخی با اشاره به قبول شرایط ویژه‌ای که در اقتصاد کشور حاکم است تاکید دارند دولت باید به دست‌اندرکاران بخش واردات اعتماد کرده و اجازه دهد تا آنها واردات خودرو را مدیریت کنند. آنها اعلام می‌کنند که چنانچه دولت ممنوعیت ورود خودرو به کشور را لغو کند این امکان را دارند که خود منابع ارزی مورد نیاز برای واردات خودرو تامین کنند. البته واردکنندگان پیشنهاد دیگری هم به دولت می‌دهند و آن سهیمه بندی واردات بر اساس سهم نمایندگی‌های فعال از بازار است.

بازگشت به ابزار تعرفه‌ای

استفاده از ابزار تعرفه و همچنین نرخ ارز برای کنترل واردات امری پذیرفته شده است. فربد زاوه، کارشناس خودرو در این‌باره به «دنیای اقتصاد» می‌گوید که دولت باید در شرایط حاضر راهکارهای دیگر را جایگزین ممنوعیت کند. زیرا ممنوعیت برای کالایی که تا پیش از این وارد می‌شده و برای خود بازار دارد، نمی‌تواند به‌عنوان راه حل دائمی مورد توجه قرار بگیرد.زاوه با تاکید بر نظام تعرفه‌ای معتقد است دولت در دو سال گذشته با آزمون و خطا به جمع بندی در ارتباط با واردات خودرو رسید و واردکنندگان هم به نوعی با شرایط حاضر خود را تطبیق دادند. بنابراین دولت نمی‌تواند به ناگاه و بدون اعلام قبلی اقدام به ممنوعیت واردات کالا کند.البته زاوه شرایط ویژه حاکم بر اقتصاد کشور را مدنظر قرار می‌دهد با این حال ممنوعیت واردات را اقدامی نادرست می‌داند و معتقد است دولت باید راه‌های دیگری را برای مدیریت منابع ارزی در دستور کار قرار دهد. این کارشناس بازگشت به استفاده از ابزار تعرفه‌ای را مناسب‌ترین اقدام دولت برای جایگزینی ممنوعیت واردات می‌داند.
البته واردکنندگان اعلام کرده‌اند که چنانچه دولت ممنوعیت واردات را لغو کند چند پیشنهاد در این ارتباط برای مدیریت منابع ارزی آماده کرده‌اند تا دولت این امکان را داشته باشد منابع ارزی را مدیریت کند. یکی از پیشنهادهایی که از سوی واردکنندگان ارائه شده است، مدیریت واردات بر اساس سهم نمایندگی‌ها از بازار است. این پیشنهاد از سوی زاوه مورد قبول نیست، چراکه معتقد است این اقدام سبب ایجاد رانت برای آن دسته از واردکنندگانی می‌شود که سهم بیشتری از بازار دارند و چنانچه این پیشنهاد عملیاتی شود، بخش دیگری که سهم زیادی ندارند از بازار حذف شده و بازار به‌صورت انحصاری در اختیار چند شرکت واردکننده قرار می‌گیرد. بنابراین وی تاکید می‌کند باید در گام اول واردات برای نمایندگی‌ها به یک میزان آزاد باشد و چنانچه دولت می‌خواهد واردات را مدیریت کند، استفاده از ابزار تعرفه‌ای می‌تواند بهترین راه باشد.

جنگ اقتصادی و لزوم مدیریت منابع ارزی

در حالی زاوه بر استفاده از ابزار تعرفه‌ای تاکید دارد که امیرحسن کاکایی در گفت‌و گوبا «دنیای‌اقتصاد» معتقد است کشور در شرایط فعلی در یک جنگ اقتصادی قرار دارد. بنابراین در این شرایط دولت تنها باید به فکر مدیریت منابع ارزی کشور باشد و از هدررفت این منابع به طرق گوناگون از جمله واردات کالاهای لوکس و غیر ضرور، از جمله خودرو جلوگیری کند.کاکایی می‌گوید در شرایط فعلی که اقتصاد با بحران‌های تحریمی روبه‌رو است باید تلاش شود تا منابع ارزی کشور هوشمندانه مصرف شود.
این کارشناس با تاکید بر درک شرایط واردکنندگان و زیان‌هایی که به آنها از ناحیه ممنوعیت واردات تحمیل شده است می‌گوید: بی‌تردید واردکنندگان در شرایط نامساعدی به سر می‌برند ولی باید به این نکته توجه کرد که نمی‌توان منافع تعدادی را به منافع کل کشور ترجیح داد. هر کسب‌و‌کاری در گذر زمان شرایط رونق و رکود را تجربه می‌کند، بنابراین واردکنندگان باید این ممنوعیت را به‌عنوان رکود کسب‌و‌کار خود پذیرفته و آن را تحمل کنند.
در کنار اظهارات کاکایی باید به این نکته هم توجه کرد که شرکت‌های نمایندگی تعهداتی هم در ارتباط با مصرف‌کنندگان دارند. عمده این تعهدات مربوط می‌شود به حوزه خدمات پس از فروش. بر اساس قراردادی که بین شرکت‌های واردکننده و وزارت صنعت منعقد شده است، این شرکت‌ها باید به مدت ۱۰ سال به محصولاتی که وارد می‌کنند خدمات پس از فروش ارائه دهند. بنابراین بحث خدمات‌دهی علاوه‌بر تعهد این شرکت‌ها می‌تواند به نوعی به تداوم حیات آنها در شرایط بحرانی کمک کند. شرکت‌های واردکننده خودرو در این مقطع زمانی که واردات لغو است می‌توانند با تمرکز بر خدمات پس از فروش به نوعی ضرر توقف واردات را جبران کنند. در این زمینه تاکید می‌شود که طی این سال‌ها حجم قابل توجهی خودرو به بازار عرضه شده که این خودروها نیازمند خدمات پس از فروش هستند. این در شرایطی است که در حال حاضر شرکت‌های واردکننده در تامین قطعات با مشکلاتی روبه‌رو هستند؛ یکی از این مشکلات تامین ارز برای خرید قطعات خودروهای وارداتی است به‌طوری‌که تامین ارز برای تولید در اولویت دولت قرار دارد حال آنکه شرکت‌های واردکننده باید ارز تجاری برای تامین قطعات تهیه کنند. همچنین این نکته را باید مدنظر داشت که ارائه خدمات پس از فروش برای واردکنندگانی سودده است که خودروی بیشتری وارد بازار کرده‌اند. واردکننده‌ای که سهم کمی در بازار دارد به‌طور حتم نمی‌تواند از خدمات پس از فروش کسب درآمد مناسبی داشته باشد. اما یکی دیگر از درآمدهای جانبی واردکنندگان در شرایط کنونی که واردات لغو است می‌تواند خرید و فروش خودروهای دست دوم باشد. برخی از کارشناسان می‌گویند در تمام دنیا خرید و فروش خودروهای دست دوم، تجارتی پرسود است و واردکنندگان تا رفع ممنوعیت می‌توانند وارد این تجارت شوند. البته چالش‌هایی هم در این زمینه پیش پای واردکنندگان قرار دارد. اولین چالش وجود قوانین عجیب و غریب در این ارتباط است. همان طور که اشاره شد در همه جای دنیا این مسیر برای بسیاری از شرکت‌های واردکننده خودرو درآمدزا است حال آنکه در ایران به دلیل قوانین عجیب و غریب این مسیر متوقف است یا پررونق نیست.
راهکار دیگر که تا لغو ممنوعیت می‌تواند مورد توجه شرکت‌های نمایندگی قرار بگیرد، توسعه گارانتی‌ها در ارتباط با خودروهای وارداتی است. این کار در شرایط فعلی که واردات خودرو به کشور ممنوع است می‌تواند تا حدودی به کمک این شرکت‌ها بشتابد و منابع درآمدی برای آنها باشد. در این شرایط به نظر می‌رسد این قبیل راهکارها تنها می‌تواند چراغ این کسب‌و‌کار را روشن نگه‌دارد تا ممنوعیت رفع شود. چنانچه دولت بخواهد ممنوعیت را به‌صورت بلندمدت در دستور کار قرار دهد، بی‌تردید این راهکارها نمی‌تواند جایگزین واردات شود و با ادامه این شرایط واردکنندگان با خطر حذف از بازار کسب‌و‌کار به‌طور کامل روبه‌رو می‌شوند.

 favorite_border 0
loyalty 
اولین دیدگاه را شما بنویسید :)
لطفا کد را در کادر وارد نمایید
عناوین مرتبط با این مطلب
پربازدیدترین ها
grade مقایسه لیفان ایکس 70، چری تیگو 5 و هاوال H2
grade کیا سورنتو مدل 2021، تحولی نوین برای شاسی بلند محبوب کره ای
grade خودروی کلاس A ایران خودرو بهمن ماه معرفی می‌شود
grade مشخصات اولیه پروژه K132 ایران خودرو مشخص شد
grade خودروی جدید ایران خودرو K132 به نمایش گذاشته شد
grade 4 شرط جدید ایران خودرو در طرح جدید پیش فروش یکساله
grade طرح فروش خودرو جدید K132 شرکت ایران خودرو منتشر شد - تیر 99
grade فایل افزایش قیمت خودرو باز شد
grade سرکش شدن مجدد قیمت خودرو در بازار
grade سانگ یانگ به دنبال خریدار جدید
grade بی ام و M5 کامپتیشن مدل 2021 معرفی شد
grade شرط جدید کمیته خودرو برای ثبت‌نام در فروش‌های فوق‌العاده
grade شماره‌گذاری خودروها اینترنتی شد
grade خودروی ال90 ایرانی تولید می‌شود
grade دستورالعمل قیمت گذاری خودرو بازنگری می‌شود
grade لکسوس IS مدل 2021 معرفی شد
grade اعلام پیش فروش خودروی K132 بزودی/ تحویل از بهمن 99
grade فورد F-150 مدل 2021، نسل جدید پر فروش ترین پیکاپ تاریخ
grade فرمانروای سرکوب قیمت خودرو کیست؟
grade لغو قیمت‌گذاری برای بازار
grade شارژ قیمت خودرو از چهار منبع
grade باید در زمینه ضوابط واردات خودرو تجدید نظر کنیم
grade سهمیه سوخت وانت بارها کاهش یافت
grade قیمت‌گذاری بازار خودرو، نهایی نشده است
grade ساعت بوگاتی شیرون سوپر اسپرت با قیمتی عجیب رونمایی شد
grade تولید بی ام و i8 برای همیشه متوقف شد
grade پیش فروش تابستانه ایران خودرو به زودی آغاز می‌شود
grade چراغ سبز خودروسازی کشور به صنایع نظامی
grade پارس خودرو محصول جدید کوییک آر پلاس را رونمایی کرد
grade جشن تولد پنجاه سالگی رنجروور با مدلی خاص
grade مهلت واریز وجه خودروهای پیش فروش ایران‌خودرو تمدید شد
grade هشدار سایپا به فروشندگان و خریداران حواله خودرو
grade معاملات خودرو تقریبا به صفر رسید
grade کشف دو پارکینگ بزرگ خودرو با ارزش 6 تریلیون ریالی در تهران!
grade کلید دیجیتال اپل برای اتومبیل‌ها معرفی شد
grade بازنگری فرمول دستورالعمل قیمت گذاری خودرو تکذیب شد
grade یک جفت لاستیک بنز به قیمت پراید کار کرده
grade دستگیری در انتظار فروشندگان امتیاز خودروهای قرعه کشی شده
grade تولید اتوبوس برقی در دستور کار ایران خودرو قرار گرفت
grade دوج دورانگو SRT هلکت مدل 2021، قدرتمندترین شاسی بلند کارخانه‌ای دنیا متولد شد
grade فولکس واگن مالک تام آئودی می‌شود؟
grade برنامه بلند پروازانه اینفینیتی با مدیر ایرانی خود
grade قیمت خودرو در بازار همچنان صعودی! / محصولات ثبت نامی چه زمانی تحویل داده می‌شوند؟
grade بحران شدید اقتصادی بی ام و به خاطر کرونا
grade مهلت ترخیص خودرو‌های دپو شده در گمرک 3 ماه تمدید شد
grade سهمیه بنزین تیرماه، امشب واریز می‌شود
grade مسوولیت فروش حواله خودروهای در رهن ایران خودرو، برعهده مالک است
grade پروژه مشترک بنز و بی ام و ناتمام ماند
grade دوج چارجر SRT هلکت Redeye، قدرتمندترین سدان جهان
grade تسلا مدل S اولین خودرو الکتریکی با رنج مسافتی بیش از 644 کیلومتر
grade تصمیمات لاستیکی ستاد تنظیم بازار
grade بوگاتی شیرون رودستر در راه است
grade ممنوعیت درج قیمت خودرو، هیچ دردی از بازار دوا نکرد
grade خبری از نمایشگاه ژنو در سال آینده هم نخواهد بود
grade دوج چلنجر SRT سوپر استاک سریعترین خودرو عضلانی در دنیا
grade سیتروئن که بود؟
grade آموزش ساده رانندگی با خودروی دنده اتوماتیک
grade فیلم بررسی بسترن B30
grade نقاط ضعف و قوت ام وی ام X55 مدیران خودرو
grade آمیکو با آسنا به نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید آمد
grade فیلم مقایسه 207 اتوماتیک و دانگ فنگ H30 کراس
grade بررسی جک اس 4 محصول پسا تحریمی کرمان موتور
grade جک T8 محصول جدید کرمان موتور چه مشخصاتی دارد
grade 17 حقیقت در مورد شورولت کامارو که هر علاقه‌مندی باید بداند
grade تکامل لوگو بی‌ ام‌ و در طول تاریخ
grade احتمال حذف نام رنو برای همیشه پس از ورشکستگی
grade آئودی Q3 اسپرت بک 2020 کوپه جذاب آلمانی معرفی شد
grade فورد جی تی مدل 2020 با بدنه تمام کربن معرفی شد
grade نسل جدید هیوندای i20 مدل 2019؛ ترکیبی از تکنولوژی، ایمنی و زیبایی
grade فیلم بررسی کیا سراتو آپشنال سایپا
grade پژو 206 تیپ 2 بخریم یا تیبا 2 ؟ + فیلم
grade کیا اپتیما 2021 نماد رشد و نبوغ خودروساز کره ای
grade مازراتی لوانته تروفئو ناویتک، سریعترین شاسی بلند دنیا
grade اولین تصاویر واقعی و قیمت کوییک آر
grade جی ام سی یوکان مدل 2021، شاسی بلند قلدر و شیک آمریکایی
grade مرسدس بنز GLA مدل 2021، کراس‌اوور جمع و جور بنز
grade هیوندای سانتافه مدل 2021، فیس لیفتی برای شاسی بلند محبوب کره ای
grade بی ام و سری 4 مدل 2021، نسل جدید سری 4 محبوب باوارایی ها
grade ساینا اس توسط سایپا معرفی شد
grade آکورا TLX مدل 2021، زنگ خطر برای رقبای آلمانی
grade عمر مفید خودرو در ایران و سایر کشورهای جهان
grade رهام و ساینا EV در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید
grade حضور ایران خودرو با پژو 301 در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید
grade فناوری‌های کاربردی در کابین خودرو
grade تفاوت موتورهای بنزینی و دیزلی + فیلم
grade مقایسه فورد ماستنگ شلبی GT500 مدل 2020 و دوج چلنجر SRT Redeye مدل 2019
grade علائم هشدار جهت تعویض لاستیک‌های خودرو
grade لوتوس Evija قدرتمندترین ابرخودرو تاریخ معرفی شد
grade چند نکته فنی ساده برای نگهداری خودرو
grade بوگاتی چنتودیچی هیولای جدید بوگاتی معرفی شد
grade اهداف پروژه داخلی سازی پژو 301 از زبان مدیر عامل ساپکو
grade با 3 میلیون تومان محصولات جک را اقساطی و بدون بهره بخرید
grade تست و بررسی خودرو به سبک گاراژ بخردی
grade پژو 207 اتوماتیک بخریم یا رنو ساندرو؟
grade همه چیز‌ درباره سیستم ورود بدون کلید خودرو یا ‌کیلس
grade پیکاپ تایگر با ریگان خودرو در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید حضور یافت
grade همه چیز درباره جک اس 7، شاسی بلندی که در 11 کشور به فروش می‌رسد
grade سایپا عاجز از اعلام درست مشخصات فنی سایپا شاهین
grade تویوتا سینا مدل 2021، مینی ون هیبریدی جدید تویوتا
grade مشخصات پژو 208 مدل 2020
grade 10 تا از جذاب‌ترین خودروهای جرمی کلارکسون
grade خودرو برلیانس H330 به خط تولید شرکت سایپا بازگشت
grade تویوتا هایلوکس مدل 2021، مدل جدید پیکاپ تویوتا با چهره ای تازه
grade بررسی شلبی کبرا دیتونا کوپه مدل 1960
grade مشخصات پژو 2008 مدل 2020
grade مشخصات رولزرویس کولینان کوست لاین منصوری
grade دی اس 9، سدان جدید برند دی اس رونمایی شد
grade استون مارتین ونتیج رودستر مدل 2021، الهه زیبایی انگلیسی
grade چرا هیوندای توسان 2020 نخریم؟
grade مهمترین خودروهای تاریخ
grade بررسی اجمالی دانگ فنگ SX6
grade مکانیزم کلاس بندی خودروها
grade تویوتا یاریس کراس مدل 2021 با پیشرانه هیبریدی معرفی شد
grade زینگر 21C، نخستین ابرخودرو با چاپ سه بعدی
grade پراید، داستانی تکراری در صنعت خودروسازی ایران
grade نانوتکنولوژی در صنعت خودرو
grade مشخصات جنسیس G80 مدل 2021، نسل سوم سدان لوکس کره ای
grade فولکس واگن پولو GTI مدل 2018
grade 15 مدل از بدترین شورولت کوروت های تاریخ
grade حداکثر سرعت کوئنیگزگ جسکو ابسلوت چه قدر است؟
grade هامر جدید 1000 اسب بخار قدرت خواهد داشت
grade فراری 360 مادنا لیموزین، سریعترین لیموزین جهان
grade تاریخچه بوگاتی ویرون
grade پژو لندترک مدل 2021، پیکاپ جدید پژو رونمایی شد
grade آئودی S4 مدل 2020، سدان اسپرت همه چیز تمام آلمانی
grade چانگان یونی تی مدل 2020، کراس اوور مدرن و جذاب چینی
grade بی‌ام‌و کانسپت i4، رقیب جدید تسلا از سوی باوارایی ها
grade از هد آپ و دوربین در کلاه ایمنی، تا تمام تکنولوژی های موتورسیکلت ‌های بی ام و
grade 8 خودرو اسپرت کلاسیک گران‌‌ قیمت تاریخ
grade به کارواش رفتن شورولت کوروت استینگری مدل 1967 پس از 33 سال
grade نسل چهارم رنجرور، مهمانی آشنا از بریتانیا
grade بررسی پرفروش ترین مدل نیسان در اروپا؛ نیسان قشقایی 2018
grade سیتروئن از خودرو شهری خود با نام سیتروئن Ami پرده برداشت
grade کادیلاک اسکالید مدل 2021، شاسی بلند سوپرلوکس آمریکایی
grade چرا خودروها از فرمان برقی استفاده می کنند؟
grade هیوندای i20 مدل 2020 با طراحی جدید و پیشرانه هیبریدی معرفی شد
grade تسلا رودستر سافاری با طراحی آخر الزمانی
grade تست فنی نسخه خاص GMC سیرا مدل 2016
grade 8 خودرویی که شرکت های سازنده خود را از ورشستگی نجات دادند
grade کیا تلوراید بهترین خودرو سال 2020 شد
grade عوارض جدید آزادراه تهران-قم و کرج-قزوین
grade مقایسه لیفان ایکس 70، چری تیگو 5 و هاوال H2
grade شرایط جدید فروش نقدی و اقساطی محصولات جک
grade فیلم بررسی ولکس C30 - سی 30
grade قطع سهمیه بنزین وانت‌ بار های بدون کارت هوشمند
grade پیکاپ جک T8 رقیب قدر آسنا در راه بازار ایران
grade شرایط فروش جک اس 5، اس 3 و جی 4 کرمان موتور با 3 میلیون تومان
grade جک S4 به کرمان موتور رسید
grade ایکو K132 خودرو جدید ایرانخودرو معرفی شد
grade داستان پارس خودرو و مونتاژ بیوک و کادیلاک
grade مقرون به صرفه ترین خودروها برای مشتریان در سال 2019
grade لیست قیمت جدید لاستیک‌های شرکت بارز اعلام گردید
grade نحوه محاسبه دقیق افت قیمت خودرو در ایران چگونه است؟
grade قیمت جدید پژو 207 دنده ای ویژه مرداد ماه 98
grade جک سدان جدید خود را به زودی معرفی خواهد کرد
grade تفاوت کوئیک و کوئیک آر در چیست؟
grade شرایط فروش جدید سایپا با تحویل فوری پراید 111 اعلام شد
grade طرح تبدیل خودرو ساندرو به چانگان CS35 - دی 98
grade معرفی 10 تولیدکننده برتر لاستیک خودرو در جهان
grade اعلام طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 25 آذر 98
grade بهترین و ارگونومیک ترین خودروها برای افراد کوتاه قد
grade جدول نرخ جرایم رانندگی در سال 99 + کد تخلف
grade داستان تیکه انداختن انگلیسی‌ها به پژو و ایران خودرو چه بود؟
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه مرداد 98
grade بهترین خودروهای لوکس با قیمت کمتر از 30 هزار دلار
grade سیکل اسقاط کردن خودروهای فرسوده در کشورهای پیشرفته
grade نتیجه شکایت 37 نفر از شرکت سایپا سیتروئن در تهران
grade بهترین زمان برای خرید خودرو چه زمانی است؟
grade هیوندای اکسنت جدید مدل 2020، زیبا اما ضعیف
grade 15 هشدار برای جلوگیری از خرابی جلوبندی خودرو
grade چه نوع شمعی برای خودروی ما مناسب است؟
grade فروش فوری سراتو آپشنال از سوی سایپا
grade چگونه مراقب واشر سرسیلندر خودروی خود باشیم؟
grade فناوری‌های جدید ساخت لاستیک خودرو
grade لامبورگینی سیان اولین خودرو هیبرید و قدرتمند‌ترین خودرو لامبورگینی در نمایشگاه فرانکفورت 2019 معرفی شد
grade چانگان اوشان X7 مدل 2019 و تشخیص چهره مالک
grade هنگام ترکیدن لاستیک خودرو چه کنیم؟
grade جک A5 در نمایشگاه چانگدو 2019 رونمایی شد
grade بهترین تلمبه‌های همراه خودرو در سال 2018
grade 8 تا از بهترین خودروهای ریچارد هموند
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو اعلام شد
grade شرایط جدید فروش فوری چهار محصول ایران خودرو با قیمت جدید
grade قیمت خودرو امروز 1398/05/27| پژو پارس 96 میلیون تومان شد
grade تبدیل محصولات رنو و برلیانس با سراتو به تعداد محدود
grade برای رمزگشایی کارت سوخت به کجا مراجعه کنیم؟
grade واردات خودرو احتمالا از سال 99 آزاد می‌شود
grade طرح جدید تبدیل محصولات ایران خودرو شهریور 98
grade پژو 301 اولین خودروی ایرانی که در افتتاح خط تولیدش هیچ خارجی وجود نداشت
grade قیمت انواع خودروهای وارداتی
grade بررسی شورولت کوروت C8 استینگری مدل 2020
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه شهریور 98
grade آسیب‌پذیری شدید خودروهای دارای کیلس استارتر
grade فرار تاریخی از دیوار برلین با بی ام و ایستا
grade بررسی فورد ماستنگ تمام الکتریکی مدل 1967
grade تولید سراتو در سایپا متوقف شد
grade آغاز فروش ام وی ام ایکس 55 توسط شرکت مدیران خودرو
grade شرایط جدید فروش اعتباری سه محصول ایران خودرو
grade در زمان پارک خودروی اتوماتیک به این موارد توجه کنید تا گیربکس خودرو دچار مشکل جدی نشود
grade نیسان تایتان 2020، پیکاپ قدرتمند و جذاب ژاپنی
grade بررسی استون مارتین DBS سوپرلگرا ولانته 2020
grade شرایط فروش جدید سایپا ویژه 17 مرداد
grade نیسان جوک مدل 2020 با ویژگی‌ها و چهره‌ای جدید رونمایی شد
grade سردرگمی ادامه دار مشتریان کارمانیا به دلیل عدم انجام تعهد
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو اعلام شد - ویژه مرداد 98
grade ترخیص خودروهای دپو شده را فراموش کنید!
grade هرجا سخن از بی اعتمادیست نام سیف خودرو می‌درخشد
grade وانت‌بارها 100 لیتر سهمیه سوخت اضافه می‌گیرند
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه آبان 98
grade مقایسه قیمت خودروهای داخلی با قیمت دو هفته پیش
grade طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - 8 آبان 98
grade شرایط فروش نقد و اقساط محصولات شرکت سایپا ویژه 8 مرداد
grade طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو
grade پارسه پول خرد ایران می‌شود / سکه و دلار با پول جدید چند ؟
grade همه اول شدند؟ فریب مردم با رتبه اول خدمات پس از فروش
grade احتمال آزادسازی واردات خودرو در سال آینده قوت گرفت
grade همه چیز درباره نیسان ورسا 2020
grade طرح تبدیل ساندرو اتوماتیک به سراتو - آبان 98
grade کاهش قیمت خودرو در یک هفته گذشته
grade بهترین دوربین‌های داشبوردی خودرو
grade بزودی فروش 3 محصول جدید سایپا آغاز می‌شود
grade فیلم بررسی بی ام و سری 8 گرن کوپه
grade کمپانی بنز، چینی‌تر شد
grade خودروهای لاکچری با پلاک‌های رند توقیف می‌شوند
grade مرسدس بنز EQS کانسپت برقی اس کلاس آینده بنز در فرانکفورت 2019 معرفی شد
grade خداحافظی خودروهای کلاسیک با کارت سوخت
grade شرایط فروش اقساطی جدید جک جی 4 کرمان موتور ویژه آبان 98 اعلام شد
grade آغاز فروش فوری پراید و ساینا از 5 مرداد ماه
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه 19 آبان 98
grade آیا 250 میلیون دلار برای طراحی صندوق عقب 206 توجیه دارد؟
grade پارس اتوماتیک به لیست فروش فوری ایران خودرو اضافه شد + شرایط فروش
grade 11 خطای رانندگی که به ضرر خودرو است
grade لوگوی جدید فولکس واگن برای فرافکنی رونمایی شد
grade دلایل برکناری و بازداشت مدیرعامل ایران خودرو
grade دوج چلنجر موپار 1971؛ خودرویی متفاوت از دهه طلایی
grade بازگشت قیمت‌ها به سایت‌های خرید و فروش
grade نحوه نگهداری از روکش آلکانتارا در صندلی و داشبورد خودرو
grade بدترین خودروهایی که در دهه گذشته معرفی شدند
grade بزرگترین گردهمایی خودروهای کلاسیک در پیست آزادی
grade سایبر تراک وانت برقی خیره کننده تسلا
grade شنبه 5 مرداد آخرین مهلت ثبت نام جک جی 4 و اس 3 با شرایط ویژه
grade تسلا مشتریان خود را فریب داد
grade چرا موتور خودرو یکباره خاموش می شود؟
grade احیای کارت سوخت به معنای گران شدن بنزین نیست
grade مالیات و عوارض خودرو برای سال 99 تعیین شد
grade صبا باتری حریفی قدر برای رقبای خارجی
grade پیامک غیرمنتظره از طرح ترافیک
grade بوگاتی رکورد سرعت در دنیا را با سرعت 490 کیلومتر بر ساعت شکست
grade ممنوع الخروجی مدیرعامل سایپا
grade بزودی از سوی کرمان موتور، فروش اقساطی جک جی 4 بدون بهره
grade طراحان ایرانی خودرو در عرصه بین المللی
grade مراسم رونمایی از خودروی نفربر پیشرفته زرهی، ضد مین و ضد
grade نرخ جدید عوارض آزادراه‌های کشور اعلام شد
grade جدیدترین طرح فروش محصولات جک با قیمت قطعی
grade یکه زارع مدیرعامل ایران‌خودرو بازداشت شد
grade سیان، نام ابرخودروی هیبریدی لامبورگینی از کجا آمده؟
grade نوآوری های خودروهای کاروان یا کمپر ون
grade ماشین حساب به دست بگیرید تا سهمیه بنزین‌ تان غیب نشود
grade برای دریافت کارت سوخت دیگر به پست مراجعه نکنید
grade مشخصات فنی فولکس واگن گلف 2018
grade مصوبه واگذاری خودرویی‌ها فعلا قابل اجرا نیست
grade قیمت محصولات مدیران‌خودرو در دست بررسی است
grade سهمیه بنزین اول هر ماه شارژ می‌شود
grade نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2019 آغاز به کار کرد
grade شاسی بلندهای پرفروش در بازار چین
grade فروش اقساطی دنا پلاس و پژو پارس توسط ایران خودرو در چهارشنبه 6 شهریور
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو تیر 98
grade رونمایی از لوگوی جدید فولکس واگن با گلف
grade وانت 18 هزار دلاری ام جی معرفی شد
grade اصالت از نوع آلمانی، کانسپت فولکس واگن دیزاین ویژن جی.تی.آی
grade نیسان آریا Ariya، چشم اندازی از کراس‌اوورهای آینده نیسان
grade مایکل شوماخر پس از 6سال کما به هوش آمد!
grade خودروی تسلا صورت و پلاک خودرو را شناسایی می کند
grade هشدار مهم سازمان حمایت به خریداران خودرو
grade میباخ GLS مدل 2020 رونمایی شد
grade شرایط فروش جدید سایپا ویژه 20 مرداد
grade لامبورگینی سیان Sian، نخستین هیبریدی و قدرتمند‌ترین لامبورگینی تاریخ
grade صدرو بیمه نامه خودروهای سایپا متوقف شده
grade سازمان حمایت به نفع مشتریان تیوولی نظر داد
grade دولت بنزین را 3 برابر گران کرد/سهمیه 1500، آزاد 3000 تومان
grade ویژگی‌های تویوتا پریوس 2019
grade پرفروش‌ترین خودروهای پژو کدامند؟
grade معرفی تویوتا راو4 مدل 2019
grade اسپارک اول با 2000 اسب بخار پر قدرت‌ترین خودرو تاریخ
grade فروش ویژه محصولات جک به زودی توسط کرمان موتور
grade شرایط فروش جدید سایپا ویژه 15 مرداد، سایپا 111 به فروش اعتباری اضافه شد
grade مرسدس بنز جی ال سی 300 مدل 2020، شاسی بلند 40 هزار دلاری مرسدس بنز
grade الزامات پیش از واگذاری خودروسازی‌ها
grade 10 دلیل جهانی برای خرید خودرو‌های ژاپنی
grade رسوایی جدید فورد
grade ونکوییش؛ فراری آستون مارتین و اولین محصول موتور وسط آستون
grade بهترین گیجهای اندازه گیری باد و عمق آج لاستیک در سال 2019
grade جدیدترین طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو - 21 آبان 98
grade 10 خودروی پلاگین هیبریدی برتر 2019
grade کیا اپتیما مدل 2021، نسل پنجم سدان کره‌ای پر طرفدار
grade معرفی بهترین خودروهای هاچ‌بک سال 2019
grade بازداشت 6 نفر در پرونده شرکت سایپا
grade معرفی بیسو T3 و بیسو T5 شرکت سیف خودرو
grade مک‌لارن F1 LM گرانترین خودروی ساخت بریتانیا می‌شود؟
grade بی ام و ایکس 7 مدل 2019؛ تکنولوژی به نام آلمان و کام آمریکا
grade طرح تبدیل خودرو سمند دوگانه‌سوز و H30 کراس اتوماتیک
grade کریستال آبی؛ یک کادیلاک کلکسیونی
grade فهرست خودروهای پرفروش روسیه منتشر شد
grade وقتی M به جان BMW بیفتد؛ بی‌ام‌و X6 M Performance Parts
grade مشخصات بی‌ام‌و 2020 پلاگین هیبریدی
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو خرداد 98
grade اطلاعیه کرمان موتور در خصوص تامین قطعات و تعهدات
grade سانگ یانگ اطلاعات فنی نسخه الکتریکی کوراندو را منتشر کرد
grade نخستین خودرو الکتریکی ملی ترکیه رونمایی شد
grade تسلا مدل 3؛ ایمن‌ترین خودروی سدان جهان
grade احتمال لغو عوارض ورود به محدوده زوج و فرد تهران
grade ماشین پرنده پورشه
grade افزایش واردات قطعات یدکی قاچاق به کشور
grade بنز خودروی 1932 خود را بازسازی کرد
grade تبعات حذف بی‌جایگزینی پراید
grade وزیر صنعت: اجازه نمی‌دهیم خودروسازان قطعه سازی کنند
grade بدعهدی بسیار عجیب شرکت سایپا در تحویل محصولات
grade صدور کارت سوخت هوشمند المثنی فقط از طریق دفاتر پلیس +10
grade مدیرعامل ایران خودرو: تولید 200 هزار دستگاه پژو 301 بدون حضور پژو
grade کانسپت 4 نسل آینده سری 4 بی‌ام‌و در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی شد
grade کوئیک کراس به پارس خودرو رفت
grade تحویل 20000 خودروی دپوشده به مردم
grade فرماندار تهران: عوارض زوج و فرد سال 97 حذف می‌شود
grade جایگزین پراید مشخص شد
grade انواع لاستیک خودرو را بهتر بشناسیم / تفاوت تایرها در چیست؟
grade معرفی هیوندای i10، محصول ارزان قیمت هیوندای
grade تغییر کاربری دفتر یک خودروساز در جاده مخصوص/ سرنوشت صنعت خودرو آذربایجان چه می‌شود؟
grade یک شاسی‌بلند جایگزین تویوتا کرولا می‌شود
grade ادامه گران‌فروشی‌ خودروسازی که پرونده‌اش تعزیراتی شده است
grade هزینه 250 میلیون دلاری برای طراحی صندوق پژو 206
grade خودروهای لوکس قاچاق در انبار اموال تملیکی خاک می‌خورند
grade مدیرعامل ایران خودرو برکنار شد
grade ترخیص 6653 خودرو وارداتی براساس مصوبه دولت
grade بی‌ام‌و X6 2020 با طراحی وانتابلک به نمایشگاه فرانکفورت 2019 آمد
grade بررسی سوپراسپرت اتریشی KTM X-Bow GT
grade مقایسه برلیانس c3 کراس، ساندرو استپ وی و دانگ فنگ اچ 30 کراس
grade چه عاملی مانع رشد خودروهای برقی می‌شود؟
grade واریز ریالی سهمیه بنزین وانت بارها در انتظار تایید وزارت کشور
grade شرایط جدید فروش نقدی و اعتباری سایپا ویژه 16 و 17 شهریور
grade سونی با رونمایی از خودرو الکتریکی ویژن اس خودروساز شد
grade شیشه‌های سرامیکی با استحکام بالا برای خودروهای زره پوش
grade شرایط جدید فروش محصولات جک با قیمت قطعی
grade تولید وانت هیوندای در آمریکای شمالی
grade مزدا MX-30 مدل 2020، نخستین محصول الکتریکی مزدا
grade ایران خودرو: تولید آزمایشی پژو 301 ایرانی از امروز آغاز می‌شود
grade نسل جدید لندرور دیفیندر در نمایشگاه فرانکفورت 2019 رونمایی شد
grade خبری از مک لارن برقی در آینده نزدیک نخواهد بود
grade دختران مکانیک
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه شهریور اعلام شد
grade خودروهای بدون معاینه فنی 50 هزار تومان جریمه می‌ شوند
grade نمایش فیلم‌های سه‌بعدی و استفاده از واقعیت مجازی در نسل بعدی نمایشگر‌های داخل خودرو
grade توقف شماره‌گذاری خودرو پراید از سال آینده
grade سهمیه‌ بنزین برای نوروز زیاد می‌شود؟
grade نیسان لیف پرفروش ترین خودرو برقی جهان
grade نیسان پاترول 2020 در امارات دیده شد
grade رده بندی پرفروش ترین خودروها در بازار ژاپن
grade تا زمانی که خودروسازی خصوصی نداشته باشیم، مشکلات صنعت خودرو حل نمی‌شود
grade شرایط جدید ثبت نام اقساطی ایران خودرو - 3 دی 98
grade شورای نگهبان به طرح ساماندهی صنعت خودرو ایراد گرفت
grade تحول مدیریتی در اتحاد رنو-نیسان
grade سایپا حق بیمه‌ های دریافتی از خریداران را چه می کند؟
grade آغاز داخلی‌سازی 35 قطعه حساس خودرو
grade پرونده 5 شرکت خودرویی روی میز تعزیرات
grade هیوندای از کانسپت الکتریکی 45 در نمایشگاه فرانکفورت 2019 رونمایی کرد
grade شرایط فروش مشارکت در تولید محصولات جک
grade سوناتا هیبرید جدید با نور خورشید شارژ می‌شود
grade جدیدترین طرح فروش اقساطی محصولات ایران خودرو ویژه 3 مهرماه 98
grade بلاتکلیفی ثبت‌نام کنندگان خودروهای وارداتی
grade تولید نسل جدید ماشین هیدروژنی تویوتا
grade برای ساماندهی تولید خودرو، دولت باید کنار بکشد
grade حذف شدن 20 محصول از خودروسازی کشور
grade پیشنهاد جدید برای ترخیص سریع 1048 خودرو دپو شده
grade آشنایی با کارکردهای اصلی روغن موتور خودرو و سایر روغن ها
grade تصاویر رندر شده از رنو ساندرو جدید، ساندرو در لباس کلیو
grade اتصال کارت بانکی به کارت سوخت منتفی شد
grade چگونگی محافظت از شیشه خودرو
grade جلوگیری از بالارفتن بیش از حد دمای آب خودرو
grade برخی ویژگی‌های فنی پژو 301 تولید داخل مشخص شد
grade معرفی محبوب‌ترین خودروهای کراس‌‌اوور 2019
grade کد یکتا جایگزین بیمه‌نامه‌های کاغذی شخص ثالث می‌شود
grade تکذیب افزایش بهای محصولات ایران خودرو
grade دنا اتوماتیک تا پایان امسال به تولید می‌رسد
grade صدور فرمان عرضه خودروهای جدید
grade شرایط ترخیص خودروهای خارجی دپو شده در منطقه آزاد اروند اعلام شد
grade یکی از مدل‌های پراید تا چند روز دیگر از تولید خارج می‌شود
grade ارز ارزان شد
grade فورد ماستنگ شلبی GT500 تیونینگ هنسی رونمایی شد
grade دوربین عقب خودروهای بی‌ام‌و مشکل دارد
grade چرا مدیرعاملی علی‌آبادی در ایران خودرو رسماً اعلام نشد؟
grade تحويل 70 هزار محصول سايپا به مشتریان در دو ماه
grade پورشه تایکان رونمایی شد، خط و نشان پورشه برای تسلا
grade شرایط جدید فروش فوری سایپا ویژه 24 شهریورماه
grade بهترین خودروهای مدل 2019
grade فولکس واگن بالاخره از خودروی برقی خود، فولکس واگن ID.3 رونمایی کرد
grade استفاده از کارت سوخت چه فوایدی دارد؟
grade محصولات کرمان موتور را اینترنتی بخرید
grade تست رانندگی بی‌ام‌و X2 M35i مرز بین هاچ بک و کراس اوور
grade فاکتورشدن 3 هزار برلیانس توسط سایپا تکذیب شد
grade کدام خودرو بهترین خودروی سال دانمارک شد؟
grade فروش اعتباری ساینا از سوی سایپا
grade جزئیات فروش فوری و پیش فروش محصولات جدید سایپا
grade بنزین ایران چه کیفیتی دارد؟
grade میتسوبیشی Mi-Tech، کانسپت بدون سقف و خیره کننده میتسوبیشی
grade افشای تخلفات جدید از رئیس کنار گذاشته شده نیسان و رنو
grade شرایط جدید پیش فروش جک j4 و جک s3 اعلام شد
grade 770 هزار کارت سوخت همچنان معطل در پست
grade دفتر اسناد رسمی یا دفاتر تعویض پلاک؟
grade جای خالی خودروسازان آمریکایی در نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2019
grade جزئیات محاکمه 26 مدیر سابق شرکت سایپا
grade صدور سند خودرو فقط در دفاتر اسناد رسمی
grade سرنوشت موتورسیکلت‌ها و خودروهای فرسوده بدون کارت سوخت چه می‌شود؟
grade خودروسازان ترکیه و روسی به ایران می‌آیند
grade انتشار لیست قیمت جدید خودروهای داخلی در بازار - 19 دی 98
grade انجمن واردکنندگان خودرو به دنبال آزادسازی واردات
grade هوندا e از سال آینده در خیابان های اروپا
grade فروش اقساطی 5 خودروی سایپا ویژه دوشنبه 4 شهریور
grade میزان سوختگیری با کارت سوخت جایگاهداران نصف شد
grade اختلافات بانک مرکزی و خودروسازان بر سر زیاده‌خواهی خودروسازان
grade دومینوی توقف تولید خودروهای مونتاژی
grade ایرانخودرو تولید محصولات خود با پیشرانه یورو 5 را آغاز کرد
grade سود معتبرترین خودروساز چینی در جهان 40 درصد سقوط کرد
grade مرسدس بنز ویژن AVTR، اوج شکوفایی تکنولوژی و هنر بنز
grade جزئیات جدید درباره ثبت‌نام متقاضیان کارت سوخت/ برای پیگیری به پلیس 10+ مراجعه نکنید
grade 10 شاسی بلند لوکس با قیمت جالب در بازار جهانی
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه مهر اعلام شد
grade متهم به اخلال در بازار خودرو در هیات تفحص از خودرو
grade فاو-فولکس‌واگن رکورد زد
grade کارت جایگاه‌داران تا اطلاع ثانوی در اختیار مردم است
grade ستاد توسعه و تعمیق ساخت داخل محصولات ایران خودرو تشکیل شد
grade گزارش ارزشیابی کیفی خودرو مرداد 98
grade مسئولیت مدنی سازنده خودرو نسبت به ایمنی در تصادف
grade مزایا و فواید خودروهای برقی
grade آغاز سال تحصیلی با مسابقه کرمان موتور
grade بوگاتی شیرون هرمس مانی خوشبین آماده شد
grade طرح جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 17 مهرماه
grade افزایش قیمت محصولات ایران‌ خودرو و سایپا در بازار
grade فراخوان تویوتا راوفور به دلیل نقص فنی دوربین عقب
grade طرح جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 27 شهریورماه
grade جریمه میلیاردی دایملر بخاطر تقلب در موتورهای دیزل
grade سرمايه گذاری های ايران خودرو در اولويت تجديد ارزيابی
grade مشتریان عظیم‌ خودرو همچنان در بلاتکلیفی
grade اندونزی در تلاش برای توسعه بازار خودروهای برقی
grade خودروهای محبوب انگلیسی‌ها کدامند؟
grade خودروسازی در یک‌ سالگی تحریم
grade مشتریان سایپا در دام بی‌تدبیری مدیران قبلی
grade کانسپت هیوندای 45 طرحی از خودروهای برقی آینده
grade وعده مدیر عامل جدید ایران خودرو درباره اجرای استانداردها
grade جگوار اف تایپ مدل 2021 معرفی شد
grade 10 خودرو پرفروش تاریخ
grade موتورسیکلت های سری S1000 بی‌ام‌‌و
grade واتر پمپ چگونه کار می‌کند و علائم خرابی آن چیست؟
grade کانسپت خیره کننده آئودی AI:TRAIL Quattro در نمایشگاه فرانکفورت به نمایش در آمد
grade نحوه تعمیر شیشه برقی خودرو
grade آینده مبهم شرکت آستون مارتین
grade سایپا افزایش قیمت محصولات خود را تکذیب کرد
grade توقف تولید خودروهایی که ارتقاء کیفیت نداده‌اند
grade سرمایه‌ هنگفت برای تولید فیات برقی
grade تویوتا میرای مدل 2021 با طراحی انقلابی معرفی شد
grade ايران خودرو به سامانه اطلاعات مكانی (GIS) پيوست
grade طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 11 دی 98
grade بازداشت 2 مدیر ارشد ایران‌ خودرو
grade آلمانی ها چه خودروهایی سوار می شوند؟!
grade خودرو یا بنزین؛ عامل آلودگی هوا کدام است؟
grade الزامی شدن کارت شخصی سوخت 2 روز به تعویق افتاد
grade مرسدس بنز هیبریدی در راه است
grade بی‌ام‌و M2 Competition مدل 2019
grade قلب ايرانی خودروی 301 در مدار توليد
grade محصولات جدید جایگزین پراید و 405 می‌شوند
grade خودروسازان چینی استرالیا را فتح می‌کنند!؟
grade کدام برندها خودروی برقی و هیبریدی تولید کرده‌اند؟
grade استفاده از کارت سوخت شخصی در پمپ بنزین‌ها از امروز الزامی شد
grade بازار خودروهای دیزلی در ورطه سقوط
grade تولید خودرو نصف شد
grade خودروسازان به تعطیلات تابستانی رفتند
grade بنز، آئودی و بی‌ام‌و متحد شدند
grade موافقت سران سه قوه با واگذاری سهام دولت در ایران خودرو و سایپا
grade برگزاری 5 میز تعمیق ساخت داخل خودرو تا پایان سال
grade بزرگ‌ترین ضرر مزدا از 2012
grade دنا پلاس به سیستم تعویض دنده کابلی تجهیز می‌شود
grade نارضایتی شدید مردم از تاخیر در تحویل خودرو
grade افت 68 درصدی فروش پژو در خاورمیانه و آفریقا با خروج از ایران
grade محدودیتی برای سوختگیری با کارت سوخت شخصی وجود ندارد
grade خودروهای پرتیراژ داخلی از امنیت کافی برخوردار نیستند
grade تویوتا یاریس GR گرگی در لباس میش معرفی شد
grade پایگاه فروش اینترنتی محصولات کرمان موتور معرفی شد
grade پاکستان خودروی کم مصرف پرنس را روانه بازار می‌ کند
grade سه فراری جدید در مسیر رونمایی تا پایان سال 2019
grade تحويل حضوری خودرو به مشتريان درسايت مركزی ايران خودرو
grade بی‌ام‌و ویژن ای‌نکست چشم اندازی از نسل آینده
grade عبور خودروهای تكميلی ايران خودرو از تعداد 71 هزار دستگاه
grade آشفتگی عجیب در بازار خودرو
grade خصوصی‌سازی خودروسازان سخت است
grade جزئیات طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو
grade خودرویی که اتوماتیک خودش دریفت می‌ زند
grade آنچه باید درباره کارت سوخت بدانید
grade گلایه شدید مشتریان از روند تحویل خودروها
grade خودروهای تمام‌برقی در کدام کشورهای اروپایی مشتری دارند؟
grade واردات خودروهای روسی به کشور چقدر جدی است؟
grade پایان داستان پراید از زبان مدیرعامل سایپا
grade این خودروسازی فشل را تا کجا باید ادامه دهیم؟
grade ایجاد محدودیت در کارت سوخت جایگاه‌ها از چند روز دیگر
grade خالکوبی مشهود مانع صدور گواهینامه می‌شود
grade جزییات اجرای طرح پلیس دوچرخه سوار
grade خداحافظی با آینه‌های جانبی خودروها؟
grade فروش موفقیت‌آمیز بنز در چین
grade پایان تولید خودروهای دارای کسری قطعات در سایپا
grade اطلاعیه جدید ایران‌خودرو و سایپا در خصوص فرآیند قرعه‌کشی
grade مرسدس بنز G-Class مدل 2019 برابوس در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی شد
grade بی کیفیت‌ترین خودروها با گران‌ترین قیمت به مردم فروخته می‌شود
grade پشت پرده مخالفت‌ها با واگذاری سهام دولت در ایران خودرو و سایپا
grade لوگو کمپانی کیا موتورز تغییر خواهد کرد
grade شرایط پیش فروش پژو 207i با سقف شیشه ای اعلام شد
grade رشد قیمت لوازم یدکی خودرو
grade تلاش وزارت صنعت برای افزایش تعرفه واردات تلفن همراه
grade تسلا سایبر تراک به ناوگان پلیس دبی خواهد پیوست
grade خودروهای وارداتی در یک قدمی متروکه شدن
grade ترخیص خودروهای دپو شده به کجا رسید؟
grade نحوه تشخیص تایر های جدید از انبار شده‌ ها
grade حذف تعمدی یا خودسرانه آپشن وارداتی‌ها
grade معرفی 10 اتومبیل لوکس آمریکایی
grade توقیف روزانه و ساعتی خودروهای متخلف در دستورکار جدی پلیس
grade بزرگترین صادرکنندگان موتورسیکلت در جهان
grade شاسی‌بلند جدید آئودی برای رانندگانی که شاسی‌بلند نمی‌خواهند
grade آغاز فروش کوییک آر از اول بهمن
grade برنامه‌ریزی برای تولید پژو 207 صندوق‌دار
grade ايران خودرو در تعطيلات تابستانی خودرو تحويل مشتريان می دهد
grade اولین تصاویر شاسی بلند استون مارتین DBX بدون استتار
grade دردسر قضایی برای فروشندگان کارت سوخت
grade نخستین ون برقی مرسدس‌ بنز
grade تسلا 3 پرفروش‌ترین خودروی برقی اروپا شد
grade هاچبک برقی هوندا E در نمایشگاه فرانکفورت 2019 رونمایی شد
grade فروش منطقه‌ای رنو بعد از خروج از ایران کاهش یافت
grade حمايت وزارت كشور از گام های توسعه ای در صنعت خودرو/ضرورت تزریق نقدینگی به خودروسازان داخلی
grade تولید قدرتمندترین موتور خودرو و شکستن رکورد سرعت
grade رامک‌ خودرو به نظر سازمان حمایت عمل نکرد
grade تایید بازداشت دو نماینده مجلس
grade اجرای مرحله دوم پیش فروش عادی مهرماه محصولات ایران خودرو
grade شرایط جدید فروش جک S5 و S3 اعلام شد
grade طرح تبدیل محصولات ایران خودرو ویژه آذرماه 98
grade وعده وزیر صمت؛ تحویل تمام معوقات 2 خودروساز بزرگ کشور تا پایان 98
grade اولین مینی‌ون جهان
grade تسلا سردمدار سرچ‌های اینترنتی برای خودروهای برقی
grade قطعه سازی که خودروسازان با مجموعه‌اش همکاری نمی‌کنند، به مجلس گزارش کند
grade لامبورگینی وننو رودستر، گران‌ترین لامبورگینی فروخته شده در یک مزایده
grade احیای بنتلی کورنیش کلاسیک پس از 80 سال
grade طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 10 بهمن ماه 98
grade نسل ششم شورولت کامارو COPO در نمایشگاه SEMA
grade چرا اتصال کارت سوخت به کارت بانکی اجرا نشد؟
grade آیا سوپراسپرت هیبریدی لامبورگینی موج بعدی در فناوری خودروهای برقی است؟
grade چرا آمار زیان واقعی خودروسازی‌ها اعلام نمی‌شود؟
grade آزادراه تهران-شمال ساخته شد+ جزییات
grade سهمیه سوخت سرویس مدارس اعلام شد
grade انصراف آئودی و بی‌ام‌و از نمایشگاه توکیو
grade بی‌ام‌و i8 رودستر، خودروی ایمنی مسابقات اتومبیلرانی
grade فقط فرش! دستگیری خودروسازان را از قوه قضاییه بپرسید
grade طرح هوای پاک شرکت کرمان موتور در زمستان 98
grade طرح تبدیل خودرو سوزوکی ویتارا به سایر محصولات - آذر 98
grade 3 میلیون دلار برای اولین دستگاه شورولت کوروت استینگری!
grade اعتراضات بنزینی در چند شهر کشور
grade خودروی برقی جدید نیسان در راه است!
grade مشخصات لیفان ایکس 70، محصول احتمالی خودروسازان بم
grade اشعه لیزر جایگزین برف پاک کن می شود
grade مروری بر شاسی‌بلند کوچک و جدید بی‌ام‌و X1
grade خودتان را برای ورود تویوتا لندکروز جدید آماده کنید
grade اینفینیتی پروجکت بلک اس، کوپه‌ای با تکنولوژی فرمول یک
grade مخالفت با ورود تاکسی هیبرید
grade معرفی متخلفان خودرویی به تعزیرات
grade خودروهای گرانقیمت مشمول مالیات شدند
grade بی‌ام‌و سری 8 گرن کوپه مدل 2020، سدان اسپرت و جذاب باوارایی
grade احتمال بازگشت هامر به مجموعه محصولات جنرال موتورز
grade صدور کارت سوخت متقاضیان تا پایان مهر انجام خواهد شد
grade پيش فروش محصولات ايران خودرو از 15 مهرماه آغاز می شود
grade چراغ خاموش برخی جایگاهداران برای کم فروشی بنزین
grade پراید و پژو 405 رفتنی نیستند!
grade لکسوس سال آینده خودرو تمام الکتریکی عرضه می‌کند
grade علت گرانی این روزهای بازار خودرو از زبان وزیر صنعت
grade بازار خودرو آشفته و غیرقابل پیش بینی شده است
grade فولکس واگن گلف، نسل هشتم یکی از محبوب‌ترین هاچ‌بک‌های تاریخ
grade راهکار پورشه برای کاهش آلایندگی خودروها و حفظ محیط زیست
grade کاهش حجم خودرو‌های کف پارکینگ خودروسازان
grade اطلاعیه مجمع تشخیص مصلحت: قیمت بنزین ربطی به ما ندارد
grade سازمان حمایت پیش‌فروش خودرو بعد از ممنوعیت واردات را تکذیب کرد
grade واردات قطعاتی که امکان داخلی‌سازی‌ دارد، ممنوع شد
grade مشتریان هندی؛ چشم انتظار خودروهای برقی جدید!
grade بی ام و i8 به انتهای راه رسید
grade تویوتا راو4، ماشین برتر سال ژاپن
grade تحویل ندادن خودروهای پیش فروش شده جرم است
grade شرایط فروش محصولات گروه سایپا به مناسبت دهه مبارک فجر
grade خودروی برقی جدید و هوشمند ام‌جی ZS
grade تکلیف کارت سوخت خودروهای صفر چه می‌ شود؟
grade پیش فروش محصولات ایران خودرو - 16 آذر 98
grade پایان یکی از غول‌ های خودروسازی جهان
grade بررسی همکاری ایران با روسیه در خودروسازی
grade دناپلاس و 4 محصول دیگر در مرحله سوم پیش فروش ایران‌ خودرو
grade خودروهای لوکس چینی آماده ورود به بازارهای جهانی
grade کوئنیگزگ جسکو Absolut، سریعترین خودرو تاریخ کوئنیگزگ
grade ایراد دوباره به طرح ساماندهی خودرو
grade امکان ادغام پژو با فیات کرایسلر قوت پیدا کرد
grade لامبورگینی V12 ویژن جی تی رونمایی شد
grade آخرین وضعیت خودروهای مانده در گمرک
grade 10 خودروی پر فروش فرانسه
grade کارگردان مستند اختاپوس بازداشت و آزاد شد
grade انتقاد رانندگان از فناوری خودران جدید تسلا
grade قیمت خودرو امروز 1398/06/03| ثبات قیمت‌ خودرو در رکود معاملات
grade بیتل‌ها برقی می‌شوند
grade کوئنیگزگ رگرا رکورد صفر تا 400 کیلومتر بر ساعت دنیا را شکست
grade محبوب‌ترین خودرو در هر کشور اروپایی کدام است؟
grade آيا آمادگی پذيرش خودروهای خودران را داريم؟
grade فرمول محاسبات خسارت تصادفات اصلاح شد
grade طرح جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 22 مهرماه
grade بررسی یک نسخه خاص فراری؛ فراری 458 Speciale
grade ماجرای مبهم مجوز 2 ماهه تردد خودروهای مناطق آزاد
grade دیفرانسیل خودرو چیست و چه کاربردی دارد؟
grade فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران‌ خودرو شد
grade خرید و فروش وکالتی خودرو چه مشکلاتی برای فروشنده در پی دارد؟
grade علت غیبت چند هفته‌ای دوچرخه های نارنجی رنگ تهران چیست؟
grade چرا اتاق خودرو به صدا می‌افتد؟
grade افزایش روغن‌های تقلبی در بازار
grade توجیه تعهدات معوق خودروسازان با فورس ماژور!
grade فراخوان 145 هزار آئودی در آمریکا
grade جزئیات جدید از بازداشت دو نماینده مجلس به دلیل اخلال در بازار خودرو
grade بهانه‌تراشی خصوصی‌سازی برای جلوگیری از واگذاری خودروسازها
grade 7500 دستگاه خودرو در گمرک‌ باقی مانده‌اند
grade پیشنهاد پارلمان بریتانیا برای ممنوعیت خودرو شخصی
grade یکه‌تازی شاسی‌بلند‌ها در اروپا
grade بررسی ارتباط صنعت ساعت و خودرو
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 17 آذر
grade تاکسی هوایی هیوندای به زودی از راه می رسد
grade تویوتا به علت تقلب در قیمت‌گذاری لکسوس جریمه شد
grade توقف تولید 2 خودرو در انتظار تصمیم شورای عالی استاندارد
grade اتوبوس آینده شهر لندن برای کاهش آلودگی محیط زیست
grade لامبورگینی و مدلی که فقط یک دستگاه از آن موجود است
grade جایگزین خودرو MG360 به مشتریان این محصول اعلام شد
grade نفربرهای زره پوش جدید
grade 9 محصول جدید ایران‌ خودرو در راه بازار
grade واردات خودرو مشروط می‌ شود
grade پیکاپ برقی تسلا؛ مسافری غول‌پیکر از آینده
grade اجرای استانداردهای 85 گانه خودرو به شوخی گرفته شده است
grade اگر خودروسازی خصوصی بود از کره هم جلو زده بودیم
grade سایپا و ایران‌خودرو دیزل هم به جمع گران‌فروشان پیوستند
grade جزئیات جدید از خودروهای دپو شده در گمرک
grade وزیر صمت باید پاسخگوی قصور و تخلفات احتمالی مدیرعامل سابق ایران خودرو باشد
grade افت فروش خودروهای سواری در آلمان!
grade جزئیات پیشنهاد قطعه‌سازان به وزیر صنعت/ واردات خودرو با شروطی آزاد شود
grade پراید در سال آینده قطعا پلاک نمی‌شود
grade کوئنیگزگ Gemera، نخستین ابرخودرو چهار سرنشین دنیا
grade نگاهی به مدل‌های پرفروش کیا موتورز
grade شفافیت نداشتن اصلاحیه جدید خسارت خودروهای غیر متعارف
grade تصاویری که نسل جدید اشکودا اوکتاویا را لو داد!
grade رییس اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی: گرانی 2.5 برابری قطعات یدکی طبیعی است
grade پاگانی هوایرا Imola مدل 2020، قدرتمندترین پاگانی تاریخ
grade ژاپن بازار خودروی نیوزلند را هم قرق کرده است
grade احتمال واگذاری خودروهای مانده در گمرک به سازمان اموال تملیکی
grade مروری بر نسخه تمام الکتریکی ولوو XC40
grade پژو 301 شهریورماه 99 به تولید انبوه می‌رسد
grade تشریح جزئیات طرح پلاک سوم خودروها
grade خودرو سوپرلوکس بنتلی به زودی از راه خواهد رسید
grade حرکت پرشتاب پژو به سوی برقی‌سازی
grade خودروهای پاک بی‌ام‌و روی سراشیبی صعود
grade کراس‌اوور جدید جیلی
grade گیربکس خودروهای بی‌ ام‌ و مشکل دارد!
grade دریافت وجه بابت استفاده از کارت سوخت جایگاه، تخلف است
grade دارندگان بیش از یک خودرو باید مالیات بپردازند
grade فرمول سال 99 طرح ترافیک شهر تهران
grade امنیت تیبا و پراید هیچ تفاوتی با هم ندارد
grade اقدام تویوتا برای افزایش ضمانت باتری خودروهای برقی
grade نیسان لیف در آمریکا جان گرفت
grade بنتلی مولسان نسخه 6.75 مدل 2020، پایان خوش سدان لوکس بنتلی
grade ایساکو با گذر از تحریم‌ها، برای دهمین سال متوالی در ارائه خدمات پس از فروش اول شد
grade با بزرگترین خودروسازان دنیا آشنا شوید
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 19 آذر
grade تولید پراید 132 متوقف شد
grade نیسان لیف در برابر ام‌جی زد اس
grade کرونا نمایشگاه خودروی پکن 2020 را هم به تاخیر انداخت
grade شاهکار دو رگه آلمانی- ایتالیایی؛ بی‌ ام ‌و پینین فارینا گرن لوسو کوپه
grade تصور خودروسازان از خودروی آینده؛ خودروی کانسپت e-Bee
grade تویوتا مشخصات فنی نسخه مسابقه تویوتا سوپرا را منتشر کرد
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 21 اسفند 98
grade ایتالیایی‌ها خودروهای وطنی را ترجیح می‌دهند
grade دستورالعمل قیمتی 8 خودروی دیگر ایران خودرو ابلاغ شد
grade 290 یورو صرفه جویی ارزی سایپا با افزایش داخلی سازی قطعات پراید و تیبا
grade قابل توجه کسانی که رمز کارت سوخت خود را فراموش کرده‌اند
grade واردات خودرو آزاد می‌شود؟
grade احتمال تغییر موعد اجباری شدن استفاده از کارت سوخت
grade ربات هوشمند فولکس واگن برای شارژ خودروهای الکتریکی
grade کرمان‌ موتور در کنار مشتریان با طرح امداد غدیر
grade شفاف‌سازی ISQI در مورد حاشیه‌های ارزیابی خدمات پس از فروش خودرو؛ ایساکو رتبه اول
grade مسابقه عکاسی کرمان موتور به مناسبت عید غدیر
grade اسباب بازی رانندگان تیم اتومبیلرانی استون مارتین قبل از رقابت Le Mans
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 4 اسفند 98
grade خبری از فراری برقی تا قبل از سال 2025 نخواهد بود
grade مقایسه دو برادر: هیوندای سوناتا 2019 و کیا اپتیما 2019
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - 26 بهمن 98
grade روسیه تولید انبوه لیموزین خود را آغاز می‌کند
grade عجیب ترین خودروهای آبی- خاکی جهان
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 26 بهمن 98
grade خاص‌ترین رنگ‌های خودرو در جهان
grade ساخت کوئیک،تیبا و ساینا در آفریقای جنوبی
grade سایپا تولید خودرو تلفیقی برای جایگزینی پراید را تکذیب کرد
grade افزایش مصرف سوخت پس از سهمیه‌بندی بنزین/ عدم شماره‌گذاری پراید و پژو 405 از سال آینده
grade چارجر دایتونا موشک افسانه‌ای مسابقات ناسکار
grade تسلا و طراحی نامتعارف پارکینگ برای وانت سایبری
grade ضرورت برخورد با کم‌ فروشی در برخی پمپ بنزین‌ ها
grade قرعه‌کشی محصولات ایران خودرو به پایان رسید + جدول اعلام
grade مشخصات فنی هیوندای النترا مدل 2021 با پیشرانه هیبریدی
grade رئیس سابق نیسان از ژاپن به لبنان گریخت
grade توضیحات سازمان حمایت درباره خودروهای تحویل نشده به مشتریان
grade بررسی کوپه تورینگ اسپرت فراری؛ فراری F12 برلینتا لوسو
grade هزاران خودروی برقی تویوتا در صف انتظار بازی‌های المپیک توکیو
grade نسل جدید ولوو XC90 تمام الکتریکی خواهد بود
grade همکاری چری با آلمانی ها برای تولید خودروهای تجاری – برقی
grade فروش فوری پژو 405 دوگانه سوز و پارس TU5 در یکشنبه 15 دی ماه
grade بی‌ خیال مکمل‌ های بنزین شوید
grade حدود 3 هزار خودروی وارداتی متروکه می‌شوند
grade پوشش تمامی تعهدهای قبل سال 98 سایپا تا اواسط مهرماه
grade پاییز معاملات در بازار خودرو
grade بنیانگذار شرکت ایران خودرو درگذشت
grade کیسه‌های هوا از همه‌طرف هوای شما را دارند!
grade خودروی وارداتی را نمی‌توان جایگزین خودروهای بازنشسته کرد
grade چالش اشتغال در واگذاری سهام خودروسازان
grade رونمایی و معرفی 3 محصول ایران خودرو فردا چهارشنبه
grade بنتلی باکالار، سوپر لوکس جدید بنتلی
grade مار افعی از سرزمین ماتادورها؛ سوپراسپرت آی.اف.آر اَسپید GT21 اینویکتوس
grade آینده شرکت لکسوس
grade پرداخت وام به متقاضیان دوگانه‌ سوز کردن خودروها
grade فروش اینترنتی محصولات کرمان موتور برای مقابله با کرونا
grade فراری روما معرفی شد
grade مجلس علیه طرح ساماندهی صنعت خودرو
grade مابه‌التفاوت نقدی، جایگزین سهمیه سوخت سواری‌ های کرایه شد
grade نهادهای نظارتی دستور توقف ترخیص 1048 خودرو را صادر کردند
grade نشانه های خرابی دینام خودرو
grade انتشار تصاویر آستون مارتین جدید
grade بیمه شخص ثالث از سال آینده راننده محور می‌شود
grade طرح تبدیل محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - بهمن 98
grade خودروهای اروندی آزاد می‌شوند؛ 6400 دستگاه دیگر چطور؟
grade زمان انتظار برای صدور کارت سوخت جدید چقدر است؟
grade خط قرمزی برای نمایندگان متخلف فروش تایر
grade تصویب ناگهانی طرح سامان‌دهی خودرو
grade نقص سیستم هیدرولیک دلیل فراخوان عظیم فورد
grade استون مارتین DBS GT زاگاتو با ظاهری خیره کننده رونمایی شد
grade وُکسان واتمن قویترین موتورسیکلت برقی جهان
grade چه سرنوشتی در انتظار خودروهای دپو شده است؟
grade کیاموتورز پیش‌تر از این‌ها به همکاری خود با ایران پایان داده بود
grade اعلان قرمز اینترپل برای بازداشت رئیس سابق نیسان در لبنان
grade طرح امداد اربعین کرمان موتور
grade پیش‌فروش خودرو با آلایندگی یورو 4 را متوقف کنید
grade خودروهایی که در سال 99 مشمول انجام معاینه فنی هستند
grade سیاست‌های ارزی دولت و عدم توجه وزارت صمت، کمر خودروسازان کرمان را شکسته
grade برنامه مازراتی برای معرفی ده مدل جدید در چهار سال آینده
grade آسان‌موتور، النترا را 44 میلیون گران‌تر از بازار می‌فروشد!
grade شاهین جایگزین رهام شد
grade نخستین خودروی برقی چینی در اروپا
grade محدودیت سوختگیری با کارت بنزین جایگاه برداشته شد
grade مرسدس بنز تاریخ تحویل ابر خودرو پراجکت وان را اعلام کرد
grade وقتی خودروسازان برخی قطعات و آپشن‌ها را حذف می‌کنند!
grade آئودی یک کراس اوور برقی جدید رو می‌کند
grade ترخیص همه خودرو‌های پلاک اروندی دپو شده در گمرک خرمشهر
grade شایعه تک نرخی شدن قیمت بنزین تکذیب شد
grade تولید کوییک آر از مرز 100 دستگاه در روز گذشت
grade ورود محصول جدید کوپا به بازار ایران + قیمت
grade تجمع اعتراضی خریداران محصولات برلیانس و رنو
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 12 آذر 98
grade قیمت جدید 8 محصول شرکت ایران خودرو منتشر شد
grade مدیر سابق نیسان چگونه از ژاپن گریخت؟
grade سهمیه کارت سوخت جایگاه‌داران باز هم کاهش می‌یابد؟
grade قیمت و مشخصات هوندا CR-V مدل 2020
grade زمان طرح ترافیک تهران کاهش یافت
grade ارائه تاتا آلتروز برقی در هند برای سال 2020 تایید شد
grade قیمت ساینا و سراتو در دست بررسی است/ برخورد با خودروسازان متخلف
grade پژو 208 الکتریکی؛ رقیبی تازه‌کار یا جوان‌پسند؟
grade سهم کارت سوخت جایگاهداران باز هم کم می‌شود؟
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو آذر 98
grade وضعیت نامعلوم مشتریان آرین‌موتور پویا
grade 10 خودروی پرفروش آلمان کدامند؟
grade جزئیات جدید از خودروهای ترخیص شده و موجود در گمرک
grade سوبارو سوار بر بازار خودروهای استیشن آمریکا
grade اکثر خودروها به موتور پایه گازسوز مجهز خواهند شد
grade تولید خودروهای برقی تویوتا با همکاری FAW چین
grade کاهش 25 درصدی تولید خودرو در 9 ماهه امسال
grade فورد ماستنگ فیلم سرقت در 60 ثانیه با قیمت 852.500 دلار به فروش رسید
grade فروش اعتباری پژو پارس از سوی ایران خودرو
grade سخنگوی شرکت ملی پخش: تا این لحظه هیچ تصمیم و برنامه‌ای برای سهمیه‌بندی بنزین نداریم
grade پرفروش‌ترین خودروهای کامپکت لوکس در اروپا
grade ممنوعیت سوختگیری خودروهایی که غیرقانونی گازسوز شدند
grade هنگام رانندگی جریمه و نمره منفی از آنِ کیست; مالک یا راننده؟
grade اعتراض به توقیف 30 ماهه 5000 خودرو در گمرک
grade شرایط فروش غیر قطعی محصولات جک
grade قیمت خودروهای سایپا امروز 98/11/13| پراید 62 میلیون تومان شد
grade بدعهدی‌ جدید در خودروسازی کشور
grade دستور ترخیص 1048 خودروی دپو شده صادر شد
grade فروش اعتباری پراید 131 از سوی سایپا ویژه 19 آذر
grade تست فنی نسل هشتم هیوندای سوناتا
grade میزان سوختگیری بنزین با کارت جایگاه‌داران کاهش یافت
grade جریمه 22 میلیون دلاری برای نیسان
grade مردودی 50 درصد خودروهای یورو 5 در آزمون‌ تطابق تولید/ تحریم و سوخت بهانه است
grade صنایع دفاع به کمک صنعت قطعه‌ سازی می‌ آیند
grade سهمیه کارت سوخت جایگاه‌ داران کاهش می‌یابد
grade نرخ پیشنهادی دولت برای عوارض قطعه یک آزادراه تهران - شمال
grade بوگاتی به دنبال ساخت خودروی سدان الکتریکی
grade دایملر: فعلا برای توسعه خودروهای آلاینده برنامه‌ای نداریم
grade فولکس واگن به دنبال تسخیر بازارهای جهانی در سال 2020
grade همکاری استون مارتین با ایرباس برای تولید هلیکوپتر
grade سايت فروش ايران خودرو فردا برای مشاركت‌ كنندگان در توليد 207 پانوراما فعال می‌ شود
grade دارندگان وسایل نقلیه عمومی مشمول مالیات بر درآمد می‌ شوند
grade تولید ۶۰۰ هزار خودرو هدف ایران خودرو در سال ۱۳۹۹
grade نتیجه ادغام دو خودروساز بزرگ چیست؟
grade مرسدس بنز در چین به مشکل خورد
grade بهترین مینی‌ون‌های 2019
grade بزرگترین سازنده چینی خودروهای برقی با تویوتا همکاری می‌کند
grade کیا سورنتو مدل 2021، تحولی نوین برای شاسی بلند محبوب کره ای
grade زمان پیش فروش سایپا شاهین اعلام شد
grade طرح پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک توربوشارژ - بهمن 98
grade پیشرانه‌های شش سیلندر خورجینی چه موتور‌هایی هستند؟
grade مقاومت خودروسازان در برابر اصلاح نحوه پیش فروش خودرو
grade پیش فروش محصولات ایران خودرو به مناسبت دهه فجر
grade خودروهای الکتریکی با بیشترین توان پیمایش مسافت
grade قدرتمندترین خودروی بی‌ام‌و برقی است!
grade عرضه بنزین سوپر در کشور بسیار محدود است
grade حذف خودروهای قدیمی؛ بدون تاریخ، بدون جانشین
grade آغاز پیش‌فروش خودرو با تحویل یک‌ساله
grade جریمه 80 میلیون دلاری یک خودروساز به‌ علت مصرف سوخت بالا
grade فروش فوری خودرو، به نام مردم به کام سوداگران
grade هامر الکتریکی به جنگ تسلا سایبر تراک می رود
grade تسلا مشتریان خودروهای پورشه را به خود جذب کرد
grade کیا اپتیما جدید احتمالا با نام جدیدی عرضه خواهد شد
grade طرح ساماندهی صنعت خودرو مسکوت ماند
grade فرانسه‌‌زدایی از خودروسازی ایران
grade نسخه آمریکایی هیوندای سوناتا 2018
grade خودرو الکتریکی بنتلی تا پیش از سال 2025 عرضه نخواهد شد
grade خسارات نجومی تصادفات رانندگی در ایران
grade نسل جدید سورنتو هیبریدی می‌ شود
grade خط و نشان خودرویی‌ها برای رییس کل بانک مرکزی
grade خصوصی‌سازی خودروسازی، بازی جدید انحصارگرایان
grade ادغام پژو و فیات کرایسلر رسمی شد
grade پیام مدیر عامل صنایع خودروسازی کرمان به مناسبت شهادت سردار پر افتخار قاسم سلیمانی
grade وانت هیوندای به پیشرانه توربو دیزلی مجهز خواهد شد
grade تویوتا سوپرا 2020 ویژه بازار آمریکا
grade شرط دولت برای واگذاری سهام خودروسازان
grade هیچ مجوزی برای خودرو آب‌سوز صادر نشده است
grade فروش خودرو 5 درصد زیر قیمت بازار پذیرفتنی نیست
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 30 بهمن 98
grade مشتریان آذویکو (MG) همچنان در انتظار خودرو
grade پیشنهاد وزیر اقتصاد به دولت برای ترخیص 5100 خودرو دپو شده
grade امکان سوختگیری بنزین با قیمت آزاد با کارت سوخت شخصی
grade فولکس واگن سرمایه‌گذاری خود در ترکیه را به دلیل حمله این کشور به شمال سوریه متوقف کرد
grade احتمال آزاد شدن واردات خودرو
grade خیز شهرداری برای افزایش 40 درصدی نرخ طرح ترافیک
grade تست سواری موتورسیکلت یاماها FZ-10 مدل 2017 در کارولینای شمالی
grade تولید روزانه هایما تا بهمن به 80 دستگاه می رسد
grade نسخه الکتریکی مرسدس بنز جی کلاس به زودی روانه بازار خواهد شد
grade در سال 99 چه خودروهایی مشمول مالیات می‌شوند؟
grade تکذیب سهمیه‌بندی شدن کارت‌های سوخت شخصی
grade مصرف سوخت سوناتا هیبرید جدید چقدر است؟
grade نخستین خودروی برقی شورولت در راه بازار چین
grade آینه وسطی که همزمان سه تصویر نشان می‌ دهد
grade قابل اعتماد ترین شاسی بلندهای مدل 2020 کدامند؟
grade مصوبه شورای عالی استاندارد درباره پراید و پژو 405
grade وزیر صنعت از 9 واحد تولیدی بم بازدید کرد
grade شاسی بلند جدید لکسوس به زودی معرفی خواهد شد
grade شرایط پیش فروش پژو 207 با سقف پانوراما
grade ترخیص خودروهای وارداتی چه تاثیری بر بازار خواهد گذاشت؟
grade مشکلی در ترخیص خودروهای دپو شده نیست / وزارت صمت پیگیری کند
grade قهر نخستین خودروی الکتریکی لکسوس با آمریکا
grade تخلف خودروسازی آذویکو محرز شد
grade اظهارات وزیر صنعت درباره حذف الزام نصب فیلتر دوده در خودروهای دیزلی
grade چرا فرمول کاهش اختلاف قیمت خودرو موفق نشد؟
grade رانندگی و پرواز را باهم تجربه کنید
grade رشد باورنکردنی فروش خودروهای پلاگین هیبرید در اروپا
grade تصمیم مهم برای تعیین تکلیف 5100 خودروی دپو شده
grade تولید محدود محصولات رنو در ایران آغاز شد
grade کاهش یک ساعته زمان اجرای طرح ترافیک
grade سیر تکاملی وانت‌ های شورولت
grade هدیه کریسمس تسلا به صاحبان خودروهای برقی
grade فراری قدرتمندترین برند جهان
grade پیش فروش جدید سایپا بدون سود مشارکت و سود انصراف!
grade نیسان V-motion 2.0 کانسپت؛ نسل بعدی نیسان آلتیما
grade 13 تکنولوژی جدید و جذاب صنعت خودرو
grade تست خودرو های دوگانه‌ سوز غیر کارخانه‌ ای
grade یک بیوک برقی قدرتمند در راه چین
grade شرایط و محصولات پیش فروش یکساله ایران خودرو اعلام شد
grade توسعه خدمات الکترونیک خودرو
grade 10 درصد خودروهای کشور فاقد بیمه هستند
grade صعود بی‌ام‌و در آمریکا
grade نرخ کرایه حمل و نقل عمومی سال آینده افزایش می یابد
grade برای هر خودرو چند بار کارت سوخت صادر می‌ شود؟
grade بقای خودروهای الکتریکی در گرو حمایت دولت
grade کاهش 9.4 درصدی فروش خودروسازی ژاپنی در آمریکا
grade شرط توقف تولید خودروهای ناقص از بهمن‌ ماه
grade پیش‌بینی استقبال بی‌نظیر از پورشه تایکان
grade جزئیات تکمیلی طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو
grade صعودی شدن دوباره قیمت‌ها در بازار خودرو
grade فروش تسلا در چین بالا گرفت
grade احتمال مجهز شدن فورد ماستنگ Mach-E به پلتفرم فولکس واگن
grade چالش جدید سر راه تامین قطعات خارجی خودرو
grade وعده بی‌ سرانجام وزارت صنعت برای تکمیل خودروهای کف کارخانه و کاهش قیمت‌‌ ها
grade دومين مرحله فروش فوری و اعتباری پرايد 131؛ چهارشنبه، سیزده آذر
grade جریمه 30 هزار تومانی نپرداختن عوارض آزاد راه حذف می‌شود
grade خودروی کلاس A ایران خودرو بهمن ماه معرفی می‌شود
grade 8 خودروی جدید به بازار می آید
grade فروش خودروهای پاک هیوندای نزولی شد
grade لزوم گسترش فروش قسطی خودرو
grade بازنشستگی زود هنگام پیکاپ مرسدس بنز کلاس X
grade تعطیلی برخی از مراکز شماره گذاری به دلیل پیشگیری از کرونا
grade چرا موتورسیکلت‌های برقی جایگزین کاربراتوری نمی‌شود!؟
grade سبدی خالی‌ تر از گذشته
grade میتسوبیشی میراژ G4 مدل 2017
grade آیا کوئنیگزگ به زودی رکورد بوگاتی را خواهد شکست؟
grade پیام مدیرعامل کرمان موتور به مناسبت شهادت سردار پر افتخار قاسم سلیمانی
grade همکاری جیلی و دایملر
grade شعار درمانی در صنعت خودرو
grade قبل از اتمام عملیات سوخت‌گیری، کارت سوخت را خارج نکنید
grade برنامه بلند پروازانه لامبورگینی برای سال 2020
grade بی‌ برنامگی برای تخلیه تقاضای بازار خودرو
grade بازگشت شورای رقابت به قیمت گذاری خودرو
grade مکانیزم عملکرد سیستم تعلیق در خودرو
grade خودروسازان بزرگ 80 هزار نفر را اخراج می‌کنند!
grade رونمایی از خودروی برقی جدید پورشه
grade مدیرعامل سايپا يدک: قيمت قطعات يدكی سايپا افزايش نخواهد يافت
grade هزینه تعویض پلاک خودروهای سواری چقدر است؟
grade قیمت جدید خودرو کوییک R - فروردین 99
grade 87 سال خاطره با جلوپنجره افسانه ای بی‌ ام‌ و
grade مشخصات اولیه پروژه K132 ایران خودرو مشخص شد
grade میتسوبیشی GC-PHEV کانسپت، نسل آینده خودروهای کراس اوور
grade نقل وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی الزامی شد
grade دولت با ترخیص خودروهای دپو شده موافقت کرد
grade ابرخودرو SCC Tautara با قدرتی عجیب رونمایی شد
grade شرکت خودروسازی فولکس واگن دوباره متهم شد
grade تولید سراتو بالاخره متوقف شد/ پژو 301 به تولید نرسید
grade ویروس کرونا باعث کاهش 92 درصدی فروش خودرو در چین شد
grade جزئیات رزروی شدن طرح ترافیک در پایتخت اعلام شد
grade اعلام زمان پیش فروش و عرضه خودروی شاهین
grade توليد نخستين گيربكس شش سرعته دستی و اتوماتيک ايرانی
grade تعیین قیمت در حاشیه بازار، راه حذف دلالان خودرو
grade سری X خودروهای BMW هیدروژنی می‌شود؟
grade خودروی مسابقه ای برقی فولکس
grade 6 عامل گرانی خودرو
grade ممنوعیت دوباره درج قیمت خودرو
grade جریمه 86 میلیون دلاری فولکس واگن در استرالیا
grade خودروی جدید ایران خودرو K132 به نمایش گذاشته شد
grade گشت و گذاری جذاب در منصوری
grade کارخانه اختصاصی خودروهای برقی فولکس واگن در چین
grade آزادراه تهران ـ شمال از صبح هشتم اسفند باز است
grade تخفیف 5000 دلاری برای مشتریان فورد!
grade افت خرید صنعتی از آلمان؛ قدرت اقتصادی اول اروپا با فقر تولید روبروست
grade کمپین اینستاگرامی کرمان موتور با حضور پیکاپ جک T8
grade مدل جدید کیا برای رقابت با بنز و تسلا
grade تمرکز کیاموتورز بر خودروهای برقی
grade راه‌اندازی خط تولید گیربکس اتوماتیک ایران خودرو در شهریورماه 99
grade لوگوی جدید هیوندای برای پیشگیری از کرونا
grade آغاز تردد آزمایشی آزادراه تهران - شمال/ عوارض آزادراه زیر 50 هزار تومان است!
grade قیمت خودرو از زبان خودروسازان
grade رکورد شکنی فراری در سال 2019
grade احتمال حذف قیمت خودرو از سایت‌ های آگهی
grade جزئیات فروش فوق‌العاده ایران خودرو مشخص شد
grade واردات خودروهای سبک و سنگین آزاد شده است
grade ردپای چینی‌ها در طراحی محصولات جدید خودروسازان
grade متهمان اصلی افزایش قیمت خودرو در بازار
grade کرونا تولید چه خودروهایی را در جهان متوقف کرد؟
grade 10 خودرو پر سرعت دنیا
grade 120 لیتر بنزین برای هر کارت سوخت در ایام نوروز
grade درخواست بنزین سفر به دولت و وزارت نفت داده شده است
grade تجربه رانندگی با وانت تویوتا تاکوما تی آر دی
grade تب گرانی خودرو با تولید محصولات جدید فروکش می‌کند؟
grade راهکارهای مقابله با کرونا در جایگاه‌های عرضه سوخت
grade تمامی خودروهای ایران‌خودرو و سایپا مشمول قیمت‌گذاری شد + فرمول
grade خودنمایی بوگاتی با خاص ترین خط تولید دنیا به قیمت 38.6 میلیون دلار
grade کرونا باعث قرنطینه شدن 150 نفر از کارکنان بی‌ ام‌ و شد
grade طرح تشویقی برای مشتریان بدهکار ایران خودرو
grade معاملات در بازار خودرو به پایین‌ ترین حد خود رسید
grade لیست محصولات قابل عرضه ایران خودرو آب رفت!
grade نمایشگاه خودرو پاریس هم قربانی ویروس کرونا شد
grade رانا هیبرید؛ خودرویی برای سال جدید
grade طرح تبدیل سمند EF7 دوگانه و 206 صندوقدار به 206 تیپ 5  
grade قرعه‌کشی، تقاضای خاموش را بیدار کرد
grade افزایش حق بیمه خودرو در سال 99 چقدر خواهد بود؟
grade شرایط تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - اسفند 98
grade کرونا نمایشگاه خودرو ژنو را لغو کرد
grade مردم نگران تعویض پلاک خودرو نباشند
grade خداحافظی با خودرو یورو 4 قطعی است
grade سیاست جدید ولوو: تولید خودروهای پاک به جای پرداخت جریمه تقلب آلایندگی
grade تولید خودروهای برقی جگووار متوقف شد!
grade شایعه اخذ مالیات از نقل و انتقال خودرو
grade تکلیف سهمیه بنزین 6 ماهه چه می شود؟
grade بنزین تک نرخی نمی شود
grade انگلیس ممنوعیت فروش خودروهای غیرالکتریکی را جلو انداخت
grade واردات خودرو در سال 99 منتفی شد
grade نیسان 370Zki خودروی اسکی باز
grade 4 شرط جدید ایران خودرو در طرح جدید پیش فروش یکساله
grade تعویض پلاک خودروها زوج و فرد می‌شود
grade خودروی سال اروپا انتخاب شد/ پژو بار دیگر با یک محصول اقتصادی رکورد زد!
grade قیمت خودرو در بازار براساس چه ساز و کاری تعیین می‌شود؟
grade جزئیات کامل از نحوه و شرایط ثبت نام خودرو در سال 99
grade خداحافظی کیا با نام اپتیما
grade تعطیلی مراکز تعویض پلاک تا اطلاع ثانوی ادامه دارد
grade کلاهبرداری دلالان در فروش خودروهای هیبریدی
grade طرح فروش خودرو جدید K132 شرکت ایران خودرو منتشر شد - تیر 99
grade 3 روش فروش خودرو مصوب شد
grade دست‌و‌دلبازی در صدور مجوز پیش‌فروش
grade تعویق دوباره استاندارد یورو 5 خودروهای داخلی
grade نیسان GT-R50 به صورت محدود به فروش خواهد رسید
grade افت شدید معاملات خودرو
grade فایل افزایش قیمت خودرو باز شد
grade مراکز تعویض پلاک آغاز به کار کردند
grade هیوندای ولستر و ولستر N مدل 2019
grade تویوتا ونزا مدل 2021، بازگشت کراس‌اوور تویوتا با پیشرانه هیبریدی
grade سهمیه بنزین نوروزی پس از شکست کرونا واریز می‌شود
grade طرح تبدیل حواله محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - خرداد 99
grade محدودیت مراجع نظارتی برای ورود به بازار خودرو
grade واکنش دولت به پیشنهاد واردات خودرو
grade معرفی دو خودروی پرنده
grade طرح امداد فجر 98 در دستور کار امداد خودرو کرمان موتور قرار گرفت
grade مشخصات کیا سلتوس 2021
grade مرکز تعویض پلاک قم تا اطلاع ثانوی تعطیل شد
grade اقدام اینستاگرامی مرسدس بنز و بی ام و علیه تبعیض نژادی
grade یاماها YZ450F؛ موتورسیکلتی با قابلیت تنظیم فنی از روی گوشی تلفن
grade زمان واریز بنزین نوروزی هنوز مشخص نیست
grade نسل آینده توسان، هیوندای اینترادو کانسپت
grade سه سناریو برای کاهش التهاب بازار
grade سرکش شدن مجدد قیمت خودرو در بازار
grade شرایط تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - اردیبهشت 99
grade طرح تبدیل حواله‌های خودرو دنا به پارس TU5
grade امسال هیچ خودرویی با استاندارد یورو 4، پلاک گذاری نمی‌شود
grade فروش و عرضه خودرو معطل قیمت
grade همکاری مشترک خودروسازان با شرکت‌های سازنده ساعت
grade اختصاص سهمیه بنزین نوروزی هنوز قطعی نشده است
grade ضد عفونی کردن پمپ بنزین‌ها آغاز شد
grade تاثیر واردات خودرو بر بازار
grade جریمه پرتاب زباله از خودرو و شست‌وشوی در کنار معابر
grade بازار خودرو تهران تعطیل است
grade الزام استاندارد یورو 5 به پایان سال 99 موکول شود
grade راه‌اندازی خط تولید بدنه محصولات X200
grade مهلت اعلام خسارت خودرو به بیمه به 20 روز افزایش یافت
grade اروپا از میزبانی تویوتا سوپرا محروم شد
grade کرونا یقه هیوندای را هم گرفت
grade نفس قطعه سازان به شماره افتاد
grade فروشنده در بازار خودرو زیاد شد
grade آغاز فصلی جدید برای قیمت‌گذاری خودرو
grade سوار کردن 3 مسافر در عقب تاکسی‌ها ممنوع شد
grade کوچولوی زیبا و چابک؛ کیا ریو 2017
grade دلایل واریز 50 درصد از وجه خودرو در طرح فروش ویژه
grade ارايه غيرحضوری خدمات فروش ايران خودرو به مشتريان برای مقابله با شیوع ویروس کرونا
grade بیمه نامه شخص ثالث از امروز بدون حضور مالک خودرو صادر می‌شود
grade جریمه ورود به منطقه طرح ترافیک 5 برابر می‌شود
grade فروش تویوتا 41 درصد کم شد!
grade افق نه چندان روشن خودروسازی کشور در سال 99
grade اعتبار سهمیه‌های طرح ترافیک به دلیل شیوع کرونا تمدید شد
grade تداوم عملکرد درخشان بی‌ام‌و در سال 2020
grade کرونا تولید ایران خودرو را متوقف کرد
grade زمان دقیق خداحافظی با پراید مشخص شد
grade تعیین مرجعی برای قیمت خودرو در سایت‌ها
grade آئودی آر اس کیو 8 RS Q8، تلفیقی از هنر و تکنولوژی
grade با تصویب مجلس؛ واحد پول ایران تومان خواهد شد
grade مقر اصلی نمایشگاه خودرو نیویورک به بیمارستان تبدیل خواهد شد
grade واکسهال وی.ایکس.آر 8، ترکیبی از سه مدل شورولت
grade کاربرد آلومینیوم به جای فولاد در فورد F-150
grade برنامه فروش ایران‌خودرو براساس مصوب ستاد تنظیم بازار
grade خودروهای وارداتی در سال 99 ارزان نخواهند شد
grade بی وای دی هان EV آماده رقابت با تسلا
grade پورشه ماکان اس 2019
grade مورگان آئرو 8، لوکس بودن به سبک انگلیسی ها
grade پلیس پیگیر اعتبار وکالتنامه‌های فروش خودرو
grade تبدیل طرح فروش فوری خودرو به نسبتا فوری!
grade فولکس‌ واگن به مشتریان آلمانی 830 میلیون یورو خسارت می‌دهد
grade سانگ یانگ به دنبال خریدار جدید
grade فعلا قیمت‌های اعلام شده در بازار خودرو بی‌اعتبار است
grade محصولات ایران خودرو 10 درصد و سایپا 23 درصد گران شد
grade نوآوری دنیای دوچرخه های الکتریکی
grade اعلام قیمت‌های جدید شورای رقابت برای خودروهای داخلی
grade بی ام و M5 کامپتیشن مدل 2021 معرفی شد
grade ساعت بوگاتی با قیمتی عجیب معرفی شد!
grade شرط جدید کمیته خودرو برای ثبت‌نام در فروش‌های فوق‌العاده
grade کدام خودروها از گمرک ترخیص می‌شوند؟
grade منتظر سهمیه بنزین تابستان باشیم؟
grade شیوه تعیین قیمت متعارف خودرو اعلام شد
grade ولوو XC90 ضدگلوله
grade بررسی VIN خودروهای وارداتی برای ترخیص الزامی است
grade کرونا نمایشگاه خودرو دیترویت 2020 را نیز لغو کرد
grade امشب سهمیه بنزین خودرو‌ها واریز می‌شود + جزئیات
grade بهترین محصولات مرسدس بنز در دهه گذشته
grade خودرو صفر فقط باید 10 درصد بالای قیمت کارخانه فروخته شود
grade شماره‌گذاری خودروها اینترنتی شد
grade احتمال اجرای طرح ترافیک در تهران پس از شب‌های قدر
grade رندرهای جدید از نسل جدید هیوندای توسان منتشر شد
grade نادر ترین خودروهای عضلانی آمریکایی کدامند؟
grade ثبت نام 1.5 میلیون نفر در پیش فروش ایران خودرو
grade خودروی ال90 ایرانی تولید می‌شود
grade بهانه تراشی خودروسازان برای عدم ارتقای استاندارد خودروها
grade اختلاف سازمان حمایت و شورای رقابت بر سر قیمت خودرو
grade بازگشایی کارخانه‌های مرسدس بنز در بحبوحه کرونا!
grade چگونگی محاسبه حق بیمه و بیمه شخص ثالث
grade نسخه کاغذی بیمه ‌نامه شخص ثالث حذف شد
grade برندگان قرعه‌کشی خودرو، فروشنده شدند
grade خودرو در مسیر کاهش قیمت قرار گرفت
grade پلستار پرسپت، کانسپتی از آینده محصولات برقی ولوو
grade خودروسازی کشور تا 20 فروردین تعطیل خواهد بود
grade هیچ خودروی جدیدی ثبت سفارش نمی‌شود
grade فقط 16 روز تا پایان مهلت ترخیص خودروهای دپو شده
grade گرانی خودرو در بازار، بهانه خودروسازان برای افزایش قیمت
grade نگهداری خودروی صفر ممنوع
grade تست سواری موتورسیکلت هوندا CBR1000RR مدل 2017 در کشور پرتغال
grade مراجعه حضوری به سازمان فروش سایپا فعلا ممنوع
grade کرونا برگزاری نمایشگاه خودرو نیویورک 2020 را تا تابستان به تعویق انداخت
grade فروش فوری خودروسازان در سال 99 آغاز می‌شود
grade اقدام عجیب ولوو در محدود کردن سرعت محصولات جدید خود
grade دستورالعمل قیمت گذاری خودرو بازنگری می‌شود
grade لکسوس IS مدل 2021 معرفی شد
grade جزئیات رزرو صندلی اتوبوس دربستی در تهران + جدول قیمت‌
grade سقف ذخیره سهمیه بنزین در کارت‌های سوخت افزایش یافت
grade چه خودروهایی فقط تا مردادماه سهمیه بنزین دریافت می‌کنند؟
grade سازمان بازرسی، افزایش قیمت خودروها را مشروط کرد
grade قرعه کشی محصولات سایپا روز یکشنبه انجام خواهد شد
grade سهمیه بنزین نوروز به تابستان می‌رسد؟
grade شرایط تبدیل محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - اردیبهشت 99
grade اعلام پیش فروش خودروی K132 بزودی/ تحویل از بهمن 99
grade کاهش 41 درصدی مراجعه به مراکز شماره‌گذاری
grade سرنوشت خودروهای حذفی در فروردین
grade آغاز جریمه خودروهای بدون معاینه فنی از 16 اردیبهشت ماه
grade تاریخ عرضه تسلا رودستر تاخیر خورد
grade مهلت 3ماهه خریداران خودروی صفرکیلومتر برای فعال کردن گارانتی
grade احتمال افزایش سطح ذخیره بنزین در کارت های سوخت
grade فورد F-150 مدل 2021، نسل جدید پر فروش ترین پیکاپ تاریخ
grade هشدار ناجا به خریداران خودرو با پلاک گذر موقت
grade رندرهایی از نسل جدید بی‌ام‌و E24 سری 6 منتشر شد
grade هوندا کارخانه خود در ووهان چین را بازگشایی کرد
grade تداوم تولید خودروهای ناقص
grade سقف پرداخت خسارت بدون کروکی در تصادفات مشخص شد
grade توقف تولید 405 از اواخر خرداد/ حذف ستادهای ترخیص خودرو در آینده نزدیک
grade 180 جایگاه در تهران بنزین سوپر دارند
grade امسال هیچ خودرویی شماره‌گذاری نشده است
grade رعایت معیارهای فنی برای تسهیل در رفت و آمد شهروندان
grade توقیف خودروهای بالای 1 میلیون تومان جریمه
grade فراری F42، کانسپتی جذاب برای نسخه مدرن فراری F40
grade فرمانروای سرکوب قیمت خودرو کیست؟
grade لغو قیمت‌گذاری برای بازار
grade تولید پراید 111 به پایان رسید
grade بوگاتی دیوو به زودی به دست مشتریان خود می رسد
grade قیمت‌گذاری جدید خودرو بی‌نتیجه ماند
grade کاهش 13 درصدی تولید خودرو در سال 98
grade تعلل دو ماهه برای صدور کارت سوخت توجیهی ندارد
grade پارکینگ‌ها از پذیرش خودرو بدون پلاک محروم شدند
grade انحرافات دومینوی فروش خودرو
grade شارژ قیمت خودرو از چهار منبع
grade خبری از نسل دوم کیا استینگر نخواهد بود
grade آغاز تولید ایران خودرو پس از تعطیلات بهاره
grade محدودیت پرداخت وجه برندگان قرعه کشی خودرو
grade خودروسازان کشور سال جدید را با افت تولید شروع کردند
grade برخلاف وعده شورای رقابت قیمت رسمی خودروها اعلام نشد
grade طرح تبدیل تعهدات معوق خانواده رنو شرکت سایپا به کوییک R
grade باید در زمینه ضوابط واردات خودرو تجدید نظر کنیم
grade فروش تویوتا راو4 از 10 میلیون دستگاه گذشت
grade تمدید ثبت سفارش‌ خودروهای دپویی
grade شاسی بلند الکتریکی Maple 30x، محصول برقی چینی
grade انجمن خودروسازان خواستار اعلام قیمت‌های جدید خودرو شد
grade فردا، قیمت جدید خودروهای داخلی به خودروسازان ابلاغ می‌شود
grade پیشنهاد عرضه خودرو در بورس کالا
grade سهمیه سوخت وانت بارها کاهش یافت
grade خودرو الکتریکی کیا سال 2021 از راه می‌رسد
grade کاهش ماهانه 20 درصدی از سهمیه بنزین وانت‌بار‌ها
grade خودروهای بالای 2500 سی‌سی متروکه شد
grade ثبت‌نام واردات کامیون‌های دست دوم از 3 خرداد آغاز می‌شود
grade شماره گذاری آزمایشی خودروها ازطریق اینترنت از هفته آتی
grade اجرای استاندارد یورو5 در انتظار تصمیم هیات دولت
grade شورای رقابت هیچ قیمت جدیدی برای خودرو منتشر نکرده است
grade ایران خودرو: تولید پژو 405 تابستان متوقف می شود
grade هشدار جدی برای بازگشت خودروهای ناقص
grade فروش خودروهای هیبریدی تویوتا از 15 میلیون دستگاه گذشت
grade سیاست‌گذاری نادرست درباره قیمت خودرو
grade آغاز فعالیت مراکز شماره‌گذاری خودرو به صورت زوج و فرد
grade توجه دوباره به فرمول‌نویسی شورای رقابت
grade تسلا مدل اس و پورشه تایکان در میان پر شتاب ترین خودروهای دنیا
grade جابجایی دفتر و نمایشگاه مرکزی خودروسازی کارمانیا
grade اجرای طرح ترافیک پس از عید سعید فطر
grade وزیر صمت برکنار شد
grade لزوم عدم تحویل خودرو بدون پلاک انتظامی به مشتری
grade هشدارهای پلیس به متقاضیان خرید محصولات ایران‌خودرو و سایپا
grade کاهش 66 درصدی فروش بنزین در جایگاه‌های سوخت
grade جلسات پلیس با وزارت صمت درباره بازار خودرو
grade دپوی خودروها به پایان می رسد؟
grade قیمت‌گذاری بازار خودرو، نهایی نشده است
grade رئیس شورای رقابت: فعلا خودرو نخرید
grade طرح های ترافیکی تهران تا اطلاع ثانوی اجرا نمی شود
grade احتمال لغو ممنوعیت ورود خودروهای بالای 2500 سی‌سی برای سرمایه‌گذاران
grade افت 42 درصدی فروش کیاموتورز
grade درج قیمت خودرو در آگهی‌های اینترنتی ممنوع شد
grade ضرر 145 میلیون دلاری استون مارتین از ویروس کرونا
grade محرومیت 3 ساله در ثبت نام خودرو با درج اطلاعات غلط
grade ساعت بوگاتی شیرون سوپر اسپرت با قیمتی عجیب رونمایی شد
grade لغو طرح ترافیک، 56 درصد مسافران تاکسی را کاهش داد
grade واردات خودروهای سواری برقی از ارائه گواهی اسقاط معاف شد
grade دعوت به همکاری معاونت آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حمل و نقل و ترافیک از سمن ها
grade مهلت ترخیص خودروهای دپو شده تمام شد
grade کاهش شدید تقاضا برای خودرو در بازار/ فرمول 10درصد بالاتر از قیمت مصوب هنوز انجام نمی‌شود
grade سهم خودرو از تورم، سهم تورم از خودرو
grade محصول جدید لامبورگینی به زودی معرفی می شود
grade قیمت‌گذاری خودرو به شورای رقابت واگذار شد
grade تولید بی ام و i8 برای همیشه متوقف شد
grade پیش فروش تابستانه ایران خودرو به زودی آغاز می‌شود
grade چراغ سبز خودروسازی کشور به صنایع نظامی
grade پارس خودرو محصول جدید کوییک آر پلاس را رونمایی کرد
grade رایزنی برای تمدید مهلت خودروهای دپویی
grade جشن تولد پنجاه سالگی رنجروور با مدلی خاص
grade مهلت واریز وجه خودروهای پیش فروش ایران‌خودرو تمدید شد
grade هشدار سایپا به فروشندگان و خریداران حواله خودرو
grade معاملات خودرو تقریبا به صفر رسید
grade کشف 5 هزار خودروی بدون پلاک در کشور
grade کشف دو پارکینگ بزرگ خودرو با ارزش 6 تریلیون ریالی در تهران!
grade کلید دیجیتال اپل برای اتومبیل‌ها معرفی شد
grade بازنگری فرمول دستورالعمل قیمت گذاری خودرو تکذیب شد
grade ابعاد تازه از خودروهای دپو شده/ حذف محدودیت زمانی برای ترخیص 2471 دستگاه
grade یک جفت لاستیک بنز به قیمت پراید کار کرده
grade فروش امتیاز خودرو غیرقانونی است
grade دستگیری در انتظار فروشندگان امتیاز خودروهای قرعه کشی شده
grade تولید اتوبوس برقی در دستور کار ایران خودرو قرار گرفت
grade دوج دورانگو SRT هلکت مدل 2021، قدرتمندترین شاسی بلند کارخانه‌ای دنیا متولد شد
grade فولکس واگن مالک تام آئودی می‌شود؟
grade برنامه بلند پروازانه اینفینیتی با مدیر ایرانی خود
grade قیمت خودرو در بازار همچنان صعودی! / محصولات ثبت نامی چه زمانی تحویل داده می‌شوند؟
grade تعدیل نیرو 1000 نفری بنتلی به خاطر ویروس کرونا
grade بحران شدید اقتصادی بی ام و به خاطر کرونا
grade مهلت ترخیص خودرو‌های دپو شده در گمرک 3 ماه تمدید شد
grade سهمیه بنزین تیرماه، امشب واریز می‌شود
grade مسوولیت فروش حواله خودروهای در رهن ایران خودرو، برعهده مالک است
grade پروژه مشترک بنز و بی ام و ناتمام ماند
grade دوج چارجر SRT هلکت Redeye، قدرتمندترین سدان جهان
grade تسلا مدل S اولین خودرو الکتریکی با رنج مسافتی بیش از 644 کیلومتر
grade تصمیمات لاستیکی ستاد تنظیم بازار
grade بوگاتی شیرون رودستر در راه است
grade ممنوعیت درج قیمت خودرو، هیچ دردی از بازار دوا نکرد
grade خبری از نمایشگاه ژنو در سال آینده هم نخواهد بود
grade دوج چلنجر SRT سوپر استاک سریعترین خودرو عضلانی در دنیا
grade سیتروئن که بود؟